Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

+21
Snowcat
Tsubasa Norika
Nio
Jun
Kyuushiro
Fuuko Shinatsu
Peter Worker
RenAi
Tomoyama Tsubaki
Enheriel
Askr
Halász Alex
Chitose
Joey Chrome
Szophie
Viola
King
Taidana
Yurihime
Hinari
Anatole Saito
25 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 09:29

[Taidana]
Az idomár pár másodpercre lefagy, majd úgy indul meg felém, mint akit puskából lőttek ki. Összefonom mellkasom előtt a karjaimat, egyik lábamat egy hangyányit hátrébb teszem, hogy ne tudjon egykönnyen kibillenteni az egyensúlyomból, akármit is akar közeledtével. Mondanám, hogy meglepetésként ér az ezutáni cselekedete, miszerint megmarkolja a vállamon a ruhát, de az a helyzet, hogy ez a srác még nálam is jobban szeret belemászni másik intim szférájába... Igyekszem rezignált tekintettel tűrni a szavait és a tekintetét, de be kell valljam magamnak, fogalmam sincs miről beszél. S ez az ötlettelenség valószínűleg kirajzolódott az arcomon is. Mindenesetre nagyon nem volt komfortos ez a helyzet, így ideje volt cselekedni.
- Lennél szíves... - Súlyemelésemet és magasabb erőpontomat használva megragadom a fiú kezeit, és lefejtem őket magamról. - Fogalmam sincs hol van a majmod, de azt még kevésbé értem, hogy miért pont nálam keresed! Mondanám, hogy nézz körbe és bizonyosodj meg róla magad, de úgy vélem ehhez semmi jogod. Szóval bökd ki végre, hogy miért jöttél...- szólok vissza neki kissé ingerülten. Nem éppen olyan hangulatban váltunk el legutóbb, hogy jópofiznom kellene vele, vagy meginvitálnom egy teára, azt meg végképp kikérem magamnak, hogy a ruhámat gyűrögesse és az arcomba másszon a saját boltomban. Ugyanakkor egy aggasztó kérdés még továbbra is fennáll: Ha nem nálam, akkor hol van Susaya? Már ha ez nem valami kamu indok, amivel idejött ma hozzá.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 13:42

[Anatole]

Egy eldöntendő kérdést tettem fel neki. A válasz igen vagy nem. Erre ez a nyomorult mit csinál? Annyit pofázik, hogy azt se tudom, most akkor mi a válasza. Hogy én mennyire rühellem a kis témakörbejárós stílusát! Persze az egész más lenne, ha legalább a hanglejtése fennhangon hirdetné nekem, hogy igen, itt találom az én egyetlen és utolsó, szívemnek oly’ drága Susayámat, de nem, képen nyom az igazsággal, hogy köze nincs hozzá. Hát akkor… nincs is más hátra: V I L Á G V É G E - ahogy Susaya mondaná.
Elkeskenyedő hangon válaszolok, bár magam sem értem, hová tűnik férfiúsan mély hangon, és mi a francért nyúlok automatikusan a szememhez is, miközben ezt szörcsögöm neki:
- Hát mert nincs meg. Susaya nincs sehol! – Nem is értem, ez neki hogy nem tök egyértelmű, mi másért keresném nála, ha egyszerűen nem tudom, hol máshol lehetne. – Összevesztünk, és aztán valahogy elkeveredtünk egymás mellől! – szipogom, miközben egyetlen célom, hogy ne kelljen a kovács szemébe néznem. Még a végén kiröhög, vagy valami. Most már én aztán bármit kinézek belőle, érted, ki tudja, mi jár a fejében.
Kérdés nélkül keresek magamnak egy széket, ha kell, a pult mögül ráncigálnám elő, hogy lesülhessek rá, és kezemet arcomba temetve terjesszem ki teljes önsajnálatom sötét auráját az egész boltra. – Minden olyan gyorsan történt, én nem is tudom már utólag, hogy mi történt közöttünk, minden olyan idillikus volt, vágod, tök szép, meg minden, aztán egyszercsak jött valami vacak kavarc, és bumm, el is váltak az útjaink… én nem tudok nélküle élni, Anat! – rázza meg testemet a sírás, pedig tudom, hogy az igazán kafa csávók nem sírnak, én sem sírok, nem én, csak… könnyezik a szemem, én meg hagyom, hadd csinálja.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 14:26

Hát nem kamu fedősztori Susaya eltűnése? Komolyan azért jött hozzám, mert elveszett a majom és nincs semmilyen csalafinta hátsó szándéka? Nagy franc a srác, de az, hogy műsírást produkáljon, azért az még az ő képességeit is meghaladná. Ráadásul Susayát csak nem használná fel a sunyi céljaira, annál kedvesebb számára, minthogy ilyen alantas célokra használja fel. Plusz Mito is említette, hogy a majom nem volt a boltban, mikor elküldtem a kristályíróhoz. Egek, ha tehát minden igaz abból, amit az idomár fiú előad, akkor egyedül bóklászik az alacsony kis életpontocskáival, kiszolgáltatva minden ártó szándéknak.
Amíg a vendégtérben talál magának egy ülőhelyet és kipanaszkodja magát, végig szemmel követem minden mozdulatát. Nem mer rám nézni, talán jobban is teszi, legalább is én örülök neki, hogy nem látja az elgyengülésem. Biztos nem fogok odamenni hozzá és megsimogatni a hátát, mint egy kisgyereknek, de elszorul a szívem a kétségbeesését hallva. Ugyanakkor dühös voltam rá, mert biztos voltam benne, hogy az ő hülyeségei miatt hagyta faképnél a petje. Annyira tudtam, hogy nem lesz jó vége a sokszínű terveinek. Saru Taidana, te barom... ha nem lettél volna olyan idióta akkor, ott, Arbusban, most együtt építhetnénk Aincrad legerősebb céhét és te sem rinyálnál itt a peted után.
- Meg kell keresnünk... - szűröm fogaim között, és magam sem hiszem el, hogy az imént ajánlottam fel a segítségem és az együttműködésem. Sokkal jobban kedveltem azt az aranymajmot, mint a gazdáját, és érte képes voltam félretenni az idomár iránt érzett jelenlegi ellenszenvemet. Megadóan sóhajtok egy nagyot, majd segédem felé fordulok. - Mito, vedd át a boltot délutánra, ma már nem jövök vissza. - Leveszem a kovács kesztyűmet miközben odalépkedek Taidana elé, majd kérdőn pillantok rá, hogy elfogadja-e a segítségem. Ha igen, akkor biztos lehet benne, hogy kérdések sorával fogom bombázni, és valószínűleg alaposan meg fogom mosni a fejét is, mert olyan fafejű volt, hogy hagyta elmenni a petjét. - A térképen nem lehet követni a peteket ugyanúgy, mint a barátokat? Vagy ehhez nyomkövetés kell?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 14:54

Bólogattam. Legalább ennyire képes voltam, ha már nem tudtam elállítani csobogó könnyeim áradatát. Csak bőgtem, mint valami gyerek, akitől elvették a játékszerét. Pedig Susaya sokkal több volt nekem, mint holmi gyerekjáték, ő nem csak a fegyverem volt, hanem egyben a barátom, a segítőtársam, az én kis privát helpdesk-em, kifogyhatatlan bölcseletek tárháza. Annyira jó hatással volt rám, hogy lassanként ő kezdett válni az én lelkiismeretemmé is, és így a sajátomat kezdtem elveszíteni. Talán ezért is hagyott el végül.
Összeszedem a bátorságomat, és csak fellesek Anatra, ahogy elém áll. Várom, hogy majd megrovóan néz rám, vagy valami, de meglepetten tapasztalom, hogy szó sincs ilyesmiről. Ha már kiadta az utasítást, akkor én is felállok, szippantok még egyet az orromon, és megtörlöm a szeme is. „Nem bőgtem, én aztán nem, és merjen szólni, aki másként gondolja” – nézzéssel járattam körbe a tekintetem, biccentek Mikonak, igazság szerint magam sem tudom, miért, majd harciasan kivonultam a boltból, Anat előtt masírozva.
A lendületem itt aztán ki is merült, és megint a sírás szélén állva fordultam oda a kovácshoz:
- Direkt vettem nyomkövetést, hátha valahol rábukkanhatok, vagy hallgatózást, hogy esetleg valaki erről beszélgethet, de nem, nem, nem és nem. Sehol egyetlen nyom, sehol semmi – fakadok ki. – Megnézhetném a tárképemen is, igen, hogy merre jár. Megnézhetném, Anat, de nyilván ha akarná, hogy megtaláljam, meg is találnám, én aztán megtalálnám! – Ezúttal francokat kell nekem szék, lehuppanok én a földre is, csak hogy mutassam, mennyire kivette ez az egész a lábam alól a talajt. – Kinek van kedve egyáltalán életben maradni, ha nem akar mellette lenni élete társa?! – fakadok ki, hogy újra megrázza testemet a zokogás, az én arcom pedig újra üdvözölhesse a tenyereimet, hogy kicsit eltakarjam magam.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 15:25

Ha azt mondják nekem egy hete, hogy Saru Taidana mellé fogok szegődni, hogy segítsek neki, akkor annak kertelés nélkül beleröhögtem volna a képébe. Nem érte teszem, hanem Susayáért. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. Az viszont, hogy az idomárt ennyire kétségbeejtő szituációban kell látnom, és hogy ennyire nem bírja türtőztetni magát, az valahol kicsit kiábrándító is. Ő egy idegesítő, stramm kölyök, akinek mindig mindenre van valami odavágós válasza, akivel képesek vagyunk hosszú szócsatákat vívni és mindig méltó ellenfelem volt. Erre most itt bőg a boltom előtt a placcon ülve, mint egy taknyos gyerek. Amikor aztán Susayát élete társaként említi, kétszeresen is elkeskenyedek. Egyrészt mert belegondoltam abba, hogy én mit éreznék, ha Vioval összevesznénk valamin és ki tudja mióta nem akadnék a nyomára. Másrészt féltettem a fiút attól a csalódástól és veszteségtől, ami majd akkor fogja érni, mikor végre egyszer kijutunk ebből a játékból és a petje megszűnik létezni ezzel a világgal együtt. Vagy érte képes lenne inkább itt ragadni, vagy újra visszatérni? Nehéz az idomárok élete...
Mellkasom előtt összefont kézzel, morózus tekintettel nézek le a földön ülő fiúra, és kis híján elkezdek idegesen topogni a lábammal is. Morgok egy sort, majd megadóan az ég felé dobom a kezeimet. Megragadom a vállainál, vagy a hóna alatt, ahogy jobban kézre esik, majd abban bízom, hogy súlyemelésem elégségesnek fog bizonyulni, hogy végre talpra állítsam.
- Hagyd már ezt abba, úrfi! Bőgéssel semmire sem megyünk! Elhiszem, hogy kétségbe vagy esve, de tűrd férfiként az arculcsapást! Kezdjük az elején... Hol váltatok el egymástól? Csak ketten voltatok, vagy harmadik személy miatt vesztetek össze? Merre ment el? Nyilván voltak tippjeid, hogy hol lehet és azokat gondolom már felkutattad, ugye? Ugye!? Sokkal okosabb, mint amilyennek hiszed magad, szóval szerintem ott kell keresni, ahol nem keresnénk...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 15:47

Csipp-csepp-csöpp… Ki merészeli mégis azt mondani, hogy bőgök?! Remélem, hogy senki, mert annak kapásból letépem az arcát. Már ha egyáltalán észreveszem. Vagy meglátom. Esetleg hallom. Igen, a meghallásra még egész jó esélyem van, ahhoz nem zavarnak be a könnyek, bár a szipogás és az időnként produkált hangos és orkánszerű hüppögős levegővétel, vagy trombitálás némileg rontja az esélyeimet.
Anat szavaira alig figyelek. Hát senki nem értheti azt a mély fájdalmat, amit én átérzek?! Egy egész világ dolgozik ellenem! Senki sincs velem, mindenki csak Susayát akarja, ő okos, ő aranyból van, ő legendás, ő bölcs, ő… olyan kis picike és sebezhető, ingyom-bingyom esetlen majmóca!
- Gondolod? – lövök el valami teljesen közhelyes választ, és remélem, hogy ez ha nem is válasz, de legalább tovább fogja vinni a társalgásunkat, és végre kibőghetem magam valakinek. Sírás nélkül! Igen, bőgni, sírás nélkül, mert én nem sírok, én nem! Én ilyet is tudok, igen!
Aztán Anat kimondja a varázsszót, én meg egy pillanatra ledermedek: férfiként. Én ne lennék férfi?! Én ne tűrném férfiként?! Hát ez aztán… azt a leborult szivarvégit!
- Hmpf! – Még én sem tudom, hogy mit akartam mondani, de sosevolt sírásom utolsó rázóhulláma még olyan szépen belenyekkentett a szóba, hogy a felismerhetetlenségig roncsolódott. Szegény.
- Énnekem… volt egy… ügyletem. Igen, ügyletem. Csajjal… tudod. – OK, többször akad el a hangom, mint kéne, mert marhára igyekszem úgy csavarni a szavakat, hogy jól jöjjek ki belőle. – Szóval dolgom volt egy csajjal. – Igen, ez így remek, ki nem derül belőle, hogy konkrétan kinyírni akartam. - És ez nem tetszett Susayának, ahogy intéztem. - Komolyan szinte leizzadok, mire ennyit tudok csavarni a történeten, hogy mégis nyomokban tartsa a párhuzamot az igazsággal is. – Így aztán bumm, egyszercsak nem jött utánam.
Annyira rákocentráltam a mesém elmondására és átalakítására, hogy el is felejtettem elterelni a szót róla. Pedig Anat maga ajánlotta az alternatívát, a helyszíneken való végigjárást. Nekem ez teljesen kiment a fejemből.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 21 2013, 16:08

Nem lettem kisegítve... Sok lényegtelen mellébeszélés, szipogás. Aztán meg rátér erre a kis ügyletére, valami meg nem nevezett nőszeméllyel. Forgatom a szemeimet. Kész idétlenség ez a kölyök. Hogy tudott felszednie egy csajt, ha még azt se képes kimondani a "dolgom volt vele" helyett, hogy kufircolt, szexel, megdöngette, magáévá tette, szerelmi légyottot kezdeményezett és még sorolhatnám miként nevezhetné az affért, ami mindenképpen értelmesebb és választékosabb (még ha trágárabb is), mint a dolgom volt vele... Idétlenség.
- Hát nem azért a két aincradi fillérért, de én is ott hagytalak volna a francba Susaya helyében, ha végig kellett volna néznem, hogy egy csajjal kamatyolsz...- Kicsit megborzongok, túlságosan vizuális típus vagyok és most aztán igazán megsajnáltam Susayát. Őt nem lehet csak úgy elrakni egy pokelabdába, hogy ne kelljen néznie. Brr...
- Ezzel nem segítettél túl sokat. Erőltesd már meg magad! - ragadom meg a vállát erélyesen - Valami támpont kell, amiből elindulhatok, hogy mégis merre keressem...
Aztán a fiú megráz! Mármint nem az a sokkoló élmény, tudod, mikor belédvág a 220, vagy mikor kenyérpirítóval fürdesz, hanem mikor mondjuk villanypásztorba markolsz. Kicsit megcsíp. Illetve itt még annyi sem, mert nincs fájdalom. Csak bizsergető érzés, ami a Taidanát fogó kezemből indulva végigszalad az egész testemet felépítő pixelhálón. Egy pillanat műve az egész, tekintetem azonban fátyolossá válik és a kellemetlen érzés miatt kénytelen vagyok becsukni a szemeimet. Képek villannak előttem. Egy párbajban legyőzött lányt látok. Az Északi negyedre jellemző szegényességet, egyszerűséget vélem felfedezni a villanásokban megjelenő házakon. Egy ottani párbajhelyszín. Várom, hogy Susaya felugorjon a vállamra. Mi, én várom? De nincs sehol. Hol van Susaya? Hol késlekedik már, miért bénázik? Türelmetlenség és elégedetlenség járja át a belsőm. Egyre dühösebb vagyok, aztán ezt felváltja a hirtelen jött kétségbeesés. Megfordulok, de Susaya már nincs sehol. Eltűnt. Magamra hagyott. Nem kér belőlem. Nem-nem-nem! Ez nem én vagyok. Ez Taidana! De ez mégis hogy?
Elszakítom kezemet a fiú válláról, mintha égetne a bőre. Tágra nyílt szemekkel tántorodok meg, oldalra kell lépnem pár lépést és meg kell támaszkodnom a boltom ajtófélfájának, mert szédülök. Mennyi ideig tarthatott ez az egész? Nem tudom mit tegyek. Kérdezzek rá az idomárnál, hogy ő is látta-e az emlékképeket? Mert mi más lehetne, ha nem az ő emlékei!? Akkor mégsem szerelmi légyottról gagyogott az előbb a fiú, hanem erről a párbajról? Bakker, ez nagyon hardcore volt! Mintha érezném, amit ő. Ez a srác tényleg nagyon oda van azért a majomért. Vajon ő mit érzett meg ebből az egészből? Rá se merek nézni, még össze kell szednem magam. Ez... ez valami rohadt bug? Vagy valaki megmérgezett? Vagy Saru egyik kristálya aktiválódott? Vagy egy újabb képesség volna? El vagyok veszve... Anatole nyugodj le!

//Taidana userrel egyeztetve, kari annyit érezékelhet csupán a képesség aktivizálódásakor, hogy az érintés helyén kicsit bizsereg a bőre. //


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 14:53-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 22 2013, 01:09

Hát, kamaty éppenséggel nem volt – vonogatom a vállam, miközben idétlen mosoly ülhet ki az arcomra. Most hogy mondjam meg, bratyó? Végül sóhajtok, és… OK, elég a ködösítésből:
Nem volt se kamaty, se smár, se tipi-tapi, semmi ilyesmi nem volt, tesó! – sorolom fejhangon azokat a fejleményeket, amik meg sem történtek. Utólag kicsit félve lesek fel Anatra, hogy erre most aztán hogyan reagál. Keze a vállamon nyugszik akkor már egy ideje, azon gondolkozom, hogy biztos nem igazán tetszett neki, amit mondhattam, ha ilyen sokáig rajta hagyta. Felpillantva azonban igen hamar gyökeret ver bennem az érzés: itt valami gáz van. – Mi a franc?! – lesek fel meglepetten, az arcát bámulom, igen érdekes pofát vág. Én ilyet aztán még nem láttam az arcán.
Minden rendben, bro? – pattanok fel, már amennyire ezt zsibbadt lábaim engedik, és ezúttal én vállalom a támaszték szerepét: szépen ráfogok a vállára, és közben aggaszt, hogy egyáltalán nem reagál az érintésemre. Mindez csak másodpercek kérdése, alig telik el ebben az egész fura szituációban néhány szívdobbanás, de érted, nekem ez is creepy.
Hé-hé, mondj már valamit, a fenébe is! – nyaggatom tovább. Mióta Susaya velem van, elkezdtem elsajátítani egy olyan parancsoló felhangot, aminek használata esetén nem mellékesen biztos mondjuk, hogy aranymajmomat Kicsi Mesternek fogom szólítani, de esetünkben ezt lehagyom. Anat nem hinném, hogy hallgat rá. Ha igen, az még creepy-bb lenne.
Ezúttal már mind a két kezemet szegezem a vállának, és próbálom kifürkészni, hogy mi a franc járhat a fejében. Ekkor üt szöget a fejembe egy gondolat:
Csak nem Susaya volt az? Susayát láttad meg? Itt van valahol?! – Már engedem is el, felőlem akár le is fejelheti az utcakövet, ha nincs elég tartás benne, én meg lépek is el tőle, hogy alaposan körbefürkésszek az utcán körülöttünk: hol?, merre?, én miért nem? Hol vagy Susaya?!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Feb. 24 2013, 21:56

- Sama? Ugyan már kisasszony, semmi szükség itt "samázásra"! És igazán nincs miért hálálkodnia drága hölgyem, csak a dolgomat teszem. Mindent a vevőkért! Örömmel tölt el, ha egy vevő elégedetten távozik tőlem. Ha a későbbiekben kérdése támad a páncélokkal kapcsolatban, vagy tanácsra szorul, kérem forduljon hozzám bizalommal, igyekszem segítségére lenni. - mosolyodok el bátorítóan, majd a kérdésemre terelődik a szó. Sajnos Yurihime nem bír érclátással, ami több szempontból is sajnálatos, de a növénygyűjtés is egy igen hasznos foglalkozás, főleg ha ezzel a céhe javát szolgálja, mint ahogyan azt említette is. Mert Lewis cimborám bizonyára nem hagyja, hogy elkallódjon az a drága nyersanyag.
- Lewis igen kiváló ember, örülhet kegyed, hogy ilyen derék céhvezére van! Nagy örömmel értesültem róla, hogy a közös kalandunk, melynek a barátságunkat köszönhetjük, szóval azután nem sokkal megkapta a céhvezérséget is. Bízom benne, hogy sikerre juttatja a csapatát, de remélem nem hagynak le minket. - kacsintok rá a lányra pajkosan, majd elfogadom a menümben felvillanó 60 aranyat. - Igen, így rendben is vagyunk. Sikeres volt a tranzakció, a sisakot meg itt ne hagyja kedves!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 25 2013, 01:16

Elsiklanak a fülem mellett azok a sületlenségek, amiket Taidana magyarázni próbálna, azok nélkül is zúg rendesen a fejem. Kivonom magam a segítő kezeiből, majd felegyenesedek és megrázom a fejem. Kissé még mindig szédülök, de egyre jobban visszatér belém az erő. Rendkívül vacak érzés, hogy pont a kölyök előtt kerülök ilyen kiszolgáltatott állapotba, de már nincs mit tenni. Mindkét kezét a vállaimra teszi és úgy próbálja kifürkészni a gondolataimat, miközben én hunyorogva igyekszem felidézni az emlékképeket.
- Ugye nem aktiválódott valamelyik kristá... - kérdeznék rá, de mire a végére érhetnék, az idomár faképnél hagy és felőle aztán ott eshetnék össze álltó helyemben, úgy hagyna ott, mint egy taknyos pézsét. Kössz, cseszd meg, kössz... Mostanra nagyjából visszaszállt belém a lélek, és előre is lépek pár lépést. Néhány pillanatig próbálom követni szemeimmel, amint keresgéli a majmócáját, majd megunom az egészet.
- Az Északi negyedben kerested már? Ott váltatok szét, lehet azóta is ott bolyong... na és otthon? Lehet végig téged les és el sem mozdult mellőled, csak annyira elmerültél az önsajnálatba, hogy észre sem vetted! - összefonom mellkasom előtt a karjaimat és kérdőn, mit kérdőn, vádlón meredek a fiúra. Egyre kevésbé van kedvem neki segíteni, viszont a petért továbbra is aggódom. - Most mi legyen? Elindulunk végre megkeresni, együtt, avagy külön, vagy itt fogunk még bohóckodni egy ideig? Mert ha igen, akkor kihozok egy széket meg egy süteményt. Vagy inkább ki se hozom...- Az iménti emlékképeimre nem akarok egyelőre kitérni, azt várnám, hogy magától beszéljen, de lehet kénytelen leszek kicsit megkapirgálni a témát. Ki volt az a lány, akivel párbajozott és miért? És mindez Susayának miért nem tetszett? Egyáltalán valóban megtörtént az, amit láttam? Nagyon fura ez az egész, de mégsem hozakodhatok mindezzel elő. Még mindig várom a választ, ha sikerül értelmeset kicsikarni végre a kölyökből, akkor hajlandó vagyok neki segíteni. Ha nem, tuti itt hagyom a francba és visszahúzok a boltba a dolgomra. Este azért tennék egy kört az Északi negyedben, hátha alapon...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 25 2013, 14:10

- Ez most nem volt szép, máskor ne csinálj így, nem is Susaya volt, nem is őt láttad, igaz? – Némileg felmérgeltem magam az utóbbi pillanatokban, ahogy hiába járattam a környéken a tekintetemet, egyszerűen a fenének se akadtam rá az én egyetlen aranymajmomra, életem ragyogó értelmére. Így hát nem nagyon marad más, mint az egyetlen bro a környéken, avagy Anat, akin kicsit is kitölthetem a csalódásomat. Nem is annyira logikátlan ám ez az elgondolás egyébként, hiszen valljuk csak be férfiasan, hogy ő okozta az újabb törést a lelkemben, amikor úgy csinált, mintha Susayát látná.
- Nem, Anat, szerintem csak felfedezném, ha ott lenne mellettem a boltban már közel egy hónapja… – csattantam fel én is. Ennyire ne nézzen már béndzsának, gyakran még akkor is tudtam, hol van, ha egyébként semmilyen jel nem utalt rá. Marha erős lett az utóbbi időben a közöttünk lévő kapcsolat, és ennek hála egész gyakran tudtuk, mi jár a másik fejében. Ő sajnos kicsit többször, mint én. Így jöhetett össze ez a szituáció is.
- Figyelj, köszi, nem, nem kell a süti, maradj csak én meg… szóval köszi, hogy meghallgattál. Már ez is jól esett, na – Nem volt terepem az érzékenykedés, ezt az oldalamat megtartottam Susayának, aki mondjuk egész szépen fejlesztette, de akkor is fura volt éppen Anatnak megmutatnom. – Susayát meg nem kell félteni. És biztos vagyok benne, hogy ha mind a ketten készen állunk rá, akkor újra találkozni fogunk. Hiszen mégiscsak ő a petem. – Igen, ebben tényleg teljesen biztos voltam. Más kérdés, hogy akkor sem voltam abban az állapotban, hogy ez vígasztaljon.
Leporoltam a nadrágomat, nem mintha szükségem lett volna rá. Hiszen nem koszolódtunk. Bizonytalanul ruhámba töröltem a kezem, majd jó amerikai szokás szerint Anat felé nyújtottam.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 25 2013, 18:07

Igen nehéz kihozni a sodromból, de Taidanának szinte mindig sikerül. Valami rendkívüli érzéke van ahhoz, hogy irritálni tudja az embert, még ha egyébként egy jópofa kölyök lenne. Most komolyan rám akarja verni a "balhét", miközben azt sem tudom, hol áll a fejem, mégis neki próbálok segíteni? Azt hiszem tényleg ildomosabb lenne fogni magam, visszamenni szépen a boltba és egy vizes ruhával a homlokomon végiggondolni szépen minden eshetőséget és próbálni rájönni, hogy mégis mi a csuda történt velem pár perce. Nem szeretem, ha nem tudok valamire racionális választ találni. Jelen helyzetben viszont össze vagyok zavarodva és Taidana csöppet sem segít abban, hogy kibogozzam a szálakat. Azt hiszem, jobb lesz, ha külön válunk, mert így csak hátráltat az állandó picsogásával. Mindenesetre az meglep, mikor azt emlegeti, hogy már lassan egy hónapja különváltak a petjével.
- Már mondtam, Susaya sokkal okosabb, mint amilyen okosnak te hiszed magadat. Simán kinézem belőle, hogy túljárt az eszeden... - Elvégre mégiscsak egy megírt program, akárhogy is nézzük. Persze lehet hiba az ő algoritmusában is, de hiába a mesterséges intelligencia, mégiscsak más dolgok mozgatják, mint egy érzelmeitől állandóan befolyásolt embert.
Ehh, egy szóval nem mondtam, hogy neki is hozok sütit, pimasz kölke. Nem mintha sajnálnám, ugyanakkor nem mintha megérdemelné. Részletkérdés, lépjünk túl rajta. Az eddigi drámázás után ez az éles váltás nekem kicsit bűzlik, de végül is lehet tényleg elég volt a fiúnak annyi, hogy kisírhatta a bánatát másnak. Csak éppen miért pont nekem? Jah, igen, azt hiszi nálam van a petje. De miért is bújtatnám előle? Sehogy sem áll össze, ezt is végig kell gondolnom azzal a hideg vizes ruhával... Megtörli a kezét, majd felém nyújtja azt, miközben én még mindig karba font kézzel szemlélem a fiút, nem éppen rokonszenves arckifejezéssel. Sajnálom, jelen pillanatban ennyire futja, meg egy WTF fejre, amit a felém nyújtott kéz vált ki. Ki tudja mennyi bacilust szedett össze az imént a földről feltápászkodva... azt hiszem el kell kezdenem kesztyűt hordani a hétköznapokban, hogy a hipochonder mániámon felül tudjak emelkedni. Mondjuk a WTF fejet inkább a gesztus váltotta ki, mármint a felajánlott jobb. Már-már udvariatlanul hosszúnak tűnhet az az idő, amíg mérlegelem, hogy elfogadjam-e, aztán végül mégis csak belecsapok a tenyerébe. - Nem mellesleg, nem akarod meglepni valamivel a petedet? Biztos örülne, ha valami ajándékkal várnád... talán tudok is segíteni ebben...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by King Hétf. Feb. 25 2013, 22:33

Elsősorban a csajjal akartam találkozni. Mert... hát, hogy is mondjam? Ő magával ragadott. Felrázott. Belém nyúlt. A pengéjével. Az emléktől kirázott a hideg. Beleborzongtam. Komoly léptekkel később vettem csak észre, hogy még mindig a saját karomat masszírozom, mintha tényleg fáznék. Két újabb lépés között gyorsan elhagytam a mozdulatot. Minden ütem, koppanás a macskaköveken, a szívem ritmusa is volt. Ahogy közeledtem a helyszínhez, úgy dobogott egyre gyorsabban – minden lépésem azokon a macskaköveken. Trappoltam. Nagyon furcsa volt ez a teletalpas futás, hogy nem gördültem, de a rendszer szörnyen lebutított ebből a szempontból. Oda kellett figyelnem minden lépésemre. Mint régen. Amikor az ember tanult úgy futni, hogy minden izom az ő szolgálatában álljon, a teste gépezet legyen, az akarata pedig erő, amit igába hajt, és segítségével még közelebb hajszolja magát a győzelemhez.
Rohantam. Vágtattam! Téptem!

Viszont sajnos a csajjal nem találkozhattam itt. Az ajtó innenső oldalán álltam. Elég kicsi volt a valószínűsége, hogy ő a másikon. Addig viszont erre nem deríthettem fényt, amíg az ajtó közöttünk állt.
Nem lihegtem. Arra számítottam, hogy majd meg kell kapaszkodnom, ha egyáltalán bírom az iramot idáig. Nem így történt. A rendszer újabb csele. Ezúttal messze nem bántam, hogy megint újat tanultam.
Talán soha nem lesz végük az ilyen apró újdonságoknak számomra.
Talán hamarabb, mint azt bárki gondolná.

Egyetlen erőteljes lökéssel tüntettem el az ajtót, ami elválasztott a bolt belső helységéből. Az becsapódott, én pedig átléptem a küszöböt. Raszta hajamba túrtam, ahogy körbefuttattam tekintetemet a berendezésen. Hogy ki láthatok.
Hé, srác. Pattintsd már elő az eladót… – morogtam oda a fiúnak. A másik pulthoz léptem, háttal fordultam, rátámaszkodtam. Legalább addig kényelemben éreztem magam, amíg meg nem érkezik. – A csajt, ha lehet! – szóltam még utána fennhangon. Azzal ütöttem el az időt addig is, hogy a puccos díszítést figyeltem.

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Viola Kedd Feb. 26 2013, 19:30

- Szervusz Mito! - köszönök a pult mögött ácsorgó srácnak, aki mentem haptákba vágja magát, amint meglát engem, vagyis inkább azt, hogy ki vagyok én neki. A főnöke nője. Szóval nekem is megad legalább annyi tiszteletet, mint amit Anatnak is táplál, gondolom én. Mosolygós arccal köszön vissza nekem, de nem von kérdőre, hogy mit csinálok a boltban, ehelyett kérdően tekint rám. Jelenlétem nem megszokott a boltban, csak néha ugrom be, mikor a kedvesemnek hozok néhány új nyersanyagot, ami innen-onnan szerzek, így aztán nem csodálom, ha a fiú időnként nem tudja, hogy hogyan álljon hozzám teljesen.
A kezemben lévő kis kosarat felmutatom, majd hozzáteszem:
- Hoztam egy kis harapnivalót nektek. Pár szendvics. Te is egyél belőle, ne hagyd, hogy Anat mindet kisajátítsa! - mondom, majd a srác bólintása után a pult mögötti szobába sétálok, hogy ott odaadjam a bolt macskás tulajának, de nem találom sehol. Mito az, aki utánam jön, hogy közölje: Anat éppen elment valamit elintézni, de nem kötötte az orrára, hogy mit, sőt azt sem, hogy mikor ér vissza.
- Hmm... - hümmögöm, majd leteszem a kosarat az egyik asztalra. Ellenőrzöm, hogy tényleg benne van az uzsi és nem csak egy üres tárolót hoztam-e magammal, de nem, valóban benne van az összes kaja, amit odahaza berámoltam.
A kovácssegéd visszatér a eladótérbe, én meg nekilátok körbenézni. A rend olyan, amit Anattól megszokhattam, sőt a berendezkedés is. Csak a minőség, mi?
Leülök egy székre és öntök magamnak egy kis teát, amit szintén saját kezűleg főztem egy új recepttel. Még nem kóstoltam én sem, így csak reménykedni tudok abban, hogy finom és elnyeri Anat tetszését.
Alig kortyolok bele a löttybe, ajtónyitás hangja üti meg a fülem, majd egy férfi hangja, de nem hasonlít a kedvesemére, így nem pattanok fel, hogy üdvözöljem, Miota majd kiszolgálja a vásárlót.
Meg is lepődök, amikor a fiú besétál hozzám és azt mondja, hogy egy fekete alak engem keres. Összevont szemöldökkel tápászkodom fel és rakom le a teáscsészét az asztalra.
Még hogy engem keres valaki? Pont Anat boltjában? Ha jól emlékszem nem beszéltem meg senkivel találkozót, főleg nem feketékkel...
- Óhh... Te..? - csúsznak ki a rövid szavak ajkamon, mikor kilépve az előtérbe, szembetalálkozom azzal az alakkal, akit Kingként ismertem meg. Ugyan úgy néz ki, mint amikor megküzdöttünk vele a tornán. Úgy értem a ruházata és páncélzata is. Netán vásárolni jött volna hozzánk..?
- Segíthetek valamiben? - teszem fel a kérdést a néger csóknak, miközben beállok a pult mellé. Arcomról le lehet olvasni, hogy meglepett a jelenlétével. Kíváncsi vagyok, hogy mit akarhat tőlem.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by King Kedd Feb. 26 2013, 20:02

Krákogtam. Egen, kicsit nehezen szedtem össze magam, hogy végre elértem arra a pontra, ahová el akartam érni.
’asza, hogy itt vagy, babe – fordulok el a pulttól, hogy mégse csak háttal támasztva dumáljak neki. Annál azért többet érdemel. Nem is azért jöttem én.
Mondanám, hogy régi ismerősként üdvözlöm, nagyölelés, puszi-puszi, minden ilyesmi, de nem így van. Kicsit távolságtartóan pillantok rá, észre se veszem, hogy a kezem a rasztámba téved. Pödrök rajta, igazítom. Nem mintha tönkremehetne ebben a világban. Amikor észreveszem, zavartan a pultra csapom lapáttenyerem. Lassan csak neki kéne állnom, ha már egyszer elhatároztam magam.
Figyelj, csak mondani akartam egy-két dolgot – kezdtem bele recsegve, jól megrágva minden egyes szót. Felnéztem, miközben a pultra támaszkodtam, a tekintetét kerestem.
Nekem az a verseny fontos volt. Minden verseny fontos nekem. Ez most viszont különösen… – Benn rekedt a többi szó, kellett kis idő, hogy kiküzdjem őket magamból. – Nagyon sok minden történt abban a három küzdelemben, amiben részt vettem. Három volt nekem, t’od. És sok újdonsággal kellett megküzdenem. Meg úgy egyébként saját magammal is. Úgy érzem… vágod, úgy érzem… áh! – csaptam le megint a tenyerem az asztalra. Marhára nem ment ez nekem. A fenébe is, mit képzeltem?!
Nézd! – kezdtem bele némileg hevesebb hangvétellel. – Nekem ez az egész világ full idegen. Én nem vagyok ide tartozó, nem vagyok pubi… kocka, nem úgy mint… eh! – Nem úgy, mint ti, igaz, apafej? Grat, tényleg!
Csak elnézést jöttem kérni. Hogy bocsesz a beszólásokért. Hogy azt hiszem, nem egészen én voltam az, akivel ti küzdöttetek. Én igazából nem is vagyok olyan. – Éreztem, hogy ez a helyes vágány, amiről beszélni akartam; ütni kellett a vasat, amíg meleg. –Anno a ti boltotok oldalán láttam meg a versenyfelhívást. Hogy jelentkezzünk rá. Harcművészek. Harcművész vagyok, tudod, az a kasztom, azért is jelentkeztem. Pedig nem akartam, csak láttam a felhívást, láttam, hogy ez egy verseny. Az életem a verseny, érted. Bármilyen verseny. Ezért neveztem. Szal… – Kis szünetet tartottam, amíg a menümmel szerencsétlenkedtem. Utáltam ezeket! Ezt az új technológiát. Rakat bénázás után végre a pénzügyeimnél tartottam.
Szóval bocsánatot jöttem kérni, meg hálálkodni – csesztem le a két batyut, amiben a rendszer realizálta a pénzemet. Kétszáz aranyat.
Pontosan eddig akartam maradni, és nem tovább. Nem volt szükségem többre, egyetlen szóra sem. – Legyetek boldogok ebben a világban a srácoddal, asszony – löktem el magam búcsúszóként a pulttól. Néhány lépéssel át is szeltem a bolt aprócska belterét, és már kinn is voltam az utcán.
A másik srácra gondoltam még, arra, amelyikkel először küzdöttem. Őt nem találtam meg. Nem tudtam, hol keressem. Vele is beszélni akartam volna pedig. Ezekkel, a boltosokkal több szerencsém volt. A fiú boltját ismertem, a csaja meg maga közölte velem, hogy ők kapcsolatban vannak.
Legyenek is.
Boldogok.

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 02 2013, 15:14

King, amint észrevesz, nyomban abbahagyja támaszkodós pózát és helyette felém fordul. Nem tudok leolvasni az arcáról semmit, csak 'babe' megjegyzésén forgatom meg kicsit a szememet. Azért jött volna ide, hogy felszedjen, vagy mi? Pont a pasim boltjába?! Elképesztőek ezek a férfiak, hogy ilyen merészek...
Mégis rá kell jönnöm, hogy szavai nem adják vissza gondolataimat, mert másról kezd beszélni. Szavai a tornára terelődnek. Meghökkenve hallgatom monológját, melyben néha meg-meg akad, de női megérzésem azt sugallja, hogy igazat mond, nem pedig előre bemagolt szöveggel áltat. Mégis furcsa... Miért jött volna ide, hogy ezt nekem elmondja? Pont nekem? Ilyen mély benyomást keltettem volna benne, hogy most nekem önti ki a szívét? Ehh... Még jó, hogy Anat nincs itt és nem kell hallania ezt a szövegelést.
És végül kinyögi... Bocsánatot kér a viselkedéséért, meg hálálkodik is, csak nem tudom, hogy az utóbbit miért. Ő győzött, nem kell amiatt hálálkodnia, ha erre gondolt. Vagy arra, hogy a mi boltunk oldalán feltüntetett poszter vezette oda a versenyre..? Nem tudom megérteni a férfi gondolkodást, pedig állítólag egyszerű és a miénk a bonyolult... Mégis...
- Nem kell hálálkodnod. - vetem oda neki erőtlen mondatomat, miközben ő a menüjében kezdett el játszadozni. Arcáról süt, hogy alig tudja mit csinál. "Heh, ahhoz csak a kockák értenek!" - Ezt kellene hozzá vágnom, de mégsem teszem, nem akarok konfliktust. Ami a tornán volt, az jobb, ha ott is marad, minden érzelemmel együtt. King mégis idehozta őket, valamivel egyetemben, ami két kis bőrzacskóban figyel. A felszerelései közül vehette elő őket. Lerakja a pultra, majd minden jót kíván a sajátos módján.
- Kösz... - mondom ámélkodva, ahogy ő eltávolodik a pulttól, s egy ajtónyitás után már az utcán van, minket pedig itt hagyott pár kérdéssel. Nem szaladok utána, hogy "Hey, ez mégis mi volt?", mert miért tenném?
Agyamig azonban csak most, hiánya pillanatában jut el, hogy a két zacskó ott pihen az asztalon. Odalépek, belenézek. Tartalmuk kétszáz arany összesen.
- Hmm... - nyugtázom egyszerűen, majd elteszem a pénzt. Ha Anat megérkezik, akkor majd megbeszéljük, hogy mi legyen a zsozsóval...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 02 2013, 17:19

[Anatole]

Felcsillan a szemem. – Hoh, igen, az remek volna! – Kapva-kapok Anat ajánlatán. Nem is tudom, pontosan miért. Hiszen ha jobban belegondolok, nem állok túl gazdagon pénzügyileg. És a felszerelésemben sincs semmi olyasmi, amit neki adhatnék ellensúlyozásul. Totál rágörcsölök arra, hogy bevállaltam az előbb egy olyan üzletet, amit nem is tudok megkötni. A kétségbeesés kiülhet az arcomra is, annyira kitölti egész testemet, mire jön a megváltó ötlet: írni fogok neki kristályt! A gondolatot tett követi, és már kapom is elő az egyik szűz kristályt. A hozzávalókat. Nyitom fel az íróablakot, helyezem bele egyesével a hozzávalókat. Szemem előtt egy monitoron ott a recept, onnan lesek, hogy mi is kell hozzá pontosan. Kicsit kapkodva dolgozom, nem akarom beégetni magam, hogy miért is írok neki kristályt, és nem fizetek mondjuk azért, amit fel tudna ajánlani.
A gondolattól csak még gyorsabb iramra kapcsolok: már csak egy-két mozdulat, és kész is az első kristály. Majd a második. Arcomon mosoly ragyog fel, és kezemben nyújtom előre a két kristályt, cserébe a… cserébe a… Szemöldököm összeráncolom a gondolkodástól: Anat nem is ajánlott fel még semmit. Csalás! Lenne, ha nem én baltáztam volna el. A mosoly lehervad az arcomról, miközben konstatálom, hogy kicsit jobban össze kéne szednem magam, igencsak szét vagyok zuhanva.
Hmm. Nem is mondtál még semmi konkrétumot, igaz? – kérdezem letörten, azzal a biztos tudattal, hogy igen, megint alaposan elcsesztem mindent. Jesszus, annyira béna tudok lenni.
Ez most két pajzs kristály… – tájékoztatom a beálló csendben Anatot. A franc se tudja, miért. Jah, de, tudom: mert valamivel el akarnám terelni előbbi mutatványomról a figyelmet. Nyilván fail a próbálkozásom, hiszen csak rátereltem az egészet, de már ez sem érdekel. Őszintén: szinte semmi nem érdekel már. Legszívesebben a föld alatt lennék.
Húsz centivel minimum.
És Susayával.
Igen.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Márc. 03 2013, 15:13

Halántékomat masszírozva, morózus arckifejezéssel szemlélem, ahogy a kölyök elkezd kapkodni, anélkül, hogy kérdezne, vagy egyáltalán gondolkodna. Mindeközben csak egy hevenyész "ehh" szakad fel belőlem, mert most különösen fáraszt a viselkedése. Tényleg én vagyok ennyire karót nyelt, vagy mást is idegesít a fiú viselkedése? Mindegy, lássuk mit hozott össze. Mondjuk az meglep, hogy a menüjéből lesi a receptet és nem megy neki fejből... oktondi gyerek, még a kenyérkereső foglalkozását sem tudja alaposan megtanulni. Vagy lehetséges, hogy egy új recepttel akar virítani előttem? Hmm, azt hiszem egyre nagyobb érdeklődést kezdek tanúsítani a dolog iránt, lássuk mit hozott össze. Jah, ezt már mondtam.
A kérdését egy fölényes legyintéssel elintézem, mivel tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy amit ajánlani fogok neki, az tetszeni fog. Efelől szemernyi kétségem sincs. A felém nyújtott itemek, melyeket pajzs kristályokként címkézett fel már a nevükkel felcsigázzák érdeklődésemet, de a hasznosságukról akkor bizonyosodom meg igazán, mikor rábökök az egyikre és a menünk keresztül elolvashatom, hogy mire is képes. Igazán tetszetős és az elkövetkezendő boss harcban nagy hasznát tudnám venni. Sőt, rögtön kettőt is felajánl belőle. Azt hiszem elégedett lehetek egy ilyen üzleti felajánlással, még ha fogalmam sincs mennyi lehet egy-egy ilyen kristálynak a piaci ára. Sőt, hovatovább, ilyen kövecske létezéséről eddig még nem is tudtam. Tai-Tai, fejlődsz ám! Nem húzom tovább a fiú idegeit, átveszem a kristályokat, mellyel nyugtázom előtte is, hogy áll az alku, majd virítom előtte az inventorymból előhívott, már kész kapcsolat gyűrű párt.
- Ezért a csecsebecséért most nem kell megharcolnod Saru Taidana. Parancsolj, használjátok ügyesen!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 03 2013, 16:09

Nem vártam sikert, így örömmel konstatálom, hogy Anat nyújt felém valamit. Első körben eszembe jut gyanakodni, hátha átvágni próbál, csak kihasználja, hogy ennyire magam alatt vagyok, és azt se tudom, mit csináljak magammal, de második körben kapásból el is vetettem az ilyesmit: ugyan már, Anatról beszélünk! Ilyesmi szóba se jöhetett volna.
Kö-kösz, haver! – vesz elő megint újdonsült dadogásom, míg én a cuccért nyúlok. Avagy nem is a cuccért, csak az elfogadó gombért, halk klikk-hangot ad, ahogy rábökök, és az átutalás meg is történik, cserélődnek a tárgyak a kezekben.
Susaya biztos értékelni fogja – mondom, miközben a gyűrű adatait stírölöm. Még nem volt gyűrű az ujjamon, a való világban soha nem hordtam, így kicsit fura érzés volt, ahogy most felhúztam. Csajos mozdulattal magam elé tartottam, gyönyörködtem kicsit benne. Elvigyorodtam.
Királycsi lesz, köszi! – Heves bólogatással igyekeztem nyomatékot adni a szavaimnak. Addigra már egyszer egyik lábamról a másikra álltam. Most megint cseréltem.
Majd mondom neki, hogy tőled van. – Tekintetem révetegen oldalra vándorolt. Ez amolyan automatikus mozdulat volt, valahányszor valami hasonlót láttam, mint Susaya. Nyilván mindig őt kerestem. Az arany… micsodámat is? Soha nem figyeltem már rá, mindig csak ott volt a gondolataim között. Most viszont, hogy határozottan és fennhangon ki akartam mondani.
Remélem, hogy megtalálom… az… a. Őő. – Tök gáz volt, hogy hirtelen nem vágtam, mit is keresek. A halántékomat masszíroztam, nem éreztem túl jól magam. – Arany… bogáncsos. Aranybogáncsos furkómat. Igen. Tudod, kicsi, folyton a véred szívja, kellemetlen helyeken találod meg. Úgy lehet a legkönnyebben észrevenni, hogy megnyalod a könyököd, vagy az orrod. – Magam sem tudom, miért mondtam el ezeket. Tök baromságok voltak. Még én se tudtam, miről beszélek.
Azt hiszem, most lépek. Szia! – közlöm Anattal zavartan, majd magamban motyogva el is indulok tőle. Azon gondolkodom, csak kihallatszik, hogy akkor Pirosseggű Pávián vagy Aranybogáncsos Furkó? Hogy most Susayát keresem, vagy elveszett más petem is?
Azt hiszem, rám férne végre egy nyugodt alvás. Az új Kapcsolat Gyűrűmet szorongatom. Hátha akár holnap már visszatérhetne így hozzám Susaya. Meg akkor már az az Aranybogáncsos Furkó is.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Márc. 03 2013, 16:36

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Wtffej
Ez a kölyök tényleg nem komplett... Az egy dolog, hogy az illedelmesség első csíráját hallom kibontakozni belőle, amikor megköszöni a gyűrűt, de ami utána következik, arra nem tudok szavakat találni. Arcizmaim beállnak egyetlen jól ismert mimikát lemodellezve és mint amikor beakad a magnószalag, úgy ragad az én pofázmányomra is a WTF fej. Még akkor sem engedek fel, mikor Taidana elköszön és távozik. Ekkor megfeszül állkapcsomnál az izom, fogaimat összeszorítva próbálok értelmet keresni abban, amit összehadovált a fiú. Aranybogáncsos furkó... ami a véremet szívja. Az én véremet egyetlen egy valaki szívja, de az rendszeresen, s ő nem már, mint Saru Taidana! Azért próbálok felocsúdni a révületemből, és a srác után intek.
- Aztán értesíts, ha megkerült a kis komisz! - Vetek véget a beszélgetésnek, s ha kellő távolságba ért, akkor megengedem magamnak a gyengeséget. Ismét megtámaszkodok az ajtófélfában, majd egy nagy levegő után tétova lépéseket teszek.
- Máris visszaértél? - Néz rám csodálkozó tekintettel Mito, aztán látva rajtam, hogy nem vagyok túl jó bőrben, a karosszékembe ültet és egy pohár vizet nyom a kezembe - Hát, téged meg mi lelt? Úgy nézel ki főnök, mint aki szellemet látott!
- Nos, nagyjából úgy is érzem magam... Hallottál esetleg olyan kristályról, ami képes látomásokat okozni vagy emlékeket felidézni, esetleg hamis emlékképeket kreálni?
- Én ugyan nem, de utánakérdezhetek pár embernél.
- Hálás lennék érte... mert ha ez nem kristály, akkor valaki a Nerve Gear-emet piszkálja, de valószínűbb, hogy bug van a rendszerben. Habár, még egy valamit megpróbálhatunk! Nyújtsd ide a kezed kérlek, nyugi, nem lesz semmi bajod. Mondd majd el, hogy mit éreztél! - Mito szerencsére van annyira tökös gyerek, na meg lojális hozzám, hogy tényleg odanyújtja a kezét nekem. Direkt nem mondom el, hogy mire vagyok kíváncsi, mert nem akarom befolyásolni. Arra a jelenetre vagyok kíváncsi, mikor elküldtem Taidanához kristályokért. Villámcsapásként nyilall elmémbe az esemény, ahogy megérintem a segédem kezét. Minél jobban koncentrálok, minél jobban elő szeretném varázsolni az emlékképeket, annál inkább tisztulni kezdenek az érzékeim. Csak pillanatképeket látok cikázni, amitől felkavarodik a gyomrom és szédülni kezdek, miközben roppant mód morcosnak érzem magam. Szeretnék bizonyítani, szeretnék elismerést kivívni. Ezért a zsebembe nyúlok, hogy a saját fizetésemből vehessek kristályokat a főnökömnek. Illetve nem én, hanem ezek szerint Mito ezt tette. Hirtelen elengedem a kezét, mert már nem bírom tovább az émelygést. A tér a csukott szemeim előtt ahogy megelevenedik, olyan mintha gomolygó füstbe lenne burkolva és állandó mozgásban lenne, amitől olyan érzésem támad, mintha egy vidámparkbéli, gyomorlimbóztató eszközön ülnék. Nem túl kellemes, mit ne mondjak.
- Igazán rendes tőled, hogy a fizetésedből áldoztál a kristályokra - mosolygok Mitora, miután kinyitom a szemeimet és a halántékomat dörzsölöm - Ezt honnan tudod? Követtél? Láttad az ablakon keresztül? - értetlenkedik a fiú.
- Nem te balga, most mutattad meg nekem! Te nem láttad az imént a képeket? Nem éreztél semmit? - tekintek fel meglepetten a segédemre. Az roppant mód érdekes, hogy engem ennyire felkavarnak a dolgok, ő meg azt se tudja mi történt.
- Háááát... nem. Max egy kicsit bizsergett a bőröm, de annak tulajdonítottam az érzést, hogy hideg a kezed és eléggé rászorítottál a karomra.
- Akkor azt hiszem mindent értek... úgy sejtem, sikerült aktiválnom egy új képességet! Mindenesetre kérdezz utána a dolognak, hátha mással is előfordult ilyesmi vagy tényleg új kristály vagy méreg került a piacra. Még mindig nem zárom ki a bugot sem, annak is járj utána kérlek. - A fiú csak bólint, nem mer kérdezni egyelőre többet, én pedig átadtam magam a hőn áhított vizes ruhának.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 03 2013, 20:15

~ SUSAYA ~

Sok-sok beszédtől bizsergő füllel ültem-vártam-lestem ott fenn, ahová sosem vetül emberszem fénye, pedig sárga kis bundám figyelemfelkeltő ám, akár borús időben Taidana-arcon a mosoly. Meg sem makkantam-szóltam-prüszköltem, csak farkam izgett-mozgott, vele játszottam azt, hogy makk!, nem láttok a szemetektől, emberek, miközben figyelmem holdsugarában páncélkovács-Anatole tett és vett, szavak felesleges áradatát váltva sekélyes-értelem-fiúval.
Ásítottam, mancsommal kendőzve el fáradságom apró jelét, ahogy szőrtelen emberek is szokták és szeretik, hogy másra át ne ragadhasson a sóhaj-elengedés.
Vakkantottam-makogva-halkan, hogy mégis megadjam a boltosnak az esélyt, hogy ő fedezzen fel, neki járjon a boldogság, hogy észrevett. Becsületemelő ha vájtfüled sikeressége emeli lényed magasságát és bundád fényét. Bár ezeknek a lényeknek bundájuk nem volt, ruhájukat legalább olyan ékkel hordták. Büszkén feszítve. Ha már a rendszer nem engedte, hogy egyébként szőr nőjön rajtuk nyaktól lefelé.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Szophie Hétf. Márc. 04 2013, 17:34

Egy fogadóban hallottam ezt azt arról, hogy erre fele van egy hely, ahol sütit lehet kapni. Természetesen nem hagyhattam ki, mindenképp tartanom kell sütivizitet az összes lehetséges helyen. Szépen meg is találtam az üzletet, csakhogy egyáltalán nem a szokványos kirakat fogadott. A sütik mellett páncélok heverésztek, rajtuk meg-meg csillanva a nap fénye.
- Ez most mégis mi? - esett le az állam. Közben az üveg mögött megláttam egy gyűrűt, mellette egy táblát : 200 arany.. Női kíváncsiságom természetesen rögtön oda vonzott, na meg persze az a tény, hogy ez egyáltalán nem egy sima ékszer. Pontosan olyan volt, mint az, amelyik már az ujjamat díszítette, és amelynek a párja farkasom jobb első kicsi tappancsára volt rakva. Elég értékes darab, és már régóta terveztem, hogy veszek még egyet. Be is léptem az üzletbe, melynek bejárata fölött egy macskás cégér volt elhelyezve. Belépve rögtön megcsapott a nyalánkságok illata.
- Öhmm.. Jó napot! - köszöntem tétován. - Engem az a kapcsolat gyűrű érdekelne a kirakatban. - mondtam, majd gyorsan hozzátettem. - Meg egy sütike.:3

_________________
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 0510Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 1110Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 0310
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Márc. 05 2013, 02:53

Amíg a főnökúr elvonul ejtőzni egy kis időre, máris csörren az ajtó feletti csengő. Anat kelletlenül kukkant ki a hideg vizes rongy árnyékából, mivel azt hiszi Taidana tért vissza, hogy újabb fárasztó dumákkal szívja le az agyát. Azonban egy bátortalannak tűnő kishölgy érkezik, ugyanakkor határozott elképzelésekkel. Mito jelzi a kovácsmesternek, hogy pihenjen csak nyugodtan tovább a műhelyben, ő majd kezelésbe veszi a vevőt és már lohol is a pult mögé.
- Üdvözöllek Anatole kovácsműhelyében! Egy pillanat türelmet kérek, máris hozom a választott felszerelést. - Sebtiben térül-fordul, most hogy a főnök itt lesi árgus szemekkel, ráadásul morcos hangulatban ért vissza, így különösen kitesz magáért a segédlegény, nehogy panasz legyen a munkájára. -Kereken 200 arany lenne az ára, parancsoljon. - helyezi le Szophie elé a kért gyűrűcskéket - A sütemény pedig vásárlás esetén természetesen a ház ajándéka. Ajánlhatom esetleg a francia krémesünket, melybe eper darabkákat csempésztem? Itt fogyasztásra kéri, vagy csomagoljam elvitelre?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 05 2013, 16:20

Hamarosan egy fiú lépett elő, és máris hozta nekem a kért gyűrűt.
- Ohh, köszönöm. - mondtam, pedig nem is volt mit megköszönni, az csak természetes, hogy kiszolgálja a vevőt.
-Kereken 200 arany lenne az ára, parancsoljon. - mondja, miközben elém rakja a gyűrűcskét, majd folytatja. - A sütemény pedig vásárlás esetén természetesen a ház ajándéka. Ajánlhatom esetleg a francia krémesünket, melybe eper darabkákat csempésztem? Itt fogyasztásra kéri, vagy csomagoljam elvitelre?
- Té- tényleg? Ingyen? - kerekedett el a szemem. - Köszönöm. - mondtam nagy mosoly keretében. - Igen, az a krémes érdekesnek hangzik, elviszem, ha nem nagy gond. - már megint butaságokat beszéltem, mégis miért lenne gond? - Öhh.. mármint, szóval.. köszönöm.:3 - kiraktam a 200 aranyat az pultra, felvettem a gyűrűcskét. és a sütit, majd kifelé vettem az irányt. Az ajtóban még egyszer megfordultam, nagyot köszöntem, majd távoztam.

_________________
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 0510Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 1110Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 0310
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Márc. 05 2013, 23:46

[Susaya]
Mit ásítozik itt nekem ez a Mito gyerek, mikor egymásnak adják a kilincset az érkezők?
Leemelem a fejemről a vizes ruhát, majd egy könnyed mozdulattal megválok tőle. Elegendő időt fecséreltem a pihengetésre, ideje újra tevékenyen hozzáállni a mai naphoz. Elvégre meg akarom keresni a kölyök majmát, mielőtt még telesírja egész Aincradot. Ahogy rápillantok a segédemre, akkor tűnik fel, hogy koránt sem lustálkodik, hanem épp egy újabb süteménykölteményt varázsol a kirakatba. Szeretem nézni, ahogy dolgozik, sürög-forog, s végtére is élvezi azt, amit csinál. Az meg nem mellékes hozadéka a szorgalmasságának, hogy maximálisan ellátja azt a munkát is, amire felvettem. Elnézem neki, hogy nem a legkifinomultabb a beszéde, de az imént is hallhattam, hogy egészen udvariasan bánik a vevőkkel. De mégis kitől jön akkor ez a furcsa hang, ha nem Mito makog. Oldalra pillantok, sréhen felfelé, ahonnan éles füleim az imént észlelték a neszezést, s ott van Ő! Az aranyszőrű majom! A tüneményes bundája szinte csillogni látszik a kirakat felől áradó fényben, s átkozom magam, amiért eddig annyira balga és figyelmetlen voltam, hogy észre sem vettem jelenlétét.
- Susaya! Te itt? - szólítom meg még mindig álmélkodva, miközben teszek felé pár tétova lépést. Ahogy Mito indulna visszafelé a pulthoz, kezemmel intek neki, hogy maradjon szépen ott, ahol van. Figyelmét ő is abba az irányba tereli, mint én és elnyom egy WTF fejet. Hát tényleg itt a majom! Izgatottan lesek felé, s igyekszem minden óvatlan vagy riasztónak ható mozdulatot mellőzni. De ha már itt van, valószínűleg akar tőlem valamit. Tényleg ennyire túljárt mindannyiunk eszén? De miért van itt? Meg miért most? Követte volna Taidanát, s most, hogy tiszta a levegő, így hajlandó megmutatni magát előttem? Nem értem, hogy miért reménykedem abban, hogy meg fog szólalni és elmond nekem mindent, hiszen ő egy állat, nem tud beszélni. Remélem mi azért még pajtik vagyunk és nem fog mindjárt a fejemre ugrani, hogy megtépje a hajamat. O.o
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 2 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.