Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A kovács kívánsága

+2
Szophie
Yui
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Vas. Jan. 27 2013, 13:22

A kovács kívánsága



Résztvevők: Kusumi Ayani, Kazuma, Szophie, Neuro
Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: Nincs (Első körben alakul ki)
Játék során nézett pontok:

Utatok a mai reggel Mirage vagy más néven a Délibáb városába vezetett, vagy már eleve ott tartózkodtok jó ideje. Bár mindegy is hisz a lényeg az, hogy nem másért vagytok itt, hogy küldetést találjatok magatoknak. Az ember, aki ide téved, azt hinné, hogy mivel erre a szintre még csak kevesen értek fel, ezért sok az elvállalható küldetés. Noha ez így is van eddig egyikőtök sem talált olyat, amit szívesen teljesítene. Ám amint a mi reggelen a küldetések közt válogattok, szemeitek ugyan arra a küldetésre téved.

Kedves küldetésre vállalkozók!

A segítségeteket kérem. Nyersanyag híján vagyok és szükségem lenne pár bátor jelentkezőre akik, elég rátermettek ahhoz, hogy begyűjtsék számomra a szükséges alapanyagokat. Segítségeteket bőkezűen megfizetem, kérlek, gyertek mihamarabb.

Jona a kovács


Bár a küldetés nem ír ki úti céltű, de ha elfogadjátok, látómezőtökben sárgán villogni kezd egy ikon, amire rákattintva máris felugrik a térképetek melyen jelezve van a kovács műhelye. Amikor elértek oda Jona kedvesen fogad benneteket és megköszöni a segítséget, ám a helyett hogy elmondaná mit és hol kéne beszereznetek, tovább küld bennetek Barnett-hez a vadászhoz. A minimap-otokon ekkor fel is villan a pont a városon kívüli mezőn, így indulhattok is tovább, hogy aztán találkozhassatok a vadásszal, aki remélhetőleg végre elmondja, hogy mit is kell tennetek.

Bármi kérdésetek vagy problémátok van, ne habozzatok Pü-t küldeni. Ugyan is nem harapok Very Happy


A hozzászólást Yui összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 31 2013, 19:09-kor.
Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 28 2013, 18:29

Az utam a mai napon a 3. szintre vezetett. Még nem olyan rég nyílt meg ez a rész, és reggel, amikor felébredtem, kitaláltam, hogy felfedezem a helyet, meg keresek magamnak valami jó kis küldetést. Még csak kevesen értük el ezt a szintet, így biztos jó sok az elvállalható feladat. Gyorsan összekaptam magam, és el is indultam a szikrázó napsütésben a 3. szinten fekvő városka felé. Utam során kevés JK-val találkoztam, pont, mint ahogy gondoltam, még nem értek fel ide sokan. Hamar meg is érkeztem - vagyis meg is érkeztünk, Vezérrel. - a Délibáb nevezetű kis városkába, ahol egyenesen a küldetések táblához siettem. Szinte teljesen tele volt apróbb-nagyobb elvállalható feladatokkal, mégis sokáig kellett nézelődnöm, mert egyik sem tetszett igazán. Lehet, hogy ez nem túl jó a játék szempontjából, de igazán válogatós vagyok küldetések terén. Nem vállalok el olyat, ami nem tetszik, csak azt, amelyik érdekesnek ígérkezik valamilyen okból. Már épp kezdtem feladni, és azt terveztem, hogy inkább keresek valamilyen cukrászdát, és süti minőség ellenőrzést tartok - tudniillik mindig tisztában kel lennem azzal, hogy hol a legfinomabb a süti. - amikor megakadt a szemem mégis egy feladaton. Nyersanyagot kell gyűjteni egy kovács számára, ez nem is tűnne nehéz feladatnak, de persze már tapasztalatból tudom, hogy nem minden az, aminek látszik. Valamiért elkezdte bökni a csőröm ez az egész, és addig olvastam e újra, meg újra, míg végül elvállaltam. Nem volt semmi különleges benne, mégis megtetszett.
- A sütiknek várnia kell.. - mondtam, és elfogadtam a küldetést. A térképemen ekkor meg is jelent az úti célom, a kovács műhelye. El is indultam az irányába, és közben megfogadtam, hogy mindenképp rákérdezek majd arra, hogy hogyan is néznek ki a keresett nyersanyagok. - Bár azt nem olyan nehéz eltéveszteni, de jártam már pórul ez miatt, így még akkor is megkérdezem, ha hülyének néznek ez miatt. Biztos, ami biztos alapon. - mondtam farkasomnak, aki vidáman galoppozott mellettem. Amikor megérkeztem, megtudtam, hogy nem egyedül leszek, összesen négyen vállaltuk el ezt a feladatot, és a három társam közül kettőt már ismerek is. Mindkettőjüktől rendesen kaptam jót is, rosszat is. Lesütöttem a szemem, amikor észrevettek. Itt volt a zombi, arról a küldetésről, ahol nem tudtuk megszerezni azt a növényt, meg mind meghülyültünk Huhh..az nagyon gáz volt. És a másik meg az, akivel az erdőben találkoztam, vagyis letámadott, és aztán Vezért megölte a harcunk során, és és és.. Inkább elfelejteném mindezt.. Jajj nekem. Nagyot sóhajtottam, beljebb léptem, és köszöntem mindenkinek. Remélem, azért a lány előtt nem fogok annyira beégni. Ő is állatidomár, ha jó látom, hogy övé a pici paci. Oda léptem hozzá, és bemutatkoztam, aztán a küldetés adónkra figyeltem, de ő tovább küld egy Barnett nevű emberhez.
- Háát ez nagyon jó! Nem lehetett volna az, hogy eleve oda kelljen mennünk? Nyann.. - mérgelődtem Vezérnek csendesen, ahogy elindultunk - újra - most már remélhetőleg ahhoz az emberhez, aki végre elmondja, hogy mit is kell tennünk.


/Nahh majd akkor kezdem én!/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal12046/10500[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Aiko Kedd Jan. 29 2013, 21:00

Anatole Saito céhének toborzásáról, szinte menekülve mentem el. Úgy éreztem, jobb lesz minél messzebb menni innen. Bár korábban nem mertem elhagyni a várost, mostanra, annyira elegem lett az egész játékból, hogy nem csak a várost, hanem ezt a szintet is el akartam hagyni. De nem akárhogy, a kazamatákon keresztül fogok felmenni. „Ha nem vagyok elég erős hozzá, akkor meg sem érdemlem a harmadik szintet.” Ugyanis ez a szint volt a cél számomra. Végig is zúztam hát, a kazamatán, leöltem rengeteg mobot, és kiadtam haragom nagy részét, ami talán jobb is, nehogy később törjön ki, gyilkosság formájában. Mert a helyzetemnek köszönhetően, még ez is megfordult a fejemben. Nem volt többet bennem félelem, csak a gyűlölet, amelyet az erősebb játékosok iránt éreztem. „Majd én megmutatom, én leszek a legjobb.” Ez járt a fejemben, miközben, a második szint kazamatáiban öltem a szörnyeket. Végül, felértem, a harmadik szint, fővárosába, Mirage városába. Egyetlen egy életecskével jutottam túl a szörnyeken. Bár már szinte, a lábamon is alig tudtam állni, de hihetetlenül büszke voltam magamra, a kazamatákban nyújtotta teljesítményemért.
Neki is kezdtem utamnak, immáron a harmadik szinten, ahogy jártam az utcákat, hogy felfedezzem a terepet, egy ismerős arcot láttam, elhaladni egy hirdetőtáblától. Én is oda mentem, miután, elment vigyázva, hogy ne lásson meg. A hírdetés felkeltette figyelmem, így hát Szophie után eredtem, eleinte egy térképet, majd miután, ismét a látóterembe került, őt követtem. Mind ez nem volt elég, kiderült, hogy talán a hirdetés információi tévesek voltak, vagy szándékosan félrevezetők. Szophie egy kicsit háborgott, legnagyobb meglepetésemre, Kazuma is ott volt.
- Hát te meg mit keresel itt?…
Kérdeztem, kicsit megilletődötten, Kazumát meglátva elöntött a nyugodtság. „Ha ő itt van, nem lehet semmi baj.” Majd még egy játékossal, egy ismeretlennel bővült kis csapatunk, bár úgy tűnt, Kazuma ismer mindenkit, én nem így voltam vele.
- Szia, Neuro vagyok.
Mondtam, az ismeretlen lánynak.
- Ha gondoljátok, indulhatunk tovább együtt.
Ekkorra, már nagyjából lenyugodtam, hiszen egy másik szinten vagyok, itt tisztalappal kezdhetem talán.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal430/450[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (430/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kazuma Kedd Jan. 29 2013, 22:19

Egy könnyű párbaj, egy gyors teleport és máris a harmadik szinten voltam. Bekaptam pár falatot aztán elindultam küldetést nézni. Most valami egyszerűt akartam, amit gyorsan befejezhetek. Nem volt olyan nagy a választék és hamar megakadt a szemem egy megfelelő küldetésen. Na ezt akkor meg is nézem. Rányomtam az elfogadásra és a térképemen megjelent a szokásos kis jel. Már csak követni kell. A reggeli ”jókedvem” még mindig megvolt és könnyen haladtam. Nem kellett sok idő hogy megérkezzek a megjelölt területre, viszont egy ismerős arcot pillantottam meg. Kusumi Ayani. Idéztem fel magamban a nevét. Először egy párbaj alkalmával találkoztam vele később párszor vásároltam nála és legutóbb a bossnál futottunk össze. Kicsi a világ mégsem tudok róla szinte semmit. Levettem a maszkomat.
– Öhm helló. - Köszöntem neki. Nem tudom, mit mondhatnék még… A műhelyből közben kijött Jona a küldetésadó, de mint kiderült tovább kell mennünk. Már indulni készültem volna mikor két újabb alakot pillantottam, meg és ahogy felismertem őket még idegesebb lettem. Szophie és Neuro. Mit keresnek pont itt? Sajnos túl élénken élt még bennem a legutóbbi küldetésem emléke. Látszólag Szophie sem felejtett el semmit. Láthatóan ő is kicsit idegesebb lett mikor megpillantott. Neuro jelenlététől sem lettem nyugodtabb valahogy rossz előérzetem volt. Morogtam nekik is valami köszönés félét Neu kérdésére, pedig halkan válaszoltam. Eszembe jutott mit ígértem neki.
– Hát… úgy döntöttem később nézzük meg azt a helyet. - mondtam lesütött szemekkel. Neki persze elfelejtettem szólni hogy a barlangi akciót lefújtam. A másik oldalról viszont akkor ő mit keres itt? Hogy-hogy nem a megbeszélt helyen vár rám? Nem mondtam ki hangosan a gondolataimat, ugyanis ezek után nincs jogom kérdőre vonni. Az én gyávaságom miatt alakult így. A kezdeti jókedvem nagyjából itt ért véget és visszatért a szokásos komor hangulatú Kazuma. Szótlanul vártam hogy elinduljunk és ismét felvettem a maszkomat. Essünk túl rajta…
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal304/2100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 31 2013, 16:56

A mai nap igen érdekesen indult. Mob vadászat közben igen érdekes anyagra bukkantam. Húsra. Nem értettem az Sao rendszerét, de éppen ezért nem kockáztatok. Igaz, hogy benn hagytam inventorimban, de végül elindulok az egyik falu fele, hogy ott rásózzam valakire. Nem akartam a kezdetek Városába menni, így inkább följebb mentem egy-két szinttel a választható falvak, vagy városok között. A legjobb választásom a 3.szint volt, és ott is a Mirage nevezetű város lett. Nagy nehezen elküszködtem magam a portálig, majd el teleportáltam petemmel együtt.
- 3.szint, Mirage!
Máris körbevett a jól ismert kék fény, majd pár pillanaton belül az új városba léphettem. Ép jókor, mert összecsuklott a lábam. Vettem egy nagy levegőt, és továbbindultam. Egyszer csak egy ismerős arcot pillantok meg. Kazumát. Elég jó a névmemóriám, így emlékeztem a fiúra, akit legyőztem egy csata folytán. Végül már szaladtam is, hisz gondoltam nekiadom a húst, hátha tud vele kezdeni valamit. Azonban elvesztettem. Még szerencse, hogy láttam melyik hirdetőtáblát fogadta el, és így tettem én is, és követtem a célt. Nem tudom hogyan, de sikerült megelőznöm, és két újabb JK fogadott. Mindketten bemutatkoztak, így tudtam, hogy ők ki. Én röviden tömören ennyit mondok.
- Ayani, Tűzrózsa. – mutatok először magamra, és petemre.
Végre megjött Kazuma is, ám mielőtt rátukmálhattam volna a húst a küldetésadó megszólalt, és elküldött minket egy vadászhoz.
- Vadász? Hm.. – átgondoltam, hogy mégis ő talán többet adna húsért, mint kazuma, így viszont el is indulhatok. Nem tudom miért, de egy kosárba tettem húsokat, és így mentem oda. Mivel nem akartam tovább társalogni a többiekkel így nekivágtam egyedül. Egy erdős rész felé indulok, mivel a mezőn lévő célpontot így is megközelíthetem, ám mivel semelyik sincs közel, így nyugodtan szaladtam az erdő részen. Az erdőben belekavarodtam néhány farkassal, de nagy nehezen sikerült átküszködöm magamat az erdőn, ám csalódnom kellett, mert még így is sétálnom kellett egy jó fél órát a mezőn, mire elérkeztem a következő helyre. ha jól számoltam egy fél órával meghosszabbítottam utamat, de ez csöppet sem zavart. legalább kicsit kiszellőzhettem fejemet. ha végül megpillantom a vadászt, és már az árat sem érdekelve átnyújtom neki a húst, és inkább látni sem akarom azt a vacakot többé. Azonban ha már itt vagyok nem megyek tovább.


//bocsánat az erődért, és a farkasokért de Fogadásom volt, és nem jutott eszembe más vadászos história xD//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal3819/4100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Hétf. Feb. 04 2013, 00:00

Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: Szophie, Neuro, Kazuma, Kusumi Ayani


A kovács barátja már messziről integet a kis csapatnak, hogy nehogy eltévesszék a célt habár ő az egyedüli ember az egész zöldellő mezőségen… rajtatok kívül persze. Mikor közelebb értek szóban is köszönt benneteket a igen csak magas 40-es évei végén járó férfi.
- Üdvözöllek benneteket, a becses nevem Barnett a foglalkozásom pedig a vadászat lenne. – feleli, miközben kezet nyújt a két férfinak, majd jó erősen meg is markolja azokat. Kicsit furcsállja a dolgot, de végül egyik kezével dús arc szőrzetét simogatva az állán átveszi a lánytól a kosárnyi húst. A kosarat végül leteszi a földre, majd megköszörüli a torkát és folytatja.
- Gondolom, már tűkön ültök, hogy megtudjátok mi a feladatotok. Nos, Jona baráton mostanság kifogyóban van az alapanyagokból és mivel, hogy beszerezni azokat elég veszélyes feladat megkért engem, hogy segítsek be neki. Ám de nem úgy megy az… mint láthatjátok, már nem vagyok az-az ifjú titán ki régen voltam így egy ilyen út nekem is nehezemre esne végigjárnom egyedül, így hát megkértem, hogy keressen pár segítő kezet. – tart egy kis szusszanásnyi időt miközben végig mér benneteket, majd folytatja.
- Nos, az első feladatot most teljességgel rátok is hagynám, mivel én már nem vagyok az a gyors futó. Mint láthatjátok mögöttem egy nagyobb csorda <Mezei Antilop> legelészik. Bár békés jószágoknak tűnnek, de csak addig, míg meg nem támadják őket már pedig a ti feladatotok ez lesz. Ha lényeket leölitek, jutalmul megkapjátok értük a <Mezei Antilop Szarvat> és nekünk épp erre van szükségünk. Szám szerint 50 darabra. Ám, de vigyázzatok, mert nem mindegykért kaptok, majd szarvakat, de ettől még ne adjátok fel. – feleli a férfi egy mosollyal az arcán.
- Nos, van kérdés? – vár egy picit a férfi, majd ha senki sem szólal meg folytatja. - Rendben, akkor eredjetek!

Feladat: A <Mezei Antilopok> leölése és szarvak begyűjtése. Az antilopok viszonylag gyenge mobok így sebzésük is csak 4, az Erő/Irányítás pontjaitokat elnézve pedig könnyedén lecsapjátok őket. Azonban a vadászatot nem úszhatjátok meg sérülések nélkül, hisz ahhoz egy kicsit sokan vannak és, amint neki rontotok az elsőnek, azok nyomban össze-vissza cikázni kezdenek, majd némelyik rátok is támad. Kérek mindenkit, hogy posztja végén dobjon a 6-os kockával, ugyan is ez fogja eldönteni, hogy hány mob támadása ér célba.

Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 05 2013, 20:48

Megtudtam, hogy a lányt, és a lovat Ayaninak, és Tűzrózsának hívják, majd együtt indultunk tovább, a megadott hely felé. Kicsit lemaradtam, és útközben Ayani is levált tőlünk, igazból csöndesen ballagtunk az egész úton. Nem nagyon volt kedvem beszélgetni a többiekkel, a rám törő emlékek miatt, egyedül Ayanit akartam jobban megismerni, de ő valahova eltűnt, úgyhogy inkább gondolataimba feledkezve ballagtam, Vezérrel oldalamon. Egy csodálatos mezőre értünk ki hamarosan. Gyönyörű idő volt, amolyan tavaszi. A mezőn apró virágok, és hatalmas fű, a nap melegen sütött, és a szellő is ide-oda lebbentette a hajamat. Ettől kicsit feldobódtam, nagyot szippantottam a levegőbe, és immár vidámabb hangulatban vettem az irányt a már felénk integető ember felé.
Egy magas ember mosolygott vidáman ránk, amikor közelebb értünk. Remek, a kisebbségi érzetem még tovább nő. Bár a többiek nem voltak olyan magasak, de én még náluk is kisebbnek bizonyultam, erre tessék, egy óriással hozott össze a sors. A feladatunkat hamar ismertette.
- Szóval mezei antilopokat kell kergetni, és levadászni.. Ez úgy hangzik, mint egy jááték.. - gondolkodtam el. - Fogócska! - kiáltottam fel a felismeréstől.
- Vezér! Kapjuk el őket!- biztos voltam benne, hogy farkasom is nagyon fogja élvezni ezt a játékot, ő az a fajta, aki imád a fűben rohangászva mindenfélét elkapkodni. - Tudod, csak ahogy szoktad! - mosolyogtam rá. - Csak ezek nagyobbak, mint a szokásos szöcskék, és bogarak..
Ezennel kicsi petem nagy vidáman indult el a csorda felé, a magas fűben rejtve volt, halkan kúszott feléjük, hogy idő előtt meg ne ijessze őket. Aztán bumm, egy nagy ugrással közéjük rontott, és ölte őket ott, ahol csak érte.
- Ez az én farkasom! - mosolyogtam. Közben rávetettem magamat azokra az antilopocskákra, akik a közelembe jöttek.
- Én is harcolok! - kiáltottam. Állatidomár létemre, én is mindig belevetem magam a harcba, és késemet használva segítek petemnek. Nem tudtam a seggemen ülve kivárni azt, hogy Vezér intézzen mindent helyettem, és meg csak bámuljam őt, meg parancsokat osztogassak neki.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal12046/10500[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 20:48

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kovács kívánsága 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Aiko Szer. Feb. 06 2013, 10:48

Végül, neki is kezdtünk, az utunknak a vadász felé, az idomárlány, igen fira hogy ezt mondom, hiszen kettő is volt, tehát Ayani, ha jól emlékszek a nevére, kissé lemaradt tőlünk, majd el is tűnt elég fura, de az ő dolga, hogy mit kezd magával. Szépen lassan haladtunk utunkon, egy hangot nem ejtett ki senki a száján, eléggé nyomasztó volt a hangulat. „Talán történt valami köztük, hmm?” Majd odaértünk a vadászhoz. Elkezdett valamit magyarázni a vadász, de nem nagyon figyeltem rá, jobban el voltam foglalva, a gombával, amit a földön láttam. Nem tudom miért, de letéptem, és megettem. „Hmm ez finom volt.” Nagyjából egy perccel később, elkezdett ömleni a nyál a számból, próbáltam segítséget kérni a többiektől, talán kissé le is permeteztem őket közben.
-Meh ehhem eh hombháh. (Megettem egy gombát.)
Egy kicsit tényleg olyanok lettek, és a föld is előttem már tiszta nyál volt, nagyon irritáló volt az érzés, hogy folyamatosan nyáladzok. Bár, végül a vadész szavaiból, az antilop, és az antilop szarv szó eljutott a fülemig. Szophie után, én is megkezdtem támadásom. De előtte még jelezem neki hogy szép volt.
- Szhéph vhot. (Szép volt.)
Mondtam, s a hüvelykujjamat mutattam.
- Mhoszht hén jöhök. (Most én jövök.)
Igen, ismét, még ezt a bizonyos tisztalapot is bemocskolom nyálammal, hihetetlen, hogy semmit sem tudok hól csinálni, talán kissé dühös is voltam, de itt volt az alkalom, hogy ezt a mérget kiengedjem magamból, hiszen mint utam során is kiderült, ez a legegyszerűbb számomra. Neki is kezdtem támadásomnak, kardommal suhintottam a vadak felé.


A hozzászólást Neuro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 06 2013, 10:51-kor.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal430/450[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (430/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 10:48

The member 'Neuro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kovács kívánsága 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kazuma Szer. Feb. 06 2013, 12:20

Elég jól haladtunk bár Ayani hamar elhagyta a csapatot. Kicsit zavart a dolog de nem hiszem, hogy készülne valamire. Talán csak nem tetszett neki a küldetés… Csendben és gyorsan haladtunk. Ennek örültem de ez nem a nyugodt csend volt, hanem sokkal inkább volt feszült. Éreztem, hogy valami történt Neuro és Szophie között, ami kicsit zavart is de nem volt kedvem szóbahozni a dolgokat. Vajon honnan ismerik egymást? Út közben hiába figyeltem őket nem sokat tudtam leolvasni az arcukról. Úgy tűnik ők is inkább csak túl, akarnak esni a feladaton.
Így telt az út a végén, pedig meg is találtuk az integető vadászt. Kicsit kesergett hogy már túl öreg, ahhoz hogy mászkáljon bla-bla-bla. Aztán tovább is küldött minket az antilopok felé. Eddig nem tűnik túl bonyolult vagy nehéz feladatnak. Szophie kicsit jobb kedvre derült az antilopvadászat hallatán viszont Neu időközben valahova eltűnt. Már ő is? Aztán rájöttem, hogy nincs ekkora szerencsém. Megláttam, ahogy a földön éppen nagyon rágcsál valamit. Aztán felpattant és nyáladzva ijedten jött felénk. Valamit mondani próbált, amitől tiszta nyál lettem. Undorodva próbáltam odébb lökdösni magamtól.
– Légy szíves máshol fordulj fel! - sziszegtem a fejemet félrefordítva. Brr még jó hogy gyorsan eltűnik a ruhámból a nyál a játéknak köszönhetően. Egy megvető pillantás után úgy döntöttem nem ér annyit a dolog, hogy leszúrjam miatta. Persze csak átvitt értelemben…
Magamban morogva indultam meg az állatok felé és rávetettem magam az első antilopra, ami szembefutott velem mikor Szophie farkasa szétkergette őket. Szorgosan döfködtem őket és ők hullottak is de, elég gyorsak voltak és sokan így azért oda kellett figyelnem, hogy lehetőleg ne kapjak be túl sok sebzést.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal304/2100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 12:20

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kovács kívánsága 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 07 2013, 10:01

Sajnos nem volt szerencsém. Nagyon úgy látszik, hogy olyan dolgot kaptunk feladatnak, amin ajánlott volna egy kis csapatösszetartás, de annyi mákom volt, hogy mindenki futott a maga feje után. Az egyik fiú elkezdett nyálazni. Még jó, hogy tartom mindegyiküktől a távolságot. Vártam, míg mindegyikük elkezd vadászni. Miután mindenki megindult én is indulok.
- Tűzrózsa! Lángoló Unikornis! – kiáltom.
Petem lángba borul. Sebességünk azonos, így én ott futok mellette.
- Tereljük össze őket!
Petemmel hirtelen kettéválunk, majd elkezdünk egy kisebb antilop csapat körül. Nem hagytunk helyet nekik, hogy elkerüljenek, mert gyorsan szűkítettünk a körön. Igaz, hogy egy-kettő biztosan kiszaladt, de ha szerencsénk van jó párat be tudtunk keríteni. Amint eléggé beszűkítettük a kört egy éles kanyarral áttörünk rajtuk. Én pálcámmal, Tűzrózsa a lángjával támad. Eközben akaratlanul is a küldi társaimra pillantok. Nem tudom miért, de úgy döntöttem el kell őket kicsit távolítani magamtól. Nem akarom megbántani őket, de nem szeretnék a küldetés végéig társalogni velük, és a csapatmunkát sem díjaznám. Így ha mind a hármuk a közelembe van, próbálok fennhangon szólni nekik, ám háttal állok nekik.
- Cöh! Szánalmasok vagytok. Nem véletlenül kerülöm az ilyen alantas lényeket, mint amilyen ti vagytok! Látszik rajtad (Szophie), hogy csak a petedre támaszkodsz a harc közben. (Neu) Te meg itt nyáladzasz a miatt a gomba miatt. Ahelyett, hogy csak tömöd a fejed, törd is azt a nem létező agyadat! (Kazu) Te meg bujdosol a maszkod mögött, mint valamit idióta! Szánalmasok vagytok! Csak ezt tudom mondani. Állatidomár létemként ugyanannyit harcolok, mint a petem. Minden egyes nagyobb harcban potinak használnak, így mindenki az én kezemben van, amint áttöltök neki sajátjaimból életet!
Miközben beszéltek a szememből egy könny bújt elő, és szépen lassan lefojt arcomon. Egyedül Kazumatól tartok, hogy felismeri, hogy itt valami nincs rendben, hisz már találkoztunk egyszer. Hangom nem volt olyan határozott, így ez lebuktathatott, de reméltem, hogy legalább el fognak kerülni, mégha nem is gondoltam komolyan, amit mondtam.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 10:02-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal3819/4100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 10:01

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kovács kívánsága 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Szomb. Feb. 09 2013, 22:12

Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: Szophie, Neuro, Kazuma, Kusumi Ayani

A mészárlás kezdetét veszi miután a vadász elíndít titeket. Míg ti az antilopokat vadásszátok, ő szépen leül a fűből kitülekedő nagyobb sziklára és nézi amint a mob-ok egymást követően hullnak pixel darabokra. Ám mint mondtam a négylábúak sem hagyják magukat és visszatámadnak. Szarvaikat előre szegezve próbálnak felnyársalni titeket, majd ha nem sikerül tesznek egy kört és újra próbálkoznak. A vadász majdnem minden ilyen sikeres támadásnál csóválja, a fejét mintha csak azt mondaná: „Engem bezzeg nem tudtak volna elkapni…” vagy valami ilyesmi.
Ám végük a mob-ok eltünedeznek és ki kisebb ki nagyobb sebesülésekkel tér vissza az öreghez.
- No lásuk mennyit gyűjtöttetek… – feleli, majd lehajol az Ayani-tól kapott kosár mellől pedig egy nagyobbacska zsákot kap fel, szétnyitja, majd sorba mindegyikőtök elé oda tartja. -… no, ha ez a zsák megtelik, akkor meg van a megfelelő mennyiség.
- No lám, megvan az összes… – feleli miután a zsák színültig telik. - Nosza, pihenjetek, egy kicsit aztán indulunk tovább. – feleli, majd visszaül, a sziklára és elővesz egy térképet, amit tanulmányozni kezdi.

HP állás:
Szophie: 0 páncél; 22 HP / Pet: 3 HP
Neuro: 2 páncél; Full HP
Kazuma: 0 páncél; 38 HP
Ayani: 0 páncél; Full HP / Pet: 22(,5) HP

/Nos, elfelejtettem írni az állatidomároknál a dobott számot elfeleztem így a dobott érték felét a pet-től a másikat a gazdájától vontam le. Bocsi a késésért^^’/

Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Szophie Hétf. Feb. 11 2013, 18:37

Sajnos azok a ronda antilopok ide-oda futkároztak, és nemegyszer sikerült fellökniük, és a földön fekve eltiporniuk engem, és farkasom. Sok életponttól szabadítottak meg, és még csak a küldetés elején járunk. Úgy hiszem, nehezen fogom túlélni ezt az egészet, vagyis fogjuk, mivel Vezér is sokat sebeződött. De hát most már megint mit aggódom, hisz ez egy nagyon jó kis játék volt. Mindketten élveztük, és ennyi simán megért az a pár életpontocska.
Kicsit kifulladva, de mégis vidáman szökdécseltem oda a férfihoz, és oda adtam neki az összegyűjtött jó sok szarvacskát. A többiek is szépen oda hozták, és Barnett már megszámolta, majd egyesével a zsákocskába tette őket. Elég soknak tűnt, de nem voltam benne biztos, hogy elég lesz, így félszemmel azért rásandítottam a maradék jószágra. Békésen legelésztek, mintha az előbb mi sem történt volna. Erről eszembe jutottak azok a természet filmek, amiket még régebben néztem. Ott is békésen egetek az antilopok, zebrák, meg a többi, míg egyik társukat mellettük eszegette egy oroszlán. Mily kegyetlen is a természet. Persze ez a világ is kegyetlen, meg a valós is, még ember szemmel nézve is. Ha a ragadozóktól nem kell tartanunk, akkor a többi embertől kell. Pedig mégis ki hallott olyat, hogy egy zebra megöljön egy másikat? És arról, hogy ember egy másikat? Nos, igen, ezért is rendesebbek az állatok. De legalább az biztos, hogy a valós világ is van annyira szörnyű, mint ez, sőt, szerintem rosszabb. Nem is értem a sok siránkozót, akik haza akarnak mindig menni. Természetesen én is mindent megteszek azért, hogy erős legyek, és kivigyem a játékot, de haza menni mégsem szeretnék.
- No lám, megvan az összes… Nosza, pihenjetek, egy kicsit aztán indulunk tovább. – mondta végül. Remek, akkor ezzel kész is vagyunk. Leültem törökülésbe, a fűbe, és pihiztem egy kicsit a napon, miközben a férfi egy térképet tanulmányozott. Kicsit zavart az, hogy Neu elkezdett nyáladzani valamitől, és ide-oda csöpögött, csorgott a folyadék a szájából, de mindezek mellett viccesnek is találtam. Közben ez az Ayani járt a fejemben. Mégis mit tud ez rólam? Hogy bánhat így velem? Pedig én tényleg kedvesnek találtam elsőre, és meg akartam ismerni, talán elmehettünk volna még sütizni is, mint idomár az idomárral. Mégsem lett így. Nagyon gonoszan viselkedett velem. Persze inkább meg sem szólaltam, nem néztem rá, és messze lépkedtem tőle. Nem akartam leosztani, beszólni neki, meg semmi. Ha így gondolja, egyen, nem érdekel a véleménye, és nem fogom bizonygatni a saját igazamat. Hátra dőltem a fűben, lehunytam a szemem, és próbáltam kizárni a külvilágot, és csak relaxálni a napfényben fürödve.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal12046/10500[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Aiko Hétf. Feb. 11 2013, 22:01

Az antilop vadászat megkezdődött, és éreztem, hogy egyre kevesebb nyálat termelek. „A gomba hatása múlik.” Gondoltam, de nem így volt, sajnálatos módon itt nem volt vége.
- Nyan~
Egy fura hang jött ki a torkomon, először a számhoz kaptam, majd elvörösödtem és nyeltem egy nagyot, éreztem valami furát a fejemen. Kezemet, a hajam felé emelve, két macska fület véltem felfedezni, s továbbá, macska farkat, és bajuszt is felfedeztem magamon. Nem volt sok időm gondolkodni, teljesen bekattantam, és ide-oda ugrálva, szökdécselve ütöttem az antilopokat. Bárki, bármit mondott, az agyamig nem jutott el, és a feladat kiadásáig visszamenően, minden törlődött az agyamból. Az egyetlen dolog amit hallani lehetett tőlem, ez volt:
- Nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan~
Egy értelmes szó nem hagyta el a számat csak boldogan, ugrándoztam az antilopok között. Láttam, hogy egy idő után, mindenki összegyűlt, és el kezdett pakolni egy zsákba. Oda ugrándoztam, majd (mancsomat) a zsák szélére téve, belenéztem , és láttam a sok agancsot, így, nem is tudom milyen indíttatásból, de jómagam is közéjük tettem, amit szedtem. Ám ekkor, Kazuma, nem tudom hogy szándékosan, vagy véletlen, de a macskafarkamra lépett. Hirtelen felugrottam, és a farok leszakadt, a fülek és a bajusz is visszahúzódtak.
- Mit állunk itt? Menjünk antilopokat vadászni.
Mondtam, majd a vadász is megszólalt.
- Nosza, pihenjetek, egy kicsit aztán indulunk tovább. -
- Heee? M-mivan? Most akkor nem kellenek azok az agancsok?
Csodálkozva néztem a vadászra kijelentése után. „Mért kéne pihennünk? Még nem is csináltunk semmit…” A páncélomra néztem, és láttam, hogy kevesebb, mint amennyinek lennie kéne.
- Heee? Mégis ki támadott meg?
Körbe néztem, de az egyetlen gyanúsított Kazuma volt. Idegesen meglöktem, majd kérdőre vontam tettét.
- Miért támadtál meg?
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal430/450[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (430/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kazuma Kedd Feb. 12 2013, 00:06

Alighogy leterítettem az első antilopot furcsa dologra lettem figyelmes. Neuro a szokásosnál is furábban viselkedett. Valami furcsa dalocskát énekelt (már ha ezt lehet annak nevezni) és föl-alá pattogott. Három antilop vágtatott felém de balszerencséjükre épp keresztezték Neu útját és a háromból egy maradt, amit sikerült nyakon szúrnom mikor elért hozzám. Itt viszont még nem volt vége a furcsaságoknak. Ayani hangját hallottam a hátam mögül. Sérteget minket? Valami nem stimmel. Mi oka van erre és miért most? Most vagy ő hülyült meg vagy én. Bár az előbbit tartom valószínűnek. Nekem aztán ne magyarázzon. Mégis mit képzel!?
Nem is törődtem vele tovább. Inkább futottam. Az össze-visszarohangáló antilopok között rohantam egyiktől a másikig miközben mindegyikbe beleállítottam a késemet. Na így már tényleg élmény a vadászat. Lényegesen meggyorsítja az exp gyűjtést, ha nem magányosan sétálgató vaddisznókat öl az ember, hanem inkább szó szerint keresztül vág egy antilopcsordán. Már szinte teljesen elfogytak így volt időm kicsit felmérni a helyzetet.
Neuro két gyors csapással épp akkor fejezett le két szerencsétlen négylábút még mindig azt a hülye éneket nyomta. Ayani kicsit arrébb kapdosta el az utolsókat, de gyorsan el is fordultam tőle. Az viszont még mindig a fejemben motoszkált hogy valami nem stimmel nála.
Végül Szophie került a látóterembe. Épp átgázolt rajta egy antilop. Ahogy feltápászkodott és megláttam az életcsíkját… Az övé csappant meg a legjobban a farkasa nem messze tőle pattogott a fűben nagyjából halál közeli állapotban. Mit csinál ez? Nem létezik, hogy ilyen nehezen bír velük. A farkasa kis híján el is pusztult. Kicsit jobban is vigyázhatna… Pedig egyáltalán nem nehéz.
Én bezzeg egy pontot nem sérültem. Pff bénák. A következő pillanatban már előrefelé repültem egy a hátamba érkező ütéstől. Egyenesen hasra estem. Talpra ugrottam és megpördülve egyenesen szembetaláltam magam a legaljasabb antiloppal.
– Teee! - morogtam veszett dühvel. Még az után is szurkáltam hogy az élete elérte a nullát és már elkezdett szétesni. Morogva rúgtam egyet a szétrepülő szilánkok közé. Remélem senki nem látta mit csinált ez a mocsok. Bár végül is kit érdekel? Ők így is több sérülést kaptak, mint én.
Mivel ez volt az utolsó, (persze hogy ez volt, mert amilyen szerencsés vagyok pont az utolsónak, kell megtalálnia…) ezért szépen vissza is sétáltunk a vadászhoz és lepakoltuk nála a begyűjtött szarvakat. Neuro hülyeségeire közben már nem is figyeltem. Aztán mikor elindultam hogy letelepedjek egy kiszemelt fa tövébe Neu meglökött.
– Mi a francot csinálsz!? - mordultam rá felé fordulva. Ha a szemeimmel ölni tudtam volna már a földön, fetrengene, és segítségért kiabálna miközben a vér, ömlik a torkából.
– Talán nem kéne minden szart megenned, amit a földről összeszedsz, és akkor tudnád, hogy mi is zajlik körülötted! - végül inkább egy legyintéssel elfordultam tőle, ha felfogta, ha nem és inkább mentem hogy ledőljek kicsit a fa mellett. Nem volt nehéz vadászat de a sok futástól így is teljesen kifulladtam.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal304/2100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 16 2013, 19:20

Nem nagyon tűnt úgy, hogy nagyon is megsértődtek volna, vagy legalábbis nem mutatták jelét. Kicsit elbizonytalanított az a gondolat, hogy még a próbálgatásomra figyelnek oda. Bár örültem, hogy semmibe vesznek, de azért kicsit zavart is. Végül olyannyira elkalandoztam, hogy fel sem tűnt, hogy az antilopok vagy mik nekem támadtak. Bár a páncélom felfogta a sérülést, ám Tűzrózsát is megcirógatták. Kicsit átkoztam őket, ám nem törődtem. Sokkal jobban zavart, hogy a másik lány petje feldobja mindjárt a lábát, és nem is tesz ellene semmit. Nem szándékoztam senkinek se, hogy alulról szagolja az ibolyát, ezért már készültem is tölteni neki párat, ám valami furcsa porszerű anyag száll elém. Köhögés futott át rajtam, és szemem világa mintha elhomályosult volna. Morgásra leszek figyelmes. Petem lángokba borul, és a következő pillanatban megváltozott. Szörnyeteggé változott. Nyáladzva kezd el felém lépkedni, mire én ugyanannyit lépek hátrébb. Végül felvette max tempóját, és úgy rohamozott meg. Nem volt bennem túl sok bátorság jelen pillanatban. Szóval futásnak eredtem. Egy macskafülű valamivel találtam szembe magam. Jobb ötletem nem lévén megpróbálom szörnyetegem elé dobni „Jó étvágyat!” címszóval. Mikor azonban feltűnt kit is próbáltam odalökni kajának, már késő volt. Neurot próbáltam ellökni. Reménykedtem benne, hogy nem sikerült, de már nem számított. Szaladtam tovább, mikor eltanyáltam ügyesen. Valamit helyre rázhatott bennem, mert ismét normálisan láttam, és petem is aggódó arccal tart felém. Semmi kétség. Hallucináltam. Fejemet vakarászva felülök, és azt súgom petemnek.
- Amint végeztünk a küldetéssel átalszok egy egész napot!
Azonban nem felejtettem el a feladatomat. Feltápászkodok, és mintha semmi sem történt volna odaviszem a szarvakat a vadásznak, és lepihenek.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal3819/4100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Vas. Feb. 17 2013, 13:55

Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: Szophie, Neuro, Kazuma, Kusumi Ayani

- Hajjajjaj, rendben lesznek vajon? – kérdi magától az öreg vadász, amíg ti az antilopok közt… bohóckodtok. Még meg is dörzsöli, a szemeit mikor meglátja Neuro-t macska fülekkel és farokkal. Mikor végeztek a vadászattal és leadjátok a zsákmányt a vadász még hozzá fűz mondatához egy keveset.
- Jobb is lesz, ha pihentek egy kicsit. A neheze ugyan is még csak most jön, és nem lenne jó, ha épp a nekem való segédkezésnél halnátok meg! – szemei egyértelműen Szophie és farkasa felé irányul, akik a legkevesebb életponttal rendelkeznek közülük is főképp a négylábúra.
A pihenő végeztével a férfi leszáll a szikláról, majd odahív magához benneteket.
- Rendben, remélem kipihentétek magatok. *szünetet tart* Akkor indulhatunk is. – feleli, majd hátat fordít nektek és elindul, ám hirtelen megtorpan, és felétek fordul. - Oh, a zsák… – lép oda a zsákhoz és a kosár húshoz.
- Fiatal ember. Láttam, hogy magában még igen csak sok az energia, kérlek, kapd fel nekem azt a zsákot. – kérése egyértelműen Neuro felé intézi, majd felkapja a kosarat és elindul.
Utatok igen csak hosszúra sikeredik, mire eléritek a Ködbe Veszett Erdőt. Az erdő bejárata előtt Barnett felétek fordul.
- No, most aztán tartsátok nyitva a szemetek és fületek! A ködben vérszomjas ragadozók rejtőznek, akik folyamatosan lesben állnak… akkor induljunk is. – fordít ismét hátat nektek, majd indul befelé a köd rejtette rengetegbe.
Bő félórás sétát követően - mely közben többször is morgásokra, és ágak recsegésére lehettetek figyelmesek, - végre megálltok. Amint megálltok, előttetek a ködfátyolban egy körülbelül 25-30 méter magas sziklafal jelenik meg tőletek úgy 20 méterre.
- Pssssz! – int csendre titeket a férfi. - Ez itt már a farkasok területe. A mi azaz a ti feladatotok pedig ott vár rátok. kezeivel a sziklafalra mutat. - Valakinek fel kell majd oda másznia és az falba ágyazott vasércekből annyit kivájni majd összegyűjteni amennyit csak tud. Lehetőleg minél többet! – jegyzi meg a férfi. - De a többiek se maradnak munka nélkül ugyan is ők nekik kell, majd átjuttatniuk a kiválasztottat a farkas falkán.
A mondandóját követően kifújja magát, tekintetét pedig a fal felé emeli, majd leteszi a kosarat.
- Ti most maradjatok itt. Mindjárt visszajövök! – azzal el is tűnik a fal felé vezető utat ellepő ködben hátrahagyva titeket.

HP állás:
Szophie: 0 páncél; 22 HP / Pet: 3 HP
Neuro: 2 páncél; Full HP
Kazuma: 0 páncél; 38 HP
Ayani: 0 páncél; Full HP / Pet: 22(,5) HP

Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Szophie Hétf. Feb. 18 2013, 17:30

Neuro abbahagyja a nyáladzást, most meg valami idióta dalt énekel. Nem nyitottam ki a szemem, csöndesen pihentem, de nagyon idegesített a folytonos nyan nyan nyan nyan.. Valamit még bohóckodtak, de nem nagyon figyeltem rájuk. Végül felültem a helyemről, magamhoz hívtam Vezért, és megitattam vele egy kis élettöltő potiont. Az az 5 Hp is több, mint a semmi, és eléggé megcsappant a kicsim élete, így ezt szükségesnek tartottam. Egy kis idő elteltével a férfi összehajtotta a térképet, leszállt a szikláról, majd hozzánk fordult.
- Rendben, remélem kipihentétek magatok. Akkor indulhatunk is. - néz körbe rajtunk, majd hátat fordít, és elindul. Én és farkasom szorosan a nyomában haladtunk. Mit is érdekelt az minket, hogy a többiek lemaradtak, bohóckodtak, vagy épp bajba kerültek-e. Egyértelműen kiderült számomra, hogy nem valami jó kis csapat a miénk. Itt vagyunk négyen, egy nulla, egy bunkó, egy nyáladzó nyan bolond, és egy zombi. Szép kis csapat. Csoda ha túléljük. Úgy hiszem, a petek a legértelmesebbek közöttünk. Hosszan sétáltunk, és én nem mozdultam a férfi mellől, mintha csak az árnyéka lennék. Nem foglalkoztam a többiekkel, nem szóltam semmit, még csak az arcom sem rezdült egész úton. Már jó rég megtanultam, hogy kell kifejezéstelen arccal magam elé meredni, és kizárni a külvilágot. Ezt egyfajta előnynek is felszámítanám részemről. Bár itt tartózkodásom óta egészen hozzá szoktam, hogy megint sokat beszélek, és mindig vidáman állok hozzá a dolgokhoz, illetve minden alkalommal tökéletesen lerí rólam az, hogy épp mit érzek, talán mégis előnyös lenne visszaszokni a másik énemhez. Tényleg nagyon nem tetszett nekem ez a mi kis társaságunk. Az élen Ayanival, akit bár még csak most ismertem meg, mégis ilyen gonoszan bánt velünk. Nagyon rosszul esett a lány viselkedése. Ha a gondolataimmal képes lennék ölni, már nem élne. Természetesen olyasmit nem terveztem, hogy valójában megölöm, mert az teljesen ellentétes lenne a tervemmel, hogy minél több embernek segítek kijutni.
- No, most aztán tartsátok nyitva a szemetek és fületek! A ködben vérszomjas ragadozók rejtőznek, akik folyamatosan lesben állnak… akkor induljunk is. - fordult felénk Barnett egy erdő bejárata előtt. Beljebb haladva az erdőben egyre sűrűsödött a köd. Az orrom hegyéig sem láttam. Nagyszerű. A szívem mindvégig ezerrel kalimpált, és nem egyszer ugrottam fel, mikor egy-egy ág reccsent a bokorban, illetve morgásokat is hallottam. A sikítást sikeresen elkerültem, és a nagy ködben nem is látszódhatott annyira a többieknek a félelmem, de egyszerűen nem bírtam ki, főleg miután Barnett direkt felhívta a veszélyre a figyelmemet. Nemsokára, talán fél óra séta után, végül elértünk egy sziklafalhoz, ahol megálltunk.
- Pssssz! – int csendre minket a férfi. - Ez itt már a farkasok területe. A mi azaz a ti feladatotok pedig ott vár rátok. - ekkor kezeivel a sziklafalra mutatott. - Valakinek fel kell majd oda másznia és az falba ágyazott vasércekből annyit kivájni majd összegyűjteni amennyit csak tud. Lehetőleg minél többet! De a többiek se maradnak munka nélkül ugyan is ők nekik kell, majd átjuttatniuk a kiválasztottat a farkas falkán. - mondta, ezek után egyszer csak eltűnik a semmiben.
- Na jó.. Figyeljetek! - fordultam a többiekhez. - Talán lehetnék én az, aki felmászik, mert nincs sok életpontom, és így ha rendesen védtek, akkor nem csökken az tovább, illetve harc közben nekem úgy sem sok a hasznom, csak farkasomnak. - mogorván Ayanira néztem. - Igen, ráhagyom a munkát, csak hogy örülj! - Persze ez nem igaz, mindig farkasommal együtt harcoltam, de éreztettem is a hangommal, hogy ez rohadtul nem így van. Ha felfogja, akkor oké, ha nem, akkor nem. Persze nem sok kedvem volt ahhoz, hogy az életemet rájuk bízzam. Egy antiszoc zombi, aki meg akar enni, egy perverz pszihopata, és egy bunkó, akit legszívesebben saját kézzel fojtanák meg. Egyedül Vezérben bíztam, de szegénykémnek szintén nem volt túl sok életpontja. - Persze ha nektek van valami akrobatika jártasságotok, vagy ilyesmi, akkor mehet ő, hisz ő biztosan nehezebben esik le egy sziklafalról, mint én. - gondoltam ekkor arra, hogy általában esek kelek, és nem lehet túl jó érzés megint bénázni, és onnan is leesni. Áhh.. hogy nekem soha semmi hasznom sincs, és még ha lehetne is, azt is képes vagyok elrontani. Aztán ezzel okot adhatok Ayaninak arra, hogy tovább szidjon, és akkor teljesen igaza is lenne.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal12046/10500[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Aiko Szer. Feb. 20 2013, 18:47

Kazumától szép kis szidást kaptam, és nem nagyon tudtam, hogy miről beszél, de elfogadtam a tényt, miszerint már megküzdöttünk az állatokkal. Az öreg pihenést fújt, jól is jött. Miután a pihenésen túlestünk, drága vezetőnk, indulásra szólított fel minket. Szophiera és a farkasára néztem, ekkor már valamennyivel regenerálódott, az életük, legalábbis úgy tűnt. Az öreg, megkért hogy vigyem a zsákot. „Még hogy sok energia, mindjárt meghalok, azt se tudom mi történt pár perccel ez előtt.” Nem akartam kötekedni, csak felkaptam a zsákot, és elindultam követve az öreget. Csodálatos hírekkel szolgált az erdővel kapcsolatban, igazán nagyszerű lesz, ha egy zsákkal a kezemben kell küzdenem. Egész utunkat félelmetes hangok, az erdő hangjai kísértek minket, majd megláttunk egy hatalmas sziklafalat. A férfi csendre int, nem mintha eddig túl nagy lett volna a zsivaj ebben a halott hangulatú társaságban. Nem akartam felvidítani a csapatot, inkább nem is erőlködtem ilyenekkel. A vadász, a sziklafal teteje felé mutat. Ideálisnak éreztem a feladatot, de Szophie előbb lecsapott rá, és talán igaza is volt, hiszen védelemre szorult.
- R-rendben…. Szerintem mehetnél akkor akár te is, mi majd akkor megvédünk.
Mosolygok rá miközben a fejemet vakarom. Mikor elhúzom kezem a fejemről, néhány hajszálat vélek felfedezni fejemen, ami először befeketedett, majd eltűnt. Elég fura jelenség volt, a játék kezdetekor kapott tükröt vettem elő. És hiába mutattam magam felé, csak egy fekete hajú, vörös szemű fiút láttam a tükörben.
- D-de hiszen ez én vagyok!!!
Elkiáltom magam, majd kezem a számra teszem, remélve, hogy a farkasok nem figyeltek fel erre az üvöltésre. Ekkorra már, az öreg ott hagyott minket, a köddel és szörnyekkel teli erdőben. Nem tudtam levenni a szemem a tükörről, tetszett, amit láttam. "Már csak nevet kéne váltanom, és bekerülhetnék bármilyen klánba, így senki se ismerne meg." Bár a valós okát, a hajam színének megváltozásának, nem tudtam, de tényleg csodálatos dolog volt, és reméltem hogy így marad. Annyira már nem is érdekelt a küldetés, de még mindig Szophie mellett szavaztam.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal430/450[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (430/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kazuma Csüt. Feb. 21 2013, 13:29

Háttal nekidőltem a fa törzsének és félig lecsukott szemmel, pihengettem. Fárasztó volt ez a sok rohangászás és erősen kimerültem. Egy jó darabig csak ültem de aztán mozgolódás támadt és a vadász véget vetett a pihenőnek. Ennyi elég is volt. Felkeltem és el is indultunk hogy megszerezzük a maradék itemeket. A Ködbe Veszett Erdő felé vettük az irányt és hamarosan erősen lecsökkent a látótávolság. Még jó hogy van éjjellátásom, így kicsit messzebbre láthatok. Elég kísérteties volt az erdő de nem hagytam, hogy rám ijesszen. Kezeimet az oldalamon, lógó késeken nyugtattam. Akármi is jön ki a fák közül, nem jelenthet túl nagy gondot. Út közben végig a környéket fürkésztem, de végül semmi sem támadott meg minket és gond nélkül elértük a következő úti célunkat. A nagy szikla előtt végül megálltunk és a kis eligazítás után Szophie felvetette, hogy felmehetne ő. Az életét elnézve egyet is értettem vele de úgy döntöttem rájuk hagyom, hogy mit csinálnak. Nekem nem probléma akármelyik feladatot is bízzák rám. Neuro felé fordultam hogy lássam ő, mit gondol erről, de látszólag épp mással volt elfoglalva. A kis tükörben nézegette magát. Rohadtul idegesített aztán a felkiáltását már nem is tudtam szó nélkül hagyni.
– Micsoda felfedezés! - mondtam fojtott hangon, nem túl hihető lelkesedéssel. - Képzeld az ott egy tükör, és ha belenézel, akkor látod benne magadat. - legszívesebben fogtam volna a tükröt, és a földhöz vágtam volna de, tartottam tőle hogy túl nagy zajt csapnék vele, így inkább visszafogtam magam. Már kezdek kételkedni benne, hogy ez még a gomba hatása vagy tényleg ennyire hülye. Végül egy mordulással visszafordultam a többiekhez és vártam hogy döntenek. Na meg hogy a vadász visszaérjen.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal304/2100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 21 2013, 15:27

Pihenés kép Tűzrózsa összekuporodott a földön, én meg ráfeküdtem távol a többiektől. Kicsit szundítani akartam, de nem jött álom a szememre, mert kicsit feszült voltam. Egyrészt féltem, hogy itt hagynak, másrészt az előbbiekért nem csodálkoznék, ha a bármelyikük szívesebben elvágná a torkom. Végül eljött az indulás pillanata. Egy jó nagyot nyújtózok, majd odamegyek a többiekhez. Készen álltunk az indulásra, bár nekem nem volt kedvem sétálni. Gyalogolás helyett felpattanok lovamra, majd a többiek mellett galoppol barátom. Bár a lovak nyerges állatok, én valahogy nem igen tudtam rajta megmaradni. Bele kellett rázkódnom a lovaglásba, mert egyszer-kétszer majdnem lepottyantam Tűzrózsáról, és csak a vak szerencsének köszönhettem, hogy nem egy kőbe csapódtam bele. Reméltem, hogy nem törődnek velem, mivel Tűzrózsa minden egyes megingásomnál lassított, így mikor lepottyantam a többiek már messzebb voltak. Miután visszaszálltam petem hátára megpróbáltuk utolérni őket, ami szerencsére sikerült. Egy kis idő után végül megálltunk, és lett egy jó hír, és egy rossz hír. A jó hír az, hogy erdőben voltunk, a rossz pedig, hogy köd van. A feladatot rögtön megkaptuk, mire a vadász elment. Neuro magát kezdte el csodálni a tükörben, mire Kazuma tett egy megjegyzést. Felnevettem, ami szokatlan tőlem, és hirtel n próbáltam visszatartani a nevetést. Szerencsére nem volt hangos, így ha nem figyeltek a többiek nem vehették észre. Kazuma előtt Szophie is mondott valamit, amit igazság szerint most fogtam csak föl, ám nem akartam válaszolni, mert attól féltem, hogy kitör belőlem az elfojtott nevetés, szóval csak vállat vontam. Lehuppantam petem mellé, majd kiegyenesedek, és megrázom végtagjaimat, illetve Hallgatózással fürkészem a közelünket, hogy halljam, ha valaki, vagy valami közeledne felénk.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_bal3819/4100[Küldetés] A kovács kívánsága Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Csüt. Feb. 28 2013, 23:23

Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: Szophie, Neuro, Kazuma, Kusumi Ayani

Pár perccel a vadász eltűnését követően, miután megbeszéli, tétek ki is mászik fel a falra egy Szophie vállán egy vaskos férfikéz pihen meg melyhez eleinte csak egy nagydarab fekete árnyalak párosul a ködben, ám még mielőtt még ellenségnek hinnétek, közelebb lép. Barnett az a vadász, aki isten tudja hol járt eddig.
- Nos, ifjoncok remélem döntöttetek… ha igen jobb lesz indulni, de ha nem akkor gyorsan beszéljétek meg nem várhattuk itt sokáig. – beszél a férfi érezhetően halkabban nehogy a vadak meghallják. A lény vállán pihenő kezét aztán megemeli majd odébb lép a kosár húshoz és felveszi azt a földről.
- Ám mielőtt még indulnánk, van egy rossz hírem... - tart egy szusszanásnyi időt, majd folytatja. - Az előbb azért hagytam magukat itt, hogy egy kicsit körül kémleljek és hát nem várt felfedezésre bukkantam. Úgy tűnik, a farkas falkának új vezére van egy nagydarab <<Ezüst Farkas>> személyében, aki nem tűnik könnyű ellenfélnek. – jegyzi meg, majd megsimogatja egyik szabaddá tett kezével borostás állát.
- De nyugalom, köszönhetően a kisasszonynak *Ayani-ra néz* szert tettünk egy kosárka húsra, bár nem túl sok viszont bőven elég, hogy eltereljem vele a falkavezér figyelmét, amíg eljuttatjátok a társatok a falig. – jegyzi, meg majd körbe néz rajtatok.
- Nos, kérdés van? *vár egy kicsit hátha akad, majd folytatja* Akkor a zsák itt marad, mi meg induljunk!
El is indultok, majd, mikor a farkasok látótávolsága érnek ketté oszlotok. Míg ti a fal felé mentek egyenest addig a vadász kiáltozva és húsdarabokat lengetve vonja magára az ezüstösen ragyogó farkast megy egy-két kisebbet, figyelmét.
Utatok közben a farkasok hamar megkörnyékeznek titeket, majd egy-egy mindig felétek kap, rátok támad. Észrevehetitek azonban, hogy az antilopokhoz hasonlóan őket is könnyedén lekaszaboljátok, illetve ha esetleg eltalálnak titeket ugyan csak a növényevőkkel megegyező a sebzésük.

HP állás:
Szophie: 0 páncél; 22 HP / Pet: 8 HP
Neuro: 2 páncél; Full HP
Kazuma: 0 páncél; 38 HP
Ayani: 0 páncél; Full HP / Pet: 22(,5) HP


/Szophie pet-je el hasznát egy potiont(+ 5hp)./
Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.