Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neu vs Kiyo

3 posters

Go down

Neu vs Kiyo Empty Neu vs Kiyo

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Jan. 23 2013, 19:12






Gyönyörű dologra ébredtem. Besütött a nap az ablakon, madarak csicseregtek, most biztos azt gondolja mindenki "szóval ez volt az a csodás dolog" de nem. Az igazság az, hogy összegyűlt annyi pénz, amennyiből tudok venni egy szééép nagy pohár tejet. Kivetődtem az ágyból, lementem és be is szereztem a hófehér folyadékot. Tudom, az íze másabb lesz mint az eredetié, viszont ilyen esetbe beérem ezzel. Lassan sétáltam az utcán, közbe szürcsölgettem. Elég tűrhető íznek találtam, pár korty után már olyannak, mint amilyen a tejé, legalábbis hasonlónak. Hamarosan odaértem a padhoz, le is ültem. Keresztbe tett lábbal, csukott szemmel iszogattam italomat. Teljesen nyugodt voltam, azthittem egésznap ilyen kedvemben leszek. Tévedtem. A felettem magasodó fán mocorgott valami, hamarosan az ölembe zuhant egy fehér hajú fiú. És ezzel most mi a baj azon kívül hogy nem a saját nememhez vonzódok? Hát persze! Az, HOGY KIBORULT A TEJ!!! Leesett a földre, az üveg széttört, a tejjel együtt. Ekkor azthittem azonnal megdöglök. Buksi lekapcsol, megőrülök, elmegy az eszem és mustáros-ketchupos kakaót iszok. Erőt vettem magam és több milliárdnyi káromlásból csak annyi jött ki:

- Öhh.hh.h..öh..hö..
- nyöszörögtem idegességemben.
Itt lett vége a tűrés határomnak, ordítanom kellett.

- Ezért megfizetsz!!!
- kiabáltam a fülébe.
Lerúgtam magamról, felálltam, aztán kihívtam párbajra.

- Ha nyerek, veszel nekem egy új poharat, teli tejjel, ha nem akkor...akkor mit tudom én, te döntöd el mi lesz! De azért előre mondom nincs pénzem!
- készülődtem a harcra.
Amennyiben nem fogadta el, ismét az őrület szélére kerültem, majd jól megráncigáltam.

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neu vs Kiyo Empty Re: Neu vs Kiyo

Témanyitás by Aiko Szer. Jan. 23 2013, 19:31

Szokásos reggeli ébredés volt, bár kicsit keveset aludtam, folyton csak keresem a küldetéseket, de semmi értelmeset nem találok, lassan, már képes leszek bármit elvállalni. A szokásos reggeli edzés után, jöhetett egy kis exp gyűjtés. Szokásos, már szinte unalmas napjaim, melyek monotonon teltek fejlődéssel, kissé fárasztóak voltak, gyűjtögetés után, ismét, a Kezdetek Városának irányába indultam, ideje megpihenni valahol, egy kis délutáni sziesztára. Mikor a kezdetek városának központjába értem, először egy padra akartam ledőlni, de azt mégsem tehettem, hiszen más játékosok még akarhatják használni azt a padot. Így hát egy, a mögötte lévő, és a pad fölé belógó, fán pihentem meg, az alvást nem terveztem, de elnyomott az álom. Álmomban harcoltam, még itt sem tudok nyugton maradni, a korábban általam megismert játékosok ellen voltam. Érdekes volt, hogy milyen egyszerűen felülkerekedtem rajtuk eleinte, de valahogy álmom közben, egyre nagyobbak és nagyobbak lettek, szintben, és magasságban is. A végén már kész óriásokká kerekedtek, és lábaik között menekültem, nehogy rám tapossanak. Épp átértem két láb között, mikor Kazuma lába közeledett felém. „Ezt nem tudom kikerülni, most végem.” Gondoltam, és így is volt, a láb egyre csak közeledett, majd elsötétült minden. Az ágról, amin voltam, leborultam, egyenesen az alattam, tejet szürcsölgető játékos lábaira estem. A fiú, lelökött magáról, és egy párbaj felkérést követelt, azzal az indokkal, hogy kiöntöttem a tejét, és ha legyőz, akkor meg kell azt térítenem. Nem volt más választásom, láttam némi logikát a srác szavaiban, de ha én győzök, én kérhetek valamit. „Ez még később jól jöhet.” Az álmom eléggé feltüzelt, és kedvet teremtett a harcra
- Rendben, elfogadom a kihívásod.
Mondtam, majd az elfogadást lenyomva, neki is estem.
Rögtön, egyenesen a szívét céloztam meg, kardom hegyével, hogy nehezebben tudja hárítani a támadásom. Úgy terveztem, hogy meg mutatom neki, hogy milyen egyszerű is lesz számomra ez a harc. Talán az álmom késztetett erre, nem tudom, de úgy éreztem, könnyedén győzhetek. Az alap gondolat, az volt, hogy neki szögezem a fának, mint korábban Kazumát próbáltam, de volt egy kis bökkenő, egy pad volt kettőnk között, bár az is több mint a semmi… ott is átdughatom kardom két léc között.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neu vs Kiyo Empty Re: Neu vs Kiyo

Témanyitás by Aida Atsumori Szomb. Jan. 26 2013, 00:00




Elfogadta a kihívásomat, azonnal nekem is rohant. Baromi gyors volt, talán még nálam is gyorsabb.
"Ebből baj lesz, képesség nélkül nem biztos hogy letudom körözni. Az egyetlen fegyverem a sebesség volt, de most az sincs" Balra kezdtem futni, közbe gondolkoztam mit tegyek. "Ki kell találnom valamit! Vagy utánoznom kell az egyik játékban látottat vagy sajátot kell alkalmaznom" Saját taktikám mellett döntöttem, raktáromat lenyitottam, a lándzsa felszerelésére rányomtam, csak az utolsó gombnál hagytam abba a kattogást, közbe fejem mellé emeltem bal öklömet. Ekkor már a célpontom felé vettem az irányt. Elhatároztam. Kezdéskor nekem rohant, hát, most viszonozom és én is azzal kezdem tevékenykedésem, ha már ő is így tett! Aktiváltam a képességem. Ami előtt odaért volna az öklöm, a lándzsám a kezembe került, megragadtam, majd tettem fordulást jobbra. Manőver után a képességem kikapcsoltam. Ha útközbe megtámadott, vagy a művelet után, esetleg közbe, akkor a lándzsámmal megpróbáltam hárítani a csapásokat. Amennyiben nem így történt, hátraugrándoztam párat, megálltam, végül a jobb lábam előre tettem, létrehozva egy terpeszt. Szemem és fegyvervégem a fiúra szegeződött."Még nem aktiválta a képességét. Óvatosnak kell lennem különben egy pillanat alatt kinyír. Lefegyverzés! Ez lesz a megoldás! Beszorítom valahogy a pad lécei közé, aztán megpróbálom a kezéből kiszedni a kardot. Nem túl igazságos, de annál hatásosabb. Bár ha kicsit finomítok és nem fegyverzem le akkor is megfelelő terv. Provokálnom kell, másképp lehetetlenség bárhová követő palotapincsivé tennem. De...lehet tudja magát kontrollálni, figyelmen kívül hagyja a pofázásomat és higgadtan lever. B.) és C.) a nyugodt személyiség esetén, ingerlékenyében pedig lécközé zárás!"

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neu vs Kiyo Empty Re: Neu vs Kiyo

Témanyitás by Aiko Vas. Jan. 27 2013, 11:28

Azt hittem, könnyű dolgom lesz, de nem így történt, ellenfelem , eléggé gyorsan mozgott, talán túl könnyű is lett volna eltalálni, de, aztán valami megváltozott, és egy pillanatra, mintha sokkal gyorsabban mozgott volna, mint én, és találatot vitt be. Szinte nem is fogtam fel hogy mi történt, nem egészen értettem, hogy mi volt ez. „Ez lenne a képessége? Remélem, nem tudja sokat használni, mert bajban leszek. Ráadásul, velem ellentétben, ő az táskájában tartja fegyverét.” Gyorsan véget kellett vetnem a harcnak, neki rontottam, teljes sebességgel, és erővel kezdtem el ütögetni lándzsáját, és vártam, hogy mikor veszíti el a srác az erejét, vagy az egyensúlyát. Ha ez megtörtént, alulról támadtam fegyveremmel, hogy ezzel is megdöntsem hátra. Már fel vagyok készülve a képességére, és remélem, hogy ki is tudom védeni, ha megint támadni akar. „Nem akarom erre a fiúra pazarolni a képességem. Egy tejmániás idiótára, elég fura lenne. De a legnagyobb baj, hogy ki kell fizetnem a tejét. De ha én nyerek, ha én nyerek, bármit teljesít nekem.” Akarva akaratlanul, erotikus képek ugrottak be, vele kapcsolatban, bőröm színe pirosra váltott, kissé elszégyellve magam küzdöttem tovább. „Ilyet mégsem kérhetek tőle… Hogy lehetek ilyen perverz?” Túl kellett esnem ezen, ha tovább akarok küzdeni.
- Ha nyerek, igazán nehéz dolgot fogok kérni tőled.
Mondtam gúnyos mosollyal, bár nem tudtam, mit kérjek, és igazán nem lenne szép dolog olyat kérni, ami az előbb lejátszódott bennem, de jó érzés volt a saját ötletével hergelni. Szép lenne neki visszacsapni a saját, hírtelen ötletével, amit már nem vonhat vissza, mivel a harc megkezdődött, és szétkapom ha nem teszi amit kérek.

Páncél: 7/4
Élet: 20/20
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neu vs Kiyo Empty Re: Neu vs Kiyo

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 08 2013, 16:01

Ossu!

Lezárom a KT-t, lévén az egyik fél inaktívvá vált. Neuro jutalma 10 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neu vs Kiyo Empty Re: Neu vs Kiyo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.