Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[4. boss]

+7
Mirika
Anatole Saito
Kusumi Ayani
RenAi
Peter Worker
Shiel D. Lewis
Kayaba Akihiko
11 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[4. boss] - Page 5 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 19:48

A boss a térdére roskad.
- Bolondok!
Kiáltja el magát és vízszintesen kitárja a karjait. A piros gömbje a földre hullik. A lila gömbje visszaszívja a farkast, majd az is a földre hull. A kék gömbje pedig a jobb kezébe hull.
- Miért tettétek ezt? Hiszen én felélesztettem társaitok! Nem hagytam, hogy az első harcotokban annyian elessetek! Megmentettem a jókat és a korrupt embereket hagytam meghalni. Én döntöttem, ellentámadást indítottam Kayaba Akihiko mészárlása ellen! Ti meg mindent elrontottatok!
A boss előre dől és két karjával tartja meg magát. A gömb kiesik a kezéből, majd előre gurul.
- Az utolsó erőmmel még felélesztem társatok, de ezúttal ne számítsatok rám, hisz pont ti lettetek azok, kik ellenem fordultak.
A boss a gömb felé kúszik, majd mikor megfogja, a gömb széttörik. Ebben a pillanatban Kotarou feléledt, viszont innentől ne számítsatok arra, hogy újjáéledhettek bossharcok után. A boss pixeleire esett, majd megjelent a gratulálunk felirat és Mirika tárgyai között egy új tárgyat fedezhetett fel.

Zerios Gyűrűje (+1 élet, +2 fegyverkezelés, +2 erő/irányítás, +1 kitartás, +2 gyorsaság, +2 speciális képesség)
A tökéletes ellentámadás az, ha nincsen gyengeséged.

Résztvevők jutalma: 10 exp, +1 szabadon elosztható pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.