Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Csak egy egyszerű húsvét

+17
Elaila Heldfrisk
Simeon
The Gleam Eyes
Rikomono
Rinne
Ozirisz
Afton
Hinari
Chakna
Ronye Arabel
Silence
Akito
Garrgantis
Leonard
Shota
Kayaba Akihiko
Strea
21 posters

3 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Garrgantis Csüt. Ápr. 14 2022, 20:42

Tojáskeresés.


Tekintve, hogy most nem talált egy ismerőst sem a környéken, úgy döntött keresgél egy kicsit. 
Úticéljául a közeli fennsík erdejét választotta. El is indul, és a város melletti magaslatot veszi célba, ahol már korábban megfordult párszor, amikor kicsit ki akart kapcsolódni, és férfihez méltón az agyában található semmidobozba akarta hajigálni a fölösleges gondolatokat.
Fel is ér a szirtre, előtte a kezdetek városa terül el. Az égen a nap, vagy valami hasonló. A hatás kedvéért, jobb lábával egy tuskóra áll és térdére támaszkodva enyhe derékfájós pózban Luke Skywalker pózban kémleli az égitestet. A mozdulat még akár epikusnak is nevezhető lett volna, ha a tönk, amire a lábát rakta, nem adott volna nyughelyet egy csinos kis tojáskának. Egy kék tojáskának, ami hangos reccsenéssel törött el. Szitkozódva a pixelek után kapkod, de már hiába.
- Hogy a nyári villág égetné meg, levelestül ágastul!
Bosszankodva körbenéz, igazából nem is tudja miért, és ekkor megpillant egy másik tojást, a rönk túloldalán. Ez sem volt túl feltűnő, de a színe elárulta. Elégedetten elrakja az inventorijába, és körbenéz további tojások után kutatva. Mivel nem lát sehol, úgy dönt beveszi magát az erdőbe.
Garrgantis
Garrgantis
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2021. Nov. 27.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 14 2022, 20:42

The member 'Garrgantis' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 16 2022, 19:18

Típus: Locsolás
Locsoló: Akito

Olvastam az eventről. De nem igazán vettem komolyan a locsolás részét. Ugyan már, ki csinálna ilyet? Ha én nem hallottam még erről a hagyományról, más se valószínű, és nem igazán tudtam volna olyan férfit mondani, aki éppen engem meglocsolna. Melyik fiú érezné magát komfortosan ebben a helyzetben?
Szóval nem igazán törődve a problémával, amit ez jelenthetett sétáltam a tizedik szinten. Azért érdekelt, hogy miféle tojások vannak elrejtve Aincradszerte. Hátha én is egyet-kettőt találok. Nem ártott egy ilyen lazább feladat is, még a bolt kinyitása előtt.
Nem voltam meglepve, hogy sokan voltak az utcán, azon már kicsivel jobban, hogy mennyien szaladgáltak kezükben vizesvödörrel. Ne már, tényleg ennyire komolyan vették ezt a marhaságot?
Fejemet csóválva nézelődtem a tojások után. Főleg a gyerekek kezében itt-ott előbukkant egy-egy szépen munkált darab, így én is egyre érdeklődőbben néztem be egy-egy épület mellé, egy-egy láda mögé.
Arra azért felkapom a fejem, amikor elém toppan egy ismerős alak. A tömegben nem tűnt fel a közeledése.
Minden rossz szándék nélkül lépek egyet hátrébb. Kell a biztos távolság. Azóta sem tudom, hogy keveredtünk bilincsbe, de kérdezősködni sem igen volt róla kedvem.
- Szia. Eltekintve egy-két kivételtől mindig az vagyok - teszem karba a kezem sértetten. Komolyan? Ezzel köszön?
- Ami azt illeti, fogalmam sincs miért vagy itt. - húzom fel a szemöldököm. Ez a mondat azért felvillantja a lámpát a fejemben. De ha valaki, hát ő azt hiszem inkább messze elkerülne... Remélem.
Hiába, mert valami furcsa versikét kezd szavalni.
Sajnos csak Walter említésekor lesz erős a gyanúm, és nézek körbe, remélve, hogy itt nincs olyan víz, amit hozzáadhatott volna a pethez, közben elkapva a felém dobott szütyőt.
Későn, mert eddigre Walter már tetőtől talpig eláztatott.
- Milyen eredeti - forgatom a szemem - Már teljesen eláztam, lapozhatunk? - kérdezem, megpróbálva megbökni Waltert.
Mikor elkezdi a monológját, huncut mosoly kúszik az arcomra. Nem, dühös nem voltam, csak irritált, de ettől függetlenül...
- Nem is rossz ötlet - gondolkodom el látványosan.
Nos... Mikor körbenéztem, félve tőle, hogy mit fogok látni magam körül... Akkor már a dühös is igaz volt.
Az első pillanat lefagyása után a hajához hasonló árnyalatú arccal indulok felé.
Eddigre elszelel, ráadásul még valami elcseszett bókfélét is odavet. Üldözni eszemben sincs. Ellenben a mérgem levezetésére van egy pár tökéletes célpont.
Artemist a kezembe véve célzok a leggyengébb pontjára a szobroknak, és egy-egy nyíllal remélhetőleg el is tüntetem őket.
- Kerülj a kezem közé és vissza kapod - morgom, és az is csak részben enyhíti a rosszkedvemet, hogy a szobrok helyén egy tojás csak rám várt.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 19:18

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 16 2022, 19:34

Menekülés

Hát... Szép volt az a tojás. És mint kiderült, ezt más is észrevette. Pontosabban egy vörösszemű tyúk.
Vagy lehet, hogy az anyukához lenne szerencsém?
- Szia! Ne aggódj, a tojást nem töröm össze - igyekszem megnyugtatni. Hasztalanul. Úgy kell a tojással együtt félreugranom, hogy a csőre ne találja el... A tojást. Szóval ő akarja összetörni a szépséget? Dühös lenne, hogy kifestették?
Mindenesetre látva, hogy kotkodácsolva újabb támadásra készül a tyúk, az első épület mellett befordulok, aztán a következő utcán megint.
A kotkodácsolást viszont valahogy még mindig hallom magam mögött, úgyhogy nem állok meg, hanem elkezdem jobbra-balra kanyarodva keresni a lehetőséget, hogy egy ajtón észrevétlenül belépve lerázzam a dühös baromfit.
Ez hiányzott még Akito akciója után... csuromvizesen végigrohanni a szinten. Elnézést kérve kerülgetem a játékosokat és az NPC-ket, míg végül a céhház kapujánál kötök ki. Oda csak nem tud bejönni igaz?
Gyorsan berohanok, és csak akkor állok meg nagyot fújva, amikor becsaptam magam mögött az épület ajtaját. Fülelek néhány pillanatig, hogy eltűnt-e a kotkodácsolás, közben jobban megnézve a tojást.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 19:34

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 16 2022, 20:09


Típus: Locsolás
Személy: Alex

Bár tegnap este beszélgettünk róla, mégsem gondoltam azt egyetlen percig sem, hogy Alexnak akárcsak megfordul a fejében a gondolat, hogy ne illedelmesen locsoljon meg. Mondjuk a reggeli elfogyasztása után egy szép verssel és a kedvenc parfümömmel, igen, hiszen nem akarhatja, hogy valami olcsó pacsulit szagolgassak magamon egész nap. Ebben a tudatban hajtottam álomra a fejemet, majd ébredtem fel - természetesen egy elég hangos sikítással, csurom vizesen.
Az ágy mellett pedig párom állt, kezében egy kisebb (és mostmár üres) vázával, arcán kisfiús vigyorral.
Hajnali ötkor.
- Na megállj - pirítottam rá a pillanatnyi lefagyás után, de arcomon azért mosollyal és ugrottam ki az ágyból, Alex pedig hiába menekült el, mindketten tudtuk, hogy esélye sincs. Még azelőtt utolértem, hogy leért volna az alsó szintre, jól megcsikiztem, majd angyali mosollyal húztam ki magam az átázott, semmit sem takaró ruhámban, élvezettel konstatálva, hogy a srác nem tudja elszakítani a pillantását. Ekkor közel hajoltam hozzá - úgy, hogy melleim hozzányomódjanak mellkasához -, kivártam egy kicsit, végül pedig marokra fogtam, amit kellett és érzékien a fülébe suttogtam:
- Ne is álmondj róla, kedves.
Majd adtam egy puszit az arcára és mire kettőt pisloghatott volna, már be is zárkóztam a fürdőszobába, hogy aztán valamilyen szerelmes dalt dúdolgatva öltözzek át, győzelmem teljességét hirdetve. De, persze, a tegnap sütött különlegességből azért adtam neki: ha már csak miattam időzítette ilyen koránra az ébredését, ennyit még megérdemelt~

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 20:09

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 16 2022, 20:21


Menekülés xD

Azt tudni kell a lakosztályunkról, hogy az egész kettő szintes: a második szinten, a régi lakrészem területén helyezkedik el a vendégek fogadására is alkalmas nappali és egy kisebb hely, ami régen Al dobolásának gyakorlására volt fenntartva, mostanában viszont - miután az egész zajos elfoglaltságot leküldtem a földszintre - üresen állt. A harmadik szinten pedig a nappali, egy kisebb konyharész és a fürdőszoba, aminek bizony volt saját ablaka, amely a kertre nézett.
Ezen ablak előtt elhaladva dúdoltam a dalt, miközben fésültem a hajamat, és ez volt az az ablak is, aminek túlfeléről egy villanó szempárt pillantottam meg, még bőven azelőtt, hogy elértem volna a refrénig. A csirke párat kopogott az üvegen, majd belökte a résnyire nyitvahagyott ajtót és megcélozta a korábbi locsolásért kapott tojásomat, amelyet jobb híján a mosdókagyló szélére helyeztem.
- Na azt már nem - kaptam fel gyorsan a jutalmat, a hajsza pedig elkezdődött: a csirkét belöktem a kádba, majd kirohantam a fürdőből és bevágtam magam után az ajtót, az állat azonban az ablak felől került és hamarosan vad kotkodácsolás közepette landolt az erkélyen. Mint a bika, úgy kaparta a padlót majd indult rohamra, én pedig az utolsó pillanatban kinyitottam az erkélyajtót és amíg a szárnyast továbbvitte a lendülete, nevetve ugrottam fel az erkély korlátjára, onnan tovább a tetőre, elkiáltva magam:
- Nes!
És a sárkány már jött is, a hátára ugorva pedig egészen biztos voltam benne, hogy a vércsirke nem fog utolérni. Hiszen a csirkék csak nem képesek repülni is, ugye?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 20:21

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 16 2022, 20:27

Menekülés 2

Szerencse, hogy jó a hallásom, így mire a nyitva maradt ablakon bejutott tyúk a tojásra támadt volna, ki tudtam térni az útjából. Ettől nem lehet megszabadulni?  Már fáradt voltam, és az is megfordult a fejemben, hogy ez is Akito műve... De csak egy pillanatig, mert tudom, hogy borzasztóan abszurd lenne, hogy ilyet összehozzon csak azért, hogy visszatartson a revanstól. 
Mindenesetre valahogyan meg kell szabadulnom a üldözőmtől. Hogy biztosra menjek, közben egy plédbe tekerem a tojást. Ahogy körbe-körbe szaladgáltam a csirke elől pörgött az agyam, hogy hogyan szabaduljak meg ettől a vérengzős tyúktól. Végül eszembe jut a remélhetőleg tökéletes megoldás. Hiszen van egy terem a céhházban, ahonnan magától nem igen fog kijutni.
Befutottam az edzőterembe, de meg sem álltam egészen a másik ajtajáig, visszacsaptam az ajtót, és gyors mozdulatokkal megpróbálok egy állatoknak megnyugtató környezetet beállítani, hogy majd kiengedhessem az állatot, ha megnyugodott. Ha pedig már a kertben voltam... leültem a padra, hogy kipihenjem a rohangálást.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 20:27

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 16 2022, 20:36


Típus: Tojáskeresés

Nestor hátán hamar magunk mögött hagytuk a Justice League palotát és annak környező területeit, pár perc múltán pedig már én is visszanéztem, de nem, a csirke nem jött utánunk, legalábbis a levegőben biztosan nem.
- Hiába vértyúk, repülni szerencsére nem tud - mosolyodtam el és mint akiből most szakadt ki az elmúlt fél óra minden feszültsége, felnevettem a felhők között és ráfeküdtem a tűzsárkány hátára. Nes lusta szárnycsapásokkal haladt előre, nemsokára pedig kiértünk a felhők közül és alattunk a szikrázó napsütésben zöldellt a tavasz; a hegység lombkoronái tarka színekben pompáztak. Ekkorra már azt sem bántam, hogy nem aludtam ki magam teljesen: szóltam Nestornak, hogy szálljunk le a mezőn és amíg a sárkány leheveredett a virágos rétre, én elkezdtem átkutatni a környéket az elrejtett tojások után.
Mivel aligha hittem, hogy éjfél óta - amióta a rendszer által generált esemény valószínűsíthetően kezdődött - sokan feljöttek volna a Kezdetek Városa fölé magasodó hegyre, kíváncsian nézegettem be minden bokor alá és fa mögé, anélkül, hogy akárcsak felmerült volna bennem, hogy bárki is megelőzött volna. Hiszen még alig múlt egy háromnegyed hat! Nyújtóztam egyet, azután új ötlettől vezérelve felemeltem egy kiszáradt fatörzset, alatta pedig, félig besüllyedve a puha talajba, végre megpillantottam az első eldugott, színes tojást.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 20:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 16 2022, 20:47

Menekülés 3

Alig ültem le, hallottam a kotkodácsolást. Ezt nem hiszem el. Ez a csirke képes volt felrepülni, és lenyomni a kilincset? Vagy ez egy másik példány?
Akárhogy is... Elegem van. Miért engem nézett ki magának ez az izé? Nem volt más tojás a közelben?
Gyorsan átugrok a padon, aminek így fejjel neki meg a dühös tyúk. Én pedig már futottam is. Pontosan tudtam, hogy mit akarok.
Elegem volt, úgyhogy kimegyek a szafariba, és lelövöm ezt a madarat. Majd Takada felhasználja valami finomsághoz. Nem érdekel, csak akadjon le rólam, és a megtalált tojásról.
Szerencse, hogy van egy "titkos" ajtó, ami egyenesen a szafari területére vezet a céhházból. Ezen az ajtón szaladtam keresztül, de nem azonnal fordultam vissza. Kicsit rohantam beljebb az erdőbe, hogy végül beugorjak egy fa mögé, letegyem a tojást, és felhúzott íjjal várjam, mikor érkezik oda a tyúk. Mások ilyen állatot nem bántanék, de ettől úgy fest, máshogy nem lehet megszabadulni, csak drasztikus eszközökkel.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 20:47

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 16 2022, 21:00

Menekülés 4...

Ahogy vártam, nem tántorította el a csirkét az erdő, és el sem veszítette a tojás nyomát. Valami nagyon komoly programja lehet ennek, hogy ilyen kitartó, és nem is sikerül félrevezetni.
Dehát... ezekszerint ő akarta az Artes ünnepi menüjében végezni. Én elég lehetőséget adtam neki, hogy letegyen a tojásról, és békében éljen a maga helyén. Távol tőlem. De nem, ő utánam jött. Úgyhogy csirke lesz a vacsora.
Azért kivártam, hogy biztosra menjek. És tulajdonképpen... ezt a vadászatot így... kicsit talán élveztem is. Ideális levezetése volt végleg a feszültségnek, amit Aito locsolása okozott. Még mosoly is kúszott az arcomra, ahogy kotkodácsolva, lábait kapkodva igyekezett a tojás felé a makacs baromfi.
Mikor két fával odébb ért, elengedtem a nyilat, egyenesen az állat szíve felé. É ha végre a pixeleit láttam, felvettem a fa mögé biztonságba helyezett tojást, és odasétáltam, hogy a húst is felvegyem. Még a végén újraéled, és valami zombicsirke lesz belőle, azt pedig senki nem szeretné. Inkább kerüljön a gyomrunkba.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 21:00

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 16 2022, 21:11


Típus: tojáskeresés

Lépteim hangtalanul surrantak a lombok árnyékában, ahogyan lejjebb ereszkedtem a fennsíkról, elhagyatott ösvényeken járva, kiélvezve a békés magányt, hallgatva a madarak csiripelését és Nestor szárnyának suhogását felettem. Tisztásról tisztásra haladtam, de ahogyan azt sejtettem, a programozók az elhagyatottabb, játékosok által kevésbé felkeresett területekre kevesebb tojást is generáltattak le: a nap már jócskán fent járt az égbolton, de azóta sem szúrtam ki egyetlen pirosat, sárgát vagy kéket sem a sok barna ág és zöld levél közül és nem bújt meg egyetlen zöld sem a hatalmas mohaágyakon, amik mellett elhaladtam. Még az itt-ott elszórt gombák alá is benéztem, de nem jártam sikerrel.
- Úgy nézem, ideje reggelizni - álltam aztán meg és fáradt mosollyal pillantottam rá a látóterem sarkában haladó számlálóra, ami azt hirdette, hogy hiába keltem nagyon korán, már bőven itt az étkezés ideje. Persze nem késtem el sehonnan; Alex a céhházban biztos feltalálja magát és aki egy kicsit is később szeret kelni, annak még javában tarthat a kávéivás rituáléja. Felszálltam tehát Nestor hátára és abban a pillanatban, ahogyan a hatalmas hüllő elrúgta magát a talajtól, hirtelen kiszúrtam a lombok között valami oda nem illőt: egy tojást, amiért - magas szintű Lovaglás jártassággal - elég volt csak kinyújtani a kezemet, hogy az enyém lehessen.
Itt az idő reggelizni! Csak nem éppen ebből.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 21:11

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 16 2022, 21:19


Menekülés Suspect

Talán tényleg csak egy kicsin múlott, talán nem is éppen a tojás élénk színét szúrtam ki a lombok közül, hanem egy fehér villanást, amint felfelé igyekszik a fatörzsön. Nestor hátán ülve kinyújtottam karom és markomba fogtam, óvón, az ovális jutalmat, ám alig egy másodperc múlva már egy csirke érkezett rá a faág egyazon pontjára és látszott rajta, hogy egy pillanattal ezelőtt még azt hitte, ez az övé lesz.
Nos, én meg azt hittem, hogy a reggelim jön - de talán nem is tévedtem mégsem akkorát.
- Ha ezt akarod, vedd el! - mutattam a szárnyas felé a frissen szerzett tojást és közben Nestor nem állt meg, szállt felfelé a magasba, a csirkének pedig (bár továbbra sem tanult meg repülni) sikerült ráugrania a pet farkára, és innentől kezdődött el a móka. A sárkány először felrepült, majd hirtelen alázuhant; tett egy függőleges kört a levegőben, majd bedőlt, végül forgott kettőt, farkát erőteljesen meglendítve - a tyúk pedig már repült is, igaz akaratán kívül, vissza a tisztás felé, nos... remélhetőleg pixelekben végezve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 21:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Garrgantis Szomb. Ápr. 16 2022, 21:30

Tojáskeresés

A fatönkös eset után úgy dönt, beveszi magát az erdőbe. A tojástörős affért semmiképp sem akarja megismételni, így kétszer is megnézi, hova lép. Háromnegyed órányi bolyongás után feladja a keresést, és úgy dönt, Tolbana város felé indul. A város határában, már feltűnnek az event díszletei, gagyi fából faragott gatyába öltöztetett nyulak ülnek vasvillálval, megint máshol,  répakötegekkel a kezükben.
~ Akárcsak otthon... Elfintorodik és kicsit megcsóválja a fejét. Amikor egy kimondottan ocsmány nyúlfigura mellett halad el, nem tudja megállni, hogy ne használja a pacsuliját. Persze a leggagyibb minőségűt. 
-Ganyé oldalán megjelent egy bögöly
Meglocsollak meg ne dögölj!
Nem történik semmi... Legalábbis azt hitte. Legnagyobb meglepetésére a nyúl előtt megjelenik egy kis szövegablak benne egy felirattal " Ha-Ha-Ha"
A következő pillanatban pedig egy piros tojás gurul elő a lábai alól.
~ Legalább a készítőknek van humorérzékük...
Lehajol a tojásért és elégedetten elteszi a zsákjába. Ezzel megvan az ötödik tojása is. A kérdés az, hogy keresgéljen még, vagy induljon vissza a társait locsolgatni? Menet közben még kitalálja.


A hozzászólást Garrgantis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 16 2022, 21:31-kor.
Garrgantis
Garrgantis
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2021. Nov. 27.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 16 2022, 21:30

The member 'Garrgantis' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Afton Vas. Ápr. 17 2022, 10:59

Típus: Locsolás
Célpont: Hinari

Életében eddig három nőt locsolt meg. Az édesanyját, Sugart, és a lány anyukáját, aki sosem volt rest sütikkel tömni meg őt cserébe. Még a nyál is összefut a szájában a gondolatra, hogy mennyire is hiányzik neki a mindig mosolygós asszonyság pitéje vagy tortája. A konyha asztalánál ülve a reggeli kávé felett viszont eszébe ötlik valami, és még a háta mögé is néz, pedig nincs most ott senki.
Hinari, Fuwa, Szophie, majd Chan, esetleg Kokoro, és végül az, aki igazából totális első helyen szerepel a listán, aki már felkeléskor is az eszébe jutott, hogy vajon mit szólna egy kis húsvéti hangulathoz: Chakna.
Bár a tény, hogy az inventoryjában már lapul egy erre a napra vásárolt húsvéti kölni, igencsak kifejezi a szándékát. Előtte viszont a céhházon belül szeretne mindenkinek kedveskedni, és a legfontosabbat hagyni utoljára, bizonyos... okokból.
A Tó Úrnője valószínűleg épp tartott valahova, mikor szembetalálkozott Aftonnal. A férfi megszeppent, majd a falhoz állt, hogy utat adjon neki. Ahogy a nő elhaladt mellette, Afton kinyújtotta a karját a másik feje fölé, és megnyomta a kis gombot a kölnin. Mikor Hinari esetleg megállt egy kicsit kérdőn ránézni, Afton elvigyorodott és másik kezével katonásan haptákba vágta magát.
-El ne hervadj, Úrnőm! Boldog Húsvéti Ünnepeket. Viszont ha most megbocsájt, küldetésre indulok!
Maga sem tudja, hogy kacsintott-e, ahogy ezt mondta, de valószínű, mielőtt biccentett volna, hogy tovább menjen. Mert végig Chaknára gondolt...

_________________
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 3 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.