Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük

3 posters

Go down

Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 Empty Re: Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Márc. 05 2013, 08:40

-Gyerünk! Most már nem veszíthetünk! – Kiáltottam fel a macska hátát csücsülve ám ebben a pillanatban fentről egy Ai-chan zuhant rám, mint egy száguldó meteor kilapítva engem és szerencsétlen jószágot egyaránt ráadásul még a gyűrűmet is elejtettem amit a lány nem félt kihasználni és rögtön felkapta a földről majd futásnak eredt. Öröm az ürömben, hogy Ai hatásos belépőjének köszönhetően rögtön visszanyertem a valódi alakom így azonnal üldözőbe is vehettem őt. Nyilván erre ő is számított mert egy „hegyomlás” méretű férfit küldött a nyakamra, hogy megállítson aki az ökleit ropogtatva indult meg felém most azonban a lehető legrosszabbkor talált meg. Eléggé mérges voltam az miatt, hogy Ai egérré változtatott és nem áll szándékomban leállni verekedni.
- Takarodj az utamból! – Kiáltottam rá a férfira aki csak egy önelégült mosollyal válaszolt miközben széttárta a karjait. Mit akar ez most? Át akar ölelni vagy mi? Mikor elég közel értem hirtelen megfordultam és a futás adta lendülettel egy „Chuck Norris féle pörgőrúgással” állon rúgtam a hústornyot olyan erővel, hogy a férfi elszállt a magasba és egy apró fénypont és valami fura hang jelezte a kék égen, hogy nem a közelben ér földet. Ettől a jelenettől pár pillanatra még le is dermedtem, úgy néz ki nem vagyok tisztában a saját testi erőmmel. Amint ezt a kis apróságot nyugtáztam magamban elkezdtem futni tovább a lány után ám ekkor hangokat kezdtem el visszhangzani a fejemben.
- Jól vagytok? Ébresztő! Nem egészséges itt aludni! Hé kelj már fel! – Ekkor egy erőteljes ütést éreztem az arcomon és egy kis időre teljes sötétségbe merült minden körülöttem. Mikor kinyitottam a szemem a földön találtam magam egy épület melletti bokorban ahol épp egy srác nézett velem farkas szemet.
- Ideje volt, hogy felkeljetek, bár nem tudom mit csináltok itt az éjszaka közepén egy bokorban de én is beszállok! – A fiú hirtelen levette a felsőtestéről a ruhát és felém vetette magát mire ijedtemben arcon rúgtam szerencsétlen aki beszállt a sövényesbe.
- Egy fenét fogsz te perverz disznó! – Sziszegtem a fogaim között majd megpróbáltam felállni de közben valami puhát éreztem a fenekem alatt. Mikor oda néztem Ai-chan feküdt alattam látszólag eszméletlenül. Körbenéztem és lassan kezdett összeállni a kép előttem. Mikor leestünk a tetőről mindketten elájultunk és hála ennek egy elég érdekes álomba csöppentem. Chh… Kihitte volna, hogy itt ilyen is lehetséges. Ekkor az égre néztem ahol már a csillagok és a hold díszelgett Aincrad lakosainak és ekkor esett le, hogy lassan kezdek kifutni a határidőből. Gyorsan el is indultam volna a megbízóm állttal kijelölt helyre de ekkor visszanéztem Ai-ra aki még mindig ott feküdt a földön. Csak nem hagyhattam így ott szegényt különösen úgy, hogy ilyen perverzek is bóklásznak a környéken ezért a hátamra vettem a lányt és elindultam. Azonban nem azért indultam el, hogy leadjam a küldetést, értelmetlen lett volna hiszen a határidő már lejárt ráadásul a gyűrű sem volt nálam így haza felé vettem az irányt, hogy ott megvárjam még magához tér és elmeséljem neki ezt az örült álmot…

/Köszöntem a KT-t, vicces volt.Very Happy Ha a lezárás nem jó akkor szólj és átírom ^^/


_________________
Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltRita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltRita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 Empty Re: Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük

Témanyitás by RenAi Kedd Márc. 05 2013, 18:07

Nem mondhatnám normálisnak ezt a napot, furcsábbnál furcsább szinte már érthetetlen, filmbe vagyis inkább mesébe illő dolgok történnek sorra, szinte már az abszurdság groteszk határait feszegetve. Mondjuk nem mondhatnám hogy nem élvezem, legalábbis akkor amikor a vezető szerep az enyém. Razz

Az üldözés folytatódott, két barát akit egy cél vezérel, hogy Övé legyen a gyűrű, és hogy Ő szolgáltassa le a küldetést feladó npc-nek, csak éppen egyikőnk sem hajlandó engedni, és bármit megteszünk a győzelem érdekében. Időközben kiderült hogy segítőink is akadtak, nem is akármik… ugyanis nem mások mint beszélő állatok, akik szintén egyfajta harcot, háborút vívnak egymás ellen… Ez pontosan olyan mintha valami elvarázsolt álmomban kötöttem volna ki.

Ezek a gondolatok futottak át a fejemen miközben zuhantam lefelé és igyekeztem úgy esni hogy letarolhassam Rita-cint és a macskáját, megszerezve a gyűrűt… Már a gondolat is groteszk… egy egér és egy macska… együtt… ellenem?! Mégis hogy lehetséges ez? Persze nincs sok időm ezen agyalni, ugyanis mikor földet érek, Rita vissza is változik és csakis arra volt időm hogy felkapjam a gyűrűt és elszaladjak vele, így is lett. Nem figyeltem és neki rohantam egy magas és széles pasasnak, aki nem tűnt épp kedvesnek, de mikor kérlőn néztem rá és tőmondatokban elmondtam hogy az a fekete hajú lány gonosz és el akarja venni a gyűrűmet a segítségemre kelt. Kicsit szégyelltem is magam hogy a átvertem a pasast, de ha úgy nézzük igazam volt, és amiatt is rosszul éreztem magam hogy pont Rita ellen vetettem be egy ilyen aljas cselt. De a győzelemért mindent Razz Szaladtam tovább, keresve az npc-t akinek oda kéne adnom a gyűrűt, méghozzá minél hamarabb, elvégre a lány gyorsabb nálam és könnyedén utól ér… félő hogy nem tartja fel sokáig az a pasas… szegény bácsi… Rita tuti péppé verte.. láttam magam előtt a pasas sebes arcát… legszívesebben bocsánatot kérnék tőle, de már késő… azért még vissza-vissza néztem hogy a lány követ-e, de nem láttam. Befordultam az egyik utcán és furcsa dologra lettem figyelmes… olyan mintha egy futószalagon szaladnék… de nem haladok előre… a talaj kifut a lábam alól…, így még ennél is gyorsabbra veszem a tempót.. és csak szaladok…szaladok…és szaladok … egy helyben.
- Ez hidoiiiiii!! – Kiáltom… majd muffinok hullanák az égből.
- Muffin *-* - Próbálom elkapni őket.

- Gonosz…muffin.. akarok…muffin… gonoosz… - Ejtettem ki félálomban a szavakat.
- Muffi… hahh? – Tértem magamhoz Rita hátán?
- Haa? Most miiii… vaaan? - Néztem értetlenül, miközben megdörzsöltem az egyik szemem.
- Ehhhh? Miért viszel? Tudok járni, tegyél le! Mikor lett este? – Szólítottam fel a lányt és tettem fel egy elég fura kérdést mikor tudatosultak bennem a dolgok, gyorsan megnéztem a küldi listám hogy mégis mi történt… azt hittem álmodtam az egészet, de jelezte a listán ugyanakkor a határidő is lejárt már... Ritával felkerestük a legközelebbi fogadót, gondoltam hogy mesélek neki az álmomról de féltem hogy egy homlok pöckölés lenne a jutalma, már csak azért is el akartam neki mondani mert Ő is benne volt, meg vicces volt az egész.... De csak csendben megvacsoráztunk, láttam mintha kicsit Ő is zavartan viselkedett volna… furcsa volt ez az egész… főleg hogy elmondta hogy elájultam mikor leestem a tetőről, de azt még mindig nem értem hogy telhetett el annyi idő, főleg hogy Rita is ott volt.

/Én is köszönöm a játékot, ritka az hogy ekkora elmebetegséget lehet alkotni valakivel. XD/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 Empty Re: Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 08 2013, 16:37

Nos, ez kellően elmebeteg küzdőtér volt, több ponton sikerült szétröhögnöm magam rajta, hiába nem látszik az arcomon Neutral 45 xp és 110 arany (8. szint) fejében lezárom a párbajt, gratulálok hozzá Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük - Page 2 Empty Re: Rita vs. RenAi - Avagy a SAO-i Süsü Keselyük

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.