Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2021] 1-es csapat

3 posters

Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Dec. 01 2021, 12:52

Résztvevők:
Leo (50) - HP:205 | F:70 | E:92 | K:85 | GY:195 (214) | S:49 | P:180 - epikus van
Hinari (50) - HP:330 | F:102 | E:125 | K:60 | GY:234 (257) | S:90 | P:170 - epikus és legi van
Legmagasabb Észlelés: 4-es

Mindegyikőtök csendesen töltötte a napját. Pár nap múlva karácsony, ami vagy jókedvvel, vagy egyéb érzelmekkel, de bizton nagyon várt sokak számára. Mindenesetre úgy tűnt a karácsony szelleme nem jár át mindenkit. Akár alusztok, akár nem, miután ágyba kerültetek, nagy eséllyel mindenkinek az volt a terve, hogy pihen egyet. Ahogy közeledik az éjszaka csúcspontja, egyszerre csak tompa nyomást érezhettek mellkasotokon, mikor pedig kinyitjátok szemeteket, egyszerre csak egy vörösen izzó szempár mered rátok. Védett övezetben jártok, de a tekintet, mintha a lelketekbe bámulna. Akár, hogy is nagy eséllyel mindannyiótoknak feltűnik, hogy a lény furcsa kis karja a mellkasotokba merült. Nem csak hozzátok ért, hanem konkrétan belenyúlt a mellkasotokba, és ott ahol belétek ért a testetek felszíne hullámozik, mintha csak egy pocsojába nyúlna. Képtelenek vagytok mozdulni, de még felkiáltani se tudtok. Csak meredni, ahogy a kis lény kivesz valami csillogó dolgot belőletek. Majd furcsa visszhangos, ugráló intenzitású hangjával ennyit mond:
- MiÉrT fElEjTetL eL?
Majd mint aki jól végezte dolgát, teste elhalványul és eltűnik. Végül képesek vagytok megmozdulni és ha megtapogatjátok magatok láthatjátok, hogy a hullámzás is megszűnt. Viszont, ami a legszokatlanabb a térképetek egy véletlenszerű pontján (mindkettőtöknek ugyanott) egy fényes pont jelenik meg, de se leírás, se küldetés, se semmi nincsen hozzáfűzve. A ti dolgotok rájönni, vajon mi a fene folyhat itt?

Feladat: Érkezzetek meg a helyszínre. A helyszínt szabadon rátok bízom.
Megjegyzés: Aki részt vett a tavalyi Karácsonyi eventen, felismerheti a lényekben az ottani furcsa dobozkák, kissé ijesztő, sötét változatát, mi mintha fekete, szurokszerű vért könnyezne.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 05 2021, 19:23


Azt hinné az ember, hogy a karácsony közeledtével a játékmesterek valami hangulatos, kedves eseményeket tartalmazó fejlesztéssel lepik meg a játékban ragadt embereket, ám ha valamit ezen bezártságban töltött évek alatt meg lehet tanulni, az az, hogy Aincrad több szempontból is máshogy működik. Nem, nem igazán voltam elragadtatva a mellkasomban markolászó, sötét dobozlénytől, ami a tavalyi csínyek után valószínűleg úgy döntött, hogy idén hátborzongatóbb vizekre evez. Persze azért megérintettek a történtek, még úgy is, hogy tudtam, hogy ez csak egy event, vagy egy küldetés vagy valami hasonló: amint a lény eltűnt, zihálva keltem fel és ültem ki az ágy szélére, megtapogatva a mellkasom, ujjaimmal főként az oroszlánmancsos filternyakláncot keresve, ami éjjel-nappal a nyakamban lógott. De azt szerencsére nem vitte el.
Képtelen voltam visszaaludni. A kérdése ott visszhangzott a fejemben, így pár perc után feszülten hátratűrtem az arcomba eső tincseim és egy szál papucsban, magamra véve egy puha köntöst menekültem ki a szobából, utam a konyha felé véve. A mai nap éppen a Palotában aludtunk, így lesétáltam egy emeletet és felkapcsolva a villanyt öntöttem vizet egy csészébe, hogy teát készíthessek majd. És a fénydarab, amit ez a doboz kivett? Eszem ágában sem volt utánajárni, főlegnem éjnek évadján. Inkább elővettem egy a piacon vásárolt, karácsonyi dalokat tartalmazó Hangrögzítő Kristályt és azt bekapcsolva ízesítettem meg a felforrt vizet fahéj-narancs-alma ízűre, hogy megnyugodhassak kicsit.


Kalandwarf dixit fejlesztek ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Szer. Dec. 08 2021, 12:55



Kisétált az erkélyre, lába körül az érdeklődve szimatoló Tapsival és rágyújtott egy szálra, de hiába ült le, hosszú ideig mégsem tudott megmaradni a szék kényelmében. Hiába borzongott meg jólesően a hidegtől, hiába töltötte meg elégedettséggel tüdejét a dohányfüst, egyszerűen képtelen volt túltenni magát a rettenetes élményen.
Ellopták belőle a fényt.
Vajon ez azt jelenti, hogy most már végérvényesen is elveszett minden reménye? Soha többé nem lesz képes összeillesztgetni szíve apróra tört darabjait, csak hogy legalább látszatra olyan legyen minden, mint régen?
Idegesen jobbra-balra sétálgatott a szobájában, egyszerűen képtelen volt visszaaludni. Nyúlúr  vele együtt körözött, olykor-olykor játékosan ráugorva a lábára, mígnem végül a nadrágja szárának rágcsálásával jelezte, hogy felébredt, és ha ő felébred akár az éjszaka közepén is, az azt jelenti, hogy éhes.
Leo sóhajtva engedett a tapsifüles nyomásának és úgy, ahogy volt, kócosan és karikákkal a szeme alatt battyogott le a konyhába némi salátalevélért. Legnagyobb meglepetésére azonban az étkező nem volt üres. Szíve nagyot dobbant meglepetésében, jelezve ezzel is, hogy még nem veszett el teljesen, ő pedig zavartan fésülte hátra a haját ujjaival, miközben Tapsi vidáman körbeugrálta Hinari köntösét.
- Jó... reggelt? - köszönt sután és a kamra irányába sétált. - Azt ne mondd, hogy téged is rémálmok kínoznak.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 11 2021, 04:26

Mivel egyelőre egyikőtök se indult meg a kijelölt helyszínre látszólag semmi sem történik körülöttetek. Nem jelenik meg random figyelmeztetés, nem támad rátok semmi se, látszólag békesség van. Igen ám, azonban a beszélgetéseitek közben lassan fel kell készülnötök valamire... ti... mintha nem lennétek 100%-osan a testetek urai. Bár az esetek 99%-ban nem volt gond, az az 1% mégis bajos volt. Ha egyikőtök elbambult, mert mondjuk a gondolataiba merült, vagy egyszerűen csak minimalista szintre vitte a gondolatainak áramlását, akkor semmi baj nem volt addig, míg meg nem mozdult. Azonban, ha megindultak lábaitok, hiába tudtátok, hogy tudat alatt merre akartok menni, a testetek minta másképp vélekedett volna. Természetesen, ha ez idő alatt ismét "visszanyeritek tudatotokat", akkor ismét ura lesztek a mozgásotoknak. Értelemszerűen, ha csak egyikőtök merül el a gondolataiba, attól még a másikra nincs semmilyen hatással a dolog. És ez nem csak az első probléma. Innentől kezdve, ha végül úgy döntötök, hogy lefeküdni készültök, éppen hogy az alvásba merülésetek pillanatáig tudtok csak eljutni, mert ekkor hirtelen eszméletlen hangerejű harangozás riaszt fel titeket az álomittas pillanatotokból. Ezek a furcsa dolgok addig tartanak, míg vagy el nem mentek a kijelölt helyre, vagy el nem telik minimum 48 óra. Ha egyikőtök jelenik csak az adott ponton úgy a dobozok a következőt mondogatják: "Nincs itt... ő elment. Ő elfelejtett minket. Hozd ide! HOZD IDE!" és az adott illető fejében egy kép villan fel a hiányzó személyről, és bár koordinátát nem kapott, mintha a rendszer tudat alatt a fejébe rakta volna a jelenlegi tartózkodási helyét (az abban a pillanatban az éppen aktuálist, szóval onnan előfordulhat, hogy elmozdul a másik, mire odaér). Illetve, ha olyan személlyel mentek oda, aki nem érintett a küldetésben, jól láthatóan a dobozok félve néznek a társatokra és minduntalan eltávolodnak tőletek. A ti döntésetek merre tovább és hogyan próbáljátok megoldani ezt a problémát

Megjegyzés: Összesen (előzővel együtt) 4 körváltás alatt el kell érnetek az egyik végkifejletig. Ha a 2 napos verziót választjátok, ugyanúgy teljes jutalmat kaptop, de az "boss" ládán kívül, más ládát nem kaptop extrának!
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 13 2021, 10:09


Két kezemben tartottam a bögrét, finoman fölé hajolva, hogy arcomat ellepje a meleg gőz, tagjaimon pedig egyre jobban úrrá lett a nyugodtság, ahogyan a halkra állított kristály zenéjét hallgattam. Leo és Tapsi megjelenése viszont nem várt fordulatként rázta fel a békét, én pedig elmosolyodtam a teám felett, úgy emeltem a srácra azúrkék íriszeim:
- Valahogy úgy - sóhajtottam és gondterhelten tettem le a bögrét az asztalra, ahogy eszembe jutottak a nemrég történtek - A tavalyi dobozok koromfekete könnyeket hullatva markolásznak a mellkasomban, azt susogva, hogy elfelejtettem őket - vettem drámaira a hanghordozást, majd elhúztam a szám szélét - Tiszta karácsonyi idill, mi? - ráztam meg a fejem, majd lehajoltam megsimogatni a nyuszit és ha engedte, úgy egy inventoryból elővett répazölddel az ölembe is csalogattam, hogy végigsimíthassak a puha, fehér bundán.
- És ti? Nyúlúr már éjszakánként is felébreszt, vagy te se tudsz aludni? - tettem fel a kérdést - Vagy csak különös érzéked van hozzá, hogy megjelenj, ha nyugtalan vagyok - néztem rá enyhe mosollyal és kijjebb húztam az asztal alól egy széket.
- Kérsz egy teát? Meg... le is kapcsolhatom a kristályt, ha gondolod - böktem az említett itemre, amiből azóta is lágyan szólt a karácsonyi muzsika.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 13 2021, 19:54



- Már hívnod sem kell, látod - mosolyodott el melegen és elfogadta a felkínált széket. Letette maga elé a salátaleveleket, amiket épp az előbb kotort elő a kamra hűvöséből, majd morcos pillantást vetett a Hinari ölében békésen répazöldezgető Tapsira. Kicseszett áruló!
A kérdésre csak bólintott és előszedett egy bögrét valahonnan az inventoryjából, ha pedig ott járt, már a naptárra is rápillantott. Röviden, színpadiasan nézegette, mielőtt bezárta, majd játékos mosollyal a lányra pillantott.
- Úgy látom, még nincs karácsony. Szerintem csak elnézték a halloween dátumát - igyekezett egy kis vidámsággal oldani a hangulatot, de ahogy rásimította tenyerét a pohárra ujjai Hinariéba akadtak. Zavartan kapta el a kezét, mintha csak a forróság tehetett volna róla és a zöldlevelekkel kezdett babrálni maga előtt. Úgy koncentrált rájuk, mint aki tanulmányt szeretne készíteni a salátákról, néhány hosszúnak tűnő másodperccel később azonban sóhajtva dőlt hátra a széken és a tarkóját kezdte el masszírozni.
- Igazából én is találkoztam egy dobozzal. Nem volt... túl vidám.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Kedd Dec. 14 2021, 20:57



- Akkor jópár hónappal előrébb járnak - kuncogtam, beállítva a nyakláncnak egy gyümölcsös, relaxáló ízesítést - Vagy épp később - tettem hozzá elgondolkodva, majd pár pillanat áztatás után (a rendszernek sosem kellett sok hozzá) már át is nyújtottam a bögrét Leonak.
- Oh, bocsi, még meleg - tettem le elé zavartan, amikor láttam, hogy elkapja a kezét, majd mintegy önkéntelenül is megnéztem a saját tenyerem - Én már észre se veszem, úgy megszoktam - mosolyogtam a fiúra és kezembe véve a teámat dőltem hátra a széken.
A kibökött mondatra tekintetem aggódón pihent meg a srácon újfent.
- Mesélj róla - kértem őt - Persze csak ha akarsz - egészítettem ki gyorsan és közben ütemesen simítottam végig Nyúlúr bundáján újra és újra.



Mivel Hinarinak nem tűnt fel a beszélgetésben beállt zavar, így Leo is hamarabb felengedett. Hálásan bólintott a teáért, bár nem tudta volna megmondani, pontosan mit is kapott. Nem volt nagy teakedvelő, szakértő pedig végképp nem, egy ilyen késői, nyugtalan órán azonban kifejezetten jól esett neki a forró ital.
-  A megkésett halloweeni dobozok elviszik a megmaradt fényt is a lelkemből - vont vállat. - Semmi extra, csak a szokásos Aincrad. Az viszont különös, hogy épp kettőnkkel történt ez - morfondírozott félhangosan és újra lehívta a menüjét, ahol mintha látott volna az előbb... valami oda nem illőt. Rövid kotorászás után aztán meg is találta, ami furcsa volt, a fénylő jelzés szinte hivogatta a tekintetét. - Bingó - bökött rá kedvtelenül és úgy fordult, hogy a lány is láthassa. - Feltételezem, neked is van egy épp ugyanilyened.



A srác hanghordozására azért összeráncoltam a homlokom; nem tetszett, hogy ennyire... talán beletörődötten? vagy keserűen? beszélt a benne lakozó fény elvesztéséről. Bár abban egyet tudtam érteni vele, hogy Aincradban már-már megszokottak voltak az efféle csavarok a történetben.
- Őszintén szólva nem néztem - ráztam meg a fejem és pillantottam rá a térképén fénylő pontra, majd nyitottam meg a sajátomat is - Ah. Igen, itt van - ráncoltam össze a homlokom újra, de ez most egy másik féle homlokráncolás volt: a nemtetszés helyett inkább egy gondolkodásra okot adó, de mégis egyben kellemes zavartságot okozó fajta. Gyorsan hátra is igazítottam pár előrebukó tincsemet és egy félmosollyal zártam be a panelt, a teámba menekülve a gondolatok elől.
- Furcsa véletlen... - néztem rá a fiúra, majd húztam el a szám szélét - És most gondolom azt várják, hogy éjnek évadján kerekedjünk fel és nézzünk utána, mi? - tippeltem és ásítottam mellé egy hatalmasat - Mit szólsz ehhez? ... Én... lehet kivárnám a reggelt.



Meglepődve pislogott a kis fénypontra, ami pontosan ugyanott foglalt helyet, ahol az övé. Talán a mai éjszaka összes elrabolt lélekdarabja egy helyen időzik, feltéve, hogy kettejükön kívül más is hasonlóan járt. Felpillantott Hinarira, aki épp ugyenebben a pillanatban fordult oda hozzá. Tekintetük találkozott a teagőz fölött és Leo már nyitotta volna a száját, hogy helyeseljen az útnak indulás mellett, de... a lány fáradt volt. Vagy egyszerűen csak várta vissza a kedvese. Akárhogy is, kis szünet után megmásította a véleményét és halványan elmosolyodott.
- Igazad van, szükséged van a pihenésre.



A Hangrögzítő Kristály dala a végéhez közeledett. Én hálás mosollyal bólintottam és ittam meg a teám maradékát is, majd óvatosan felemeltem az ölemben lévő, eddigre már biztos jóllakott állatkát és tettem át Leo ölébe finoman.
- Holnap délelőtt esetleg utánanézhetnénk, ha van kedved. Hátha addigra kiderül, mi áll mögötte - vetettem fel az ötletet és odasétáltam a mosogatóhoz, hogy pár gombnyomással elöblíthessem a bögrét és visszatehessem azt az inventorymba. Ha pedig céhtársam belement az ötletbe de még a konyhában maradt, úgy egy fáradt mosollyal köszöntem meg neki és egy "jóéjt" után kibotorkáltam a helyiségből, hogy visszabújhassak az ágyba és kipihenhessem magam végre.
Csakhogy a lépcsőn lefelé indultam el, a felfelé helyett.
- Nem értem... - motyogtam magamban és nagyokat pislogva fordultam vissza, hogy mostmár odakoncentrálva arra, amit csinálok jussak el a szobáig, ott köszönve el a sráctól, ha esetleg jött volna velem.



Beleegyezően bólintott a javaslatra, felkapta a saját, félig még mindig teli bögréjét és kissé lemaradva követte Hinarit, hiszen mindkettőjüknek ugyanarra volt a szobája. Most, hogy Tapsi nem csak jól lakott, de még vissza is aludt, nem maradt több oka rá, hogy egymaga maradjon a konyhában. Az ajtóba érve Hinari épp az orra előtt masírozott el, mintha nem telt volna el több másodperc az elköszönése óta. Magában megjegyezte, hogy fura, de aztán vállat vont és ha már így alakult, a lány oldalán sétálva lépdelt fel az emeletig.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 15 2021, 19:31


Még kisebbkoromban láttam azt a mesét. Mindigis nagy kedvencem volt, főleg a második része, de nem gondoltam volna, hogy mindez egyszer velem is megtörténik; egy hang, amely nem hagy nyugodni. Mondanom sem kell, az Aincrad-változat cseppet sem volt olyan kellemesen dallamos; ah-ah-ah-aaaaaah - nem, ez inkább egy tiling-ding-dong-DIIIING-DOOONG volt, méghozzá olyan hangerővel, hogy hiába szorítottam a fejemre a párnát, ez cseppet sem használt semmit.

Képtelen voltam aludni.

Ahogy lehunytam volna a szemem, újra itt volt és hiába keltem fel, hogy friss levegő reményében kimenjek az erkélyre és felverjem a várost, hogy "az ismeretlenbeeeee!", a tagjaim sokszor maguktól mozogtak és mire észbe kaptam, már a folyosóra vezető ajtó kilincsét szorongattam az erkélyajtóé helyett.
Ez az esemény tehát nem igazán akarta, hogy elfelejtsék.
- I can hear you... but I won't - csuktam be magam után az ajtót és nosztalgikus hangulatban kezdtem el dúdolni az ismerős dalt, miközben lesétáltam a harmadikról, jól tudva mostmár, hogy ennek pont ugyanaz lesz a vége, mint az animációs filmben is - Into the Unknown, right? - tettem fel a költői kérdést szkeptikusan, majd összehúztam magamon a köntöst és egy sóhajjal léptem oda Leo szobájához és kopogtam be rajta.
- Szia, bocsi a zavarásért - mosolyogtam rá az előbukkanó srácra fáradtan - Nem tudom, hogy ez az esemény része-e, de nem igazán tudok aludni, így ha nem nagy gond... eljönnél velem megnézni inkább most, hogy mi van a fénnyel jelzett pont helyén? Van egy olyan sejtésem, hogy nem véletlenül visz folyton arra a lábam és hallok harangzúgást, ahogy álomra hajtanám a fejem - pillantottam rá zavartan, ha pedig beleegyezett, úgy hálásan köszöntem meg neki és beszéltük meg, hogy találkozzunk 5 perc múlva ugyanitt, teljes felszerelésben.

Hallgatagon lépdeltem a srác mellett a havas úton, végig a közvetlen közelében maradva. Hiába vettem fel a legmelegebb ruháim, a kimerültségtől és a hidegtől még ígyis fáztam; a Katana oda-odaütődött a lábamhoz, ahogyan haladtunk a cél felé.
- Nem szívesen megyek ki védett övezetből ilyen fáradtan - adtam egy valamilyen magyarázatot a céhtársamnak, csakhogy megtörjem a csendet valamivel és ezt alátámasztandó, szinte abban a pillanatban meg is csúsztam egy hó alatti jégfolton és Akrobatika ide vagy oda, estem is el azzal a lendülettel - Remélem nem kell harcolni... - motyogtam és igazítottam hátra az arcomba csapódott, vizes tincseim egy sóhajjal. Össze kéne szednem magam. Eddig mindig ment, ha a szituáció megkívánta, de most valamiért mégis nehezemre esett összeszorítani a fogaim, felszegnem az állam és megtenni, amit az élet tőlem megkíván. Egyszerűen csak... túl kimerült voltam hozzá.
És hogy ennek köze lehet egy bizonyos ígérethez? Nem, ez fel sem merült bennem, egyelőre.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Csüt. Dec. 16 2021, 19:56



Még lélegzetet venni is elfelejtett, miközben a világ legóvatosabb mozdulatával letette kedvenc kisnyusziját a fekhelyére. Az állat füle megrándult a hideg pamut érintésétől, de a szemét végül nem nyitotta ki.
Leoból kiszakadt egy megkönnyebbült sóhaj. Egész idő alatt koncentrált, nehogy akár egy túl gyors lépéssel vagy hirtelen mozdulattal felébressze Tapsit, most pedig elégedetten gondolt arra, hogy a küldetése újfent sikerrel zárult.
Ez a küldetés igen, de egy másik... Neki pedig egyáltalán nem volt kedve aludni. Fogta a teli bögréjét és kiment a teraszra egy cigaretta társaságában, vagyis... ment volna, de valamiért a szoba átellenes oldalán, a folyosón kötött ki. Összehúzott szemöldökkel pislogott az anomáliára, aztán megállapította, hogy talán tényleg vissza kellene aludnia.
Az a cigaretta azonban nem várhatott. Éppen a végére ért a szálnak és egy újabbat akart keresni, amikor meghallotta még a zárt erkélyajtón túl is a kopogtatást. Halkan, de gyorsan sietett ajtót nyitni, hiszen sejtette, kit fog ezen a késői órán találni a túloldalon. Arcán aggodalommal hallgatta végig a lány mondanivalóját, aztán egy megnyugtatónak szánt mosollyal bólintott.

Kellemes nyugalommal töltötte el a tény, hogy már most utánajárhat a problémának. Egyszerűen képtelen lett volna visszaaludni holnapig, mert mi van, ha fontos, mi van, ha örökre elveszik, mi van, ha... Ezernyi kérdés járt a fejében, ha a mellkasából kiszakított fényre gondolt, amint pedig kiértek a védett övezetből, aktiválta a speciális képességét, csak hogy megnyugtassa önmagát. A fejük körül megjelenő két apró fénylabda olyan látvány volt, mintha közelebb kerültek volna a csillagok. A képességei még mindig arany lánggal égtek, ez pedig boldogsággal töltötte el.
Hinari viszont a következő pillanatban hatalmasat tanyált mellette. Még ő is meglepődött az ügyetlenségen, arcára pedig alattomos vigyor kúszott, de persze jólnevelt férfi módjára próbálta leplezni jókedvét. Egy-két másodpercen belül sikerült is és aggodalmasan segítette fel a lányt, csak hogy onnantól kezdve el se engedje a kezét.
- Nem lesz semmi gond. A játék két legkiválóbb frontharcosán nem foghatnak ki holmi dobozok. Gyorsan végzünk vele, akármi is ez, aztán hazafelé veszünk a főtéri standoknál egy-egy nyugtató forrócsokit, utána pedig egészen az ágyadig kísérlek. Kár, hogy betakarni nem tudlak - magyarázta vidáman, azzal a szándékkal, hogy a beszélgetéssel tereli el Hinari figyelmét az aggodalomról, az utolsó mondat azonban nem várt emlékeket ébresztett benne. Elfordult és a feje mellett lebegő aranygömbre bámult. Arcát vörösre csípte a dér, vagy valami más... Még jó, hogy a lábai akkor is a cél felé vitték, ha nem figyelt oda.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 18 2021, 20:42

Végül közösen jutottatok el a megjelölt pontra. Ki ilyen, ki olyan indokból, de végül együtt maradtatok és a távolban megpillanthattátok a kis dobozokból álló csordát. Rengetegen voltak. Szám szerint pont egy tucatnyian, és rátok emelték, szomorú, vöröslő tekintetüket. Gyakorlatilag mindegyikük egy-egy fénypont fogtak közre és minta melegedtek volna körülötte, úgy tartották feléjük aprócska kezeiket. De végül mind elfordult a fénytől és titeket néztek.
- Eljöttek! Itt vannak! Emlékeznek ránk! Vagy elfeledtek? Ugye emlékeztek ránk! – suttogják a kis dobozkák furcsa hangjukon.
Végül mindegyikőtök felé három-három dobozka indult meg, és ha esetleg fegyvereitekkel rájuk is támadtok, azok mintha levegőt ütnének meg, egyszerűen átsiklanak a dobozokon. Amazok pedig addig „üldöznek” titeket, míg végül felemelt kezükkel el nem érnek titeket. Ha hagyjátok, hogy hozzátok érjenek (egyébiránt könnyen le tudjátok őket kocogni, ha nem).  Hirtelen mintha egy villanás vakítana el benneteket, majd mikor szemetek visszaáll a komorabb időre, meglepődve láthatjátok, hogy mindkettőtök előtt egy-egy kristálykocka lebeg, melyekbe mintha árnyalakok mozogtak volna. Az egész tompa volt és sötét, ám csak azután tapasztaltok újdonságot, miután valamelyikőtök hozzáér az üveghez, mert akkor az alakok mintha élesebbé váltak és mintha valaki szemén keresztül látnátok a dolgokat.

Hinari kristálya ezt a jelenetet vetíti ki:
Spoiler:

Leonard kristálya ezt a jelenetet vetíti ki:
Spoiler:

Feladat: Mindkettőtök felismerheti, hogy a kristályban nézett dolgok a saját emlékeitekből valóak, mert ismerősek. Az a cél, hogy rájöjjetek melyik játékotokból valóak az emlékek. IC csak rá kell gondolni és a kristály elhalványul, majd széttörik. OC legyetek szívesek megnevezni (elég nagyjából emlékezzen, vagy, hogy kik vettek rajta részt, stb) azon a küldetésen/játékon/küzdőtéren stb. A beszéd minden karakternél ugyanazon a hangszínen van és nem tudjátok melyik árnyalak mondta.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szomb. Dec. 18 2021, 21:11


Fogalmam sem volt, pontosan hogyan jutottunk el idáig. A konkrét események homályba vesztek és csak annyit tudtam, hogy a fiú közelsége és szavai megnyugtató melegséggel töltenek el és éppen kéz a kézben sétálunk bele a csillagos éjszaka sűrűjébe, miközben aranyszínű gömbök lebegnek körülöttünk. Mintha Leo lehozott volna két tűzgömböt az égboltról.
- Legyen így - mosolyogtam a fiúra, többet azonban nem mondtam: már a forrócsoki gondolata is vidámsággal töltött el, az azt követő szavak viszont ráébresztettek, hogy engem... valaki vár otthon.
Még akkor is, ha mostanában inkább én takargatom be őt, mint fordítva.
Beharaptam ajkaim és a távolban megjelenő sokaság pont kapóra jött hozzá, hogy kihúzzam a kezem Leoéból és inkább rámarkoljak a Katanára, hiszen ezek mobok voltak, el kellett hát bánni velük, nem? Nem...? Kabátom ujjával megtöröltem a szemeim, mielőtt a szőke srác megláthatta volna a bennük gyűlő könnycseppeket és gyorsan ásítottam is egyet, bár ezt inkább csak az előbbi leplezése miatt, hiszen még mindig fáradt voltam. És ha már a markomban volt a fegyverem, hát egy nagy levegővétellel el is kezdtem hasogatni a dobozokat, amelyek felénk igyekeztek és mivel fejben teljesen máshol jártam, két-három csapás legalább kellett hozzá, hogy felismerjem, hiábavaló az egész. Akkor aztán megálltam és elkezdtem figyelni is ezekre a dobozkákra és mivel elmenekülni és harangzúgásban tölteni az estét semmi kedvem nem volt, hagytam, hogy végül hozzám érjenek.
Ujjam vége óvatosan érintette a megjelenő kristálypanelt, az ott lejátszódó gondolatok és párbeszéd viszont újra komorabb vizekre evezték gondolataim folyamát. Behunytam a szemem és újra átéltem azt a napot, azt a négy frusztráltsággal és döntésekkel teli órát, amelyet aznap minden céhesnek át kellett élnie, hol kisebb, hol nagyobb feladatokkal és áldozatokkal.
Végül aztán Leohoz fordultam:
- Egy szadista volt, aki ezt kitalálta - közöltem vele, miközben a kristály széttört, majd a mobok felé fordultam - Van esetleg valami más, feszült és felelősséggel terhelt emlék is, amit meg akartok mutatni? - tettem fel a költői kérdést egy kissé idegesen és tártam szét a karjaim - Mert higgyétek el, mindegyik ilyenre tisztán emlékszem. Talán túl tisztán is... - vetettem oda nekik és vártam, hogy mi következik ezután.



Céhostrom, éppen Szophieval tárgyaljuk a következő lépést.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 20 2021, 17:57



Elbambult. Egészen ritkán fordult elő vele, főleg védett övezeten kívül, pláne akkor, ha egy védelemre szoruló lány sétált mellette, most azonban megtörtént. Hiába szorongatta Hinari kezét, hogy elkaphassa, ha megint megcsúszna a jégen, valószínűleg csak annyit ért volna el vele, hogy ő is a lánnyal esik. Igazából fogalma sem volt róla, mit csinál, ami szintén ritkán esett meg vele, de a dobozok megjelenése végül célt adott a céltalan kóborlásnak. Hiszen ezért voltak itt, hogy visszaszerezzék a fényt!
- Nana! - lépett hátra gyorsan, amikor a dobozkák kinyújtott karral a közelébe siettek, és habár látta Hinari támadásaiból, hogy azok eredménytelenek, ő maga is reflexszerűen ütött egyet bele az egyik közelebbibe. Teljesen ösztönösen kerülte el az érintésüket és egyre csak hátrált tőlük, nehogy mégegyszer kirabolják mellkasából a fényt, így aztán jóval később ugrott fel előtte a kristály, mint Hinari előtt. Elsőre nem is nagyon értette, mi történik vele, utána pedig fejbe csapta magát, mert rájött, hogy a dobozkák mit is vihettek el tőle.
- Szóval az emlékeimet felejtettem el - kommentálta hangosan, habár a szavainak semmi értelme nem volt, mert ezt egyáltalán nem felejtette el. Első pillantásra felismerte a barlangot, ahol Ozirisszal voltak és ahonnan később úgyszintén Hinarinak kellett kimentenie őket. Végigsimított saját, tehetetlen tükörképén a kristály felületén, mielőtt az az ujjai alatt szilánkokra tört.
Nem telt el sok idő és máris sokkal erősebbnek érezte magát, mint akkor volt.
- Ha tele vagy feszült emlékekkel, ne csodálkozz, hogy azokat húzzák elő nagyobb eséllyel - lépett Hinari mellé szelíd mosollyal. - Inkább azon gondolkozz, jövőre hogyan fognak túlsúlyba kerülni a vidám emlékek - pillantott a következő dobozra és most már hagyta, hogy az egészen egyszerűen megérintse a karját. Kíváncsi volt, hogy ha tényleg találomra válogatnak az emlékei közül, vajon mekkora eséllyel szól majd a következő egy elfelejtett éjszakáról valamilyen csinos lánnyal, esetleg elő kerül-e benne Shota vagy Mirika. Hisz akárhogy is nézi, az elmúlt egy éve szinte végig ennek a háromnak az árnyékában telt ilyen vagy olyan arányban.

Kertitörpés küldetés Ozirisszal (és később Hinarival.)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 21 2021, 16:56

2. kör
A kis dobozok könnycseppjei mintha kitisztulnának, ahogy felidézitek egymás közt az emlékeket, ki szóban, ki csak magában. A dobozok szemei meg-megremegnek, ezúttal már meghatódáságukban, mint bánatukban, és ahogy a bennük lévő sötétség is kialszik. A magány és zárkózottság burkával együtt fekete, színtelen testük és vörösen izzó szemük is elmúlik. Mint egy apró szellő fújná le róluk a testükre ragadt pixelpikkelyeket, úgy hullottak le róluk a sötét burok, felfedve piros/sárga/kék/zöld testüket, mit már talán amúgy is jól ismerhettek. Végül lehunyják a szemüket, és az a hat, kiket megtisztított felelevenített emléketek. A maradék hat sötét, doboz végül egymásra nézett és további 4 lépett elő. Kettő Hinahoz, kettő pedig Leohoz, felemelve maguk-maguk kristályát, mi az előzőhöz mérten jóval kisebb volt, melyből jóval több tartalom vágódott ki, mint az előzőleg.

Hina:

Leo:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 22 2021, 09:16


Valahogy pont így éreztem magam én is, Leo mellett, az aranysárgán izzó gömbök alatt: mintha a kristály széttörésével én is visszakaptam volna a színt, egy kis vidámságot a sok feszültség közepette, pont úgy, mint a dobozkák előttem. Arcomon halovány mosollyal fordultam a sráchoz és bólintottam rá szavaira keserédesen:
- Egy ideje már dolgozom rajta - mosolyogtam rá zavartan és önkéntelenül is eszembe jutott az az éjszaka a faházban, amitől arcomat enyhe pír öntötte el.
Sóhajtottam és inkább visszafordultam a következő két, felém igyekvő fekete dobozhoz.
- Olyan, mintha azzal, hogy felidézzük őket és széttörnek, örökre elfeledhetnénk belőlük a rosszat - tűnődtem félhangosan és odanyújtottam kezem, hogy felugorjon előttem a következő panel. Azon viszont éppenséggel nem... a legkomorabb jelenet rajzolódott ki - Ebből például azt, mennyire másnaposak is voltunk - kuncogtam és tenyerem ráhelyeztem a panelra, az alakok pedig élesebbé váltak: ajkaim szegletében szélesebbé vált a felfelé ívelő görbület, amint felidéztem Szophiet és a kis kirándulásunkat azon a napon, a nemlétező (vagy éppen létező?) afrikai pasival és azokkal a különös kristályokkal és kövekkel, amikből szerencsére azóta se láttam többet. Kezdem jobban érezni magam.
Ezen pedig az sem változtatott, hogy egy semmiből érkező, erős fuvallat egyszeriben a nyakamba szórt egy adag havat a közeli fák ágairól.


Kiruccantunk Szophieval x3
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Szer. Jan. 05 2022, 11:50



A következő kristályban megjelenő kép ráncokat vetett a homlokára. Nem azért, mert kellemetlen emlék lett volna, sőt, ugyanakkor egy újabb bizonyítéka volt saját gyengeségének. Felsóhajtott és remélte, hogy most is, mint legutóbb, nagyon hamar szilánkjaira törik az emlék, még azelőtt, hogy Hinari ebből bármit is észlelhetne. Nem mintha takargatni akarta volna a züllött oldalát, hiszen a lány is bizonyára tudta, hogy létezik... Valahogy mégis kényelmetlen volt. Talán Miko miatt, aki nem érdemelte meg, hogy mélyen gyökeredző szerelmét és kiszolgáltatottságát mások is lássák, talán Hinari miatt, akinek szüksége volt a támaszra. Leo nem akarta ilyen nyilvánvaló módon beismerni, hogy egy fasz.
Zavartan, zsebre dugott kezekkel toporgott az ajándékcsomagok között és önkéntelenül is lesütötte a szemét. Nem akarta elfelejteni az emlék kellemetlenségét, hiszen többek között ez ösztökélte őt a változásra. Ami... hát, egyértelműen nem következett még be.
- Jövőre több felnőtt döntést fogok hozni - emelte fel végül a pillantását és elmosolyodott. - Egy ideje már dolgozom rajta.

"Hegymászás" Mikoval.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Jan. 07 2022, 19:34

A szomorúság első hullámai elhullottak, kinek a jókedve tért vissza, kinek a zavar, de a második sor ajándékdobozt is megtisztítottátok. Viszont, ahogy az utolsó 1-1 dobozka is elő lép, ahogy előrenyújtsák aprócska kis kristályaikat, és mutatják nektek, szinte csak kiégett részeket hallotok/láttok, jóformán tartalmat alig-alig.

Leonard:

Hinari:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 09 2022, 10:26


Az akárcsak pár perccel ezelőtti énemhez képest jóval felszabadultabban biccentettem Leo felé és mosolyogva ráztam le a havat a nyakamból: ahogyan egyre több idő eltelt és az emlékek a kedvemmel együtt tisztultak ki, már szinte kíváncsian vártam a következő dobozkákat és reméltem, hogy az egyikük majd szép kékké fog átváltozni a csillagos ég alatt.
- Végül jó ötlet volt most eljönni - fordultam a fiúhoz és közben előrenyújtottam kezem, hogy ujjaimat érinthessék a megmaradt dobozkák is - Lehet a játéknak néha nem szadista okai vannak rá, hogy belekényszerítsen helyzetekbe - sóhajtottam és az előttem megjelenő panel felé fordultam, az abban lévő alakok és események viszont... nem voltak számomra azonnal egyértelműek. Annyit megtudtam, hogy valószínű valami szafarin lehettem, de mivel rengeteget jártam ki az erdőbe, hol Nestorral, hol mással, így a kristály által felvázolt jelenetből nem tudtam behatárolni a pontos emléket, még. A beszédfoszlányok alapján több, mint egy éve történt és volt benne vadászat és vízpart is, tehát már letelepedtünk valahol. Talán épp Ozival vagy Chaknával, miközben Nestor is ott volt, hisz ki másért kelnék fel a tó mellől, ha nem azért, mert a sárkány talált valami vadat a környéken? Egy pillanatra behunytam a szemeim és megpróbáltam felidézni a szafarin, Nessel és más játékosok társaságában töltött időt tavalyról: amikor Prémeket és egyéb lootokat gyűjtöttünk; Chaknával vadat és halat (igaz szinte csak medve jött), Ozival viszont inkább halakat. Akkoriban Fuwával is voltam szafarizni, illetve Takadával és Szophieval is, ott viszont nem ültünk le halászni egyszer sem.
- Mondjátok csak, ez az a szafari volt, amikor megbeszéltük Chaknával az AmuSphere létezését? - emlékeztem vissza és mosolyogtam rá a dobozkákra, ha viszont a kristály nem tört szét, úgy az Oziriszes maradt egyedül; akkor arra gondoltam rá legközelebb - Feladják a leckét, annyi bizonyos - kuncogtam derűsen és ha bejött az egyik vagy másik tippem, úgy a mellettem lévő srác felé pillantottam, hogy ő vajon hogy boldogul a sajátjával.


Kari szerint inkább a Chaknás szafari ismi a lootgyűjtéses eventről, de ha nem az és lehet mégegyet tippelni, akkor az Oziriszes ugyanilyen.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Vas. Jan. 09 2022, 13:21



Az előző emléket figyelembe véve nem feltétlen értett egyet a kijelentéssel. Nagyon is szadista dobozkák voltak ezek, az utolsó adag feketére rápillantva pedig Leonak egyáltalán nem maradt kedve hozzájuk érni. Akaratlanul is azokra az eseményekre gondolt az évből, amiket legszívesebben kitörölt volna az életéből, de a felugró kristályban szerencsére egy másik, sokkal kellemesebb kép tűnt fel. Tapsi és Nestor tavaly majdnem tönkretették a céhes karácsonyt, Leo pedig eleinte nem is bánta volna, ha ez megtörténik. A végén azonban csak kidugta az orrát a többiek közé, és talán, de csak talán sikerült még jól is éreznie magát.
- Átkozott nyuszi - morogta a fejét csóválva, aztán Hinari felé fordult. Szinte észre sem vette, hogy rajtafelejtette pillantását a lány arcán megjelenő mosolyráncokon.
- Szophie tavaly egy fotót ajándékozott nekem, amin félreérthetetlen pozícióban csókolom Mirikát egy olyan éjszakán, amiről nem sok emlékem maradt - mondta, maga sem tudva, miféle indíttatásból. - Kíváncsi vagyok, idén mivel rukkol elő - mosolyodott el végül és Hinari felé nyújtotta hidegtől kipirosodott kezét. - Azért remélem, a lefekvés előtti forrócsokizás még mindig áll.

(Tavaly karácsonyi élményem a céhkarácsonyról.)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Jan. 10 2022, 08:11

Mindketten rájöttök az utolsó emlékképre is, és az utolsó doboz is eltűnt előttetek. Azonban mielőtt elment volna mindkét doboz, már a pixeleződési fázisba megfogja a kezeteket, mindegyikőtökét a "saját" doboza. És gyengéden egy adott irányba kezdenek el húzni. Ha nem álltok ellen, akkorra mikor épp teljesen elpixeleződtek, akkora fedezhetitek fel azt a rejtett kis zugot, ahol három bronz láda pihen nyugodtan, tetejükön egy-egy gyűrűvel.

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Önjelölt Vezér Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Szörnycsapda Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Regeneráció Potion, 4 db Kristálykő
Összesen: 60 Exp és 600 Arany

illetve egy-egy:
Almás Habcukor Gyűrű (-1 élet +6 kitartás +3 fegyverkezelés +2 speciális képesség, potionként is elfogyasztható, ez esetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"Szinte elolvad a számba ez a ZÖLD ínyencség... imádom!"


// igény szerint egy záró kör kijátszható, de nem kötelező //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 10 2022, 19:31


Nem kellett hozzá sok idő, hogy az utolsó dobozka is megkapja színét és végleg magunk mögött hagyjuk a feketeséget, nos... szó szerint és átvitt értelemben is. Felszabadultan fújtam ki a levegőt és álltam fel guggoló helyzetből, Leo szavaitól viszont nem tudtam, mit várjak, így amíg végül el nem mosolyodott, tekintetem inkább az aggódó és a kérdő között váltakozott, utána viszont helyét hamar átvette a derű:
- Ő mindig meg tud lepni - kuncogtam és egyszeriben elkezdtem a szokásosnál is jobban várni a közös karácsonyozást: kíváncsi voltam, hogyan sikerül, hogy a többiek fognak-e örülni annak, amiket én találtam ki... éshogy meg tud-e engem lepni bárki bármivel, azon a napon úgy igazán.
Kezem gondolkodás nélkül fektettem bele a srác tenyerébe és bólintottam feléje:
- Természetesen - feleltem meleg mosollyal - Ha van rumos változat, úgy duplán!


Köszi a játékot, Gleam! Kalandwarf lv1 --> lv2
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Leonard Hétf. Jan. 10 2022, 19:54



Először nem értette, mit akar tőle a dobozka, de mivel már eltűnt az otromba, baljóslatú kinézete, így engedett a szelíd nyomásnak és követte lassan pixeleződő, vékonyka dobozlábainak útját. Csak pár lépésbe telt és Leo nem is értette, hogy nem vette észre eddig a hóval borított csipkebogyóbokor alatt megbúvó három bronzládát.
Ahogy megpillantotta a mélyükön csillogó kristályköveket, módosította az álláspontját; ennyi fáradtságot bőven megért ez a kis kirándulás, ha ilyen jutalom járt érte cserébe. A többi itemre szinte rá sem pillantva rakta el őket pár gombnyomással, majd leporolta térdéről a rárakódott havat és kiegyenesedett. Addigra már az ő arcán is ott csillogott a megkönnyebbült mosoly, ami Hinari szavaira kiszélesedett.
- Ha nincs, hát azon nem múlik, csinálunk - ígérte derűsen és ujjai vigyázón a lányéra fonódtak az arany fénygömbök alatt, csak hogy el ne essen újra a jégen.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2021] 1-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 1-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.