Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarugami

2 posters

Go down

Sarugami Empty Sarugami

Témanyitás by Sarugami Szer. Nov. 17 2021, 10:37


Képesség-pályázat

1. Képesség neve: Bushido (permanens)
Leírás: A használó 10% sebzésbónuszban részesül, ha lényekkel küzd, azonban 10% sebzésveszteséget szenved, ha JK-kal (indikátortól függetlenül) harcol.
Kinézet: Sebzésbónusz esetén a kard pengéjét aranysárga aura veszi körül, sebzésveszteségnél pedig halványkék (az utóbbi csak pvp/aréna/stb. esetén látszódik, alap esetben nem).

2. Képesség neve: Hair-splitting strike (aktív)
Leírás: A képesség sikeres használatával 2 nagykör erejére a célpont legnagyobb statját felcseréli a legkisebbel. A csere az alap statisztikára vonatkozik (élet statokat nem cserélhet), a felszerelésből adódó bónuszokat figyelmen kívül hagyja (így páncél-értéket sem cserélhet). A képesség egy harcban egyszer használható.
Kinézet: A sikeres használatával arany haj/szőrszálak válnak ki az érintett célpontból, melyek pár pillanat múlva elpixeleződnek.

3. Képesség neve: Extinction blade (aktív)
Leírás: A képesség sikeres használatával 2 nagykör erejére a célpont képtelen gyógyító tárgyakat és képességeket használni. A debuff ideje alatt a használón sem alkalmazhatóak gyógyító erejű itemek és képességek. Lehűlési ideje 4 kör.
Kinézet: Nincs különösebb kinézete. Sikeres aktiválásakor egy szívdobbanás-hang adja a használó és az érintett tudtára, hogy a képesség kifejtette hatását.


A kerettörténeteket játéktéren/élményben játszanám ki (és valószínűleg úgyis szükség lesz ezeknek a képességeknek a balanszolására). Smile


A hozzászólást Sarugami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 17 2021, 11:55-kor.

_________________
Heart of ember, wrought and tied
Burning brightly, all in white
Kindred souls, we'll ever wear
Sorrow's silence with aching prayer.


ElőtörténetAdatlap
Sarugami
Sarugami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2021. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Sarugami Empty Re: Sarugami

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 17 2021, 11:26


Lássuk akkor Smile

A Bushido okés, bár részemről mehet ez bossok ellen is; Eikinek is volt hasonló erőbuffja, ami minden mobra hatott, boss típusú lényekre is.

A Hair-splitting strike legyen egy harcban egyszer használatos, ha 2 nagykörös hatóidőt akarsz neki és egyértelműen írd bele, hogy ez az alapstatokra vonatkozik és a felszerelés adta statokra nem (vagyhát gondolom, hogy ilyet szeretnél, mivel a páncélt nem írtad bele mint kivételt és bizonyos itemképességek miatt talán jobb is lenne így, hogy ne legyen belőle bonyodalom). Továbbá jelezd, hogy ez nagykör és nem kiskör és legyen egyértelműbb az élet stat mint kivétel, mert nekem ez a "mínusz élet" nem feltétlen ezt jelenti.

Az Extincion blade-hez pedig találj ki valami hátrányt is, mert 3 (nagy)körös hatóidővel aktív képességnek sok, illetve a lehűlés a hatóidő háromszorosa kéne, hogy legyen. Például addig te se tudj gyógyulni, vagy sebződj többet, ilyesmi. Bár én eleve levenném 2 körre ezt is, de a hátrány az kompenzálhat rajta. Illetve félreérthető a leírás, hogy akkor most kell-e ehhez rendes találat is, vagy sem, így ezt is igazítsd ki kicsit.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Sarugami Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sarugami Empty Re: Sarugami

Témanyitás by Sarugami Szer. Nov. 17 2021, 11:59


Ha nem jelent problémát, akkor a Bushido-ról levettem a boss-korlátozást. ^^
Hair-splitting-re egyértelműsítettem egy picit a leírást, ahogyan kérted. Alapstatisztikát veszi prioritásul, a felszerelést (így a páncélt) és az életerőt figyelmen kívül hagyja.
Extinction-t levettem 2 körösre és rátettem a korlátozást. Itt is egyértelműsítettem a leírást, hogy képesség-aktiválásnál fejti ki a hatását. Smile

Edit: Ebben az élményben kijátszásra kerültek a képességek.


A hozzászólást Sarugami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 17 2021, 18:11-kor.

_________________
Heart of ember, wrought and tied
Burning brightly, all in white
Kindred souls, we'll ever wear
Sorrow's silence with aching prayer.


ElőtörténetAdatlap
Sarugami
Sarugami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2021. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Sarugami Empty Re: Sarugami

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 17 2021, 13:35


Így már minden további nélkül elfogadom a képességeket, gratulálok hozzájuk! Wink
Kérlek egy legalább 500 szavas kerettörténetet írj még (mindegy, hogy élményben vagy játéktérre) és linkeld a fenti válaszodhoz (ne a képességleírásokhoz, az elfogadás utáni dátummal inkább ne legyen ott szerkesztés), ha pedig ezzel megvagy, onnantól a skilleket hivatalosan is használhatod a játékaid során Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Sarugami Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sarugami Empty Re: Sarugami

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.