Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thunder

2 posters

Go down

Thunder Empty Thunder

Témanyitás by Thunder Vas. Dec. 30 2012, 14:45

Azúrkék láng

Használatakor a kardon megjelenik 1 Azúrkék láng. Ekkor egy ellenfélre akivel harcol Incubus képes támadni. A kardból maximum egy ellenfél felé egy azúrkék sugár irányul ami össze vissza cikázik ( föl-le, jobbra-balra és akár átlósan) , ezzel is csökkentve az ellenfelek esélyét hogy ki lehessen védeni a támadást. A sugarat a másik kezével tudja irányítani Incubus, például, hogy valaki másra irányítsa. Egyébként a kezével nem szükséges irányítania úgyis kiválasztja a legközelebbi célpontot és azt támadja meg. Ha a támadást követve úgy sebesítem meg ellenfelemet hogy életpontot veszít akkor ellenfelem olyan mértében vakul meg mintha az ember becsukná a szemét és nem lát. Azzal a különbséggel, hogy minden Azúrkék így nincsenek árnyalatok és formák ami megkönnyíteni a dolgát a tájékozódásban. Ebbe bele tartozik az is ha egy ütéssel leütném a páncélt illetve meg is sebzem ellenfelem legyen az bármi. Abban az esetben ha a sebzést követően nem veszít életpontot ellenfelem akkor nincs rá hatással a vakság. Amint ellenfelem az 50% életpontja alá esik akkor elájul.


Távtámadás Sebzése: fegyveres sebzés
Közelharci Sebzése: fegyveres sebzés + (erő + gyorsaság)/2
Használat: Naponta Speciális képességpontszor használható és 10 percig hat 1 alkalom
Ájulás időtartama: fél perc

Kiegészítés:
Vakság időtartama: 2 kör
Távtámadás hatósugara: maximálisán 25 méterig terjed gömb sugárban.


A hozzászólást Incubus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 04 2013, 18:36-kor.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 04 2013, 18:26

Ossu! *int*

Haver, ha leviszed két (2) körre a vakság hatását, ahogy PÜ-ben beszéltük, akkor elfogadom a módosítást, oké-zsoké? Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Thunder Vas. Márc. 03 2013, 21:31

Ha már Név és kép módosításom megtörtént szeretném lecserélni jellememet is. Bár nem lett valami hosszú, de idővel talán jobban ki tudom fejteni.

Új jellem:
Nem szeret segítséget kérni másoktól ebből kifolyóan egy magányos farkassá vált. Tipikus nem törődöm a világgal típus. Nem egyzserű elnyerni a barátságát, de akinek ez sikerül azzal szemben kedves.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 04 2013, 04:26

Ossu!

"egyzserű" helyett inkább maradjunk az egyszerűnél, de egyébként elfogadom a jellemmódosítást, és biztos vagyok benne, hogy lesz még bővebb is a leírás, ha kijátszod a karakter gondolatvilágát Very Happy Kérlek, módosíts az adatlapodon is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Thunder Szomb. Ápr. 20 2013, 19:48

újabb jellemmódosítás Very Happy Remélem ez már kicsit jobb lesz Very Happy

Már egészen kis korától fogva amolyan magába forduló személyiséggel rendelkezik. Egy magányos gyerek lett akinek semmi kapcsolata. Se barátnő se barátok, nem nagyon bízik meg senkiben. Ez a bizonytalanság eredményezte azt, hogy nincsenek sem a valódi világban sem pedig a SAO-ban olyan eberek akikben megbízna. Mivel még lányokkal se ismerkedett, így zavarban van a társaságukban, így ha egy lány valami huncut dolgot mond neki azonnal elvörösödik és jó pár pillanatig nem mer újra a szemébe nézni. Nem volt még kapcsolata, így fogalma sincs hogyan kezdjen bele a dolgokba ami a lányokat illeti.
Egyik jó tulajdonsága már ha annak lehet nevezni, hogy nehéz felidegesíteni illetve nem mondható gondolkodó típusnak .
Próbálkozik higgadtan viselkedni a párbajokban kisebb nagyobb sikerekkel. Ami a vereséget okozza folyamatosan az, hogy nem képes olvasni ellenfelei reakcióiban, így nem tudja mit tervezhet előre. Ezt próbálja orvosolni, az újabb és újabb harcokat követve, de ez nem egy olyan dolog amit pár nap alatt meg lehet tanulni. Hosszas tanulási idő elé veti magát és nem nagyon érdekli ha veszíteni is fog. Ezt eltekintve folyamatosan próbálkozik azzal, hogy megnyerje első rendes harcát melyért rendesen megizzasztja majd valaki. Úgy véli ezentúl szépen lassan lépked feljebb a végeláthatatlan lépcsősoron és egyszer csak elérkezik arra a pontra, hogy győzedelmeskedjen mások felett.

A játékba kerülés pillanatától kezdve arra törekszik, hogy beérje az élbolyt és segítsen nekik a kijutásban. Ki akar jutni ebből a virtuális világból ahol minden nap szembe kell nézzen a halál jéghideg érintésével mely elvette tőle a szüleit. A másik álma az, hogy némi hírnévre tegyen szert, bár az se érdekelné nagyon ha az "örök vesztes" cím jutna csak neki. Ahol tud segít másokon, de nem anyagi dolgokkal. Inkább meghallgatja az illetőnek a gondját/baját hiszen valakinek csak ki kell beszélnie másnak mi nyomja a szívét és ezzel könnyíthet a lelkén. Ebből kifolyólag nem él vissza ezekkel az információkkal. Csak a legvégső esetben ölne.

Egyetlen hóborja van ami pedig az, hogy mindig van nála egy friss szál fehér rózsa. Ez egyben emlékezetei arra, hogy vágyakozik a szerelemre és egyben a céhet is jelképezni mely fontos a számára.

Célok: a Hírnévszerzés és a frontharcos csapat segítsége a boss öléseken illetve az, hogy végre megnyerje első igazi párbajharcát, illetve az hogy végre megtanuljon olvasni az ellenfelei mozdulatai közepette mire is készül ő.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Cardinal Hétf. Ápr. 22 2013, 21:43

Éljen! \o/ Vannak benne elütések és vesszőhibák szép számmal, azokat próbálgasd meg kijavítani, de elfogadom a pályázatot Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Thunder Kedd Ápr. 30 2013, 14:21

White Thunder Release:
A technika többféleképpen aktiválható:

  • A használó jelen esetben Thunder nyílt terepen az égbe emeli fegyverét és abba belecsap egy villám. Ez a villám az egész testét átjárja.
  • Zárt vagy fedett helyen történő aktiválás esettén a levegő oly mértékben felhevül a karakter közelében mely egy minivillámot hoz létre és innentől ugyan az történik.
A villám mely Thunder testén cikázik szintx5 méteres gömb formájú védőburokká formálható ha a használó akarja különben csak saját magán hat. A vele egy szinten álló ellenfelek és persze a magasabbak nem tudnak bejutni (boss és minibossra is egyaránt hatással vannak, de szinttől függetlenül). Egy fényes göb melynek felszínén cikáznak a villámok és más játékosok könnyedén ki be járhatnak. Akik benn tartózkodnak elkezdenek gyógyulni körönként annyit amennyi a speciális képességemre van téve plusz a karakter alap életpontjával amit életre rakott. Ugyan ezen módon gyógyul a karakter ha saját magán használja, de ekkor meg lehet sebesíteni. Azonban mindössze csak 3 körig aktív ez a képesség. Amint megszűnik 2 körig képtelen a támadásra a karakter hiszen egy villámcsapást nem könnyű kiheverni főleg ha az a képesség alap indító eleme. Egyszóval védelemre szorul ez idő alatt.
Sebzés: Nincs
Gyógyulás: Spec képesség(felszereléssel) + karater élet( felszerelés nélkül)
Használat: Maximálisan 2 alkalommal lehet használni egy ilyen csata alatt!
Aktív: 3 körig aktív, de a 3 kör alatt bármelyikben deaktiválható!
Hátrány: amint megszűnik 2 körig harcképtelenné válik Thunder


Történet:
Egy szép nyári estén kezdődött az egész mikor megérkeztem szállásomra az utolsó küzdőteremből. Lemostam magamról szégyenemet és épp lefekvéshez készülődtem mikor felvillant egy üzenet mely azt tartalmazta, hogy elérhetővé vált számomra egy újabb képesség. Nem nagyon foglalkoztam ezzel, hiszen fáradt voltam, így inkább ledőltem aludni. Másnap rendkívül jó kedvel ébredtem fe s ebben a szellemben végeztem a nyújtógyakorlataimat is. Ezután vette kezdetét a reggeli majd keresnem kellett egy megnyugtató helyet. Felkutattam a frissen megnyílt 6. szintet s ott kerestem egy kis félreeső helyet ahol nem járnak sokan, pontosabban senki. Nagy nehezen meg is találtam a tökéletes helyszínt majd felcsaptam a menüt és újra elolvastam az esti üzenetet amit kaptam. Amint végeztem vele az életszámlálóm mellé pillantottam és valóban elértem a 10. szintet ami egy újabb képességnek enged helyet. Kicsit csodálkoztam, hogy elértem az említett szintet és a rendszer már ki is sorsolta a nekem szánt újabb képességet. Elkezdtem olvasgatni majd amit mád harmadszorra is végeztem az átolvasással ledöbbentem. Ledöbbentem mert ez egy igencsak hasznos képesség ha az ember jókor használja, ráadásul magamon vagy csapattársaimon is tudom alkalmazni. Remek képesség melyet kaptam csak nem szakavatott kézbe került.
~ Jobb lesz ha gyakorolok egy vagy kettőt hogyan is kell használni ~ azzal elkezdem a leírás alapján cselekedni. Fegyveremet a legendás katanát égbe emeltem és láttam ahogy felhők kezdtek gyülekezni majd azok szépen lassan villámokat szórtak magukból. Ahogy az a leírásban szerepelt az egyik belecsapott a fegyverembe melyre bejárt engem a fény és több villám is cikázni kezdett rajtam. Láttam életszámlálómon ahogy töltődne feljebb, de mivel teljes élettel rendelkeztem ez nem valósulhatott meg. Majd a képesség aktivitást követően felvillant egy menüpont is ahol ki lehet terjeszteni ezt a védőburkot a tömeges gyógyításhoz. Lassan le is járt a képesség első sikeres használata majd azt tapasztaltam magamon, hogy lassan mozgok és minden porcikám fáj. ~ Szóval ez az ára a használatának.Nem más, mint egy bizonyos ideig nem vagyok képes támadásra míg ezek a tünetek el nem múlna ~ jutottam erre a következtetésre és újra elolvastam az üzenetet, de most már jobban odafigyeltem a szavakra melyeket olvasok. ~ Szóval mégiscsak rossz kezekbe került ez a ritka képesség, de legalább ezzel még egy érések dologgal bővült a White Rose céh ~ mondtam magamban majd szépen lassan elballagtam a legközelebbi telepot kapuig, hogy hazatérhessek a szállásomra pihenni.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Cardinal Kedd Ápr. 30 2013, 14:37

Ossu!

"Egy fényes göb"
"rendkívül jó kedvel ébredtem fe"
"majd amit mád harmadszorra is"

Meg vesszőhibák. Ha azok nem is, de az ilyen elírások szúrják a szemet, gondolom te is látod a hibákat, ha így rájuk nézel Surprised No jó, ettől függetlenül elfogadom a pályázatot. Gratulálok a második képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Thunder Pént. Szept. 20 2013, 00:45

Képességváltás pályázat!

Elemental Blade:

Egy igen ritka és különleges képesség ez. Egyszerűen különböző kardok között váltogathat a képesség tulajdonosa mely a felszerelt fegyver kinézetében jelenik meg( a fegyver pluszait nem befolyásolja). Azonban ha nem rendelkezik fegyverrel akkor is megjelenik a fegyver( természetesen plusz értéket nem kap ilyenkor sem). A névhez hűen elementáris kardokkal ruházhatja fel magát a képesség tulajdonosa. Két kardot egyszerre használni nem lehet, azonban mindnek külön van tulajdonsága. Legfeljebb 1 kört kell várni a váltás között, de ekkor a fennmaradt idő mely visszamaradt a használatból elveszik és következő fegyver ismét a lenn feltüntetett ideig mard meg. Maximálisan annyiszor cserélhet fegyvert amennyi a birtokában van. Minden 10. szint elérését követve bővülnek a kardok!(pl tűz, föld … stb)
1-10.szint: Villám kard
11-20. szint: Víz kard
21-30. szint:
31-40. szint:
41-50. szint:
51-60. szint:
61-70. szint:
71-80. szint:
81-90. szint:
91. szinttől:

Villám:
Halál korona kockával ki lehet szabadulni a hatása alól ami érvényes a későbbiekben a kard képességeire. Részleges bénulást okoz illetve a használó kitartása fokozatosan csökken ami a későbbiekben az ehhez a kardhoz tartozó képességek is rendelkeznek majd. Kitartás csökkentés folyamatosan az ¼-ére esik felfele kerekítve!(Nem kell megijedni mert 2 körig tart a legrosszabb esetben, illetve amint megszűnik a hatás vissza is jön az elvesztett érték)
Víz:
Akit eltalál a kard vagy későbbiekben ehhez a kardhoz kapcsolódó képességek az 2 körre lebénul. Mozgáskorlátozottá válik( ha lábat találok el sántikál vagyis nem tud normálisan futni(lassabb lesz lényegében). Ha kart találnám el akkor azzal a karral nem képes harcolni)  Nem tudja feloldani a bénulást semmi hatással (se képességgel se semmivel)

Sebzés: max seb / 2 (lefele kerekítve felszereléssel értetendő)
Fagyasztás/Paralízis: 2 kör
Használat: naponta annyiszor használja amennyiszer akarja! PvP harcokban 1x használható!
Aktív: 3 körig(köröket úgy kell tekinti, hogy akkor járnak le ha ismét Thunder következik)

Égszilánk:
Csakis az Elemetal Blade képesség használata közben lehet használni! Ez a képesség roppant érdekes. Az égből kis úgymond szilánkok kezdenek aláhullani melyek a kardból keletkeznek. Pontosabban apró szilánkokra bomlik szét a fegyver. Minden Elemental Blade más égszilánkkal rendelkezik melyeket majd az újabb kardok alaptulajdonága határoz meg.( pl tűz, föld … stb )

Villám:
Az égből aláhulló apró szilánkok össze vissza cikáznak mint a villám csapás, de egyszer csak abbamaradnak és egy gömb forma keletkezik belőlük melyen keresztül egy létező ellenséges mob/boss/miniboss nem tud behatolni. Ezen felül ha megérintik ¼-el csökken a kitartásuk (ez érvényes arra is ha játékos megy ki vagy jön be a burokba!). Játékosok akik benn tartózkodnak a burokban könnyű szerrel ki és be tudnak haladni. A burok mérete változó(attól függ mekkorára van szükség)
Víz:
Hasonlóan néz ki mint a villám karddal indított verziója. Mindössze annyiban különbözik tőle, hogy az aláhulló fegyver szilánkok nem gömb formát alkotnak hanem egyenesen az összes jelenlevő játékosba belecsapódnak mint egy villám pontosan olyan gyorsasággal is. Az így eltalált játékosok regenerálódása roppant gyors lesz. Ezzel a képességgel túltöltődni nem lehet viszont a páncélzatot is helyreállítja! Amint az élet feltöltött akkor kezdenek visszaállni a páncélzat pontok.

Sebzés(Villám/Víz): nincs
Gyógyítás: Thunder életpotja+speciális képesség pont
Használat: naponta annyiszor használja amennyiszer akarja! PvP harcokban 1x használható!
Aktív: 3 körig

Történet Itt kerül nyilvánosságra

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Cardinal Kedd Szept. 24 2013, 19:33

Ossu!

Érdekes sztorit írtál hozzá Very Happy Elfogadom a változtatást, aztán a jövőbeni alakulásait majd még megbeszéljük.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder Empty Re: Thunder

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.