Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enheriel

2 posters

Go down

Enheriel Empty Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szomb. Dec. 29 2012, 20:40

PET KÉPESSÉG:

Képesség: Villámkarmok
Villámlani kezdenek a mellső lábán lévő karmok, így ha belekarmol egy ellenfélbe, az egy körig mozgásképtelenné válik, vagy elektromos sebzést kap.
Ereje: Irányítás+ Spec. képesség/2 /3+(2/2)=4/
Fenntartás: Sokkolt állapot esetében 1 kör. 33% esély van rá.

Ahogy sétálgattam a rét felé, nézegettem a tojást. Néztem, néztem, néztem… és egyből feltűnt egy sárgás folt. Azt hittem, hogy kosz, ezért elővettem egy zsebit, és elkezdtem letörölni. Csakhogy a sárgás folt nagyobb lett, mire leesett: ezt átfestették! Nem csoda, hogy az alak nekem adta ingyen. Lehet, hogy úgy vette gondolván, hogy ritka, de rájött a cselre, viszont nem akarta eltörni, és nem szeretett volna belőle pénzt csinálni. A tojás igazából narancsos-fehér volt pici ezüsttel meghintve. És ekkor repedezni kezdett. Először megijedtem, hogy eltörött, de aztán jobban repedt, és egy pici csőr dugta ki a fejét, majd egy szárnyacska. Ez nem eltörés volt, hanem kikelés!^^ Picit segítettem a kicsinek azzal, hogy leszedtem róla pár héj darabot, mire teljesen kibújt. Egy tündéri kis griff fióka nézett vissza rám, csiripelve.
- Jaj de édes vagy!!^^ - kiáltottam boldogan. A kis griff boldogan csipogott, majd odabújt hozzám. Annyira édike volt!^^
- Hé, add ide! – hangzott egy hang a hátam mögül Megfordultam, és egy öntelt kis 10 évesnek kinéző fiú vigyorgott rám nagyképűen.
- Nem hallottad pi***?! Add ide a Petet! – felháborodtam, hogy ezt hogy gondolja 10 évesen.
- És ha nem mocskos szájú?! – kérdeztem tőle felháborodottan.
- Akkor elveszem! – itt előkapott egy kést, és majdnem ledöfött, de ki tudtam kerülni. A srác ekkor aljas módon a lábamba döfte, mire fájdalmasan ordítva estem földre.
- Most pedig elveszem a méltó jutalmam! – itt már az új petem felé közelített. Ez élete legnagyobb hibája volt. A griff fióka egyet visított, mire villámlani kezdtek a karmai, így mikor belé karmolt, egy kis elektromos sokk is érte a srácot, aki visítva elfutott. De nem sokáig, mert elkapta egy nagyobb srác, valami olyant mondva, hogy most megkapod a magadét te tolvaj és összeverte. Később kiderült, hogy ez a 10 éves kölyök meglopta azt a srácot, aki összeverte végül. Öregem, hova fejlődik a világ… De azt hallottam, hogy a 10 éves srácot azzal büntették a céhtársai, hogy fél évig nem mehetett sehova. Este, miután meggyógyítottak, azon gondolkodtam, mi legyen a petem neve. Láttam a petem mellett a képességét is, ami Villámkarmok néven szerepelt. Megnéztem a lehetőket is, azok is villámokkal kapcsolatosak voltak. Innen már kitaláltam egy nevet.
- Mit szólsz a Villámláshoz? – kérdeztem a kis griffet, aki boldogan bólintott. Így hát beírtam Pet névnek azt, hogy Villámlás. Reméltem, hogy tényleg nagyszerű társam lesz, ahogy az alak mondta.


A hozzászólást Enheriel összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 18 2013, 21:42-kor.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szer. Jan. 02 2013, 14:55

KÉPESSÉG KIEGÉSZÍTÉS:

Régi:
Állati Szeretet(Passzív):
Azok a szörnyek, akik az állat vagy bestia csoportban vannak, nem olyan agresszívak vele szembe, kivéve, ha megtámadják őket. A játékosnál erősebb szörnyek immúnisak erre a képességre.

Új:
Állati Szeretet(Passzív):
Azok a szörnyek, akik az állat vagy bestia csoportban vannak és alacsonyabb vagy ugyanakkora szinttel rendelkeznek, mint a játékos, nem olyan agresszívak azzal szembe, kivéve, ha megtámadják őket. A játékosnál erősebb(nagyobb szintű) szörnyek, illetve a bossok(beleszámítva az állat bossokat is) immúnisak erre a képességre.

Lényegében a leírást bővítettem csak, hogy érthetőbb és fairebb legyen!

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 03 2013, 21:21

Yo! *int*

Szépséges hölgy, a számolással óvatosan, 2/2 az 1, szóval a peted képességének sebzése nem 3, hanem 4 lesz a jelenlegi szinteden. Illetve még annyit tennék hozzá, hogy a sokkolás esélyét célszerűbb lenne felvenned 33%-ra, hogy hatoldalú kockával kidobható legyen szükség esetén Very Happy

A pályázatokat elfogadom!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Csüt. Jan. 03 2013, 21:38

javítottam a Pet képességét ahogy mondtad(Matekból sose voltam hú de jóXP) és köszönöm szépen!Smile

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szer. Jan. 30 2013, 15:34

PET KÉPESSÉG JAVÍTÁS:

Eredeti:
Képesség: Villámkarmok
Villámlani kezdenek a mellső lábán lévő karmok, így ha belekarmol egy ellenfélbe, az egy körig mozgásképtelenné válik, vagy elektromos sebzést kap.
Ereje: Irányítás+ Spec. képesség/2 /3+(2/2)=4/
Fenntartás: Sokkolt állapot esetében 1 kör. 33% esély van rá.

Javított:
Villámlani kezdenek a mellső lábán lévő karmok, így ha belekarmol egy ellenfélbe, az egy körig mozgásképtelenné válik, vagy elektromos sebzést kap.
Ereje: Irányítás+ Spec. képesség/2 /3+(2/2)=4/
Fenntartás: Sokkolt állapot esetében 2 kör(a 2. körben szűnik meg). 35% esély van rá.


A hozzászólást Enheriel összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 31 2013, 18:23-kor.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 31 2013, 17:50

Ossu! Very Happy

Elfogadom a módosítást, kérlek írd át az adatlapodon.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szomb. Feb. 16 2013, 19:27

Jellem és kinézet módosítás:

Eredeti:
Kinézet:
Hosszú, mézszőke a haj, sötétszürke szemei vannak, és átlagos bőrszíne. Elől két tincset összekötött, ő az a fajta lány, aki figyel arra, hogy a rajta lévő ruha hozzáillő legyen, de ne haszontalan. Kecses alkata könnyen megtéveszt mindenkit, mivel tanult karate-t is.

Jellem:
Nagyon visszahúzódó, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. Igazából senkiben nem szokott megbízni, mert fél, hogy csak a bántást kapná vissza a kedvességéért, de hamar rá lehet ébreszteni, hogy nem kell félnie. Azonban az állatokkal szemben nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki.

Javított:
Kinézet:
Hosszú, mézszőke a haj, sötétszürke szemei vannak, és átlagos bőrszíne. Elől két tincset összekötött, ő az a fajta lány, aki figyel arra, hogy a rajta lévő ruha hozzáillő legyen, de nem haszontalan. Kecses alkata miatt pár fiúnak megtetszhet. (mert rájöttem, hogy hülyeség volt a karate-t beleírni, mert nem használomXD)

Jellem:
Nagyon visszahúzódó, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. Igazából senkiben nem szokott megbízni, mert fél, hogy csak a bántást kapná vissza a kedvességéért, de hamar rá lehet ébreszteni, hogy nem kell félnie. Azonban az állatokkal szemben nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki. A Judy elleni harc óta viszont sokkal érettebb, és talán épp ez miatt nem segít azoknak a társainak, akiknél úgy érzi, hogy nem érdemlik meg az életet. Meg már nem hagyja, hogy megalázzák, hanem azonnal visszavág úgy, ahogy ő kapta.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 17 2013, 17:59

Elfogadom a változtatásokat, kérlek módosítsd az adatlapodon is Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Hétf. Ápr. 01 2013, 22:04

NJK-t pályáznák boltomba!Smile

Név: Lulu
Nem: lány
Kor: 16

Küllem:
Túl nagy a kép

Jellem: Kedves, állandóan mosolygó leányka, akinek hobbija az éneklés, valamint a frissítő gyümölcslevek készítése, ami éppen jót tesz a boltnak is. A valóságban ki nem állhatja igazi szüleit, mert elege lett abból, hogy neki saját gondolatai sem lehetnek, nem hogy saját élete, amíg a gyámhatóság nem intézkedett ez ügyben. Minden álma, hogy énekes váljon belőle. Nagyon szereti a kisállatokat, főleg a peléket, amik szerinte a legaranyosabb állatok, amik valaha léteznek. ha meglát egy kölyök állatot, nem állja meg, hogy ne dédelgesse határokon belül természetesen.


Lulu egy olyan leányka, aki a valóságba nem szívesen menne vissza, mivel ott állandóan azt kellett csak tennie, amit anyja és apja éppen dirigált neki, neki még saját gondolatai, se saját élete nem lehetett. Végül a gyámhatóság elvette tőlük őt, mikor egy boltban elmondta szüleinek, hogy énekesnő lenne, mire szülei mindenki előtt megpofozták, és leüvöltötték, hogy márpedig ő titkárnő akar lenni, és hogy csak ku***ának akarna dolgozni, ha ők nem lennének, hogy irányítsák a gondolatait is. Az egyik barátnőjének családja fogadta be, akik szívesen támogatták álmait, és vettek is neki is egy NerveGear-t, amivel belépett a SAO nevű csapdába. Egy ideig csak saját készítésű gyümölcsleveket árult, aztán mikor megtudta, hogy árust keresnek egy nemrég megnyitott boltban, jelentkezett, mint eladósegéd, és fel is vették. Azóta a boltban dolgozik, és énekel vagy gyümölcslevet ajándékoz a vevőknek.

Színe: Hotpink

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Kedd Ápr. 02 2013, 17:43

Elfogadom az NJK-t, készíts hozzá egy adatlapot az NJK-boardban és máris kijátszhatod Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Csüt. Május 16 2013, 17:08

Jellem modósítás:

Eredeti:
Nagyon visszahúzódó, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. Igazából senkiben nem szokott megbízni, mert fél, hogy csak a bántást kapná vissza a kedvességéért, de hamar rá lehet ébreszteni, hogy nem kell félnie. Azonban az állatokkal szemben nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki. A Judy elleni harc óta viszont sokkal érettebb, és talán épp ez miatt nem segít azoknak a társainak, akiknél úgy érzi, hogy nem érdemlik meg az életet. Meg már nem hagyja, hogy megalázzák, hanem azonnal visszavág úgy, ahogy ő kapta.

Javított:
Nagyon visszahúzódó volt, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. Ma már nyitottabb, de igazából senkiben nem szokott megbízni, mert fél, hogy csak a bántást kapná vissza a kedvességéért, de hamar rá lehet ébreszteni, hogy nem kell félnie. Azonban az állatokkal szemben nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki. A Judy elleni harc óta viszont sokkal érettebb, és talán épp ez miatt nem segít azoknak a társainak, akiknél úgy érzi, hogy nem érdemlik meg. A játékban egyre jobban megtanulja, hogy ne hagyja magát, hanem álljon ki magáért, ha muszáj.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 17 2013, 11:47

Elfogadom, kérlek az adatlapodon is módosítsd Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 06 2013, 16:41

2. Képességem megpályzása!

Fauna Áldása:
Kimondja egy adott állat nevét, és egy bizonyos stat-jának értéke 2 körre a szintjének felével növekszik. 3 körönként használhatja, és 2 körig hat. Hátránya, hogy az alatt a 2 kör alatt egy másik stat értéke ugyan annyival csökken.
Állatok:


Végre eljött a nagy nap: 10. Szintű lettem. És még két bossra is el tudok menni, jaj de jó!^^ A parkban voltam, éppen a 9. Bossra készültem, miközben Villámlás a boltban volt, mert beteg lett, mikor ismerős hang szólított fel:
- Szia Enhi!^^ - Luna volt!^^ boldogan köszöntem neki is, és beszélgetztünk. Ő is nem rég lett 10. Szintű, viszont szomorú hírt közölt: szegény petje, a lódarázs elpusztult.
- Jaj szegény! Hogyan? – Elmesélte, hogy korábban párbajozott egy lánnyal, aki a párbaj teljes közepén valami hack-eléssel átvette a lódarazsa felett az irányítást, és miután majdnem megölte, a darazsa elé vetette magát, és őt ölte meg a lány, így ő el tudott menekülni előle, bár fájó szívvel tette. Szegény Luna azóta síratja, és keresi, hogy mivel lehetne feléleszteni.
- Úgy sajnálom!Sad - Mondtam neki. Hogy kicsit vigasztaljam, kihívtam egy párbajra pet nélkül, amitől jobb kedvre derült. Sokat rakott gyorsaságra, mert szinte minden támadásomat kikerülte, én viszont nem mondhatom el ezt magamról. Sokat beszereztem, és alaposan le is ment a páncélom is, meg a HP-m is. Már a pirosban volt, mikor valamiért ezt kiáltottam:
- Gepárd! – És hirtelen pont olyan gyors lettem, mint ő. Meg is lepődött Luna, hogy mi a fene ez, és mire mindketten észbe kaptunk volna, én két kör alatt behoztam a hátrányomat, majd döntetlen lett a párbaj.
- Wow, Enhi, ezt nevezem! Mit használtál?
- Semmit sem, én sem értem ezt. – Mondtam neki megilletődve. Luna egy ideig gondolkodott, majd mintha leesett volna neki valami:
- Nézd meg a képesség listádat! – Meg is néztem, és uram Isten, egy új képességet kaptam! Ez megmagyarázott mindent: ez egy stat növelő képesség volt, viszont elég csúnya hátránya is van: míg egy adott állatnévre egy stat nagyobb lesz, egy másik kisebb lesz közben. Szóval ezért fáradtam el hamar. Ez milyen hasznos less a bossok ellen!Very Happy

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 10 2013, 14:43

Ossu!

Elfogadom a második képességed, gratulálok hozzá Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Kedd Dec. 31 2013, 11:30

Jellem módosítás

Eredeti:
Nagyon visszahúzódó volt, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. Ma már nyitottabb, de igazából senkiben nem szokott megbízni, mert fél, hogy csak a bántást kapná vissza a kedvességéért, de hamar rá lehet ébreszteni, hogy nem kell félnie. Azonban az állatokkal szemben nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki. A Judy elleni harc óta viszont sokkal érettebb, és talán épp ez miatt nem segít azoknak a társainak, akiknél úgy érzi, hogy nem érdemlik meg. A játékban egyre jobban megtanulja, hogy ne hagyja magát, hanem álljon ki magáért, ha muszáj.


Módosított:
Nagyon visszahúzódó volt, főleg a durva szülei miatt valamint az iskolában történt állandó bántalmazások miatt. A játékban eltöltött idő alatt annyira nyitott lett, hogy akinél azt látja, hogy nem akar semmi rosszat, azzal egyből nagyon kedvesen bánik. Az állatokkal szemben is nagyon kedves és barátságos, mivel azok valamiért nagyon kedvesek hozzá, legyen akár nyuszika, vagy medve. Éppen ezért csak akkor öl meg ilyen szörnyet, ha végképben nincsen más út, akkor is nagyon tud fájni neki. Már nem igazán hagyja magát, ha bántják, bár így is fáj neki, ha valami durvaságot vágnak a fejéhez. Viszont mióta megjelent Snowcat, azóta sokkal boldogabb.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 02 2014, 23:44

Ossu!

Elfogadom a jellemfejlődést, kérlek az adatlapodon is tüntesd fel a változást Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Kedd Júl. 22 2014, 18:58

2. Pet képesség!\o/

Griff Páncél
Aktiváláskor a griffen egy páncélzat jelenik meg, ami az idomár páncéljának a felével egyező páncélt ad a petre. Addig marad a peten, amíg le nem ütik a petről, illetve a páncél leütése után 3 kört kell hűlnie. A pet magától aktiválhatja és deaktiválhatja a képességet (deaktiválás után is 3 kör lehűlés kell).



Ahogy telt az idő, észrevettem, hogy Enheriel egyre kisebb lesz nekem. Azt mondta, hogy növekszem, ez miatt látom kisebbnek. A Tenka után nem sokkal léptem be a fiatalkorba, ahogy a lány mondta, mellesleg megemlítette, hogy ha még nagyobbra növök, akkor el tudom a hátamon is vinni őt. Nekem tetszik az ötlet, ugyanis mindig is ki akartam próbálni, hogy milyen, ha a lány a hátamon van. De most jelenleg két hétig nem lesz a kastélyban, mivel a kedvesével kirándul valahol úgy, hogy Lulu-ra bízott engemet s Reginát, Lulu pedig elvitt minket a Szafariba. Ez volt a kedvenc helyem, mióta Enheriel először idehozott engemet. Imádtam itt halászni meg vadászni! Lulu s Regina egyszerűen lepihent egy fa tövébe, amíg én a patakban pecáztam. Most nem volt más játékos a közelben, így nagy béke honolt. Legalábbis ezt gondoltam, én balga. Éppen egy keszeget akartam kifogni, mikor meghallottam Lulu sikolyát. Ijedten kaptam oda a fejemet, s azt láttam, hogy Lulu-ra és Reginára egy furcsa mob támadt rá. Habozás nélkül Lulu torkának akart neki ugrani. Ezt nem hagyhattam! Felszálltam, s úgy rohamoztam meg a mobot. Ahogy repültem, hirtelen valami fény jelent meg egy pillanatra, majd éreztem, hogy valami van rajtam, de addig nem foglalkoztatott, amíg a mob és Lulu közé nem kerültem. A szörny ugyan belém harapott, de nem az életemből vesztettem 15 pontot, hanem... a páncélomból. Akkor láttam, hogy egy páncélzat jelent meg rajtam. A szörny köpködte pixelekbe a fogait, mert azok belém törtek, majd meglepetésemre megszólalt:
- A Bestiakirály nem fogja ezt szó nélkül hagyni! Eljön a nap, mikor az "Idomár" kasztot meg fogja szüntetni, s a fogvatartott mobok szabadok lesznek, az árulók pedig halni fognak, köztük te is! - s elszaladt, mivel a fogazatán kívül más nem igen volt neki. Lulu nem győzte dicsérni a páncélomat, amit közben sikerült eltüntetnem a gondolatommal. Alig vártam már, hogy Enheriel lássa!

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 30 2014, 20:11

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok Villámlás fejlődéséhez! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Szer. Okt. 22 2014, 15:52

Megszeretném pályázni Snowcat-et, mint NJK (Ok: nem akarom, hogy kárba menjen ez a szerintem jó kari. Smile)

Enheriel 378-94

Kinézet:
Nem egy magas srác, amolyan százhatvanhét centi magas lehet, és csak ötvenvalahány kiló. Vörösesbarna, kócos, szálkás a haja, elől egy szőke tinccsel. Szeme színe kékeslila, de ezt fokozza még a lila síszemvédő alakú szemüvege. Macskás rajongása miatt bajusz mintát rajzol mindig az arcára, és soha meg se válna a macskafüles pántjától, amin még zenét is tud hallgatni (ezért sose tudni, hogy mikor figyel rád, és mikor nem). Öltözéke igen furcsa: bő hosszú pulcsit visel, amire maga festi színeit. Sötét türkiz térdnadrág és fehér cipzáras vörösesbarna csizma is passzol ehhez. De akárhogy is nézed, Snowcat aranyos, bájos szépfiúként mutatkozik be.

Jellem:
Ahogy a külseje is, a személyisége is az - illetve részben. Nem egy nagy idióta, de nem is egy észlény, mégis könnyed játékot űz a naivitásával és butaságaival. Már egészen kicsi kora óta megszállottan imád mindent, ami macskás, legyen az igazi doromboló állat vagy hozzájuk hasonló karakterek. Legnagyobb kedvenc macskaféléje a hópárduc, mivel azok a vaskos bundájú, nemes nagymacskák éppen olyanok, mint ő (vagy több száz hómacskás gyűjteménye van a plüssöktől kezdve a képekig). Még akkor is pozitív maradt, és azért sem mondott le a macskás-stílusról, amikor sokszor bántották érte az iskolában. De tulajdonképpen nem is a külső megjelenése miatt bántották, hanem azért, mert az ujjai köré tudja csavarni a lányokat, amikor csak akarja. Ilyenkor, vagy abban az esetben, ha meg akar kapni valamit, amit akar, elég neki cuki kisfiús pofát vágnia, macska módjára behízelegnie magát (még dorombol is!), és már ömleng érte áldozatai, legyen az nő vagy férfi. Attól eltekintve, hogy egy felvágós buta cicafiú, van benne azért elég ravaszság, hogy csúnyán kitolhasson azokkal, akik szépen beleköptek a levesébe. Sokat szokott fecsegni, akár feleslegesen is, gyakran szokott "nyo" vagy "nya" szavakat vagy más nyávogós hangokat használni beszédéhez. Végezettül említsük azokat a dolgokat is, amiket második sorban imád a macskák és a lányok után: kaja, pia, édesség, játszadozás, éneklés, táncolás, a tesói, unatkozás idején a hangoskodás, magány idején mások társaságának felkeresése, ignoráltak idegesítése, és végezettül a tél a kedvenc évszaka. Már csak a jég és a hó miatt is.


Története
https://swordartonline.hungarianforum.com/t1111-snowcat

Eddig ismert képességei:
Fagyasztás
Snowcat egy kör idejére befagyasztja ellenfelét, így az nem tud se támadni, se védekezni. Ez a képesség arra jó, hogy a harc idején több könnyebb legyen használójának és petjének megütnie, vagy pedig simán elillanni, amíg ki nem olvad a jég. Három körönként töltődik a képesség minden használat után.



Azóta fejlődött, de így is mindig 5 szinttel kisebb nálam, küldetésben színesítőként csak az adott mesélő engedélyével lehet. Illetve ki lehet hívni őt párbajozni, ha valaki úgy látja, illetve küldetéseimben szerepelne.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 24 2014, 14:15

Elfogadom a pályázatot, nyiss neki egy adatlapot az NJK-boardban Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Vas. Dec. 07 2014, 18:00

Képesség Pályázat!

Őserő:
Enheriel megidézi a Természet erejét, ami meg gyógyít egy másik játékost, aki a teljes HP-jának a negyedét kapja vissza. Lehűlési ideje 3 kör.


kijátszás


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 22 2015, 14:50-kor.

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 14 2014, 13:25

Ossu!

Nem jelent gondot, majd linkeld be a reagodat, amiben kijátszottad. A 250 szavas minimum viszont annak ellenére érvényben marad, hogy bossharcon játszod ki. Elfogadom a képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 02 2016, 21:28

Képesség módosítás:

Fauna Áldása:
Kimondja szóban vagy gondolatban egy adott állat nevét, és egy bizonyos stat-jának értéke a szintjének felével növekszik. 3 körönként használhatja, és 2 körig hat. Hátránya, hogy az alatt a 2 kör alatt egy másik stat értéke ugyan annyival csökken. Kettő (2) körig hat, viszont mivel ez egy úgynevezett "vészhelyzeti képesség", csak akkor használható, ha a Hp lemegy 35-50% alá (Admin pls mondja meg, melyik a szabályos), az Élet értékét nem lehet növelni.

Állatok:
Tarajos Sül: Fegyverkezelés
Oroszlán: Erő
Ló: Kitartás
Kutya: Irányítás (Csak a szint negyedét kapja)
Gepárd: Gyorsaság (Csak a szint negyedét kapja)
Kígyó: Speciális Képesség

_________________
Enheriel Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Enheriel 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 03 2016, 10:23

50% jó lesz. Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel Empty Re: Enheriel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.