Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snowcat

2 posters

Go down

Snowcat Empty Snowcat

Témanyitás by Snowcat Csüt. Jún. 20 2013, 23:02

Név:
Snowcat, eredeti nevén Neferto Storm

Nem:
Férfi

Kaszt:
Állatidomár

Kor:
18, bár ez nem is látszik rajta

Kinézet:
Nem egy magas srác, amolyan százhatvanhét centi magas lehet, és csak ötvenvalahány kiló. Vörösesbarna, kócos, szálkás a haja, elől egy szőke tinccsel. Szeme színe kékeslila, de ezt fokozza még a lila síszemvédő alakú szemüvege. Macskás rajongása miatt bajusz mintát rajzol mindig az arcára, és soha meg se válna a macskafüles pántjától, amin még zenét is tud hallgatni (ezért sose tudni, hogy mikor figyel rád, és mikor nem). Öltözéke igen furcsa: bő hosszú pulcsit visel, amire maga festi színeit. Sötét türkiz térdnadrág és fehér cipzáras vörösesbarna csizma is passzol ehhez. De akárhogy is nézed, Snowcat aranyos, bájos szépfiúként mutatkozik be.

Jellem:
Ahogy a külseje is, a személyisége is az - illetve részben. Nem egy nagy idióta, de nem is egy észlény, mégis könnyed játékot űz a naivitásával és butaságaival. Már egészen kicsi kora óta megszállottan imád mindent, ami macskás, legyen az igazi doromboló állat vagy hozzájuk hasonló karakterek. Legnagyobb kedvenc macskaféléje a hópárduc, mivel azok a vaskos bundájú, nemes nagymacskák éppen olyanok, mint ő (vagy több száz hómacskás gyűjteménye van a plüssöktől kezdve a képekig). Még akkor is pozitív maradt, és azért sem mondott le a macskás-stílusról, amikor sokszor bántották érte az iskolában. De tulajdonképpen nem is a külső megjelenése miatt bántották, hanem azért, mert az ujjai köré tudja csavarni a lányokat, amikor csak akarja. Ilyenkor, vagy abban az esetben, ha meg akar kapni valamit, amit akar, elég neki cuki kisfiús pofát vágnia, macska módjára behízelegnie magát (még dorombol is!), és már ömleng érte áldozatai, legyen az nő vagy férfi. Attól eltekintve, hogy egy felvágós buta cicafiú, van benne azért elég ravaszság, hogy csúnyán kitolhasson azokkal, akik szépen beleköptek a levesébe. Sokat szokott fecsegni, akár feleslegesen is, gyakran szokott "nyo" vagy "nya" szavakat vagy más nyávogós hangokat használni beszédéhez. Végezettül említsük azokat a dolgokat is, amiket második sorban imád a macskák és a lányok után: kaja, pia, édesség, játszadozás, éneklés, táncolás, a tesói, unatkozás idején a hangoskodás, magány idején mások társaságának felkeresése, ignoráltak idegesítése, és végezettül a tél a kedvenc évszaka. Már csak a jég és a hó miatt is.

Képesség:

Fagyasztás
Snowcat egy kör idejére befagyasztja ellenfelét, így az nem tud se támadni, se védekezni. Ez a képesség arra jó, hogy a harc idején több könnyebb legyen használójának és petjének megütnie, vagy pedig simán elillanni, amíg ki nem olvad a jég. Három körönként töltődik a képesség minden használat után.

Előtörténet:

Sziasztok! Na kíváncsiak vagytok rá, hogy mi volt az előéletem, s hogy kerültem be a SAO-ba? Nyo, Hát akkor tessék, elmondom, nem leszek én olyan szerény!
Svájcban születtem, anyám Inge Streiß, vérbeli svájci asszony ritka foglalkozással, azaz egyiptológus. Apám Carl Storm, brit úr, egy saját kocsma tulajdonosa. Macskáimat Zizinek (abesszin) és Szimbának (karthauzi) hívják. Van három tesóm is, azaz a két bratyóm, Zach és Sandro, meg a hugim, Isis. Én és Isis a két egyiptomi isten, Ízisz és Nefertis után kaptuk a nevünket. Nefertis a macskák istene, és ráadásul nő, szóval nem értem, hogy jött össze, hogy utána kapjam fiú létemre, hogy Neferto.
De végül is ez nem is olyan nagy baj! Imádom a macskákat, amióta az eszem tudom! Olyan pofás, vicces, bohókás állatok, mint én! A szüleim megdöbbentek, mikor fiú létemre elkezdtem macskás dolgokat gyűjteni, de aztán majd' szívbajt kaptak, mikor macskafület kezdtem viselni, bajuszkákat rajzolni az arcomra és használni amolyan "macskás szavakat". Apa eleinte majd elsüllyedt szégyenében, mert azt hitte, hogy homokos vagyok, azért csinálom ezt... ugyan máááááááár! Én? Buzi? Lehet, hogy macskás csávó vagyok, akinek van két igazi macskája és egy rakás gyűjteménye, legfőbb részben nagymacskák, azon belül hópárducok, de kikérem magamnak ezt a vádat! Én a lányokat szeretem, bizony! Aki nem hiszi, járjon utána, ne csak azt nézze, hogy nézek ki és milyen hülye kis szépfiú vagyok!
A suliban az összes srác gyűlölt, és nem egyszer jól megvertek azért, mert ilyen a stílusom és folyton őgyelgek a csajok körül. Nem értettem sose ezt a kirohanást: itt vannak azok a hülye punkok, gótok és emosok, akik a hülye undorító szokásaik miatt már rég kiérdemelték volna, hogy agyonüssék őket nem egyszer, és mégis engem, becenéven Snowcatet abajgattak lelkileg és fizikailag!
De ez van, semmit se lehet tenni ezek az idióták ellen. Viszont én visszaadtam nekik mindig a kölcsönt. Persze nem verés volt ez, hanem inkább csínytevés, amiből aztán aligha ki tudtak volna mászni, nyahahahahaha!
Ahogy idősödtem, kijártam a sulikat, kaptam egy közepes minősítésű érettségit. Addigra betöltöttem a tizennyolcadik évemet, és a suli után apa kocsmájában kezdtem dolgozni mixerként. Anya kiment két hétre egy bemutatóra Japánba, de huhúúú, milyen király ajándékokat hozott haza nekem és a tesóimnak! Nekem különösen egy igen szuper dolgot, mivel ekkor volt a tizennyolcadik születésnapom. Anya a kezembe adta a NerveGeart és a SAO játékot, és azt mondta, hogy ez arra lesz jó, ha nem tudom mivel elütni a szabadidőmet, itt van ez, csak nehogy függővé váljak, mert elenkező esetben vissza is veszi.
Na hopp, fel a játékra innen Svájcból! Regisztráltam Snowcat néven, és kasztnak bevágtam az állatidomárt abban reménykdve, hogy az is macska lesz. Siettem, mert éppen ma volt a rendes játék indítása Japánban. Kicsit furcsa lesz, hogy ott lesz az a sok japán tag, és szinte ritka lesz köztük a más állampolgár mint én. De remélem találok majd helyes lányokat, akikkel lóghatok, nyaaaaa!
Arra viszont nem számítottam, hogy ahogy belépnék a játékba, hirtelen elsötétült előttem minden. Amit talán utoljára láthattam, az egy felirat volt, ami a saját hangomon hangoztatta: HIBERNÁLÁS.
Menny idő is telt el? Fél év? A macska rúgja meg! Addig voltam hibernálódva? Persze, számomra egy pillanatnak tűnt az egész, aztán hirtelen azon kapom magam, hogy ott a fény, és egy WELCOME TO SWORD ART ONLINE, aztán az Aincrad főterének kellős közepén találom magam.
Jaaajjj, megvan minden porcikám? A szemcsim? A macskafüles zenelejátszós pántom? A cuki képem? Huh... minden megvan... királyság. Nyo, akkor lássuk csak... mi a fene történt velem? Mi ez a sok kétségbeesett tag? Mi ez a duma, hogy innen nem lehet kilépni, csak ha elérem a századik szintet, és ha itt a játékban megnyúlok, akkor a valóságban is, de még akkor is, ha megpróbálják a fejemről lecibálni a szülinapi ajándékomat? A 'nyáááááját, a tudatom itt, a testem odakint, és a családom plusz a macskáim bizonyára ki vannak akadva!
Az egész sztorit a Mailboxomban találtam egy hosszú üzenet alatt, de én nem akartam elhinni az elején, úgyhogy vissza akartam menni a valóságba. Hát kérem szépen, nem volt ott a kilépő gomb! Mindenkit kikérdeztem a dologról, de azok megerősítették az egészet. Voltak ketten is közülük olyan piros indimicsodások, akik ki akartak nyírni azért, mert volt képem megkérdezni tőlük. Te jó egek, hát hová tűnt az összetartás az emberekben? Egy ilyen helyzetben nem egymás ellen kellene fordulnunk, hanem szépen összefogni, mert közös erővel simán legyőzünk minden akadályt. Magyarázkodtam erről mindenkinek, akinek lehetett, de legtöbb esetben szavaim süket fülekre találtak. Mi bajuk velem ezeknek is? Azt hiszik, hogy őrült vagy buzi vagyok, mint a valóságban is? Hát jellemző... engem egy azonos nemű se bír, a csaj játékosok legalább sokkal kedvesebbek hozzám, és hálás voltam nekik.
Abban a rövid időben, amióta hibernáció után belecsöppentem ebbe az igazából nem is létező... vagy létező(?) világba, észre se vettem, hogy van valami az inventorymban. Néhány felszerelés, kaja, pia és egy tojáska. Macskafüles tojáska, és azt hiszem fehérkés pöttyökkel. Fogalmam se volt róla, hogy van egy tojásom, de ahogy nézegettem-nézegettem, csak egy hét után tudtam felfogni, hogy mi ez. Pet. Szuuuuuuupppppeeeeerrrr. Fogalmam ugyan nincs egyelőre, mi a macskát csináljak, de legalább elfoglalom magam a tojás dédelgetésével, és némi pénzkunyerálással, hogy meg tudjak élni. Amint minden megvan, és a petem is kikelt, máris ideje lenne ennek a cukipofa, cicafülű szépfiúnak is meghódítani ezt a világot. Első teendőm, hogy felveszek egy-két küldit, és bevágom magam a szép és cuki lányoknál. Minden korosztályban, kivéve tizennégy éven alul!
De aztán megtorpantam, és megvakartam a fejem. Ennyi jött ki a számból:
- Nyaaa? De hol is lehet felvenni küldetéseket?
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Snowcat Empty Re: Snowcat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 21 2013, 08:26

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A tojásból egy Vadmacska bébi kelt ki. (A macska úgy néz ki, ahogy szeretnéd, tehát lehet fehér pöttyös.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a kisállat élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te sebzésed, ennek fele a találati esélyed)
Irányítás: 3 (a kisállatod sebzése, ennek fele a pet találati esélye)
Kitartás: 0 (megegyezik a kisállat kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a kisállat gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a kisállat speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.