Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ren vs Shizuka-chaaaan

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Dec. 28, 2012 3:24 pm

Korán keltem.. olyan délután egy körül, pedig hamar elaludtam.. ez a világ tönkretesz.. ellustulok rendesen.. Mire visszajutok a való világba egy hájas malac leszek.. jah nem is.. hiszen itt nem hízik az ember..
- Regi… csendet..- utasítottam rendre a petemet, mert a fejemen kopácsolt, hogy bújjak ki végre a jó meleg ágyikómból.. Egy rabszolgahajcsár ez a madár.. Túl sok időt töltött el Juu-chan társaságában… rossz hatással van rá.. Lassan már ott tartunk, hogy ő fegyelmez engem..
- Rendben… elég már..- ültem fel hírtelen mikor meguntam a zaklatást.. Zombiszerű mozgással másztam ki és nyitottam meg inventorymat, hogy felöltözhessem.. Egy gyors reggeli és már irány is a város.. Olyan délután kettő óra lehet.. pont alkalmas az idő egy kis küzdelemre.. A múltkori csatában nagyon jól éreztem magam.. és rengeteg exp-t szereztem ezen felbátorodva eldöntöttem, hogy bevállalok még egy pár párbajt. Reginald is fel van tüzelve.. a hiperaktív főnixek már csak ilyenek.. csináljanak akármit, csak ne legyen punnyadás.. .A kezdetek városának arénájába mentem… valamiért nem voltak itt olyan sokan.. bizonyára mindenki felfedezi a második szintet.. csak én szomorkodok még itt.. csak mert kicsit rosszabb vagyok náluk az ex-szerzésben.. Az arénában jelentkeztem egy random harca.. majd csak kisorsolnak nekem egy ellenfelet.. már, ha akar egyáltalán valaki párbajozni rajtam kívül… Beléptem a küzdőtérre… de nem volt egy árva ember sem .. ég a lelátókon sem..
- Ne na mááár.. ennyire rosszul választottam időpontot??- kérdeztem magamtól és leültem a földre Regi meg a fejemre.. Csak vártunk.. vártunk és vártunk.. közben szendvicset majszolgattunk. A sok sétában megéheztem.. messze lakom innét.. kell egy kis kaja..



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 10, 2013 12:01 am-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Pént. Dec. 28, 2012 4:51 pm

Shizuka a városban sétálgatva élvezte a jó időt kora délután. Egyenlőre nem volt terve a mai napra, de biztosan fog találni valami elfoglaltságot, amivel végül elmegy a nap. Talán megint csak elmegy szörnyekre vadászni.
~Talán ideje lenne lassan felnézzek a második szintre. Kár, hogy lemaradtam a boss harcról. Biztos sok tapasztalati pontot kaszáltak vele.
Egy darabig sétálgatott, majd az arénán akadt meg a szeme. Jobban belegondolva még egyszer sem volt ott. Pedig már lett volna rá lehetősége.
~Azt hiszem, megér egy próbát. Legalább nem unatkozom.
Belépett az arénába és jelentkezett egy harcra. Remélte, hogy olyan ellenfelet kap, akivel nagyjából egy szinten vannak. Akkor senki sem lenne fölényben. Elég hamar kapott ellenfelet. Úgy tűnik nem volt sok játékos, amiből a rendszer válogathatott volna. Végül besétált a küzdőtérre, hogy találkozzon az ellenfelével, aki már várt. Eléggé unatkozhatott ő is, ha már evéssel ütötte el az idejét. Shizuka körbe nézett, de nem hogy ellenfél jelöltek, de még nézők sem nagyon voltak. Furcsa, a legtöbb mmo-ban odáig vannak a pvp-ért. Sokak szerint az a lényege az egész játéknak.
~Legalább nem sok ember előtt sülök fel, ha kikapok. Bár nem magas szintű a srác.
Lassan oda sétált a fiú elé és megállt előtte.
-Üdv. Úgy tűnik engem ért a megtiszteltetés, hogy az ellenfeled lehessek.-mondta viccelődve.
Ismerősnek tűnt neki a fiú, csak nem tudta honnan. A legvalószínűbb, hogy valami iskolatárs. Ugyan nincs sok ismerőse, de azért sokakat ismer arcról. Csak a legtöbb archoz nem párosul név.
-Mellesleg, a nevem Shizuka. Téged hogy hívnak?-kérdi teljesen közömbös hangon.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Dec. 29, 2012 12:53 pm

Hát ez nem az én napom.. eljöttem ide az arénába, felbuzdulva a múltkori küzdelmemen.. erre sehol senki csak az njk-k.. Mindenki elment a frissen megnyílt kettes szintre .. Csak én maradtam volna itt?? Én vagyok már csak egyedül egyes szintű? Csak nem.. Reginald sem bír nagyon így magával.. már várta a küzdelmet.. Unalmamban leültem a küzdőtér közepére és elkezdtem falatozni. Ha ideges vagyok akkor eszem egy kicsit. Reginek is adtam egy szendvicset.. Majszolgassa, ha akarja. Telt múlt az idő.. a szendvics felével is végeztem.. mondjuk nem is akartam olyan gyorsan megenni… de már elértem a feléhez. Reginald persze befalta az övét. Végtelen unalmam közepette már majdnem elaludtam ott a tér közepén.. szép műsor lett volna.. Egy női hang keltette fel a figyelmem. Felnéztem és egy csinos lánykát láttam… Ő lesz az ellenfelem.. sajnos már megint egy nő.. de legalább megint jól elszórakozhatok vele. Hírtelen álltam fel a petem meg a vállamra szállt.. Végigmértem alaposan..
- Igen.. úgy tűnik- feleltem mosolyogva.. csinos.. nagyon csinos és el van látva mindennel ami kell.. Egy hibája azért volt.. ami nem is olyan kicsi.. Ami pedig az, hogy egyáltalán nem ismert fel.. ő sem.. tuti ő is csak a számító gép előtt ült és nyomta a játékot ezerrel ahelyett, hogy a színvonalas koncertjeimen csápolt volna .. kockák…
- Ren vagyok…. Ryuninji Ren.. ez a kis szárnyas pedig a petem.. Reginald..- mutattam be a mi páratlan párosunkat.. Regi csinált valamiféle meghajlás szerű dolgot.. ez új nekem.. még nem is láttam.. kész úri főnix lesz belőle a végén..
- Milyen küzdelmet szeretnél szép hölgy??- kérdeztem kedvesen, majd szemeiről a tekintetem lecsúszik a melleire.. azanyja..
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szomb. Dec. 29, 2012 11:53 pm

Shizuka még mindig azon tűnődik, hol láthatta a fiút azelőtt. Osztálytárs nem lehet, azokat ismeri eléggé. Iskolatárs talán. Esetleg látta a televízióban, talán a híradóban, valami gyilkossági ügyben. Nem mintha gyakran nézne ilyesmit, de azért előfordul. Persze nem kerülte el a figyelmét a madárka sem a fiú társaságában.
~Tehát egy állatidomár lenne? Vagy valami küldetés adhatta? Nem, akkor több embernél látnék hasonlót. A legtöbb játék szereti a hasztalan állatkákat, amik követik a karaktert.
Kicsit eltanakodott magában, közben a fiú reagált a szavaira. Bemutatkozott és a kis barátját sem felejtette ki. Tehát mégis csak állatidomár. Ez a küzdelem érdekesnek ígérkezik. Egyszer, egy másik MMO-ban harcolt idéző karakter ellen. Ha legyőzi az idézőt, eltűnik az állat is. Itt persze most nem ölhet, hisz az végleges halált jelent. Talán az állatkának is.
-Örvendek, mindkettőtöknek.-választolt udvariasan, bár tudta, hogy az állat csak egy pixelhalom.
~Végül is miért ne? Ha a ő élőlényként kezeli az állatát, akkor nem sérthetem meg azzal, hogy levegőnek nézem a madarát.
Ren affelől érdeklődött, hogy milyen küzdelmet is szeretne. Ami azt illeti, ezen nem gondolkodott még. Milyen is legyen?
-Az igazság az, hogy még nem párbajoztam. Meg annyira nem is jártam utána, mik a lehetőségek. Te mit ajánlasz? Azt hittem igazából, hogy csak egyféle PVP van. Szép szavakkal meg nem veszel le a lábamról, az nálam kevés.-mondta egy apró mosollyal kísérve.
Tény, egy jó konzolos bunyóval, sokkal esélyesebb lenne a srác bármiféle komolyabb kapcsolatra. Bár a srác valahogy nem néz ki annak a tipikus kockának. De a látszat néha csal. A kedves főadminnak hála legalább a valódi arca nem titok Shizuka előtt.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Dec. 30, 2012 6:08 pm

Kis harchoz támadt kedvem, de ez nem jött össze úgy ahogy szerettem volna.. a kettes szint friss megnyitása után minden jk oda özönlött aki tehette aki nem az meg küldiket vállalt, hogy elérhessék az átlépéshez szükséges szintet. Az arénát ezért nem látogatta senki, csak az ittlévő njk-k miatt nem nézett ki kihaltnak az aréna rész.. Sikerült eltalálnom ezt az időpontot.. pont most mikor még kedvem is lenne harcolni.. pont most.. Nincs is kivel. Lepihentem az aréna közepén és elmajszoltunk egy-egy szendvicset Regivel, mikor végre megjelent egy ellenfél… méghozzá az általam kedvelt nemből..a csinosabb fajtából. Kezdetnek alaposan végigmértük egymást.. én legalábbis őt tuti biztos.. persze csak miután bemutatkoztunk..
- Hmm.. Rendben Shizuka-chan… akkor mit szólnál egy olyanhoz, ahol az veszít akinek előbb elfogy az életének a fele… Ebben benne lennél?? – kérdeztem mosolyogva.. Valóban szép teremtés ez a lány az tuti biztos, de egy kicsit hűvös is.
- Nahát ez gonosz volt Shizu-chan… a szép szavaknak nagy erejük van… és miből gondoltad, hogy én ezzel menni akarok valamire nálad??- kérdeztem kuncogva, majd előhoztam a panelt és elintéztem a kihívást, már csak el kell fogadnia. Regi addig felrepült a magasba kinyújtani a szárnyait.. bemelegített.. nem mintha egy főnixnek szüksége lenne rá. Őmég is megteszi.. Én természetesen nem teszek semmit, csak a gömbölyded idomokat figyelem és várok a csata kezdetére.. Fegyvert nem veszek elő.. nem lesz rá szükségem.. Nőkre nem nagyon szeretnék kezet emelni.. az nem én lennék. Ez a világ másabb.. sokkal másabb a nők már nem gyengébbek alapba mint az igazi világban.. .. minden a pontokon múlik és ő egy szinttel megelőzött.. és már speckó cuccai is vannak.. kíváncsi leszek mit érek majd el nála.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Hétf. Dec. 31, 2012 11:16 am

Shizukának szerencséje volt, hogy talált itt valakit, akinek kedve volt egy kis összecsapásra. Annak ellenére, hogy még csak egy szint van megnyitva ezen kívül, sokan nem maradtak. De majd hamarosan felnéz ő is a második szintre. Egyenlőre, jó neki itt. Ren fel is dobott egy ötletet, hogy milyen meccset játszanak. Korrekt ajánlat volt és nem is túl veszélyes az életükre nézve. Ha csak nem sikerül a kelleténél nagyobbat ütnie valamelyiküknek. Bár ilyen alacsony szinten erre csekély az esély.
-Jól hangzik. Akkor csináljuk úgy. Egy gyors kérdés. A madárkádra is igaz, vagy neki nem árt meg, ha esetleg lenullázódik? Nem szeretném elvenni a barátodat, olyan bájosak vagytok együtt.-mondta kissé kuncogva.
Ezzel megmutatta, hogy nem kőből van a szíve, mint ahogy elsőre látszik. Csak köves kicsit, de azért érző lény ő is valahol legbelül.
-Ugyan, a fiúk mindig szép dolgokat mondanak, ha egy lány bugyijába akarnak férkőzni. Ez tény. Tisztelet a kivételnek, de ők kevesen vannak. Nem árt az óvatosság.
Nem igazán zavarta, hogy a fiú Shizu-channak hívja. Az igazat megvallva egész jól hangzott. Kapott már pár nem annyira szimpatikus megnevezést a neve után. Persze inkább a családnévhez, azt pedig nem árulta el. Figyelte, amint a madár felrepül és kinyújtóztatja a szárnyait. Ez után megjelent a panel a kihívásról és egyetlen mozdulattal elfogadta. Ez után pedig elő is húzta a kardját.
-Aztán ne fogd vissza magad, nem vagyok porcelánból.-mondta mosolyogva a fiúnak.
Egy kis kört írt le a kard hegyével, persze komoly célja nem volt, csak egy kis csuklómozgatás. Ártani nem árthat. Felvett egy laza alapállást, amiből támadni és védekezni is tud, ha kell.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 01, 2013 5:44 am

Újdonsült.. vagyis inkább frissen megismert ellenfelemmel tárgyalok éppen aki… ház őszintén szólva egy bombázó.. .. ezt nem lehet vitatni. Formás alakja van, két szép nagy melle.. ..és.. bár a hátsóját még nem láttam, de ezek után az sem lehet rosszabb egy erős nyolcasnál egy tízes skálán. Nem tudom, hogy miért, de folyton ilyen első osztályú nők találnak meg, de csak akkor ha párbajról van szó…. Ez rejtély…
- Igazán kedves vagy Szizu-chan, de Reginaldot nem kell félteni… keményebb ő mint amilyennek kinéz…- mondom büszkén, mert így is van.. amilyen pici olyan erős. Mindezek mellett kedves volt tőle, hogy megkérdezte.. Regi aranyossága és cukisága ismét aratott egy picit.. na meg az én elbűvölő mosolyom is nyomhatott valamit a latba. A lány magyarázatát kicsit sértőnek találtam… azért ez így nem teljesen igaz… kivételesen csak udvarias voltam.. semmi hátsó szándék nem állt bókom mögött.
- Na de Shizu-caaaaan…. Csupán udvarias voltam, de ha már így szóbahoztad, szívesen beférkőznék a bugyidba.. hiszen szép az arcod.. nagyok és formásak a melleid, formás alakod van.. a hátsódat még nem láttam.. Megfordulnál?? eddig eszem ágában sem volt, de ha már így leírt az elején, akkor teljesen felesleges visszafognom magam. És így talán a saját malmomra hajthatom a vizet, ha minden klappol.
- Elhiszem neked Shizu-chan, de hogy várhatod el tőlem, hogy kezet emeljek egy ilyen szép teremtésre??- kérdeztem kuncogva… valóban nem akartam bántani, de ez egy párbaj.. nincs más lehetőségem. A lány felvett egy alapállást miután előhúzta a fegyverét.
- Hát rendben.. akkor kezdhetjük??- kérdeztem széles mosollyal az arcomon.
- Hjaaaaaaaaaaaooooooooo….- adtam ki magamból a hangot amit a kung-fu harcosok szoktak.. egy afféle vinnyogást és két kezem felemeltem és felhúztam egyik térdem is.. Egyszóval.. csináltam egy sáskát amir egy filmben láttam.. abban nagyon aláztak vele. A csávó ezzel belelépett egy másik arcába és az megfeküdt.. gondoltam egy próbát megér.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szer. Jan. 02, 2013 11:42 am

Kicsit sajátos viselkedése van a fiúnak, ami persze nem baj, amíg nem kezdi a nyálát csorgatni. Nézni szabad, fogdosni nem. Legalábbis egy normális lány nem szereti, ha idegen kezek érnek hozzá. De szerencsére ez a fiú eddig udvariasnak tűnik.
-Örömmel hallom, akkor nem kell visszafognom magam ő nála sem.
Rennek nem tetszenek Shizuka magyarázó szavai, ez a hangsúlyból kiérződik. De hát, ha valaki perverz osztálytársakkal van körülvéve, ösztönösen gyanakvóvá válhat. Kis grimasz ül ki az arcára, mikor a fiú beismeri, hogy egyébként tényleg szívesen beférkőzne a ruha alá. Emellett még a lány idomait is megdicséri.
-Hmm, majd megnézheted a hátsómat, amikor távozom a földbedöngölésed helyszínéről. De tudod mit? Ha nyersz, azt is megengedem, hogy megfogd. De csak egy kicsit. -mondta mosolyogva, hogy heccelje kicsit Rent.
-Akkor hogy akarsz legyőzni, ha nem emelsz rám kezet? Szép szavakkal elámítasz? Az nem lesz túl hatékony stratégia, előre szólok. De próbálkozz bátran.
Végül Shizuka felvette az alapállást és a kardját is előhúzta, amire a fiú egy széles mosollyal rá is kérdezett, hogy akkor kezdődhet-e a küzdelem. Ez után pedig egy kung fu stílus állását vette fel és hozzá utánozta Bruce Lee huhogását a filmekből.
-Ez azért Bruce Leenek jobban állt. De azért jó látni, hogy nem csak én szeretem a régi harcművész filmeket.
Igen, ez kimondottan dicséret volt Shizukától. A legtöbb embernek már túl gagyi manapság az ilyesmi. Amiben nincsenek drága 3D effektek, az manapság labdába sem rúg a legtöbb embernél. Egyre kevesebb embert fog meg egy jó sztori. De vissza a harchoz. Miután felkészültek, Shizuka kezdeményezett. Neki iramodott és a bal oldala mellett, hátra fele tartotta a kardját, vágásra készen, amint közel ér a fiúhoz, vág felé. De nem feledkezik meg a madárról sem. Egy gyors manőver tőle könnyen meghiúsíthatja a rohamot. Abban az esetben megáll, hátrébb lép és közben vág egyet a madár felé.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 03, 2013 2:48 pm

- Nem bizony.. Reginald meg is sértődne, ha nem vennéd őt komolyan… nagyon érzékeny lelke van..- feleltem kuncogva… Furcsa lánnyal hozott össze a sors.. megint. Mondjuk szemrevaló az biztos, de a modora neki sem tökéletes… De kinek az?? Senkinek.. persze rajtam kívül.. nekem az ég világon semmi bajom sincs a saját modorommal.. úgy jó ahogy van… a világ minden kincséért sem változtatnék rajta. Ahogy eddig megfigyeltem egóból nála sincs hiány.. már el is könyvelte a győzelmét… igaz egy szinttel magasabb és már nem csak az alap felszerelését viseli, de ez akkor is.. picit… nagyképű.. mint jómagam.. ez van.. érdekes lesz. Az ajánlatán elmosolyodtam.
- Hmmm.. Fair ajánlatnak tűnik.. csak nehogy nagyon élvezd, majd és hozzá szokj..- vágtam vissza egy kicsit.. muszáj volt.. rosszul éreztem volna magam, ha ez bent maradt volna. Egyszerűen ilyen vagyok.
- Nem tudom.. lehet.. miért talán örülnél, ha szép szavakkal próbálkoznék… kényelmesebb megoldás lenne…- kuncogtam és felkészültem a küzdelemre… egy vérbeli harcművészt utánoztak a mozdulataim.. Méghozzá tökéletesen és még a vonyításom is első osztályú lett.. Őstehetség vagyok..
- Bruce Lee örök.. és az egyetlen, aki le tudta nyomni Chuck-ot mondtam büszkén… ez azért már nagy szó… - közben az idő lejárt.. a kihívás elkezdődött és Shizu-chan már támadott is.. tapasztalt gamer-nek tűnt.. tehát pontosan tudja, hogy mit is akar csinálni. Megrohamozott támadás céljából, de szerencsére Regi-t időben felküldtem így volt ideje felkészülni a támadásra és zuhanórepülésben közelített a lány háta felé, hogy támadjon. De a tervem nem nagyon akart bejönni. Shizu-chan nem feledkezett meg a madaramról, úgy ahogy azt kellett volna.. ezért elrontotta a jó kis tervemet.. De nem estem kétségbe.. nekem is van eszem, csak nem mindig használom.. Abban a pillanatban, amikor megtorpant és a főnixem felé fordult én támadtam.. Pontosabban hátulról előrenyúlva megmarkoltam a melleit.. Ezzel remélve, hogy kellőképpen meglepem és Nem tud mit kezdeni Reginald támadásával. Nem akartam ilyen módszerekhez folyamodni.. de ő túl tapasztalt és magasabb szintű játékos mint én.. így kellenek az ilyen trükkök.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Pént. Jan. 04, 2013 10:30 am

-Remek, akkor nem sértem meg.
Feltűnt neki, hogy Ren méregeti. De hát ki nem tenné. Azért tisztában volt a külső adottságaival. Teljesen hétköznapi reakció volt a legtöbb fiú részéről. Amelyik nem méregette így. Nos, annak más beállítottságai voltak. Legalább abban biztos lehetett, hogy Ren nem langyos. Kicsit talán fölényes volt az ajánlata, pedig csak viccelt. A szintkülönbség nem garantálja a győzelmet. Az ajánlatra meg igazából nem volt szükség, harc közben úgyis elkerülhetetlen, hogy ne lássa a hátát az ellenfél legalább néhányszor. Tehát megnézheti, amit akar, legalább egy pillanatra.
-Nem fogok. Eddig is ellen tudtam állni az ilyen srácoknak.
A fiú szavain megint csak elmosolyodott. A szép szavak akkor sem segítenek, ha nagyon szépek. Shizukát inkább el kell verni valami verekedős játékban, hogy elismerjen valakit. Azt jobban értékeli, mint az üres szavakat. A Bruce Lee témában úgy tűnik, hogy egyetértenek.
-Ebben egyetértünk. De Chuckot lenyomni…az csak egy nagyon drága filmes trükk volt…
Persze erről most nem akart vitatkozni. Azért jött, hogy harcoljon valakivel és azt nem szájkarate útján kívánta rendezni. Bár erről szó sem volt, csak kissé sok volt már a szövegelés. Végül Shizuka neki iramodott. A képessége segítségével érzékelte, hogy a madár hátulról közelít. Hagyta közel érni, majd kitért előle, mielőtt támadhatott volna. Ekkor lépett akcióba Ren és megpróbálta megmarkolni a lány keblét, de Shizuka nem volt figyelmetlen. Elvégre most két ellenfele van. Nem olvasgatott nagyon a játékról, de az állatidomárt nyílván nem azért hívják így. Valószínűleg az állat jelenti a valódi veszélyt, maga az idomár pedig csak a parancsokat adja. Tehát inkább csak zavaró tényező, mint valódi ellenfél. Kitért a fiú kezdeményezése elől, hisz őt is látta közeledni. Egyszerűen oldalra táncolt előle, így meghiúsulhat egy újabb támadás a madár részéről is.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 04, 2013 3:32 pm

- Helyes- beszéltük meg, hogy nem nézi le a petemet mert eléggé sértődős.. és ami azt illeti egyáltalán nem is szabadna őt lenézni. Amilyen pici olyan erős és még repülni is tud ami felettébb nagy szó. Nem is találkoztam még olyan állatidomárral, amelyiknek szintén olyan pete lett volna ami képes a repülésre, pedig biztos van. Mondjuk nem is találkoztam olyan vészesen sok állatidomárral. Pe-chan és Lo-chan.. ennyi.. A tökéletesen kivitelezett harci beállásomat és kiáltásomat díjazta, ami érthető is, hiszen maga Lee-chan se csinálhatta volna jobban. Egy dologban viszont nem értettem vele egyet..
- Nen-nem…. Az nem volt megjátssza.. Chucky két jelenet között köpködte ki a fogait…- mondtam büszkén.. én mindig is Lee-chan párti voltam. Még miután skulot is kapott szegényke. Végül eljött a lényeg is és a lányka rám támadott, de Regi bezavart.. tökéletesen megtervezett támadás.. legalábbis az lett volna, de nem… Kitért előlem és Regi elől is így kudarcba fulladt a meglepetés támadásom..
- Hmmm..- elmélkedve emeltem kezeimet magam elé és mozgattam ujjaimat, mintha egy mellet markolnék…. Már úgy rákészültem.. erre mégse.. Majd levágtam magam törökülésbe és sértődötten elfordultam..
- Ez csalás…- feleltem határozottan.. igen… annak tartottam, de csak mert nem kaptam meg azt amit szerettem volna.. ami két nagy és puha cici lett volna a tenyereimben..
- Nem ér egyszerre két irányba is látni…- hümmögtem majd Reginald is a vállamra szállt és utánozta a sértődöttségemet.. ő sem nézett a lányra. Persze jól tudta, hogy egy párbaj közepén van és annak addig nincs vége míg egyikük élete el nem éri a felét.. Ha a lány támadna akkor megvárom míg a közelembe és.. és egy csettintéssel elküldöm 4 méter távolságra tőlem.. hála a képességemnek.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Pént. Jan. 04, 2013 8:18 pm

Jól elcsevegtek a harc előtt. Shizuka nem kedvelte meg különösebben a fiút, ennyi kevés hozzá. De azért kellemesebb társaság volt, mint a sok nagydumás szépfiú. A madárka is aranyos volt, ahhoz képest, hogy nem volt valódi élőlény. Azért még elvitázgattak a Bruce Lee dologról, de nem hagyta magát olyan könnyen meggyőzni.
-Mű fogak voltak, kivágott jelenethez. Lee meg pár év múlva meghalt, úgy megerőltette a jelenet.- folytatta a vitát, bár igazából teljesen felesleges volt.
Végül a lényegre tértek és Shizuka megrohamozta Rent, aki már nyújtotta is a kezét, hogy megfoghasson valamit. Vagy csak Jedi lovagnak képzelte magát. Ki tudja? Végül is Shizuka kitért a két támadás elől, ami a fiúcskának nem nagyon tetszett. Biztos alaposan megtervezte, mit is szeretne, így érthető volt a csalódottsága.
-Nem látok két irányba. Ahhoz más irányba kellene állniuk a szemeimnek.-felelte mosolyogva.
Való igaz, nem lát két irányba. Igazából nem lehet pontosan behatárolni, mennyi irányba lát a képességgel. Mögötte, alatta és körülötte mindent érzékel, ami mozog. Legalábbis, amit fontos érzékelni. Ez egy igen hasznos képesség, főleg ilyenkor, ha több ellenfele van egyszerre. Bár játékosokkal még nem volt dolga egyszerre többel, csupán mobokkal.
-Ti meg ketten vagytok egy ellen, mégsem vádoltalak csalással.-felelte mosolyogva.
Persze ez a kaszthoz tartozik, de ha már Ren egy gyerekes vitára vágyik, akkor kap egyet. Legalább egy kicsit, hogy feldobják a harcot. Shizuka vár pár pillanatot, majd megpörgeti a kardot és ismét támadásba lendül, de aztán a fiú egy csettintéssel távolabbra küldi. Ez lehet a képessége. Remélhetőleg van némi újratöltési ideje, különben nem lesz egyszerű megsebezni.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 05, 2013 3:06 pm

Alaposan elbeszélgettünk annak ellenére, hogy egy párbaj kellős közepén vagyunk.. Bár nem értettünk teljesen egyet abban, hogy kia jobb Bruce Lee vagy Chuck Norris.. Szerinte ugyanis az csaka olcsó trükk, volt, hogy a húzottszemű harcművész lenyomta a szakállas nyomit, aki akkor még nem is volt igazán szakállas. A lány még szúrkálódott egy kicsit, de ezt már nem vettem fel, mert a harc már el is kezdődött.. Pontosabban Shizu-chan támadott.. támadott volna, ha nem készül fel a figyelemelterelő Reginaldra ezzel meghiúsítva tapizási kísérletemet.. ez igazán nem volt szép dolog.. Nem a tapizás miatt, hanem mert két rányba is lát.. ez csalás.. így gondoltam és meg is mondtam, neki, de kaptam is a frappáns választ tőle. Na meg azt is, hogy nem is lát két irányba... kis huncut.. megpróbál átverni engem.. haha.. hiszen nőből van, mást nem nagyon várhattam tőle.
- Ez igaz is.... de azt nem tudhatom, hogy a tarkódon nincs-e egy harmadik szem.. bizony bizony.. lehet csak elrejted a szép hosszú hajaddal..- viccelődtem kicsit, de ettől függetlenül még mindig durcizom ott a talajon.. törökülésben. Kudarcom megrázott.. nem is kicsit.. pedig már úgy rákészültem a dologra..
- Ez is igaz.. de én nélküle vajmi keveset érek.. mondjuk azt hogy semmit.. Olyan vagyok Pert nélkül, mint te kard nélkül... magyarázkodtam egy kicsit, hogy én ne tünjek csalónak. Azután Reginald újra felröppent az égbe én pedig feltápászkodom.
- Akkor folytassuk.. felelem és Reginald újra támadásba lendült .. zuhanórepüléssel... ismét a lány hátát vette célba. Jómagam pedig nekifutok és egy becsúszással próbálom meg megzavarni, vagy esetleg elejtetni a lánykát... Ez van.. azt kell használni ami van.. gyengébb vagyok mint ellenfelem, ezért nem tehetek semmit.. trükköznöm kell.



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 10, 2013 12:06 am-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szomb. Jan. 05, 2013 5:35 pm

Ez a Bruce Lee vs Chuck Norris téma régen elég népszerű volt, de úgy tűnik még ma sem ment ki teljesen a divatból. Mennyi jó viccet olvasott az utóbbiról. Persze sokak már elcsépeltnek tartották régen is, de Shizuka tud újra nevetni egy jó viccen. Kimondottan béna, ha valaki folyton ugyanarról panaszkodik, de újra nevetni egy poénon nem tud. Ren nem vette jó néven, hogy Shizuka könnyedén kitért egy hátba támadás, majd egy orvmellfogdosás elől is. Úgy tűnik, a fiú emberére akadt.
-Tarkómon harmadik szem? Ó, lebuktam… Vagy mégsem? Majd nézd meg, hogy van-e ott szemem, amikor épp nincs takarásban a tarkóm.- mondta mosolyogva.
A fiú a földön ülve duzzog, mert nem jött be a terve. Veszíteni tudni kell. De még korai feladnia. Épp csak elkezdődött a küzdelem.
-Értem. Tehát az állatidomár fegyvere tulajdonképpen az állata. Vagyis hiába van fegyver a kezedben, az annyit ér, mintha egy bottal kardoznál. – vonta le a logikus következtetést.
Ren végre hajlandó volt feltápászkodni és folytatni a küzdelmet. A madárka felrepült. Aztán megint hátulról közelített. Illetve felülről, de Shizuka hátát vette célba, miközben a fiú megint valami piszkos cselhez próbált folyamodni. Shizuka védekező állást vett fel és várta a fiút, hogy aztán félre ugorjon egyszerre mindkét támadó elől és egy vízszintes vágással válaszoljon, remélve, hogy eltalálja legalább az egyiküket. Ez után hátrébb ugrik és megint védekező állást vesz fel. Hátha ezúttal valami más terve is van a fiúcskának.
-Ügyes próbálkozás, bár lehet, hogy a madárkádnak nem mindig hátulról kellene próbálkoznia. Esetleg felváltva kellene támadnotok, nem egyszerre. Ki tudja?
Bár ő maga sem tudta, minek ad tanácsot pont egy ellenfélnek. Bár végül is csak ellenfél, nem ellenség. Remélhetőleg. De nem úgy néz ki, mint akinek ártó szándéka van. Inkább csak piszkos dolgokon jár az esze.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 06, 2013 1:18 am

A kissebb vita Bruce és Chuky miatt ami nem is nagyon nevezhető vitának, inkább közöses vélemény cserénknek abbamaradt. Nem volt érdemes egy ilyen dologról beszélgetni, mert az tutibiztos,hogy egyikünk se fogja meggyőzni a másikat, akármilyen érveket is találjunk ki. Helyette inkább bevágtam a durcát.. muszáj volt.. már annyira beleéltem magam a cici masszázsba, erre teljesen meg lett hiúsítva a tervem amit természetesen nem néztemvalami jó szemmel. No meg meg is gyanusítottam hogy van egy harmadik szeme a tarkóján.. másképpen nem tudta volna, hogy Reginald éppen a hátát készül támadni.. de ő tudta.. ezért is gyanús nekem ez a helyzet.
- Attól ne félj.. meg is nézem amint lesz rá lehetőségem... felszeretném fedezni a tested minden pontját...- feleltem vigyorogva, majd felkeltem.. Regi már ez előtt felszállt a levegőbe... kezdődhet az újabb támadás, amint egy lehelletnyit sikerűlt kihevernem a korábbi kudarcomat... mert nem szokásom csak úgy feladni.. .. csak ha nagyonmuszáj, vagy nagyon lusta vagyok éppen.. A petem ismét támadásba lendült.. nem is akárhogy.. hanem ugyan úgy mint az előbb.. és nem véletlenül.. Ezúttal kicsit elszerettem volna hitetni vele, hogy vagyok olyan fafejű, hogy ugyan azt a technikát kétszer is bevetem... De nem.. most nekifutottam, majd be is csúsztam, hogy miközben ismét Reginre figyel én kirúghassam a lábát... Viszont megint nem úgy sült el a dolog, ahogy szerettem volna. A lány elugrott... illetve próbált volna, mert a lábam elől kitért, de kézzel megragadtam az egyik lábát.. és belekapaszkodtam rendesen.. A petem kitért a csapás elől hála nekem, majd már visszafelé tart, hogy újabb csapást mérjen a lányra..
- Shizu-chan.. nagyon szép lábad van...- feleltem és egyik kezemmel lassan végigsimítotam a combját felfelé haladva... meg sem állok a célig, ha nem állítanak meg.
- Szexi alsónemű... igazán jó az ízlésed- feleltem és Reginald már elég közel járt a lányhoz.. aki vagy védekezik, vagy támadja a madarat, vagy engem támad, de akkor védtelenné válna..
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Vas. Jan. 06, 2013 6:44 pm

A vita értelmetlen, mégis szórakoztató volt. Shizuka kezdte megkedvelni a fiút. Legalábbis futólag szimpatikus volt. Bár ez a műduzzogás igazán nem volt szükséges, csak mert nem sikerült elsőre, amit akart. Sőt, inkább felesleges. Shizukának nincs három szeme, csak jó képessége van arra, hogy ne tudják semelyik irányból meglepni őt. Ez nem csalás. Különben nem lenne ilyen képesség a játékban. De ráhagyta a fiúra a dolgot. Gondoljon, amit csak akar, ő nem fog ezen fenn akadni.
-Ó, remélem, a testüreg vizsgálathoz azért nem ragaszkodsz.- felelte kuncogva.
Shizuka sikeresen kitért egy újabb támadás elől. Legalábbis a madarat elkerülte. Az sem érte váratlanul, hogy Ren elkapta az egyik lábát, de nem sikerült időben reagálni rá, így sikerrel járt a huncut kis terv. Két lehetősége volt, vagy a fiút üti le, vagy a madarat támadja. A madár veszélyesebb, tehát kénytelen volt a kardjával hárítani a támadását. Közben a fiú meg a lábát simogatta, ami azért kissé zavaró volt. Elég rendesen belekapaszkodott, így nem sok esély volt a lerázásra.
-Örülök, hogy tetszik. Akkor mit szólnál, ha a lábaimmal fojtanálak meg? Boldogan halhatsz meg.
A szabad lábát maga alá húzta, majd megpróbált felállni. Persze szabadulni nem tudott volna, így nem is próbálkozott vele. Helyette hátat fordította fiúnak és nemes egyszerűséggel ráült. Ha már annyira kíváncsi a hátsójára, akkor most érezheti. Közben nem feledkezik meg a madárról sem, ami bizonyára újra és újra megpróbál lecsapni rá.
-Na, ez hogy tetszik? Most érezheted, amit annyira fogdosni akartál. Érezd magad megtisztelve. –mondta fölényesen, aztán nevetett.
Bár elég reménytelen volt a helyzete. Mert a lába nem volt szabad még mindig. De majd kigondol valamit. Most kölcsönösen fogságba ejtették egymást.


_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 07, 2013 12:56 am

Ezzel a lánnyal sem tudtam mit kezdeni.. nem nagyon akart bedőlni a trükkjeimnek és nem teljesen tiszta húzásaimnak és be kell valjam, ez egy kicsit frusztrál... Pedig már ilyen mozdulatok tömkelegét képzeltem el, hogy a harcban bevetem, erre neki a képessége meghiúsítja a támadásomat és azt,hogy a kelleténél jobban élvezzem ezt a kis összecsapást. De ez még nincs lejátszva előre.. csak kicsit agyafúrtabbnak kell lennem.
- Hohóó.. pedig az lesz a vizsgálat tetőpontja.. garantálom, hogy élvezni fogod..- kuncogtam, majd támadásba lendültem Regivel együtt.. A támadás ellen kitért, de most okosabb voltamés elkaptam a lábát... erre már nemtudott mit lépni.. döntése azonban bölcs volt.. Arra gondoltam, hogy nem bírja elviselni, hogy tapizom a combjait és az alsóneműjét bámulom és engem támad majd, de megint meglepetést okozva Reginald lett a célpontja aki így belefutott a kardja és megszabadítota magát jópár életpontól. Persze képessége már aktiválódott is, de sokkal nagyobb a lányka sebzése mint azt vártam volna.. ebből még komoly gond lejet.
- Értékelem az ajánlatodat, de szerintem az elég kellemetlen lenne a számomra és te magad sem élveznéd azt annyira, mint gondolod.- Teli van meglepetésekkel ez a lányka.. nem próbált szabadulni helyete feltápászkodott és a hátamra ült.. Amint ez megtörtént és láttam, hogy fejem mellett megjelent a másik lába arra is ráfogtam. Így érdekes a felállás. A Hátamon ül, lábai a fejem mellet iés mindkettőt lefogom.. Egyértelmű vert helyzetbe kerültem a saját taktkám miatt.. ez az én formám.. de nem adom fel... Ahogy Regi sem.. Bár bekapott egy nagyobbacska találatot újra támadja a lányt ismét hátulról, és mivel lábait lefogtam teljesen nem tud megfordulni.. Sőt.. tovább trükközöm, hogy megzavarjam..
- Nem egészen erre gondoltam... Azthittem máshogy fogsz előszőr rámülni.. de ez sem rossz érzés.. formás darab az tuti..- válaszoltam és Kezeimmel próbáltam előrehúznia lábát, míg fejem teljesen hátrahajtottam, hogy nekidörzsöljem a.. khöm.. lába közének, hogy ezzel is alaposan eltereljem a figyelmét. .. Próba szerencse.. mást nemnagyon tudok tenni.


Ren:
Páncél: 2
HP: 20

Regi:
HP: 10-5+2(képesség)=7


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07, 2013 10:35 pm-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Hétf. Jan. 07, 2013 3:38 pm

Ren láthatóan nagyon frusztrált, amiért nem nagyon akarnak sikerülni a támadásai. De hát ez van. Shizuka sem most kezdte. Tudja, hogy kell használni egy képességet úgy, hogy az neki segítsen. A fiú értette a lány viccét. Úgy tűnik, ha más körülmények közt találkoznak, talán egy kellemes beszélgetés lett volna a kiindulási pont.
-Legfeljebb akkor, ha utána én is viszonozhatom neked. Gondolom, van benne tapasztalatod, ha tudod, milyen élvezetes. –kuncogott kicsit
A fiú a támadás közben sikeresen elkapta Shizuka lábát, aki így taktikát kényszerült váltani. Így nem tudott kitérni a madárka támadásai elől, csak védeni őket. Közben pedig ráült a fiúra, hogy akkor már mindketten nehezebb helyzetben legyenek. Az a szerencséje Rennek, hogy Shizuka nem épp testes, így annyira nem nehéz.
-Azt mondják, ha valaki nagyon bosszant, a legjobb, ha leülsz és elgondolkozol rajta.-utalt arra, hogy most épp ráült az ellenfélre.
-Örülök, hogy tetszik az ötlet. Én kimondottan élvezném, ha megfojthatnálak.- viccelődött tovább.
A fiút meglepte a hirtelen jött ötlet. Shizukának nem volt hirtelen jobb ötlete ebben a helyzetben. De végül is, nem olyan rossz ez. Bár, igazából ez neki kedvez, hisz könnyedén a fiú hátába állíthatná a kardját, amivel azonnal megnyerhetné a küzdelmet. De ha már eddig elszórakoztak, nem akarja, hogy ilyen rövid legyen ez az összecsapást.
-Ó, sejtem, hogy mire gondolsz. De nem vagyok olyan könnyen kapható az ilyesmire. Azért még sokat kell pedáloznod nálam, ha úgy akarsz magadra ültetni. – mondta nevetve.
Igazából ennek a játéknak egyébként sem arról kell szólnia, így még inkább nem vonzza a dolog. Furcsa, hogy egyeseket meg még itt is ez érdekel a legjobban. Az újabb zuhanórepülést is észre vette azért a zavarás ellenére. Egy ideig nem mozdult, mintha tényleg zavarná, aztán amikor kellően közelért a madárka, akkor csapott egyet felé, miközben hátra dőlt, így most az ő feje ott van a fiú hátsóján.
-Ne merészeld...

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 08, 2013 1:31 pm

Shizu-chan csak nem hagyja abba a kekeckedést, de jól is van ez így. Unalmas lenne csak úgy hagyni, hogy végig mindenben igazam legyen, és hogy csendben menjen végig ez a párbaj. Így legalább sokkal mulatságosabb az egész küzdelem.
- Nem-nem… én mindig is az voltam, aki a vizsgálatokat végezte, és még mielőtt megkérdezed, csak nők voltak a pácienseim. – világosítottam fel. Volt egy olyan sejtésem, hogy ezt az orrom alá dörgölte volna, ha nem fejtem ki világosan a tényállást. A második támadásomnál már egy picit ügyesebb voltam, de nem eléggé.. Reginaldot eltalálta sikeresen Shizu-chan.. én viszont elkaptam a lábát… Majd rám ült a kisasszony én pedig ráfogtam a másik lábára is. Érdekes egy helyzet.
- Igen.. Mintha én is hallottam volna valami hasonlót, de nem egészen így képzeltem el. – feleltem kuncogva.. .. majd ez nevetésbe csapott át amikor megint a megfojtásomról beszélt.. kis naiv.. úgysem lenne rá képes. Ahhoz én túl jóképű vagyok.
- Shizu-chan.. nem tennél te olyat.. főleg velem nem- Reginald már indította is a következő támadást a lányka ellen.. ismét a háta mögül… balszerencse, hogy pont egy olyan ellenfelet fogtam ki akinek ilyen képessége van.. Így nem megyek semmire sem a korábbi harc stílusommal… az ég világon semmire sem.
- Azért olyan sokat azért nem kellene.. hamar lezavarunk pár menetet és kész is..- viccelődtem egy kicsit, majd Regi támadott.. Shizuka meg egyszerűen hátradőlt a zavarásom ellenére, de nem hagytam magam.. oldalra billentem egy kicsit és elengedtem az egyik lábát, hogy kézzel nyúlhassak oda.. khöm.. arra a pontra… Ha ezt sem veszi fel akkor a döntésnek is elégnek kellene, hogy legyen a megzavarásnak.. legalábbis remélem, mert ha nem akkor lehet megint Reginald kapja a sebzést a lány helyett.


Regi Hp 7+2=9


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 08, 2013 9:21 pm-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Kedd Jan. 08, 2013 3:34 pm

El kell ismerni, ezek ketten úgy vitatkoznak, mint egy szerelmes pár. Legalábbis, ha valaki kötekedni akarna, ezt vághatná hozzájuk. Ren még talán örülne is neki. Shizuka már kevésbé. Nem mintha ő olyan lenne, aki nem a fiúkat szereti. Csak hát nem épp az ilyen nyomulós szépfiúkat kedveli. Bár heccelni jó őket, ahogy ezzel a fiúval is teszi kezdettől fogva. Bár ő kezdte.
-Na persze. Ha jó szívű lennék, még el is hinném.- kötekedett tovább vele.
Persze azért hitt neki. Csak így viccesebb volt az egész. A mondás valóban mást jelent, de jelen helyzetben elsüthető poén volt. Csak nevetett a fiú válaszán, hogy ő másképp ismeri.
-Talán igazad van. Lehet, hogy inkább rá kéne, hogy vegyelek az öngyilkosságra. Még a kardomat is kölcsön adom. Mit szólsz?
Megint kivédett egy támadást, amit a madárka intézett felé. Úgy tűnik, ez a páros nem nagyon tud kifogni rajta. Legalábbis ezzel a taktikával nem.
-Ó persze. Na és hol maradnak a hagyományos dolgok? Semmi mozi, vagy vacsora? Rögtön a lényegre térnél? Látod, ezért nincs esélyed. Csak arra gondolsz, semmi másra. Ha csak egy tárgy kell erre a célra, szerezz egy utánzatot.
Az újabb támadás elől hátra dőlt, hogy védhesse. Azonban Ren megint piszkos trükkhöz folyamodott és oda nyúlt, ahova nem illik engedély nélkül. Shizuka a meglepettségtől elvétette az ellencsapást és rácsapott egy nagyot a fiú kezére, hogy vegye el onnan. Persze így sajnos elszenvedett némi sérülést, mert nem sikerült hárítani. Ez után, még mielőtt megint támad a madárka, belecsíp egy nagyot a fiú hátsójába, hogy érezze a törődést.


Élet: 20
Páncél: 10-3=7

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 08, 2013 9:41 pm

Még nem is ismerjük egymást Shizu-channal mégis úgy civakodunk mint a gyerekek akik nap mint nap együtt játszanak és persze emiatt össze is vesznek. Nekem személy szerint nincsenek negatív érzéseim a lánnyal kapcsolatban, de mintha ő érezne némi ellenszenvet irántam.. nem túl nagyot, de épp eleget ahhoz, hogy kimutassa. Ennek ellenére benne van a játékokban. Szegény Regit már megcsapta egyszer… nagy gáz van mert az állatkámnak elég két ütés.. De szerencsére gyógyulni is tud. A felállás a következő.. én fekszem alul.. Kapaszkodom Shizuka lábaiba, míg ő rajtam ül.. pontosabban már fekszik.
- Ugyan Shizu-chaaan.. én tudom, hogy te egy nagyon kedves lányka vagy.. - győzködtem róla, de ezt ős is tudja, csak rájátszik picit, hogy leszálljak róla.. pedig jelen helyzetben ő az aki rajtam van… igaz ezt egy kicsikét sem bánom.
- Shizu-chaaan gonosz vagy.. mozi nincs ebben a világban és párbaj közben vacsizni sem lehet.. és azt hittem hálás lennél érte, ha híres énekessel csinálhatod.. és nekem mindig van esélyem.. – viccelődtem majd az újabb támadást már nem tudta kivédeni a lányka.. hála a mocskos kis trükkömnek, amit muszáj volt bevetnem.. a győzelemért mindent, és ez még mindig jobb, mintha megütnék egy lányt.. Sokkal jobb.. főleg számomra… Rácsapott a kezemre, amit reflexszerűen elrántottam, pedig nem is fájt.. ezért a fenék csípést is csak kinevettem
- Itt ez nem működik, de ha ennyire tetszik amit látsz taperold csak nyugodtan – feleltem és megpróbáltam lerázni magamról a lányt, hogy szabadulhassak végre. Ideje kicsit komolyabban venni, bár nem sok esélyt látok a győzelmemre.. A képessége pont az a fajta ami keresztbe tesz nekem.. balszerencse, hogy ilyen képessége van, de az kész szerencse, hogy találkoztam vele, mert nagyon csinos és vicces lányka.. és már fel is mértem itt ott a kezemmel is.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szer. Jan. 09, 2013 4:12 pm

Külső szemlélő meg nem mondta volna, hogy ezek ketten csak most találkoztak először. Úgy szólogattak be egymásnak, mint két régi barát. Vagy rosszabb. Renből még ki is nézné az ember. De Shizukára nem jellemző, hogy túl könnyűvérű legyen. Igazi ellenszenvet nem érez a fiú iránt, csak nem engedi magát megtéveszteni szép szavakkal.
-Annyira azért nem vagyok kedves, hogy könnyen megszédíts a szép szavaiddal. Nem igaz?
Persze a szavak itt nem segítenek. Ő most épp a fiún ül. Ha felállna, akkor meg esélyt adna neki, hogy kirántsa alóla a lábait és elesne. Tehát ez most nem éppen a legjobb helyzet.
-Híres énekes? Mint az a Justin Bieber pár évvel ezelőtt? Legalább Rock bandában énekelsz? Attól még nem lesz több esélyed, csak a rajongóknál. De általában azok is csak a 15 perc hírnevükre vágynak. Ha rám hallgatsz, olyat keress, aki magadért kedvel és nem azért, mert híres vagy.
Miután kapott egy kis sebzést és rácsapott a fiú kezére, belecsípett a hátsójába. Aminek igazából nem volt értelme, hiszen itt a fájdalom nem valós, csak beképzelt. De az is csak míg megszokja az ember.
-Mi lenne, ha lehúznám a nadrágodat és megborotválnám a feneked a kardommal? Esetleg megnézzük, befér-e a markolat oda hátra.
Ren megpróbálja lerázni magáról Shizukat, akinek nincs ellenére a dolog, így oldalra vetődik, hogy szabadulhasson végre a szorításából és közben a madárnak is nehezebb legyen megtámadnia. Ha sikerül kiszabadulnia, újra védekező állást vesz fel. De ezúttal nem ő fog támadni.
-Most, hogy végre közelebbről is felmérhettél, megengedem, hogy ti támadjatok. Persze, csak ha nem akarsz visszalépni.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jan. 09, 2013 5:55 pm

- Jajj Shizu-chan.. ez nem a kedvességen múlik.. hanem a hozzáálláson, meg a beállítottságon és azon, hogy menyire is vagy perverz, vagy éppen menyire vagy kiéhezve egy kellemes és hosszú éjszakára.. A kedvességnek ehhez semmi köze szerintem.- Való igaz.. nem kedvességen múlnak az ilyen dolgok.. nem akartam mondani, de a legfőbb meghatározója a dolognak bizonyos körökben a pénz.. De ha ezt csak úgy lazán kimondtam volna, akkor tuti belém vágta volna a kardját.. amit mondjuk nem is értem, hogy miért nem tette meg eddig. Ami még furcsább, hogy tényleg nem ismert fel.. ő is csak egy atom kocka aki a konzolon csüng éjjel-nappal és nem kulturálódik a TV-ből és magazinokból.
- Ne hasonlítgass engem ahhoz a majomhoz Shizu-chan.. .. semmi kapcsolat nincs köztünk.. én híresebb, okosabb, helyesebb vagyok nála és persze hetero is vagyok vele ellentétben.. – háborodtam fel jogosan, hogy hozzá mertek hasonlítani.. hozzá kinek nem mondjuk ki a nevét. Ez már azért sértésnek számít még a sértések között is. A következő taktikánk sikeresnek bizonyult és én élveztem is, bár lehet, hogy a partneremnek annyira nem sikerült ez.
- Nahát Shizu-chan perverzebb, vagy mint gondoltam.. Csak nem élvezted az iménti érintésem és az volt rád ennyire hatással.. feltüzelt talán??- kérdeztem kuncogva, majd kisesen leráztam magamról az ellenfelemet.. odébb gurultam, majd feltápászkodtam. A lány is így tett, de meglepetésemre nem támadott. Reginald a vállamra szállt idő közben .. úgy se jön be az átlagos taktikánk a fura képesség miatt.
- Valld be, hogy élvezted ezt a „közelebbről felmérést”- incselkedtem tovább is majd lassan megindultam felé… Mikor a közelébe értem és támadni készült, vagy nem.. ez rajta áll csettintek egyet ezzel aktiválva képességemet aminek következtében négy méter távolságra repítem szegénykét.. Regi szinte azonnal indul is támadni, míg Shizu-chan azon gondolkozik, hogy mi volt ez..
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szer. Jan. 09, 2013 8:31 pm

-Szerinted. Én jobb szeretem, ha nem tartanak kedvesnek. Távol tartja a legtöbb bájgúnárt, aki azt hiszi, hogy pár szép szóval bejuthat az ágyamba. A legtöbbnek van elég esze elkerülni.
Nagyon jól látható volt a kettejük közt lévő szakadék. Ren a rivaldafényben élt és azt hitte a pénz és a hírnév megszerez neki mindent. Shizuka viszont inkább választana egy csórót, akit nem az ilyesmi érdekel, hanem tényleg komolyan gondolja a dolgokat. De most már legalább azt tudta, hogy honnan volt ismerős a fiú arca. Tehát egy újabb tinibálvány, akivel bizonyára tele van a média.
-Hát tény, nem vagy annyira visszataszító, mint az a másik.
Hagyta magát lerázni, mert így legalább végre kiszabadult az ellenfele szorításából, ami kezdett zavaró lenni. Főleg, hogy a fiú igyekezett ott fogdosni, ahol csak érte. Másnak már a kezét törte volna. De valószínűleg annak sem lenne itt semmi haszna egy másik játékos ellen. Hallott olyan esetről, akinek egy gépi ellenfél lecsapta a kezét, de hamar újra megvolt neki.
-Te fogdostál. Úgyhogy inkább nézz magadba, mielőtt engem nevezel perverznek.
Az igazat megvallva nem volt mérges. Legfeljebb kicsit bosszús, amiért a fiú fogdosni merte. De inkább a tehetetlenség ténye volt dühítő, mint maga az esemény.
-Tetszene, mi? Nem tudsz rávenni, hogy beismerjem, ami nem igaz. Főleg nem akkor, ha ilyen disznóságról van szó.
Ezúttal hagyta az ellenfelét támadni, aki közelebb érve csettintett egyet, mire Shizuka hátrébb repült egy lökéstől. Meglepte, de nem volt új, hisz egyszer már elsütötte ezt a trükköt a fiú. Nem bohóckodott gurulással, hanem simán hátra esett. Ahogy az várható volt, ekkor jött a madár, ami felé megint csak vágott egyet a földről. Ez után felkelt.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 10, 2013 4:16 pm

- Shizu-chan ez megint csak a te véleményed… tudod sok fiú van oda a hasonló stílusú nőkért.. Tudod, hogy van ez.. Szeretik a kihívásokat… és te elég nagy kihívás lennél elég sok férfinak.. ha nem az összesnek… Bizony.. talán még nekem is..- feleltem kuncogva.. de ami ezután jött.. hát lehervadt a szépséges kis mosoly az arcomról, mert hozzá hasonlítottak.. ő hozzá.. kinek nem mondjuk ki a nevét. Ez rettentően nagy sértés a számomra.. sőt.. minden férfi éneke számára.. De visszafogtam magam amennyire csak tudtam és felvilágosítottam a lánykát, hogy ő közte és köztem hatalmas a különbség.. ég és föld..
- Annyira?? Semennyire sem.. én Helyes vagyok.. több százan mondták már.. több ezren.. Naponta ráadásul..- villogtam egy kicsit.. bár nem direkt. .. egyszerűen csak úgy kikívánkozott belőlem ez a dicsekvés. Közben elkezdtem mocorogni, hogy szabaduljak végre és ez sikerült is… távolabb gurultam majd felkeltem a földről.
- Nah.. Shizu-chan aki ilyen dolgot mond… és kapcsolatba hozza a kardot és a hátsómat az igen is perverz..- feleltem kuncogva.. de ez igaz.. tuti hogy perverz a csaj, még ha nem is ismeri ezt be.. én átlátok rajta…
- Disznóság?? Mégsem vagy úgy felháborodva, mint a legtöbb lány lenne.. ez csak jelent valamit..- kuncogtam, majd újra támadásba lendültem és bevetettem a képességemet is.. A lányka elrepült és Reginald már támadott is, de sajnos Shizuka már készült erre és a petem felé csapott. El is találta, de nem hagyta annyiban.. a találat ellenére folytatta a támadást.. Majd annak végeztével visszarepült a vállamra..
- Hmm.. Azt hiszem feladom.. nagyobb szintű vagy nálam és fura a képességed.. nincs sok esélyem és fáradt is vagyok… - feleltem durcisan és előhívtam a panelom, hogy feladjam a meccset..
- De mikro egy szintűek leszünk.. újra megkereslek Shizu-chan.. – feleltem és odamentem, hogy kezet foghassak vele.. ha engedte, akkor hírtelen magamhoz rántom és adok neki egy kis smacit a szájára.. Majd nagyon gyorsan hátrálni kezdek..
- Akkor Szia!mondom és már megyek is.. akár futva ha kergetne..
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.