Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A kincses térkép

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Vas. Jan. 31 2021, 18:00


Résztvevők: Nova, Mia, Kasumi

Mind a hárman elhatároztátok, hogy bele vágtok egy küldetésbe. Jobb ötletetek nem lévén elsétáltok a Kezdetek városának főterén felállított hirdető táblához. //Hogy ott már összetalálkoztok vagy sem azt rátok bízom// Amint oda értek meglepődve tapasztaljátok, hogy mindössze egyetlen játékosi felhívás van csak a táblán. Talán valami board frissítés volt, vagy valaki úgy gondolta leszed minden más felhívást. Ki tudja. A lényeg, hogy úgy tűnik nincs választási lehetőségetek. A felhívás pedig ez;

Felhívás!
Ha érdekel egy kis pénzszerzés és már legalább 15-ös szintű vagy, valamint nem vagy kardforgató, akkor van számodra egy előnyös ajánlatom. Ha érdekel, vagy csak egyszerűen kíváncsi vagy, keres meg Nyster városának Lázálom nevű fogadójában. Általában esténként ott iszogatok.
Karasu

Ha érdekel a dolog akkor keresd fel a fogadót és benne azt a bizonyos játékost. A fogadó nem túl nagy. Egy teraszhelyiségen át lehet bejutni. amint belép szemben egy hosszú söntés látható. Előtte bárszékek, mögötte egy megnyerő mosolyú fiú törölgeti a poharakat, vagy épp kiszolgál egy vendéget. Az ajtótól balra három szögletes asztal található kettőnél két-két játékos ül és élénk beszélgetést folytatnak. Az egyik asztalnál két kardforgatónak tűnő férfi beszélget folytot hangon míg a másiknál egy idomárnő, akinek a róka petje a lábánál szunyókál, a vele szemben ülő férfi íjásznak hevesen gesztikulálva ecsetel valamit.
Az első érkező (ha nem együtt jöttetek) amikor belép, épp akkor lép el egy nő a pulttól, az oldalán logó katanából következtetve alighanem kardforgató, majd italával helyet foglal a bejárattól jobbra elhelyezkedő kör alakú asztalnál.
Még egy játékost látni, aki az ajtónak háttal a söntésre könyökölve üldögél. Amennyire meg lehet ítélni Ő valószínűleg egy harcos és a férfiak táborát erősíti.
Úgy tűnik a hely nem olyan népszerű, mert nincs olyan nagy nyüzsgés. Bár az is lehet, hogy egyszerűen csak nem a megfelelő időben éreztél (éreztetek).


[Küldetés] A kincses térkép Fogado10



//Ha kérdés van, nyugodtan írjatok PM-et//

Feladat: Dönteni, hogy meghallgatod-e az ajánlatot, és ha igen juss el a fogadóba, és keresd meg Karasut.
Határidő: 2021.02.07.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Hétf. Feb. 01 2021, 09:23

Nem tudtam, mit csinálhatnék. Elveszettnek éreztem magam, egy olyan tehetetlen kislánynak, aki nem tud magával mit kezdeni, ha valaki nem fogja a kezét. Alacsonyabb szintű küldetéseket a büszkeségem nem engedett vállalni, a magasabb szintűek az életem kioltásával fenyegettek.
Így hát visszatértem a Kezdetek Városába, ahol minden elkezdődött, hátha valaki ismét segédkezet nyújt. Ott találtam szembe magam a felhívással, mely igen kecsegtetőnek tűnt. Pénzre pont szükségem volt, hiszen az összeset elköltöttem néhány kacatra, nem volt túl magas és túl alacsony szintű sem. Az egyetlen zavaró tényező, hogy egy játékos akasztotta ki, így nem tudhattam, exp is jár-e a pénz mellé, azonban lehet, hogy talált egy rejtett küldetést, amit egyedül nem tud elvégezni. Akárhogy is, kecsegtetőnek tűnt a lehetőség, így azonnal fel is kerestem a helyet.
A fogadó nem volt túl zsúfolt, én pedig rögtön azon kezdtem gondolkodni, ki aggathatta ki a felhívást. Holló.. Holló.. Az állatidomárt, mivel róka volt a petje, nem pedig holló, szinte azonnal kizártam, tudtommal ugyanis van lehetőség petcserére a játékban. Egy harcosra szintén nem illett volna a leírás, a név alapján szinte biztos, hogy nem erő alapú karakter, vagyis nem arra épít. Egy holló fürge és ravasz.. Akárcsak egy íjász. El is indultam az egyetlen ilyen irányába, amikor félúton hirtelen megtorpantam. Ravasz.. Talán nem a legegyértelműbb kasztot választotta. A harvost továbbra is kizárom, ennyire nem ütne el a jellemétől a kasztválasztása. Megfordulok, elindulok a két kardforgatóhoz, amikor betoppan egy lány és hirtelen eszembe jut még valami.. Este érkezik és kizárta a kardforgatókat, így miért is beszélne eggyel? Ismét megtorpanok, éppen a két kardforgató előtt, majd, mintha csak az ő hibájukból fakadna bizonytalanságom, sértődötten megfordulok és leülök a lánnyal szemben.
- Te vagy Karasu? - Kédezem diszkréten, normál hangerővel, de éppen olyan hangosan, hogy csak ő hallja. Rendelnék neki egy italt, de éppen azért vagyok itt, mert nincs pénzem.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Szomb. Feb. 06 2021, 21:43

Kasumi nem érti, hogy lehet az, hogy amikor a kutyi keresésre jelentkezett még tele volt a tábla hirdetésekkel, most pedig egyetlen felhívás van csak kitűzve. Mivel a küldetésre szüksége van és választása sincs, így elolvassa.
A fogadó említése kellemes melegséggel tölti el. Eszébe jut Oto-san mosolygós arca, ahogy megdicsérte a mindennapi kemény munkáért. "Legalább megnézem jól vannak-e." gondolja magában és elővéve a kristályát határozott hangon belemondja.
-Teleport Nyster!

Mikor belép a fogadóba kicsit olyan érzése támad mintha csak hazatért volna. Az ismerős bútorok és arcok jóérzéssel töltik el. Odasétál a pulthoz és üdvözli az npc-t
-Szia Oni-chan! Hogy vagytok? Látom a forgalom egyelőre nem változott. - Köszön oda, és mosolyog a pult mögött álló npc-re. A nosztalgiázást követően átgondolja melyik játékos lehet Karasu. "A hirdetésen az állt, hogy itt szokott iszogatni, tehát törzsvendég. A pultnál ülő harcos csak könyököl, nincs előtte ital. A két kardforgató és az íjász-idomár páros előtt sincs ital, csak beszélgetnek. A kerek asztalnál ülő két lány közül, a sötéthajú ismerősnek tűnik, és előtte van is ital." A töprengést befejezve eltolja magát a pultól, s biccent Oni-channak.
-További szép napot! - Elindul a kerek asztalhoz, majd a szabad székre leülve köszönti az asztalnál levőket.
-Sziasztok! - Majd a fekete hajú lányhoz fordul.
-Te vagy Karasu san, igaz! Talán emlékszel rám, néhány napig itt dolgoztam a konyhán, Kasumi vagyok. Remélem nem zavartam meg semmit? A hirdetésed miatt jöttem, de ha alkalmatlan az idő majd visszajövök később. - Mondja mosolyogva és a választól függően marad, vagy felmegy a felső szintre beköszönni Oto-sanhoz, és persze a lányoknak is köszön, de csak gyorsan nem akarja feltartani őket a munkában.

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Vas. Feb. 07 2021, 18:53


Mia
A fogadó látogatói elfoglaltak a maguk kis ügyeivel, így senkinek sem tűnik fel tétovaságod. Majd végül dűlőre jutsz magaddal és lehuppansz a feketehajú lánnyal szembe, és minden köntörfalazás és előzetes udvariassági macera nélkül rákérdezel a kilétére. A megszólított fürkésző tekintettel méreget, majd vidáman megszólal;
– Így van! De remélem nem várod, hogy én is kitaláljam a te neved? – a kérdést követően, ami nyilvánvalóan csak költőinek szánt, belekortyol az italába. Ahogy az ital visszakerül az asztalra ugyan azzal a hangerővel folytatja, mint eddig. – Gondolom a hirdetés miatt jöttél. A szintedet nem tudom ellenőrizni, de ha túlvállaltad magad, azzal bizony magadra maradsz, mert nem vagyok senki pesztrája.
Egyelőre nem tudod eldönteni, hogy csak őszinte vagy inkább ilyen nyers a modora. Ekkor lép be egy vörös hajú lány, aki először a pulthoz megy, ott röviden beszél a bárossal, majd odajön az asztalotokhoz és leül a megmaradt üres székre. Köszönt titeket, majd ő is a kardforgatóhoz fordul. Úgy tűnik neked, mintha valami bennfentes lenne.

Kasumi
A pulthoz lépve üdvözlésed fogadva Oni-chan visszaköszön;
– Üdvözletem Kasumi san. Csak nem az ingyen italáért jött? – kérdi mosolyogva, de a választ meg sem várva, tölt neked egy italt és leteszi eléd – Egészségedre! Köszönjük megvagyunk. Egyelőre panaszra nincs okunk a forgalom elégséges, hogy fenntartsuk magunkat.
A rövid de velős beszámolót követően, elköszönésedre biccent, és visszatér a munkájához, ami jelenleg abból áll, hogy próbálja fogyasztásra bírni a pultot támasztó harcost.

Mia, Kasumi
A fekete hajú lány biccent.
– Szia Kasumi chanka, – vigyorog az újonnan érkezőre – ismerősnek tűnik az arcod. De ez nem jelenti azt, hogy ha alacsony a szinted, akkor vigyázok a formás hátsódra!
Némi iszogatással kitöltött hatásszünetet követően, kicsit előre dől és most már jóval halkabban folytatja.
– Azt gondolom, hogy ha már így összejöttünk térjünk is a tárgyra. Ha esetleg még érkezik valaki, majd beavatjuk.
Lenyitja a menüjét és az inventoryjából kivesz egy tekercset. A tárgy olyan, mint valami régi pergamentekercs, de semmi különös.
– Egy exp gyűjtő mob aprítás alkalmával dobta az egyik dög. De valamiért inaktív. Gyanítom nem szóló küldetés, vagyis csak csapatban lehet elvállalni, de az is lehet, hogy a kasztom nem megfelelő. –Mondandóját követően kitekeri a tekercset. A pergamenen egy térkép válik láthatóvá, valamint a térkép menüje is felugrik. Két gombot láttok. Az egyik a kilépés gomb, a másik a „use” ami jelenleg szürke, vagyis inaktív. Amint a térkép elétek kerül, Karasu megfogalmazza az ajánlatát.


[Küldetés] A kincses térkép Kincse11


– Ha a csapat lesz a gond azt könnyedén megoldhatjuk, csak egy party-t kell alakítanunk.  Viszont, ha kaszt probléma, azt csak úgy oldhatjuk meg, ha át adom a küldetéstárgyat. Ez nekem egy nyilvánvaló kockázat, lévén mi a biztosíték, hogy a teljesítés elött nem léptek ki a party-ból megtartva így a jutalmat. Szóval ez esetben biztosíték gyanánt szeretném, ha felvehetnélek titeket a barát listámra, és ha valami huncutságon kapnálak titeket akkor is megtaláljalak később. – majd egy fura mosoly kíséretében még hozzá teszi – És ne higgyétek, hogy a két vörös üti a feketetét!
Mivel a party meghívó nem egy komoly dolog azt fel is dobja azonnal nektek. Ha lefogadjátok és létrejön a csoport, ettől függetlenül, sajnos a térkép menüje továbbra is inaktív, tehát nem a csoport volt a gond. Muszáj lesz átadnia a téréképet.
– No akkor mi legyen elfogadjátok a barátfelkérést?

Feladat: Döntsétek el, hogyan tovább. Elfogadjátok a lány feltételeit?
Határidő: 2021.02.14.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Szomb. Feb. 13 2021, 11:56

Köntörfalazás nélkül, a bemutatkozás és udvariasság minden formáját kerülve üdvözlöm a lányt, ám úgy tűnik ez nincs ellenére, sőt, meglehetősen vidám hangnemet üt meg. Ez engem is megnyugtat és kissé old a feszültségemen, de nem eléggé ahhoz, hogy a korábbinál kedvesebb módon folytassam.
- Pedig azt hittem, hogy két kib*szott hétnyi játék után már mindenki ismeri a nevem.. - Jegyzem meg szinte sértődötten, aztán egy sóhaj kíséretében bocsánatkérő hangsúllyal folytatom. - Ne haragudj, nem a te hibád, hogy nyolc évig le voltam fagyasztva. Mia vagyok. - Saját nevemet kisebb undorral ejtem ki, elvégre az igazit mégsem használhatom és ez volt az, ami ehhhez a világhoz kötött.
- Nem kell pesztra, tudok vigyázni magamra.. Bár honnan is tudhatnám? - Kérdezem lemondó sóhajjal.
Közben leül hozzánk egy másik lány is, akit addig észre sem vettem, amíg nem csatlakozott a társaságunkhoz. Hát persze, hogy nem leszek egyedül.. Valójában az a meglepő, hogy nem jelentek már meg még többen.
- Ú, csajos buli - jegyzem meg izgatottan, mégis kisebb lekezeléssel a hangomban. Mióta megkezdődött a játék, ilyen keserű voltam. - Amúgy nem tudod mi történt a többi hirdetéssel a városban? - Kérdezem érdeklődve Karasut, bár sejtem a választ: az ő műve volt.
- Megbízhatsz bennünk - igyekszem meggyőzni, miután ismerteti a részleteket, én pedig kényelmesen hátradőlve elfogadom a csapatmeghívást. Semmi. Bár korábban azt mondtam, megbízhat bennünk, mégis..
- Mi a garancia arra, hogy nem teleportálunk el a térképpel és törlünk a barátlistánkról? - Kérdezem színtelen hangon; propozíciómban nincs semmi fenyegetés, hiszen nem is ilyen szándékkal tettem fel a kérdést, csupán kíváncsi voltam a reakciójára. - A játékban pedig a Fekete Péter mindig veszít. - Ezt már egy apróbb mosoly kíséretében teszem hozzá, miközben elfogadom a barátfelkérést.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Vas. Feb. 14 2021, 18:05

-Köszönöm szépen bár ezúttal nem italárt jöttem, valami más dolgom akadt itt. - Mosolygott a lány az NPC-re. Az italt elvéve sétált oda a fekete hajú lányhoz. Amint bemutatkozott lány nevetett egyet Karasu megjegyzésére.
-Arra nem is lesz szükség, elég tankos vagyok, hogy bírjam az ütéseket. - Válaszolt vissza Kasumi. Karasu elég nyersen fogalmazott így legalább a lány is megértette szituációt. Vetett egy pillantást a lány és már sejtette, hogy ezt nem lesz olyan egyszerű aktiválni mivel ha csak party lenne akkor az túl egyszerű lenne megoldani, azonban egy kasztra specializálódott küldetés már nehézkesebb egy ember számára.
-Én elfogadom a feltételeket és nem fogom azt csinálni, hogy meglépek a jutalommal. Mellesleg nem kezdenék ki vele, ránézésre is elég erősnek és tapasztaltnak néz ki. - Súgta oda Miának.
-Mégy annyit megtudhatok, hogy melyik szinten találtad és melyik szintre szól a küldetés? Csak, hogy, érted tudjam mivel állunk majd szembe, ha arról van szó. - Kérdezte komolyan Karasut. Nem sokkal később be is igazolódott Kasumi gyanúja, mégpedig, hogy nem elég a party. Mivel sejtette ezt a lány ezért csont nélkül elfogadta a barátfelkérést. "Remélem nem lovag kasztú küldetés lesz mert akkor az nem lenne könnyű, mivel akkor sok az ellenfél és mivel lovag vagyok egy ilyen küldetés valószínűleg az adott kaszt erősségeit tesztelné, ami a jelenlegi tárgyaimmal nem lenne egyszerű." Gondolkozott a lány magában egy kicsit aggódva a küldetés nehézségére való tekintettel.
-Én készen állok az kapott italomat már befejeztem. - Mosolygott a lány a másik kettőre nézve.

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nova Vas. Feb. 14 2021, 22:15

Csak megtörtént az, aminek előbb vagy utóbb meg kellett történnie. Nova eléggé legatyásodott mostanában annak köszönhetően, hogy nem talált egy számára megfelelő questet sem. Neki sajnos nem csak a nehézséget, de a társakat is figyelembe kellett vennie ahhoz, hogy az elvállalt küldetés sikeres legyen, máskülönben a bukás az elején el lehetett könyvelni.  Egy alkalommal a kezdetek városában kóricált, alkalmi munkát, esetleg könnyű questet keresve. a Főtérre érve becélozta a hirdető táblát, ami korábban szinte roskadozott a kitűzött felhívásoktól, kivéve most. Ez az ő szerencséje, még válogatni sem tudott.
- Lássuk csak:


Felhívás!
Ha érdekel egy kis pénzszerzés és már legalább 15-ös szintű vagy, valamint nem vagy kardforgató, akkor van számodra egy előnyös ajánlatom. Ha érdekel, vagy csak egyszerűen kíváncsi vagy, keres meg Nyster városának Lázálom nevű fogadójában. Általában esténként ott iszogatok.
Karasu


Olvasta fel hangosan az üzenetet. Túl sok infót nem árult el, mindössze alap információkat. A szintje megfelelt és kardforgatónak sem számított tehát a kritériumok megvannak a küldetéshez, a többet nem tudott ez alapján kideríteni, azt majd az említett helyen.
Hunyorogva felnézett az égre, egyik kezét felemeli árnyékot adva fáradt szemének, így óvva meg azt a nap káros sugaraitól. A nap állásából megállapította, hogy még csak kora délután lehetett, tehát felesleges lett volna azonnal a fogadóba indulni, volt még ideje bőven. Nem sok értelme lett volna egyből a fogadóba menni. Az csak egy fogadó, látott már megannyi olyan és hasonló létesítményt. Nyster városában is járt már korábban, nem quest, hanem a változatosság miatt. Bár a legnagyobb város a SAO-ban a kezdetek városa, unalmas lesz annak, aki ott üti el ideje nagy részét.
Azon a szinten volt még egy város, ami érdekelte: Morishi. Már az is elég vonzónak találta, hogy egy elég egyedi városról van szó, és amikor megtudta, hogy a vörös indikátorosokat még csak meg sem tűrik itt, hát akkor határozta el, hogyha valaha összeharácsolna egy kiesebb faházra valót, ott fog letelepedni.
Morishi-t még furcsábbnak találta, mint az eddig elképzelte.  A teleport pláza kivételével az egész város olyan, mintha belaktak volna egy teljes erdőt. Ugyanúgy megtalálható itt is minden, csak másképp. Nova nagyon élvezte a felfedezést, annyira, hogy még a fáradtság is kiment a szeméből. Városnak nevezték, de valójában egy barátságos kis falura emlékeztette a lovagot, amely mély szimbiózisban élt az erdővel. Csak úgy csodálta és remélte, hogy lesznek még ehhez hasonló helyek magasabb szinteken....
A fogadót nem volt nehéz megtalálnia, a legnagyobb épületet kellett keresse a településen, az egyetlent, melynek kettő szintje is volt. Belépve elállt a fiú szava is, nem csak az épület maga, de a poharak, korsók és üvegek nagyrészt is fából volt, mindent belepett az ismerős illata- Nem kellett több, eldöntötte: ő itt fog megszállni még akkor is, ha másik városban akad dolga.....

Nova este, pontosabban sötétedés után indult útnak Nysterbe, hisz nem volt pontos időpont megadva, mindössze csak annyi, hogy esténként. Ez nagyon tág fogalomnak számított, de általában az emberek a sötétedés utáni órákat szokták estének nevezni, ez tűnt a legmegfelelőbb időpontnak.
Nyolc, fél kilenc fele járhatott az idő mire megérkezett. Lassan tárta ki a fogadó ajtaját, hogy minél jobban szemügyre vehesse a felbukkanó fel felbukkanó arcokat. Voltak már itt páran, de a lovag csak egy nevet tudott és semmi mást.
- Szép estét mindenkinek!- köszönt nagy mosollyal az arcán, miután becsukta az ajtót maga mögött. Körülnézett alaposabban, otthonos kis fogadónak találta elég szimpatikus njk-kal, de jk-k is voltak itt bőven. Látott harcost, íjászt, idomárt és kardforgatót, majdnem minden kaszt képviselteti itt magát. Páran beszélgettek egymással, valaki csak a pultnál támaszkodott, egy másik társaság pedig gubbasztott valami felett a kerek asztalnál.  
- Öhm.... Karasu-san! Karasu-san itt van?! - választotta a legegyszerűbb megoldást a megbízó személyének kiderítésére
Nova
Nova
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2020. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Hétf. Feb. 15 2021, 00:55


Karasu Mia nyolcéves megjegyzésére kissé felvonja a szemöldökét, de nem szól. Arra is csak bólint, hogy nincs szüksége védelemre. Majd Kasumi kijelentésére is csak bólint. Viszont az íjász kérdésére már válaszol.
– Nem tudom miről beszélsz! – jelenti ki ártatlan tekintettel, Mia hirdetésekre vonatkozó megjegyzésére – Amikor kitettem teljesen üres volt a hírdető. – Hogy hisztek-e neki vagy sem ez már a ti dolgotok. Közben a hollóhajú hagyja, hogy záporozzanak a kérdések és a megjegyzések. Úgy tűnik nem nagyon lehet kizökkenteni látszólagos nyugalmából.  Majd, amikor alkalmasnak ítéli a helyzetet megsoroz a válaszokkal titeket.
– Majd meglátjuk. Szuper! Semmi, de a barátlista nem úgy működik, mint a csapat meghívó. Attól mert engem eltávolítasz a saját barátlistádról, te az enyémen még rajta maradsz. Onnan csak kétféle módon tűnhetsz el. Kilépsz a játékból és törlöd a karaktered, vagy én magam távolítalak el a listáról. 15-ös szint a cél.
Közben belép egy fiatal férfi a fogadóba, körülnéz és miközben Karasu visszaigazolja Kasumi barátfelkérését, elrikkantja magát. A fekete hajú lány felnéz, majd kezét felemelve csettint párat és int a fiúnak.
– Ide, ide cimbora! Hozz magadnak egy széket is. – majd Mia felé hajol és oda súgja – Úgy tűnik valaki belerondít a csajos bulinkba! – vigyorodik el, majd végig mustrálja a lovagot, és oda kacsint az íjásznak – De én nem bánom.
Amint az újonnan érkező letelepszik, tart egy gyors bemutatkozást;
– Én vagyok Karasu, az egyik vöröske Mia san, a másik Kasumi chanka. – majd vázolja a helyzetet az érkezőnek, és az új fejlemények fényében kicsit igazít az ajánlatán.
– Úgy tűnik a fegyverekben nem lesz hiány. Döntsétek el, hogy akarjátok-e azt, hogy veletek tartsak vagy intézitek magatok. Kasumi chanka megkapja a küldi tárgyat. A zsákmányból nekem csak a törtött katana kell, az arany és az exp a tiétek lehet.
Ha Nova szeretne vetni még néhány pillantást a térképre megmutatja neki, de végül feltekeri és átnyújtja Kasuminak. Egyelőre a csapatból nem lép ki, megvárja, hogy döntötök. Természetesen Nova is kap meghívást a csapatba.

Kasumi: Ha kitekered a küldetéstárgyat, vagy csak simán lenyitod a menüjét, neked mind két gombja aktív. El tudod indítani a küldetést.
Ha megteszed, akkor a csapat összes tagjának felugrik a küldetés panel rajta a szokásos elfogad elutasít gombokkal. A küldetés neve A törött kard bosszúja, és ahogy Holló is mondta a 15-ös szintre mutat a térképjelző.

Ha nagyon muszáj akkor kaptok még egy bevezető kört, de én jobban örülnék, ha a következő hsz-etek azzal zárulna, hogy teleportáltok Morishibe.

Feladat: Fejezzétek be a megbeszélést, és induljatok (feltéve, hogy vállaljátok a küldit).
Határidő: 2021.02.21.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Vas. Feb. 21 2021, 16:21

-Szia. - Köszönt Kasumi miután Karasu bemutatta a lovagnak. Ezt követően figyelmesen hallgatta a kardforgatót.
-Szerintem jobb ha velünk, jössz. Az én sebzésem nincs az egekben, a szintem valamennyire magas de a felszerelésem azonban elég alacsony. Persze én inkább életre megyek, mondhatni supoort vagyok aki csak tűri a sebzést. - Mosolygott a hollóra. Mondandója után megnézte a kapott küldetés tárgyat és minden gomb aktív volt, így valószínűleg egy lovagnak szóló küldetésről lesz szó, amit a lány már az elejétől fogva sejtett. Bár nem értette, ha ez lovag küldetés akkor miért kardforgató fegyver a jutalom. "Ez értelmetlen." Bosszankodott magában a lány, bár számára elég a tapasztalat és az arany, de mégis csak jobban érezte volna magát, ha tárgyat is kapna.
-Nekem működnek gombok szóval részemről indulhatunk. - Tartott egy kis szünetet. -Megyek majd én előre felderíteni a terepet, de lehetőleg ne hagyjatok magamra. - Tette hozzá. Indulás előtt még megnézte a térképen lévő útvonalat, igyekezett egy kicsit memorizálni mivel egy térképről van szó és azok hajlamosak el-el tűnni vagy más irányt mutatni. "Észak-kelet, Kelet a Siralom szurdok, nagyjából harmincöt, negyven fokban dél-keletnek a holtak házai és végül észak-keletnek." Motyogott magában a lány.
-Szóval ha átbeszéltetek mindent akkor indítom a küldetést és találkozzunk Morishi teleport padjánál, szerintem mire ti odaértek addigra én nagyjából feltérképezem a területet. - Informálta a többieket. Ezzel a lendülettel el is indult a teleport pad felé.
-Teleport, Morishi.
A teleportálást követően, ahogy ígérte a többieknek neki is látott ötven méteren belüli dolgok felkutatásában.

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Hétf. Feb. 22 2021, 11:17

//Elnézést a csúszásért.//

- Én is az vagyok, csak jól leplezem - súgom vissza Kasuminak. Társaságban nem illik súgdolózni, de ha Karasu kérdőre vonna, csak ráfogom a lányra, hogy ő kezdte. Ami igaz is volt.
Ugyan nem hittem el, amit a lány mondott a hirdetésekről, nem voltak fenntartásaim, elvégre nem egy nagy dologról volt szó. Igaz, így nem igazán maradt választási lehetőségünk, én mégis örültem, hogy itt lyukadtam ki. Karasu furcsán egykedvűnek tűnt, amit látszat-vidámsággal leplezett, én legalábbis ezt szűrtem le rövid beszélgetésünkből. Valakire nagyon emlékeztetett.. De nem is térhetett volna jobban el tőle. Feltűnt az öltözete és a narancssárga indikátor is, azonban egyiket sem teszen szóvá - nem lenne értelme és nem úgy tűnik, mintha bármi rosszat tervezne velünk végrehajtani, vagy végrehajtatni.
- Úgy tudtam, senkit nem akarsz pesztrálni* - hessegetem el Karasu megjegyzését as újonnan érkező fiúval kapcsolatban.
- Én is szeretném, ha velünk jönnél. Te találtad meg a térképet, meg aztán.. Szerezd meg magadnak a fegyvert. Amúgy minek neked egy törött katana? - Kérdezem érdeklődve. Nem sok tapasztalatom volt a játékban, így akár valami nagyon OP felszerelés is lehetett, számomra azonban nem volt sok haszna, hacsak ki nem lőhetem. De eng valóban az arany és az exp érdekel. Csak remélhetem, hogy nem egy frontharcos vesztegeti itt az idejét ilyen alacsony szintű küldetésekkel.. Bár mi mást is csinálnak?
Elfogadom a küldetést a felugró panelen és hacsak nem tart vissza valaki, én is elteleportálok Morishibe és várok, amíg Kasumi feltérképezi a terepet. Nem látom sok értelmét, négyen vagyunk egy lovag-kardforgató küldetésre, ebből kettő megfelel a kasztnak, ráadásul az elején nem is számítok nagy kihívásra. De ki tudja, nyilván tapasztaltabb, mint én. Csak tudnám akkor miért vesztegeti itt az idejét..? Ezt a játékot biztos nem nyolc évesre tervezték.

//* Természetesen nem Nova képességére utalok, hiszem azt Mia nem ismeri.//
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nova Kedd Feb. 23 2021, 16:13

Mindössze egyetlen egyszer kellett a hangját felemelni a fiúnak, máris jelentkezett Karasu-san, akiről is az is kiderült, hogy a "gyengébbik" nem képviselője. Ráadásul nem volt egyedül. Még két hölgy társaságában gubbasztott egy asztal felett, amin egy térképet vizslattak mind a hárman.
- Szervusztok! - odalépett hozzájuk bal kezével apró mozdulatokkal integetve - Bocsi, úgy látom késtem egy kicsit. - bár nem ő tehetett róla, hisz nem volt leírva pontos időpont, elnézést kért és megpróbált becsatlakozni a megbeszélésbe több-kevesebb sikerrel. - Nova vagyok és a lovag kasztba tartozom. Örvendek! -Odahúzott egy széket és figyelmesen hallgatta Karasu-san mondandóját. Minden bizonnyal a gyorsabb, rövidített változatot hallhatta Nova, mert a lányokon már nagyon látszódott a tenni akarás. A felugró felkérést zokszó nélkül elfogadta, nem volt vele semmi problémája.
- Ha számít valamit a véleményem, én is amellett szavazok, hogy velünk tarts Karasu-san. - egyből rávágta a lányok után. Igaz alacsony szintű questről volt szó, de a fiatalember már rég megtanulta, hogy bármikor és bárhol érhetik kellemetlen és főleg veszélyes meglepetések.
 - Nem is tudnád milyen ritkán van lehetőségem egyszerre ennyi szépséggel küldetésre menni -  széles mosoly ült ki Nova arcára. Egy kis hízelgés még nem ártott meg senkinek, mindemellett valóban ez volt az igazság. - Ráadásul az én fegyverem csak dísznek van nálam. Remekül tudom az ellenségeim elé vetni magam, de a megsebzésük az már nem az én asztalom - zavartan megvakargatta a fejét, nem a legjobb referenciával érkezett az már egyszer biztos, mégis elmondta. Már rég megtanulta, hogy az elején tisztázni kell a csapatmunkát befolyásoló dolgokat, mint például azt, hogy valaki képtelen támadni...
Először Kasumi-san, majd Mia-san is el teleportál Morishibe, abba a kis erdei városkába, ahol megszálltam... Micsoda véletlen...
- Öhm... -  az ottmaradt fekete hajú lány felé fordult zavartan pislogva. - Viccet félretéve szerintem szükségünk van rád Karasu-san.  Két lovag és egy íjász.... hogy is mondjam? -  bal kezével kisöpört pár kósza tincset a szeme elől, majd fülcimpáját kezdte el dörzsölgetni kicsit. - Nem a legjobb csapat, ha érted mire gondolok- egyik sem a sebzéséről volt híres, és ezzel a felállással a kisebb csaták is sokkal tovább tarthatnak, mint kellene....
- Remélem ott találkozunk - intett még egyet, végül előhalászta a teleport kristályt, hogy az említett helyre teleportálja magát....
Nova
Nova
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2020. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Kedd Feb. 23 2021, 21:34


A hollóhajú Mia pesztrálós megjegyzésére kaján vigyorral jegyzi meg;
– Nem is! De olyat nem mondtam, hogy engem ne pesztráljon senki. – a kijelentést még egy kis huncut csillogás is kíséri a lány szemében. Majd a letelepedő fiúhoz intézi szavait.
– Nem késtél sehonnan. Nem volt időpont megbeszélve. – Közben sorra kijelentitek, hogy csatlakozzon a kardforgató a küldetéshez, melyet a lány csak röviden reflektál – Akkor veletek tartok.
Kasumi magyarázatára csak bólint, viszont Mia kardra vonatkozó kérdésén el időzik. A szemén látszik, hogy erősen mérlegeli vajon mit mondhat el, vagy inkább mi az, amit az orrotokra köthet. Végül annyit mond – Egy ütős kardfejlesztés alapanyaga.
Nova szépségekre vonatkozó közlésére viszont felélénkül
– Uuu! Te kis kasza Nova! – vigyorodik el a saját viccén, de azért látszik, hogy értékeli a hízelgést. Sőt még kissé szétfeszíti a vállait is, hogy a kabát egy kicsit széjjelebb nyíljon, és a lökhárítók előrébb kerüljenek. Majd röviden összegez. – Akkor van két tankunk egy szupportunk és egy dps-ünk. Hát ütközetbe nem bocsátkoznék, de a feladatra pont jó lesz.
Közben Kasumi indítja a küldetést és sorra leokézzátok azt. Mielőtt Kasumi lelép még gyorsan oda veti neki;
– Arra semmi szükség. Bár a város elég furi, de nincs mitől tartanotok. Ha van rá mód inkább maradjunk együtt. – Talán egy kicsit még anyáskodónak is hangzott, szóval most kezdhettek gondolkodni azon is vajon minek köszönhető ez a hirtelen Pál fordulás.
A két másik lány elteleportálását követően Nova megjegyzését egyetértően fogadja.
– Szerintem sem lenne szerencsés, ha sebző karakter nélkül maradnátok, de ettől függetlenül ne hidd, hogy nem hagylak magatokra, ha a helyzet azt kívánja. – Meglepően őszinte hangon mondja, és minden kertelés nélkül. De a szemében mégis látsz némi aggodalmat tükröződni.

Mivel csak minimális különbséggel érkeztek és egymás után szép sorba jelentek meg a platformon, a közelben tébláboló NJK-k érdeklődő pillantásokat vetnek irányotokban. Miután Karasu is megjelenik, annak ellenére, hogy nem nevezte ki senki vezetőnek, gyors pörgő utasításokat ad.
– Ha valakinek ellátmány kell, az menjen és szerezze be magának. A városban van bolt. A gyülekező pont a város legészakibb csücske. Van olyan, aki nem vásárol? – ha van ilyen, akkor ahhoz a következő szavakat intézi;
– Rendben, akkor te velem jössz a gyülekező helyre, így a többiek könnyen oda találnak.
Ha nincs ilyen személy akkor kissé elgyötrötten jegyzi meg;
– Akkor én most a gyülekező helyére megyek, ti pedig amilyen gyorsan csak lehet csatlakozzatok.
Harmadik lehetőségként, pedig, ha senki nem akar vásárolni akkor azt mondja, nem kis megkönnyebbüléssel;
– Remek! Akkor akár indulhatunk is!
Ahogy átvágtok a városon, néhányan megbámulnak titeket. És ha figyelmesen szemlélődtök, még az is látszik rajtuk, hogy nem kis gyanakvással teszik ezt. Persze komolyabb dolog nem történik, így simán eléritek a város északi szélét, ahol is a küldetés jelzőtök csippan egyet. Ha megnézitek a panelt a következő részfeladat jelenik meg.


Juss el a kiszáradtfáig.


Ami úgy tűnik nem lesz komoly kihívás, mert a mobok messze elkerülnek titeket. Hogy ez minek köszönhető? Talán a vak szerencsének, vagy Kasumi magas szintjének, de az is lehet, hogy csak a lusta mesélő nem készült fel rendesen. Very Happy
Az ösvény, amin haladtok elég egyértelmű. Talán túl egyértelmű. A kiszáradtfánál, ami azonnal a szemetekbe ötlik, az a nagy kiásott gödör, nem messze a fától. A gödör mellett egy nagy kupac föld, melybe egy törött nyelű ásó van beleszúrva. A gödörből mintha egy felnyitott láda teteje kandikálna ki. Ami még egyértelműen nem a táj része az a tűzrakóhely, ami mintha egy lebontott tábor maradványa lenne.


[Küldetés] A kincses térkép Kiszar10


Feladat: Reagáljátok le az eddig történteket. valamint amennyire akarjátok részletesen, vagy csak felületesen, írjátok le mit csinál a karakteretek a helyszínen. Ha valamit megnéz megvizsgál, és talál valami érdekeset, azt megírom privátba, hogy aztán azt később megosztja-e a többiekkel, az már a ti dolgotok. //Kis kiegészítés, mert lehet, hogy ez így félreérthető.// Tehát a megviszgálás, megnézés a hsz-etek része legyen, az erdményt kapjátok privátba a következő kört megelőzően.

//Azt kell mondjam, elég jól elkaptátok a fonalat. Jó kérdések és gondolatok merültek fel eddig. Ha van olyan, aki sikeresen rájön a küldetés valamely összefüggésére, vagy „titkára” akkor azt külön jutalomba részesítem. Maku nem nézhetsz bele a küldetés fájljába!//

Határidő: 2021.03.07.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Kedd Márc. 02 2021, 10:02

Enyhén felvonom a szemöldököm Nova hízelgésére, már rossz pontot szerzett nálam, Karasu megjegyzésére azonban nevetésben török ki. Mikor észreveszem magam, gyorsan némaságab burkolózom és csak néhány pillanat múlva szólalok meg.
- Elnézést - kérek bocsánatot hirtelen "kirohanásomért", majd, talán hogy megszabaduljak a számomra feszült légkörtől, minél előbb elteleportálok Morishibe. Ott az NJK-k -mintha csak lenne bármi szerepül, hasznuk, vagy egy leheletnyi élet is bennük-, érdeklődve vizslatnak minket, mintga valami kiállítási tárgyak lennénk.
Karasu és Nova is hamarosan követnek minket és előbbi gyors utasítgatásokba kezd, ami ellen nincs kifogásom - "övé" a küldetés, nélküle nem is tudnánk róla, így nevezhető volt csapatvezetőnek. Ő döntött úgy, hogy beavat minket, nélküle elveszhetett volna ez a lehetőség. Igaz, én még mindig úgy voltam vele, hogy nélküle több lehetőségünk lett volna választani.. Ahogy megérkezik, az NJK érdeklődése gyanakvássá változik, ami alapjám csak két dologra tudok gondolni - vagy azért, mert narancssárga játékos és egy csapatban vagyunk vele, vagy a küldetés elfogadása triggerelte ezt a viselkedési formát. Ez megmagyarázná a korábbi anyáskodó stílusát is. Mindkettő is benne lehet a dologban, talán csak zöld játékosoknak szólt a feladat. Csak remélhetem, hogy ez nem okoz majd gondot és nem fordulnak majd ellenünk.
A kiszáradt fához menet végig próbálok Karasu mellett maradni, mjad ha felvettük egymás ütemét, a többiek haladásától függően gyorsítok vagy lassítok, remélve, hogy a lány öntudatlanul is követi a példámat és elszakadhatunk egy kicsit a többiektől.
- Biztos, hogy mindent elmondtál erről a küldetésről? - Kérdezem minden rosszallás nélkül, valóban csak érdeklődök és szeretnék felkészülni mindenre.
A küldetés első célpontjához érkezve rögtön a ládához sétálok és megvizsgálom, lenyitom a menüjét, hogy megtudhassam mi is ez pontosan. Ha jól sejtem és a táj többi pontja is beleillik az elképzelésembe, egy kisebb csapat játékos vagy NJK kutatott itt, azonban nem voltak képesek kiásni a kincset. Feltételezésemet igazolandó lenyitom a törött ásó menüjét is, ha nem vizsgálja már más helyettem.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Vas. Márc. 07 2021, 14:21

Kasumi halkan felnevetett Karasu Novával kapcsolatos szóviccére.
-Legalább a hangulat az jó lesz. - Mondta Kasumi mosolyogva Mia felé. Teleportlást követően Kasumi nem nézte át a környéket hiszen szinte mindenki egyszerre érkezett, így nem látta sok értelmét. "Szerencse, hogy Karasu nem vörös, így megússzuk egyenlőre a harcot." Gondolta magában. A lány kissé nyomasztóan érezte magát annak ellenére, hogy tudja jól, hogy ő zöld indikátorral rendelkezik.
-Én azt tanácsolom, hogy Nova maradjon hátul egyfajta hátvédnek én pedig megyek elöl mivel nekem van észlelésem, így ha bármi van akkor idő tudlak majd titeket figyelmeztetni. - Tanácsolta a lány a társainak, gondolva, hogy ez a felállás lesz a legjobb. -Persze, ha van valami más ötlet vagy egyéb ellenvetés meghallgatom, csak én ezt tartom logikusnak. - Tette hozzá a lány. Út közben miután már jócskán kiértek a városból Kasumi megnézte a térképet, hogy milyen messze van még az úti cél.
-Mindjárt ott vagyunk. - Közölte Kasumi. A kiszáradt fához érkezve Kasumi megvizsgálta a tábor tüzet, hátha talál valami hasznos információt. Megtapogatta a fa rönköket és a parázs közt kutatott. Nem tudja, hogy mégis mit keressen, de ő most bárminek tud örülni. Ki tudja, lehet beledobtak valamit ami elpusztíthatatlan tárgy. A tűzrakó helyen lévő köveket is megnézte, felemelte, arrébb rakta. Miután ezzel végzett egy kicsit beljebb merészkedett a fák közé, hátha jelez valamit az észlelése. Közben keresését használva lábnyomok után nézett, majd végül vissza ment a többiekhez.


/bekapcsolom a Keresés és Ézslelés jártasságom/

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nova Hétf. Márc. 08 2021, 11:00

Mindhárom jelentkező egyetértett abban, hogy az lenne a legjobb, ha Karasu is velük tartana. Dps player hiányában logikus döntés volt. Ahogy ez eldőlt, Mia-san és Kasumi-san a tettek mezejére lépet és a helyszínre teleportált. Nova értetlenül pislogott pár pillanatig, nem értette mire fel a nagy sietség. Talán ennyire égett bennük a tenni akarás, nem úgy mint a fiúban, aki inkább a megfontoltabb kategóriába sorolta magát.  
Halkan felnevetett Karasu teleportálás előtti utolsó megjegyzésére, értékelte a gesztust, legalább tudta mire számítson, ha baj van
- Oh... milyen őszinte, nem csak szép, még a végén szerelmes leszek - viccelődött, majd ő is előkészült a teleportálásra - Én ellenben nem hagylak magatokra titeket, akármekkora is a baj, hiszen nélkületek amúgy sem érek semmit - Valószínűleg nem is tudta Karasu-san, hogy ezzel mekkora igazságot hallott a lovagtól. Bár nem kis okot adott a gyanakvásra ezzel a megszólalásával a nő, Nova nem firtatta, nem kérdezte, hogy vajon milyen helyzet kívánhatná meg a cserbenhagyást....

- Én itt szálltam meg nemrég, nincs most szükségem semmire - teleportálás után lehetőség nyílt a készletek feltöltésére, mégsem éltek vele a hölgyek. A város széléhez érve egy csippanás jelezte, hogy újabb szöveg került a quest feladataihoz. - Legyen ahogy akarod - Kasumi-san tervét követve a férfi lovag maradt hátul hátvédnek arra az eshetőségre, ha a baj hátulról érkezne. Logikus lépést volt mégis furcsa érzés kerítette hatalmába a legényt. Nem értette miért vár mindenki támadást. Ezen a szinten a mobok már rég nem jelentenek veszélyt rájuk, főleg nem így, egy csapatban.
Mindezek ellenére útjuk zavartalan volt, egy mob sem volt a közelben, semmi ami rájuk támadhatott volna, igazán kényelmes kis sétában volt részük a cél eléréséig.
- Ejha! Milyen szorgalmasak a társaim - a lányok már belevetették magukat a keresésbe, amiben Nova nem hátráltatta őket. Körülnézett, megfigyelte Karasu-sant, hogy ő mihez is kezdett. Amennyiben észrevette a fiú egy pajkos kacsintással elintézte. Ami őt most érdekelte az a bizonyos kiszáradt fa ott elöl. Odasétált hozzá, körbejárta, megérintette, lassan végighúzta rajta tenyerét. Kíváncsi volta nevére: Kiszáradtfa. Vajon elírás történt vagy szándékosan ezt a nevet kapta ez a halott növény? Feljegyezte a koordinátákat, fel tett szándéka később visszatérni ide és lefotózni a szomorú fát.
Nova
Nova
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2020. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Hétf. Márc. 08 2021, 21:09


Kasumi javaslatát követően Miának nem okoz gondot kicsit elkülönülten beszédbe elegyedni Karasuval, mivel Kasumi az élen haladt, Nova pedig kicsit lemaradva mögöttük a hölgyek hátsóját védte //Vagy figyelte! Ezt majd Ő eldönti//.
A kérdést követően a kardforgató őszinte mosollyal feleli;
– Naná hogy nem! Miért tennék ilyet? Nem ismerlek titeket és egyelőre nincs okom bízni bennetek. De aggódnod nem kell. Nem vagyok bolond, semmi olyat nem titkoltam el, aminek jelentősége van a küldetés sikerére nézve. De hogy lásd kivel van dolgod, megosztok veled egy részletet. – Ha az íjász arra számít, hogy most valami újat tud meg, akkor sajnos csalatkoznia kell, mert a hollóhajú csak azt mondja amire már magától is rájött.
– Az indikátorom színe miatt nem tudtam felvenni a küldetést. – nem suttog, így akár Kasumi és Nova is meghallhatta, ha épp jobb dolguk nem lévén, épp tirátok figyelnek.
Szóval most a csapat kezdhet filózni azon, hogy mennyire szerencsés hozzásegítene egy olyan tárgyhoz, amit a rendszer szándékosan elzárt tőle.

Közben eléritek a fát és ki-ki a maga kis nézelődéseibe merül.
Illetve mégsem, mert Nova a kardforgatót figyeli, aki látványosan kerüli a helyszínt. Míg a két másoklány nyíl egyenesen az út vonalát követve megy a területre, addig Karasu az út bal szélére húzódva a lehető legnagyobb íven kerüli meg azt. Végül amint túl halad rajta, megáll az úton, ahol az a fák mögé kanyarodik. Amikor megáll és visszafordul, akkor veszi észre, hogy a fiú őt figyeli. A kacsintás egy mosollyal nyugtázza.

A kutakodásaitokat befejezve ismét összeverődtök, és ha jól sejtem elindultok a szurdok felé. Az út során, ha van megbeszélni valótok akkor itt az ideje, hogy belefogjatok. Valamint szeretném azt is tudni, hogy ki-kivel próbál beszélni, vagy mondjuk tartotok-e egy fajta alakzatot (mondjuk azt amit még az első szakaszra javasolt Kasumi).


[Küldetés] A kincses térkép Szurdo10


Feladat: Eljutni a szurdok legszűkebb pontjára.
Határidő: 2021.03.14.  //Ha Nova user munkája miatt, szüksége van plusz napra jelezzen nekem//

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Pént. Márc. 12 2021, 16:29

- Csak nem szeretném, hogy valami váratlan, kellemetlen meglepetés érjen minket emiatt - jegyzem meg Karasu "kirohanására". - De.. Megbízom benned, ha azt mondod nem lesz gond, elhiszem. - Mondom egy bátorító mosoly kíséretében. Nem zavar, ha néhány NPC-nek nem tetszik, amit csinálunk, zöld játékosként úgysem fognak megróni minket.
A kiszáradt fához érve egy kalandorregény tipikus látványa fogad minket - egy lebontott tábor mellett egy kiásott gödör, üres láda, törött nyelű ásó. Egyből arra gondolok, hogy talán a városban látottak jártak erre. Rögtön lenyitom a láda menüjét, mire egy alapszintű információval lát el arról, mire is használatos. Megkérdezem a többiek véleményét, de Kasumi is egyetért velem abban, hogy hagyjuk ott, így nem gyötrődök vele. Az ásó már érdekesebb, erre ugyanis küldetéstárgyat ír ki, így magamhoz is veszem későbbi használatra, ezt azonban nem osztom meg a többiekkel - nem tartom fontosnak, ha eljön az ideje, úgyis megtudják. Ha valaki kérdezi azonban, akkor elmondom.
Miután mindenki végzett a maga dolgával, továbbindulunk a küldetés következő állomásához, egy szűk szurdokhoz. Ha azok, akik nemrég a láda közelében jártak mégsem a város NPC-i voltak, akár itt is lehetnek. Ha valaki nem szeretné, hogy eljussunk utunk végéhez, itt tökéletes a terep számukra egy lerohanáshoz.
- Szerintem itt vegyül fel az egy tank elöl-egy tank hátul formációt, mert ez a hely kiváló egy rajtaütésre - közlöm szárazon, mintha csak egy tényt tártam volna fel.
Én leszerelem az íjamat a vállamról és felkészülök a harcra, ami jobb felszerelés és tárgyak híján annyiból áll, hogy figyelem a környezetemet az esetleges támadókat kutatva tekintetemmel. Ha valahol harcra kerülhet sor e küldetés során, akkor ez az a hely.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Vas. Márc. 14 2021, 14:20

Miután Kasumi átnézett mindent a tűzrakó helynél felállt, nyújtózott egyet majd kiment az útra.
-Ti találtatok valami hasznos információt? - Kérdezte a lány, azt azonban nem tette hozzá, hogy ő semmit sem talált. A küldetés azonban frissült így úgy döntött közli a többiekkel, hogy lehet haladni kéne tovább.
-Ha még mag akartok nézni valamit tegyétek meg nyugodtan, de a küldetés frissült szóval mehetünk tovább. - Informálta a többieket, ha még nem vettek róla tudomást.

Ahogy közelebb mentek a szurdokhoz Kasumit is egy hasonló érzés fogta el akár csak az íjjászt.
-Az egész szint alkalmas egy rajta ütésre de tény, hogy ez valóban a legelőnyösebb. - Mosolygott egyet a lányra. "Két irányba lehet csak menni és magas akrobatika jártassággal még fentről is érkezhet támadás." Gondolta magában a lány, így úgy döntött előveszi az invetorijából a pajzsát. (A kard már az oldalán volt). Ugyanis a pajzs az vesz el a gyorsaságából, még , ha nem is sokat.
-Mivel van észlelésem és nem vagyunk olyan magas szinten így nem hiszem, hogy nagy meglepetésre lehet számítani, kivéve ha játékosok, de azt meg nem hiszem, mivel számukra bajos lenne az idejutás az NPC-k miatt. - Közölte Kasumi. -De minden estre használhatom a lovag kaszt specjeit szóval nem lesz probléma. - Tett hozzá egy mosollyal. Majd eszébe jutott a másik lovag társuk.
-Nova, szerintem a lovag képességeit használd Karasun, én majd védem Miát. Így majd mi kapjuk a sebzést de mi bírni foglyuk, ők meg majd intézik a sebzést. - Tanácsolta. Úgy látszik a 8 évvel ezelőtti bétából szerzett tapasztalata lehet most kifizetődik.


/használom a "Mindenkit megvédek" (permanens) képimet:
Jellemből adódóan mindenkinek az alap érték ötödével plusz élet pontot biztosít minden csapat tagnak
Kompenzálás: nem növeli a saját életpontját.

Valamint a lovag kaszti búnuszát: Trója fala: amennyiben van pajzsuk felszerelve, egy játékost megvédhetnek a harc során. A sebzést a védés ideje alatt a lovag páncélértéke éri. Amennyiben a páncélérték nullázódik, már nem tudnak több személyt védeni./

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nova Hétf. Márc. 15 2021, 19:23

Nova volt a sereghajtó, de ezt egyáltalán nem bánta. Egyrészt, mert baromi jó volt a kilátás hátulról, másrészről meg megbeszélték és akkor is logikusnak tűnt ez a felállás. Az odaúton nem történik semmi, nem láttak senki és semmi ellenségeset a környéken. A lányok beszélgetését ugyan hallotta, de nem szált be, illetlen lett volna. A térképen kijelölt helyhez érve mindenki nyomokat keresett, amiből a fiú is kivette a részét, de azért szemmel tartotta a megbízóját. A nő egy hangyányit furcsán viselkedett. Nem azzal, hogy nem segített a nyomok keresésével, sokkal inkább látványos viselkedésével. Nagy ívben elkerülte a kutatás helyszínét, aminek nem igazán volt értelme. Nova, mint eddig, most sem mondott semmit, minek felkavarni az álló vizet? Már az elejétől kezdve bűzlött kicsit a dolog, ezt mindannyian tudták, mégis belementek más-más, vagy talán ugyan azon okok miatt. Az ifjú lovagot a kíváncsiság hajtotta, mint mindig, meg persze az aranyat sem vettette meg soha.
Kasumi-san és Mia-san bőszen nekiálltak keresgélni. Szégyen lett volna Nova számára kimaradni, ezért a furcsa nevű fához lépdelt megvizsgálni. A különös látvány miatt pár pillanatig csak gondolataiba merülve ácsorgott a fa előtt, ám mikor megérintette azt, nem várt dolog történt. A pittyegésre még össze is rezzent a szöveg elolvasása után... a megérzése nem hagyta cserben.
Épp csak feldolgozta, hogy mi van, máris mennie kellett, mert a lányok sajnos nem kaptak sok türelmet a jó istentől, vagy bárkitől. Nova utánuk ment és becsatlakozott a formációba.
- Ennyire sürgős lenne ez a küldi? Annál a csúnya fánál kaptam egy bónusz questet, ha érdekelne valakit - megosztotta velük ezt a lényegtelennek nem nevezhető információt, a többi már nem rajta múlott.
- Megvédem én bármitől, persze csak ha hagyja - felelte mosolyogva, mivel kijelentette a kardforgató, h simán lelép, ha baj van - De nem lehetne előbb megpróbálni beszélgetni? Józan ész is van a világon, talán jutott az esetleges támadóinknak is egy kevés - válaszolt a lányoknak és remélte, hogy csak valami fantom ellenséggel hadakoznak a fejükben, mintsem tényleg megtámadják őket.
Nova
Nova
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2020. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Hétf. Márc. 15 2021, 21:23


//Javítás: Figyelmetlenségemnek hála a korábbi szörnyharc hsz hibás volt, mivel tévesen a kazamata rendszer szabályát vettem alapul. Az alábbi javítása szerint már a Küldetésekre vonatkozó harcrendszer szerint megy a számolás és a sorrend. Kérlek olvassátok át újra! Bocsánat a hibáért!//

A megbeszélést követően elindultok a szurdok belseje felé a megbeszélt formációban. Kasumi az élen, középen Mia és Karasu, aki igyekszik nem széthúzni a „menetet”, vagyis ha picit lemaradnának akkor begyorsít. Valamint folyamatosan hátrafelé is figyel, ha esetleg a lovagúr lemaradna, szól neki hogy zárkózón.
Mivel azért nem azonnal éritek el a jelzett pontot, így ha akartok még akár beszélgethettek is. Viszont amint a szoroshoz értek, Karasu előhúzza a katanáját és Miát Kasumi felé tolja. Nem erőszakosan, de határozottan.  Mielőtt azonban felháborodhatna ezen, Kasumi észlelése is bejelez.
– Tiétek a keleti front, miénk a nyugati. – mondja majd a lovaghoz fordul – Bár van olyan mob, akibe az átlagnál több intelligenciát „plántáltak”, tartok tőle, hogy még azok sem partnerek a tárgyalásban.
Mire befejezi a mondandóját, a két említett irányból feltűnik 3-3 Sötét Elf.

[Küldetés] A kincses térkép Szurdo11


Karasu 2-es és Kasumi 1-es észlelésének hála, időben értesültök a támadásról, így a meglepetés ereje nem érvényesül.
Kör sorrend:
Karasu
mobok
Kasumi
mobok
Mia
mobok
Nova
mobok fejenként 10-szer. (50*-es azaz 600 sebzést adnak le)

Harcban vagytok, így a szó limit 100 szó, hacsak nem veszitek bele az idevezető úton folyó beszélgetést, mert abban az esetben 250 (összesen, vagyis lehet mondjuk 150-100 bontásban). Ha igen, akkor kérlek előre tegyétek a beszélgetést, és külön legalább egy sor kihagyással a harc leírást. Ha eléri a 250-et a hsz, teljes körnek számítom be a végelszámolásnál.

Karasu (Sebzés: 35, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.9 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9 SP kiskörönként.)
Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2 SP kiskörönként.)
Nova (Sebzés: 1, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Karasu kisköre:
Ellenfeleitek a fák fedezékéből előlépve lőnek rátok. A bevédéseknek köszönhetően a két lovagot támadják //Sötét Elf #1-3 -> Nova, Sötét Elf #4-6 -> Kasumi//. De mielőtt ez megtehetnék nyugaton, Karasu már a nyakukon is van és támadja a Sötét Elf #3-at. Az ugrás és akrobatika jártasságát kihasználva, szinte azonnal ellenfele előtt terem. Első vágása a mob hasi tájékát éri, majd a katana finom fordításával, mikor a pengét visszahúzza, az oldalán is megvágja. Végül a vágást befejezve, mikor a kard pengéje vízszintesen közé és az elf közé kerül, egy sima szúrással megadja a kegyelemdöfést. //Sötét Elf #3 pixeleződik//
A két megmaradt elf eközben egy-egy lövést ereszt meg Nova irányába hatástalanítva annak páncélját és sebezve őt. //Javítás!!!// Karasu figyeli ahogy Nova igyekszik az ellenfeleitek mozgását követni, de képtelen erre. A lány azonnal gyanút fog, és jobban összpontosít, majd ijedten elkiáltja magát.
– Amint rajtatok a cselekvés sora, azonnal teleportáljatok el! Most nem nyerhetünk! – majd, hogy nyomatékosítsa mondandóját előveszi a kristályát és … – Teleport Morishi!

Miután a kardforgató eltűnik a szemetek elöl, a keleti oldalon a három Sötét Elf célba veszi Kasumit és nyílvesszőik tompa puffanással érik el a lány pajzsát.

Nova sebződik 2*12 (24)HP-t, valamint Kasumi 3*12 (36) HP-t

Sötét Elf #1 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #2 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #3 0 HP, 0 Páncél
Sötét Elf #4 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #5 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #6 80 HP, 20 páncél

Kasumi Mindenkit megvédek (permanens) képije: Jellemből adódóan mindenkinek az alap érték ötödével plusz élet pontot biztosít minden csapat tagnak
Kompenzálás: nem növeli a saját életpontját. Mia max HP-ja 80->96, Nova max HP-ja 220->242

Kasumi (30. szint): 280/280 HP, 39 páncél, 125/125 CSP
Mia (20. szint): 96/96 HP, 35 páncél, 85/85 CSP
Nova (18. szint): 264/240 HP, 10 páncél, 60/60 CSP

Feladat: Menekülni!
Határidő: 2021.03.21.


A hozzászólást Nishida összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 20 2021, 18:40-kor.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Mia Csüt. Márc. 18 2021, 10:45

Kissé sajnálom, hogy a ládával nem tudunk mit kezdeni, de valószínűleg már kifosztották. Vagy csak én nem vettem észre valamit. Mindenesetre a lehetőségeinek kiaknázása nélkül indulunk tovább, amikor Nova bejelenti, hogy kapott egy bónusz questet. Nem mintha nem lett volna ideje elmondani korábban.. Talán túl sok figyelmet szentelt Karasunak. Amit nem csodálok, tekintve lenge öltözetét, de mégis szólhatott volna erről az "apróságról".
- Mi ez a bónusz quest? Meg tudod osztani? - Kérdezem, elnyomva magamban dühömet, nehogy valami olyat mondjak, ami miatt esetleg nem tenné ezt meg.
Ha megosztja, természetesen elfogadom, hátha több jutalomhoz jutunk, amit most neki köszönhetünk majd, hiszen én meg sem néztem volna a menüjét, azt hittem egy egyszerű útjelző. A leírást út közben olvasom el és csak reménykedek benne, hogy nem olyasmiről van szó, amit a szurdokhoz érkezés előtt kell elvégezni, azt ugyanis már elértük.
- Egyszerű mobokkal nem hiszem, hogy tudnánk "tárgyalni" - felelem színtelen hangon, ám én is ezt preferálnám a harc helyett, ha lenne rá lehetőség.

Alighogy kimondom, a hollószínhajú lány Kasumihoz tol és kiadja a parancsot. Csak sejtésem van, hogy megérzett, vagy észlelt valamit, ami be is igazolódik, mikor mindkét oldalról támadás éri a lovagokat. Hat sötételf rontott ránk, mintha csak igazolni akarták volna állításomat, én azonban nem örültem ennek a bizonyosságnak. Kasumi mögé állva, a másik frontot nem zavarva próbálom felvenni a helyzetemet, de így is a lehető legtávolabb elhelyezkedve a moboktól, hogy még csak véletlenül se találjam el a lovagot. Noha nem hinném, hogy könnyű harc lesz, ha az első nyílvesszőm valamiért leviszi az első mi frontunkon lévő ellenség HP-jának nagy részét, egy másikat veszek célba, hogy előző a lovaglány vágja le. Ha azonban nem sokat mozdul az életcsíkja, több támadást is indítok felé, már amennyire ez lehetséges. Az első igazi harcom..
És máris kudarc. A támadásomat követően látom Karasut és Kasumit is elteleportálni, én pedig értetlenül meredek Novára, aztán én is előveszem a kristályom.
- Teleport, Morishi.
Megérkezve magamba fojtom dühömet, ha ott van, kérdőn nézek Karasura.

//Nem írtad, hogy melyik oldalon hányas számú elfek állnak, így értelemszerűen a mi oldalunkon lévőt támadom. Ha jól sejtem, akkor:
Támadom kétszer Sötét Elf #4-et//


A hozzászólást Mia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 23 2021, 08:56-kor.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 18 2021, 10:45

The member 'Mia' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kincses térkép 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] A kincses térkép 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Pént. Márc. 19 2021, 19:05


Mia: //Bocsánat, valóban nem jeleztem, hogyan oszlanak el az ellenfelek, de ügyesen kilogikáztad! Valamint a következő körtöl majd Kasumi után következel.//
Amint az első nyilak becsapódnak Kasumi pajzsába, rögtön viszonzod a lövéseket célba véve az első szemed elé kerülő elfet. Két lövést is leadsz, melyek pontosan célba is találnak.

Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9 SP kiskörönként.)
Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 0 SP kiskörönként.)
Nova (Sebzés: 2, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Sötét Elf #1 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #2 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #4 30 HP, 0 páncél
Sötét Elf #5 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #6 80 HP, 20 páncél

mob fázis: Nyugaton a két megmaradt elf szakadatlan lelkesedéssel sündisznósítja Novát így újabb két nyílvessző meredezik ki lovagunk testéből.
Keleten is hasonló a helyezt talán annyi különbséggel, hogy Kasumi pajzsa még kitart, de már nagyon kezd áttetszővé válni.
Nova sebződik 2*12 (24) HP-t
Kasumi sebződik 3*12 (36) HP-t

Kasumi (30. szint): 280/280 HP, 3 páncél, 125/125 CSP
Nova (18. szint): 242/204 HP, 0 páncél, 60/60 CSP

Kasumi jön!

Feladat: Menekülni!
Határidő: 2021.03.26.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Kasumi Pént. Márc. 26 2021, 15:50

Kasumi felfigyelt a bünusz küldetésre és ő is kíváncsivá vált, hogy meglehet-e osztani.
-Nem emlékszem, hogy találkoztam volna-e valaha bónusz küldetéssel a béta folyamán, szóval lehet jó jutalom jár érte, ha teljesítik. - Mosolygott a lovagra. Kasumi kíváncsi volt mit jelentenek a bónusz küldetések így egy kicsit utána járt a menüben hátha talál valami információt.

Kasumi éberen figyelt amint beljebb merészkedtek a szűk szurdokban számítva egy kisebb rajtaütésen, ami pár pillanattal később meg is érkezett. Szerencsére Karasu is és Kasumi is rendelkezett észleléssel így nem volt nagy meglepetés.
-Itt jönnek. - Informálta a két másik játékost. Az irányt pontosan nem tudta a lány ennek köszönhetően kapott egy minimális sebzést de szerencsére még bírta. Pár pillanattal később pixeleződésre figyel fel Kasumi és egyből hátra tekint. Amennyit látott a takarás miatt tudta, hogy Karasu egyet leszedhetett, mivel mindenki élete még rendben volt. Kasumi vissza fordult koncentrálni Mia védelmére.

Nem sokkal később Kasumi fel figyel Karasura és ismét hátra tekint, hogy mégis mi a probléma. Karasu és Mia teleportálását követően tudta, hogy valami tényleg komoly probléma adódott, hogy, ha teleportálásra kényszerülünk. Kasumi azonban nem esett kétségbe. Jobban aggódott Nova miatt mint saját maga miatt. Kasumi elővette a teleport kristályt és vissza teleportált Morishibe.
-Teleport Morishi.
A lánynak voltak selytései, hogy mi lehet a probléma, de inkább nem akart találgatásokba kavarodni, így egyszerűen csak megkérdezte Karasut.
-Mi a probléma? - Kérdezte nyugodt hangszínnel a kardforgatót.
-Mi lesz, ha Nova nem jön vissza? Ott csak nem hagyhatjuk, hogy meghaljon.


/használom a teleport kristályt/

_________________
[Küldetés] A kincses térkép Kasumi16

[Küldetés] A kincses térkép 1810 [Küldetés] A kincses térkép 1312 [Küldetés] A kincses térkép 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Nishida Pént. Márc. 26 2021, 16:29


Szerencsére követve Karasu figyelmeztetését sorra portáltok el, és már csak az ifjú lovag maradt hátra. Akit további ellenfelek hiányában a megmaradt elfek célba vesznek és tovább apasztják az életcsíkját. Remélhetőleg ő sem olyan bolond, hogy egymagában itt maradjon és hamarosan csatlakozik társaihoz.

Nova sebződik 5*12 (60) HP-t

Nova (Sebzés: 2, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Sötét Elf #1 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #2 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #4 30 HP, 0 páncél
Sötét Elf #5 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #6 80 HP, 20 páncél

Nova (18. szint): 264 /156 HP, 0 páncél, 60/60 CSP

Nova jön, utána ellenfél hiányában (csak nem marad itt) a mob kiskör elmarad, nagykörrel (mesélői hsz-szel) folytatjuk azaz visszatér a 250 szólimit.

Feladat: Menekülni!
Határidő: 2021.03.31.

_________________
.
[Küldetés] A kincses térkép 14744310[Küldetés] A kincses térkép Nishid10
________________
Adatlap
Narráció: #AA99DD
Beszéd: #9D9D7D
Nishida
Nishida
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2020. Dec. 02.
Age : 53

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kincses térkép Empty Re: [Küldetés] A kincses térkép

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.