Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[40. boss]

+8
Simeon
Rinne
Mirika
Akito
Hinari
Leonard
Ozirisz
Szophie
12 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[40. boss] Empty [40. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 26 2020, 02:16

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Ozirisz
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (5-ös)

Résztvevők:
-Hina
-Leonard
-Szophie
-Ozirisz
-Akito
-Silence
-Chakna
-Rinne
-Rikomono
-Mirika
-Simeon

A boss kazamatája végig a tenger alján található, melynek dungeonében szerencsére mindenhol találhattok oxigén mezőket. A haladást tovább nehezíti az elképesztően erős szörnyek, melyekre azoknak, akik épp hogy csak elérték a bossszintet, ők igencsak megszenvedtek az ideúttal, ha soloba jöttek, de sokára végül, de megpillanthattátok a különös kijáratot. Alapjáraton az egész kijárat a felszínen volt, ugyanis a bejárat előtt olyan 30-40 méterrel a dungeon elkezdett emelkedni egy kőlépcső nyomán, kiérve pedig egy kisebb tisztáson pihenhettek meg, melynek tetején egy hatalmas tutaj pihent, melyet az alatta lévő víz sodrása szorosan az ajtónak nyom. Nem nagy rejtély, de ha kinyitjátok az ajtót a tutajjal együtt fogtok majd megindulni, így jobb nem felelőtlenül nyitogatni.

// Azok akik minimum 2-3 szép kerek, egész mondatban kijátssza az erős mobokkal való találkozást +10% exp-t kapnak a játék végén jutalmul //


Határidő: január 6.-a (az ünnepekre való tekintettel)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 01 2021, 17:33



Nem sok alkalma volt gyakorolni még a búvárkodást, mivel Vezér gyűlölte a vizet. Ezek a szintek pedig túlságosan veszélyesek voltak már hozzá, hogy fegyver nélkül mászkáljon.
Megforgatta a farkaskarmot a kezében és elmosolyodott.
- Ez legalább nem rinyál, ha vizes lesz - állapította meg magában és jó poénnak tűnt farkas nélkül is farkasos lánynak lenni. Sokáig szórakozni azonban nem volt ideje, mert hirtelen egy mob tűnt fel előtte, jelentős életponttól megszabadítva az idomárt árnyharcost. Egy erőteljes rúgással eltávolodott tőle és egy légbuborék felé vette az irányt, hogy pótolja azt, amit a szörny által okozott meglepetésében véletlenül kifújt. Izgatott volt, amiért megküzdhetett ezekkel a bestiákkal és még kihívást is jelentettek számára. Vajon milyen lesz a bossharc?
Az információk, amiket egy bizonyos Akito osztott meg mindenkivel, felettébb aggasztóak voltak, de Szophie sosem volt az az aggódós típus. Biztos volt benne, hogy a többiek majd kitalálnak valamit, neki pedig nincs más dolga - azon kívül persze, hogy pontjaival és igyekezetével segíti társait -, mint elámulni a rendszer alkotta szörnyek erején és sokszínűségén. Na meg persze itt volt az ideje annak is, hogy élesben kipróbálja a késeit.
A szörny újra lecsapni készült, de ezt már nem várta meg. Elrugaszkodott egy szikláról és pixeleire hasította. Sokáig azonban nem volt nyugalma, mert máris megpillantott egy újabb mobcsapatot a távolban.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal12046/10500[40. boss] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Jan. 02 2021, 22:29

Azt hiszem nem gondoltam végig a következményeket amikor a jártasságaimat válogattam össze. Persze azt nem lehetett több évvel ezelőtt előre látni, hogy példának okáért a Keresés mostanság nem elhagyott tárgyakat hanem bosstermeket fog hozni. Persze ezzel önmagában még nincs is semmi probléma, de amikor rejtélyes véletlenek pont a szintvezér terméhez vezetik az embert – akkor is, amikor csak nemes egyszerűséggel az új szintet akarná kicsit felmérni, kissé gyanús. Ráadásul pont egy újabb "kerek" boss, és az ilyen abszolút nem egyszerű. Az eddig napvilágot látott infók pedig csak egyértelművé tették ezt. Hogy ez az elveszett felszerelések pontosan mit is takarnak, az még rejtély. Csak a harc idejére nyúlja le a boss? Ha legyőzzük, visszakapja mindenki ami az övé volt? Ha burkolunk akkor visszaszolgáltatja a rendszer, vagy a boss megtartja utánunk mint szuvenírt? Megannyi kérdés, amikre nem tudjuk a választ – még. Persze az is benne van a pakliban, hogy a beugró csak szabadságon van, és ezt a tényt leplezve szolgáltat – valótlan – infókat. Hisz ez utóbbira volt példa.
Az út a bosshoz sem volt valami egyszerű. Bár úgy, hogy másodjára már a céhtársaimmal együtt tértem vissza oda, már jóval könnyebb volt. Meglepően erősek voltak az errefele úszkáló mobok, és már akkor is kellett használnom a Zerios-gyűrűt amikor múltkor visszafelé tartottam innen. Erősek, és sokan voltak – legalábbis többen, mint amit egyetlen ember kényelmesen elintéz két légbuborék között. Többnyire a sor végén haladtam, figyelve a céhtársaimra, védve őket a váratlan felbukkanó szörnyektől. Persze, már csak az hiányzik, hogy például Silt lenyelje az a bazi nagy halszerű mob. Az, amiről első gondolatom múltkor az volt, hogy "Hurrá, megjött a busz" aztán ahogy megvillantotta a helyes fogait, egyből tudatosult bennem, hogy nope, ez nem megfáradt utazót lát bennem, hanem csábító húst. És mire a kardom lendíthettem volna, addigra már megszabadított a páncélpontjaim nagyjától. Meg persze azokkal a bazinagy kígyószerű izékkel se árt vigyázni. Igaz, hihetnénk azt is, hogy szeretethiányban szenvednek ezek az állatok, de a szorításuk... na az veszélyes. Körben persze szükség volt a légbuborékoknál rövid pihenőket tartani – avagy amíg a cselekvéspontok visszatöltenek, meg kicsit kifújjuk magunk, és persze az időközben elrágcsált vagy elfulladozott életpontokat sem árt pótolni.. Majd végül jött az az ominózus kőlépcső, az emelkedő, ami "visszavezetett" minket a tisztásra, ahol legalább már a fulladásos sebzésen nem kellett aggódni...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal19096/10100[40. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Leonard Vas. Jan. 03 2021, 16:37



Lemondó sóhajjal figyelte a hal fogai közé akadt, egyre csak távolodó kardját és a körülötte felszálló pixeleket, amelyek a kézfejéből maradtak.
Milyen jó ugye, hogy a játékban nem létezik fájdalom, az elvesztett testrészeket pedig viszonylag könnyen újra lehet növeszteni. Megropogtatta ujjait, rábámult a rózsaszín húsra, amely alig fél pillanattal a potion megivása után visszakerült a helyére.
Bámulatos és egyszerre ijesztő volt ez a virtuális világ, szabályai azonban nem mindenben tértek el a kintiétől. Ha ellopják a kardodat, akkor bizony kard nélkül maradsz, csodaszerek ide vagy oda.
Vehemensen lökte el magát a sziklafalról, amelynek tövében megpihent. Minden gyorsaságpontját beleadva, heves mozdulatokkal úszott az állat után és ebben az sem állította meg, hogy a hal egyre csak távolodott azoktól a koordinátáktól, ahova meg kellett volna érkeznie nagyjából tizenöt percen belül.
Elúszott néhány behemót bestia mellett, elkapta a csontvázszörny farkát és hatalmasat rántott raja, minek nyomán az  felüvöltött. Társai jobbról is-balról is a fiúba martak, de őt nem érdekelte más, csak hogy kiszabadítsa az Akatsukit az állat sűrű fogazata közül. Rúgott egyet és még egyet a hal szája felé, de a szálkák nem akarták megadni magukat az erőnek. A mob aztán hirtelen hatalmasra nyitotta a száját és egyetlen, gyors és félelmetes csattanással bekebelezte a fiú egész testét.
- Szóval ezért késtem el - szabadkozott vigyorogva Hinari előtt állva valamivel később, miután hatalmas beleéléssel előadta az egész történetet. Szavait alátámasztva förtelmes halszagot árasztott.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal18220/10500[40. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 03 2021, 21:14


Mint legtöbbször mostanában, a céh együtt ment bossolni és ha a kazamata elején azt gondoltam, hogy útközben lesz lehetőségem a taktikán gondolkozni és esetleg megkérdezni Ozitól ezt-azt, hogy ő mire gondolt és milyen itemeket készített elő, hát a vízi mobok egyetlen lélegzetvételnyi szünetet sem hagytak nekünk. Ez önmagában még nem lett volna gond, de Miri még alig hagyta le a boss szintjét, így oda kellett figyelni: mennyi mob támad, honnan és kit, milyen erősek és mennyire gyorsak.
- Jobbról kettő - tájékoztatott is a Katana, én pedig egy utolsót szippantottam a légbuborék oxigénjéből, majd alámerültem és két lendületes vágással elpixeleztem a Mirit támadó tengeri kígyót... hogy a lábamat közben elkapja egy angolna. A mobok pedig sosem fogytak el. A csapatmunka hátránya persze egyben az előnye is volt és mivel Leo időközben elcsámborgott valamerre, így a szokásos, kazamatákban használt kombinációt most Fuwával vagy épp Momóval hajtottam végre, helyzettől függően.
Mire elértük a kőlépcsőt, erősen kapkodtam a levegőt, majdnem sárgába csúszó életcsíkkal.
- Régen volt már ilyen nehéz... - sóhajtottam és egy mozdulattal csavartam ki a hajamból a vizet, hogy aztán a következő pillanatban a nedvesség pixelek formájában távozzon onnan. Szophiet boldogan megöleltem, amint megláttam és ugyan tekintetemmel elkezdtem keresni Vezért, de hamar rájöttem, hogy hiába kutatok a farkas után. Pedig megszokhattam volna már, de nyolc év hosszú idő... benne ragad az emberben az önkéntelen mozdulat, újra és újra, újra és újra...

Amíg vártunk, a felszereléseimet nézegettem és az Akitotol kapott pm-et. Végül aztán úgy tűnt mindenki ideért, a szőke kardforgatóval együtt, akinek történetét még itt, a negyvenedik boss ajtaja előtt is megmosolyogtam.
- Szóval Pinokkiósat játszottál - vontam le a következtetést - Mármint, hogy lenyelt a hal - böktem az orrára és kacsintottam hozzá, az arcomról azonban egy sóhajtás kíséretében szinte rögvest lehervadt minden vidámság - Egyébként nem késtél le semmiről, Ozi még nem kezdett bele - nyugtattam meg a srácot, majd az említett kardforgató irányába fordultam:
- Szerintem senkit sem várunk már - néztem körbe és húztam el a szám szélét. Az első próba valószínűleg úgyis csupán a felderítést fogja szolgálni, ha viszont Ozirisz ennyi ideig készült erre a harcra, remélhetőleg legalább az itemekkel nem lesznek gondjaink. Én a magam részéről be is raktam az alapítvány részét a közösbe és mivel céhtársam nem keresett fel taktikát megbeszélni, érdeklődve vártam, mi alapján indulunk majd el.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal29686/10100[40. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Akito Csüt. Jan. 07 2021, 22:51

Hát eljött ez a nap is. A 40. boss termének meghódítása és egyben a sok éves szabadságom végé. Bevallom inkább maradnék itthon és olvasnék valamit. Sokkal könnyebb lenne, de mégsem akarom, hogy tovább álljon az idő. Ideje megforgatni újra a saját időm kerekét.
Évek óta először öltöm magamra a régi felszerelésem, érdekes érzés, majdhogynem idegen már teljes páncélzatban, gyűrűkkel, rúnával meg mindennel, nehéznek érzem magam. Na, a siránkozásnak vége, ideje indulni még le nem beszélem magam erről az őrültségről. Ez a boss nem lesz piskóta az infók alapján, nem lehet félvárról venni...

Sosem voltam egy nagy úszó, mégis nekem való terepnek mondanám ezt a dungeon-t. Gyorsan haladok, légbuborékról légbuborékra. Valaki vagy valakik voltak olyan kedvesek, hogy nemoskkal előttem végeztek a mobokkal, amiknek még nem volt idejük respawnolni. Néhol egy-egy csúnya polip kiszemel magának, de az ő baja, hogy egy vízelementállal szegül szembe a víz alatt, ahol nem csak a legerősebb, még láthatatlan is.
Walter semmit nem enged hozzám közel, gátolja a mozgásukat támadásai közben, hogy könnyű utam legyen továbbra is. A gazdi szeme fénye

Megérkezvén kimászok és illedelmesen biccentek a már ott lévő frontharcosoknak. Mind csilivili felszerelésben állnak a kapu előtt, talán van akinek a legújabból is van. Igen, ilyennek kell lennie egy frontharcosnak. Hozzájuk képest én mintha holmi poros és rozsdás ócskaságokban lennék hehe. Keresek egy kis zugot, ahová ledőlhetek. Biztosra veszem, hogy van még időm, hisz oly kevesen állnak előttem.... igen, mindössze idő kérdése.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal11032/10100[40. boss] Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2021, 16:59

Nem kellett hozzá sokat várnom, hogy beigazolódjon, ez a boss-labirintus nem tréfa. A szörnyek rögtön nyilvánvalóvá tették, hogy ez a hely nem feltétlenül az én súlycsoportom. Szerencsére nem voltam egyedül, de így is határozottan kiadós testmozgásba torkollott a légbuborékról-légbuborékra settenkedés, amiben az akadálypályát a virtuális véremre szomjazó úszó lények jelentették. Minden tapasztalatomra szükségem volt ahhoz, hogy biztonságos távolságban maradjak tőlük, és ezzel együtt támogatást tudjak nyújtani a céhtársaimnak. Nem mondanám, hogy növelte az önbizalmamat, hogy már megint én húztam le a csapatot, de ez csak azután kezdett foglalkoztatni, hogy átverekedtük magunkat a kazamatán. És végsősoron Leo-kun sípcsonton rúgásával távozott is belőlem a feszültség.
- Ezt azért, mert nem tudsz vigyázni magadra >.> - tettem hozzá, majd sóhajtottam egyet. A jubileumi bossok sose voltak könnyűek, és én "sajnos" csak egyet hagytam ki. Ez is rettentő komplikáltnak tűnt az infók alapján, de legalább kaptunk erősítést Szophie-chan és a vörös hajú srác képében, akiket még nem láttam harcolni, mióta vissza vagyok. Kicsit feszülten igazgattam régi-új köpenyemet a vállamon, talán azért is voltam szokatlanul csendes.

Éjféli Kaméleon Köpeny helyett hagyományos Kaméleon Köpenyben harcolok >.> Pontváltozást nem okoz.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal11225/10500[40. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Rinne Pént. Jan. 08 2021, 17:35

Rinne mosolyogva úszott keresztül a szörnyek között. A harapásaik, karmolásaik, vagy éppen farkuk csapásai rég nem érzett bizsergést keltettek minden sebe helyén. Ezek a mobok végre kihívást jelentettek. Legalábbis a maguk módján, hiszen a lány által viselt masszív páncélréteg talán még egy atomrobbanástól is megvédte volna, nemhogy néhány halacskától. Viszont az, hogy fegyverével újra és újra be kellett zúzni ezeknek a lényeknek a fejét ahhoz, hogy elpusztuljanak végre, azt jelentette, hogy egész sokszor megsebezték. Mondhatni végre érzett valamit.
Érkezésekor a lány rögtön nyújtogatni kezdte a nyakát. Mondjuk túl nagy tömeg nem volt, de éppen ez okozott benne hiányérzetet. Ugyanis ahogy körbehordozta tekintetét, csupán egyvalakit keresett, de azt az egyet nem látta. De hát mégis hová rejtőzhetett? Benézett mindenki mögé, hátha csak bújócskázik, azonban egyre jobban összezavarodott, ahogy fogytak a búvóhelyek. Egészen addig, amíg teljesen le is fogytak.
- Simeonsan... hol van...? - billentette oldalra a fejét tanácstalanul, várva hogy valaki majd felvilágosítja. Vagy esetleg ez a kérdés önmagában megidézi a fiúcskát?
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal10790/10100[40. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Simeon Pént. Jan. 08 2021, 21:00

Kimi Simeon fején gubbasztott és vizes szárnyait próbálgatta, csipogását viszont elnyelte a víz. Több mob is akadt utukba és igaz az előttük lévő csapat tényleg nem hagyott sokat, de hármuknak még ötvenes szinten is okozott némi kihívást: Tengerszem otthonosan mozgott a tenger mélyén és ott segítette az idomárt, ahol csak tudta, a csapatmunkához viszont ugyanazt az ellenfelet kellett támadniuk, ami néha nem volt túl hatékony. Mikor érik már utol Fuwáékat?
Simeon kesztyűs kezével öklözte arrébb a halakat, angolnékat és tengeri rákokat, amiket fitalakorú petje feléje terelt az éjsötét hullámok között.
- Azt hiszem, ott a lépcső! - örült meg a srác és sebesen elkezdett tempózni. Tengerszem még elpixelezett két tengeri kígyót és utána csatlakozott a kint száradó csapathoz - Fuwa! - örült meg az idomár és már rohant oda kedveséhez, hogy csókkal üdvözölje őt és persze egy magabiztos, jókedvű mosollyal: igaz, hogy ez a negyvenes boss lesz, de majd úgyis megoldják! Fuwa után aztán köszönt a többieknek is, Rinnére kedvesen mosolygott, miközben kezét Leo felé nyújtotta pacsira. Így, hogy Miri és a többiek is itt vannak, ez egy szuperjó harc lesz!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal16717/10500[40. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Silence Vas. Jan. 10 2021, 22:47

Magához képest is hallgatagon haladt a bossterem ajtajáig. Grimm nagyon nem örült neki, hogy ott akar lenni a bosson, és a többiek is mondták, hogy nehéz, és veszélyes harc lesz. Aggódott, hogy valakinek baja fog esni... És éppen emiatt nem volt kérdés, hogy Hinarival és Mirikával tart. Na meg Leoval, és Ozival, de a fiúk nem egészen voltak velük.
A bosshoz vezető úton végig az járt a fejében, hogy mit fog csinálni, ha valaki bajba kerül... hiszen majdnem mindenki erősebb és ügyesebb nála... ő csak azt tudja biztosan, amire megkérik. A többiek biztosan értik, hogy kell harcolni a boss ellen, ő viszont csak elszédült a pm-ben lévő sok információtól, és csak annyit tudott összerakni belőle, hogy bonyolult lesz, és ha a többiek nem mondják, mit csináljon... akkor fogalma sem lesz, mire kell vigyáznia.
Észre sem vette közben, hogy automatikusan, ösztönből követi Hinari mozdulatait, pontos csapásokkal nullázva le a hercegnő csapásai után életben maradt támadó mobok életét. Arra sem figyelt fel, hogy a lélegzete szaporább lett a kelleténél, és a sokadik lényt már igencsak nehézkes mozdulattal vágta át a pixelmezőkre. Az pedig végképp elkerülte a figyelmét, hogy ha nem is veszélyesen, de kiharaptak egy darabot az ő életcsíkjából is a tenger rémei.
Ellenben Rinne kérdésére felfigyelt, és nem sokkal utána Simeont is meglátta a petekkel érkezni, nagyjából azzal egyidőben, hogy Leo mosolyogva belekezdett a mesébe, hogy miért nem tudott velük tartani.
Innen kezdve a szőke kardforgató sráccal nem foglalkozott, amilyen gyorsan tudott, futott is az idomár fiú ölelésébe, halvány pírral az arcán viszonozva az üdvözlő csókot, tapodtat sem mozdulva a fiú közeléből utána sem. Tudat alatt Rinne érdeklődésének hatására valahogyan deklarálni akarta, hogy ő az egyetlen lány, akinek Simeon mellett szabad lenni.
Ez persze nem jelentette, hogy a figyelme elkalandozott volna a fontos dolgokról. Komoly arccal hallgatott mindent, amit a többiek beszéltek, minél többet próbálva megérteni a dolgokból.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal14616/10500[40. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Chakna Vas. Jan. 10 2021, 23:07

Majdnem kiköptem az éppen kortyolgatott teámat a meglepettségtől, amikor egy Akitotól érkezett üzenetben a 40. bossról tudható információkat kaptam.
Vajon csak így támogatja a harcot, vagy el is tervez jönni? Mindenesetre... A terveim aznapra megváltoztak, és az információkat igyekeztem összegezni, és valamiféle képet összerakni a ránk váró küzdelemről. Az előző bosson senki másnál nem láttam íjat, ami azt jelenti... hogy az égi fázisban nagy szükség lehet a támadásaimra. Vagyis addig nagyon figyelnem kell, hogy ne essek ki, és inkább a többiek támogatására kell figyelnem.
Persze az előző boss után fájóan tisztában voltam vele, hogy az én szavam nem fog sokat nyomni a latban. Tapasztalatlan, és gyenge vagyok. Ezt... nehézségek árán, de el is fogadtam, és egyelőre úgy indultam neki a megbeszélt időpontra a bossteremhez vezető útnak, hogy elsősorban tanulnom kell a harc gyakorlati menetéről, nem megszervezni a boss legyőzèsét.
Nem, azt nem mondanám, hogy ettől nyugodt voltam. Kifejezetten jól jött, hogy nem volt sima ügy az ajtóig eljutni sem. Az észlelésem elég korán jelezte a mobokat, így mielőtt túl közel értek több nyilat is el tudtam engedni, ezzel jó adag sebzéstől megkímélve magam. Így sem teljes páncéllal és élettel érkeztem a társasághoz, és kicsit késtem is. Nem volt könnyű elbánni a dögökkel.
Üdvözöltem mindenkit, és meglátva Akitot szó nélkül, mosollyal ültem le mellé. Volt valami az arckifejezésében, ami emlékeztetett a saját haszontalanságérzésemre. Így együtt a két gyenge láncszem. Vagy valami ilyesmi.
Híven megfigyelői szándékomhoz, alapvetően nem szóltam bele a megbeszélésbe, de ha elsiklottak felette, hogy Van távolsági harcos a csapatban, jeleztem, hogy számíthatnak rám az égi fázisban.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[40. boss] Exp_bal9545/9700[40. boss] Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 12 2021, 08:30

A tutajra felszállva, és az ajtót kitárva a tutaj egy pillanat alatt megindul és mindazok, kiknek nincsen minimum Akrobatika I-es jártasságuk, a hirtelen indulás miatt akarva-akaratlanul is de felborulnak, ám szerencsére senki sem esik a vízbe. Végül elhagyjátok a kis termet és az apró kiszögellés (a
barlang szája), mi útmutatás lehetett volna számotokra szépen eltűnik a messzeségben, ahogy a sodrás egyre távolabb és távolabb visz titeket, mígnem végül teljesen meg nem álltok. Szerencsére elég hamar feltűnhet számotokra, hogy társaságotok van. Mindenfelé a vízen egy-egy nagyobb kékes tojásokból álló csoportosulásokat láthattok, összesen öt darab ilyen fészekcsomagot számolhattok meg, mely fölött egy-egy Trionita repül, melyek látszólag eddig nem vettek észre titeket, vagy egyszerűen még nem foglalkoznak veletek.



Trionita
[40. boss] A11e3c81eacc9e0dde5679255e6cc0c3

Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Trionita #1: ??? HP ??? P
Trionita #2: ??? HP ??? P
Trionita #3: ??? HP ??? P
Trionita #4: ??? HP ??? P
Trionita #5: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.4 SP kiskörönként.)
Boss
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.6 SP kiskörönként.)
Boss
Silence (Sebzés: 80, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Boss
Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)
Boss
Szophie (Sebzés: 82 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.3 SP kiskörönként.)
Boss
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Boss
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Boss
Akito (Sebzés: 1, Pet sebzés 102, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Boss
Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 121, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Boss
Chakna (Közelharci sebzés: 13, Távolsági sebzés: 100, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Boss

--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz (az első kör megkezdéséig még változtatható nemharci posttal)
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jan. 13 2021, 22:19

Ami a bosst illeti, össze-vissza cikáztak a különböző gondolatok a fejemben. Kerek boss, és mint tudjuk, az az állatfajta meglehetősen nehéz és bonyolult jószág. Anno Marci is elég rendesen feladta a leckét az akkori frontnak, ahogy a tökkelütött tökölős Skeleton Jack se épp arról híres, hogy egyszerű mint a faék. Legszívesebben elsunnyogtam volna a bossterem koordinátáit, hogy hadd ne rám maradjon ez az egész - a felelősségről nem is beszélve. Azonban sajnos nem ilyen egyszerű a dolog, és mint köztudott, a szekrénybe bújtatott csontvázak csak a megfelelő időpontot várják, hogy előbújjanak. Ami leginkább zavart az infók tanulmányozásában az az volt, hogy sehogy sem akart összeállni a sok apró darab egy nagy egésszé. És az sem biztos, hogy amit Akito a besúgótól összevásárolt infót, az mind hiteles. Persze nem a srácban kételkedtem, hanem a besúgóban, akinek ha épp olyanja van, fals infókat is rásóz az emberre. Bár most nem láttam nyilvánvaló ellentmondásokat a leírtak között, mint az illúziók mesterénél (aki állítólag nem szereti a lányokat vagy mi a szöszt hordott össze a besúgó mint értékelhető adat). A felszerelés sérülése és elpusztulása szintén aggasztó, főleg hogy a ritka felszerelésnél is meg kellett küzdeni a ritka komponensért, az epikus, személyre szabott-kovácsolt agyonfejlesztett tárgyakról nem is beszélve.
Hosszasan bogarásztam a szintvezérről kiderült adatokat tartalmazó panelt, próbálva valamennyire összerakni - Nem lesz egyszerű menet, az biztos. Magas sebzés, relative magas fegyverkezelés és speciális képesség. Vagyis a támadásaink és képességaktiválásaink vagy betalálnak, vagy nem. - törtem meg a csendet végül. - Legalább három életcsíkja lehet a bossnak az infók szerint. Először Minion fázissal kezd ha tippelnem kellene - avagy mire tartaná a segítőket, ha nem bemelegítésre. - Akkor kell nagyon vigyázni a felszerelés eltörése miatt. - majd egy levegővételnyi szünetet tartottam, majd rátértem a következő fázisra. - Utána, ha minden igaz, az Égi fázis jön, amikor szükség lesz az íjászokra és a röpképes petekre - néztem Chaknára majd Mirire és a sárkányára. - Aztán lesz egy Tengeri fázis, amit nem úszunk meg szárazon, majd egy Enrage fázis... - nagyjából ennyit sikerült összeraknom. A mélységi szintek kimatekolása pontosan olyan, mint a rossz pálinka: összezavarja az ember fejét.
- Valószínűleg elsőre nem fogjuk tudni leverni. Így szeretnék megkérni mindenkit, hogy még egyszer gondolja át, hogy biztos kockáztatni szeretne-e. És mindenkinél legyen vagy burok, vagy kristály "pánik" esetére, illetve elérhető közelségben a hazatérés kristály ha visszavonulásra kerül a sor, hogy kéznél legyen - elvégre oké, ötszáz arany, de mégiscsak pénz, amiből vígan el lehet éldegélni egy jó darabig.
Majd hirtelen eszembe jutott valami: - Jut eszembe, kinek van legalább kettes súlyemelése? - néztem szét a csapaton. Mivel a nem távolsági támadások - azaz kb minden, ami nem Chakna vagy Miri íjából pattan ki, elég durva negatív módosítókkal indul, alternatíva lehet a kisebb, de biztosabb sebzés. Főleg, ha a boss csak egy kőhajításra van...

Riko híján valaki mást ért a megtiszteltetés, hogy berúghassa a bossterem ajtaját. A tutajon csövezve szó szerint csak sodródtunk az árral. A fészkeket elnézve egy totál más gondolat motoszkált a fejemben: vajon az ezekből a tojásokból készült rántotta finom? Megráztam a fejem, elhessegetve a gondolatot. Meg különben is, előbb a tojáson kívüli példányokkal kellene kezdeni. Minden bizonnyal ezek azok a Tiroli akármicsodák amik az Akito-féle PM-ben szerepelnek. Kinek kellene kezdeni? Chakna és Mirika az égi fázisra maradnak, az fix. Hinari és Leo a boss valamelyik fázisán fognak kelleni, én pedig szinte biztos, hogy Hinari előtt nem sokkal, hogy a képességem a lehető leghatékonyabban ki legyen használva. Rinne tankolni fog, szóval ő is bossra, vagy vészhelyzet esetére ha valakinek túl sok jutna a boss "szeretetéből". Azon kívül, gyakorlatialg kezdhet bárki. A Trioniták nem támadtak egyből, szóval ez adott egy apró lehetőséget a meglepetésre. - Akito, kérlek kezdd te a kört. Képességet vagy itemet rád bízom, majd támadjátok az egyik Tiroli izé Tironi... szóval azt. - na ezt jól megmondtam az tuti. Még a végén boss után leíratják velem ezerszer hogy Trionita. Mégis, ki az az elvetemült aki ilyen nevet ad a teremtményeinek?

// Akito kezd
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal19096/10100[40. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Akito Szomb. Jan. 16 2021, 01:40

Elég kevesen jelentek meg a helyszínen valamiért, talán az infók rémítették meg őket? Talán, de én is úgy gondolom, hogy inkább aludnom kellett volna még egy keveset. Chakna is megjelent, majd leült mellém és csodák csodájára ezúttal csendben maradt..... bezzeg, mikor aludni akartam akkor be nem állt a szája >.>
Közben az illetékes, azaz a jelenlegi parancsnok magához ragadja a szót és vázolja a tényeket, ha valaki nem tudná. A tutajra felszállva kitárul a kapu, majd megindulunk a nagy víztömeg közepe felé, és engem az érdekel a legjobban most, hogy milyen messzire megyünk még?  Körülöttem nincs más csak víz és a fulladásos halál nem szerepel a terveim között. Mivel nincs mit csinálni, lecsüccsenek és várok 10-en megyünk egy erős boss ellen, mégis mi a fene történhet? Hát ugye, hogy semmi?
- Haaai! - unott hangon felelek a hívásra. Csúnyaságok jelentek meg előttünk, kezdődik a móka, ráadásul aki elkezdi én leszek Suspect Új cica mosogat, ebben az esetben a régi-új cica...... akkor hajrá
Lassan sétálok a tutaj legelejére, mindent látni akarok nem csak a számukat, kinézetüket. Valami undi cucc felett repkednek ezek az izék, ránk még csak nem is figyelnek... fura.
- Személy szerint nem támadnám őket, ha nem bántanak, de a parancs, az parancs. - kisebb vállvonogatás után nem teszek semmi támadásra utaló mozdulatot, csak állok és megvárom, míg a víz elementálom az egyik kis szörnyecske alá keveredik, majd egy alulról felcsapó vízoszloppal próbálja azt eltalálni...sikertelenül >.>
Én pedig egy újonnan szerzett képességet próbálok ki. Egy kisebb doboz jelenik meg pont mellettem, fedele kicsapódik és kigyömöszöli magát belőle egy a doboznál 3x nagyobb, de egy embernek még mindig csak a derekáig érő bohócka.
- Ha netán valamelyikőtök nem szeretné elvesztegetni a felszerelését, szánjátok meg a kis bolondot némi HP-val- mutatok Ghünterre és a felugró ablakon, melyben a törpe HP-t kér, beállítok 180-at.


Támadás: Sikertelen
Képesség: Sikeres!  A kis bohóc megjelent és minden egyes jelenlévő player előtt felugrik egy ablak, melyben Ghünter kölcsön kér egy kevéske HP-t. Bármennyit lehet neki küldeni, vagy akár elutasítani.
Amíg ő a harctéren tartózkodik, a támadó mobok, boss figyelmét magára irányítja bohóckodásával, csak őt támadják. Ha a HP-ja nullára csökken eltűnik

Akito:-180 HP
Ghünter 180 HP


A hozzászólást Akito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 16 2021, 01:54-kor.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal11032/10100[40. boss] Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 16 2021, 01:40

The member 'Akito' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[40. boss] 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[40. boss] 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 16 2021, 07:10

Trionita
[40. boss] A11e3c81eacc9e0dde5679255e6cc0c3

Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:
-

Játékos cselekvések:
KÉPESSÉG SIKERES
A Trioniták támadják Ghüntert

Ghünter: 180 HP

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Trionita #1: ??? HP ??? P
Trionita #2: ??? HP ??? P
Trionita #3: ??? HP ??? P
Trionita #4: ??? HP ??? P
Trionita #5: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.4 SP kiskörönként.)
Boss
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.6 SP kiskörönként.)
Boss
Silence (Sebzés: 80, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Boss
Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)
Boss
Szophie (Sebzés: 82 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.3 SP kiskörönként.)
Boss
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Boss
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Boss
Akito (Sebzés: 1, Pet sebzés 102, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.8+0.8 SP kiskörönként.)
Boss
Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 121, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Boss
Chakna (Közelharci sebzés: 13, Távolsági sebzés: 100, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Boss

--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz (az első kör megkezdéséig még változtatható nemharci posttal)
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jan. 18 2021, 23:56

Ami a találati rátát illeti, a pet támadása elől szépen kitért a Tironita. De végtére is nincs itt semmi látnivaló, Just Luft \o/
Az időközben megjelenő bohócon nagyot néztem - bár látszott hogy Akito valamin ügyködik, ez a tankolós bohóc kifejezetten meglepő volt. Az viszont rejtély előttem még egyelőre, hogy ez képességaktiválás volt, vagy valami nagyon elborult item, mint például az a bizonyos állatos süti. Viszont egyértelműen a bohóccal többre megyünk bossharc közben mint állatkodással. Mindenesetre a felugró ablakot megnyitva hagytam, majd később adakozok - elvégre a fulladásos sebzés az közvetlenül HP-ból visz le, és irdatlan sokat. Az életcsíkokat viszont még előtte helyre kell rakni, köztük a hirtelen vörösbe csúszó idomárét is. Amíg Günther ott van addig minekünk nyugi van, de aztán mire bárki is megérdeklődhetné, hogy hová tűnt Damon Hill Günther, addigra össznépi meetinget tartunk a Spirit Healer.. izé, ez nem az a játék.
- Jó kis cucc. Hol esik? - kérdeztem rá Akitótól, miközben ismét végigmértem a fura szerzetet.
Azt viszont, hogy ki következzen, kicsit elgondolkodtatott. Miri Momóstól és Chakna égi fázis, azt eddig is tudtuk. Nagy sebzők, mint Hinari boss valamelyik fázis. Simeonékat a víz alatti, merülős fázisra hagynám, elvégre Tengerszemnek a vizes szintek hazai pályának számítanak, báááár... lehet a vízi pet előnyünkre válik a Trombiták megközelítésében?  - Simeon, kérlek bennetek támadjátok a Tironitákat, a mellékcselekvést rátok bízom, bármi ami segíthet nekünk - mondtam a mindig vidám idomársrácnak, biztatón elmosolyodva. Irigylem a srácot, hogy a sok-sok Aincradban töltött év után is ugyanolyan lelkes és vidám, mintha csak múlthét kedden ébredt volna a hibernációból. Vagy csak szerencsés csillagzat alatt született, és elkerülték azok a dolgok, mint az Aincradbeli népesség jelentős része megtapasztalt? Nem tudom. Azt viszont biztosra tudom, hogy Fuwával mint zsák a foltját...


// Simeon jön
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal19096/10100[40. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Simeon Kedd Jan. 19 2021, 19:58

Mivel tudták, hogy ez a naaagy negyvenes boss, Simeon minden tőle telhetőt megtett, hogy odafigyeljen a parancsnok szavaira - még akkor is, ha pillantása el-elkalandozott és valahogy mindig Fuwán állapodott meg. Közben Kimi kíváncsian nézelődött, hiszen igaz egyszer már volt ilyesmi helyen, de akkor bossal nem találkoztak. Az valamilyen hatalmas szörny lesz, nem? Vajon tud repülni? A kismadár vidáman forgatta körbe a fejét és meg-megnézte magának Momót, hogy a nálánál nagyobb sárkány vajon felszáll-e a hajóra, vagy inkább felette repül? Akárhogyan is volt, Kimi bizony Momót utánozta, mégha kissé ügyetlenebbül is.
- Phh...
Tengerszem volt az egyetlen, aki Ozirisz szavai után hamar levonta a következtetést, hogy a kardforgató semmi olyat nem mondott, ami ne lett volna benne a levélben, aminek pár részét már ő maga olvasta el, nem más! Simeon megmutatta neki és együtt gyakoroltak odahaza. A polip tehát némileg bizonytalanul pillantgatott a parancsnok felé, hogy akkor most mi is a taktika, vagy van-e egyáltalán, aztán jobb híján beszállt ő is a tutaj fedélzetére és feszülten várta, mi fog történni.
Simeon hatalmas vigyorral nézett körbe és fogta még mindig Fuwa kezét.
- Nekem, nekem van! - felelte Ozirisz kérdésére büszkén, majd barátnőjéhez fordult - Tudod, odakint vannak vidámparkok, ahol pont ilyesfélén lehet csónakázni a barlangokban és igaz félhomály van, de ez csak kiemeli a mindenféle fénycsík szépségét, ami odabent rejtőzik! Ha Aincradban van ilyen, egyszer mindenképp elvinnélek, mit szólsz? - mesélte a lánynak - Persze ott lassabb és nincsenek szörnyek a végén és... sokkal romantikusabb is - tette hozzá, amikor meglátta azokat a fura lényeket és a tojásokat, amiket védenek. A bohóc pedig ezek után csak a hab volt a tortán! Simeon jóízűen elnevette magát és leguggolt a kis dobozbohóchoz, hogy közelebbről is megnézze.
- Tehát ennek lehet életet adni? - nézte meg a panelt is és ugyan nem igazán értette, de egy bólintás után beállított 100 HP-t neki. Nem sokkal később pedig máris ők jöttek!
- Ránk bízod? - tátotta el a száját és kétségbeesett gondolkodásba kezdett, mert majdnem az összes képességük tudná segíteni a csapatot. Akkor melyik legyen?
- Phh-bbbrph. Brrrhp-ph? - segítette ki őt eszes petje válasszal.
- Igen, az jó lesz - örült meg és még kivárta, amíg Tengerszem meglengeti a csápját és narancsszín aurával borítja be a csapatot, hogy mindenki gyorsabb legyen, aztán mindhárman támadtak: először Simeon és Tengerszem két oldalról, Kimi pedig kicsit lemaradva, felülről vette célba az egyik Trionitát.


Simeon 100 HP-t ad Ghünternek.
Tengerszem gyorsibuffot képizik: mindenkinek +46 gyorsaság.
Utána a támadások: első kocka Tengerszem, második kocka Simeon, ha bármelyikük talál, mindketten betalálnak. Utánuk Kimi 12 sebzéssel és ha Simiék betalálnak, akkor neki 1-el kisebb kocka is elég. Ha Tengerszem véletlenül leütné a Trionita #1-est, úgy Simeon és Kimi (Simi kockamódosító nélkül) a másodikat támadják.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal16717/10500[40. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 19 2021, 19:58

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[40. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s [40. boss] 4766610511_dda12706fc_s [40. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Jan. 25 2021, 18:54

Trionita
[40. boss] A11e3c81eacc9e0dde5679255e6cc0c3

Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés: 181 + 12
A sebzés okozói:
- Simeon 60
- Tengerszem 121
- Kimi 12

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
100 HP továbbítva Ghünternek
A Trioniták támadják Ghüntert

Ghünter: 280 HP

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Trionita #2: -12 HP
[40. boss] Hpcsikd
Trionita #3: ??? HP
Trionita #4: ??? HP
Trionita #5: ??? HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (50. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 470/470 CSP
- Silence (49. szint): 195/195 HP, 220 páncél, 350/350 CSP
- Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
- Szophie (50. szint): 230/230 HP, 200 páncél, 355/355 CSP
- Mirika (42. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 240/240 CSP
- Rinne (50. szint): 510/510 HP, 580 páncél, 240/240 CSP
- Akito (48. szint): 20/200 HP, 180 páncél, 108/180 CSP
- Simeon (50. szint): 195/295 HP, 220 páncél, 145/220 CSP
- Chakna (44. szint): 190/190 HP, 330 páncél, 215/215 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 28 2021, 21:37

Kicsit megkönnyebbültem, hogy Simeonék támadása sikeres volt, ráadásul nem is akárhogy, az egyik tiroli madárka az idomár srác és polipja közreműködésével távozott az örök bitmezőkre. ~Na látjátok, így kell ezt csinálni - szólalt meg a hang a fejemben. Bár tudtam, hogy ez a kezdeti siker csak egy aprócska lépés egy hosszú út legelején, egy kis reménnyel töltött el.
Aztán, hogy ki folytassa a sort, feladta a leckét elég rendesen. Rinnét a boss tankolására tartogatom, meg nem árt, ha készenlétben áll ha valami rejtélyes okból a boss instant túlüti a bohócot. Igaz, ezeknek a Tironitáknak nincs gigantikus reflektor a fejrészébe építve, de sosem lehet tudni. Chakna és Miri - mivel íjászok - maradnak az égi fázisra. Persze, szép is lenne, ha most küldeném őket, aztán a következő fázisban meg szó szerint lövésünk sincs... Hinari a boss fázisra marad mindenképp - elvégre az enrage fázis az tuti biztos hogy valami sunyiságot tartogat számunkra. Már a Black Temple ostroma óta köztudott, hogy ha egy boss enragel, jobb ha keresztet vet az ember, mert másra már ideje úgysincs...
Végül hosszas hezitálás után Silence mellett döntöttem. Bár legbelül nagyon is féltettem szegény lányt, de ugyanakkor bíztam a harci képességeiben is. - Sil, te következel. Kérlek támadd az egyik Tironitát, ha elpixeleznéd és tudsz, akkor támadd a következőt. - mosolyogtam rá bíztatólag a lányra - képességet vagy itemet rád bízom - tettem hozzá.
Eddig minden a terv szerint halad. Csak legfeljebb nem a miénk, hanem Kayabáé szerint...


// Silence jön
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal19096/10100[40. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Silence Kedd Feb. 02 2021, 21:45

Nem volt ismerős a vöröshajú férfi... de az a bohóc, ami megjelent a képessége nyomán, felkeltette Fuwa kíváncsiságát. Simeonnal együtt hajolt közelebb is hajolt a furcsa lényhez, meg is bökve a fejét.
Meglepetten pislogott a felugró ablakon, de az idomárfiú példáját követve 95 HP-t ad neki.
Arra viszont nem számít, hogy kedvese után Ozirisz őt fogja megkérni, hogy támadja meg a... Trio micsodákat? Kicsit kétségbeesetten pislog, de rájön hamar, hogy Simeontól is ugyan ezt kérték.
Végül nagyot bólintva markolja meg a kardját, és veti magát a lények felé amilyen gyorsan telik tőle.
Nos... Arra már nem jut gondolata, hogy az iteemek közül is használjon valamit. Tengerszem képessége miatt így is meglepi, milyen gyorsan ér oda, és lendíti háromszor egymás után a kardját.
Végül Simeon mellé tér vissza, csak onnan nézve vissza, hogy megnézze, milyen sikerrel járt.


//95 HP Ghünternek
3 támadás a Trionitára. Egyet addig támadok, amíg elpixeleződik, aztán kövi
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal14616/10500[40. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 02 2021, 21:45

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[40. boss] 4766612103_86ee832108_s [40. boss] 4767251444_0f76bf2817_s [40. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Silence Kedd Feb. 02 2021, 21:46

Azt a középső dobást nem láttuk:

Korrekció (Permanens)
Fuwa, bár nem vált mesterévé a kardjának, mióta a játékban van rengeteget gyakorolta a kardforgatást, így ráállt a szeme, hogy meglássa ha egy csapása el fogja véteni az ellenfelét. Ilyenkor egy gyors mozdulattal képes korrigálni a mozdulaton, bár csak kapkodva, így ez a korrigálás sem teszi biztossá a találatát. Ez a mozdulat viszont elveszi a lendületét, így elveszik az ellenfelével szembeni többszörös gyorsasága.

Harcokban ez azt jelenti, hogy támadáskor, ha hibázik újra dobhat a kockával, dobásonként szint/2 cspért támadásonként egyszer annak megfelelően, mennyi többlettámadással érkezne a következő körbe. Cserébe minden újradobásért 1 egésszel kevesebb SP-je lesz a következő körben (de 1,0 alá nem mehet így az SP-je)
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[40. boss] Exp_bal14616/10500[40. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 02 2021, 21:46

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[40. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[40. boss] Empty Re: [40. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.