Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

+5
Ozirisz
Hinari
Szophie
Kayaba Akihiko
Strea
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 23 2020, 00:00


Csokit vagy csalunk!

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Jackol10[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Slime10[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Teddy-10

Halloween estéjén furcsa npc-k járják a várost és a városközeli erdőket, mezőket. Egy-egy házba bekopognak, ha pedig ajtót nyittok, felteszik a kérdést - de vajon mit választotok? Adtok nekik cukrot, csokit és egyéb édességeket, vagy inkább megkockáztatjátok, milyen trükköket eszelnek ki ellenetek? Az utakon összefutva velük is ugyanezt kérdezik, így aki maga is elindul (jelmezben vagy anélkül), bizony sokukkal találkozhat! Ha pedig szeretik az édességet vagy jót nevetnek a tréfán, adnak is valamit cserébe: fura, különleges, rájuk jellemző dolgokat. Hogy pontosan mit is? Aki felnéz discordra, biztos tud ötleteket szerezni, de ne féljetek saját ötletekkel, ajándékokkal előállni!
Ki milyen szörnnyel fut össze és mit kap tőle?


Szabályok:

- nem kötelező a részvétel és mindenki annyi hszt ír, amennyit szeretne
- a hszek szólimitje a szokásos 250
- minden hszt ebbe a topicba írjatok
- lehet szólóban vagy mással is játszani: utóbbi esetben kérlek a reagok elején fehérrel emeljétek ki, kinek írtok
- az event határideje: október 31. 23:59
- kérlek titeket, más topicban (pl Kidobós) NE dobjatok az új kockával, hadd legyen meglepetés, hogy milyen lények vesznek részt az eseményen! (nem tettem bele az összeset, sőt!)
- jutalmazás a megírt reagok száma és kreativitása alapján Wink

A játék menete:

- először mindenki a fenti három szörny egyikével találkozik, az első reagban így ezt a találkozást kell leírnotok: hogyan akadtatok össze, mit szóltok az npc-hez, mit válaszoltatok a kérdésre, hogyan történt a trükk, ha volt és végül mit kaptatok cserébe
- ha több reagot is szeretnétek írni azaz több lénnyel összefutni, úgy a reagotok végén dobjatok az új, halloweeni kockával, hogy kiderüljön, ki lesz a következő reagotok szereplője!
- és ami a legfontosabb: legyetek kreatívak!!!

ijedezést szórakozást kívánok!

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Tok10
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal0/0[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Szophie Vas. Okt. 25 2020, 00:07

Hinari


Szophie nem az a fajta ember volt, aki képes megosztani a csokiját másokkal. Önző mód ragaszkodott az édességhez, még akkor is, ha neki rengeteg volt belőle. Semmit se szeretett jobban majszolni, mint egy adag süteményt vagy édességet és mivel már majdnem gyerekkora óta a játék rabja volt - amikor még túl fiatal volt hozzá, hogy felelős döntéseket hozzon - soha nem gondolta, hogy bármi problémája lehetne ebből. Itt bent igazából nem is, habár olyan szinten hozzászokott a cukorhoz, hogy odakint valószínűleg meg fog gyűlni a baja az egészségtelen étkezéssel. Még jó ugye, hogy ő egyáltalán nem hisz már a kinti világ létezésében.
Szóval Szophie nem adott a cukorkájából annak a furcsa mackónak, akiről előszór csak azt képzelte, csupán az álmai játszanak vele. A lény azonban nem ment el, sőt, képes volt rá és nyakon öntötte őt egy adag jeges vízzel.
Így történt, hogy a lány üldözni kezdte az NPC-t, elkapta azt és nem is eresztette - annak ellenére sem, hogy a mackó egy leszakadt játékgombbal próbálta őt megvesztegetni. Nem, Szophienak feltétlen szándékában állt megmutatni a lényt legjobb barátnőjének, az ugyanis meglepő módon emlékeztette őt egy régi alkalomra, amikor közösen italozgattak a csokiszobában. És ha már így felelevenítődött, kedve támadt nyomban meginni egy kis rumos csokit is, csak hogy feltétlen legyen a jókedv.
Ahogy a Palota felé tartott végül aztán rájött, mire a különös NPC-k és a jókedv. Meglepte, hogy mennyire eszébe sem jutott a Halloween, pedig egészen tradicionális ünnepnek számított. A játékban - és főleg a börtönben - töltött idő azonban összezavarta, egészen kifordult önmagából.
Sebaj, a sok jelmezes alak, akik az utcákon rohangásztak, egészen meghozták a kedvét egy kis tökös pitéhez vagy tökléhez. Szellemekhez, denevérekhez és jelmezekhez. Már csak társat kellett hozzá találnia. Volt is már ötlete rá, kik azok, akikhez feltétlen el kell majd látogatniuk Hinari társaságában. Ám előbb a barátnőjére és a rumos csokijára volt hozzá szükség.
- Nézd, mit találtam nekünk! - lóbálta meg a macit, mikor annak a bizonyos folyosónak ahhoz a bizonyos ajtajához ért és az ki is nyílt a kopogásra. - Szerinted is hasonlít arra, amelyiket elszakítottunk? Valaki összevarrta! - mosolygott vidáman - és a folytatás kétségtelen volt.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal12046/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 00:07

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Jackolantern
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Hinari Vas. Okt. 25 2020, 11:24


Szophie
(és JL)


- Szerinted inkább az Aranykorona, vagy a Holdsugár Diadém?
Az utolsó, helytelenül álló tincseimet igazgattam az állótükör előtt és közben azon kuncogtam, ahogyan Alex mögöttem ügyetlenkedik a műfogsorral, miközben szárnyai beleakadnak az ajtófélfa kiszögelléseibe. Halloween estéjén - ezúttal - a szórakozást helyeztem előtérbe és úgy éreztem, hogy talán tényleg képes leszek elengedni magam és élvezni Aincrad adottságait. Sikolyok hallatszódtak fel az utcáról, nevetés és cukrok csörgése, mi pedig... még nem voltunk készen! Talán Fuwa miatt, talán Al unszolására, de hercegnőnek öltöztem: egy régi meséből, halványkék ruhával és ezüstösen csillogó üvegcipellővel, amihez márcsak a diadém hiányzott. Alex mondjuk nem volt annyira oda a herceg szerepért, így ő vámpírnak állt és éppen hátulról karolt át, hogy megnézze, mennyire működnek jól a kihegyezett, véres fogak a hercegnő csupasz, hófehér nyakán.
Nevettem.
- Szerintem a vámpírok tuti éhenhalnának itt, vér híján - kommentáltam a próbálkozást jókedvűen - Oh várj, kinyitom én - tettem hozzá, hiszen éppen ekkor kopogtak. Nem, egyáltalán nem lepődtem meg rajta, hogy barátnőm egy kapálódzó npc-t szorongat a karjaiban és tol oda felém, a szerencsétlen program pedig már mindenfélével kínálja őt és mostmár engem is, csak engedjük el végre. Felkacagtam és átöleltem a medvét és Szophiet is, szemeim vidáman csillogtak az emlék hatására.
- Igen, hasonlít - bólogattam és elvettem a játéktól egy adag, felém nyújtott vattacsomót: a gombokkal és a cérnával, ami még nála volt, akár egy új, kisebb mackót is összevarrhattunk és kitömhettünk volna - Éppen indulni készültünk Allal, de amíg rendbeteszi a frakkját, mit szólsz egy rövidke látogatáshoz a csokiszobában? Ma nagy kirándulásra készülünk, fel kell tölteni az inventoryt - léptem ki a folyosóra és megigazítottam fejemen a diadémot.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal29686/10100[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 11:24

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Spider
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Szophie Vas. Okt. 25 2020, 14:02


Hinari


Meglepődve pislogott az elébe lépő Hamupipőkére, s habár emlékezete rég megfakult a meséket illetően, a kompozíciót azonnal felismerte.
- Nocsak, így készültél rá, és engem nem hívtál? - biggyesztette le a száját kissé csalódottan és leeresztette kezéből a macit. Miért csak most tűnt fel neki egyáltalán, hogy ünnep van? És miért nem készült jelmezzel, mint a többiek?
Durcásan pislogott Alexra, aki bezzeg be volt avatva a tervbe - hát hogyne lenne, ha együtt laktak. Rossz érzésein azonban egy rumos forrócsokival és hatalmas Hinariöleléssel később már túl is tette magát. Végső soron kinek kell jelmez, ha a fülei már önmagában vérfarkassá varázsolják?
Nagy kár, hogy egy ideje nem vette nagy hasznát a köpenye pontozásának, habár ezt a tényt Hinarival még nem osztotta meg, ahogy felszerelését se cserélte még át - és ez most jól is jött.
Mielőtt az utcára kilépett egy kezdetleges sminkes szett segítségével még némi farkasos kinézetet is varázsolt magának - megpróbálva leutánozni Vezért. Rajzolt metszőfogak, háromszöges alakúra húzott szemek, nagy fekete orr. Mire együtt az utcára léptek már egészen úgy festett, mintha valóban készült volna és nem csak két perccel ezelőtt találta volna ki az ötletet - ráadásul a fülek élethűbbek voltak, mint a legtöbb, amit az emberek ezen a napon magukra aggattak.
Csokit és cukrot ő bizony nem hozott magával - vagyis de, csupán öncélra. Épp egy nyalókát majszolgatott nagy élvezettel, amikor elé ugrott egy töklámpás.
- Nem adok - durcáskodott, mire az NPC eltűnt. Szophie már-már azt hitte, ennyivel meg is ússza a dolgot, de hatalmasat tévedett. A tök pár másodperc múlva az egyik bódé mögül ugrott elő és igyekezett őt megijeszteni, aztán a következő pillanatban a háta mögött jelent meg nagy sejtelmesen. Nagy kár, hogy a lányra mindez nem volt hatással. Neutral Esze ágában sem volt megijedni. Persze a cukorkát, amit végül kapott, azért eltette.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal12046/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 14:02

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Spider
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Ozirisz Vas. Okt. 25 2020, 14:34

Chakna :3

Hogy hogyan is kezdődött minden? Még magam sem tudom, olyan hirtelen kezdett feje tetejére állni a világ. Épp Himéhez igyekeztem, amikor a házikója ajtajában egy bazi nagy töklámpást pillantottam meg. Egy pillanatra megálltam, felhúzott szemöldökkel néztem furcsán - Ez meg honnan esett le ide? - mondtam magam elé félhangosan.
Nyilvánvalóan halloweenes dísznek néztem, és tekintetemmel kerestem a ház falán a helyet, ahová Hime eredetileg akaszthatra a dekoratív lámpást. Azonban amikor nyúltam volna utána, megijedtem. Nem elég, hogy megmozdult és felém fordult, még meg is szólalt: “Csokit vagy csalok!”
Na ez volt az a pont, amikor reflexből hátráltam, majd egy csúszás után szépen rá is estem a hátsó felemre, a tök pedig csak pattogva közelített felém. - Ez meg mi a jó búbánat? - kiáltottam fel, közben próbálva hátrébb csúszni, majd felpattantam és rohantam keresztül a kerten...
A tök pedig rendületlenül pattogott utánam, egyre nagyobb távolságokat megtéve, egyre csak közeledve felém. Épp hogy sikerült becsuknom magam mögött az ajtót, kint hagyva kedves barátunkat. - Ezt megúsztam - kissé megkönnyebbülve kifújtam a virtuális levegőt a virtuális tüdőmből. Majd egy fél perc elteltével már a konyhában voltam, valami nasinak valót szedegettem össze. Avagy a finomság mindig jól jön. Legalábbis egyértelműen jobban mint az ablakon beeső tök ami csörömpölések közepette érkezett meg az asztal közepére. Egy-két másodpercre megtorpant, forgolászott, majd ismét megismételte a mondandóját: “csokit vagy csalok”
Fejvesztve menekültem a konyhából, gondolatban pörgetve a helyeket, hogy hol lehetne lerázni. Csábítónak tűnt az alagsor, de épp ekkor hallottam meg a bejárati ajtón a kopogást. Vagy a tök gazdája, vagy még egy halloweeni szörnyecske - gondoltam. Ugyanakkor körvonalazódott az ötlet, hogy kirohanok, elcsalom valamerre és visszajövök mire észrevenné. Nem kell itt tökölni, kérem szépen...
Az ajtót nyitva viszont borult a terv, sőt, szerintem épp csak felfokoztam az amúgy igencsak nem gyenge káoszt. - Vigyázz! Ez támad! Menekülj! - csak ennyit tudtam kiáltani. A tényállás pedig igencsak egyszerű: adott egy ajtóban álló - valószínűleg látogatóba érkező Chakna, egy igencsak pánikoló Ozi, és egy méretes, össze-vissza pattogó tök az előtérben...

Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal19096/10100[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 14:34

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Mummy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Hinari Vas. Okt. 25 2020, 21:39


Szophie

Szinte már fel sem tűnt, hogy Vezér nincs Szophie mellett, annyira kevésszer láttam őket együtt az utóbbi időben - védett övezetben mondjuk úgysem számított és mi, ugyebár, pont a városba indultunk.
- Gondoltam benézünk majd hozzád is - igyekeztem megmagyarázni a félreértést egy bűnbánó mosollyal éshát tényleg ez is volt a terv. Hogy meglepődött volna! - Gyere - húztam is rögtön a csokiszoba felé, választ sem várva és ahogy beértünk, a kezébe nyomtam egy bögrét, természetesen a rumos fajtából. A maci pedig, észrevéve a lehetőséget már szaladt is, egyenesen a nyitott ablak felé és ugrott ki rajta, de olyan gyorsan, mintha minimum vasvillával kergetnék. Elnyílt ajkakkal néztem utána, majd egy halovány mosollyal hajoltam ki az ablakon, hogy megnézzem, pixelként vagy egyben végezte-e a manővert. Mackó helyett viszont csak egy rémülten menekülő Ozit láttam, nyomában egy... égő töklámpással.
- Ezt meg kell nézned neked is - nevettem fel és mutattam a lent zajló hajsza felé, amint viszont végetért a műsor, már fordultam is barátnőm felé, tetőtől talpig felmérve a lehetőségeket - Segítek a jelmezben! - bólintottam izgatottan és amíg ő sminkelt, én a menümben kotorásztam megfelelő ruhadarabokért a hűebb összképhez.
Mire végeztünk, márcsak Alex várt ránk a kapu előtt, jöttünkre körbefordulva és széttárva karjait, hogy ráaggatott szárnyai teljes valójukban látszódjanak.
- A farkas, a vámpírdenevér és a hercegnő - mosolyogtam, ahogy kettejük között kiléptem az utca kicsit sem csöndes forgatagába. Cukorból volt elég mindannyiunknak, a Szophie elé ugró tök viszont úgy tűnt, akar magának belőle. Közben Al bekopogott az egyik városszéli viskóba, én pedig a mennyezetet kémleltem, ahonnan egy méretes pók ereszkedett le, egyenesen közém és párom közé. Csokit vagy csalunk. Tényleg?
- Igazából... most te nyertél. Nem akarom behálózva végezni - mosolyogtam rá az npc-re és adtam neki egy keresztalakú, fekete nyalókát - Koponyás nincs most nálam, de majd esetleg legközelebb - ígértem neki jókedvűen, hiszen ez csak játék volt, semmi más. A pók mondjuk ennek is örült és a kis hálózsákjából hamar előszedett nekem egy kicsiny, de méretezhető görkorcsolyát.
- A fiaimtól kaptam születésnapomra, de azt hiszem erősen csúsztattak, amikor azt mondták, örülni fogok - nyújtotta felém.
- Nincs esetleg belőle mégegy? - kockáztattam meg.
- Egy játékos, egy cukorka, egy ajándék - jött a szigorú válasz, nekem pedig felcsillant a szemem.
- Nem gond, egy pillanat! - hadartam, majd tekintetemmel megkerestem Szophiet, akit egy tök igen töketlenül ijesztegetett éppen - Szo, kellesz! - léptem oda mellé, fogtam meg a karját és húztam oda ellentmondást nem tűrően az immáron kettőnk fölé magasodó pókhoz - Adj neki egy cukorkát és megkapjuk a görkori másik párját is - magyaráztam, kezemben lóbálva a már megkapott itemet.



Ozirisz

Egy maci npc zuhan le mögötted a kertbe a csokiszoba ablakából, miközben a töklámpással vagy Hime házikója előtt elfoglalva, majd mire kettőt pisloghatnál, feltápászkodik és kispurizik a kertkapun x3
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal29686/10100[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 21:39

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Zombie
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Leonard Vas. Okt. 25 2020, 22:19



Ozirisz, Alex, Szophie, Hinari



Leot - habár Amerikában jó alaposan tanulmányozhatta az intézményét - sohasem hatotta meg a Halloween körüli felhajtás. Igazából hatalmas badarságnak tartotta minden kellékével együtt, szóval amikor aznap, végezvén a küldetésével betért a városba, igencsak bosszúsan hajtotta el a különböző lényeket, amelyek folyamatosan a nyakára jártak a hülye poénjaikkal. A legjobban talán a nyálkás lényt utálta, aki végül arra is rávette, hogy vásároljon egy zacskó cukrot - csak hogy gyorsan le tudja rendezni ezeket a találkozásokat és lehetőleg ne végezze megint egy adag fika alatt. (Habár az a fika valamiért gumicukor illatú volt.)
Mire haza ért már többféle cukorka is a zsebében volt, amit a lényektől zsákmányolt, de ennek csak főleg azért örült, mert talán vissza is osztogathatja őket, ha nem hagyják őt békén. A céhkertben azonban furcsa jelenségre lett figyelmes: Ozirisz menekült valami narancssárga elől.
Leo pislogott kettőt és megdörgölte a szemeit, de a jelenség még mindig ott volt előtte - és még Hime házában sem ért véget. Kitartó egy töklámpás volt, az biztos, viszont a jelenet túlságosan szórakoztató volt ahhoz, hogy otthagyja. Nem, a szobája várhatott, ez most viccesebb volt - nem különben a második emeletről katapultáló mackó, ami mögött teljesen váratlanul jelent meg egy hercegnő sziluettje. Az ott Hinari abban a furcsa göncben? Suspect Ma tényleg mindenki meg van bolondulva?
Egy fáradt sóhajjal összeborzolta a haját és csak annyit motyogott: Nyugat.
Habár egy japán játékban még irracionálisabb fordulat volt, hogy ilyen szinten utolérje őket egy amerikai őrület.
Ozirisz és a tök közben tovább folytatták néma csatájukat odalent, Leo pedig szó szerint lecövekelt a kert közepén jól látható helyre. Ha már jó a műsor, miért is hagyja ki, nemde? Készült rá, hogy valami vicceset odaszól férfi céhtársának, de egyelőre nem zavarta meg a riadalmában - annál is inkább, mivel a közben érkező Alex is magára vonta a figyelmét méretes denevérszárnyaival, amiket ráadásul kifejezetten büszkén mutogatott. Leo arcára nagyon látványosan ült ki a döbbenet és értetlenkedés, de végül nem szólt egy rossz szót sem, csak sarkon fordult és megpróbált felosonni a szobájába. Mindez azonban nem sikerült, mivel az épp kilépő Hinari-Szophie párosba sikerült belefutnia az ajtóban, ez utóbbi lány pedig elkapta a grabancánál fogva és egyértelmű jókedvvel visszafordította az események felé - a fiú legnagyobb bánatára.
- Nincs menekvés. Csokit vagy csalunk!

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal18220/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 25 2020, 22:19

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Fairy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Chakna Szer. Okt. 28 2020, 13:28

Ozirisz


Nem értettem. Ez az időszak számomra sokkal inkább szólt a szentély közeli fesztiválok fényeiről, mint... Erről az akármiről, ami Aincardban zajlott. Macik, tökök mászkáltak mindenfelé, egyszerűen nem lehetett ignorálni.
Pedig igazán megpróbáltam. Telítődve az egésszel, elvonultam a céhházba, a szobámba, hogy majd... ott nyugtom lesz, és holnapra talán eltűnik a nyüzsgés.
Addig is olvasgattam a legújabb könyvszerzeményemet, egészen élvezve a helyzetet, hogy csak fekszem, és olvasok, Nem hiányzott semmi más, hiszen még teám is volt mellé. Tökéletes percek voltak.
Percek, mert alig egy oldalt tudtam elolvasni.... kopogtak az ajtómon.
- Ki az? - szóltam ki, egy sóhaj kíséretében becsukva a könyvet.
- Csokiit vagy csaluunk - hallatszott odakintről a szirupos, cuppogó hang, mintha valaki épp zselét rágcsálna, vagy valami hasonló.
- Nagyon vicces - forgattam meg a szememet, kinyitva az ajtót. 
Amit rögtön vissza is csaptam. Mi a franc... egy... csontváz állt ott, nyálkával borítva... Azért.. van ami már több a soknál.
Úgy döntöttem a leginkább informált ismerőseimtől kérek tanácsot. A szobámból az első szintre teleportáltam, és amennyire lehetett kerülgetve a lényeket, elmasíroztam a Liga Palotájához.
Éppen emeltem a kezem, hogy kopogjak a kertkapunk, amikor az kivágódott, és kimasírozott rajta Ozirisz.
A figyelmeztetésre, mely szerint "Támad", "Menekülj" belestem a kertkapun, és a lángoló tököt látva... Visszacsaptam a kaput, hogy ott maradjon.
- Akkor ti sem tudjátok, miért kellett egész Aincardot a feje tetejére fordítani, és hogy lehet ezeket a lényeket távol tartani... - sóhajtotam a kardforgató felé fordulva. - Értem én, hogy Halloween, de azért ez már sok... -  Kétségbeejtő, ha ennyire nem tudunk semmit arról, mi történik itt... És hogy nem lehet kimaradni belőle, és nyugodtan olvasni..
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal9545/9700[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 28 2020, 13:28

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Cat
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Szophie Szer. Okt. 28 2020, 14:18


Leo, Hinari, Al


Érdeklődve lépett Hinari mellé annak kijelentésére, s habár először a maci útját követte nyomon tekintetével, rövidesen észrevette azt is, mire mutogat a hercegnő. Nyomban széles mosoly költözött arcára. Kezével eltakarta a száját, miközben hangosan nevetett a lenti jelenetet látva és még a könnye is kicsordult nagy jókedvében. Ozirisz mióta ilyen kis félős?
- Azt hiszem, jövőre töklámpásnak kellene öltöznünk és úgy meglátogatni Ozit - kontrázott rá egyet a képre, mielőtt hozzálátott, hogy barátnője segítségével megalkossa a saját aznapi szerelését is. Hisz halloween tökéletes alkalom arra, hogy ingyen cukorkákat és csokoládét gyűjtsön, nemde? Márpedig neki szüksége volt a nyalánkságokra, főleg, ha ezek elől a bosszantó kis lények elől nyúlhatja le őket!
Rövidesen levágtáztak, Alex már várta őket. Út közben aztán összefutottak Leoval is és Szophie teljes természetességgel vonta régi barátját is bele a mókába. Csokit gyűjteni mindenkinek van kedve, nem?
Nos, nem. A fiú arckifejezése nem ezt tükrözte, de Szophienak esze ágában sem volt megérteni az érzéseit. Túlságosan önző volt hozzá, hogy foglalkozzon ilyen apróságokkal. Ehelyett karon ragadta őt és odavezette Alex és Hinari társaságába.
- Szerintem az a baja, hogy nincs jelmeze. Al, neked nincs véletlen kettő? - tette fel a kérdést és jókedvűen arra gondolt, milyen jól nézne ki a JL két szőkesége ugyanolyan jelmezben egymás mellett. Sőt, még Oziriszt is jó volna belevonni a mókába! Igazi, szexi vámpírhadsereg lennének!
Gondolatmenetéből azonban Hinari zökkentette ki, aki elkövette élete legnagyobb hibáját. Szophie olyan gyorsan fehéredett el a pók látványától, mintha hirtelen valami roham tört volna rá. Szótlanul - és a lehető legnagyobb távolságot tartva - átnyújtotta neki a cukorkát, majd iszkolt is el, még mielőtt megkaphatta volna érte jutalmul a fél pár görkorcsolyát - amit így végül Hinarinak kellett átvennie.
- Gyűűűlölöm a pókokat - mantrázta kicsit odébb egy sarokba bújva magában, miközben a karjait masszírozta fel-alá, hogy eltűnjön róluk a libabőr.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal12046/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 28 2020, 14:18

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Pirate
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 28 2020, 15:27


Szophie, Leo

Jókedvűen bólintottam barátnőm felvetésére a tökjelmezt illetően és le is nyitottam gyorsan a menümet, amiben a jegyzeteim voltak:
- Fel is írom - kacsintottam rá és pár szóval be is pötyögtem az információkat, miközben a rumos csoki egyre inkább a hatása alá vont. Ezután jöhetett Szophie jelmeze (és mégegy bögre forrócsoki), majd a találkozó a kapu előtt Allal - és mire mindenki megvolt, eggyel több fővel érkeztünk, mint azt eredetileg gondoltam. Hogy Leo arcára volt írva, hogy inkább kimaradna ebből? Nos, az engem sem érdekelt különösképpen: mosolyogva köszöntöttem a srácot és Alex felé tereltem, hátha van ötlete jelmezhez, mivel nekem... csak hercegnős volt. Az meg azért nem állna jól neki, vagy igen?
- Hát, van pár félkész a menümben - felelt közben Al is - De nem a legszebbek - tette hozzá, ám mivel Szophieval (valószínű) egyetértettünk abban, hogy jó lesz az, párom előhívta a darabokat: egy szakadt frakk, amikből már szállingóztak a pixelek, egy véres, egész jó állapotban lévő műfogsor és természetesen egy zselézett hatást keltő Drakula paróka is.
- Tökéletes. Egy kis smink, és olyan lesz, mint újkorában - bólintottam rá az összeállításra és bónuszként még egy fokhagymákból álló nyakláncot is ráakasztottam a szerencsétlen fiúra - Mostmár mehetünk!
Már rögtön az első háznál szerencsével jártunk: amíg a két fiatal vámpír hódított az ajtót nyitó öregasszony npc előtt, addig én egy póktól kaptam egy fél pár görkorcsolyát és... nemsokára a másik felét is. Szophie reakcióján viszont meglepődtem; egyáltalán nem értettem, miért szaladt el. Mielőtt viszont utánarohanhattam volna, egy zombi állta el az utamat.
- Csokit, vagy csalunk!
- Egy kicsivel később, oké? Előbb megkeresem Szophiet - próbáltam kikerülni vidáman, ám a program ezt valószínű nemleges válasznak értelmezte, mert ahogy elsuhantam mellette, megharapott! Úgy ledöbbentem, hogy rögtön megtorpantam és kikerekedett szemekkel néztem, ahogyan a harapás hatására a bőröm elkezd zöld színárnyalatot felvenni. A zombi meg csak nevetett rajtam és a trükkjén és átadott nekem egy üvegcsét valami zöld folyadékkal.
- Itasd meg valakivel és egy percig zöld lesz a bőre - mondta az npc és már tovább is állt. Én pedig csak pislogtam utána, majd ahogy megláttam a látóterem sarkában a számlálót, ami 1 perctől számolt vissza, elnevettem magam.
- Zombihercegnő érkezik! - fordultam Alex és Leo felé, tekintetemmel pedig csak ezután kezdtem el Szophiet keresni, aki jól eltűnt a szemünk elől.


Eközben a sarokban...

Szophie még alig tehette túl magát az őt ért traumán, máris egy alak magasodott fölé: kezében üst, amiből cukorkák lógtak ki, bőre zöldesbarna, alsó ajkaiból két agyar meredt az égnek. Első látásra akár npc-nek is lehetett nézni, olyan élethű volt az orkjelmeze, ám szemei és vigyora talán azelőtt egyértelművé tették, kiről is van szó, mielőtt megszólalt volna.
- Nicsak, egy búslakodó vérfarkasnő - jegyezte meg komiszan, majd kérdés nélkül, egy erős rántással felhúzta a lányt magához és átkarolta a derekát - Inkább harapj valakit, akarom mondani valamit - tette hozzá és Szophie felé nyújtotta az üstöt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal29686/10100[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 28 2020, 15:27

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Slime
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Leonard Szer. Okt. 28 2020, 16:07


Hinari, Szophie, Al


Leonak igazán, tényleg semmi kedve nem volt ehhez az egészhez. Ráadásul baromságnak tartotta úgy, ahogy van. Végül azonban belenézett barátai izgatottan csillogó szemeibe és akármennyire is próbálta, nem volt szíve visszautasítani őket. Bezzeg a jelmezzel már nem volt ilyen barátságos a viszonya.
- Nem. Esküszöm nektek, senki sem fogja tudni a számba nyomni ezt az izét - fonta karba kezeit, habár Alex sajnos rácáfolt a kijelentésre, mert egy - hozzá képest - váratlanul gyors mozdulattal mégis megtette. Ahogy Leo fuldokolva próbált küzdeni ellene, valahogy a frakk is rákerült, azonban Szophie hiába próbálta a parókát is a fejébe nyomni, az elől végül sikeresen kitért.
- Nem és nem! Bármit, csak azt a borzalmat ne tegyétek a fejemre! - ellenkezett hevesen és megigazgatta a sebtében ráadott frakkot.
- Ez alá nem inget szoktak venni? - nézett végig aztán magán kételkedve, hiszen a pólója csúnyán összegyűrődött a ruha alatt. Még magát is meglepte vele, amikor ezek után lenyitotta a menüjét és előkotort valahonnan a mélyéről egy kifejezetten csinos, fekete darabot. Gyorsan felszerelte és máris elégedettebb volt az összképpel. Ráadásul - dacára annak, hogy a frakk lassú pixeleket ontott magából - kifejezetten sármos lett a végeredmény.
- Egy nyakkendő azért még hiányzik - állapította meg végül tőle szokatlan jólértesültséggel és kételkedve pillantott le farmernadrágos lábára és vastag barna bakancsára is. (Habár a fokhagyma nyaklánc végül sikeresen átvette a helyét egy esetleges nyakkendőnek.)
- Rendben, akkor már csak a smink meg kezdeni kell valamit a hajaddal - csapta össze a kezeit elégedetten Szophie is.
- Csak ne essetek túlzásba - csóválta meg a fejét Leo. - Szerintem már így is éppen elég sápadt vagyok ettől az egésztől.
Szophie szerint azonban még egy kis fehérség kellett az összehatáshoz, na meg két hatalmas karika a szeme alá, csakhogy halottnak tűnjön - még ennél is jobban. Végül aztán Hinarival (valószínűleg) abban is egyetértettek, hogy egy kis hajzselé nem árthat, így Leo rövid idő múlva úgy festett, akár egy úriember a múlt századból.
- Bajszot nem akartok ragasztani? - sóhajtott mélyet a fiú, de aztán gyorsan tiltakozva feltartotta a kezeit is, ugyanis gyanús fényt látott felcsillanni a lányok szemében. - Szerintem jó leszek már így.
- Úgy festek, mint azok a hülye bankárok, akiket anyám összeszedett - morogta még alig érthetően, aztán engedte azt is, hogy magukkal cibálják a városba. Emberek közé! Épp Chakna és Ozirisz orra előtt!
Egy félszeg és kissé szégyenkező mosollyal köszönt a lánynak, majd a kis csapat már el is tűnt.
Persze amíg haladtak, többször is hangot adott nemtetszésének, de valójában... Igazából jó érzés volt a barátaival együtt hülyéskedni. Amikor aztán elérkezett az idő, hogy bekopogjanak az első ajtón, Hinari és Szophie feltűnően hagyta magára a két vámpír srácot, amíg ők a nyakukba kaptak egy öreg nagymama NPC-t.
- Persze, hogy szexi csajok nem játszanak - sóhajtott mélyet és majdnem összetúrta a haját, de még időben észbe kapott. - Mármint nem a másik oldalon - pillantott aztán Alexra, aki vagy magára - és párjára - vette a megjegyzést, vagy nem. A nagyi közben megdicsérte a jelmezeiket - Leo ezt is egy fintorral jutalmazta -, majd beinvitálta őket egy teára. A fiúk igyekeztek a tudtára adni, hogy erre semmi szükség, de a nénike valamiért hajthatatlan volt. Még egy kis teasüteményt is felszolgált, miközben mesélni kezdett a macskáiról, amelyekből összesen egész pontosan hét darab volt megtalálható a házban.
- Ez hosszú lesz - fújta ki a levegőt fáradtan a fiú és hátradőlt a kockás pléddel letakart fotelban. Közben valami rózsaszín bogár kezdett legyezni körülötte, ő pedig néhány ügyetlen mozdulattal próbálta meg elhessegetni, de csak nem sikerült. Nem addig, amíg a rovar be nem lepte őt egy nagy adag csillogó "tündérporral". Akkor aztán továbbállt.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal18220/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 28 2020, 16:07

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Snake
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Szophie Szer. Okt. 28 2020, 16:39


Hoora


Fogalma sem volt róla, honnan ered a fóbiája, már gyerekkora óta megvolt. Talán az ilyesmire nincs is épkézláb magyarázat. Az viszont biztos, hogy Szophie rettegett már az egészen apró, picike kis nyolclábúaktól is, hát még az ilyen gigantikus méretű lényektől. A helyzeten az sem segített, ha az adott pók nem volt túl élethűvé programozva és kedveskedő arcot festettek neki.
Kicsit rosszul érezte magát, hogy úgy ott hagyta magyarázat nélkül Hinarit. Vissza akart menni bocsánatot kérni és elmagyarázni a helyzetet, de úgy döntött, előtte nem ártana rendbe szedni a kiugrani készülő szívét. Nagy hatással volt rá az esemény, ám amíg ő feldúltan a karjait masszírozta, valami más is a háta mögé lopakodott meglepően hangtalanul.
Az elvártnál kicsivel nagyobb ijedtséggel pillantott fel a mögé kerülő orkra és ösztönösen hátrált két lépést, míg háta egészen a falnak nyomódott. Csak két pislogással később ismerte fel végül, pontosan kivel hozta össze a sors.
A váratlan - és nem túl szerencsés helyzetben történt - találkozó enyhe szégyenkező pírt ültetett az arcára. Lesütötte szemeit, füle mögé tűrt egy rakoncátlan hajtincset és hagyta, hogy felsegítsék. A férfi hatalmas tenyere a derekán azonban váratlanul érte és mire a kondér cukorka a szeme magasságába került már jókedvűen kuncogott.
- Ha most harapok valamit, nem lesz helyem valakire - hangja játékos volt, szemei jókedvűen csillogtak. Meglepő gyorsasággal felejtette el a balhét a pókkal.
A következő pillanatban azonban megzavarta őket egy furcsa, cuppogó hang, aminek nyomán hirtelen egy polip jelent meg az addig békésnek hitt sarokban. Meglepő fürgeséggel indult meg a páros irányába és találta meg Szophie lábait.
- Csokit vagy csalunk! - kiáltotta és elkezdett felfelé kúszni. A lány undorodva rázkódott össze és kapott oda, hogy ujjaival lefejtse a lény csápjait, de azok nem engedtek egyszerűen.
- Na, kapsz csokit, csak menj már innen - igyekezett motiválni a lényt a távozásra, de az nem adta fel ilyen egyszerűen.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal12046/10500[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 28 2020, 16:39

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Scarecrow
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Okt. 31 2020, 20:16

Chakna :3

Először volt az a furcsa, dekorációnak tűnő tök. Legalábbis annak álcázta magát, és elég rendesen meglepett. Aztán volt az a furcsa, a palota egyik ablakából kiugró mackó, amit nagyjából egy-két pillanat erejéig láttam. Nem foglalkoztam vele különösképp, hisz jobban el volt foglalva azzal, hogy meneküljön. Én pedig jobban el voltam foglalva azzal, hogy a pattogó tök elől meneküljek – mielőtt tökkelütött lennék. És egyre inkább úgy tűnt számomra, hogy ezt a furcsa valamit lehetetlen lerázni. Becsukom az ajtót, beugrik az ablakon. Aztán szerencsére jókor jött Chakna, ugyanis az íjászlány gyorsan kapcsolt. Mondhatjuk úgy, hogy gyorsabban mint én, avagy mihelyst kijutottam a kapun, az íjászlány becsapta a rejtélyes támadónk előtt.
- Köszönöm... - hálálkodtam a lánynak – viszont azt javaslom előbb menjünk kicsit biztonságos távolságba, nehogy meglepjen minket – közben pislogtam visszafele. - Először csak azt hittem, hogy egy lepottyant dekoráció, egyáltalán nem gondoltam rá, hogy ez valami „élő” dolog... és arra se, hogy ilyen gyors. Meg találékony. Ha az ajtón nem tudott bejutni, keresett egy ablakot – fél szemmel az épület falára rálestem, az esetlegesen nyitott ablakokra. Majd visszafordultam az íjászlányhoz – Azt mondod egész Aincrad a feje tetejére állt? - lepődtem meg, majd rövidesen eljutott a tudatomig valami – Akkor sehol se leszünk nyugton ezektől? - estem kétségbe egy kicsit – Valamit ki kell találni ellenük...
Nem sokkal később pedig jött is az újabb meglepetés: Egy furcsa múmiára emlékeztető szerzet, ahogy sietős léptekkel, de mégis settenkedve igyekezett felénk. Illetve Chaknát próbálta megijeszteni – elvégre én a lánnyal szemben álltam, észleltem az NPC-t, amint az íjászlányt szemelte ki magát, a háta mögött közelítve. Na ekkor kapcsolt be nálam a vészjelzés, és hirtelen felindulásból álltam be a lány és a múmia közé. - Na azt már nem! - kiáltottam rá, viszont a következő képkocka az volt, hogy célpontot változtatott, és elkezdett körülöttem sürögni-forogni-futkozni. Mire észbe kaptam, már ipari mennyiségű kötszert húzott körém. Természetesen az sem segített a helyzeten, hogy amint lépni próbáltam valamerre, olyan szépet estem csőrrel előre, mint annak a rendje módja. - Ez már tényleg kezd egy kicsit sok lenni... - szólaltam meg, miközben oldalra fordultam, és több-kevesebb sikerrel elkezdtem magamról lehámozni a gúzsszalag-tömkeleget. - Hát, azt megúsztam, hogy tökkelütött legyek... de lettem helyette géz'n'gúz... - nevettem el magam kínomban, miközben kiszabadítottam magam a „fogságból” - ha Chakna is segített, akkor valószínűleg előbb mint utóbb. A múmia pedig időközben kacarászva-vihorászva elsietett tovább. Bár azért a szemem sarkából láttam még ahogy az utca végéről visszanézett és röhögött még egy sort, mielőtt eltűnt a sarki kávézó épülete mögött...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_bal19096/10100[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 31 2020, 20:16

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Happy Halloween!' :
[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Mummy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk! Empty Re: [Event] Halloween 2020 - csokit vagy csalunk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.