Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardok csatája - Hinari vs Leo

4 posters

Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Vas. Ápr. 26 2020, 20:30


Gyönyörű, napfényes időjárás köszöntött Aincrad világára, felhőknek nyoma sem volt. Valójában már hetek óta nem esett ezen a szinten, így az emberek jókedvűek voltak, az árusok fütyörésztek, a kalandorok nevetgéltek, egyre többen mozdultak ki a szabadba, megnőtt a farmolók száma a mezőkön és erdőkben, és feléledt a virtuális élet, mint minden tavasszal.
Egyetlen egy ember akadt csupán közel s távol, aki komoran, mi több, dühös elégedetlenséggel szürcsölte reggeli kávéját a Justice League palotájában. Habár már tizenegy óra múlt, Leonard számára ez még csupán a reggelt jelentette. Sovány, visszafogott reggeli mellett ücsörgött a céh konyhájában, és a menüjét böngészte, közben már hosszú órák óta motyogva magában.
Nem fért a fejébe, hogy történhetett meg, hogy képtelen volt követni a frontvonal fejlődését. Habár egyszer már eljutott egy összecsapásra, ami nem is volt olyan vészes, mint korábban gondolta, azóta sem sikerült megütnie a megfelelő szintet. Persze fejlődött ő, azóta több szintet is, de a front gyorsabb volt. És hiába áldozta minden szabadidejét, minden délutánját a fejlődésre, nem ért el sikereket. Egy darabig motiválta az előrehaladásban a kitűzött cél, de aztán elvesztette az egészet.
Most pedig ott tartott, hogy az egészet elfecsérelt időnek tartotta.
Hosszú hónapokig nem találkozott a haverjaival. Nem ment el szórakozni, levezetni picit a feszültséget. Nem ült be senkivel egy kávéra vagy sörre, nem heverészett el a fűben a felhőket nézve, nem bohóckodott, nem beszélgetett, nem csinált semmit.
Az élete a kaland - farmolás - alvás körforgásból állt, de ez nem csak célra nem vezetett, de még ki is zsigerelte.
Látni akarta maga előtt a fejlődést. Hogy bármi értelme is volt ennek a rengeteg gyakorlásnak. Hogy valami, akár egy icipici bizonyítéka is legyen rá, nem volt fölösleges az erőfeszítése. Mélyet sóhajtott, majd lehúzta megmaradt, kihűlt kávéját. Óvatosan letette öléből a gombóccá formálódott, pihegő Nyúlurat, majd felindult a szobájába. Ideje volt készülődni. Délre beszéltek meg találkozót Hinarival.
Az elmúlt időszakban többször is találkoztak a legújabb felszerelésének ügyében. Leo nagyon elégedett volt azokkal a holmikkal, amiket végül sikerült beszerezniük, és már korábban is említette, hogy szívesen ki is próbálná őket céhvezérével. Ekkor ezt annyiban hagyták, a kipróbálás végül egy kazamatában történt meg, azonban ott nem tudta Leo tökéletesen megfigyelni működésüket. Nemrég azonban megint összefutottak, mikor a kardfogató srác lógó orral ücsörgött a közös étkezőben, akkor pedig beszélt róla céhvezérének, mennyire nem érzi az elmúlt hónapok gyakorlásának eredményét. Ott vetődött fel újra az ötlet, hogy akár meg is küzdhetnének egymással egy alkalmas időpontban. És egy utolsó üzenetváltás után úgy döntöttek, ezen a napon lesz az a bizonyos időpont.
Leo, szokásától eltérően, minden humorától mentesen battyogott el az arénáig, addigra már teljes felszerelésében. Megpróbált korábban érkezni, mert azt úgy illik, hogy nem várakoztat meg egy hölgyet, de sajnos ez nem sikerült. Akárhogyan igyekezett, elkésett, vagyis adott esetben pontosan érkezett.
Amikor meglátta céhtársát, azért kiült az arcára egy szokásos, széles fogsoros vigyor, de az nagyon hamar el is tűnt róla. Izgalomba, és némi tanácstalanságba csapott át. Leo a párharcokban is rászorult némi gyakorlásra, nem volt túl tapasztalt bennük.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Hinari Hétf. Ápr. 27 2020, 12:15


Valahol megértettem Leot. Azután az egy boss után nem úgy alakultak a dolgok, ahogy tervezte és végül a rendszeres gyakorlásból sem lett több pár alkalomnál - a céhes, ilyen-olyan kazamatázásokból pedig (persze a legutóbbi kivételével) pont a küldetések, a fejlődés érdekében maradt ki, amit pedig ennek tetejében valószínű nem is tudott, hogy Fuwa meg pont ezek miatt is került végül messze az aktuális boss szintje fölé.
A srácra ráfért hát egy kis segítség, minden téren.
- Szia - üdvözöltem mosollyal, ám az feltűnt, hogy az övé nem volt őszinte; le is lohadt egy pár pillanat után. Nagyjából egyszerre érkeztünk, a nap (így délidőben) forrón sütött, a fények pedig különös fénnyel vonták be a teret. A szárazság kézzel fogható volt.
- Van valami konkrét terved, már a gyakorláson felül? Szívesen átadom a terepalkotás jogát - kérdeztem tőle és közben azon gondolkodtam, hogy vajon milyen felszereléseket vegyek fel ellene. Azt tudtam, hogy piszok gyors volt, kevés sebzéssel; ha a fejpántom rajtam van, lehet az életben nem ütne le. Dehát végülis nem a gyors győzelem volt a lényeg, nem? Még akkor sem, ha éppenséggel arénáztunk - Figyelj, ha a mobok ellen ment, itt sem ördöngősség - kacsintottam rá, ha még mindig fancsali képet vágott a dologhoz, majd úgy döntöttem, hogy mégsem veszem fel a sisakot sem: egyetlen Katanával nekem is valódi edzés lesz, gyorsabb ellenfelekkel szemben pedig amúgyse mindennap arénázhatok. Ideje volt ezt is újrapróbálni, hogy is működik.
Türelmesen megvártam, amíg céhtársam beállítgatja a pályát úgy, ahogyan az neki tetszik, majd mögötte sétáltam be a megváltozott küzdőtérre.
- Most te leszel a gyorsabb, használd ki - mondtam még jókedvűen, majd átsétáltam a szemközti oldalra. Nem kapcsoltam jártasságot; ez most nem ez a harc volt. Sem őneki, sem pedig számomra nem.



Leonard (Sebzés: 37, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1.4 SP kiskörönként.)
Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Hinari (50. szint): 315/315 HP, 0 páncél, 260/260 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal29686/10100Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 27 2020, 19:19


- Hát.. - vakargatta meg a tarkóját tanácstalanul, és végignézett a pályán. - Alkothatnánk valamilyen vizes pályát - mondta ki az első ötletet, ami az eszébe jutott. - Még ha nem is vehetek részt még a bossokon, nem árt gyakorolni, milyenek a harci körülmények azokon a szinteken. Még ha a többsége még mindig az alacsonyabb részekre szól, ki lehet fogni már egy-két küldetést a harmincas fölött is.
Ezzel persze maga ellen beszélt. Búvárkodásra rakott pontja szinte alig volt, és a víz le is lassította őt. Persze az ellenfelét is, ez nem kérdés. Ők pedig azért jöttek, hogy gyakoroljanak, méghozzá olyan dolgokat, amik nem mennek jól. A vizes harc pedig pont ezekbe tartozott bele.
Mókásnak attól függetlenül nem nevezném, bár nem is az volt a cél. Leo hozzálátott, hogy kialakítsa a pálya helyén a privát kis játszóterüket. Nagyjából derékig érő vizet állított be, a lábuk alá pedig puha homokot. Habár nem teljesen hasonlított a teljesen víz alatt fekvő területekhez, egyelőre ezt is elég nehezítésnek találta. Mindent csak lépésenként, szépen lassan.
Hinari mindeközben levetkőzött. Mármint nem úgy, ne legyetek perverzek. Azonban egy deka páncél sem maradt a lányon, ami persze nem is volt meglepő. Ahhoz, hogy a harc valódi tanító jelleget kapjon, szükség volt rá, hogy ne érjen véget két másodperc alatt.
A legrosszabb az egészben a tudat volt, hogy Hinari valószínűleg még így, felszerelés nélkül is bitang erős maradt. Nem hiába az egyik legismertebb, legkiválóbb játékos évek óta. Leo sok nagyot látott és hallott már felemelkedni, aztán pedig eltűnni, céhvezérek jöttek-mentek. Igazából a lányra is csak azért figyelt fel, mert Lewis utódjaként örökölte meg az áhított céh vezetői pozícióját. A híre azonban nem kerülhette el. A börtönben szinte káromkodásként használták a nevét.
A biztató szóra még halványan rámosolygott ellenfelére, aztán mindketten elfoglalták pozíciójukat a pálya két oldalánál.
- Na jó, gyerünk Leo, adj bele mindent! - motyogott maga elé, majd megrázta a fejét. Olyan szörnyen kellemetlen érzés volt mindent, de tényleg mindent bevetni egy hölgy ellen, aki egy szál katanával száll szembe vele. Ettől függetlenül tudta, hogy Hinari épp ezt várja tőle el, a gyakorlásnak meg csak így lenne értelme. Felszívta hát magát, és belevágott, hogy mindenféle taktikákon törje a fejét. Melyik oldalról támadjon? Mit tud Hinari mozgásáról? Milyenek voltak az eddigi harcok vele szemben?
Amint lejárt a számláló, első dolga volt, hogy aktiválta az eddig leghasznosabbnak bizonyuló speciális képességét, hogy ezzel növelje a gyorsaságát. Ez sajnos, hiába próbálkozott, nem járt eredménnyel, de persze gyakran történt így. Ezek után - habár továbbra is kirobbanó gyorsasággal, de kissé nehézkesen indult meg a vízben. Tudta, hogy Hinari megtámadásához minimum cselhez kell folyamodnia, de túl sok jó ötlet nem jutott az eszébe. Balról közelített a lány felé, és úgy tett, mint aki támadni készül, végül azonban megtorpant, megpördült, és a jobb oldalán igyekezett eltalálni őt. Valahogy úgy, mint ahogy a kézilabdában szoktak cselezni. Tudta, hogy most nincs itt a finomkodás ideje, még akkor sem, ha egy páncéltalan lány az ellenfele. Leo szegénységi bizonyítványa, hogy minden taktikáját be kell vetnie egy ilyen személy ellen, és még úgy sem győzhet.

(Spec. kép. használat: -> nem sikerült)


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 27 2020, 19:29-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 27 2020, 19:19

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766610511_dda12706fc_s Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 27 2020, 19:24

És akkor dobás specre.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 27 2020, 19:24

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 29 2020, 11:03


Bólintottam.
- Igen, ez jó ötlet. Általában már a víz alatt vannak vagy részben, vagy teljes egészében - értettem egyet, habár azt meg kell hagyni, hogy teljes mértékben a víz alatt úszni sokkalta másabb, mint derékig gázolni benne. Leginkább könnyebb. Kicsit próbálgattam a mozgást, amíg tartott a felkészülési idő, de a lábam lépten nyomon belesüppedt a homokba - még jó, hogy megtehettem, hogy egyszerűen csak mezítlábra vetkőzöm. Sőt, a szokásos kék szoknyámat is fürdőruhára cseréltem, felül pedig egy ahhoz színben illő, lengébb blúzt vettem fel, alá pedig... hát, fürdőruhát. Mert egészen biztos, hogy lesz a harcnak olyan pontja, ahol Leo belelök felsőtesttel is, nem? Nem árt előre készülni; hisz nem vizespóló versenyt készülök nyerni, ugyebár.
Végig figyeltem Leot és örültem neki, hogy a kezdeti tanácstalanság végül elhatározásba csapott át. Kihívón mosolyogtam vissza rá és amint a gong megszólalt, két kézbe vettem a fegyverem; hegye egyenesen a fiú szemei közé nézett. Mozgása még így, vízzel hátráltatva is kellően gyorsnak bizonyult és hamar rájöttem, hogy nekem is át kell kereteznem az alap gondolkodásom, ha fel akarom venni vele a versenyt: most én voltam a lassabb, és ez új volt, még úgy is, hogy számítottam rá. Céhtársam támadást indított, én pedig akképpen reagáltam; kicsit lassabban, de azért nem lemaradva... egészen addig, amíg meg nem változtatta a vágása irányát.
- Térj ki balra, csapj fel jobbra! - hallottam, de hiába adott időt nekem Leo a pördülésével, az egyszerűen nem volt elég. Még a Katana segítségével sem. Amennyire a víz engedte, elléptem oldalra, de mire védekezésre emeltem volna a kardom, már megéreztem az enyhe bizsergést; egy tiszta, pontos találat okán. Bólintottam, ez benne volt. Ezzel viszont nem volt vége: így, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz, ráadásul Leo fegyvere éppen a jobb oldalamat érte, igyekeztem ki is használni a helyzet adta előnyt és amíg ő visszahúzta a kardját, én léptem egyet felé és a bal lábamat betámasztottam az ő lábai közé, nekinyomva a jobb térdének. Jobb kézbe vettem a Katanát és amíg bal kezemmel az ő jobb könyökét toltam mellkasa felé, addig a másik kezemmel gyorsan felcsaptam a Katanát, ami így az ő bal felkarjától a mellkasán át a válláig bárhol elérhette a fiút, az ő helyzetváltoztatásától függően. Több támadásom persze nem volt, így amíg még megvolt a helyzeti előny próbáltam őt bal kézzel ellökni magamtól és közben léptem kettőt hátra. Ugrani ebben a vízben még akrobatikával is nehézkes lett volna; bár szerencsére ez Leonál se volt más.


1 támadás 92 sebzéssel.
Hinari (50. szint): 315/278 HP, 260/210 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal29686/10100Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 29 2020, 11:03

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Hétf. Május 04 2020, 21:35


Leo nem nagyon cserélt öltözéket, mivel neki nem nagy szüksége volt rá, lévén a páncélja alatt teljesen mindegy, mi van. Azt viszont megértette, Hinari miért nem akar nő létére szoknyában kiállni ellene egy ilyen terepen, így zokszó nélkül megvárta az átöltözést, mi több, még el is fordult. Nem mintha a rendszer engedte volna, hogy bármit is lásson, de azért ezt így illik.
Ez alatt az idő alatt legalább volt alkalma rá, hogy magában is meghányja-vesse ezt a harcot, és a helyére rakja az érzéseit. Szüksége is volt rá, még ha egy gyakorló meccsről is volt szó, igazán komolyan kellett vennie. Már csak azért is, mert egy szörnyen elfoglalt céhvezér időt szakított rá, na meg azért is, mert Hinari biztosan megharagudna, ha csak úgy ímmel-ámmal harcolgatna. Ráadásul még a teljes erőbedobás sem biztos, hogy bármire is elég lesz.
Megrázta a fejét, és elhessegette a gondolatot. Akármennyire reménytelen is, neki most arra kellett koncentrálnia, hogy van lehetősége a győzelemre. Valahogy úgy, mint azokban a hülye régi filmekben, ahol a főszereplők a legreménytelenebb helyzetekből vágták ki magukat kitartással.
Persze a rendszer elég ritkán adott extra erőfeszítésért és kitartásért buffot, itt minden kiegyensúlyozott volt, és logikus. Az egészet a pontok határozták meg, a jártasságok, az ügyesség, a leleményesség.  Így is igazán változatos és sokszínű harcos közösséget sikerült létrehozni, minden ember más és más volt, ahogy a saját adottságait alakította, a harcok mégis észszerűen zajlottak. Többnyire. A való világból magaddal hozott szerencsétlenséget és ügyességet még itt is nagyon nehéz volt kiküszöbölni.
A harc végül elindult, és Leo most először élvezhette ki gyorsaságát céhvezérével szemben. Még akkor is jó érzés volt ez, ha csupán a felszerelés hiányának köszönhette ezt az előnyt. Az első támadása be is talált, mivel a lány későn reagált, ám ezzel célpontot is nyújtott ellenfelének. Értelmetlennek találta elrugaszkodnia, képtelen lett volna rá, és valahonnan rémlett neki, hogy Hinarinak talán súlyemelése is van. A helyzet egyébként is teljesen máshogy adta magát. Hinari olyan közel volt, mint még soha. Ha nem egy harcban lettek volna, Leo már-már zavarba jött volna tőle, a lány milyen merészen nyomja a lábát az övé közé, és ragadja meg a karjánál fogva.
- Szia cica - hajolt közelebb, és kacsintott rá, miközben érezte a találatot a mellkasában. A lány a következő pillanatban, ahogy az várható volt, menekülőre fogta. Mindig a legizgalmasabb résznél lépnek le. Neutral
Leo utána ugrott, és megpróbálta bal lábával kigáncsolni, ha már valaki említette a vizespóló versenyt. Ezzel egy időben két marokra fogta a kardot, és ha ellenfele elesett, egy pontosnak szánt találatot bevinni a.. nos a mellei közé. Amennyiben Hinari mégsem esett el/az első sikeres találat után inkább arra koncentrált, hogy egy gyors, felfelé irányuló mozdulattal végigszántson a mellkasán. Hátha.

Lamborghini-vért képessége aktív, + 1 SP ebben a körben. -> 2,8
Leonard (36. szint): 125/123 HP, 470/344 CSP


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05 2020, 17:51-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 04 2020, 21:35

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767250438_224285ea8b_s Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Hinari Vas. Május 10 2020, 11:45


Ez a harc több szempontból is a vártakkal ellentétesen kezdődött, kezdve a gyorsaságkülönbségtől egészen odáig, hogy Leo mégcsak meg sem próbálta hárítani az ellentámadásom. Persze, sokan vannak, akik így csinálják, főleg akkor, ha rövidebb a fegyverük, mint a Katana, így a közelharc amúgyis nekik kedvezne - Leo viszont másmilyen fegyvert vett elő, szavakkal, amik egy pillanat alatt kizökkentettek. Még úgy is, hogy szinte teljes volt a koncentrációm. Éreztem, ahogyan zavarba jövök és a megkezdett mozdulat bár találatban végződött, nekem még nyelnem kellett egyet, mielőtt hátraugorva, egy nagybb levegővétellel rámosolyoghatnék:
- Összetévesztesz valakivel - viszonoztam a kacsintást és hitetlenkedve ráztam meg a fejem: hogy lehet, hogy nála ezek ennyire maguktól jönnek? - Egyébként nem is r... - folytattam volna, de ő már lépett is utánam csak az Akrobatikámnak hála tudtam elkerülni, hogy elgáncsolhasson. Talán csak annyin múlott, hogy a víz tompító ereje lecsökkentette mozdulatának gyorsaságát és nekem is adott némi időt, hogy visszaszerezhessem az egyensúlyomat. Nos, nem eleget rá, hogy ahogy fordultam volna tőle el, megérezzem oldalamon a vágásait. Hogyan képes letöbbszörözni? - döbbentem le egy pillanatra és pillantásom azonnal az életcsíkomra kaptam, ami szerencsére nem csökkent le annyival, hogy elkezdjek aggódni. Ám valami más is történt. Pixelek szálltak. Körülöttem. Említettem ugye, hogy a harc nem úgy kezdődött, ahogy vártam? Nos, nem is úgy folytatódott, ugyanis a blúzom, lévén nem felszerelés, ennyi rongálás után végleg megadta magát.
A nézőtéren többen is tapsban és füttyögésben törtek ki.
- Summoning Light Dragon! - kiáltottam és két kézre fogva a fegyverem engedtem el belőle a két-három méteres fénysárkányt, egyenesen Leo felé. Válasznak pont megfelelt Neutral A képesség ellentmondást nem tűrően szántotta a vizet, én magam pedig a sárkány mögött, ezt kihasználva rohantam és akár betalált végül a skill, akár nem, egy féloldalas, gyors vágással csaptam céhtársam felé. Reméltem, ez belassítja kicsit - legalább annyira, hogy hamarabb tudjam megnyerni ezt a harcot, mintsem a fürdőruhám is a blúzom sorsára jutna.


Sikeres képességaktiválás: -18 gyorsaság és -26 HP neked, -18 HP nekem. Ezután támadás, talált 92 sebzéssel (azaz 110-et sebződtél ebben a körben). Jelenlegi SP-d: 0,8 (előző körből) + 1,2 (innentől ennyit kapsz körönként) = 2.0
Az előző körben védekezésre állítottam a legi specét: azóta kettőt támadtál, a harmadik támadásod tehát (ami a mostani köröd első támadása lesz) csak 5 és afölött talál be. Valamint, mivel eddig 3/3x találtál be, a pernamensem a következő 3 támadásod közül maximum 1 találatot engedélyez.

Hinari (50. szint): 315/186 HP, 260/135 CSP


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 10 2020, 11:56-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal29686/10100Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 10 2020, 11:45

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 16 2020, 19:43


Nos, az ellenfél kizökkentése egy sikeres taktikai húzás, aminek jobb esetben meg is van az eredménye: találat formájában. Nem mintha Leo direkt lépett volna erre az útra, egyszerűen csak adta magát a szituáció. Hinarival amúgy is könnyű volt cicázni, egyszerűen zavarba jött, és látszott rajta, hogy ilyenkor valóban kiesik a saját ritmusából. Persze a fiú tisztában volt vele, hogy ez csak addig működik, amíg nem viszi túlzásba, amíg ellenfelének is ugyanolyan meglepetést okoz vele, mint önmagának, és amíg nem esik át a ló túloldalára, és válik kellemetlenné a bohóckodás. Abban az esetben ugyanis Hinari már számítana rá, és lazán hárítaná. Akár így, akár úgy.
Szóval ez a dolog spontán volt, de jól jött a következő találat bevivéséhez. Az a fordulat azonban a kardforgatót is meglepte, hogy ellenfeléről egyszer csak... leolvadt a ruha. Nos, ez sem volt szándékos, bár a tapsoló tömeg megtette a hatását, és Hinari nagyon durván feldühödött. Vagy ezt csak Leo képzelte?
Nem mintha egyszerű lett volna félreérteni egy hirtelen kitörő sárkányt. A fiúnak az az érzése támadt, hogy ebben a játékban szinte csak sárkányok rohangásznak! Mire azonban ennek a gondolatmenetnek a végére ért, egy jó adag vízzel kerítve egy adag fény is beterítette, majd hiába próbált meg bukdácsolva odébb táncolni, egy találatot érzett a mellkasán. Felnézett az életsávjára, és összeráncolta a homlokát. Nem mintha sok jóra számított volna mindössze tizenhárom megmaradt Hp-val, de azért úgy döntött, az utolsó leheletéig küzdeni fog. Oké, ez így elég hősiesen hangzik, talán túlságosan is. Mondjuk úgy, amellett tette le a voksát, hogy férfiasabbnak fog tűnni, ha az utolsó lehetőségeit még megpróbálja kihasználni, mielőtt teljesen bevégzi. Ha már így összegyűlt egy csapat néző az aréna szélén, és egyiknek sem volt jobb dolga, mint őket figyelni.
Érezte, hogy megbicsaklik a lába, és mintha a mozgása is változott volna. Lomhább volt kicsit a megszokottnál, de ezt betudta a fáradtságnak is. A fénysárkány miatt felverődött hullámokba vetette magát egy ugrással, közel került Hinarihoz, és a vízből indítva, egy felfelé irányuló vágással próbálta meg végigszántani a mellkasát, aztán kihasználva a gyorsaságát, és hogy közel vannak egymáshoz, bal kezét hátratolva, egy oldal irányú vágást eszközölni, végül pedig - hála a vértjének - egy szúrással bevégezni. Közben végig kitartóan Hinari tekintetét kereste. Nem reménykedett a maradék tizenhárom Hp-jával. De harcos volt, és nem adta fel.


Leonard (36. szint): 125/13 HP, 470/233 CSP
Nem mintha egynél többször találhatnék, de azért büszkén haljunk meg, vagy sehogy. xD Vért képesség aktív, összesen három támadás ebben a körben.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 16 2020, 19:43

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767250438_224285ea8b_s Kardok csatája - Hinari vs Leo 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Hinari Kedd Május 19 2020, 19:46


Magasra csaptak a hullámok; az aréna fényben és vízben úszott, ahogy a sárkány megharapta Leot. Éreztem, ahogy megnyílik a lehetőség és mielőtt a fiú eltűnt volna a szemem elől, a képességem után én is bevittem egy találatot - épp elég sebzést osztva ki hozzá, hogy pirosba lökjem az életét, a harc végéhez viszont még mindig túl keveset. Felegyenesedtem és figyelmesen néztem körül; a hullámokkal együtt az én belső viharom is csillapodni látszott. Tincseimből csöpögött a víz, a gyenge szellő pedig hűsítőn simogatta csupasz vállamat. Leo itt lesz valahol.
- Csapj le balra! - hallottam, de céhtársam vágása egyszerűen túl pontos volt. Éreztem a mellkasomon végigszántó pengét, ezzel azonban még nem volt vége és ahogyan Leo mozdult, úgy húztam magam elé a Katanát. Kevésszer adódott alkalmam rá, hogy láthassam azt a halványkék csíkot ellentétes irányban lefutni, most viszont szinte fel sem figyeltem rá: Leo második vágását könnyedén, talán túl könnyedén hárítottam és amíg még megvolt a helyzeti előnyöm fordultam rá testtel is és szúrtam a fiú felé. A mellkasánál valamivel lejjebb céloztam, inkább a test bal oldalát, lévén az előbb félrecsapott kard ettől a ponttól volt a legtávolabb. Tekintetünk találkozott, ámbár csupán egy pillanatra: amíg még tartott a párbaj, főleg ez a meglehetősen gyors ütésváltás, én elsődlegesen az ütőpontokra majd a védekezésre, a két fegyver helyzetére koncentráltam és Leo is ezt láthatta arcomon - teljes fókusz, találat esetén halvány mosoly, esetleg... és a külvilág tőlem telhető leghatékonyabb kizárása. Főleg miután a lelátó létszáma a rajtam levő ruhaneműk számával ellentétes arányban mozgott. Sóhajtottam és ha Leo hárított vagy elkerült, beálltam védekezésbe, egyéb esetben pedig végre felvehettem valamit a bikinifelső fölé is - valami olyat, ami többet takart a harc közben amúgyis félrecsúszásra hajlamos darabnál.


A vérted képességének 3 körös lehűlése van és mivel az előző körödben is használtad, most nem aktiválhatod (majd a CSP-det is számold úgy). Tehát kettőt támadtál, azaz a harmadik támadásod (a most következő) fixen nem találhat be.
1 támadás megy 92 sebzéssel.

Hinari (50. szint): 315/149 HP, 260/85 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal29686/10100Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2020, 19:46

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kardok csatája - Hinari vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Leonard Vas. Május 24 2020, 12:53


Minden egy pillanat alatt történt. Az egyik percben még elszántan küzdött, vágott, penge pengét ért, a következőben pedig felugrott előtte a vesztést hirdető panel, a játék pedig falat emelt közéjük. Még bőven tartott a lendülete, aminek köszönhetően előrebukott a vízben, ám mire földet ért, már csak a por volt alatta. Kacagni kezdett, egy csapásra kiszabadult belőle minden feszültsége, minden koncentrálás, minden érzelem. Nevetésének léghulláma tovább kavarta az egyébként is körülötte szálló porszemcséket a levegőben. Aztán hátradőlt, két kezét szétterítette, és mélyet sóhajtott. Élvezte az arcát simogató napsugarakat, miközben testéről lomha vízcsepp pixelek szálltak az égbe.
- Azt hiszem, jobb voltam, mint legutóbb - jegyezte meg kicsivel később, miután kifújta magát. Közben a közönség is továbbállt, csalódottan, mivel Hinari ruhái immár újra a helyükön voltak. Egy másik meccs pedig jóval izgalmasabbnak ígérkezett. Az aréna ezen fele tehát kiürült, üresen kongott körülöttük, és csak halkan verte visszhangját a szélnek.
- Te viszont még mindig bámulatos vagy - tornázta fel magát ülő pozícióba, és elismerően céhvezére szemébe nézett. Aztán egyik pillanatról a másikra elvigyorodott. Vidám, csalafinta mosoly volt ez, mint a gyerekeké, akik tudják, hogy szavaikat követően pofont fognak kapni.
- A kilátás sem volt rossz. Ha egy kicsit is kevesebbet kellett volna a harcra koncentrálnom, biztos élveztem volna - kacsintott, és talpra állt, leginkább azért, hogy ha verést fog kapni, még időben el tudjon előle futni. Mindeközben valami megváltozott a kisugárzásában. A harc előtt érezhető feszültsége, fájdalma és szomorúsága mind eltűntek, helyükbe pedig újra visszatért az életkedve és vidámsága. Nem is gondolta volna, hogy csupán egy kiadós verésre van szüksége. Legalább most már tudta, hogy ha nagyon maga alatt van, Hinarira bármikor számíthat ez ügyben.
- Meghívhatlak egy sütire és teára, vagy Alex nagyon féltékeny lenne rám? - mosolygott aztán tovább, és ha igenleges választ kapott, egy cukrászda felé terelte lépteiket.

Köszönöm a játékot!

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal18220/10500Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Hinari Vas. Május 24 2020, 17:48


A Katana pengéje lila falba ütközött - a hullámok azért még felcsaptak rá, hogy aztán, alig pár pillanattal később eltűnjenek, minthacsak a nap szívta volna fel őket egykettőre. Kiengedtem a levegőt és rámosolyogtam a földön szétterült fiúra.
- Egyértelműen - értettem egyet vele és amennyiben kellett, felsegítettem őt - Ha egy kicsit, akárcsak tíz-hússzal több pontod lenne erőn, komoly bajban lettem volna - fűztem tovább a szót vidáman és közben ruhát váltottam: egy halványkék blúzt szereltem fel, majd alatta a fürdőruhát lecseréltem kényelmes melltartóra. Szoknyát is váltottam, majd végül egy harisnyát és zárt szandált vettem fel; végezetül pedig megköszöntem a fegyveremnek a segítséget és őt is visszacsúsztattam az ideig óráig még nedves tokjába. A dícséretre nagyon nem tudtam mit mondani, így hát szavak nélkül, egy derűsebb bólintással köszöntem meg, aztán pedig... aztán pedig jött az a vigyor.
De már felkészülten vártam.
- Meghiszem azt - kuncogtam és én magam is észrevettem, hogy az alig tíz persze még feszült srác mennyire képes volt felengedni: örültem neki, hogy jót tett a harc; nekem is kihívás volt és jól tudtam, hogy legközelebb még ennél is nehezebb lesz a dolgom. Dehát ez így volt jól, ez volt a célom nekem is. Segíteni, hogy minél több céhtagunk érje el aincradi álmait.
- Köszönöm, elfogadom - feleltem aztán mosolyogva a meghívásra, mert igen, egy tea bizony jólesett volna és amúgyis már érett egy hosszabb, lazább beszélgetés a sráccal - Nem lenne az - ráztam meg a fejem, már kifele menet, aztán eszembe jutott valami - És Miri? - vágtam vissza enyhe vigyorral, de nem firtattam a témát tovább; hagytam, hogy Leo arra vezessen, amerre kívánja. Nem is volt rossz ötlet a cukrászda, lehet több harcom után is beiktathatnék ilyesmit.


Én is köszi! :3
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal29686/10100Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 28 2020, 16:31

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... dupla event alkalmazása...medál bónusz számítása...

Hinari: 180 exp, 480 arany, 50 legiexp, 4 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 10 Vörös Gomba 2 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang
Leonard: 220 exp, 480 arany

Hinari: +10 pont
Leonard: -10 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_bal0/0Kardok csatája - Hinari vs Leo Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kardok csatája - Hinari vs Leo Empty Re: Kardok csatája - Hinari vs Leo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.