Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go ahead, Mr. Sakuzo

3 posters

Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Vas. Dec. 08 2019, 19:02

/A címről ki találja ki, milyen referencia? :3 /

Kivételesen egy jobb hírű és kényelmesebb fogadóba tévedt, most pedig kézfejével próbálja eltakarni győzedelmes vigyorát, miközben ellenfele az asztal másik oldalán valószínűleg már a gatyáját is leizzadta az izgalomtól. A patkányképű játékos végül felüvöltött, az asztalra csapta a lapjait, majd válogatott káromkodások mellett kiszámolta és átküldte Aftonnak a megnyert aranykészletet. A férfi büszke mosollyal fogadta, majd összeszedte a paklit.
-Köszöntem szépen a lehetőséget, játszhatunk máskor is. -kacsintott a hapsira, aki csak morgott valamit az orra alatt majd zsebre vágott kézzel, dühösen távozott. Afton, amíg ismét összekeverte a paklit, egy kis dalocskát dúdolgatott magában, majd a kártyákat az asztalon hagyva a pulthoz lépett, hogy kérjen egy korsó sört a fogadóstól.
Csak egy korsó, semmi több, gondolta magában. Nem kell túlzásba esni, ezt a győzelmet viszont meg akarta ünnepelni. A patkányképű fazon az itteni alvilági körökben nagy kártyásnak számított, mégis elnyerte most a pénze egy jókora részét. Sejti, hogy előbb-utóbb vissza fog majd térni, szóval nem szándékozik túl sokat költeni a nyereményből, nehogy legatyásodjon. A sört viszont most igenis megérdemli.
Mikor szájához ér az első korty, ismerős ízek üdvözlik, de az egész továbbra is teljesen más, mint a való világban. Először is, itt sokkal nehezebb lerészegedni, aminek felettébb örül. Másrészt, a valódi ízeket, illatokat, tapintást a digitális világ talán soha nem fogja tudni teljesen ledigitalizálni. Ő úgy szokott lenni vele, amit egy gép nem érezhet, azt nem is tudja visszaadni. A korsóval visszatér az asztalához, kezébe veszi a paklit és végignéz a fogadó kevéske vendégén. Nem titok a tekintetén látni, hogy leendő ellenfelet keres, de végül fel is emeli a paklit, és elsősorban egy talán pont arra járó, barna hajú, nyikhaj kalandozóra veti a pillantását.
-Hé, van kedve valakinek játszani egy kört? Neked, neked, esetleg... pont neked? -mosolyog rá, majd hívogatóan biccent a fejével. -Gyere csak.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Vas. Dec. 08 2019, 23:28

Tudjátok mi a mondás manapság? Ha van csapatod értékeld őket, ha van pénzed akkor értékeld, ha meg egyik sincs, akkor szerezz! Mondjuk ezt nem tudom miért éppen most jutott eszembe, de egye fene. Szóval képzeljétek el, hogy van egy elég fura szokás Japánban, az otthonomban, miszerint a kiskorúak nem ihatnak alkoholt. Szóval mihez is kezd egy japán fiatal férfi egy ilyen helyzetben, mint ez? Mármint, tudjátok egy Open-World MMORPG-ben? Na mit? Elmegy és megteszi azt, amit amúgy nem lehetne. Szóval beültem egy jót iszogatni az egyik kocsmába, ahol hát az elvárt dolgok vártak. Például egy pár dartsozó alak, egy pár biliárdozó és még egy pár kártyás. Persze egyikben sem voltam túl jó... Mármint oké a fizikát ismerem ami ahhoz kell ezek jól menjenek, meg azt mondják néha egészen szerencsés is tudok lenni, szóval akár ki is próbálhatom magamat majd az egyikben egyszer...-hajtottam fel a söröm utolsó kortyát majd az ajtó felé vettem az irányt amikor hirtelen valaki megszólított.
-Én?-néztem rá, mutatva magamra, hogy nekem szól-e a fura küllemű fószer.-Hát de minek?-néztem rá, majd megvizsgáltam az asztalt körülötte, és a számat egy pici vigyorra húztam.-Tudja sosem kártyáztam még, de éppen azon gondolkodtam, hogy egyszer majd talán... szóval végülis miért ne tehetném meg most?-fogadtam el az ajánlatát és ültem le előtte a székre.-Mit játszunk? Mondjuk Black Jack? Asszem ott gyűjteni kell a pontokat... bár nem értem a szabályokat kéne beavatás, vagy esetleg Póker? Azt sem ismerem...-kezdtem el sorolni azt a két játékot amiről halottam. Az egyetlen kártyajáték amit játszottam valaha életemben egy kicsit más volt, mondjuk a Heartstone a másik meg a Legends of Runaterra... De egyik sem egy nagyon pókerrel összehasonlítható dolog... Szóval effektíve most visszaüt a kocka életem.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Hétf. Dec. 09 2019, 18:28

-Mert miért ne? -von vállat a srác kérdésére. Valamiért amikor ránézett, valahogy jó érzés fogta el, amit nem tudna megmagyarázni. Sugarnak voltak megérzései még odakint, amik rendre be is válltak, és volt eset, hogy Afton úgy érezte, ezeket az előérzeteket ő maga is átvette egy kicsit. Hisz annyi sok időt töltött a lánnyal...
Vagy csupán csak egyszerű szimpátiáról lehetett szó. Érdekes téma az ilyesmi, annyi szent. Ahogy a srác leült, Afton még egyszer megkeveri a paklit, majd az egészet leteszi középre. -Talán az lesz a legjobb akkor, ha kezdünk egy laza ötlapos pókerrel. Legalábbis van egy verzió, amire meg tudlak tanítani, az annál komolyabbakat már én se magoltam be, a SAO-ban ez is bőven elég szokott lenni. -majd kinyújtja felé a kezét, kézfogásra invitálva. -Dr. Afton Chambers, szolgálatára. Először játszunk nyílt lapokkal, tét nélkül. -majd visszaül a székre és visszaveszi a paklit is.
-A pókernek igazából az a lényege, hogy elnyerje mindenkinek az összes zsetonját lehetőleg, vagy legalábbis önnek legyen a végén a legtöbb. Ezt úgy lehet elérni, hogy minél jobb kombinációkat kap az ember, szóval elsősorban szerencsén múlik. Jó, ha minél több egyforma számú, esetleg egymás után sorba jövő lapok vannak az ember kezében. Legalábbis, nagyvonalakban.
Először Sakuzo elé rak le egymás után három lapot, majd maga elé.

Go ahead, Mr. Sakuzo 01
Go ahead, Mr. Sakuzo 02

-Összesen öt lap lesz a kezeinkben a végén. Először hármat kapunk, és mérlegelhetünk, hogy vajon ezekhez majd milyen lapok fognak hozzájönni, és emelhetünk vagy tarthatjuk az aktuális tétet, majd megkapjuk a maradék két kártyát. Ha valamelyik kártya nagyon nem jó, akkor azt vissza lehet dobni és kaphat helyette egy másikat. Itt önnek például ha szerencsés, és bejön egy tizes és egy király, akkor nagyértékű sora van, ami jó. Én viszont a négyesemet ki fogom cserélni, hát ha kapok valami jobbat.
Majd mosolyogva vár egy kicsit, mielőtt folytatná. A saját bőrén tudja, hogy elsőre ez talán egyébként is sok információ, még így is, hogy igyekezett lényegre törő lenni. A Black Jack talán jobb választás lett volna, de... hehe, abban nem sűrűn van szerencséje.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Dec. 09 2019, 18:48

Nos úgy néz ki pókerezni fogok... Ez azt hiszem jó, csak remélem, hogy nem használják ki a tudatlanságomat és vernek laposra, amúgy sincsen túl sok kreditem, meg hát nem is ezért jöttem. Viszont nekem úgy néz ki ez a fickó nagyon vágja a dolgot.-Sakuzo, örülök a megismerkedésnek Doktor. És megegyeztünk-felelem neki, miközben egy dolog kezd a fejemben járni- Nos ő egy doktor igaz? De mégis mit keresne egy ilyen jól képzett ember egy ilyen helyen? Értem én, hogy ez egy puccosabb hely, de na vannak a városban irreálisan gazdagoknak is ilyenek. De mindegy. Vigyáznom kell, csilingel a veszély detektorom.-ragadom meg a külföldi kezét. Azaz feltételezem külföldi, hiszen a hazánkban nem szokás a kézfogás. -Ezután türelmesen hallgatom végig a szabályokat amiket elmond és bár elsőre úgy tűnhet nem értem, mégis egészen gyorsan felfogom a lényegét.
-Értem, szóval ha én most azt mondom, hogy reménykedem a maradék kártyák kijönnek és nem cserélek, de nem jönnek ki, akkor még tudok cserélni?-ez volt az első kérdés ami eszembe jutott, aztán megvárom a válaszát, hogy mit fog erre mondani. Persze az is lehet, hogy nem cserélhetek ebben az esetben a legjobb talán az lenne, hogyha nem arra támaszkodnék, hogy mi jöhet ki, ha pedig arra nem arra támaszkodok, akkor az azt jelenti, hogy legalább egy párt kéne szereznem kezdésként. Ha pedig utána is lehet cserélni, akkor támaszkodhatok arra is addig a pontig amíg meg nem kapom a lapokat, aztán mérlegelve a továbbiakat talán még ki tudok hozni ezt meg azt belőle...
-Ja és uram még egy kérdés, ha nekem van több párom az is ér valamit? Mi van ha mindenkinek ugyanaz van? Mondjuk ne adja isten egy-egy kilences pár akkor ki győzött?
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Kedd Dec. 10 2019, 10:52

-Cserélni azelőtt lehet csak, hogy kiraknám az utolsó kártyát. Most például osztok még egyet, és még lehet dönteni, szeretne-e cserélni vagy sem. Aztán jön az utolsó, mindent eldöntő lap. -válaszol. Nagyon is tetszik neki, hogy a fiú kérdezett; ez több szempontból is jó szokott lenni. Egyrészt rávilágít, hogy az ember bárhogy is igyekszik, nem valószínű, hogy mindent elsőre el tud mondani, elvégre az infomációk egy jelentős hányada kapásból ki szokott ürülni az agyból. Másrészt így kimutatja, hogy egyébként érdeklődik a játék iránt, és Aftonnak esze ágába sem volt senkit se az akarata ellenére belerángatni ebbe. Bár tekintve, hogy tét nélkül játszanak, ez még semmiség, ráadásul azon gondolkodik, ha a srác ennyire kezdő, akkor talán később se kéne nagy tétekben játszani. Igen, ha játszanak is, mindenképp kis összeget kéne mondania. Nem akarja legatyásítani a fiút... ő is elvégre így járt nem is olyan régen, hisz ezért döntött úgy, hogy elkezd mobolni is lassan.
A második kérdés viszont őt is megfogja, ez nem titok. Kicsit elgondolkodik, végigsimít az állán levő borostán, karcos hangot adva ki vele, majd vállat von. -Ez egy roppant jó kérdés, és megmondom az őszintét, így elsőre fogalmam sincs. -mosolyodik el. -Ám ha ez mégis megtörténne, szerintem nem kell túlaggódnunk. Legfeljebb döntetlenre ítéljük a kört, a tét bent marad, és csak hozzáadunk a következőre. Mit szól hozzá?
Majd Sakuzo lapjai mellé rak még egyet, a sajátjánál pedig kicseréli a négyest és kirakja a negyedik lapot.


Go ahead, Mr. Sakuzo 01
Go ahead, Mr. Sakuzo 02


-Eddig egyértelműen ön áll nyerésre. -mosolyog. -Ez a verzió egyébként nem teljesen az igazi póker, inkább kockapóker kártyákkal. Ezen a ponton is mondhatom akár már, hogy ebből a körből kiszállok, és minden addigi tétem a magáé.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Szer. Dec. 11 2019, 20:03

-Ez egy elég fura szabály, de ha így van akkor így van nem igaz?-mondom válaszul neki a cserés kérdésre, miközben próbálom megérteni az egész okát. Szóval négy lapot fixen tudunk a fogadás végéig, azután meg jön egy olyan lap ami a szerencsén múlik, hogy végül lesz-e valami belőle. Elég érdekes ez az egész nekem.-persze nem állt meg itt az egész történet, hiszen folytattam egy másik kérdéssel, amire nem tudta a választ a Doktor. Össze is húztam emiatt a szemöldökömet. De akkor hogyan játszott eddig? Meg miért egy olyanra hívja ki az embert, amit már pontosan ismer?-gondoltam abban a pillanatban, de hamar eloszlott a borús ábrázatom ezután. Végső soron, ha ő sem ismeri teljes egészében a szabályokat, az azt jelenti, hogy nem prövel állok szemben. Szóval van esélyem nyerni!
- Hát jó...-mondtam miközben hátra dőltem a székemben.- Így is jónak tűnik, bár ez egyben azt is jelenti, hogy így nagyobbat lehet bukni egy következő körben. Reméljük nem fog ilyen helyzet felállni.-mondtam neki amikor kirakta elém a következő lapomat. Hmm egy párom már van... ez jó, de mivel kiterített lapokkal játszunk ez azt jelenti, hogy az ő lapjai.... szóval valószínüleg két lapot fog cserélni, hogy tudjon javítani a szerkezetén. Nekem meg nos... a párra kéne építeni az egészet, meg lehet próbálkozni kéne egy cserével, hogy nézzük mi fog ebből kisülni.
- Kicserélném ezt a lapot... nézzük mi lesz belőle.-néztem rá, miközben előre toltam a 9-esemet, hogy adjon nekem helyette egy másik lapot. Remélem bejön a tervem...
- Én nem biztos kiszállnék, mondjuk még máshogy gondolkozom, mintha lenne tét is az asztalon, így még egészen könnyű.

//  Go ahead, Mr. Sakuzo Icon_santa Ahogy játszotok, talán észre sem vetted, mikor tett valaki a lábad mellé egy közepes méretű, zöld színű, piros szalaggal átkötött ajándékcsomagot.
Kinyitni viszont hiába próbálod, a rendszer tájékoztat, hogy ez a lehetőség majd csak karácsonykor válik elérhetővé.

Go ahead, Mr. Sakuzo Jk-kna10
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Vas. Dec. 15 2019, 20:29

Szája széle kicsit megmoccan, elmosolyodik, ahogy Sakuzo arckifejezését lesi. Ujjait összefonja az asztal szélén könyökölve, majd rájuk hajtja az állát, úgy néz le a fiúra.
-A szem a lélek tükre. A jó pókerjátékosnak el kell sajátítania az abszolút érzelemmentes arckifejezést. Egyrészt, bevallom utólag, kicsit átírtam most a játékot, hogy egy első-játékosnak könnyebb helyzete legyen. Másrészt a szituáció, amit felvázolt, olyasmi, ami olyan ritka, mint a fehér holló. Vagy mint egy shiny pokémon. -kuncog kicsit. -Bocsánat, de nagyon az arcára volt írva, mit gondol. Odakint a játék előtt pszichológusnak tanultam, és még maradt bennem ez-az a szakmából, ha nem is minden.
~Ej, Sugi, ha itt lennél... a pokémonos utalást tőled loptam. Bocsánat.~ mereng el picikét magában, amíg Sakuzo esetleg megemészti a hallottakat. Elismerően bólogat viszont, mikor a fiú rájön, hogy mi is olyan nagyon kockázatos abban, hogy a játékosoknak döntetlen lapjai lesznek az asztalon. Kockázat és haszon. Kockázat nélkül nincs haszon. Ezen kívül nem hiába nevezik a pókert szerencsejátéknak.
Afton szó nélkül elveszi a kilences lapot és egy újabbat ad Sakuzonak. A fiú pedig nagyon ügyesen gondolkodott, a doktor valószínűleg meg is dicsérte volna, ha tudta volna, ugyanis valóban fogja a 3-ast és a 7-est, hogy helyette új lapokat adjon. Mikor kész vannak, még egy-egy lapot tesz melléjük, ezzel megpecsételve a kör sorsát.


Go ahead, Mr. Sakuzo 01
Go ahead, Mr. Sakuzo 02


-Két pár, az enyém meg egy nagy nulla. Éles játékban valószínűbb, hogy még az előző körben inkább bedobtam volna, ami jelen esetben instant győzelmet jelent magának. -mosolyog a srácra. -És így sem volt szerencsém. Úgy tűnik, a Kezdők Szerencséje mégis csak valami. -biccent, majd behúzza az összes lapot és elkezdi keverni a paklit. -Nos, Sakuzo-san, legyen még egy gyakorló kör vagy menjünk élesben?

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Vas. Dec. 22 2019, 13:51

-Mármint a híres pókerarc?-vált a tekintetem érzelem és kifejezés nélkülire egy pillanatra, majd miután tökéletes lelki béke és a ying-yang minden ereje látszik a tökéletes egyensúlyban a tekintetemen folytatom:-Az valami ilyesmi nem?-teszem hozzá egy mosollyal az arcomon. Durván a szavába vágva. Remélem megbocsájtja a fegyelmezetlenségemet.-majd ahogyan magyaráz tovább rájövök arra is, hogy miért lesz ez a küzdelem felettébb nehéz. Nos azt hiszem egy kifejezetten nehéz ellenféllel állok szemben, olyan mintha Patrick Jane-el ülnék szemben, vagyis lehet nem annyira durva, de szerintem legalább annyira megterhelő lesz nekem, mert az ember és tekintet ismeretem egy nagy nulla.-de persze a dolog nem állt meg itt, hiszen a játszma utolsó lapja is megvolt a csere után...
Nagy mázlim volt, hiszen kaptam még egy párt ez jó is!-mosolyodom el egy picit amikor meglátom a lapomat, majd akkor ismét, amikor ő kettőt cserél ki az övéi közül. Úgy néz ki, hogy a logika nem csal most sem. Egy a baj, hogy állítólag a valóságban lehet a lapokat számolni, de itt a SAOban ezt nem lehet, mert random algoritmusok dobálják a lapokat... Viszont neki nem jött hasznos lap most, de ahogyan említette egy kicsit könnyített is rajta, így nem szabad elbíznom magam!-Hmm...-hagy el a hang, miközben az új barátom magyarázza a helyzetet. -Vagy csak ahogyan mondta, a rendszer nekem kedvezett.-teszem hozzá miközben hátradőlök egy picit és egy rövidke nevetés is elhagyja a számat.
- Hát nem tudom... szerintem az alapokat értem már, szóval mehet egy éles meccs is, hacsak nem nincs az ellenére magának sem.-ül ki az arcomra egy pillanatra egy gonosz arc, hiszen kezdem úgy érezni, hogy valaki nagyon gazdag lesz ennek a végén. Bár ez nem azt jelenti, hogy én leszek az... Bár a csajok tuti megvernek, ha elkártyázom a pénzemet.... SZÓVAL tényleg nyernem kell!-jelenik meg az arcomon egy pillanatra egy kicsit aggodalmas tekintet, hogy elbukhatom a pénzemet... és meg is vernek...
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Szer. Jan. 01 2020, 12:54

-A híres pókerarc. -bólint, széles mosollyal, beleegyezően, látni rajta, hogy örül, a srác rájött a dolog nyitjára. Majd kicsit széttárja a kezeit és egy sor erejéig utánozza az egyik régebbi nagy sláger "sok kreativitásra" valló szövegét: -Po-po-po-pokerface. Ahogy Lady Gaga énekelte. Ha jól rémlik, így hívták... -gondolkodik el egy pillanatra.
Ahogy a gyakorlómeccs után behúzza a lapokat maga elé és elkezdi megkeverni a paklit, elneveti magát a fiú frappáns megjegyzése hallatán a rendszerről. -Valóban, ebben is lehet valami. -bólint, majd ezúttal úgy osztja ki maguk elé az első három lapot, hogy lefelé fordítja őket, így Afton sem tudja, Sakuzó miket kapott és Saku sem tudja, Afton milyen lapokkal rendelkezik. -Bevallom, a technikai meg hasonló dolgokhoz egy icipicit kuka vagyok. A legjobb barátom, vagy mivel úgyse hallja, mondhatom, hogy a húgom, volt az ilyen dolgok mestere. Valahogy nekem hihetetlen, hogy ezek a lapok is csak programozva vannak és ki tudja, hogy működnek. -emeli fel kicsit a paklit, mielőtt letenné maguk mellé. Végső mozdulatként az asztal közepére tesz öt aranyérmét. -Játszunk eleinte kis tétekben, aztán majd meglátjuk. Én berakok öt aranyat, tehát önnek is ennyit kell, de csak ha van. Legyen téthatár, hogy mennyivel lehet növelni egy emelésnél?
Mikor mindennel végez, csak épphogy megemeli lapjainak sarkát, az asztalon hagyva őket. Szája széle egy pillanatra megrándul, elmosolyodik, élesen kifújja a levegőt egy pillanatra, mintha tetszene neki, amit lát, majd visszahajtja a lapokat az asztalra. -Tartom. -bólint kicsit, jelezve, hogy most nem is cserél, és a téthez sem akar nyúlni. Elvenni mondjuk értelemszerűen már úgyse tud, csak hozzáadni. Ha Sakuzo esetleg növelne a téten, Afton egy szó nélkül megadja a saját készletéből.
Izgalmas meccs lesz, gondolja magában.


Saku:
Go ahead, Mr. Sakuzo 06

Afton:
Go ahead, Mr. Sakuzo 05

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 09 2020, 20:35

-Öööööö.. nem tudom, lehetséges... Én nem hallgattam sosem, szüleim mondták volt ilyen előadó.-mondom kicsit egyhangúan az idézetére. Igazából nem érdekeltek a régi popzene előadók, sőt úgy amblokk egyik sem különösképpen, persze ez nem jelenti, hogy nem hallgattam sokat a régieket, de inkább maradtam a japán klasszikusoknál.-közben már keverni is kezdik az új kört. Mondjuk az fura, hogy akkor kártyázásra hív... Ha azt sem tudja, hogy mifán terem ez a játék akkor választhatott volna olyat, amiben jártas. Mondjuk én jól sakkozom, ezért hívom ki arra az embereket.- Értem, szóval akkor ha mondjuk növelnék most tizet, csakúgy...-pakolom be a pénzt- Akkor önnek is be kell raknia, ha nem rakja gondolom kiesik nem? Amúgy nem tudom egyszerre egy tizes emelés legyen a maximum, az talán elég...-nézek rá a panelemre, hogy mennyi pénzem van. Ezután megnézem én is a lapjaimat, biztos ami biztos, aminek láttán azonnal meghúzom a szám szélét egy picit. Kellett nekem növelni vakon! Most ebből mit fogok kihozni? Lehet, hogy semmit... egy normális lehetőségem nincs, mondjuk az ásszal lehet tudni fogok kezdeni valamit, az elég nagy lap...-Jut eszembe... Annyit tudok a francia kártyáról a Black Jackből, hogy kétféle sor is van, az a pókerben is így van? Izé.. A fenébe, majdnem elárultam az egyik lapomat!-szakítom félbe a mondandómat a közepén feleszmélve a hibámra. Közben észreveszem, hogy cserélni sem akar...
Elvileg körben megyünk szóval, ha először ő tett tétet, akkor ő cserél először gondolom... Ez azt jelenti, hogy még van is a kezében már valami...
-húzom össze a szemöldököm egy pillanatra. Lehet már most van egy párja, esetleg három ugyanolyanja? Nem az lehetetlen, arra kicsi esély lenne...-Jól van nem emelem tovább...
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Szer. Jan. 15 2020, 17:00

Sakuzo nagyon nagyot téved. Afton tud pókerezni, de a SAO és a valóság különböző dolog, ezen kívül mivel a kezdő "kedvéért" kicsit egyszerűsített a szabályokon, egy picikét neki is új ez a terep. Sakuzoval ellentétben viszont ismerősebb úton jár, szóval reméli ő maga is, hogy hamarosan teljesen magáénak fogja tudni ezt az új helyzetet is. Ravaszkás mosollyal, összekulcsolt ujjakkal nézi a srác mozdulatait. Mikor anélkül tenne a tétre egy kicsit, hogy megnézze a lapjait, Afton elismerően emeli meg egyik szemöldökét és biccent a fejével.
-Vakmerő, igencsak vakmerő. Egyébként amíg van zsetonja vagy pénze az embernek, igen, tartania kell a tétemelést. -válaszol a srácnak, ámbár Sakuzo igen ügyesen kitalálta a lényeget enélkül is. Mikor viszont a lapjaira vet egy pillantást, Afton tekintetét nem kerüli el az apró szájmozdulat, ámbár úgy tesz, mint aki észre se veszi. Ezek szerint Sakuzo vagy ugyanolyan rossz lapokat kapott, mint ő, vagy blöfföl és máris alkalmazza a póker egyik alapvető trükkjét, hogy be akarja csapni az ellenfelét. Pont, amit Afton is tervez most csinálni. Kicsit megvakarja az orrát, ahogy hallgatja Sakut, majd elmosolyodik és kezét visszateszi az asztalra.
-A Black Jack egy kicsit más keletű játék, ott a 21 minél közelebbi elérése a lényeg ugyebár. Legalábbis amit én ismerek. Egyébként igen, amennyire én tanultam. 1-2-3-4-5, vagy 10-bubi-dáma-király-ász. Illetőleg az ászt be lehet tenni az egyes helyére is. Oh, a pakliban akad Joker kártya is, azt bárhova behelyettesítheti. -mosolyodik el.
-Na, és cserélni? Szeretne? -dönti félre kicsit a fejét, hátradől a székben, egyik karját kinyújtva az asztalon pihenteti, a másikkal rákönyököl a szék háttámlájára. Az asztalon nyugvó kezébe húzza az egyik lapját.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Szer. Jan. 22 2020, 15:32

-Vagy eldobja, gondolom-teszem hozzá a szavaihoz. Persze ahogyan megy felfelé a tét, úgy válik egyre értelmetlenebbé eldobni a lapodat, mert az a fikarcnyi nyerési esélyed sem marad meg, ami volt, és a pénzedet is fixen dobod. Most az a kérdés ebben az esetben, hogy mekkora az az összeg amit hajlandó vagy eldobni azért, hogy talán ne bukj sokkal többet. Tény ami tény nekem, aki kisszintű és kevés pénze van alapjáraton, annak általában ez az ingerküszöb alacsony. Szóval ésszel kell majd emelgetnem, mert a végén tényleg elmegy a kastély is.-Akkor a Joker kártya a legértékesebb a pakliban, milyen jó, hogy nekem van már egy nem igaz?-sütöm el egy mosollyal az arcomon-majd válaszolva a kérdésére folytatom:-Egyenlőre nem, majd a következő lap után cserélek szerintem. Ha szükséges lenne véletlen... Túl jó hozzám a szerencse most úgy néz ki.-mondom neki blöffölve.Ilyenkor ezt most két dolognak foghatja fel. Az első, hogy tényleg blöff, és próbálok kompenzálni, amire elég nagy esélyt látok, főleg, hogy a figura értelmes. A másik amire gondolhat, hogy amatőr vagyok, de azt hiszem erre nem fog gondolni, viszont arra gondolhat, hogy egy mocsok vagyok és blöffnek tűntetem fel azt, ami igazából a valóság ezzel szándékosan spekulálva felfelé a tétet. Most az a kérdés, hogy mennyire gondol engem túlon-túl okosnak vagy ravasznak. Remélem nagyon és akkor minden az én kezemre fog játszani! MUHAHAHAHA-hangzik el a fejemben az ördöginél ördögibb szuper-gonosz tervem és elmélkedésem, miközben a társam arcát figyelem egy kis sunyi mosollyal magamon. Remélem, hogy nem fog átlátni a kettős álcázás tervén. -fészkelődöm egy sort a széken.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Kedd Jan. 28 2020, 13:44

Afton szája széle egy pillanatra megmozdul, elmosolyodik; egyszerűen képtelen leplezni, hogy átlát Sakuzo játékán. A mosoly viszont könnyedén vehető akár olyasminek is, hogy szimplán tetszik neki a fiú magabiztossága, és hogy erre még inkább rájátszon, kicsit elkuncogja magát.
-Most már élesben játszunk, Sakuzo-san. Nem illik elárulni, milyen lapjai vannak. -néz rá kicsit a szemüvege felett. Most, hogy a játékon belül szemüveg nélkül is tökéletesen lát, egyenesen élvezi, hogy ezt megteheti anélkül, hogy a világ egy felismerhetetlen pacává válna előtte. -De kivételesen akkor úgy fogok tenni, mintha nem hallottam volna semmit.
Mivel Saku sem kíván cserélni, Afton először neki, majd magának húz egy újabb lapot az eddigi sorához. Mikor felemeli a sajátjainak épphoyg a sarkát, hogy az asztalra szorítva őket megnézze, mit kapott, kicsit mintha tovább töprengene, mint még az előző körnél. Tekintete újra és újra végigjár a lapokon, majd visszahajtja őket és fél szemmel Sakuzo reakcióját nézi, arcán kedveskedő, a magabiztosok félreismerhetetlen mosolyával. A két középső lapot kihúzza és lefelé fordítva őket azok közé teszi, amiket a játékosok kidobni szeretnének ebben a körben.
-Kettőt cserélnék. -Habár ezzel most lehet, elárulta magát, miszerint az előző körben blöffölhetett, máskülönben csak egy lapot kért volna kicserélni. Ámbár ezek után is Sakuzo még bőven gondolhatja azt, hogy minimum egy párja van. Sakunál viszont végülis bármi lehet. A nagyszájú blöff takarhatja azt, hogy ugyanúgy neki is értéktelen lapokat osztott a sors, és valójában nincs is Jokere, viszont az is lehet, hogy ezzel akarja megzavarni ellenfelét és valójában nem csak Jokere, de nagy értékű lapjai is vannak. Afton ez esetben örömmel emelné a kalapját a fiú előtt, mert jól csinálja. Ez is elvégre egyfajta taktika, és hatásos lehet, elvégre még maga Afton se épp gyakorlott kártyás. Mindössze az elme játékaiba van némi rálátása tanulmányai miatt. Ha majd Sakuzot kicsit jobban megismeri, már nagyobb eséllyel meg fogja tudni állapítani, mikor mire gondolhat, de ez most ebben a helyzetben lehetetlen.
Annyi biztos, hogy ha a csere nem lesz jó, akkor Afton veszít, ez már borítékolható. És valamiért ezt nem is bánja. Élvezi eddig a meccset.


Saku:
Go ahead, Mr. Sakuzo 06

Afton:
Go ahead, Mr. Sakuzo 05

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 30 2020, 12:34

-Ohh igaz is! Köszönöm, hogy elnézi nekem, szimplán kiváncsi voltam, hogy mi micsoda... meg hát csak úgy kicsúszott a számon.-Még jó, hogy nem látnak bele az emberek gondolataiba mások, mert akkor elég nagy bajban lennék. Úgy tűnik, hogy talán elhitte nekem, így az ördögi tervem ismét mozgásba lendült. Persze nem vagyok benne teljesen biztos hogy hitt nekem, de talán...-közben pedig megkaptam a negyedik lapomat, amit a többi közepébe tettem, mert ezzel is volt egy tervem: Amikor ő szól, hogy cserél-e vagy sem, én összetolom a kártyalegyezőmet a kezemben, úgy nyitva ki, hogy amikor cserélek ne tudja melyikeket cserélem ki az eredetiek közül.-majd amikor elhangzik a mondat a szájából, akkor kicsit egy pillanatra rápillantok, össze is csapom a legyezőt, majd, ki is nyitom rögtön, arcomon elmerülve az én lapjaim között. Nézzük, két magas lap, meg két alacsony, értelem szerűen az ászt érdemes megtartani, meg a dámát is jó lenne, de vajon az azonos színűekre is jár bónusz?-gondolkodtam, de erre már nem kérdeztem rá, mert egyrészt az már ténylegesen gyanús lenne, meg hát más okai is vannak: Ha most erre rákérdezek fixen tudja, hogy nincs jokerem, mert akkor az abból származó párra építenék, így inkább ezt kiderítem majd a kör végén. Megkéne próbálni... végső soron egynegyed az esélye, hogy jó színt kapok az utolsónak, meg egynegyed annak is, hogy a cserélt lap az lesz, de viszont.... a kettő együtt már nem ennyire jó. De mindegy, még kicsi a tét, remélem bejön...-így kivéve az új kártyának tűnő lapot lehelyezem Aftonhoz hasonlóan az asztalra felfordítva az ötösömet.
-Én csak egyet cserélek.-mondtam holt nyugodtan, miközben a szívem majd kiugrott a helyéről.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Szomb. Feb. 22 2020, 17:04

Sakuzo bocsánatkérése megerősítette abban, hogy a fiú blöffölt, ám ezt a felfedezését nem mutatta ki. Szemeit lesütötte a kártyák hátlapjára, amíg megvárta, Sakuzo mit dönt, és amíg ő is mérlegelte saját lehetőségeit. Hisz hacsak nem mosolyog rá Fortuna, addig nincs esélye a nyerésre ilyen lapokkal.
Miután Sakuzo is döntött, láthatólag az imént kapott lapját dobva be cserére - avagy eddig tényleg nagyon jó lapjai vannak, megerősítve Aftonban, hogy veszített -, a férfi először félretolja a kidobott lapokat, majd először magának oszt kettőt, egyet Sakuzonak, és magának, majd a fiúnak is leteszi a döntő, ötödik lapot.
A paklit visszateszi az asztal közepére, felhajtja a lapjai sarkát, amiket kapott, és elmosolyodik. Szélesen, úgy, mintha nem hinne a Sorsnak, szó szerint. Felfordítja a lapjait, kicsit odébb löki őket, és hátradől a székben.
Kapott egy Jokert. Igaz, nem tud vele sokat kezdeni, csupán ezzel végülis lett egy akármilyen párja, amit csak akar. Mikor Sakuzo is felfordítja a lapjait, elégedetten elkuncogja magát és a srác felé nyújtja a tenyerét, kézfogásra invitálva.
-Gyönyörű, igazán gyönyörű! -biccent felé elégedetten. Csak egy kicsi hiányzott volna ahhoz, hogy színsora legyen, de így csak egy erős értékű párja lett neki is.
-Szívesen mondanám, hogy öné a győzelem, mert ezek a lapok egyszerűen gyönyörűek. Én kicseréltem volna az ászt vagy a nyolcast is, remélve, hogy tizest vagy bubit kapok érte, aztán egy király és kész a sor. Engem csak a Joker mentett meg. -kacsint Sakuzora, majd összetolja egybe a lapokat és keverni kezd. -Kísérjük figyelemmel, hogy nekem király párom, önnek pedig dáma párja volt, és nyertem, vagy egyezzünk ki döntetlenben, és akkor a következő meccs lesz a végszó? -kérdezi, abba se hagyva a keverést.


Saku:
Go ahead, Mr. Sakuzo 06

Afton:
Go ahead, Mr. Sakuzo 05

/kockapókert kellett volna ajánlanom, ahhoz jobban értek..... XDDD /

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Kedd Márc. 24 2020, 23:05

A szerencse nagyon remélem, hogy mellettem lesz, és akkor nyerhetek, egy jó lapnak kell kijönnie a pakliból és nyerhetek, vagy legalább egy jó párom legyen...-gondoltam magamban, amikor a lapot cserére nyújtottam, Afton doki pedig hirtelen el is kezdte osztani a következő kört, én pedig amikor a kezembe kaptam a lapot amit osztott nem hittem a szememnek... Egy pár lett belőle végülis annyira nem rossz ez sem...-gondolkodtam, remélve, hogy azok a lapok amiket az ellenfelem kapott nem voltak jók. Még mindig nincs semmi veszve... Bár a tekintete...-ezután felfordította a lapjait és hátradőlt a férfi vele szemben... Basszus nem hiszem el!-gondoltam megdöbbenve azonnal a felnevető ellenfélen látva egyértelmű vesztemet. -reméltem, hogy színsorom lesz és akkor nyerhetek... Bár a pár is igazán szerencsés nekem azt hiszem, de azért meg kell hagyni a Joker fordított egyértelműen...-mondtam neki kicsit kiábrándultan, hátradőlve én is, arcomat a kezeimbe temetve.-ÁHHH jólvan!-dőltem előre és néztem egyenesen a szemébe. -Best of Three?-kérdeztem tőle egyértelműen utalva arra a játékmódra, ahol a három körből kell kettőben nyernie az ellenfélnek. -Ha háromból kétszer megver, akkor győzött elismerem! De szerintem a következő körben sikerülhet nyernem! Mostmár tudom azt is, hogy mekkora ereje van egy egy lapnak és nem fogom magamat sem áltatni ha úgy van!-néztem rá a szenvedélyes arccal amit ritkán látni tőlem. Márpedig győzni fogok, és úgy, hogy az fer lesz! Best of Three, ha belemegy és nyerek kétszer akkor csupasz lesz a csávó, ha nem megy bele, úgyis jó lesz! Csak hadd próbáljam meg, még egy-két kört!-néztem rá, arra készen, hogy belemegy az ördögi bosszúhadjáratomba!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Szomb. Márc. 28 2020, 18:20

Afton elsősorban kétféle vesztest látott már a játékban töltött ideje alatt; aki jól viselte, és aki rosszul. Bárki tartozik bármelyik kategóriába is, az még további alcsoportokra oszlik. A legkevésbé azokat szereti, akik ilyenkor feldühödnek és tombolni kezdenek, elhordva őt mindennek, és többek közt az édesanyját is szájukra veszik.
Afton pedig olyankor szokott felkelni, közöli velük, hogy az anyját csak hagyják békén, és ököllel akkorát sózni ellenfele arcába, hogy fogát köpje. Odakint a valóságban volt is már része hasonló verekedésben, és élvezet volt, ahogy öklének bütykei alatt a rosszmájú mitugrász ajkai úgy repednek szét, mint a cseresznyék. Odakint vércseppek pettyezték elég hamar gallérja szegélyét, idebent pedig csak a berendezés pixeli robbantak, hogy aztán rögtön újra is termelődjenek a bútorok.
Sakuzo viszont azok közé tartozik, akik jól viselik a vereséget, és ez mosolyt kölcsönöz a férfi arcára. Ahogy csillogó szemekkel a fiú lelkesedését nézi, fél könyökével a szék háttámlájára támaszkodva, már-már atyai érzelmek kezdenek éledni benne, pedig még normális párkapcsolata sem volt, nem hogy gyermeke. Talán csak ösztön egy nálánál fiatalabb srác láttán, ahogy a nők is ösztönösen anyai kedvességgel közelítenek egy gyermek felé akkor is, ha ők maguk még sosem voltak anyák. Bár ilyen példákra az állatvilág is számtalan módot mutatott az emberek felé.
Viszont Sakuzo lelkesedése másvalamire is emlékezteti. Mindkét karjával az asztalra könyököl és még egyszer megkeveri a lapokat.
-Csak nyugalom, nyugalom. Játszunk akkor még egyet, és akkor egy-egy az állás. -bólint, szemüvege felett nézve a srácra, miközben arra koncentrál, hogy tekintete most kissé szigorúbb árnyalatot vegyen. -Viszont nyomatékosan kérem, figyeljen oda magára. A szerencse megrészegíti az embert, és úgy látom, magát már elkapta. Ne hagyja, hogy bekebelezze. Fortuna gyönyörű asszony és mézédesek a bájai, de méregfog rejtőzik az ajkai mögött.
Majd leosztja az első három lapot maguknak és elmosolyodik.
-Akkor nézzük meg, ma melyikünknek kedvez jobban.


Saku:
Go ahead, Mr. Sakuzo Saku

Afton:
Go ahead, Mr. Sakuzo Afton

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Pént. Ápr. 03 2020, 21:00

Amikor megemlítem a további játékot, akkor a férfinak az ábrázata is komolyabbra vált. Még a hideg is végigfut a hátamon és egészen rosszul kezdem érezni magamat miatta. Nem-nem... én nem vagyok még olyan, mint a szerencsejáték függők... az nem lehet... ugye? Vagyis úgy értem... szóval igen... rárontottam miatta furán, hogy játszunk mégegyet, de ez nem számít, mert csak az első meccs nem? Fer kérni visszavágót, nem?-gondolkodtam el, lesütve szégyenlve magamat a tekintetemet, mellyel egyben meg is bánom a korábbi kirohanásomat, ezzel egyben visszafogottan és bűnbánóan szólok a férfinak, még magam elé jobbra lefelé nézve:-Igaza van.. egy kicsit most nagyon túlreagáltam... egy visszavágót szerettem volna kérni, de igazából egy kirohanás és követelőzés lett a vége...-majd ahogyan az ilyenkor illik, felálltam és meghajoltam bocsánatkérésül: -Sajnálom, hogy problémát okoztam!-mondtam neki, miközben a lapokat kiosztotta én pedig vártam, hogy mit szól az egészhez. -Lehet akkor igaza van abban, hogy hagyjuk itt abba, és talán egy másik nap folytatjuk a játékot. Tét nélkül?-ha pedig korábban megbocsátott nekem, akkor mosolyogva néztem rá az ellenfelemre, de remélhetőleg nem ellenségemre. Elég tapasztaltnak tűnik, és arról nem is beszélve, hogy nyitottabb sok másik játékosnál. Talán... Ha esetleg elnézi a kirohanásomat még barátok is lehetünk később, és talán majd közösen is harcba mehetünk egy közös cél miatt.-persze akkor éppen nem ez volt a legfontosabb, csak az, hogy ne nézzen őrültnek a fickó. Igazán sajnálnám, ha Afton annak nézne... sőt ha elterjesztené a városba... és a lányoknak! Basszus ki raknának az utcára... Szóval, ha nem is... akkor meg kell hívnom valamire őt. Hogy titokban tartsa a szabad elfoglaltságomat.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Vas. Ápr. 05 2020, 11:10

-A visszavágóval pedig nincsen semmi probléma. -felelte Afton, még talán azelőtt, hogy a fiú nagyon befejezhette volna a mondatát. Meglepte ez a reakció, amit kapott; túlzás. Elméje akaratlanul is megragadta Sakuzo pillantását és megpróbált minden apró csillanást észrevenni benne. Talán túlzott önbizalomhiány lenne? Bátortalanság? Általában azok az emberek hajlamosak túlreagálni dolgokat, akik nem biztosak saját magukban vagy a szerepükben. Pedig Sakuzo igencsak fiatal, életerős srácnak néz ki, olyan típusnak, akiért pár év, és bomlani fognak a csajok, ha nem ereszti el magát túlságosan. Afton kissé elmosolyodik; a mai kamaszok. Megannyi probléma, mind komoly, olyasmi, amiket egy átlagos felnőtt el sem tudna képzelni, amik alatt ő maga is talán még megcsömörlene. Szívesen elbeszélgetne vele, de ahhoz még nem ismerik egymást olyan hosszú ideje. Végül kinyújtja az asztalon könyöklő egyik karját és rámutat Sakuzo székére.
-Egy harmadik még bőven jöhet. Hallottam egyszer egy európai mondást, lefordítva valahogy úgy szól, hogy "három a magyar igazság". Az a nép szereti a hármas számot, ha lehet, mindent hármasával csináljak, vagy legalább háromszor megpróbálják ugyanazt akkor is, ha nem sikerül. Egyfajta kollektív szimpátiát mutatnak így egymás felé, ami nekem kifejezetten tetszik. Játsszuk le nyugodtan a végső meccset. Én hiszek magában.
Az utolsó mondatot többféleképp is érti. Hisz Sakuzoban, hogy nem hagyja magát megvezetni és engedni Fortuna csábításának. Hisz abban, hogy a fiú felül tud kerekedni az önbizalomhiányán. Hisz abban, hogy ezúttal Afton veszíthet; bár még gondolkodik, hogy hagyja-e magát a fiú kedvéért. Hisz ha hagyja nyerni, lehet, pont azzal hinti el a függőség magvait, de ha nem, azzal is egyaránt segíthet vagy árthat.
Ámbár az is igaz, hogy szimpatikus neki a fiú, és nagyon szívesen találkozna vele máskor is. Főleg egy ilyen heves reakció után.
-Elvégre azt se mondtam egy szóval sem, hogy most hagyjuk abba. Hanem hogy ez után. -alig észrevehetően még kacsint is egy bátorító mosoly kíséretében, de ezek után Sakuzora hagyja a döntést, hogy visszaül-e vagy sem. Ő türelmesen megvárja.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Szer. Ápr. 15 2020, 11:04

Türelmesen végighallgatom a férfit, és amit mond egy kicsit megdöbbent. Nem igazán tudom, hogy most hogyan döntsek, hiszen a szavai eléggé kétélűek... De aztán megnyugszom amikor a végére ér a mondandójának és felegyenesedem. Körbepillantva pedig észreveszem, hogy mindenki engem figyel, amitől kicsit zavarba is jövök. Basszus jól magamra vontam a figyelmet, akaratlanul is...-majd leültem az asztal mellé ismét, összehúzott szemöldökkel. Na lehet emiatt mondta mindazt, amit?-gondolkodom el egy pillanatra, aztán összeszedve az összes nem érdekel tablettámat ránéztem az idősebb férfira.
-Hát... akkor egy utolsót játszunk és bármi is lesz a vége, akkor ott a vége!-mondom határozottan, aztán hozzáteszem neki egy kicsit visszafogottabban: -Ha pedig véletlen kihoznám döntetlenre is, akkor is maga lesz a győztes, mint első pontszerző jogán, megegyeztünk?-mosolygok rá egy pillanatra, majd lesütöm a szememet a kapott lapokra.Hát ez jó szar...-gondolom magamban. -Öhm... nem emelek!-mondom határozottan még ki is húzva a hátamat, hogy megerősítsem az akarat erőmet. Egyszer elgondolkodtam rajta megint, hogy megemeljem, de szerintem csalódna bennem Afton doki, így nem teszem! -Akikről beszélt... a magyarokról... elég kitartó népség lehetnek, ha tippelnem kéne valami makacs banda lehet az öreg-kontinensen nem?-kérdezek rá, hiszen a földrajzom bár jó volt anno, nem ismerek minden országot és népet... Bár most inkább a csevej kezdeményezése volt a célom ezzel amúgy is.-mosolyodom el, miközben körbenézek a helyen. Még mindig sokan néznek minket, ráadásnak, lehet azért, mert látták, hogy ez most valami tétmeccs féle... Nyomorultak! Mit bámultok! Tűnés innen! Zavartok!-ordítottam volna rájuk, ha mertem volna, de szerintem az előző kirohanásom után nem lenne illendő... Még a végén azt hinnék, hogy valami pszichopata vagyok! -szóval így csak szánakozva és dühösen nézek rájuk egy rövid időre...
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Pént. Május 01 2020, 15:10

-Áll az alku.
Afton úgy érzi, mintha a szíve megkönnyebbült volna kicsikét, mikor Sakuzo visszaült a helyére folytatni a játékot. A fiú szavaiban pedig csendül az elszántság, a tenni akarás; Fortuna, ha rá is mosolyodik, valószínűleg elcsábítani nem fogja tudni, ahogy Aftonnal sem tette soha igazán. Talán pont hogy önmagát látja Sakuzoban? Azért ilyen szimpatikus neki...?
Hisz ő is hasonlóan bátortalan volt annak előtte. Talán az ő szeme is így rebbent a környezete felé, félve, akár egy sarokba szorított kis kölyökkutyáé, aki attól fél, bármikor ráverhetnek a husánggal. Csak épp neki ott volt Sugar, hogy megfogja a kezét és széles mosollyal kihúzza abból a sarokból. "Gyere már, Manguszta!", hallja fülében a lány örömrikkantását. Afton biccent, majd egy-egy lapot csúsztat az eddigi lapjaik mellé, de mielőtt megnézné a sajátját, meghallgatja Sakuzót.
-Én is valami ilyesmit hallottam. Bár én csak a sztereotípiákat ismerem az európai országokról. -mosolyodik el, majd vet egy pillantást a lapjaira, miközben tovább beszél. -A magyarokról pont ez rémlik, hogy makacsok, mint az öszvér. És egyébként elég negatívak, hiába a kitartás. Remélem, hogy a valóság azért sokkal jobb, mint a pletyka. Egyszer beszélgetnék szívesen egy magyar emberrel.

És Sakuzo végül is tudhatja, hogy a céhvezére, Chancery, pont Magyarországról származik.

Afton végül sóhajt egyet, ahogy a lapok közül az első kivételével mind a hármat félredobja. -Cserélek. És kockáztatok egy kicsit. Emelek ötöt. -mosolyog. Veszíteni fog nagy eséllyel, hacsak nem kap ritka jó lapokat az eldobottak helyére, ráadásul valami jóval megfűszerezve az ötödiknél. Ha meg Sakuzo nyer, akkor legalább kicsit több pénze lesz a srácnak, amit kicsit se bán. Ravasz mosollyal nézi ezek után, miként dönt alkalmi ellenfele. Az iménti lépése alapján nincsenek jó lapjai, de első körben ő sem cserélt.


Saku:

Go ahead, Mr. Sakuzo Saku

Afton:

Go ahead, Mr. Sakuzo Afton

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Sakuzo Pént. Jún. 05 2020, 00:30

-Hmmm... érdekes...-tettem hozzá a szavaihoz röviden, majd közben beugrott valami, amiről a múltkor fecsegtünk. -Chan azt hiszem említette, hogy odavalósi, majd egyszer ha gondolod összeülhetünk hárman és beszélgethetünk ilyenről. Amúgy ha már itt tartunk te hova valósi vagy?-kérdeztem rá végül, miközben azon járt az eszem, hogy milyen kellemes napos délután is volt, amikor Chanceryvel beszélgettünk erről. Vicces, hogy mennyire idilli képek vannak néha a fejemben róluk, bár talán nem meglepő... Végső soron megkedveltem a bandát.
Persze ez most nem az az idő, amikor lehetne a céhes emlékekben kutatni, bár tény ami tény, nagyon jól esik egy-egy nap visszaemlékezni a közös kazamatákra és küldetésekre amiket nyomtunk.
Vajon mekkora eséllyel fog kijönni nekem egy hetes? mondjuk ezt egyszerű kiszámolni... hogy is volt? Az összes lehetőséggel kell osztani a számunkra kedvező esetek számát? Azt hiszem valami ilyesmi volt...-terelődött el a gondolatom az iskolai tanulmányaim irányába. Ha egy színből van összesen 13 lap és abból nekem 1 a jó, akkor az egészen pontosan.... izé.... egy tizenharmad.-nem megy most a fejben számolás, és ráadásul az is stresszel, hogy Afton emelt is... Mitévő legyek?
-Hmmm... Nehéz eset, de jó legyen megadom, és nem cserélek. Csak most állj kérlek mellém ó szerencse istennője!-imádkoztam magamban, hogy bejöjjön az az egy lap, és akkor még lehet is ebből nekem valami. Az előző után mondjuk ez túlzás, még jó, hogy nem hangosan mondtam ki...-sütöttem le a tekintetemet egy kicsit, hogy ne lehessen látni velem szemben az elszégyenlést. Eléggé furán ütne ki ha rájönne, hogy mire gondolok nem igaz? Na mondjuk így meg még feltűnőbb...



[Elnézést kiment a fejemből ez a lógásom scratch scratch ]
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Afton Kedd Júl. 07 2020, 11:15

-Én Amerikából, Luisiana államból, de nem tanultam meg franciául. Csak a nagyon alapokat. -legyint mosolyogva. Nem, nem igazán beszél nyelveket, de talán majd a jövőben szándékában fog állni - főleg, hogy ekkor még nem tudja, hamarosan szembe kerül egy orosz sráccal, aki majd elindítja végülis ezen szándéka felé, és a francia, ha úgy vesszük, szintén egy választható opció lehet. Igaz, maga  Afton más államban született, de végül abban a déli  csücsökben kötött ki.
A név hallatán pedig kicsit mintha... megremegne, de nem igazán tudja, hova tenni, miért. Még nem is jegyzi meg, csupán bólint egyet mosolyogva. -Már most várom. Majd megbeszélünk egy időpontot, de engem alapvetően bármikor lehet zavarni.
Végül, ahogy Sakuzo leteszi a tétet és dönt, Afton kicseréli a lapjait, majd átnyújtja az ötödiket és felfedi a sajátjait. Mikor a fiú is így tesz, elmosolyodik.


Go ahead, Mr. Sakuzo Saku


Go ahead, Mr. Sakuzo Afton


Neki egy dáma párja lett. Sakuzo pedig... eleinte biztosan örülhet a jokernek, hisz ezzel meglett az a bizonyos hetes, de gondolom, ez alapján kiderül, hogy  a fiú azt hiszi, egy nagyobb sora lett, holott nem. Sor esetén számít maga a szín is, és még ha nem is négy  színnel számolnak, hanem a fekete-piros párossal, akkor sem jöhet ki, hisz van fekete is, piros is. Afton felsóhajt, de mosolyogva, mintha egy nagypapa  nézne le tudatlan, de annál aranyosabb unokájára.

-Hasonló esetben a szín is számít. Ha  sorra pályázik, figyelni kell, hogy azonos színűek legyenek, komolyabb helyeken a szimbólumokat is figyelni kell. Viszont, ez valóban nem volt végülis egyértelmű... ha a Jokert hetesnek nézzük, és most nem veszem figyelembe a színeket...
Széles vigyorral áll fel az asztaltól és kezét nyújtja a fiú felé.
-Akkor gratulálok, Sakuzo-san. Legközelebb majd kihívom egy visszavágóra. Kockapókerrel, az még egyszerűbb.
Biccent, majd ha megtörtént a kézfogás, vagy ha Saku elutasítaná, összeszedi a paklit és egy határozott mozdulattal eltünteti az inventoryjában.
-Szép játék volt, köszönöm a lehetőséget.

_________________
Go ahead, Mr. Sakuzo Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Kirigaya Suguha Szer. Márc. 24 2021, 15:54


A küzdőteret inaktivitás miatt lezárom!

Jutalmatok: 50 exp 120 arany

_________________
Börtönszörny specialista Cool
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Go ahead, Mr. Sakuzo Empty Re: Go ahead, Mr. Sakuzo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.