Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

3 posters

Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Nov. 28 2019, 17:41

Egy újabb nap egy újabb kaland keresése. Persze ki ne keresne jobbnál jobb elfoglaltságokat nem igaz? Eléggé unalmas lenne ha minden nap csak üldögélnék a seggemen. Meg hát ha nem lihegne három kitűnő csaj a hátamra, akkor még lehet élnék is a lehetőséggel, hogy pihenjek néha napján.
-Oniii-chaaaaan!-ugrott rá a hátamra egy ismerős apró leányzó. Majd nem sokra rá egy kicsit félénkebb lány hangja is megjelent mögöttem:-Ohayo Sakucchi.-köszönt nekem mire én is egy mosolygós tekintettel köszöntem a párost. Elfogyasztottuk a reggeli teánkat, és én egy kicsit klisésen most egy erős jázmin teáét választottam, míg a többiek a klasszikus fekete tea mellett döntöttek. Szépen megiszogattuk, miközben megbeszéltük, hogy ma elkísérnek engem megnézni egy napomat. Mintha nem figyelnének meg amúgy is minden nap. Igen, tudom, hogy néha a ház mögül melyik kis mocsok leselkedik! Meg mindig rám erőltetnek küldetéseket, meg ilyeneket. Ezért most bosszúból azt fogják tenni amit én akarok. És én azt akarom nekik rossz legyen! WHAHAHAHAAHA-zajlott le a fejemben ez a bájos monológ, miután elindultunk az első szinti küzdőterek felé. Nem is telt el túl sok idő addig, ugyanis csaltunk az utazással, a teleport kristállyal a főtérre vitettük magunkat, amivel már az út felét megspóroltuk. Persze ez az apróbb csalás is az én ötletem volt. Mert hogyan jutna eszébe bármelyik meathead csapattársamnak is nem?- álltunk meg szervező résznél ahol csapattársakat kerestünk. Ki is szemeltem egy aranyos leányzót, aki bár aranyos volt a szemeiből sütött az értelem és a gondolkodás szikrája.
-Ohayo! Elnézést a zavarásért, de ahogyan elnézem te is ellenfelet keresel. Mit szólnál egy érdekes koncepcióhoz? Van egy nagyon jó nyugati sakk program, amit már régen ki akartam próbálni. Na mit szólsz?-közben léptek a többiek is mögém, meghallgatva a válaszát és ettől függően lépve tovább a folyamatban.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Hétf. Jan. 13 2020, 09:57

Nyugtalanul álldogálok lesütött szemmel, ahogy a küzdőterek közelébe ellenfelet keresgélek. Igazából nem önként vagyok itt. Szophie kiadta utasításnak, hogy fejlődjek, és mivel nem érzek elég bátorságot magamban, hogy egyedül induljak útnak a nagyobb szintű mobok ellen és a kisebb szintűek szinte már nem adtak exp-t, így egyetlen esélyem maradt: a küzdőtereken bizonyítani. Persze ez fejben könnyebb volt elhatározni, mint gyakorlatba átvinni. Lassan több mint tíz perce álldogálok ugyanott és reménykedek, hogy valakinek meg akad rajtam a szeme és kihív, mivel magamban nincs annyi bátorság, hogy megszólítsak másokat. Hiába a Kisasszony bátorítása, azért nem egy olyan dolog, ami egyik napról a másikra jön, főleg, ha nem nyílt parancsra jön az utasítás. Már úgy voltam vele, hogy lemondok a mai edzésről és inkább elmegyek egyedül egy kisszintű erdőbe, amikor is egy kisebb csoport állt meg a közelembe. Azonban mielőtt jobban feleszmélhettem volna, hogy valójában hozzám jöttek, már le is támadott a fiú egy kérdéssel. Meglepetten pislantok párat idegeskedve a kezemet mellkasom előtt tartva, hogy kicsit nyugtassam magam, majd picit hátrépp lépek, miközben lesütöm a tekintetemet.
- A…ahogy óhajtja, Úrfi. Elaila Heldfrisk vagyok, szolgálatára. – mondom félénken, miközben meghajolok az idegen felé.
Furcsa volt a fiú, s bár ismerem mind a japán, mind a nyugati sakkot, nem most volt utoljára, hogy játszottam velük. Régi Gazdám elvárta tőlünk a minimális műveltséget, hogy esetleg egy unatkozó ismerősét elszórakoztassuk egy gyors játékkal. Azonban sosem nevezhettem magamat jó játékosnak magamat benne, főleg azért is, hisz nem sok ember viselné jó néven, ha egy „művelelten” rabszolga elverne egy szabad embert egy fejtörő játékban. Így kissé vonakodtam, hogy elfogadjam a barátságos felajánlást, legalábbis magamban, ám mivel az úrfi szeretne ellenfelet keresni magának és engem talált meg, így nem mondhatok neki nemet…
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Sakuzo Szer. Jan. 15 2020, 14:01

Úgy tűnt a lány csak arra várt, hogy valaki kihívja. De persze jól meglepett a fura válasza és nem én voltam így vele egyedül...
-Sakucchi miért beszél úgy veled ez a lány, mintha már korábban valami szörnyűséget műveltél volna vele?
-NIIICHAAAN mit tettél? Ugye nem bántott?-fordult felé Iliasviel-chan én meg kezdtem nagyon ideges lenni rájuk...Mégis minek képzelnek ezek engem? Azt hiszik valami perverz állat vagyok vagy mi?
-Ha bármikor bántott, akkor szólj, helyreteszem ezt a tökmagot gyorsan!-mondta Suzuki-chan. -CSEND LEGYEN MÁR! Semmit nem tettem vele jó?! Miért kell azt hinni, ha találkozunk valakivel, hogy valami szörnyűséget műveltem vele? Mi? MI?-néztem a kettőre dühösen egy pillanatra megfeledkezve az új ellenfelemről, így megköszörültem a torkomat és megfordultam felé, újra nyugodtan.
-Szóval sakkozzunk oké? Elkezdem beállítani akkor ha benne vagy.. van esetleg bármi speciális igényed?-kérdeztem tőle, mielőtt megnyitottam volna az alkalmas panelt.
Szóval nyugati sakk... Nézzük meg is van. Bábuk legyenek középkoriak, azt hiszem az menőn mutatna, én az oldalamon királyként leszek, meg neki is annak kell lennie ha jól tudom...-Hé ti ketten! Akartok jönni?
-Nézőnek tuti, de mire gondoltál?
-Betudtok állni bábuk helyett. Elaila-san ha nem baj neked sajnos fix helyet ír a játék a király helyén.-Mondjuk jó hogy nem a vezért mondtam, mert azt sokszor a királynőre is értik.-néztem rá a lányra újfent.
-Hmm én akkor a bástya lennék, ha lehet, meg ha nem zavarjuk a hölgyet sem...
Én pedig Futó lennék Niichan!
-felelte a kettő lelkendezve, én pedig egy kicsit kiábrándultan néztem rájuk. Hát nyugodtan kint is maradhattak volna... meg kell próbálnom lebeszélni őket...
-De ti csak bábuk lesztek én osztom a parancsot és le is üthetnek titeket!-de nem úgy tűnt meghatja őket, mert Elaila-san felé fordulva várták, hogy mit szól ahhoz, ha bemennek ők is játszani velünk. Komolyan irritálnak néha....
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Vas. Jan. 19 2020, 05:26

Kissé megszeppentem a hirtelen fellángoláson. Nem tudtam hova tenni a két lány hirtelen váltását a megszólalásomra. Tanácstalanul pislogok párat és még lesütni sem igazán jut eszembe a szemem, annyira meglepett a dolog. A fiú hirtelen felszólalására, pedig összerezzentem akaratlanul is. Látszott rajtam, hogy teljesen meglepődtem és, hogy nem igazán mit kezdeni a helyzettel… eléggé… fura érzés járt át, mely nem volt túlságosan megszokott. Így érthető, hogy mikor a fiú ismét visszatért hozzám és megszólított, a kelleténél egy kicsit tovább tartott, míg megtaláltam a hangomat.
- R…rendben Úrfi. – majd most már végre megtaláltam magamban a megszokott rutinjaim és lehunyom szemeim – Nem szükséges vele fáradnia, nekem megfelel a sima, ha úgy látja jónak.
A két energetikus lánytól kissé tartottam, de nem szóltam semmit, még arra se, mikor a bábuk kerültek sorra. Bár kissé vonakodtam a túlontúl közvetlen személyektől, nem bántam, hogy csatlakoznak igazából hozzánk, hisz az én véleményem amúgy sem volna, szabadna számítania. Így nem is értettem, miért olyan nagy gond, hogy csak Király helyét foglalhatom el. Persze azért csöndesen bólintok válaszként a megjegyzésre, hogy az Úrfi nehogy a végén megsértődjün, hogy nem válaszolok neki azonnal.
Alapjáraton kissé szokatlan volt, hogy most ezúttal sakkoznom kell és féltem, hogy túlságosan régen sakkoztam ahhoz, hogy szórakoztató legyen az, ellenfelem részéről, de azért reménykednem kell… mást amúgy sem tehetek.
- Nyugodtan válasszon színt, Úrfi. Nekem megfelel a másik szín is. – mondom alázatos, halk hangon.
Persze érzékelem, hogy stílusom kissé furcsa számára, ám mivel így lettem nevelve, hogy így viselkedjek, sajnálatos módon nem tudok ez ellen tenni.

_________________
Futó Játékaim

Ismerkedés
- jelenleg nem fut játékom

Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Sakuzo Szer. Jan. 22 2020, 16:00

-Tessék most megijesztettétek!-mondom a mögöttem álló két lükének.
-Gomen...-mondták egyszerre ketten. Tényleg néha valami baj van a fejükkel, mert nem tudják, hogy a határ. Most is úgy nekieestek a lánynak, mintha nem is tudom milyen gonosz mob lenne. Mondjuk egy triceratúp. Jó olyan pont nincs, de lehetne.
-Akkor én leszek a fehérrel engedelmeddel.-mondom neki barátságosan, miközben mögöttem még a lányok szomorúan lesütött szemekkel néztek mögöttem. Még az ujjhegyeiket is egymásnak érintették, mintha valami klisés animében lennénk.
Mindenesetre hamar beállítottam a pályát és elrendeztem mindent.
Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Latest?cb=20140407212524
Hamarosan pedig meg is jelent az elképzelt sakktábla. Valósággal leesett az állam az élethűségtől és a kinézetétől. -Azta egészen jó lett. A világítással meg mindennel együtt tisztára komolyan néz ki az egész helyzet... Tisztára mintha valami szoborcsatában lennénk...-nézelődtem, érintettem meg pár bábut, miközben a csajok is leesett állal nézték a helyet.-Tisztára olyan, mint egy bosscsarnok fillingje, még jó, hogy nincs itt valami scary nagy dög...-mondta. Én nem nagyon válaszoltam semmit, ellenben...-JA! Tiszta menő! Én meg azt hittem valami gagyi sima sakkos cucc lesz, mint amivel otthon játszik!-meghúztam az orromat, majd beálltam a helyemre, úgy ahogyan a többiek is. Megvártam amíg a lány is odaáll a helyére és elkezdtem neki jó hangosan magyarázni:
-Na szóval! Gyorsan elmondom a mikéntjét! Elvileg a játék biztosítani fog egy felülnézeti képet arról, hogy mi is a helyzet, amikor lejár az időzítő, hogy jobban átlátható legyen, lépni pedig kétféle képpen lehet. Vagy utasítod a bábuidat, vagy pedig a panelon kezded el mozgatni őket. Ahogyan egy sima érintős sakkban tennéd odakint...-Na persze egy kicsit fura a tábla, de legalább epicül néz ki.
-Szóval ha készen állsz indítom az időzítőt!


Kis segítség a felülnézethez:
Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Jegyze10
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 23 2020, 12:15

Rendszerfrissítés... Küzdőtér lezárása folyamatban... HIBA! Küzdőtér félbeszakadása azonosítva... Jutalom generálása...

Sakuzo: 20 exp, 60 arany
Elaila: 40 arany

Küzdőtér lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chess Masters (Frisk és Sakuzo) Empty Re: Chess Masters (Frisk és Sakuzo)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.