Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome the Abyss

+2
Kayaba Akihiko
The Gleam Eyes
6 posters

Go down

Welcome the Abyss Empty Welcome the Abyss

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Júl. 02 2019, 17:31

Mód: Prepare to die; Takes two to tango; Too many helpers

Statok:
Hinari (50) - HP:300 | F:86 | E:108 | K:60 | GY:201 (221) | S:80 | P:85
Rinne (45) - HP:355 | F:70 | E:64 | K:44 | GY:104 | S:60 | P:355
Eiki (43) - HP: 100 | FK: 84 | E: 132 | K: 58 | GY: 88 | SK: 58 | P: 120

Első ellenfeletek:
- Zerios, az ellentámadások mester #1
- Zerios, az ellentámadások mester #2
- III. Bunmei #1
- III. Bunmei #2

- Jéggólem #1-#6 - HP:200|F:26|E:14|GY:20|S:11|P:50|
- Kacsacsőrű Emlős #1-#11 - HP:20|F:4|E:2|GY:1|S:6|P:0|

Tudjátok a dolgotok


Ui: a sorsolásokat Arabell végezte el, én csak levezetem


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 02 2019, 19:47-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Júl. 02 2019, 17:33

III Bunmei #1-#2 taktika dobása

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 02 2019, 17:33

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Welcome the Abyss 4766604805_c1598fabbe_s Welcome the Abyss 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Hinari Kedd Júl. 02 2019, 22:56


Hogy mi vitt rá arra, hogy rábólintsak Eiki nyüstölésére és pont Rinnével hárman beállítsunk a túlélő csarnokba? Talán a kíváncsiság, talán az a bizonyos mocorgó érzés, ami már régen bennem volt... hogy már nincs hova tovább nekem fejlődni és azon kívül, hogy Leot felsegítem a bossig, tényleg nincs értelme kitennem a lábam a palota falain túlra.
Ennek pedig nincs tétje és egy kis gyakorlás a Katanával... mit kicsi, egyenesen komoly gyakorlás a Katanával sosem ártott: ezek a választható módok így együtt... egészen biztosan ki fogják köszörülni a csorbát.
- Sziasztok - köszöntem és arcomon enyhe grimasszal léptem be utánuk az épületbe: Rinné használhatatlan, legalábbis taktikai egyeztetés szempontjából, Eiki pedig nagyjából nekirontana a bossoknak mindenféle gondolkodás nélkül. Maradtam tehát én, meg a Katana a feladatra és nagyon elképzelhető, hogy talán csak emiatt cipelt a szőke harcos magával - Valószínű a lehetetlenre vállalkozunk, de azért igyekszem - mosolyogtam rájuk - Rinne ha kérhetlek, belépés után azonnal védj meg minket. Ellenfelektől függően elég durva is lehet a kezdés - mondtam a lánynak és egy sóhaj kíséretében vártam, kiket fogunk kapni.

- Én ennyit nem tudok fejből megjegyezni... - húztam el a szám szélét, amint megjelentek a bossok - de annyit tudtam, hogy ezek alacsony szintűek és így a segítők se lehetnek olyan kemények.
- Mennyi a körönkénti összsebzésük?
Na azért ezzel a Katanának is feladtam a leckét.
- Bunmei taktikáit nem figyelembe véve 136.
- Ki sebez a legtöbbet?
- A gólemek. Illetve azoknak többletkörelvevő képességük is van.
Bólintottam és odafordultam ideiglenes társaimhoz:
- A két Zeriost - a gömbökkel machináló fazont - a legvégére hagyjuk, a tigrisek pedig nem sebezhetők. Én először megpróbálom leütni a gólemeket, hogy minimalizáljam a sebződést és ha még marad támadásom, a Bunmeiket veszem célba. Ha az egyik netán sebezhetetlen lenne, azt ne támadjátok. Rinne, tiéd a sok kacsacsőrű, Eiki, te pedig először a sebezhető Bunmeiket, aztán a kacsacsőrűeket célozd - mondtam el nekik, majd felizzítottam a Katanát és elkezdtem a mobok irtását magunk körül.



dobások mindenki ellen:
pontok:

Spec: erőm emelem 80-al. Ezek után támadom a gólemeket, 2 hit/mob, az első támadás nem fogyaszt CSP-t, azaz: 6 támadás, pihi, 3 támadás, pihi, 3 támadás, pihi, 3 támadás. Ezzel leütöm a 6 gólemet és még van 3 támadásom utána, amikkel egyet-egyet támadok a két Bunmeire (az egyik sebezhetetlen), a harmadik pedig a sebezhető Bunmeire megy, amivel azt le is ütöm.

A köröm után maradt mobok:
2x Zerios
1x Bunmei III. + a 2 tigrise (ezek sebezhetetlenek perpill)
11x Kacsacsőrű emlős

Bosskör:

A mobok és bossok támadnak: a tigrisek Rinnét, összesen 14 sebzést osztva ki rá, a maradék mob engem, összesen 30-10%(rúna)=27 sebzést okozva --> a vértem 0.2 SP-t generál
A Zeriosok gömbje pirosból kékre vált.
Bunmei sebezhetetlensége csökken egy környivel (3/2).

Hinari: 300/300 élet, 85/45 páncél, 150/0 CSP, 19.0 SP
Rinne: 355/355 HP, 355/341 páncél, 220/220 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Rinne Pént. Júl. 05 2019, 14:28

Eikisan elhívott, azt mondta, hogy nagy kihívás lesz betérni ebbe a csarnokba. Remélem igaza lesz, mert egészen izgatott lettem tőle. A bossharcok eddig mindig elmaradtak az elvárásaimtól, egyáltalán nem voltak nehezek vagy veszélyesek. Most már épp itt volt az ideje, hogy egy szörny megizzasszon, és felvegye a versenyt a játékostársak nyújtotta kihívással. A túlélő csarnok név is azt sugallta, hogy ez nehéz lesz, bár lehet, hogy az átlag gyenge játékosra van szabva az elnevezés és nem rám. Amilyen sok ütést én bírok, nekem lehet hogy inkább egy Extrém Túlélő Csarnok való, vagy valami ilyesmi.
- Eikisan, Hinarisan! - örültem meg kettejüknek, és jól meg is öleltem őket. Bossharcokon mindig olyan sokan vagyunk, ezért ott nem tudom megtenni, de itt minden további nélkül, mert csak hárman vagyunk.
- Ha ez sem elég nehéz, akkor hol lehet még erős szörnyeket találni? - kérdeztem, felkészülve a legrosszabbra, majd beléptem utánuk a gigantikus kapun egy óriási terembe, ahol egyszerre egy csomó lény spawnolt. Annyira belefeledkeztem a látványba, hogy még a pajzsom védelmét is csak egy picivel később terjesztettem ki a kelleténél.
- Bocsánat - mondtam, majd jól megnéztem a lényeket. Hinarisan a kacsacsőrű emlősöket említette, de ezek nem is olyanok voltak, mint amiket otthon találni. Azoknak nem voltak vörösek a szemei, és nem is voltak ilyen agresszívek.
- Ezek nem is kacsaemósok - jelentettem ki, majd az egyiket azonnal ki is lapítottam - Egy igazi ausztráliai állat ennél szívósabb - csóváltam meg a fejem, majd folytattam a hamisítványok irtását, ameddig el nem fáradtam bele. Azért nem olyan könnyű lengetni ezt a buzogányt sem, de legalább egy fokkal kényelmesebb, mint a kopja.

Szükség Pajzsa innentől véd mindenkit, -15% sebzést jelent.
Négy támadás, pihi, két támadás, pihi, mind a kacsacsőrűekre.

Marad:
2x Zerios
1x Bunmei III. + a 2 tigrise (ezek sebezhetetlenek perpill)
5x Kacsacsőrű emlős

Boss köre:
Minden sebzés engem ér, a kacsacsőrűek 5x2, a Bunmei hetet, a tigrisek hatot-hatot sebeznek. Zerios gömbje lilára vált. Bunmei még egy körig sebezhetetlen.


Rinne: 355/355 HP, 355/312 páncél, 110/220 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Júl. 05 2019, 16:04

Már elég régóta vágytam rá, hogy megpróbáljak valakivel egy jó kis minden módos TCS-t. Vicces, de rögtön két ember ugrott be így hirtelen és minő meglepő, hogy mindkét fél elfogadta a meghívásom. Rinne egy öleléssel köszöntött és Hina pedig óvatosságra intett.
- Ne aggódj Hina-nyan. Az összes mob statjára és képességeire emlékszem, amikkel már harcoltam. Végtére is a PvE a specialitásom. – próbálom nyugtatni – Amúgy meg nem kell aggódni, ha baj történne, még azelőtt portolunk.
Végül elkezdődött a harcé s a mobok eléggé elfogytak. A Bunmei akivel Hina-chan harcolt sebezhetetlen volt, így taktikát váltottam és az épp Lilára változott gömbű Zeriosokat támadom, majd egy gyors mozdulattal az így előbukkanó minionokat is. Végül a maradék két támadásomat egy-egy Kacsacsőrűre dobom és szusszanok egyet.
- Egyelőre ennyi telt tőlem lányok. A többi a tiéd gondolom Hina. – mosolygok rá a lányra.


// 2 támadás zeriosokra, az előbukkanó pókokra és további 2 k.emlősre, mind pixeleződik, majd pihi //

Marad:
1x Bunmei III. + a 2 tigrise (ezek sebezhetetlenek perpill)
3x Kacsacsőrű emlős

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 145/290 CSP
Rinne: 355/355 HP, 355/283 páncél


A hozzászólást Tsujimoto Eiki összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05 2019, 16:12-kor.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Júl. 05 2019, 16:05

Bunmei taktika

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 05 2019, 16:05

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Welcome the Abyss 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Hinari Pént. Júl. 19 2019, 22:58


Rinne ölelése azért meglepett, de úgy voltam vele, hogy végülis nincs semmi okom firtatni a miérteket. Ezzel a lánnyal kapcsolatban, énnekem semmiképp.
- Nem sok adat az egy kicsit? - fordultam aztán a harcos felé elnéző félmosollyal - Aggódni mondjuk nem aggódok: elégszer voltam már itt, ez biztonságos. Úgy ahogy... - reagáltam már odabent, Rinne kérdésére viszont nem igazán tudtam mit felelni.
- Hát... feljebb biztos vár ránk pár erősebb szörny is, csak el kell jutni odáig. Én már szívesen barangolnék mondjuk az ötvenes szinten... - gondolkodtam el és amúgy voltaképpen a századikat mondtam volna, de még sem erősségben, sem sehogy nem tartunk ott. Maradjunk tehát a reális céloknál. Ezeket az első tieres bossokat és segítőket példának okáért egész gyorsan el tudtuk intézni; mostmár a Bunmei is sebezhető volt, így egy bólintást követően a maradék kacsacsőrűtől és bosstól is megszabadítottam a csapatot.
- Jártál már Ausztráliában? - tudakoltam Rinnétől addigis, amíg a következő szörnycsapatot lespawnolja nekünk a rendszer.


Leütöm a maradékot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Júl. 19 2019, 23:17


Eddigi pontok:

Második ellenfeletek:
- Óriás Csiga
- Óriás Csiga
- Rosaline
- Rosaline

Ahogy beléptek a következő teremben két tükör és két óriás csiga fogad benneteket és ezen kívül rengeteg kígyó és egy virág.

- 12x Barna Csörgőkígyó (1-10. szint) - HP:30|F:5|E:2|GY:10|S:5|P:0|
- 1x Nagy Piros Harangvirág (20-?. szint) - HP:?|F:?|E:?|GY:?|S:?|P:?|

Tudjátok a dolgotok

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Hinari Szomb. Júl. 20 2019, 00:25


Végignéztem a társaságon. Egy csomó barna kígyó, amik biztos mérgeznek, két tükör, ami elé egyelőre nem állok oda, két one hit csiga és... csápok.
Csápok.
Kérdezés nélkül leütöttem a virágot.
- Khm... tudnak ezek a kígyók valamit, Mobmindentudó Úr? - húztam kicsit Eikit mosolyogva, de aztán vagy ő, vagy a Katana elmondta a megoldást. Tehát bénítanak, azaz ha leütöm őket, ha nem, elvesztem a következő köröm - persze ha nem iszok előtte ellenmérget. Mivel pedig Rosalie a harc elején 1-es statokkal rendelkezik, elég többletköröm volt hozzá, hogy bármit leüssek és még legyen cselekvéspontom előtte meginni egy potiont. A virág után folytattam tehát az ellenméreggel, majd a csigákkal, utána a kígyókkal és ha ezekkel megvoltam, csak félreálltam, hogy még véletlenül se kerüljek egyik tükör elé se.
- Ami a tükröket illeti, Rinne, először te állj oda, de úgy, hogy egyszerre mindkettő elé - mondtam a lovaglánynak. Ha kellett, kicsit úgy is forgattuk az objektumot, akár sipítozott bennük a két lány, akár nem - Mivel neked van a legkevesebb sebzésed. A két boss utasítani fog, hogy támadj meg valakit és tegyél is úgy. Nem tudom, erre hogy működik a pajzsod, de inkább engem támadj, mint a papírágyúnkat - villantottam Eikire egy félmosolyt.
- Levetkőznie Eikinek fog kelleni, mert én biztos nem fogok, Rinne meg a pajzsa miatt nem teheti - szögeztem le aztán ellentmondást nem tűrő hangnemben - Ne aggódj, elfordulunk... ha szeretnéd - kacsintottam aztán a srácra, persze cseppet sem gondolva komolyan, hogy én az ő fegyverét fogom bámulni. Még mit nem... azért ennyi közös már ne legyen bennük Allal Rolling Eyes
- Aztán utána odaállok én is a tükör elé, megiszok egy mérget, ahogy utasítja és 1-es statokkal Rinne, te le fogod tudni ütni a tükrökből előlépő két Rosaliet - vázoltam fel a terv második részét is - Tehát Rinne, kérlek állj oda - kértem a lányt és már vártam Eiki nemtetszés-kifejezését a tervet illetően.


Van 73 többletköröm és semmire se kell dobnom. Leütöm a virágot, iszok egy Rövid Ellenmérget, leütöm a csigákat majd a kígyókat is. A tükrök elé nem állok oda.

Boss köre: Maradt két hisztis kislány két tükörben, amik várják, hogy Rinne eléjük álljon.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Rinne Vas. Szept. 22 2019, 17:53

Ezen a helyen sem éreztem úgy, hogy kihívás elé lennék állítva. De akkor talán majd az 50. szinten, végül is az már nincs olyan messze, és ha tényleg jól fogok szórakozni arrafelé, akkor szívesen várok még bounce
- Tizen...néhány évig ott volt az otthonom - válaszoltam kicsit hezitálva Hinarisannak, hirtelen nem találtam a számot, amit kerestem, és inkább nem lőttem bele a vakvilágba ezúttal. Közben újabb végtelenül gyenge lények sora állta az utunkat, Hinarisan már le is aprította őket, mire egyáltalán megmozdulhattam volna. De igazából nem is érdekeltek amíg ennyire veszélytelenek voltak.
- Óóó... - szembesültem vele, hogy kihívás helyett tükrök elé leszek állítva. Fejemet kissé félrebiccentve fogadtam a két kislány csoportos sipítozását, bár nem igazán értettem, hogy ezt most így miért így kell, és miért nem elég csak betörni a tükröket. Ugyanakkor nem jelentett problémát a kérés, szóval Hinarisan felé fordultam, és hezitálás nélkül a feje feléje lendítettem a buzogányomat, ahogy ezt mindenki más ellen is tenném.
- Így jó? - kérdeztem, választ várva valakitől. Akár a tükröktől, akár Hinarisantól, akár Eikisantól, akár a bokrok mögött bujkáló szatíroktól.

Tükrök elé állok, utasítást várok. Feladatom meglelem, Hinarisant megverem.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Nov. 02 2019, 19:25

Nem tudom mi van a rendszerrel. Meggajdult? Vagy Rinne önmarcangoló, vagy mazoista jellemét nem akarja kielégíteni? Vagy mifene? Elég gyér mobokat és bossokat dobált be, amik így istenigazából nem voltak túlságosan komolyak. Na mindegy. Végül neki kell azért állnunk gyakalni. Hinari csipkelődésére persze én is elnyomok egy csípkelődő pimaszkodás.
- Enyje drága… azthittem ennél jobban informált a SAO egyik topharcosa. – kacsintok rá – Ha megtámadod őket, akkor megmarnak, akár egyhiteled őket akár nem. A méreg pedig egy körre kiüt. Szóval vicces lesz.
Persze Hinari megoldotta, hogy ne legyen belőle gond, majd szépen már csak le kellett dobnom a textilt. Szégyenlőség nélkül állok most már pucéran a tükrök előtt (persze miután kiadták a feladatot), majd Hinari felé fordulok.
- Kicsit fázok Hina drága, nincs kedved átölelni, hogy felmelegedjek? Rinne-chant még se kérhetem meg, hisz a páncélja is nagyon hidegnek tűnik. – nyújtom ki a nyelvem a kardforgató csajszi felé.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 02 2019, 23:20


Számítottam, hát persze hogy számítottam Eikitől valami ilyesmire.
- Még én sem ismerhetek mindent - feleltem neki könnyed mosollyal, azt viszont nem tettem hozzá, hogy szerencsére nem is kell; megteszi ezt helyettem a Katana - Ugyan - vált jókedvűbbé a mosolyom a megjegyzésére és felpattintottam az ellenméreg fioláját - Mindenre van megoldás - mondtam még, majd megittam a potiont és folytattam a mobok pixelezését. A tervem viszont nem keltett senkiben sem kérdéseket, mégcsak egy kicsinyke ellenvetést sem. Rinne olyan természetességgel vágott fejbe, hogy legszívesebben felnevettem volna rajta, Eiki pedig minden további nélkül dobálta le előttünk a ruháit. Sejthettem volna, nem is ő lenne Rolling Eyes
- Tökéletes - feleltem Rinnének egy bólintás kíséretében, majd gyorsan el is kaptam a pillantásom, mert tényleg, én nem akartam Eiki lógóját nézegetni - Köszi nem. Mindjárt vége lesz, aztán felöltözhetsz Neutral - jelentettem ki, igaz jószerivel leginkább magamnak, mintsem a szőke harcosnak szánva a mondanivalót. Gyorsan oda is léptem a tükrök elé - a francba, tükrök! így azt is látom, ami mögöttem van! - és kikértem a saját feladatom. Rosaliek mondják, Hinari teljesíti. Csak egy mérget kellett meginnom, úgyhogy semmi különleges nem volt. Mit is válasszak? Egy egyszerű T1-es méreg megtette, mondjuk egy Gyenge Fárasztó, abból úgyis kettő volt nálam jelenleg. Megittam, az első fázis végetért, a kislányok előbújtak rejtekhelyeikről.
- Rinne, kérlek üsd le őket - adtam át a színpadot a lovaglánynak, ekkor viszont érkezett egy üzenetem, ami sürgős megoldást igényelt - És utána fejezzük be - sóhajtottam - Nekem most mennem kell... de azt hiszem ígyis másodikak lettünk - mosolyogtam rájuk. Megvártam, amíg Rinne bevégzi ezt a kört és megkapjuk érte a pontokat, utána pedig, konstatálva, hogy tényleg a második helyet értük el, gyorsan el is osztottam a kapott pontot az egyik ritka felszerelésemre, majd elköszöntem tőlük és sietősen távoztam. Sajnos van hátránya is annak, amiket elvállaltam. Nem én osztottam be minden időmet... vagy legalábbis nem teljesen.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Rinne Vas. Nov. 03 2019, 14:41

Megörült neki, hogy dicséretet kapott, büszkén ki is húzta magát. Az ilyesfajta jutalom mindig is boldoggá tette, különösen ha olyan apróságokról volt szó, mint fejbe vágni valakit a buzogánnyal, amit amúgy is élvezett. Mármint nem azt, hogy megüt másokat, hanem azt, hogy szabadon lengetheti a fegyvert, ami jóval kényelmesebb volt, mint az előző harcra termett eszköze. Közben úgy tűnt, hogy Eikisan is élvezi, hogy lengethet egy másfajta fegyvert.
- Nem hideg a páncélom, szívesen... be...melegítelek! - szólalt meg, kicsikét keresve a szavakat, és már indult is, hogy ölelésre tárja a karjait, de mivel Hinarisan újra hozzászólt, megtorpant és visszafordult. Időközben kijöttek a tükörből a kislányok.
- Oh. Okay! - bólintott, és mintha mi sem lenne természetesebb, először az egyik Rosalia koponyáját zúzta be, aztán egy félfordulattal a másik nyakát is eltalálta, mire mindkét embernek álcázott lény pixelekre hullott.
- Bocsánat Eikisan, fázol még? - kért elnézést a közjátékért, miközben vidáman lengette a buzogányt a kezében.
- Viszlát, Hinarisan! - integetett a lánynak, aki sietősen távozóra fogta, és ha nem volt más, akkor ő is az olajmezőkre lépést részesítette előnyben.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Nov. 21 2019, 14:13

Na lássuk csak :O Ügyes csapat vagytok. Mindenki gazdagodott 34 exp-vel, és 85 arannyal.

17 pontot szereztetek, amivel 2. helyre kerültetek a ranglistán \o/ Hurrá
Ennek jutalma mindegyikőtöknek:
+1 egy ritka tárgyra, maximum +5-ig VAGY  1x {T2} Pánik Kristály VAGY +1 egy gyakori tárgyra, maximum +10-ig VAGY +1 egy gyakori tárgyra, maximum +5-ig VAGY 10 szabadon választott érc/növény VAGY 5 szabadon választott érc/növény VAGY 1x {T3} Területi Gyógyító Kristály VAGY 1x {T2} Nagy Potion VAGY +1 egy gyakori tárgyra, maximum +2-ig


GRATULÁLOK Very Happy
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Welcome the Abyss Empty Re: Welcome the Abyss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.