Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ 32. boss ]

+8
Brooklyn
Danee
Simeon
Szophie
Rinne
Chancery
Hinari
The Gleam Eyes
12 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[ 32. boss ] Empty [ 32. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Jún. 14 2019, 10:50

Első kör határideje: 2019.06.25. (vagy míg ki nem nyitják a bossterem ajtaját)
Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Boss ajtaja előtti tér: Eléggé csúszós, ingoványos terület, de ha nem tértek le a a kazamata ösvényéről, akkor nincs gond. Az ajtó egy igencsak megviselt vasfa ajtóra hasonlít.

Szervező: Hinari
A boss harc státusza: Nyilvános

Résztvevők:

- Hinari
- Chancery
- Szophie
- Danee
- Simeon
- Rikomono
- Rinne
- Ozirisz
+ aki még időben ír az indulás előttig

Közös Tarisznya:

Sok szerencsét és tartalmas boss ölést kívánok mindenkinek


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 12 2019, 11:51-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 15 2019, 00:18


Csak egy felfedező, közös, romantikusnak a mocsárbűz és a krokodilok miatt éppen nem nevezhető csónakázásra indultunk Allal. Legfelső szint, város nincs is, a kéretlen játékosokat pedig azzal igyekeztünk elkerülni, hogy jó messzire beeveztünk a szint területén - nem kis meglepetésünkre éppen a bosskazamatához. Így bár ódzkodtam a szervezéstől attól függetlenül is, mennyire egyszerűen ment az előző, most még egyszer rajtam volt a sor - egyszer, és ezek után egy jóideig remélhetőleg nem.
A Channal való egyeztetés után kiküldtem a leveleket - mostmár a polipos srácnak is - és reméltem, hogy mindenki aszerint jár el, mielőtt eljönne ide harcolni. Magam is betettem minden aranyam a céhbankba; annyit hagytam csak, amennyit leírtam a levélben: sebzéstűrés+200 arany. Se több, se kevesebb. Most pedig, ezen a péntek délutánon, szűrt napfénnyel a fejünk felett vártam, hogy összejöjjön a csapat. És legyőzzük ezt a patkányt pont olyan hamar, mint azt az előzővel tettük.

- Ha mindenki megjött, pár szót mondanék még, mielőtt bemegyünk. Ahogy azt írtam, remélem mindenki pontosan a sebzéstűrése plusz 200 arannyal rendelkezik a tankokat kivéve - néztem körbe - Aki nem, az még beteheti céhbankba vagy elküldheti valakinek a harc idejére, akiben megbízik - tettem hozzá. Csak akkor folytattam, ha ezek megtörténtek.
- Az infók a következők:

A boss egy patkány.
A boss egy mocsári kalóz.
A boss fegyverkezelése: 41
A boss gyorsasága: 54
A boss azt támadja mindig, akinek a legtöbb pénze van. Ez nem védhető és switch esetén is 1 kör múlva vissza targetel az eredeti célpontjára.
A boss alaptámadásai a sebzésen túl, a sebzés értékének megfelelő mennyiségű aranyat lop el az eltalált játékostól.
A boss az ellopot dolgokból, az értékkel egyenértékű páncélt növeszt magán.
A bossteremben történő anyagi kár csak akkor lesz végleges, ha az „áldozatok” elhagyják a bosstermet a boss legyőzése nélkül, akár portolva, akár burkolva. A perma halált halt játékosnak a boss visszatulajdonítja a tulajdonait, hisz így a fair.

- Az erő statját sajnos nem tudjuk, de eszerint azt támadja, akinek a legtöbb pénze van - azaz jelen esetben azt, akinek a legtöbb sebzéstűrése, és a sebzésével egyenlő aranyat el is lop tőle. Tehát annyival kevesebb aranya lesz a játékosnak, amennyivel a páncélja majd életpontjai fogynak, ezáltal mindig azt fogja támadni, akinek a legtöbb sebzéstűrése van. Mivel viszont minimum a sebzésével egyenlő páncélt is növeszt magán, ez a sebzés kulcsfontosságú lesz és elképzelhető, hogy változni fog... illetve, mivel az infó "ellopott dolgok"-ról szólt, nem kifejezetten aranyról, így számítani kell másféle lopásokra is, ami szintén a páncélját emeli majd. Ezek lehetnek felszerelések és egyéb itemek is, erre mindenki készüljön fel.
- Ha bárkinek bármilyen infója vagy kérdése van még, az kérem ossza meg velünk - néztem szét újra és addigis beraktam az ABAs itemeket a közösbe.



Hinari (50) - HP:300 | F:86 | E:108 | K:60 | GY:201 (221) | S:80 | P:85
Arany (a frissítések után) --> 585

tárgybónuszok:
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal29686/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 15 2019, 09:07

-Egész hamar sikerült megtalálni. Ennek örülök.
Az egészet igazából csak magának motyogta nagyrészt. Álomkelő ment elől, óvatosan lépkedve az ingoványban, a macskákra jellemző finnyás mozdulattal. Dust ellenben nem zavartatta magát, boldogan, a szemét lehunyva utazott társa hátán, kis karmaival a bundába kapaszkodva. Rejtély, hogy a vadmacska miként nem volt hajlandó levetni magáról a madarat, tűrte jelenlétét, gazdájuk pedig mosolyogva követte őket.
Végül megérkeztek, rendben, minden különösebb megmozdulás nélkül. Chancery ezúttal hanyagolta a félrevonulást, neki se volt sok kedve az ingoványban sétálni, és a macskára is tekintettel volt. Mindössze annyira álltak félre az ösvény szélére, hogy mindenki el tudjon menni mellettük.
~Én kifejezetten örülök.~ jegyezte meg Álomkelő egy ponton, mikor már mindenki jelen volt és Hinari elsorolta a boss információit. Nyugodtan ült gazdája lábánál, kihúzva magát, macskás arcán még mintha fel is lehetne fedezni egyfajta pajkos, gonoszkás vigyort. ~A patkányok az egyik specialitásom. A másik a madarak.
Dust meg se rezzent a mondat hallatán, pedig a macska fejmozdulata egyértelműen jelezte, hogy rá célzott. Chancery lehajolt, óvatosan a kezei közé vette a főnixet és inkább a saját vállára ültette, hogy nagyobb biztonságban legyen. Álomkelő úgyis csak viccel, nem emelne kezet olyan petre, aki gazdával rendelkezik, ám a lány úgy gondolta, jobb a békesség még egymás között is.
-Akkor legyen nagy a szád, ha tényleg sikerül eltalálnod. -mosolygott Chan a macskára, aki fújtatott egyet és valószínűleg privát csatornán szólhatott hozzá, mert a lány bólintott. -Dolgozom rajta, ne aggódj.
Majd figyelme ismét a többiekre irányult. Nem igazán közeledett senkihez, de boldog és jókedvű mosollyal fogadott mindenkit.


Chancery (45): HP:305 | FK:55 | E:10 | I:128 | K:45 | Gy:57 | S:44 | P:+65
Arany: 570

Kraken gyűrű: +24 irányítás +7 gyorsaság, nagy víztömeg mellett a gyűrű viselője megidézhet egy hatalmas csápot egy támadás erejéig. A szörny a gyűrű irányításpontjaiból sebez. Ha a viselője idomár, a csáp kétszer akkorát sebez.
Nevelés Kesztyűje: Dust sebzése 12

Közösbe:
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal2062/2100[ 32. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Rinne Szomb. Jún. 15 2019, 18:02

Krokodilok! Krokodilok! Krokodilok! Idefelé jövet találtam egy olyan helyet, hogy át lehetett kelni végig krokodilokon ugrálva, azt ki is próbáltam, bár az egyik megmozdult alattam, és meginogtam, de nem estem bele a vízbe, mert ügyes vagyok ^^ Ezt a szintet is nagyon szeretni fogom, emlékeztet az otthonomra egy kicsit, mert vannak krokodilok és mocsarak. A boss viszont nem krokodil lesz, most azt mondta Hinarisan, akitől kaptam egy levelet, de pont a lényeget nem értettem, ami ki volt emelve. Az valami nagyon bonyi dolog volt, de szerintem arról szólt, hogy mindenki kap 200 aranyat, de Daneesan és én többet. Vagy hogy mindenki ad nekünk 200 aranyat. Vagy ilyesmi.
- Én, én, én! Én tudom az erejét! 43! - kalimpáltam lelkesem, majd előbányásztam egy összegyűrt papírdarabot, és azt kezdtem bogarászni.
- Ja nem, az a... sp... specpontja. De azt is mondja, hogy az első körben a leg... leggázabb játékosok közül ötöt eltalál egy... kivénhedt támadással - olvastam fel, bár egy-két szóban nem voltam biztos, szóval végül odaadtam a papírt Hinarisannak, hogy ő is megnézhesse.
- Hinarisan, Daneesan és én mikor kapunk pénzt? - kérdeztem, mert erről még nem volt szó, és kíváncsi voltam - Ésésés ellophatom a kalóz patkány kalapját, ugye? Mindig is szerettem volna egy koponyás kalapot bounce - szegeztem neki az újabb kérdést, aztán körbenéztem, hogy egyáltalán ki van még itt rajtam kívül.




Rinne (45. szint) - HP:355 | F:70 | E:64 | K:44 | GY:104 | S:60 | P:355

Szükség pajzsa: akárhány játékost védhetek vele, mindegyik után 5%-kal kevesebb sebzést kapok (max 50%)
Waddy: amíg az ellennek van páncélja, 20%-kal többet sebzek
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.

Hinarinak adott papír tartalma:
Besúgó írta:A boss Fegyverkezelése: 41
A boss gyorsasága: 54

A boss Speciális Képessége: 43
A boss gyorsasága: 54

- Az első körben a leggazdagabb játékosok közül 5-öt eltalál egy kivédhetetlen támadással. (ha kevesebben vannak jelen, a támadás nem oszlik el, így ha 1 ember van jelen 1x támad csak)
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10790/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 18 2019, 00:06


Szophie volt talán az első, aki visszajelzett Hinarinak, bár inkább a meghívó küldője miatt, mintsem maga az esemény érdekelte volna. A farkas kifejezetten morgós volt induláskor, pedig a bossok többnyire felvillanyozták az állatot. Ezeddig. A helyzet csupán akkor javult, amikor kiderült, hogy csónakkal is meg lehet közelíteni a kijelölt helyet, és ahogy egyre többet haladtak a mocsáros területen, Szophie is egyre biztosabb lett benne, hogy nem ezek a szintek lesznek a kedvenceik. Nem pusztán a bűz és mocsok miatt, az a börtön óta nem érdekelte. De ez a szörnyű nyirkosság nem csak a pet bundáját tette tönkre, hanem a lány haját is egy merő szénaboglyává változtatta.
Egészen hamar odaértek végül a kijelölt helyre, nem nagyon tettek kitérőket. A páros aztán szenvedélyes próbálkozásba kezdett egy száraz pont találására a helyszínen, és amint megtalálták a legmegfelelőbb sármentes pontot, le is cövekeltek rajta. Pedig Vezért erős késztetés hajtotta, hogy Álomkelő oldalára lépdeljen, és legjobb esetben meghúzgálja a farkát vagy a fülét, a köztük elterülő sártócsa azonban eltántorította ettől a tervétől, és inkább csak a tekintetével követte a macska ténykedéseit.
Szophie szinte az érdektelenek arckifejezésével hallgatta végig az információkat, és nem nagyon szólt hozzá. Minek? Csak legyenek túl rajta. Amúgy is csak Hinari miatt jött. Ha végeztek, megy is vissza a kuckójába, a Palotába.
A madaras viccen Vezér azért jót mosolygott, ami farkas mibenléte végett egy széles vicsorba torzult. De legalább megpróbálta. Tetszése - vagy talán a madár iránti hasonló vadász érdeklődése? - kifejezése érdekében pedig vadul csóválta lompos, sártól csöpögő farkát, beterítve minden közelben állót a gyorsan pixelező barna lével.
Szophie (44. szint) - HP:165 | F: 90 | E:29 | I:126 | K:45 | GY:97 | S:9 | P:95

Cserzett Bőrbot ( +25 Erő )
Holdfény Rúna ( +8 Irányítás +12 Fegyverkezelés )
Könnyű Ezüstvért ( +4 Fegyverkezelés +65 Páncél )
Viadal Babérkoszorú ( +4 Irányítás +2 Kitartás +4 Fegyverkezelés +2 Gyorsaság +2 Spec. Képesség )
Ezüstorrú Csizma ( +3 Kitartás +21 Gyorsaság +6 Spec. Képesség )
Északi Farkas Köpeny (+10 Irányítás, +10kitartás, +30 páncél, viselőjét 3-as szintű Hallgatózással áldja meg)
Kraken Gyűrű ( +24 Irányítás +7 Gyorsaság )
Kraken Gyűrű ( +24 Irányítás +7 Gyorsaság )

Arany frissítés után: 460 (165 Hp + 95 páncél + 200)


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 25 2019, 20:28-kor.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal12046/10500[ 32. boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Simeon Kedd Jún. 18 2019, 16:03

Újabb boss és mostmár ők is kaptak levelet, külön! Simeon alig bírta ki, hogy ne azonnal, fürdőruhában rohanjon céhtársaihoz a hírrel: most is a harmincegyes szint egy homokos szigetén ücsörögtek; Tengerszem a vízben, Simeon pedig egy pálmafa alatt de természetesen nem annak árnyékában.
- Azt írja, nem szabad sok aranynak nálunk lenni - álmélkodott a srác és nem értette, hogy a pénznek mégis mi köze van a szintfőnökök elleni harchoz. De ha ezt kérték hát ezt kérték, így Simeon felöltözködött és petjével együtt visszateleportált az első szintre, hogy megkérdezze Daneet és Chanceryt a dologról, meg persze Eikit is, ha a harcos is az épületben tartózkodott. A kijelölt napon és időpontban pedig felkerekedtek és elindultak a levélben írt koordinátákhoz, csónakkal. Még Tengerszem sem bent bele ebbe a vízbe; a polip prüszkölt egyet a szagtól és inkább a csónak elejéban helyezkedett el, a világért sem ért volna hozzá a mocsaras vízhez. Jobba szerette a tiszta, kék vizű tengert. Az előző után bizony ugyancsak csalódás volt ez a következő.
- Sziasztok! - integetett már messziről, aztán Hinari szavaira csak bólogatott: ő aztán betette, be bizony! A taktikát is türelmesen meghallgatta, de közben minduntalan az ajtóra pillantgatott, mikor mehetnek már be. Ez a kalózos patkány biztos érdekes lesz!



Élet: 36
Fegyverkezelés: 42
Erő: 65
Irányítás: 45
Kitartás: 36
Gyorsaság: 50
Speciális képesség: 70
Páncél: +90

Gyémánt Kesztyű
Szivárvány Köpeny
Többrégetű Zafírvért
Zafírgyűrű
Tündérszalag Rúna

Aranyam: 180+90+200=470 (ha majd mindent lefrissítenek)
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal16717/10500[ 32. boss ] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 19 2019, 14:31

- A tankokat kivéve - bólogattam szemöldök emelve sokatmondóan - Bizony - csípőre tett kéz, kidüllesztett mell, orr a magasba
A tankoknak mindent lehet, még pénz is lehet náluk, számolatlanul sok. Mert ők a tankok. Ennyi.
De persze mindez csak az után történt, hogy megérkeztem.
Kajakra.
Kajakkal.
Schimán.
Még fel is lapátoltam magam a kapuig. Csak úgy a szárazon, a dupla tollas lapáttal.
- Ja, jogos kérdés, mi mikor kapunk pénzt? - kérdeztem be én is tüntetőleg, teljesen komoly pofával.
Az egy dolog, hogy közülünk csak az egyik vette komolyan amit kérdezett,
de nem láttam, miért is ne vehetnék részt a kis játékában. És érdekelt, hogy lesz-e valami válasz.
Az állatkerti civakodás meg nagyon megmosolyogtató volt, bár én a macskákkal vagyok,
és titkon Álomkelőnek szurkoltam, na nem azért hogy megkopassza a madarat, hanem csak úgy,
általánosságban.
És persze köszöntem mindenkinek, miután kikászálódtam a ladikomból, aztán elővettem a farzsebemből azt az elázott, összegyűrődött fecnit, amin az állt, hogy:
Ha a célpontnak nincsen aranykészlete, a boss 3x-os sebzést oszt ki rá.
Természetesen fel is olvastam a kis társaságnak.
- Valami anyóka nyomta a kezembe és eltűnt a besúgós pénzemmel. Szerintem személycserék történhettek, vagy csak létszámbővítés volt náluk
- Apropó, Hinari, tudom, hogy ez most nem az üzlet helye, de szeretném felpimpelni az új fegyóm, és azt hallottam, te tudsz valamit tenni az ügyben


Danee (42) - HP:200 | F:65 | E:95 | K:60 | GY:81 | S:60 | P:210

Tárgybónuszok:
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal7644/7700[ 32. boss ] Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Brooklyn Vas. Jún. 23 2019, 21:13

Hatalmas léptekkel kelt át a mocsarason, ám nem azért mert annyira sietett, inkább mert igyekezett minél kevésbé saras lenni. Az hogy valaki az alkalomhoz öltözik még nem jelenti azt, hogy utána már félvárról veszi.
~ Neked teljesen elment az eszed Brook.... eddig azt hittem okos vagy, de most már látom... hogy teljesen hülye vagy! ~ Akadt ki Lazara, miközben próbálta jobb belátásra téríteni a fiút.
~ Erős szavak ez úgy, hogy le merem fogadni, semmit sem értesz...~ Sóhajtott fel a fiú.
~ Nem. Tényleg nem értem... pont erről beszélek... ~ Csattant fel ingerülten.
~ Én viszont belefáradtam már abba, hogy mindent a szádba-rágjak... nem is egyszer, hússzor... Csak annyit kérek figyelj és hagyd rám a dolgokat. ~ Kérte meg "szívélyesen" a lányt.
~De így biztos ki fognak onnan penderíteni...~ Brook csak elmosolyodott.

Elég informált volt ahhoz, hogy tudja mégis hol és mikor lesz a szint felszabadítása. Ismerte ugyan a pontos időpontot, de azért erős perceket késett, így csupán a beszámolók végére ért oda. Amikor meglátta a tömeget, sietősebbre fogta és széles mosollyal állított be közétek. De, hogy Lazara mégis miért volt kibukva? A fiún kezdő felszereléseket láttatok csupán. Kezdő íj és a már milliószor látott kopottas kezdő ruha. Brook sem hülye, hogy úgy gondolja... ennyivel átverhet titeket, így a kérdésekre már kész mesével érkezett.
- Sziasztok. Ugye ti vagytok a frontosok és jó helyre érkeztem ugye? - Az arcán kedves és ártatlan mosoly ült, miközben végig pillantott rajtatok.
- Elnézést a késésért, lehet rosszul lettem informálva, de senki sem mondta, hogy ezen a szinten ennyi erős szörny található. - Kezdett bele a kalandos útjába.
- Krokodilok és kígyók... szörnyű volt átverekedni magam rajtuk, de jól vagyok, már minden rendben. - Mosolygott nagyokat a saját élménybeszámolóján.
~ Te... most mégis mit....~ Hüledezett és szinte fogta a fejét a fiú szokatlan viselkedésén.
- A nevem Brooklyn. Szerencsére könnyű megjegyezni. - A szavai lelkesen és fiúhoz képest is, szinte édesen csengett. Ha valaki az indikátoráról kérdezte, picit elszomorodott, majd megpróbálta elintézni azzal, hogy tömeg előtt nem, de... személyesen szívesen elmeséli.
- Én még új vagyok. Még nem bossoltam, de nem szeretnék segíteni, remélem megengeditek. - Majd meghajolt és visszavonult a szereplésből.
Megjelent: Kezdő felszerelésben.
Pontok:
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10767/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 24 2019, 19:15

Már visszasírom azokat az időket, amikor még a fagyos szinteken kellett bossolni. Persze, bosszantó volt egy-egy váratlan csúszás és tanyálás, de mégis, csak leporolta magáról az ember a havat, és ment tovább. Itt viszont ez a mocsár, amiről simán hihetné az ember, hogy ez teljes Aincrad pöcegödre. Már, ha szükség lenne ebben a világban a salakanyagok ürítésére, és valami a fizika törvényeit meghazudtolva felküldené a cuccot a Kezdetek Városából ide...
Ez a mocsárvidék eleve nem egy kellemes hely, de ezt még tetézi, hogy se egy település, se civilizáció. Nem mintha vágynék a nagy nyüzsgésre, de ez elég creepy. Még jó, hogy nem az éjszaka közepén kell idebóklászni...

Majd végül odakeveredtem a bossra én is. A már megjelenteknek köszöntem, majd figyeltem az elhangzott infókat, helyenként furcsán forgattam a szemeimet. Nem elég hogy még lopkod a boss az aranyból, még lehet hogy a felszereléseket is lenyúlogatja csak úgy. Ez valahogy nagyon nem tetszik. Meg különben is, mi az a kivénhedt támadás? Illene tudnom róla, hogyha már úgyis a "leggázabb" öt játékos közé fog sorolni a rendszer. Nem mintha olyan hű de sokkal többen lennénk, de sejtésem szerint nem fogom megúszni... Ahogy az sem kifejezetten szimpi, hogy ennek a bossnak is olyan sok fegyverkezelése lesz, mint az előzőnek. De remélem az előző harcnál senki se tekintett követendő példának, amikor az egy szem sikeres támadásom is itemképességnek volt köszönhető. Ha meg mégis ragályos ez a széria, átnevezhetjük a céhet Just Luft-ra. Végülis, a monogram marad, szóval biztos nem lenne túl nagy macera...



Statok és miegymás:

http://ozirisz.xyz/sao/karakterinfo.php?ID=244

Ozirisz (48) - HP:210 | F:83 | E:143 | K:40 | GY:110 (121) | S:77 | P:130

Lángoló Katana: minden találat 50% eséllyel a fegyver erő statjával egyenlő értékű tűzsebzést okoz az ellenfélnek, víz elemű szörnyek ellen hatástalan
Viking Tükörvért: 50 sebződés felett a sebződés negyedét széttörésekor visszasebzi
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
A Viking Zerios Gyűrűje: harconként kétszer a használó életét, páncélját és cselekvéspontjait egy körrel azelőtti státuszukra állíthatja vissza, nem lehet egymást követő körökben használni.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

Arany: 640 (210HP+130P+200)
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal19096/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Jún. 24 2019, 23:03


Úgy voltam vele, hogy egyszerű boss lesz és ha mindenki betartja, amit a körlevélben írtam, semmi problémánk nem adódhat a dologból. De semmi. Hiszen egy harminckettes... azonban úgy tűnt, hogy a probléma maga talált meg minket, méghozzá, nos, egy igen érdekes vöröske képében.
- Hogy... mi? - ráncoltam is a homlokom azonnal és pillantottam Oziriszra, aki úgyis magára fogja venni a jelzőt, amit amúgy még mindig nem értettem. Leggázabb? Gyorsan a kezembe is vettem a cetlit és egy halk kuncogással, szinte már-már kedvesen pillantottam Rinnére és olvastam fel hangosan is, ami szavakat rosszul mondott. Így megoldódott ez is. Tehát a leggazdagabb ötöt, aki jelen esetben Danee, Rinne és... nos, az lesz, akinek a legtöbb a sebzéstűrése. Ha minden igaz. Chanra bátorítón rámosolyogtam, hisz vele együtt beszéltük meg az információkat és úgy nézett ki, jól meg lehet ezt oldani. Nem lesz itt semmi gond.
Rinne kérdésén viszont önkéntelenül is összezavarodtam. Pénzt kapni!?
- Nos, a kalapját megtarthatod, ha nem pixeleződik el vele - vettem fel a fonalat én is, majd megadón megrántottam a vállam - És, feltéve, ha van neki. Viszont szerintem félreértetted a levelem; azt írtam, hogy a tankoknál legyen a legtöbb arany. Pluszban nem kaptok - feleltem a lánynak könnyedén, miközben oldalvást rásandítottam azért az érkező Daneera, akiről jelenleg nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ő is máshogy olvasta volna, vagy csak szivatni akar?
Aztán hamar úgy döntöttem, hogy hagyom elúszni a dolgot.
- Köszi - bólintottam az új információra és örültem neki, hogy előre felkészültem egy ilyesfajta taktikai elemre és nem mindenki nulla arannyal jött ide most. De erő statunk továbbra sem volt. Már nem is lesz, bár... még mindig jobb így, mintha Rinnének igaza lett volna és tényleg 43-at sebez. Valamikor ekkortájban érkezhetett meg az új tag, aki bejelentkezett hogy jönne és én rögtön befeszültem, amit egyedül Szophie és talán Ozi érezhetett meg rajtam, ahogy a srác vörös indikátorára pillantottam. De ez egy mozzanat volt csupán - és céhtársam felé is fordultam rögtön, szinte azonnal. Biztatón bólintottam feléje, hisz ő is bőven találkozhatott már olyanokkal, akik kezdő felszerelést mímelve csalják tőrbe a kisebbeket és lopják el tőlük az itemjeiket és nos... sokszor az életüket is. De ezt meghagytam Hoorának: a boss nem az efféle viszályok színtere volt.
Meg persze, közben Danee is folytatta a magáét.
- Üdv itt - mosolyogtam Brooklynra, majd a lovaghoz fordultam - Sajnos a fegyveredet nem tudom "felpimpelni" - mutattam kezemmel is az idézőjelet - Viszont felszerelések esetében tudok statpontokat cserélni. Csak kell hozzá érc, meg egy másik item, ami megfelelő statokkal bír - feleltem, de ezt már mindenkinek, szét is nézve a társaságon - Ezügyben keressétek Yurihimét a JL céhboltban, ha épp engem nem találtok - mosolyogtam rá Daneera és igen, mindezt egyetlen vörös arcfolt nélkül. Bizony!
Nos, maradjunk annyiban, hogy Alex és most Miri és főleg Leo társasága... változtatott bizonyos dolgokon. Jelenleg éppenhogy jó irányba.
Csak ezek után fordultam Brooklynhoz huzamosabban is.
- Mielőtt bemegyünk, szeretnélek megkérni, hogy röviden vázold fel a bosson esetlegesen hasznos képességeidet és erősségeidet. Pm-ben is jó, ha nem szeretnéd publikusan. Illetve burok mindenképpen legyen nálad, illetve csak ezen egy boss esetében a nálad lévő arany is az össz sebzéstűrésed+200 arany legyen, de semmiképpen se több vagy nulla. Előbbi esetben utald át valakinek, akiben megbízol... a boss ugyanis ezek alapján választ célpontot - tájékoztattam a fiút, ha már lemaradt az elejéről - Ezeken felül kérlek utalj át 100 aranyat az Aincradi Bossölő Alapítványnak (vagy nekem és én beteszem); ez közös érdekünk. Ebből finanszírozzuk a közös tarisznyát - magyaráztam el neki, de félig Simeon felé is fordulva közben, hiszen ő bár megtette, amit kértem tőle, de valószínű halvány sejtelme se volt róla, hogy mire kellett.
A bossterem ajtaját pedig csak akkor nyitottam ki, ha ezekkel megvoltunk és senkinek sem volt több kérdése. Induljon tehát a következő bossharc!



Brook: kérlek olvasd el a hszem végét és még reagálj rá ic és ooc is
Gleam: kérlek ne kezdd el addig, amíg a fentiek nincsenek meg (remélhetőleg nem lesz csúszás, hisz nem sok dolog van ^^ - de ha fél-1 nap mégis lenne, azt még nézd el kérlek)
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal29686/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Rikomono Kedd Jún. 25 2019, 10:57

Még mindig jobb, mintha hideg lenne. Azt elviselem, ha kicsit sáros leszek, nem vagyok kényes királykisasszony, de megfagyni azt gyűlölök. Szóval nem volt miért bosszankodnom ezen a szinten, hacsak nem azért, mert már nem ártana egy értelmes hely, ahol lehet... ööö... hát, hogy is mondjam... élni? Merthogy ez a szint is, ahogy az előző vagy az azelőtti, vagy az azelőtti tíz, kurvára alkalmatlan rá, hogy hosszabb távon ott legyek Rolling Eyes Mazochisták előnyben, vagy mi...
Késtem, de nem túl sokat, csak annyira, hogy én estem be utoljára. A szokásos hibbant arcokat véltem felfedezni, egy-két szimpi fazon, de ennyi. Senki olyan, akivel a dugásnál értelmesebb programot el tudnék képzelni. Ja, meg látom idetalált az a rókaképű csávó is, aki rajong a hidegért. Más okát nem tudtam elképzelni, hogy valaki megvegye azt a vacak íjat, gondolom legalább annyira gyenge, mint a kölyök a tonhallal. Őszintén, fogalmam sincs, mit a faszért járok még ide. Ha még a harcok izgalmasak lennének, de kibaszott gyenge az összes boss mostanában, és az még a jobbik eset, mert valamelyik idegesítő is.
- Cső! Majd valaki mondja, mit kell csinálni. Az ajtót berúghatom? Rolling Eyes - köszöntem rá a sok idiótára. Amúgy komolyan, a nap fénypontja lehetne egy ilyen korhadt ajtót berúgni. A pénzes dologra inkább nem kérdeztem rá, nem volt miért fárasztanom magam vele, biztos tudják, mit csinálnak.

Rikomono (50.szint) - HP:200 | F:80 | E:2*85 | K:72 | GY:124 | S:62 | P:110

Fullánk
Razonek Tüskéje
Pegazus Bakancs
Viking Gyűrű
Vagyon: 510 arany
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal12783/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Brooklyn Szer. Jún. 26 2019, 14:25

Lazara egyre idegesebben fészkelődött a fiú fejében és minden másodpercben tiltakozni szeretett volna. Viszont a lány legnagyobb örömére, a fiú pedig bánatára, nem következett be a várt reakció, sőt... semmilyen reakció sem, senkitől... Brooklyn kedvesen mosolyogva várta, hogy valaki felszólaljon, de semmi, még a vezér akivel eddig nem találkoztak, is csak robot módjára darálta el újból a már elhangzott információt. Mivel Brook első bossharca volt így komolyan vette azokat.
- Rendben. - Leszámolta az aranyat, majd egy nagyobb zsáknyit nyújtott át belőle Hinarinak. Abból a pénzből, simán finanszírozhatott volna magának egy jobb felszerelést... Bosszantó volt a fiú számára, hogy ezek alapján minden sült-bolondot beengednének. Mindenkit aki nem elég felkészült, nem elég tapasztalt és felelősségteljes... A gondolatra ráncolta a szemöldökét, de a szerepből még nem kívánt kiszállni. Emlékezett azokra a játékosokra, akik még a kezdetekben jelentek meg a harcokon majd élményként mesélték neki, mégis mennyire vagány volt egy ilyenen részt venni, majd... eltűntek, többen a bossharc alatt vesztették életüket. Lazara ennek az érzésnek köszönhetően értette meg Brook mit is szeretett volna és ugyan elszomorodott mégsem értett egyet a fiúval.
- Burkom van, a megbeszélt pénzt pedig utalom, ha mind túléltük. - Mosolygott Hinára töretlenül.
- A harc nem épp az erősségem, de van támogató képességem és területi sebzésem is, ami talán hasznos lehet. Remélem hasznosak lesznek. - Nézett végig a többieken. Majd amint mielőtt beléptek, elraktározta a tapasztalatait és mogorva arccal vette kapta magára a valódi felszerelését. (ami az adatlapon is szerepel)

/Átutalt: 5015 arany Hinarinak. Nála maradt: 342 arany./
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10767/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Jún. 27 2019, 11:18

Szépen lassan eljött ennek is az ideje. Muszáj kicsit kimozdulnom és bossolni egyet, mert a végén még soha életben nem fogom felhúzni ezt az istenverte Falánkot. Pech, de nem igazán volt lehetőségem fejleszteni. Vagyis tudtam volna eddig is eljárni a bossokra, de ahogy néztem őket, egyik se igazán volt az a fantáziamegmozgató típus. Kicsit csalódás nekem a front, ha már ennyit készültem rá, azért vártam volna, hogy legalább kicsit felkeltse az érdeklődésem, vagy mifene. Mindenesetre az idő elszáll és kénytelen leszek kicsit aktívkodni. A boss terem elé érve egyszerűen némán biccentek a jelenlévőknek és miután hallottam a taktikát, már biztos volt, hogy nem lesz valami nagy szám ez a boss sem.

// 440 aranyat birtoklok IC //

Itemek:
- [T0] Falánk (+38 erő) // hosszú //
- [T5] Egyedi Viking Ezüstpáncél (+3 erő +4 fegyverkezelés +70 páncél, két Viking Gyűrűvel együtt viselve 21 erőt)
- Egyedi Szivárvány Köpeny (egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el, boss tulajdonságú lényeken értelemszerűen nem használható)
- Egyedi Pegazus Bakancs (egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.)
- Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
- Egyedi Tündérszalag Rúna (Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek)
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10/8100[ 32. boss ] Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jún. 27 2019, 13:11

Szépen lassan mind összegyűltetek és szépen sorjában mindannyian bementek az ajtón.
Benn látszólag még nem jelent meg a boss, így megcsodálhatjátok az erdős, ingoványos területet. Igen ám, de ahogy záródik be mögöttetek a bossterem ajtaja, úgy csapja meg az orrotokat a förtelmes ázott, patkány szag.
- Gyihááá dzsákmány a látyhatyáron!
A következő pillanatban Rinnét, Daneet, Oziriszt, Hinarit és Chanceryt egy erőteljes nyíllövés találja el őket, mely során aranyérmék repülnek ki belőlük, melyeket aztán elnyel a mocsár. Ezzel egyidőben a már jól látható boss vértezete mintha csillogóbbnak tűnne.

[ 32. boss ] 32_bos10

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Játékos cselekvések:
- Hinari 2 SP pontot generál.

Boss cselekvések:
- A boss 32 sebzést oszt ki Rinnébe, Daneeba, Oziriszbe, Hinariba és Chancerybe.
- A boss 160 Páncélt generál


Életpontok/adatok:
Grotch, a Szárazföldi Patkány
[ 32. boss ] Hpcsikd
[ 32. boss ] Hpcsikd
--------------------------
Hinari (50. szint): 300/300 HP, 53 páncél, 300/300 CSP 553 arany
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 360/360 CSP 500 arany
Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 98 páncél, 200/200 CSP 608 arany
Rinne (45. szint): 355/355 HP, 323 páncél, 220/220 CSP 22647 arany
Szophie (44. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 225/225 CSP 460 arany
Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 290/290 CSP 440 arany
Danee (42. szint): 200/200 HP, 178 páncél, 300/300 CSP 2959 arany
Brooklyn (50. szint): 310/310 HP, 80 páncél, 185/185 CSP 342 arany
Chancery (45. szint): 305/305 HP, 33 páncél, 225/225 CSP 538 arany
Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP 470 arany
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 30 2019, 00:37


És átadta nekem a maradék aranyát.
- Köszi, de... a sebzéstűrés+200 arany érték rám is vonatkozik - próbáltam összeszedni a gondolataim a kezdő ledöbbentség után, majd sóhajtottam egyet - Mivel én is bossolok - tettem hozzá, majd töprengőn Rinne felé pillantottam. Ezen boss előtti megbeszélés rávilágított, hogy többen is vannak a csapatból, akiknek máshogy kell magyarázni, vagy éppen elismételni vagy kiemelni a lényeget, mert elsőre nem tiszta nekik. Jelen helyzetben mondjuk lényegében mindegy volt már, de egyet biztosan tudtam: amíg ilyen gyenge bossok ellen megyünk, én még az egy órával ezelőttihez képest is kevésbé szívesen fogok vállalni ilyesmit Neutral
- Egyébként nem kell aggódni, ezek a szintfőnökök még nem nehezek. Meghalni pedig senki nem fog - bólintottam a srácnak, miközben ráböktem a kezemben lévő zsákra is, hogy kiadja az információpaneljét - Az összeg pedig részvételhez kötött, nem túléléshez - nyitottam le egy másik panelt, meg a levelezőrendszeremet is és pillanatok alatt megoldottam a felmerülő problémát.
Többet is, egyszerre.
- Tehát 100 aranyat átküldtem az alapítványnak, a maradékot pedig egy jó ismerősömnek. Ha vége a harcnak, írj rá és beszéljetek meg egy találkát, szerintem szívesen találkozna veled. Hoorának hívják. H-o-o-r-a - betűztem le, és innentől én messzire, nagyon messzire ki akartam maradni a dologból. Biccentettem Rikomononak, hogy mostmár minden kész, nyugodtan berúghatja az ajtót és az árnyharcos lány után magam is beléptem a bossterembe. Az információk alapján nagyjából ilyen környezetre és kezdőmozdulatra számítottam, a távolsági harcot kivéve. A bűz mondjuk lehetett volna kevésbé orrfacsaró, viszont a patkány sebzése abszolút tűrhető volt. Jelen állás szerint.
Ami a kezdést illeti, Simeon csapatbuffját nem akartam idejehamar kiválasztani; a dps-ek majd akkor kellenek, ha biztosan nincs sebzést gátló taktikai elem (vagy ha van is, tudjuk a mikéntjét); az új sráccal sem szívesen indítottam volna, pont az esetlegesen hiányos bossinfók miatt... Chan healje pedig később lesz jó, maradtak tehát a lovagok.
- Rinne, te kezdesz - döntöttem el végül - Támadd meg és ha bármi furcsát észlelsz, szólj - mondtam neki, de én is és kezemben a Katana is odakoncentráltunk a támadáspárra. Brook felszerelésváltását csak a szemem sarkából szúrtam ki, de egy bossharc közben a legkisebb gondom is nagyobb volt annál, minthogy ővele foglalkozzak. De majd kell egy második levelet is írnom Hoorának. Ez a kis információmorzsa ugyanis változtat néhány dolgon, amiről jobb, ha tud.



Rinne kezd.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal29686/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Rinne Vas. Jún. 30 2019, 23:37

Nem kapunk pénzt. Pedig biztosan azt olvastam, hogy plusz kétszáz arany, vagy nem? Nem értettem, de végül is a papírt is helytelenül olvastam fel, szóval nem akadtam meg olyan nagyon, csak egy kicsit nézhettem furcsán. Viszont Hinarisan azt mondta, hogy a patkány sapkáját megtarthatom, és az sokkal többet ér, mint kétszáz arany, így végül is felcsillant a szemem. Pajzsomat jól felkészítve meneteltem be a terembe, de csak akkor láttuk meg a főnököt, amikor a kapu bezárult mögöttünk. Eltalált egy nyíllal, valami csörgött, és alig veszítettem páncélt. Azért megvédtem mindenkit a pajzsommal, mégis jobb, ha engem érnek a nyilak, még ha egy szúnyogcsípés is többet ér náluk.
- Kicsi a sebzése... - közöltem Hinarisannal, legalábbis számomra ez furcsa volt. Hatalmas, erős főnökként ennél sokkal többet kéne tudnia, nem? Veszélyesnek kéne lennie még rám is! Mindenesetre előhúztam a buzogányom, és rátámadtam a lényre.
- Nem is vagy kalózkapitány, hol a kocsonyás kalapod?? - reklamáltam meg rögtön a közönséges bőrsisakját. Olyanom nekem is volt.


Bevédek mindenkit a pajzsommal, így minden támadás, ami nem védhetetlen, engem ér, és 50%-kal kisebbet sebez.

Egy támadás, mivel a bossnak van páncélja, ezért 77 sebzéssel.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10790/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 30 2019, 23:37

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 32. boss ] 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Júl. 01 2019, 14:22

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 77
A sebzés okozói:
- 64 Rinne
- 11 Waddy


Játékos cselekvések:
Minden sikeres

Rinne mindenkit bevéd a Szükség Pajzsával

Boss cselekvések:
- A boss 16 sebzést oszt ki Rinnébe
- A boss 16 Páncélt generál


Életpontok/adatok:
Grotch, a Szárazföldi Patkány: full HP -77 P
[ 32. boss ] Hpcsikd
[ 32. boss ] Hpcsikd
--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 53 páncél, 300/300 CSP 553 arany
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 360/360 CSP 500 arany
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 98 páncél, 200/200 CSP 608 arany
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 307 páncél, 175/220 CSP 22631 arany
[-] Szophie (44. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 225/225 CSP 460 arany
[-] Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 290/290 CSP 440 arany
[-] Danee (42. szint): 200/200 HP, 178 páncél, 300/300 CSP 2959 arany
[-] Brooklyn (50. szint): 310/310 HP, 80 páncél, 185/185 CSP 342 arany
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 33 páncél, 225/225 CSP 538 arany
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP 470 arany
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 01 2019, 17:34-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 01 2019, 15:22


- Ühüm - bólintottam a megosztott információra. Tehát más lesz a trükk, nem a nagy sebzés - vagy legalábbis ezek alapján. Ami viszont meglepett, hogy egyedül Rinne le tudta vinni a boss páncéljának majdnem felét, habár a patkány valamennyit minden körében regenerálni fog belőle. Még jó, hogy a csapat átlagsebzése már bőven eléri a százat, így ez nem olyan nagy hátrány.
Ezek alapján pedig meg akartam tudni, lesz-e taktikaváltás, ha ideiglenesen leütjük a páncélját.
- Szophie, ti jöttök. Kérlek először Vezér támadjon és csak aztán te - fordultam barátnőm felé mosolyogva. A farkasnak elvileg le kéne tudnia ütni a boss páncélját teljesen, azaz Szo csapása már páncél nélkül fogja érni a patkányt. Lássuk, történik-e valami érdekes.


Szophie jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal29686/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Szophie Hétf. Júl. 01 2019, 15:53


Szophie hangosan ciccentett nyelvével, és lábával vad dobolásba kezdett. Az újonnan érkezett ismeretlen fiú stílusa rögtön irritálóvá vált a szemében, legszívesebben lekevert volna neki egy tockost, amolyan Rikomono módra. Ezt elkerülvén először csak elfordult, hogy ne is lássa, mi történik, de a hangokat nem tudta kizárni. Ha olyan hatalmas problémát jelentett egy-két kígyó az ideúton, mégis mit keres itt a fiú?
A kérdésre persze könnyű volt válaszolni. Sok vörös tolta ebben az erőltetett stílusban, ki tudja, miért, de ez a legritkább esetben volt őszinte. Szophie valószínűsítette, hogy amiképp neki és Vezérnek sem okozott problémát az áthaladás, mi több, Simeon és a polipja is rendben ideértek, úgy a fiú is könnyedén átverekedte magát az akadályokon, és valójában jóval erősebb, mint ahogy beállítja magát. Különben nem parádézna mindenki orra előtt egy szál kezdő felszerelésben.
Ahogy megnyílt a bossterem ajtaja, Szophie még vette a fáradtságot, hogy Brooklyn mögé lopakodjon, egészen közel. Habár a lány alacsonyabb volt a fiúnál, így lehelete éppen annak nyakát karcolta, amikor megszólalt, suttogása így is érthető lehetett a fiú számára.
- Figyellek, újfiú - aztán arrébb lépett, és elsurrant Brooklyn mellett, közben még odavetve.
- Remélem, tudsz valami érdekesebbet is nyújtani ennél a színjátéknál.
Ezek után aztán nem kellett sokáig várnia, hogy ő következzen. Bólintott Hinari szavaira, és Vezér mögött lemaradva kezdett támadásba, ahogy utasították rá.

[Első támadás Vezér, második Szo, nem kell dobnom. ]
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal12046/10500[ 32. boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Júl. 01 2019, 17:30

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 155
A sebzés okozói:
- 29 Szophie
- 126 Vezér


Játékos cselekvések:
Minden sikeres

Boss cselekvések:
- A boss 16 sebzést oszt ki Rinnébe
- A boss 16 Páncélt generál


Életpontok/adatok:
Grotch, a Szárazföldi Patkány: -56 HP full P
[ 32. boss ] Hpcsikd
[ 32. boss ] Hpcsikd
--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 53 páncél, 300/300 CSP 553 arany
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 360/360 CSP 500 arany
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 98 páncél, 200/200 CSP 608 arany
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 291 páncél, 175/220 CSP 22615 arany
[-] Szophie (44. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 181/225 CSP 460 arany
[-] Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 290/290 CSP 440 arany
[-] Danee (42. szint): 200/200 HP, 178 páncél, 300/300 CSP 2959 arany
[-] Brooklyn (50. szint): 310/310 HP, 80 páncél, 185/185 CSP 342 arany
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 33 páncél, 225/225 CSP 538 arany
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP 470 arany
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 01 2019, 18:53


Nem történt semmi rendkívüli, csupán a páncélcsík jelent meg újra, de ez várható volt. Reméltem, csak azzal a kevés mennyiséggel nőtt, amit Rinnébe sebzett azóta is - viszont mivel egyelőre mást nem mutatott meg magából a boss, úgy véltem, sárga életcsíkig nem lehet nagy problémánk belőle. Kérdés mennyit kell lesebezni neki mindehhez...
- Riko, hajrá - mosolyogtam rá a lányra és engedtem előre, mást nem is igazán téve hozzá a dologhoz. Az ő késenkénti sebzésével nagyjából tisztában voltam az aréna óta, így egészen jó alany volt ahhoz, hogy leteszteljem a patkány életpontjait. Még akkor is, ha a boss gyorsasága miatt most nem volt annyi többletkörünk, és ezen Simeon buffja sem változtatott volna.


Rikomono jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal29686/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Brooklyn Hétf. Júl. 01 2019, 19:47

- Nem harci post -


- Tudom.- Válaszolta egyszerűen, de kitartó mosollyal.
~(;¬_ლ)~ Lazara nem hitte el, amit tapasztal.  
- Elég bátor kijelentés ez úgy, hogy a burok is csak 80% eséllyel véd. - Majd eltelt pár másodperc és az a mosoly Brook arcára fagyott szépen. Nem fejtette ki szavakkal azt, mit is várt... Valamiért teljesen egyértelműnek tűnt neki, hogy ezt külön kérnie kelljen.
A lány ugyanis lefölözte az adományt, majd a többi részét elküldte egy harmadik félnek. A fiú, úgy gondolta bedobja a céhbankba, majd visszaadja neki a boss-harc után, de ezt már kellemetlen lett volna szóvá tennie.
- Ejnye, nem engedik meg az embernek, hogy becsületes legyen. - Tárta szét a kezeit ártatlanul, miközben az előbbire utalt, viszont tudta jól, sőt célja is volt hogy kirívó és irritáló személynek tűnjön. Viszont nyűg volt számára, hogy még ő fusson majd a pénzéért.
~Megérdemled! (๑•̀ㅂ•́)و~ Közölte Lazara a véleményét. Bár a fiú talán mégsem bánta annyira, mint elsőre gondolta. Nyűg... de még építhet ki hasznos kapcsolathálót.
- Hoora-hoora ~ Ismételte dallamosan.
- Meglesz. - Mosolygott. Miközben még pár perc eltelt, míg némi párbeszéd, valamint a fegyverkovács lány is megérkezett.
- Jaaj~ úgy izgulok!~ - Jelentette ki hangosan, miközben megindultak a boss terem felé. Majd látni ugyan nem látta, de érezte, hogy valaki mögé oson. Halk suttogással figyelmeztetett.
Szavak helyett mind eddiginél szélesebb vigyorral válaszolt a lánynak. Örömmel konstatálta, hogy van aki igenis szereti rendben tartani a dolgokat és megpirítani azokat akik nem állnak be a sorba. Szerette az efféle rendet. Valamint kísérletezés is a kedvenc hobbiai közé tartozott, így alakult ez a mai napja is. Nem nehéz átlátni a szitán, főleg azon nem amit ő produkál. Mintha direkt csinálná, vagy várjunk csak, hisz direkt csinálja.
~Ismered? ╮(▰´△`)╭~ Bukott ki Lazarából a kérdés, megint.
~Hagyjál már ezzel a kérdéssel folyton... nem ismerek mindenkit.~ Orrolta meg Lazarát a fiú, miközben az ismeretlenünk feltette a kérdést. Lett volna rá egy frappáns válasza, de inkább az ízlésesség mezein maradt.
- Majd igyekszem. - Mosolygott most már kissé kedvesebben és felvette a hivatalos felszerelését. De ekkor már nem foglalkozott a lánnyal. Mindinkább az események érdekelték.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal10767/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Rikomono Kedd Júl. 02 2019, 10:16

Eddig nem volt rossz kedvem, erre megláttam azt a nyomorékot, és egyből úgy éreztem, hogy Eiki fejével kéne kinyitni az ajtót >.> Ennek ellenére visszafogtam magam, és tartottam magam az eredeti elképzeléshez, vagyis a saját lábammal kúrtam be a rozoga ajtót, de egy kicsit talán a szükségesnél nagyobb krafttal.
- Hajrá, mi? - csettintettem egyet a nyelvemmel elégedetlenül. Alapos, megfontolt utasítás, pont amit várok ettől a csajtól - Ozzy, nem akarsz inkább te parancsnok lenni? Nem áll jól neked Kuka szerepe! - kiáltottam oda a fiúnak, miközben megropogtattam az ujjaim, majd előhúztam a késeimet, és megpörgettem őket a kezemben.
- Flörtölgetünk, flörtölgetünk? - kacsintottam a kutyás csajszira, aki máris megkörnyékezte a rókaképű jéghuszárt, majd elhúztam mellettük, és belebasztam a tőrjeimet a patkányba. Aztán kihúztam őket, és csináltam még egy X-et is a mellkasára.
- Nesze, a kincs helye! - jegyeztem meg, mielőtt hátrapattantam volna, hogy utat engedjek a nálam bénábbaknak.


2x2 támadás. Az első kés a Razonek Tüskéje, ha csak egyszer találok vele, marad a patkányon egy ötös mérgezés.
Az első támadáspár nem fogyaszt CSP-t.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 32. boss ] Exp_bal12783/10100[ 32. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 02 2019, 10:16

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 32. boss ] 4766610511_dda12706fc_s [ 32. boss ] 4766612103_86ee832108_s [ 32. boss ] 4767249862_5877ffd2ef_s [ 32. boss ] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 32. boss ] Empty Re: [ 32. boss ]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.