Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A titkok könyvtára

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Enheriel Vas. Szept. 01 2019, 18:02

//bocsi a késést!

Ez az kiütöttem a parasztot egy állba ütéssel, nya! Very Happy Viszont a tömeg veszettséget kapott, s odafestenek a lila falhoz lassan, nya! D: El kell húznom innen, mielőtt lapos macskafiú leszek! X.X Így lebuktam, s oldalt igyekeztem kimászni az őrjöngő tömegből, miközben a könyvtáros a szobába menekült, kihasználva a lilafalat, ha jól láttam, a nő meg nem tudom mit csinál. Szerencsére Enhim távol van a tömegtől, így nem esik neki baja, ami egy jó dolog, mert ezek az őrök mindent csinálnak, csak nem a munkájukat, nya! Ha én lennék a főnökük, biztosan olyant repülnének ilyent, hogy megdöntenék az emberi repülés rekordját, mivel olyan tudtommal nincsen! Na de most azt kéne kitalálni, hogy meneküljek ki, mert nem tudtam közben leguggolni sem! D8
- Hé, segítsenek már, nem akarok az esküvőm előtt meghalni, nyaaa! - kiabálok a szerencsétlen biztonsági őröknek, közben az ajtó is zárul. Remek, ha nem a tömeg öl meg, majd az ajtó teszi meg helyettük! Miért nincs itt Villámlás vagy Regina, mikor szükségük van rá?! Ja igen, mert a könyvtárba nem lehet állatot behozni, nya!

Éppen csináltam Villámlás és Regina ebédjét, mikor hirtelen mindkettő tüsszentett.
- Hopsz, valaki emlegetett titeket~! - mondtam nekik kuncogva.


Ha a biztonsági őrök nem segítettek, akkor megpróbáltam a könyvtáros nőnek kiabálni:
- Segítsen, mert kilapítanak! Legalább itt hadd essek át, hogy ne történjen meg, esküvőm lesz, nyaaa! ToT - ennél a pontnál már bőgtem volna, de a szorítás miatt azt se tudtam. Jaaaaj, remélem bugos lesz a fal, s én átesek rajta, mielőtt leperegne a szemem előtt az egész életem!

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Szept. 03 2019, 19:31

Nagyon kiábrándító, amikor az ember olyan szépen odatolja magát az esemény közepébe és frankón szétoszlatja a tömeget a szerencsétlen félnótás körül aki mellesleg a főnöke lesz. Általában ilyenkor nagy hűha és ámuldozás van, de most inkább olyan érzésem volt, "hogy jó hogy jöttél csak nem most". A rák egye meg azokat akik elrontják a hangulatot! Szóval összeségében ott vagyok az ajtónál a tömeg közepén mellettem a könyvmollyal, aki azonnal fogja magát és beesik mögöttem az ajtón.
-Király ez az idióta könyvmoly is jól itthagyott.-adom ki magamból a frusztációt, és ha nem védett övezetben lennénk, már régen osztanám a pofonokat. De várjunk csak...
Ebben a pillanatban egy fura külsejű tag ordít nekem, hogy segítsek neki...
-Esküvő mi? Noice-mondom neki, majd mivel engem is kezdenek feltolni a falra használom az egyik kedvenc képességemet: Az Ökölvihart. Így a körülöttem lévők remélhetőleg hátrébb lökődnek, ha nem sokkal már az is jó, hiszen legalább levegőt kap a szerencsétlen. Ha ez megtörténik akkor pedig én sem sokat habozok.
A körülöttem lévő rengeteg lila hatszög közepette fogom és megragadom az említett srác karját és a másikkal pedig kinyitom az ajtót és megpróbálom rajta behúzni őt is. Remélhetőleg megy.
Ha pedig megy hátul megdöbbenve nézem a hely méretét, megpillantva a könyvmoly hátát.
-Hé pápaszem! A rák nyalja meg a karod, hogy kint hagytál a tömegben! Ott halhattam volna meg!-förmedek rá tök jogosan, bár a cenzúrázás miatt nem olyan keményen, mint azt illene. Majd közelebb lépve hozzá ismét szólok neki: -Nem vagy valami túl jó társ tudod-e? Te szerencsétlen!-szólom meg ismét, majd a srácra nézek ha be tudtam húzni magammal: -Remélem jól vagy pajti.-nézek rajta végig észrevéve az ő fura stílusát, ami már a beszédéből is lejött.-Szóval gondolom te is azért vagy itt amiért én nem?

(Ha nem sikerül őt behúzni az ajtón, akkor a tömegből próbálom őt kihúzni)

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Quentin Szer. Szept. 04 2019, 17:15

Jelentős megkönnyebbülés volt kiszabadulni a tömeg közepéből, még akkor is, ha az ajtó valamennyire nyitva maradt, szóval a hangzavar nem enyhült túlságosan. Ettől függetlenül végre neki tudtam dőlni a falnak, és vehettem néhány mély levegőt. Mondanom se kell, mennyire gyűlölöm a tömeget, de amikor ennyire hisztérikus állapotba kerülnek emberek, akkor már-már kész halálfélelmem van tőlük. Mindenképpen szükségem volt néhány percre, mielőtt kitervelem a következő lépésemet, ugyanis ide bemenekülni csak kényszerű vészmegoldás volt. Valahogy ki is kellene jutni anélkül, hogy a vállukra kapnak, bedobnak egy üst szurokba, majd meghempergetnek libatollban. Viszont amíg lassan lecsillapodtam, addig a zöldfülű méregzsák is benyomult, ami értelemszerűen nem tett túl boldoggá.
- Én inkább a tömeget féltem tőled, mint téged a tömegtől Neutral - jegyeztem meg kelletlenül, miközben körbehordoztam a tekintetem a teremben, hátha látok valamiféle ablakot, vagy ajtót, ahol el lehet hagyni a hajót más úton is.
- Nem fogok társként kezelni egy parazitát - közöltem, miközben megakadt a szemem a terem végében lévő folyosónak tűnő valamin. Vettem még egy mély levegőt, majd ellöktem magam a faltól és elindultam a folyosó felé. Nem emlékeztem rá, hogy lett volna valaha itt ilyesmi, de az én memóriám se volt tévedhetetetlen. Hátha kijutunk valami olyan helyre, ahol tiszta a terep. Az hétszentség, hogy ha sikerül, elvonulok egy garantáltan nyugodt helyre, ahol senki sem zavar, és ott fogom kibekkelni ezt a napot, vagyis a hátralévő részét. Igazán vége lehetne már ennek az őrületnek, ez így nem egy könyvtár, hanem egy felbolydult méhkas szteroidokon. Én pedig nem méhész vagyok, hanem könyvtáros...
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Ronye Arabel Szomb. Szept. 07 2019, 13:12

Nos hát, úgy fest nem ijedtetek meg.
Kanaminak szerencséje van, ugyenis épp mikor az ajtón be akarná húzni Snowt, a srácot hátulról meglöki valaki, így a rendszer képtelen különbséget tenni a bent tartózkodó Quentin miatt belépésre jogosult próbaidős lány, és a tömegből menekülő hősszerelmes férfi között.
Na de az idegesítő nagyszájú alaktól nem sikerült megszabadulnotok, ugyanis neki is eszébe jutott ezt megpróbálni a kontrollt vesztett biztonsági NPCk mellett. Így ő is bejutott, bár épphogy.
Mondjuk most már legalább csendben van. És az ajtó is nagy zajjal becsapódik mögöttetek, miközben a két könyvtáros üzenetet kap a rendszertől, hogy a felfordulás miatt a könyvtárat lezárták, segítsenek mindenkit kiterelni az épületből, aztán mára vége a munkaidőnek.
Az ajtó viszont nem akar belülről kinyílni.
Dehát úgy is van egy hátsó kijárat az új folyosón, nem? Nos, egy darabig a folyosó mentén a leltár elemei sorakoznak. Talán fel sem tűnik, hacsak nem figyeltek oda, hogy hasonló cimkéket lehet felfedezni a polcok között, mint New YorkTimes, Telegraph, Japan Herald, The Daily Yomiuri... és még néhány a legnevesebb újságok közül a világból, és Japánból.
A felfordulást kiváltó fickó pedig részben piócaként próbál Quentinre tapadni, részben minden polchoz hozzányúl, és levesz valamit - ami valószínűleg nem véletlenül volt pont ott - és csak úgy a listák tetejére teszi, vagy a földre hajítja attól függően, hogy van-e hely a dokumentumok tetején.

- Hol vannak már a kinti hírek? - dohog magában, de elég hangosan, hogy értsétek.

Határidő: Szeptember 21
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Szept. 20 2019, 19:37

-Parazita? Én?! Fuuuu!-kezdtem el dühöngeni ezen a pápaszemen:-Egy nyomorult szerencséd van te kis semmirekellő, hogy jelen pillanatban te vagy az egyetlen aki tudja merre lehet innen még kijutni, mert ha ezt nem tudnád, már régen kinyúvasztottalak volna érted!-valahogy valamilyen ismeretlen indokból kifolyólag pedig a kezemen megjelentek az én gyönyörű arany színű hatalmas kesztyűim, amitől egy picit még én is meglepődtem. Bár tény ami tény, jól esik, hogy ő fél tőlem, annyira, hogy még amikor a tömeggel is mentem szembe, akkor is engem tartott veszélyesebbnek. Ha nem lenne ekkora egy *köszörű* akkor még lehet meg is köszöntem volna neki a bókot. De így! Így inkább pusztuljon meg kínok közt a sötét mélységben! Minden esetre hamar inkább hagytam is, hogy a nyomorult négyszemű szépen végezze a rá szánt dolgot és vigyen innen minket ki, pláne, hogy egy potyautasunk is lett.
-Igen ez engem is érdekelne!-kezdek el sétálgatni a polcok között, mikor nem is olyan sokára egy elég érdekes feliratot figyelek meg:
-New York Times heh?-emelek le egyet a polcról és nézek körbe a többi feliraton is, majd jó hangosan megszólalok, hogy még az a sunyi pióca is hallja:-Még hogy nincsenek itt kinti papírok és újságok mi? Ezt nézzétek a kezemben egy New York Times! A polcokon meg még sok más Telegraph és még hasonlók! Ezt mindenkinek tudnia kell odakint is! Hazudik az egész könyvtáros bagázs mint a vízfolyás nem igaz?!-próbáltam amennyire csak lehet szemrehányásszerűen mondani főleg a főnök miatt, de a lényege a dolognak így is ugyanaz. Ha ez így működik és ő nem tanúsít felém semmit, még csak a hajlandóságot sem az együttműködésre, akkor mindenkinek küldök egy üzenetet akit ismerek és betódul ide a nagy népség. Ha pedig idejön hozzám ez a Quentin mocsok, akkor még ezt el is mondom neki, hogy jól megijedjen. Nézzük mit szól ahhoz, ha az ő drága helye egy szép is káoszközeli hellyé növi ki magát!

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Enheriel Vas. Szept. 22 2019, 13:16

- Ez nem volt szép! - förmedtem én is erre a bunkó Szőke könyvtárosra, ugyanis nemes egyszerűséggel parazitának nevezte a kollégáját! S sajnos a kavarónk is átesett az ajtón… De legalább a tömeg már nem, ez az! De szegény Enhikám kint rekedt! Jaj, remélem nem lett baja!

Még láttam, hogy a kedvesemet az egyik könyvtáros kimenti a tömegből, majd bezárult az ajtó. Ekkor jött egy NPC, hogy bezárták a könyvtárat, s mindenkinek távoznia kell. Nem igazán volt kedvem viaskodni vele, ezért hagytam, hogy kikísérjen. Majd ott kint megvárom a drágámat, akinek írtam is egy üzenetet arról, mi történt, s hogy hol fogom megvárni.

Kaptam egy üzit Enhitől! Hála az istennek kikerült a könyvtárból, s ezáltal a tömegből, éljeeen! És remélem Mr „paraszt vagyok, mert miért nem” kivezet minket is innen! Mert ha nem, olyant adok neki, hogy a fal adja a másikat, nya! Közben a felbújtó ahogy megyünk, mindenhez hozzányúl, amihez tud, bár azzal már nem foglalkozik, hogy rendesen visszategye oda, ahol volt, hanem jobbik esetben a lista tetejére teszi, vagy rosszabb esetbe ledobja a földre.
- Ha így szemetelsz, biztos nem lesz meg! - mondtam neki. S ekkor a könyvtárosnő a kezébe vett egy New York Times-ot! Ha nem mondja, én észre se vettem volna! S más híres újságok is itt vannak!
- De miért akarnák maguknak az NPC-k? Hiszen ők nem is ismerik New Yorkot például! - csodálkoztam el, mert mi szüksége lenne egy csapat programozott adathalmaznak? Mooondjuk ha egyszer kiállítást rendeznének ezekből, nem is lenne olyan rossz gondolat, nya….

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Quentin Vas. Szept. 29 2019, 17:26

Már rég feladtam, hogy úrrá legyek a helyzeten. Számomra jelenleg az volt az első, hogy találjak magamnak egy csendes, nyugodt zugot, ahol ki tudom pihenni magam. Egyedül. Jelenleg ebben három másik ember akadályozott, akik némi furfanggal és jó adag szerencsével bejutottak ide, azonban ők úgysem azért voltak itt, hogy megkeserítsék az életem, úgyhogy ha külön utakon járunk, akkor előbb-utóbb lekopnak. Persze ez nem akadályozott meg abban, hogy lesújtó pillantással díjazzam a nálam cirka két fejjel alacsonyabb nőszemély üres fenyegetőzését.
- Igazad van, ne haragudj. Pattogó bolha vagy, nem parazita Neutral - javítottam ki magam, és bár a nyelvemen volt, de mégsem öntöttem olajat a tűzre azzal, hogy közlöm velük, nem tudom merre van a kijárat. A "férfi" méltatlankodását még annyira sem hallottam meg, ha Észak-Koreában lennénk, akkor már rég elvitték volna mindhármukat egy munkatáborba, szóval nem igazán hat meg, hogy jelen helyzetben mivel tudom kielégíteni a szépérzékét. Miközben ahhoz se lenne joga, hogy itt legyen.
Ami pedig a piócát illeti, őt teljes mértékben ignoráltam, az sem érdekelt, hogy felfordulást csinál. Nem én leszek az, aki rendet rak itt. Csak haladtam előre a sorok között valamiféle kijáratot keresve. Egészen addig, amíg az illetéktelen behatolók le nem álltak tanakodni. Én is elvettem egy újságot, egy Mainichi akadt a kezembe, de az egyetlen dolog, amit megnéztem rajta, az a dátum volt, és vissza is tettem.
- A rendszer sok küldetést és eseményt a való életre támaszkodva generál. Ha ezek azok, amikre ti gondoltok, akkor ez akár egy adatbázis is lehet, és akkor nem hogy nektek, de még nekem sem igazán van jogom itt tartózkodni... Szóval az lenne a legoptimálisabb, ha nem nyúlnátok semmihez Neutral - találgattam, majd folytattam az utam a kijáratot keresve. Engem olyan nagyon nem taglózott le a dolog, nem különösebben érdekelt az a sok nyomorúság, ami odakint történhet. Itt is van elég bajom. Példának okáért a kelleténél népszerűbb vagyok most is.
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Ronye Arabel Kedd Okt. 22 2019, 13:28

//Elnézést kérek a várakozásért. Nyugodtan nyaggassatok legközelebb ><

Ahogy belevetitek magatokat a polcok és hírlapok vizsgálatára azt tapasztalhatjátok, hogy bár rengeteg nemzetközileg, és mégtöbb Japánban neves hírlap van meg a legelső számától kezdve, de mindegyik megszakad. Van amelyik a lap megszűnése miatt, még a SAO indulása előtt, és van olyan, melyiknek éppen az az utolsó fellelhető száma, amelyik a világszenzációnak számító játék indulásáról ad hírt. Az egyetlen konzisztencia, hogy bizony az indulás napja utánról egyetlen egy darab beszámolót sem találni odakintről.
Pedig dugig van a hely a NewYork Times 2025-s első számától a Telegraph 2028-as zárószámáig rengeteg füzettel, de mindegyik vagy üres, mint feltöltésre váró dokumentum, vagy pedig úgy van átalakítva, hogy Aincard eseményeiből hoz híreket, amiket ha szoktatok tájékozódni jól ismertek (például a koboldok sikeres visszaszorításáról).
Quentin mindeközben üzenetet kap, majd nem sokkal utána Kanami is, hogy néhány percen belül megnyitnak nektek egy ideiglenes kijáratot a könyvtárépület mögé, azon keresztül legyetek szivesek elhagyni az adatok tárolására szolgáló területet, és tartózkodjatok a hely további használatától, ameddig a megfelelő intézkedéseket megteszik a tömeghisztéria csillapítására. Ezzel együtt pedig a nap további részét szabadnapként megkapjátok.
– Nem nem, itt lennie kell ennél újabb híreknek is, hiszen nem egy megbízható forrás mondta… - morgolódik az alak, nem hagyva fel a terem feldúlásával, eltökélten, hogy a föld alól is előkeríti azokat az adatokat.


//Hacsak nem történik olyasmi, zárókör következik. November 5-ig kérlek írjatok, ezzel engem is sarkallva, hogy gyorsan reagáljak. Köszönöm szépen.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Okt. 31 2019, 10:33

Ha nem lennénk egy harc mentes környezetben... Már régen kiféleztem volna ezt a mocskot egy darab kanállal. Megérdemelné, hogy jól beverjem azt a szemüveges pofáját. De inkább hagyom, talán őt jobban fogja frusztrálni, ha szépen a polcok közé bemászok és feltúrom az összes drága könyvét, újságát és úgy mindent. Meg arról nem is beszélve, hogy elvileg még a felvett küldetés miatt napokig kéne a pofáját bámulnom...
Így hát bele is vetem magamat a polcokba, miután még megbököm őt egy picit a szavaimmal:-Tudod mit igazad van, én lehet, hogy egy bolha vagyok, de akkor te még egy koboldnál is ocsmányabb lennél, szóval inkább megyek és feltúrom a polcokat, az izgalmasabb...-fordítottam neki ezzel a lendülettel hátat és másztam is be az említett polcokhoz. Elkezdtem nézni a dátumokat és miután realizáltam miről is van itt szó, azonnal olvasni kezdtem.
-Ezek mind régi hírek... Itt van az összes újság, amit digitálisan el lehetett érni anno, de egy sincs azután megírva, hogy ide beléptünk volna... Szerintem azért kellhet ez nekik, mert lehet felhasználják küldikhez, vagy kitudja mihez...-néztem bele az egyik újságba, amin a főcímlapon voltam... Aznap egy hatalmas koncertet adtam New Yorkban a Central Parkban és az összes kapott donációt a helyi árvaháznak adtam és erről számolt be, hogy mekkora sikere volt az eseménynek. Le is ültem a polc tövébe és a régi emlékekben elveszve kezdtem el olvasgatni, hogy annak idején mégis mennyire más voltam mint most. Elmélázva a gondolatokban nem is nagyon érdekel már, hogy ezek kiutat keresnek nekünk, azzal meg pláne nem foglalkozom, hogy mit magyaráz a kobold.
Egyszerűen nem is értem, hogy ezeket miért nem lehet megosztani másokkal... -gondoltam magamban, aztán eszembe jutott valami... MEgpróbáltam az újságot elrakni az inventorymba, ha pedig sikerült akkor a másik két értelmes embernek is szóltam:
-Rakjatok el minnél többet! Azokból is amik az újak lennének, mindenkinek tudnia kell, hogy EZ volt idebent!-mondtam nekik, majd amíg a játék engedte én is elkezdtem pakolni el a rengeteg újságot és kiskönyvet.

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Quentin Hétf. Nov. 11 2019, 14:32

Ez a hely minden kétséget kizáróan egy adatbázis fizikai megjelenése volt. Hallottam pletykákat, hogy létezhetnek ilyenek, de először látok hasonlót a teljes valójában. Nem mondom, hogy lenyűgöző volt, mert csak egy halom újságot láttunk rendszerezve, de minden bizonnyal ebből generál a játék eseményeket, na és persze ezeknek a másolatai érhetőek el a könyvtárban. Már legalábbis azok, amiknek tartalma is van, és nemcsak egy üresen generált fájl. Valahogy kételkedek benne, hogy a rendszer üres fájlok létrehozására pazarolná a számítási kapacitását, szóval ezeknek a lapoknak is kell legyen valami funkciója, viszont úgy festett, hogy egyedül nekem van több eszem, mint egy marék lepkének, mert a többi úgy viselkedett, mint egy izgága csimpánz, aki előtt banánt lengetnek.
De csinálják csak, legalább nem fogom őket többet látni. A minimum, amit a lopási kísérletért kaphatnak, az egy teljes körű ban a könyvtárhálózatból, rossz esetben pedig a rendszerhiba kihasználása nyomán a játékból is kizárhatják őket, ami nos... talán halálos kimenetelű esemény. Legalább a rendszer a kezelésébe vette a kialakult helyzetet, ami tekintve hogy illetéktelen behatolók vagyunk, nem is csoda.
Fáradt sóhajjal vettem tudomásul, hogy mennyire kezelhetetlen alakok ezek, és a továbbiakban teljes mértékben ignorálva őket indultam tovább, az ideiglenes kijárat irányába. Alig vártam, hogy a szabad levegőn legyek, és mélyet szippantsak a friss digitális levegőből. Ez a fél nap sokkal megterhelőbb volt, mint az elmúlt egy év összesen. Kimerültnek érzem magam, és ezen csak egy kiadós pihenés segíthet. Mondjuk egy fa tövében. Egy könyv társaságában. Más út nem igazán létezett, például aligha sóvároghatok egy meleg ölelés után, hacsak nem találok egy forró kályhát valahol Neutral
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Enheriel Hétf. Nov. 11 2019, 18:56

- Ez fura nya… Amelyik nem a játék elindulása előtt szűnt meg, az pont ott szakad meg, amikor elindult maga a játék… Onnantól kezdve pedig csak azok vannak frissebbek, amelyek Aincradba történt, például a koboldok visszaverése nya… Viszont valamelyik meg tök üres! Ezek tölteni valóak, vagy mi kedves Könyvtárosok? Tényleg, be se mutatkoztam, nya! Az én játékbeli nevem Snowcat! S a tiétek? - tudom, tudom, nem most kellett volna bemutatkoznom, ne izéljatok, olvasók! Az bemutatkozás előtti mondandómra pedig az a magyarázat, nya, hogy elkezdtem megnézni ezeket az újságokat, s pontosan azt találtam, amit mondtam. A csóka meg mormogta, hogy igenis kell lennie itt frisebb híreknek is.
- Elég kitartó vagy, haver! - dicséretnek szántam, bár nem tudom, mit fog ebből leszűrni. A csapat egyetlen leánytagja mit csinál közben?? Megpróbálta elpakolgatni a cuccost a helyiségből, arra hivatkozva, hogy mindenkinek tudnia kell, hogy ha nem is a legfrissebb hírek, de ezek itt vannak!
- De az nem lopás, nya? S ha biztonságiak várnak rátok a kijáratnál, már ha van innen? - nem akarok újságlopásért börtönbe kerülni, hogy néznék már ott kint! Most komolyan, képzeljétek el, hogy a rabtársaim mesélik, milyen bűnt követtek el, gyilkosság, céh kirablása, stb, s engem megkérdeznek, mire kinyögöm, hogy újságot loptam el a könyvtár raktárából, amit a kutya se használ szerintem soha a sok pókhálót elnézve, nya! Most ment el egy egér az egyik polc alá?? O.O Remélem nem! Ha a lány tagnak sikerült, én is elteszek néhány újságból egy példányt, hogy majd Enhivel később jól kiolvassuk őket!

_________________
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Dec. 19 2019, 23:18

Úgy tűnik Quentin kivételével mindenki úgy gondolta, hogy fontos információ lehet amit találtatok, mégha régi is. És talán a rendszer is úgy gondolta, hogy az, tekintve hogy nem hagyott sok időt szórakozni az újságokkal, nem csak hogy megnyílt a két könyvtárosnak jelzett ideiglenes kijárat a kávézó felé, de hozzá járt egy onnan, ahonnan indultatok induló lila fal, ami végül addig tessékelt titeket, a kijárat felé, míg ki is tette a szűrötöket, majd nyomtalanul eltűnt. A könyvtárat ha meg is próbáltatok visszamenni, karbantartás alá helyezték, és nem engedtek be senkit, csak az NPC-k sürgölődtek odabent, hogy rendet tegyenek.
Szeretnék jó hírrel szolgálni, de sajnos nem tudok: A kitessékelés közben a rendszer el is tüntette tőletek a kihozni próbált anyagokat, egy-egy olyan példányt kivéve fejenként, amit bárki más is ismerhetett szerte Aincardban. A nagyhangú fickó csalódottan lengette az öklét az épületfelé, fogadkozva, hogy még nem adta fel, ki fogja deríteni hol rejtegetik a külvilág aktuális híreit. Veletek viszont nem foglalkozott többet.

A pletykák ezután elültek, a könyvtárból kiindulva gyorsan elterjedt, hogy vaklárma volt, és - ahogy Quentin is mondta - csupán egy adattárról van szó, ami a könyvtár rendszeréhez tartozik, és archív anyagoktól kezdve leltárakig mindenféle unalmas információt tárolnak ott.


Köszönöm a részvételt, a küldetésetek ezzel véget ért! Jutalmazás következik:


Alap jutalmak

Quentin: 115 exp, 130 arany 
Enheriel: 115 exp, 130 arany 
Kanami Minagawa: 138 exp (20%-os menedék bónusszal), 130 arany 


Ércek és növények

Quentin:
Növénylátás: Tier 1, 32 -> 52
5 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 6 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang 
Enheriel:
Növénylátás: Tier 2, 120 -> 140
3 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 7 Vörös Gomba 5 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang 
Kanami Minagawa:
Érclátás: Tier 1, 91 -> 100
7 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 2 Sida Kő 2 Halvány Rubin 5 Vasérc 


Receptek

Enheriel:
Gyenge Booster Méreg Recept
Egyszerű Adrenalin Potion Recept 



Keresés

Enheriel (Keresés 2. szint): 
[T1] Bronz Kés
Kanami Minagawa (Keresés 1. szint): 
[T1] Körpajzs


Céhbónuszok
Az Artes összesen 130 aranyat kap a bankjába, tagjai összesen 173 expt (Quentin részéről 100%-os céhbazár bónusszal) kapnak (Quentin és Chakna 58, Enheriel 57 exp-t)
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A titkok könyvtára - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A titkok könyvtára

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.