Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Broken - Sötétség

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Szophie Hétf. Szept. 23 2019, 22:34


Vezérről sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy kedvelné a madarakat. Különösen a bosszantó egyedek voltak rá nagy hatással, ez a varjú pedig kimerítette ezt a fogalmat. Először csak mancsával igyekezett elhessegetni a kitartó példányt, aztán rámorgott. Különösebb figyelmet nem fordított rá, hiszen csak egy átlagos mob volt. Farka legyezésével igyekezett megcsapni, de az állat úgy néz ki, gyorsabb volt nála. Rámorgott, és követte a fáig, ahol még pár vakkantásszerű hang kíséretében "megfenyegette" az állatot, aztán odébbállt. Úgy érezte, talán már így is túlságosan felhívta magára a figyelmet. Megpróbált elrejtőzni a mobcsorda elől úgy, hogy rejtekhelye takarásában még az idomárra is rálásson. Nos, ez roppant nehéz feladat volt, főleg úgy, hogy figyelmét rendszerint elvonta egy igen akadékoskodó tollas. Még ha nem röppent oda, akkor is rendszeresen rálesett, elrepült-e már a gaz bestia. Sose lehet tudni, miben mesterkednek ezek az ádáz károgók.

- Áhhá! - kiáltott rá Szophie a mobra, miután az egyik pillanatról a másikra ellene fordult. A porban feküdt, ugyanis a rúgás nyomán repült pár métert, és elesett, de fontosabbnak tartotta a leleplezést, mint hogy felkeljen. Persze az is megtörtént kis késéssel, miközben nem vette le szemét egy pillanatra sem az ellenfeléről.
- Megvagy! Tudtam, hogy nem lehet ilyen egyszerű, és nem lehetsz ennyire vak!
Nos, az idomár ellenben az volt. Annyira koncentrált a szörnyre, hogy a sárkány mozgását csak késve vette észre, amikor már a különös lány hozzá beszélt. A lány, akit egész addig szarvnak nézett. Nos, tudott róla, hogy a fantáziája néha tévútra csalja, de hogy ennyire? Mindenesetre a sejtése legalább beigazolódott, ami egész addig a különös állathoz vonzotta, csupán a kép egyre kuszább lett, ahelyett, hogy tisztult volna.
"Ki vagy te?" - hangzott volna az egyértelmű kérdés normális esetben. Talán az átlagos olvasók elvárják ezt a fordulatot, Szophie azonban más volt. Pont nem érdekelte, ki ez a csaj, vagy mit beszél. Rengetegen voltak rajta kívül is, akik találkozni akartak vele, többnyire olyan emberek, akikre alig emlékezett. Máskor olyanok, akik a börtönről faggatták, megint máskor vörösvadászok üldözték. Hozzá volt szokva, hogy ismerik, és ahhoz is, hogy néha ilyen idétlen megnyilvánulásokkal találják meg. Ahhoz az egyhez viszont nem, hogy az illető egy sárkány hátán lovagoljon, és hogy a szemszíne tökéletesen megegyezzen a zombivá vált mobokéval.
- Ez egy képesség? - pillantott fel érdeklődő arckifejezéssel a különös ruhás lányra. Egészen úgy festett, mint azok az kis porcelánbabák, amikkel gyerekkorában játszani szokott. Egyetlen egy dolog hiányzott csupán, az őszinte mosoly, ami teljessé tette volna a képet, kiegészítve a kuncogással.
Szophie mindeközben egy könnyed lendüléssel felugrott az egyik zombi hátára, és ott trónolt, hogy jobban látható legyen, néha pedig oldalpillantást vetett az előző megvadult lényre. Nos, egészen addig, amíg választ nem kapott a kérdésére.
Sereg? Szóval valóban egy képességről lehet szó. Elmosolyodva körbenézett, ahogy több lény is az irányába fordult.
- Sajnálom, de semmi kedvem játszani. Ilyet nincs - mosolygott rá a különös lolitára barátságosan, majd lenyitotta az invertoryját, és lehívott egy kötelet. Következő mozdulatként még feltornázta magát guggolásba a szörnyeteg hátán, szerencsére lovaglás jártassága és akrobatikája segítették a műveletben, majd élvezettől csillogó szemekkel körbenézett. Mi fog most történni?

_________________
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 0510[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 1110[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 0310
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Simeon Vas. Szept. 29 2019, 12:57

A srác csak bőszen bólogatott Kanami megrovására, mert bizony, lopni nem szép dolog! A szülei is mindig ezt mondták. Persze fel sem merült benne, hogy lopás lenne amit ők csináltak, de miután megtalálták a térképet és elindultak, Simeon már nem is foglalkozott nagyon ezekkel: volt pár jel, amit követhetnek!
Egészen addig, amíg oda nem értek ahhoz a sötétbe vesző lifthez.
- Persze, mi megkeressük azt a másikat és itt találkozunk! - jelentette ki a fiú vidáman és már szaladt is el arrafele, térkép nélkül. Tengerszem volt az, aki egy lemondó sóhaj után a liftbe beszálló csapattársukhoz fordult és a maga nyelvén kérte-mutogatta, hogy szükségük lenne a térképre. Persze ha Kanami már nem adta vissza azt nekik korábban. A polip csak ezután csúszott-porolt idomárja után, aki azért bevárta őt, miután észrevette, hogy lemaradt.
- Néz mennyi lyuk mindenfele!
- Ph-hhbrrh?
- Nem, nem kéne beleesni - nevetett Simeon és azzal a lendülettel kezdett el csúszni: Tengerszemnek kellett valahogy fenn tartania, nagy nehézségek árán. Mire a srác kikecmergett a felszínre, mindketten tiszta porosak voltak. De Simeon csak nevetett. Nevetése bezengte a völgyet, úgy ölelgette meg petjét, aki kimerülten terült szét a földön - Ez közel volt - sóhajtott és tápászkodott fel - Gyere, Tengerszem, meg kell találnunk azt a pontot!
De nem jártak sikerrel. A hármas számig el se találtak és mire elérték a másik helyet, azt a szaggatott vonalat és rájöttek, hogy ott sincsen semmi... Simeon nyűgösen és kimerülten vágta le magát az egyik sziklára.
- Ez butaság - tette karba a kezét sírósan - Hülye térkép - panaszkodott. De nem, nem jutott eszébe, hogy mi lehet a megoldás. Most menjenek vissza Kanamihoz üres kézzel? Tengerszem belemászott az ölébe és elhelyezkedett. Mint elsődleges navigátor még mindig nála volt a térkép, nézegette is azt tüzetesen.
- Hhhh... phhhph.
- Menjünk vissza?
- Ph-h!
Tehát így lett. Tengerszemnek persze eszébe jutott, hogy majd valahogy vissza is kellene húzniuk azt a liftet és a lány után menni, ha Kanami még nem ért fel. De hogy hogyan fogja meggyőzni Simeont, hogy lemenjen a sötétbe? A pet számára ez egész úton hatalmas kérdés volt. Talán éppen ezért nem látta, ahogy Simeon a nagy duzzogás közben oda se figyel, hova lép. Csak egy nagy kiáltást hallott és mire hátrafordult, Simeon nem volt sehol. Csak a por szállt fel utána, egy beomlás mélyén...

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Okt. 11 2019, 09:19

Természetesen elengedtem a párost a térképpel együtt nekem úgy is teljesen felesleges lett volna magammal cipelni főleg, hogy feltételezhetően teljesen sötét lesz odalent, így még elolvasni sem tudnám, csak a panelomon lévő map-et. Így aztán magányosan tekertem lefelé a liftet egészen az aljáig, hiszen a legjobb kiindulási pont az nem más, mint egy dungeon legalsó szintje. Ha véletlen van valami ebben a katakombában, akkor az tuti itt lesz. Persze az izgalmakat nem növeli, hogy egy rakat ideig csak megyek lefelé, lassan, hiszen a szerkezet annak ellenére, hogy egy játékban vagyunk elég ósdi. Megszámolok több mint tíz emeletet lefelé és amikor végül a padlón koppan a lift alja be is megyek az előttem elterülő folyósón. Teljesen sötétben kezdek el mocorogni és próbálok az amúgy nem túl nagy látómezőmmel bánni. Van pár dolog amibe belerúgok, de amíg nem üt vissza kit érdekel, hogy milyen környezet festő doodad. Persze egyszer megbotlok egy valamiben, ami egy gyökérnek tűnik és amikor megbotlok elhasalva éppen egy koponya előtt landolok. Ijedtemben egy picit még fel is sikoltok, hiszen annak ellenére, hogy itt rengeteg emberi NPC és játékos van sosem volt szerencsém még koponyát látni. Így hát gyorsan felpattanok és erősen megpróbálom elrugni a sötétbe, hogy ne is lássam többet ezt a rémisztő szart.
Aztán később haladok is tovább befelé, ugyanúgy botorkálva és az egyetlen ami nekem menedéket nyújthat az az, hogy eszembe jut, hogy hoztunk el Simeonnal Gyertyákat. A fene, hogy most jut eszembe!-tolok is egy szép csattanós facepalmot, majd előkapva az inventorímból így folytatom az utamat a barlangban egészen a végéig, hogy van-e valami a szinten a sok kellemetlen csontokon kívül.

_________________
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 15 2019, 10:38

Simeon

Végül is, így is lehet közlekedni, bár a lifttel egy picit kényelmesebb lett volna. Métereket zuhansz, majd átszakítasz egy fapallót, aztán újabb métereket esve a földbe csapódsz, majd egy lejtőn lecsúszva esel be a következő beomlásba. Nagyot nyekkenve érsz földet egy kupac törmeléken, de megérkeztél a mínusz harmadik szintre. Mivel nincs akrobatikád, ezért búcsút inthetsz a páncélodnak és nagyjából az életpontjaid egyharmadának is. Nincs teljesen sötét, de a félhomályt csak a falra aggatott lámpák pislákolása biztosítja. Ez nem az a hely, amit neked találtak ki. Ki kéne jutni, ugye? Kérdés, hogy Tengerszem utánad mászik-e, hiszen nála van térkép.
Ami biztos, hogy visszamászni nem tudsz, és a jelenlegi pozíciódból csak egyfelé tudsz elindulni, viszont 20-30 méter megtétele után elágazáshoz érsz. Ha Tengerszem melletted van, akkor a térképen felfedezhettek vékonyka vonalakat, amik passzolnak a minimapodon mutatott helyzetedhez, és az egyik speciel a szaggatott vonalas részig is eljuttat. Ha a polipod a felszínen maradt, akkor kénytelen leszek vakon elindulni...


Kanami

Oké, hogy a dungeon legalsó szintjén mindig van valami, csakhogy elfelejted, hogy ez egy közönséges bánya. Abból is egy nem igazán működő fajta. Szóval hiába focizol koponyákkal, vagy hatolsz be a vaksötét alagútba, nemigen találsz semmi érdekeset. Viszont ha szeretnél, bányászhatsz érceket. Na nem aranyat vagy ezüstöt, hanem esetleg bronzot vagy rezet. A tárna elég jó állapotban van, valószínűleg azért, mert ez a legfrissebb, de akármelyik járaton indulsz el, azok minden alkalommal egyre szűkebbé és szűkebbé válnak, majd zsákutcában végződnek. Próbálj meg nem eltévedni, mert a végén nem csak NPC-ket, de téged is meg kell majd menteni.


Szophie

Egész eleven vagy ahhoz képest, hogy fenyegetnek. Süt rólad, hogy nem félsz, ez pedig imponál a titokzatos alaknak. Mondjuk lehet, hogy a szádat nem kellett volna kinyitni.
- Nem szeretem, ha olyan kérdéseket tesz fel valaki, amire már tudja a választ - reagál a nő kissé csalódottan. Válaszodat hallva a szörnyek visszatérnek eredeti tevékenységükhöz, kivéve azt az egyet, amelyiket éppen megülöd.
- Helyes =) Nekem sincs kedvem értelmetlen játékokhoz... Annál sokkal fontosabb dolgom van. De ha már itt vagy, segíthetnél nekem =) - nyilvánítja ki az akaratát - Sokkal szórakoztatóbb lenne, ha egy embertársa ölné meg azt az arcátlan tolvajt, és nem holmi programok... Mit szólsz hozzá? Te már úgyis tudod, milyen megölni valakit ^^ - kérdezi, majd némi gondolkodást tettet - Lássuk csak... cserébe találkozhatnál valakivel, aki nagyon fontos számodra =) - néz mélyen a szemedbe, miközben magabiztos mosoly ül ki az arcára.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Okt. 18 2019, 16:23

Unalmas ez a hely. Nagyon unalmas. Se egy izgalmas mob, vagy akár egy mocskos elhagyatott levél, arról nem is beszélve, hogy a küldetésünkhöz sincsen semmi köze. Persze nem baj ez, hátha megkapom a potya expet abból, hogy másik kiviszik amíg én a barlangban szaladgálok egy nyomorult alig világító gyertyával a kezemben.
Mikor is süllyedtem le ennyire mélyre? Mármint a barlangba. Talán egy fél órája már? Minden esetre nem nagyon van más esélyem kideríteni azt, hogy mi is lapul idelent, ha nem nézek körbe alaposan nem igaz? Így hát tovább sétálgattam a járatokban és egyszer valamit megpillantottam a jobboldalt.
-Egy bronzérc.-néztem meg az apró sárgán világító panelt a megnevezett tárgy felett, amikor az felugrott. Elkezdtem egy kicsit gondolkodni. Ha ezt most kiszedem, akkor jó pénzért el tudom adni a piacon, talán kovácsoltathatok valamit belőle.
Így hát elővettem egy bányász csákányt, amivel szépen lassan kitudtam farmolni az ércet a bányából.
Anno volt egy tök jó MMO játék, ahol arról szólt az egyik része a játéknak, hogy speceket lehetett kihúzni, kb mint itt a sword art onlineban, csak ott egy kicsit más volt a rendszer. Például az egyik nagy városba elmentél felvetted a specet és egy manustól megtanultál pár receptet amihez tudtad ezután mi kell. Kimentél az egyik alacsony szintű területre és elkezdted felhúzni azzal, hogy a nyersanyagokat összegyűjtötted és abból készítettél valamit. Jó esetben még meg is érte goldban.
Ekkor esett szét előttem az érc lelőhely.
-Fu ez is meg van, mehetek tovább.-néztem meg az inventoryban, hogy megjelent az érc és amikor észrevettem bezártam a menüt és mentem tovább járatról járatra, amíg ki nem farmoltam minden egyes darab ércet a bánya ezen szintjén.

_________________
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Simeon Vas. Okt. 20 2019, 14:11

Egyre halkuló "Áááááá" kiáltás kísérte a beomlástól keletkezett por kavargását, ami egyszersmind prüszkölésre késztette az ijedt polipot. Tengerszem persze rögtön odacsúszott és belenézett a lyukba, de semmit sem látott... és imádott gazdájának hangja is abbamaradt egy idő után.
- Ph-hhhhhh! - ordította lefelé, ahogy a torkán kifért, de semmi. Ijedtsége kétségbeesésbe csapott át, majd elszánta magát, vett egy mély levegőt és megpróbálta leereszteni magát, amennyire csak tudta, hét csápjával kúszva egyre lejjebb és lejjebb; lassan, de legalább nem életveszélyesen. Nyolcadik csápjával természetesen a térképet tartotta - ugye milyen jó, hogy egyből nyolc keze is van? Elfér benne sokminden, ráadásul egyszerre. Így araszolt idomárja után... aki mindeközben mit sem sejtett arról, mi játszódhat le fiatalkorú petje fejében.
Simeon beütötte a fejét, de a bizsergésen túl semmit sem érzett, csak a sötétséget maga körül. Igen, voltak lámpák... valamennyi, de korántsem elég rá, hogy egyedül megbirkózzon a feladattal és útrakeljen az egyetlen irányba, amerre mehetett még. Hogy teleportot használjon, nos... az eszébe sem jutott. Túl sötét volt, egymaga volt és még sötét is volt, ide nem értek le a fénycsíkok, sem pedig a hang odaföntről. Szemei könnyesek lettek és pár levegővételig inkább úgy maradt, ahogy volt: odakucorodva a fal tövébe, az egyik lámpa alá. Majd mozgást érzékelt a feje fölül.
- Tengerszem? - kockáztatta meg, amikor pedig meglátta az ismerős csápokat közeledni, egyszeriben felpattant és odarohant a beomlás aljára - Tengerszem! - ugrott fel, amennyire tudott és húzta oda, ölelte magához a megkönnyebbült polipot. És így is maradtak még jóideig. Utána néztek csak körül - Hol lehetünk? - kérdezte a srác és ha már találtak sokcsomó Gyertya Kristályt abban a faházikóban, ő bizony el is tört egyet, hogy messzebbre lássanak - Talán itt lehetnek azok, akikről a küldetés szól! - bátorodott fel és kezdett el rohanni - Vagy ha nem, akkor bányászunk aranyat! Szerinted törpék is lesznek? - fordult hátra izgatottan, mert ő még sosem találkozott törpékkel, de minden könyv azt írja, hogy azok az ilyen bányákba mennek dolgozni, ez pedig tutira egy bánya kellett, hogy legyen! Tengerszem kevésbé lelkesen eredt utána és érte be végül az elágazásnál, ahol aztán jó három percet szórakoztak, mire a fiú rájött, hogy létezik minimap is a világon.
- Menjünk ahhoz a szaggatott vonalhoz a kirakós darabkáért! - jutottak végül döntésre - Kanami azóta már biztos megtalálta a sajátját és odafönt vár minket!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Cardinal Szer. Nov. 06 2019, 13:37

Simeon

A kezdeti sokk után, a Gyertya Kristály fényében tehát útra keltek a szaggatott vonallal jelzett pont felé. Arany itt sajnos nincs, ez a része már kimerült a bányának, ellenben a járatok állapota rendkívül rossz. Sok helyen úgy beszűkül, hogy éppen csak elfértek, máshol át kell mászni egy omláson, vagy deszkákat kell félrehajigálnotok. Aztán ahogy közeledtek, egy ponton túl mintha hangokat kezdenétek hallani. Mármint emberi hangokat, és nem csak a fejetekben. Kicsit közelebb érve rájöhettek, hogy segítséget kér valaki. Bizony, a szaggatott vonallal jelzett helyen, egy folyosó végén a beomlás mögött emberek vannak. Átmászni nem lehet, csak egy kicsiny rés jelenti perpillanat a kapcsolatot velük. A feladat adott: szabadítsátok ki őket valahogy a sziklák és a masszív deszkák mögül. A támadás nem segít, de lehet hasznos jártasságotok, rendelkezésetekre áll bármilyen T1-es kristály vagy poti, illetve értelemszerűen bátran használjatok bármit, ami a ti vagy a céhetek készletében van.


Kanami

Igyekeztél kibányászni mindent, ami a kezed ügyébe akadt. Ígérem, ennek a küldetés végén nyoma is lesz, ugyanakkor most már valahogy ki kéne jutnod, nem? Kezd későre járni, Simeon is biztos aggódik érted. De nem lehet, hogy eltévedtél? Minden járat egyforma és rengeteg elágazás van, kész labirintus. Persze ezer és egy mód van, amivel kijuthatsz, szóval válassz egyet.


Szophie

Te reagálj az előző körre. Vagy 500 szóval pótolsz teljes jutalomért, vagy marad a 250 szó és egy körből kimaradsz, rád bízom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Nov. 28 2019, 11:12

Kiválóan fejleszti a kondit a bányászat, arról nem is beszélve, hogy effektíve van végterméke is az egésznek, ami nekem, mint solos játékosnak hatalmas buff. Vagy egy rakás kreditet szerzek érte, vagy tudom a gearemet fejleszteni, de ha véletlen nem is tudnám eladni, akkor meg ottmarad a másik lehetőség is, hogy a kuckómat jól feldíszítem vele. Így nem is nagyon pánikolok amiatt, hogy mi lesz azzal az érc mennyiséggel amit találok.
Lassan viszont bejártam az egész bányát, azaz ezt a szintjét és lassan el is tudok indulni visszafelé. Nem okoz túl nagy problémát egy bányából kitalálni, pláne, ha arra gondolok, hogy csak követni kell a lábnyomaimat a porban ami egy picit nyílvánvaló... Hamar így aztán eljutok a rettegés liftjéhez. Persze ez az a pont ahol az ember elgondolkodik, hogy merre tovább, de azt hiszem ez egyértelmű. Simeon valószínüleg a másik helyen már jól elvan, hogy végrehajtsa a feladatot bármi is az, nekem meg még van kilenc szintnyi bányám amit át kell kutatni és ki kell lootolni. Így beszállva a liftbe egy szinttel feljebb tekerek, hogy aztán az új izgalmas járaton induljak el befelé, hátha találok valami értékeset, mármint az érceken kívül, amiket ugyanúgy összeszedek, kerül amibe kerül, meg persze azt sem bánnám, ha véletlen a küldiben is előre lépnénk. Így hát lelkesen a vállamra csapva a csákányomat, a másik kezembe véve a kristályt indulok meg befelé a poros és szutykos szinten keresve, hogy mégis merre lehet az, ami miatt a quest ideküldött minket.
És amúgy meg Szophie merre van? Mert oké. Simeon továbbment a másik pontra, de róla nem tudunk semmit.... mit csinálhat?

_________________
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Simeon Kedd Dec. 03 2019, 22:35

Hát elindultak és egymás után törték a Gyertya Kristályokat, mert Simeon aztán a világért nem maradt volna sötétben, nem bizony! Persze azért meg-megálltak nézelődni: hátha lesz valahol egy aranyrög, vagy ha az nem, legalább pár lábnyom, amiket a törpék hagytak maguk után! De nem találtak semmit. A srác kezdett is elszontyolodni, de akkor meghallotta a hangokat - és hatalmasat kiáltott ijedtében.
- Áááá - rohant oda Tengerszemhez és guggolt le mellé - Te is hallottad? Valaki van itt!
A polip határozottan bólintott és előrekúszott a poros talajon.
- Biztos egy szellem! - jutott közben tovább a gondolatsorában idomárja, így amikor végre feltűnt a beomlás és a kis rés, ami mögött emberek mozgolódtak, a srác jókedvűen nevette el magát - Vagy mégsem - vigyorgott és közelebb hajolt a réshez - Sziasztok, itt vagyunk! A Fény Lovagjai eljöttek segíteni! - jelentette ki fennhangon, talán még a fényes kristályt is közelebb tolta kicsit, de aztán rá kellett jönnie, hogy pusztakézzel nagyon semmit sem érnek el.
- Hmmm.
- Ph-hhh? - nézett fel rá kérdőn Tengerszem.
- Talán bébikorodban befértél volna - felelt gazdája, arcán hatalmas vigyorral - De mostmár túl nagy vagy!
- Brrrhpp.... hhh...
Tengerszem nem volt elragadtatva.
- Most aztán jól jönne a súlyemelés... miért is nem vettünk még? - rázta a fejét a fiú tanácstalanul - Akkor talán el is bírnálak, mint régen!
- Brrph-hpph-ph?
- Ó tényleg - bólintott Simeon és kezdte el böngészni a saját és a céhbankjuk itemjeit - Csak kell itt lennie valaminek... mit szólsz egy Gyenge Lökés Kristályhoz?
- Hhhh... ph-ph-bpprh? - kérdezte Tengerszem és megkocogtatta csápjával a hatalmas sziklát, ami eltorlaszolta az út nagy részét.
- Nem tudom elég lesz-e - vont vállat a fiú - De van még Mágnes Kristályunk - hívta le a két itemet és kezdte el nézegetni: ha máshoz nem is, de a kristályokhoz nagyon értett ám! Tengerszemnek pedig eszébe jutott valami, és miután úgy döntöttek, ez talán tényleg elég lesz, megkérték az embereket a túloldalt, hogy menjenek hátrébb. Tengerszem fedezékbe húzódott, de elérhető távolságban. Simeon pedig nagy levegőt vett, hátrasétált egy közeli elágazáshoz, kinézte magának azt a középső nagy követ és aktiválta rajta a mágnest.
- Wááááááá! - ugrott is azonnal félre, hogy össze ne nyomja az érkező kavics és ha nem lett volna elég gyors, Tengerszem is segített neki. Csak remélték, hogy nem omlott be így még több a barlangból... de ha be is omlott, a fő akadály már elkerült az útból! - És most jöhet a lökés! - ujjongott a fiú, odarohant a törmeléken át a maradék kőhöz és deszkához (amik biztos meglazultak a nagy szikla eltávolításával) és egy teátrális mozdulattal összetörte rajtuk a második itemet is. A maradék pedig kézzel elvégezhető volt, legalábbis úgy ítélték meg... de ha ők nem is voltak - még! - elég erősek hozzá, a túloldalt csak kellett lennie valaki olyannak, nem?
Ha pedig sikerült, a srác lepacsiztott mindenkivel, vígan és vigyorogva:
- Az én Tengerszemem a legjobb! - húzta ki magát büszkén és ölelgette meg okos polipját, aki közben már azt kezdte el nézegetni, maradt-e valakinél valami jutalom-elemózsia esetleg. Mert ezek után igazán jár nekik, ugye? A Fény Lovagjai megint diadalt arattak a Sötétség ellen!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 16 2019, 20:53


Az embernek néha vannak megérzései másokkal kapcsolatban. Rossz vagy jó benyomásai. Ez a lány egyelőre azonban egyik kategóriába sem esett, egész egyszerűen csak fura volt. Az érdekes, figyelemfelkeltő értelemben. És mivel az idomár arra már választ kapott, mi történik a mobokkal, miért is ne foglalkozhatott volna a nővel? Persze értelmes ötlet lett volna kideríteni, mégis mit csinál itt, de a hangokból, Hinari üzenetéből és a körülményekből ítélve Szophienál kompetensebb személyeket is foglalkoztatott az ügy. Megmenteni egy falut a kipusztulástól és rommá válástól amúgy is unalmas volt, láttunk ilyet már számtalan alkalommal. Vagy sikerült, vagy nem. Ha nem, akkor sem dől össze a világ, kevesebb, mint tízezer embernek, meg néhány NPC-nek jutott bőven hely a maradék szinteken is. Ahogy pedig haladtak a boss harcokkal, a lakható területek száma egyre csak nőtt, a lakosok pedig eloszlottak rajta. Aincrad is egyre kevésbé volt zsúfolt, habár még mindig amolyan fővárosként funkcionált.
A lány óvatosan elhelyezkedett a mobon, és végigsimított a szőrén. Elgondolkodva bámulta a birkává változott sokaságot. A történetnek se füle se farka nem volt. Az hamar egyértelművé vált a párbeszédből, hogy az ifjú hölgy valakit meg akar ölni. A módszer azonban nem volt logikus. Összeszedett egy látványos haderőt, lerombolt egy egész várost, idecsődítette fél Aincradot, majd Szophiet kéri meg, hogy legyen a bérgyilkosa.
Az idomár pedig utálta a feltűnősködést. Ha nem lett volna ennyire központi a szerep, amit rászabtak, talán még igent is mond. Feltéve, hogy olyasmivel tud szolgálni a másik, amiért megéri küzdeni. Persze az az arcátlan mosoly azt jelentette, hogy van valami csel az ajánlat mögött, ezt még a hülye is észrevenné. Őt pedig jobban érdekelte most ez az információ, mint ennek a szintnek, vagy a megölendő személynek a sorsa.
- Jelenleg a társaságod sokkal szórakoztatóbb, mint megölni valakit. Mondd el, mitől lesz érdekes számomra a kihívás, és akkor meggondolom.

_________________
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 0510[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 1110[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 0310
[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 23 2019, 12:26

Kanami, te viszonylag gyorsan rájöhetsz, hogy a bányászat nem éppen egy biztonságos munka, ugyanis eggyel feljebb kétszer is balesetet szenvedsz: egyszer egy állvány esik rád, egyszer pedig rád omlik az egyik járat plafonja, és majdnem alatta is maradsz. Mindkétszer 50-50 HP-t veszítesz, szóval kénytelen vagy feladni az ambícióidat. Persze ez nem akadályoz meg, hogy esetleg máskor visszagyere. Egy ponton még a küldetés sikeres befejezéséről szóló panel is felugrik.

Simeon, ugyan nagy port kavartál a kristályaiddal, néhány köhögőroham után konstatálhatod, hogy a fogságba esett NPC-k kiszabadultak, akik hálájuk jeléül jól meg is szorongatnak és meghívnak sörözni. Mondjuk ehhez használni kell azt a borzalmas liftet, és mivel nincs más út felfelé, kénytelen vagy beszállni. Ha kell, a bányászok hajítanak be titeket, és bár ijesztően nyikorog és zötyög az eszköz, azért sikerül a felszínre jutnotok. A rendszer pedig tájékoztat titeket róla, hogy a küldetés sikerrel zárult.

Szophie, ugyan te úgy gondolod, hogy talán egy hosszas társalgás veheti kezdetét, az élet közbeszól. A lány a mondandód közepén bosszús grimaszt vág, és a város felé fordítja a tekintetét, és a horizontot kémleli egy rövid ideig.
- Ara-ara... biztos vagyok benne, hogy élveznéd a társaságom, de attól tartok, hogy másik időpontot kell találnunk rá... - sóhajt fel sajnálkozva - Nem tartok tőle, hogy ne találnál rám újra, Szophie-san =) - kuncog, majd a sárkánya kíséretében néhány igencsak hűvös szárnycsapással a levegőbe emelkedik, és elreppen a város felé. Az állat, amin üldögélsz, pedig ismét megvadul, és ledob magáról, de ahogy eddig is, ezt leszámítva minden szörny figyelmen kívül hagy.


Alap jutalmak

Szophie: 145 exp, 160 arany
Simeon: 155 exp, 170 arany
Kanami Minagawa: 155 exp, 170 arany


Ércek és növények

Szophie:
Érclátás: Tier 4, 370 -> 390
6 Fekete Holdkő 4 Pikkely 5 Mithril 4 Orichalcum 1 Platinum

Simeon:
Növénylátás: Tier 1, 51 -> 71
5 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 2 Barna Gomba 6 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang
Nyersanyagismeret 1:
1 Faeno Levél 1 Tövisgyökér

Kanami Minagawa:
Érclátás: Tier 1, 100 -> 100
4 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 2 Halvány Rubin 7 Vasérc
A bányászatért pedig bónusz 10 Bronzérc és 10 Vasérc üti a markod.


Receptek

Szophie: nincs új felfedezhető recept
Simeon: nincs új felfedezhető recept


Keresés

Simeon (Keresés 2. szint):
Nem talál
Kanami Minagawa (Keresés 1. szint):
Nem talál


Céhbónuszok

A Unity 85 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 78 expet kapnak (Chan, Simeon, Joey, Eiki, Seishin, Sakuzo 11 exp, Pinku 12 exp)
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Sötétség - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Broken - Sötétség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.