Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata] 4-es csapat

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Dec. 20 2018, 19:11

A közeledő szörnyeteg elég sokat kapott Kától és a kiscsajtól Rinnétől is, ellenben nekem nem volt túl nagy szerencsém ilyen téren.

Mikor az öklömmel megpróbáltam eltalálni és annak aranyszín felületével a koponyáját bezúzni az a rémszarvas félreugrott előlem, hogy Rinne páncéljára támadjon. Úgy érzem ez az állat inkább egy fémtolvaj, mint sem egy olyan állat ami minket akarna megölni, hiszen gondoljatok bele, akkor engem meg Kát támadná. De sebaj, végülis így nekünk van több körünk ütni a hátasnak is kiválló állatot.

Ahogyan jobban megnéztem igazából mindene megvolt neki ami egy tolvajnak kellett. Jó sebesség, egy hátasállat, ami önmaga és mellé egy álarc, hogy ne ismerjék fel. Ráadásul a kekszek után ez is hasonlóan undorítónak néz ki.

Vajon a mikulásgyárban minden év így telik el?

Na mindegy. Egy dolgom volt most csak, hogy egy ilyen dögöt lecsapjak.

Összehúzva szemöldökömet indultam meg az állat felé, ami még mindig boldogan ficánkolt előttünk és megpróbáltam még egyszer eltalálni.
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Exp_bal2972/3100[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 20 2018, 19:11

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Rinne Pént. Dec. 21 2018, 12:13

- Óvatosan, ha ilyen lendkerékkel mellécsapsz, szét fogsz esni Surprised - tanácsoltam a férfinak, aki most valamiért nem az állat pofáját akarta bezúzni, hanem a bordáit, és a szarvas félre is táncolt. A nő viszont nem maradt adós, Kanamisan akkor maflást adott neki, amitől még én is a levegőbe csaptam az öklömmel.
- Ügyesek vagytok! Akkor moooost.... éééén! - lelkesedtem a már-már alig élő szörnyeteg előtt, majd egy hóóóórukk kíséretében jó alaposan arcon töröltem a pajzsommal. Annyira alaposan, hogy végül egészen szétszórt lett, és csinált amolyan karácsonyi fényeket.
- Good job, mate! - kíséreltem meg lepacsizni mindkettejükkel fülig érő vigyorral az arcomon.

Enyém az utolsó szó, még egy ütés mutáns Rudolfba, és kampec.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Exp_bal10790/10100[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 24 2018, 23:17

Rinne csapása nyomán a szarvas pixeljeire robban. Azonban a pixelek nem tűnnek el, hanem elkezdenek terjedni és terjedni, majd szépen lassan belepik az egész teret, sőt még a szemeitek elől is eltakarják a világot. Ez az állapot néhány pillanatig még fennáll, azonban végül ismét láthattok, mégpedig azt, hogy a hely varázsütés-szerűen helyrejött. A gyártószalag duruzsolva jár, rajta megannyi sok-sok szép ajándék, zöld ruhájú manócskák rendezgetik a csomagokat, ajándékokat, sőt egyik sarokban talán még Rudolfot is felfedezhetitek. Azonban Észlelésetek ebben a pillanatban sem hagy nyugodni benneteket, ugyanis újabb entitást érzékel mögületek, azonban ahogy megfordultok Nicholaus zsákját pillanthatjátok csak meg, majd minden elsötétül előttetek. Kicsit kótyagosan keltek ki a saját ágyatokból. Kicsit zsibbad a fejetek, de amúgy jól vagytok. Bár minden normálisnak tűnt a szobátokban, azért egy dolog felhívja figyelmeteket: egy ajándékcsomag az asztalon.


Gratulálok, teljesítettétek a Kazamatát Smile


1. hullám, Nincs láda, 20 arany mobfelfedezésért
2. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Tartós Specialitás Potion
3. hullám, Bronzláda: 100 arany, Mézeskalács Gyűrű
Epikus item miatt: 2 db Kristálykő Rinnének
Összesen: 46 Exp és 220 Arany

[T2] Mézeskalács Gyűrű (+2 élet +3 kitartás +6 speciális képesség -1 gyorsaság, potionként is elfogyasztható, ezesetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"Finom-finom, de nagyon hizlal!"
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.