Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata] 4-es csapat

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 03 2018, 21:37

Résztvevők:
-K1
-Rinne
-Kanami Minagawa

Érkezzetek meg Nicholaus gyárába, ne felejtsétek el, hogy ehhez nem kell mást tennetek, mint megnyalnotok a főtéren lévő hatalmas nyalóka oszlopot.... hm.... guszta! Ha megteszitek, egyesével/csoportosan elteleportálódtok a Rémszaki-sarkra, pontosabban a játékgyártó szalag mellé. Rátok hagyom mit láttok a szalag körül, az egyetlen megkötés, hogy nem szabad rendnek és tisztaságnak lennie, illetve legyetek tisztelettel másokra is   A postotok addig tartson, hogy elindultok valamerre.

jó szórakozást kívánok ^^

Szólimit: 100 szó
Határidő: 1 hét

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 03 2018, 22:16

Ez volt az első alaklom, hogy egy virtuális világban töltöttem a karácsonyt. Tulajdon képen még volt hátra egy kis idő viszont nem olyan sok. Úgy tűnt pár ember már magával ragadott az ünnepi szellem, mert mikulás sapkát hordtak a fejükön, és vidáman nevetgéltek, dalolásztak. Nem részeges ordítozásra gondoltam, hanem arra, szép barátságosra, bár volt egy srác, kezében egy hatalma üveggel, akiből csak úgy zengett a dal. Meglehet, hogy rénszarvasnak képzelte magát, az orra elég vörös volt hozzá. Úgy tűnt, hogy az utca elég szűk neki, ide-oda dülöngélt, és akit elért mindenkit átölelt és boldog újévet kívánt. Én a biztonság kedvéért mikor megláttam ezt a rendbontó alakot csináltam egy hátra arcot és tettem egy kisebb kitérőt, majd azon kaptam magamat, hogy a főtéren vagyok. Nem igazán akartam oda menni, de ha már ott voltam, akkor szemügyre vettem azt a hatalmas nyalóka alakú oszlopot. Kíváncsi voltam, hogy ez tényleg édességből van-e, de nem mert megpróbálni. A fő okom az volt, hogy nagy az isten állatkertje és nincs kerítés, vagyis sok bolond van a játékban is, akik minden valószínűséggel már megpróbálták megkóstolni. A gyomrom is felfordult attól a gondolattól, hogy más nyelve nyomán nyalok végig.

Megráztam magamat és éppen akartam távozni mikor valaki nagy erővel hátba vágott.
- Mit búslakodsz itt egyedül pajtikám. – kérdezte a borvirágos fickó.
Nem tudtam felszólalni ellene ugyanis véletlenül megnyaltam az oszlopot, minek hatására egy teljesen más helyen találtam magamat. Ha ez nem lett volna elég a lendület még mindig bennem volt és pont ráestem egy lányra. Onnan tudtam, hogy lány ugyanis pechemre mindkét kezemmel, egy-egy mellébe kapaszkodtam, akár egy rossz mangában.
- Nagyon sajnálom. – mondtam vörösödő arccal, majd felkeltem és a hölgynek segítő kezet nyújtottam.
- Hol lehetünk? – azt értettem, hogy egy gyár, de nem tudtam miért vagyunk ott.
/Arra megy amerre a lény vagy lányok./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Dec. 04 2018, 11:29

Sokadjára is elérkezett a karácsony Aincradra. Én általában ilyenkor magányosan egy apró kis teremben töltöttem a napokat még odalent a börtönben. Nem voltak sem fények, sem ajándékok sem hó vagy csengőszó. Ebben az időszakban nagyon szomorú tudott lenni az ember, de mégis valahogy mindig túléli az is aki magányos, aztán a számláló újraindul.

Idén azonban már a szabadban szabadan lehettem tanúja a karácsonyi felhajtásnak a Kezdetek Városában. Mindenhol minden giccsesen feldíszítve, fenyőfák és hóemberek meg ajándékdobozok szerte az úton, útfélen.
Egy népszerű bárban azonban egy dolog fogta meg az érdeklődésemet. Egy pletyka valami Santa Claus helyi verziójáról, aki lehet idén újra feltűnt. Egy csávó mesélt az üzenetről ami a főtéren kitűzött óriási nyalókához volt csatolva. Úgy néz ki magához hív pár embert és jól fizető küldiről van szó.

Nekem sok más dolog nem is kellett, idén szerettem volna kiélvezni minden részét a dolognak. Érezni a melegséget, érezni a felhajtás minden kis szegletét és ha lehet pár ismerőssel eltölteni, talán még megajándékozni egymást valamivel.
Így elindultam a főtér felé a rumom után.

És a pletykákhoz hűen tényleg volt ott egy hatalmas nyalóka. Odasétáltam klisésen meglepődve a robosztus méretétől és egyszerűen csak néztem, amíg nem láttam, hogy ezt tényleg meg kell nyalni.

Még jó hogy idebent nem lehet megbetegedni...-gondoltam, de ugyanakkor elég gusztustalan volt a dolog. De nem volt mit tenni Ol'Santa csak rám várt. Így félve bár de kinyújtottam a nyelvemet és egy laza mozdulattal nyaltam meg.

Tényleg cukor!-Döbbentem meg miközben a kék felsugárzás megkezdődött. Amikor megérkeztem elég fura érzés fogott el. A hasamat és úgy a felsőtestemet valami elég durván nyomta... Kinyitottam a szememet és egy ismerős arc fogadott egy ismerős pozícióban...

-Szálj le rólam Ká! Te kis suttyom perverz!
Kezdtem el fészkelődni alatta. Majd ha leszállt rólam körülnéztem...
-Heh látom semmit nem változtál. Nade! Azért örülök, hogy látlak.-Igazítottam meg a ruhámat is egy kicsit.-Nos úgy néz ki valami gyárban vagyunk, de nem úgy néz ki, mint ami nyugodt és békés lenne.-Néztem végig az atombomba sújtott Nicholaus gyárban. Összetört játékok, megégett ruhák és felborított forrócsoki autómata. Igazi horrorfilm jelenet a javából!
-Még is ki képes ilyenre?-Játszottam rá a szerepemre egy apró mosollyal az arcomon, majd a gyártósor mellett végig eltakarva a számat egyik kezemmel, amolyan hercegnősen ahogy illik, indultam el.

_________________
[Kazamata] 4-es csapat 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Rinne Kedd Dec. 04 2018, 18:00

A karácsony nálunk nem volt se nagy ünnep, se fontos, ezért is csodálkoztam rá, hogy Japánban mekkora csinnadratta zajlik körülötte. Mindenfelé hatalmas karácsonyfák, rengeteg fény, külön torta az alkalomra, ünnepi menü, tömeg, zsúfoltság. Élveztem, csak ne lett volna mindig olyan hideg. Ez itt a virtuális világban is hasonló volt, szóval nagy izgalommal mentem a főtérre megnézni Aincrad legnagyobb karácsonyfáját, és ha már ott voltam, egy küldetésre is feleltem. Gondoltam úgyis lesznek olyanok, akiknek segítségre van szüksége, mert nem elég nagy a szintjük egy ilyen alkalomhoz, úgyhogy miután megpróbáltam elolvasni a kísérő szöveget és kudarcot vallottam, ugyanazt csináltam, amit előttem többen is: megnyaltam a nyalókát.
A teleportálás után gyorsan körbenéztem, és nem messze hangokat hallottam, úgyhogy nyomban oda is futottam. Egy fiú feküdt egy lányon félreérthetetlen helyzetben. Kicsit pislogtam, gondoltam rá, hogy bocsánatot kérek és visszafordulok, de mégse hagyhattam magukra őket. Minden árnyékban ott leselkedhet a veszély!
- Bocsánat, de ez nem az a hely, ahol huncutkodni kell Surprised - zavartam meg őket, majd végigmértem őket. A fiú nagyon magas volt, a lánynak annyira nem, de a hajuk színe passzolt egymáshoz - Én Rinne vagyok, azért vagyok itt, hogy vigyázzak rátok! - mutatkoztam be mosolyogva. Vigyázok rájuk, ha kérik, ha nem, mert velük találkoztam, és ránézésre nem is olyan erősek - Jó nagy kupi van itt... - néztem nagy szemekkel a rendetlenségre, és önkéntelenül is követni kezdtem őket, miközben sunyiban a pajzsom védelme alá helyzetem őket ^^

Észlelés aktív.
Szükség Pajzsa aktív, bárkit támad bármi, a sebzés engem ér, és 15% mínusz lejön belőle.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 06 2018, 20:59

Apró csattogásra lesz figyelmes a test örömeiben elfeledkezett trió, mely valahonnan a raktár felől közeledik felétek. Bár eleinte nem biztos, hogy mindenki észreveszi, mindenesetre Rinne pajzsa azon nyomban megfogyni látszik egy minimális értékkel, és bár elsőre észre sem veszitek a mobok hollétét, de másodjára talán már igen, miután a pajzs körül felfedezitek az indikátorokat. Apró mézeskalács emberkék ütögetik a pajzsot összesen 8 sebzést (a pajzs miatt) lecsípve a páncélból.

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Kanami Minagawa (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 17, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Rémeskalács


[Kazamata] 4-es csapat Rzomes10


#1-#2 Rémeskalács: Full hp, ??? P

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 337 páncél, 215/215 CSP
Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 35 páncél, 80/80 CSP
K1 (14. szint): 120/120 HP, 57 páncél, 70/70 CSP

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by K1 Csüt. Dec. 06 2018, 21:38

Nem tudom, áldás vagy átok, hogy ismerősre zuhantam rá ugyanis az az illető nem volt más, mint a rendkívül lelkes és egyedi frizurával bíró Kanami. Egyszer kétszer már kalandoztunk együtt és ez alatt sikerült úgymond közel kerülnünk egymáshoz. Nem kell túlkomplikálni a dolgokat, semmi se történt kettőnk közt, bár egyszer elraboltak minket egy amolyan randi kaland kedvéért. Bocsánatot kérni se volt időm rögtön rám szólt, de akkor is olyan pajkosnak és játékosnak tűnt, mint korábban. Egyáltalán nem volt semmiféle rossz szándékom nem én tehettem róla, hogy az az alkoholista meglökött hátulról. Miközben felkeltem azon gondolkodtam, hogyan is kérjek bocsánatot majd odanyújtottam a kezemet, hogy felsegítsem.
-Nem is vagyok sunyi. – nyögtem ki azt, ami legelőször az eszembe jutott.

A legrosszabb az egészben, hogy ezt végignézte egy kislány kinézetű leányzó, aki felszólított minket, hogy ez nem a huncutkodás ideje, amitől kissé elvörösödtem. Elmondása szerint azért volt ott, hogy ránk vigyázzon, ami arra engedett következtetni, hogy még nálunk is erősebb. Szívesen átadtam volna neki a terepet, viszont újdonsült büszkeségem nem engedte, hogy egy gyermek védjen engem.
~ A férfi dolga megvédeni a nőt.~ gondoltam magamban.
- K1.- mondtam majd bólintottam egyet feléje majd úgy álltam, hogy a két lány és a raktár között legyek.
Különös zaj csapta meg a fülemet bár először nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet, pedig jobb lett volna. Úgy tűnt megérte az ösztöneimre hallgatni, mert szinte a semmiből két mézeskalács emberke került elő és ránk támadt. Nem tudom, hogy ki találhatta őket ki azonban nem lehetett könnyű dolga a pszichiáterének.
- Mi a fene?
Pár hónappal korábban néztem volna, mint borjú az új kapura, de akkor szinte rögtön akcióba léptem. A magasba emeltem a fegyveremet és jó suhintottam az egyik szörnyszülött feje felé. Egy kósza pillantást vetettem a páncélzatomra és különös módon nem csökkent egy cseppet sem.
- Itt valami nem stimmel.

/Buzogánnyal támadom 1-es Rémkalácsot/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 07 2018, 00:59-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 06 2018, 21:38

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Dec. 11 2018, 15:53

Klisés helyzet közepén, klisésen válaszoltam neki... Talán ez az elvárható ilyenkor nem? De talán csak lekellett volna rúgnom őt, mint egy darab követ.
Mondjuk talán ő az egyetlen idebent akit nem rúgnék le hirtelen egy ilyen miatt. Végülis párszor már találkoztunk így.
Amikor nyújtotta a kezét én megragadtam és felsegített.

-Kössz!-Mondtam neki lazán miközben poroláshoz hasonló mozgást végeztem. Igen, a rossz megszokások. Utána mértem végig a lányt, aki meglátott minket.
-Bocsesz, de tudod, ő ilyen, mindig amikor találkozunk valahol letapiz, úgyhogy csak óvatosan. Amúgy Kanami, Kanami Minagawa.-nyújtottam a praclimat neki oda, ahogy az találkozáskor szokás. Majd nemsokára megjelentek pár apró dögök.
-ÚÚÚ basszus hogy kicseszett velük a pék. Mintha egy horror film gagyi paródiája lenne.... Nem?

Támadom a második rémeskalácsot, ha véletlen kiütöm, akkor segítek Kának

_________________
[Kazamata] 4-es csapat 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 11 2018, 15:53

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4766612103_86ee832108_s [Kazamata] 4-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Rinne Szer. Dec. 12 2018, 16:09

A két alak közül a lány kezet nyújtott nekem, ami merőben szokatlan volt ennyi év után. Azonban jólesett végre nem holmi meghajlásokkal bemutatkozni, úgyhogy boldogan ráztam meg a mancsát, majd adtam neki egy ölelést is örömömben.
- Biztos tetszel neki ^^ - mosolyodtam el, majd dúdolgatva néztem körbe újra, hátha valami érdekesen megakad a szemem. Mondjuk egy kósza mikulás sapkán, ami csak úgy hever valahol. Például. De mire konstatáltam, hogy nem látok hasonlót, addigra valami csipkedte a pajzsomat, bár ezt inkább a zajból vettem észre, és nem a sérülés mértékéből.
- De kis édesek... - csodálkoztam a kicsi süteményekre. Talán szó szerint is, de nem tudom, mennyire lenne bölcs megharapni őket, mikor mozognak és ilyen kis gonoszak. Mivel azért voltam itt, hogy megvédjem őket, ezért hagytam őket kibontakozni, de ha és amennyiben nem tudják legyőzni a két kis ördögöt, úgy én is megdolgoztatom a kopjámat, és felszúrom rá azt a kalácsot, amelyik megmaradt.

Ha megmaradt valamelyik kalács, azt lecsapkodom.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 13 2018, 00:04

Bár Kanami széttörte az egyik nyalánkságot, sajnos K1 távol állt tőle. De Rinnének hála elropogtatjátok a két jómadarat a fegyvereitekkel, azonban alig végeztek Rinne szemét egy ismerős csillogás vakítja el egy röpke pillanatra. Miután odafigyel egy ládát pillant meg, azonban mielőtt megközelíthetnétek a láda mögül újabb mézeskalács sereg rohan rátok, mely rávetülnek a nőre és ott harapdálják, ahol érik... ha nem figyelsz a végén még bemásznak a páncélod réseibe szóval figyelj jól! 28 sebzést szenved el.

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Kanami Minagawa (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 17, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Rémeskalács


[Kazamata] 4-es csapat Rzomes10


#1-#7 Rémeskalács: Full hp, ??? P

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 309 páncél, 215/215 CSP
Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 35 páncél, 80/80 CSP
K1 (14. szint): 120/120 HP, 57 páncél, 70/70 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 4-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by K1 Csüt. Dec. 13 2018, 01:10

Ez a Kanami valami zabálni való alak volt legszívesebben ott helyben bepusziltam voltam egy kis saláta kíséretében. Csak azért is így tettem volna, hogy ne tudjon mindenféle badarságot összehordani. Azt állította rólam, hogy én állandóan megfogdostam, mintha csak valamiféle perverz lettem volna. Az a fiatal lány nem tűnt egy hiszékeny libának viszont jobb félni, mint megijedni. Amúgy egy cseppet sem haragudtam rá, ugyanis tudtam, hogy csak tréfál, vagyis csak reméltem Nem egyszer kerültünk már rázós helyzetbe és mindig becsülettel fedezte a hátamat. Mi sem bizonyíthatta ezt jobban, mint, hogy még mindig ott boldogítottam a jó népet. Legszívesebben válaszoltam volna valamit azonban ránk támadtak ezek a pékipari rémálmok.

Én az egyiket fejbe kólintottam, míg a másikat a mókamester vette kezelésbe, egyikünk sikerrel járt míg a másik kudarcot vallott.
- Valóban. – válaszoltam Kanami kijelentésére.
Majd megjelent az a cuki kislány és néhány könnyed mozdulattal reszelékké aprította őket. Nem értettem hova fajult ez a világ, aki gyengének és törékenynek látszik egy valódi terminátor. Nem tudtam sokáig tanakodni ugyanis jött újabb hullám és sokkal többen voltak. Velünk nem foglalkoztak, rögtön a fiatal lányra vetették magukat. Elég szörnyű látvány volt miközben azok a horrorisztikus lények megpróbálták szétcincálni a mi kis védelmezőnket. Tisztában voltam vele, hogy könnyű szerrel végezhet velük mégis valami megmozdult bennem.

Egy hang azt mondta, hogy ez vérlázító és nem szabad hagynom ezt a becstelenséget. Ha úgy nézzük szerencsém volt, mert alkalmam nyílt kipróbálni valami újat. A magasba emeltem a fegyveremet és közben a kis szörnyetegekre üvöltöttem.
- Én vagyok az ellen feletek. – ezzel életemben először megkíséreltem aktiválni a képességemet.

/Ha sikerrel jár 5 szörnyecskébe egy-egy lila lánc áll, amitől csak K1–et tudják támadni. Hogy melyikeket kapja, el a mesélőre vannak bízva./


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 13 2018, 01:29-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 13 2018, 01:10

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata] 4-es csapat 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Dec. 13 2018, 14:49

Rinne a köszöntésem után megölelt, ami kicsit kizökkentett, de az aprósokk után én is átöleltem őt. Nem tudom minek örülhetett ennyire, de illik viszonozni az ilyen gesztusokat.
A fiatalnak tűnő lány igen érdekes dolgokat mondott nekem, lehet, hogy csak velem játsza el tényleg Ká ezt a dolgot?
Elég fura udvarlási módszer lenne az egyszer biztos...

-Most hogy mondod, lehet van benne valami...
Néztem kihívóan Kára, hogy vajon mit fog szólni az egészhez, de sajna valakik beleköptek a levesembe. Az egyiket hamar sikeresen arcon is vágom, amitől letörik a feje és elpixeleződik. Nem telik el pár másodperc és rögtön megjelenik hét testvére miután Ká és Rinne megölik a másikat.

Amikor pedig Ká elengedi a láncait meglepődök, de hirtelen észbe kapok és én is hasonlóan próbálok tenni

-Kössz a lehetőséget Ká!

Az egyik Ká által lefogott kalácsra támadok és ha sikerül a képesség, akkor a többi is kap az arcára Wink

[Az első a támadás a második a képesség]

_________________
[Kazamata] 4-es csapat 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 13 2018, 14:49

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4767250438_224285ea8b_s [Kazamata] 4-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Rinne Pént. Dec. 14 2018, 01:10

Azt hittem, csak kettő van, de sokkal több került elő egy láda mögül. Kicsit pislogtam, ahogy nekem ugrottak a kis lények, majd megráztam magam, és lesöpörtem őket magamról.
- Még csak meg se csiklandoznak - fejeztem ki magam meglehetősen érzelemmentesen, hiszen a páncélom szinte el sem mozdult a maximális értékéről, pedig ezek már egész sokan voltak így. Viszont a két társam egészen csilivili technikákkal rukkolt elő.
- Wow, that was... - csodálkoztam volna el, láncok, meg öklök repkedtek mindenfelé, viszont utána alig szállt fel némi fényes pixeldarab - ...that was so weak - fejeztem be így végül az őszinte megnyilvánulást.
- Nem baj, nem fog bajotok esni ^^ - mosolyodtam el, és dúdolgatva nekiálltam ütlegelni a kicsi kalácsokat. Bár a végére elfáradtam, de eltökélt maradtam, és szép sorban összetörtem a maradékot.

Öt támadás, majd pihenés, és még egy támadás. -6 Rémsüti.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 14 2018, 11:49

Csapásaitok nyomán a sütik pixelekké változnak és van egy pillanatnyi szünetetek, míg kipihenhetitek magatokat és feltöltődhettek, legalábbis CSP-vel a következő körre. Miután tovább indultok egyszer csak borzasztó hidegség fogad titeket, majd rövidesen egy ronda lény bukkan fel és Rinnére vetve magát gázol át rajta. Legalábbis próbál, ugyanis a lovagnőnek sikerül talpon maradnia, de azért hátra löki őt a szarvas, amitől megtántorodik, amitől 13 HP-t sérül.

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.3 SP kiskörönként.)
Rémszarvas
Kanami (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Rémszarvas
K1 (Sebzés: 17, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Rémszarvas

[Kazamata] 4-es csapat Rzomsz11


Rémszarvas: 170 hp

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 296 páncél, 215/215 CSP
Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 35 páncél, 80/80 CSP
K1 (14. szint): 120/120 HP, 57 páncél, 70/70 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 4-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 4-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by K1 Pént. Dec. 14 2018, 13:20

Tisztában vagyok vele, hogy az akcióm nem okozott semmiféle sérülést a szörnyecskékben, viszont nem is ez volt a célom. Mikor megalkottam a karakteremet támogató szerepet szántam neki nem pedig egy főhősét. Nagyon sokan azt képzelik a lovagok mind gáncs nélküliek, nem félnek a veszélytől és, hogy kettesével kaszabolják ketté a csúnya szörnyetegeket. Egy ütközet során két dolog van, ami nagyon fontos mondhatni nélkülözhetetlenen. Az egyik egy éles kard a másik pedig egy áttörhetetlen pajzs. Ezek a lányok voltak az én kardom én pedig az ő pajzsuk, vagyis ha valaki ártani akart nekik előbb rajtam kellett keresztül jutni. Tudom, hogy ezek nagy szavak egy olyan alacsony szintű játékostól, mint én azonban már elegem volt abból, hogy mindig másokra kell támaszkodnom. Persze időbe tellett majd egy évbe mire ezt a mentalitást sikerült teljesen a magamévá tenni.

Azelőtt még egyszer sem nyílt alkalmam használni a különleges képességemet, már majdnem meg is feledkeztem róla. Nem volt valami nagy szám pusztán láncok álltak az ellenségeimbe, amitől csakis és kizárólag engem tudtak támadni. Azért nem vetettem be, korábban mert vagy nem voltak társaim, akiket védhettem volna vagy pedig nem volt elég életerőm és így nem éltem volna túl az összecsapást. Akkor viszont minden feltétel adott volt ezért tettem egy kísérletet és elsőre be is vált, bár nem volt rá nagy szükség. A lányok néhány pillanat alatt ezt a bagázst és szétkapta, vagyis megint nem csináltam semmit.

Ezután megjelent egy újabb szörnyeteg, ami végre nem egy ördögi pék kemencéjéből került elő. Ez a szörnyeteg egyedül jött bár annyiban hasonlított a korábbi csoporthoz, hogy ez is elég rusnyán festett. Mikor megláttam, hogy ez a szarvas utánzat nekiment annak a lánynak magasról letojtam, hogy milyen hideg van, csak az érdekelt, hogy megfizessek neki.
- Ezt nem kellett volna. Hogy van képed ahhoz, hogy elállod az utunkat? Oda megyünk ahova csak akarunk és ebben senki nem akadályozhat meg bennünket. Ezt a világot azért alkották, hogy a kalandorok bebarangolhassák, nem azért, hogy egy ilyen íze mint te az utunkat állja. Különben is ha tilos lenne a belépés kitettek volna egy táblát, de mivel ezt nem láttuk így szabad a bejárás.– mondtam majd buzogányommal azt a rusnya fejét vettem célba.


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 14 2018, 15:58-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 14 2018, 13:20

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Dec. 19 2018, 13:44

Nem is voltak annyira könnyű ellenfelek ezek a kis pékszörnyek. Igaz ennek a hátterében az is lehet, hogy nem vagyunk toppon Kával, de azért sikeresen mind a kettőnk elég látványos csapásokat tudtunk bevinni. A kislány mellettünk meg egy kicsit... nos bosszantott.

De az ökölbe szorított és csúnya grimaszon kívül nem tettem mást, hiszen nyílvánvaló lett, hogy nélküle ez nem menne. Sajnos.

Azonban mielőtt bármiféle lépést tettünk volna odaléptem Kához.
-Nem is tudtam ilyen csúnyaságokat is tudsz pajti. Pedig partnereknek kéne tudniuk egymás tudását nem? Te mit szólsz ehhez Rinne-chan?

Kis időre rá feltöltődve voltunk, amikor egy vadállat megpróbálta elgázolni a mi kísérőnket.
-Na ez meg mi a rák? Ezt is valami őrült tudós készítette?
Majd összeszorítva az öklömet próbáltam őt célbavenni és megtámadni.

_________________
[Kazamata] 4-es csapat 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 19 2018, 13:44

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Rinne Szer. Dec. 19 2018, 14:24

Fárasztó ennyi szörnnyel hadakozni, úgy pedig nem is igazán motivál, ha ilyen elenyésző sebzésük van. Csak az tartotta bennem a lelket, hogy segíthetek a két alacsonyabb szintű társamnak, akik nyilván nem bírnának el ezekkel nélkülem. Hiába a sok látványos skill, ha nem elég effektívek ^^
- Well... ha hosszú távra... terveztek, akkor jó ha... tudjátok egymás... dolgait - lihegtem a kérdésre, majd halványan elmosolyodtam. Kellett egy pici idő, míg felfrissültem.
- Kicsit hideg van - jegyeztem meg, megborzongva a hűvös szellőktől, de alighogy kimondtam ezt, máris megjelent valami rendkívül randa szörny, és megpróbált feldönteni. Én azonban megragadtam az agancsait, és megállítottam Surprised
- Amilyen csúnya, olyan gyenge - csóváltam meg a fejem, majd miután megtántorodott kicsit a férfias fejbevágástól, én is fogtam a kopjámat, és belé szúrtam a fegyvert. Egyedül Kanamisan maradt adós egy kiadós pofonnal.

Egyetlen natúr támadás.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Dec. 19 2018, 23:12

A csipet csapat nagyon csúnyán bánik szegény mobbal, aki szimplán cska a rá bízott feladatatot végzi. Mindenesetre nem hagyja szó nélkül és 13 Páncélt ismét lecsíp Rinnéről.

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.3+0.3 SP kiskörönként.)
Kanami (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 17, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Rémszarvas

[Kazamata] 4-es csapat Rzomsz11


Rémszarvas: 93hp
[Kazamata] 4-es csapat Hpcsikd

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 283 páncél, 215/215 CSP
Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 35 páncél, 80/80 CSP
K1 (14. szint): 120/120 HP, 57 páncél, 70/70 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 4-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 4-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by K1 Csüt. Dec. 20 2018, 16:54

Mit ad isten akarom mondani, hogy, hogy nem elvtársak sikerült rákoppintanom a fejére ennek a mutáns szarvasnak, méghozzá jó nagyot. A baj csak az, hogy nem elég nagyot, mert alig érezte még szinte meg se tántorodott tőle. Lett egy kicsike csík a fején azonban ezen kívül nagyobb baja nem történt. Úgy tűnt, hogy a kis szörnyetegek után egy nagyobbat kaptunk, pedig ők sem voltak piskóták. Bevallom nem ábrándoztam olyasmiről, hogy egy csapással végzek vele, viszont jót tett volna a kis lelkemnek, ha legalább a feje megrándul tőlem. Úgy értem a csapásom miatt, és nem azért mert rám nézett és rosszul lett a látványtól.

Utánam Kanami következett, hogy jó alaposan megrázza azt a bizonyos pofon fát, de nagy sajnálatomra, meg az övére is, nem járt sikerrel. Tisztában voltam vele, hogy ez nem az ő hibája, mindenki lehet rossz napja, általában nekem rossz hónapjaim szoktak lenni. Talán mondanom kellett volna valami biztató azonban ezzel csak még jobban elkeseríthettem volna, ezért inkább hallgattam, ráadásul egy tévedés még nem a világ vége, kivéve, amelyik igen.

Utánunk következett az aprólék, aki jó alaposan bemosott neki, de nem eléggé Azt vártam, hogy egyetlen csapással darabokra foglya tépni, de nem így történt. Úgy tűnt, hogy ismét nekem kell megcsapkodnom azt a bestiát, ezért előrébb léptem egy csöppet. Kezemmel szorosabban fogtam a buzogányt, míg a másikkal magam elé tartottam a pajzsot. Azt terveztem, hogy ezúttal nem a fejét fogom támadni, hanem az oldalát, hátha az váratlanul éri. Tudtam elég kevés az esélyem viszont abban is tisztában voltam, ha esetleg hibázok, a lányok elintézik a maradékot.

/Egy támadás buzogánnyal a Rémszarvasra./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 20 2018, 16:54

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 4-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata] 4-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.