Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata] 6-os csapat

5 posters

Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 06 2018, 23:40

Résztvevők:
-Leonard (24) - HP:80 | F: 46 | E:50 | K:22 | GY:56 | S:4 | P:55
-Danee (40) - HP:200 | F:60 | E:95 | K:60 | GY:81 | S:60 | P:210
-Simeon (23) - HP:120 | F:22 | E:45 | I:35 | K:24 | GY:50 | S:60 | P:90

Érkezzetek meg Nicholaus gyárába, ne felejtsétek el, hogy ehhez nem kell mást tennetek, mint megnyalnotok a főtéren lévő hatalmas nyalóka oszlopot.... hm.... guszta! Ha megteszitek, egyesével/csoportosan elteleportálódtok a Rémszaki-sarkra, pontosabban a játékgyártó szalag mellé. Rátok hagyom mit láttok a szalag körül, az egyetlen megkötés, hogy nem szabad rendnek és tisztaságnak lennie, illetve legyetek tisztelettel másokra is   A postotok addig tartson, hogy elindultok valamerre.

jó szórakozást kívánok ^^

Szólimit: 100 szó
Határidő: 1 hét
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Leonard Vas. Dec. 09 2018, 11:54


Leo unottan fel-alá járkált a főtér környékén, nagy lustán nézegetve a kirakatokat. Igazából nem sok ember volt, akinek ajándékot adhatott volna karácsonyra, mi több, neki magának sem igazán jutott volna eszébe, hogy ilyesmi kötelessége van, ha Szophie nem halmozta volna el csomagolópapírral a fél házat, sütött volna mézeskalácsot, és hallgatott volna undorító, nyálas karácsonyi zenéket az elmúlt hetekben. Ha ez nem lett volna elég, még aranysárga fényfüzéreket is aggatott körbe a nappaliban, és az ember fia folyamatosan a plafonról lelógatott hópihékbe ütközött. Leo úgy, ahogy van, utálta az egész hajcihőt. Az egyetlen, ami boldoggá tette, hogy végre kicsit lehűlt az idő. Nem kedvelte túlzottan a forróságot. Ezekben a percekben is kabátját lazán összehúzva magán baktatott körbe a bódék között, ügyet sem vetve az azokon kínált árura. Sokkal jobban foglalkoztatták az égen gyűlő sötét fellegek, melyek havat ígértek.
Ekkor látta meg az óriás cukorbotot. Leo mindig is édesszájú volt, és most ennek láttán összefutott szájában a nyál. Odasomfordált az eszközhöz, és mereven bámulta azt, hozzá kötözött manóstul, mindenestül. Vonzotta tekintetét az édesség, szinte türelmetlenül olvasta rajta a szöveget. Amint eljutott a mondatig, mely arra biztatja, nyalja is meg amazt, rögvest eleget is tett a kérésnek. Szájában még érezte a finom édes ízt, miközben már teleportált is abba a bizonyos gyárba. Ott aztán fejét vakarva bámulta a széttört futószalagot, a kiborított festékeket, a feldőlt, díszei tört karácsonyfát, és úgy az egész káoszt, mely ellepte a karácsonyt. Elvigyorodott. Mókásnak találta a szituációt. A lerombolt karácsony gondolata ínyére volt. Végre nem a szokatlan egyhangúság. Ez valami új. Felemelte a lábánál helyet kapó fa kisvonatot. Megszemlélte kihullott kerekeit, lustán sípoló hangját. Aztán vigyorogva felemelte, és a karácsonyfához vágta. Úgy örült a pusztításnak, mint egy kisgyermek. Utálta mindig is azt, ha valami tökéletes, a karácsonyok márpedig mindig túlontúl azt az álcát keltették. Most viszont az egész romba dőlt, és ő imádta ezt. Felkapott egy plüssmackót, és ezt is messzire hajította. Amaz szárnyaszegetten hullott a porba, egyenesen bele egy festékes tócsába. Ezután, mint egy kisgyerek, odarohant a legközelebbi szaloncukros tálhoz, és kuncogva emelte fel azt. Hajigálni kezdte azt is, találomra megcélozva vele tárgyakat, hogy azok leessenek, minden másodikat pedig a szájába tömte, mint valami komisz manó. Ezt a tevékenységét egészen addig folytatta, mígnem mozgást hallott maga körül frissen érkező társai személyében.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Simeon Hétf. Dec. 10 2018, 23:30

- Phhh...
- Nem, ő se nyalja meg.
- Phh?
- Hát... nem tudom. De szerintem ő volt. Várjunk még egy kicsit!
Simeon izgatottan fogta két kézre a forró teát, amit az egyik npc nénitől kaptak ajándékba és nézte a hatalmas nyalókát a két odakötözött manóval - természetesen tisztes távolból. Tengerszem unottan folyt szét a fiú vállán és alig várta már, hogy végre bemehessenek valami melegebb helyre: ő nem volt úgy felöltözve, mint idomárja, akinek kabátja alá szokott bebújni a szállingózó hó elől. A bugyuta gazdája viszont szentül meg volt róla győződve, hogy a boltból kilépve éppen Leonardot látta eltűnni a nyalóka mellől, és azóta is azt nézték, hogy vajon lesz-e még olyan bátor vállalkozó, aki megnyalja a piros-fehér édességet és ha igen, az vajon ugyanúgy eltűnik-e?
- Lehet közelebb kéne mennünk... - agyalt Simeon, Tengerszem pedig vontatottan rábólintott: talán ha odamennek, gazdája hamarabb megunja a felesleges ácsorgást. Ekkor azonban nem várt dolog történt: Simeon meglátott valamit - egy ismerős logót a tömegben - és már vágtatott is oda lelkesen, hidegtől párás lélegzettel, arcán gyermeki, odaadó mosollyal. A kis polip meg alig tudott hogyan kapaszkodni, hogy ne essen le a futam alatt.
- Szia, nem zavarunk? - kérdezte az idegen-ismerős lovagot a fiú és nézett végig rajta boldogan - Én Simeon vagyok, ő pedig itt Tengerszem - mutatkozott be és hajolt is meg - Még nem találkoztunk. Mi is Unitysek vagyunk és olyan jó, hogy összefutottunk veled! A nyalókához tartasz éppen? Lenne kedved velünk jönni? Az a lap azt írja, hogy segíteni kell a Nicholaa... Nicholasnak - hadarta el izgatottan és mutatott is az említett irányba. Ha pedig Daneenak is pont ilyesmi tervei voltak - vagy csak megszánta a párost és rábólintott a segítségre - úgy örömében ugrálgatva érkezett meg a manókhoz és nyalta meg a finomságot kérdés nélkül. Ha ezt kell tenni, akkor ezt kell tenni, nem?

A gyárban aztán ideje se volt szétnézni, mert máris repült felé egy szaloncukor a semmiből. Simeon reflexből guggolt le, Tengerszem pedig leugrott válláról és felfújva magát nézett a forrás felé, támadástól tartva. Mindketten megnyugodtak, ahogy meglátták a szőke srácot. Simeon nevetésben tört ki, polipja pedig halk morgás közepette mászott oda a földre dobott szaloncukorhoz és falta azt be.
- Ph-phhh! - nyalta meg száját elismerően; ízlett neki.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Danee Hétf. Dec. 10 2018, 23:52

Már október vége óta karácsony volt mindenhol. De tényleg: a halloweenes díszítések mellé már be volt tolva a egy rahedli csokimikulás figura. Kartonszámra. Meg az ablakokban alig pár nappal a halloweenes bolondéria után rögtön vörös, arany meg ezüst boák lógtak a karácsonyi függők társaságában.
Ha engem kérdeznek, ez az egész erősen túl volt erőltetve.
Bezzeg az én időmben, amikor még egészen kis gyerek voltam, akkor csak az utolsó 2 hétben lehetett tapasztalni, hogy közeleg a szenteste.

Randi híján egyedül őgyelegtem a főtéren, irigyléssel vegyes undorral néztem, hogy mások vidáman bohóckodnak, meg mindennek örülnek ami fényes és csili-vili módon feldíszített.

Összerezzentem. Valaki ott állt mellettem, de nem vettem észre. Túlságosan belelovaltam magam az utálkozásba. És megszólalt. Lehet, hogy nem nekem, de olyan közelről, hogy nem hagyhattam figyelmen kívül.
Egy srác, meg egy polip. Lebegő polip. Néztem rá értetlenül. Mármint a polipra.
- Üm, te is Unity-s? Ja, láttam, hogy van egy új tagunk, de még ... - és persze kérés nélkül elmagyarázta, ahogy azt is, hogy készül valamire, valami Nikolaus. Nyilván a mikulás. Valami mini event talán.
Mások is nyalogatták azt a kiállított nyalókát, azt hittem csak heccből, de mondjuk már akkor is érdekesnek találtam, hogy puff, eltűnnek utána.
Mentem velük. Mi mást tehettem volna. Csak nem utasítom vissza a céh társ kérését. De a cukorka nyalás akkor is bizarr volt. Zavarba ejtően. Lehet, ha én találom ki, mások megbotránkoztatására, akkor hamiskás mosollyal tettem volna ugyanezt.

Puff.
A levegőben, hassal a padlófele. Egy rakás csokimikulás figurával teli tálcára.
- Jól vagyok, jól vagyok - tántorogtam hátra meg oldalra, belekapaszkodva a gyári futószalagba.

Ha az számít, használok majd 3-as észlelést
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal7644/7700[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 11 2018, 10:04

Annak ellenére, hogy nemrég érkeztetek meg, Leo segítségével elég hamar elkezditek feltúrni a helyet. Végül is könnyebb lesz feltakarítani mindent, ha már az összes cumó a földön van nem? Dehogynem! Mindenesetre nagy ténykedése közepette Leo észre se veszi, ahogy rátámad 6 nyuszi. Úgy látszik nem örülnek, hogy  feldúlják az otthonukat... vagy... vagy a valamilyüket... mindenesetre vígasztaljon az a tudat, hogy bár 30 páncélodnak lőttek, de találtál egy ládát a szemétkupac alatt.

[Kazamata] 6-os csapat Elkyse10

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.5 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.4 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)

#1-#6 Eltévedt Vérnyuszi: 40 HP

Danee (40. szint): 200/200 HP, 210 páncél, 300/300 CSP
Leonard (24. szint): 80/80 HP, 25 páncél, 110/110 CSP
Simeon (23. szint): 120/120 HP, 90 páncél, 120/120 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Leonard Kedd Dec. 11 2018, 18:29


Tegyük hozzá, nem nyújtott szép látványt ebben a pillanatban, pofazacskóját teletömve szaloncukorral. Meglepetten pislogott is az érkezők felé, kissé elszégyellve magát gyermekies falánkságától. Szerencsére viszont csupán Simeonék voltak azok. Tudta jól, hogy előttük nem kell a szégyentől tartania. Nemsokára pedig az említett fiúval együtt kacagott magán, természetesen csak azután, hogy már lenyelte a szájába tömött édességet. Azután köszönt az idomár párosnak. Kifejezetten örült neki, hogy újra egymásba botlottak. Lenyújtotta tálját, és kicsomagolt még pár csokoládét, mivel látta, hogy a polip kedvét leli benne. Közben észrevette, hogy még egy idegen csatlakozott hozzájuk; egy lovag személyében. Odanyújtotta kezét, hogy segítsen neki talpra állni, láthatóan megtántorodott az előző eséstől, közben pedig vörös pixelek vették körbe, ahogyan a páncéljára tapadt halott csokoládémikulás darabkák lassan elvesztették szavatosságukat. Mókás belépő volt ez, annyi szent.
- Leo vagyok. - nyújtotta aztán kezét bemutatkozásra a férfinak, majd faggatózni kezdett.
- Ti sem tudtatok ellenállni a cukorpálcának? Izgalmas ez a hely, mi? - mutatott körbe, és arcára kiült az elmaradhatatlan sármos vigyor. Sajnos ez a magabiztosság nem maradhatott sokáig, ugyanis a következő pillanatban megtámadta őt egy adag puha szőrgombóc. Felocsúdni sem maradt ideje, máris csökkenni kezdett a páncélpontja. Ezt azért nem hagyhatta annyiban, így kardját megsuhintva leütött egyet magáról. Aztán még egyet, és még egyet. Szinte fel sem fogta, hogy bolyhos nyulakat lát, épp olyanokat, amiket ő is akart fogni magának. Na persze vérben forgó szem és véres fogak nélkül. A meglepettség ereje miatt gyors egymásutánban szabdalta le őket magáról, mintha holmi bogarakat csapdosna csupán. Ennyit a békés karácsonyról. Neutral
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Simeon Kedd Dec. 11 2018, 19:52

Simeon lelkendezve indult meg a nyalóka felé, vállán Tengerszemmel, aki szúrósan nézett az utánuk baktató lovagra: részben azért, mert így, hogy kaptak segítséget, teljesen esélytelen volt, hogy jóideig hazamehetnek, részben pedig mert útitársuk nem mondta el a nevét. Ez persze az idomárfiút egy cseppet sem zavarta; sőt, ő rettentően örült neki, hogy ilyen fantasztikus, segítőkész céhtársai vannak! Egyre jobban tetszett neki a céh.
- Hogy szoktátok tartani a karácsonyt? Közösen mindenkivel? Egy naaagy fenyőfa mennyire jól mutatna a tetőn! - fordult oda céhtársához a srác, mert ezt el is felejtette megkérdezni Chancerytől. Ők kettecskén szokták Tengerszemmel, mióta itt van, de lehet, hogy most máshogy lesz. Egy karácsonyi dalt kezdett el dúdolgatni, amíg oda nem értek.

A gyárban aztán köszöntek Leonak ők is - Tengerszem elvörösödve vett el még hármat a felé nyújtott édességből - és amíg a szőke kardforgató felsegítette céhtársukat, ők körbenéztek a lepukkant helyiségben.
- Jó nagy kupit csináltak - állapította meg a fiú, polipja pedig eközben a beszélgetésre figyelt. A nyulak rohama meglepte őket, de mivel rögtön látták, hogy barátjuknak nem esett baja, izgatottan vetették bele magukat a harcba: Simeon felnevetett Leo reakcióján és válasz helyett - hát persze, hogy izgalmas! - maga is elkezdte lefejteni a sok szőrpamacsot annak ruhájáról, Tengerszem pedig a félredobált példányokban talált célpontot magának, azok között csapott szét erőteljes csápjaival. A ládára egyelőre egyikük sem figyelt, hiszen most Leot kellett kiszabadítani, az volt az elsődleges harci cél!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 11 2018, 20:51

Egy széttrancsírozott csokimikulás-lepénnyel a tenyerén Danee fogadja a segítő jobbot
- Oh, bocsánat, szörnyen santálom - rántottam le a csoki-kesztyűmet
- én meg Danee, örvendek Leo fogtunk ismét kezet, ezúttal az etikett miatt - és ha most megbocsájtasz - még az egész ruházatom csupa csoki volt. Előkaptam a farzsebemből a kedvenc jégkaparómat, hogy lehántsam az újonnan rám került réteget. De ez sem segített, így kénytelen voltam a karamellizáló pisztolyt is bevetni ellene.
- Én éppenséggel tudtam volna, de - mutattam Simeonra - a kedves céhtárs meggyőzött, hogy nyalással is el lehet valami érni az életben
Simeon pedig magához ragadva a szót, feltette a kérdést, amire ... hm
- Fogalmam sincs, nem is emlékszem, hogy tavaly ilyenkor már céhtag lettem volna. Mármint a Unityben. De az Anarchistákban még meglehet...
- De gondolom lesz földszinti nagyteremben közös karácsonyfa is állítva. Ha valaki veszi a fáradtságot is beszerez egyet. De a tetőn nem nagyon tudom elképzelni


Simeon mondta, hogy segíteni kell Mikulásnak vagy kinek, de amikor megjelentek a derült égből vérnyulak, csak egy valamire tudtam gondolni:
- Valaki, gyorsan! Az Antióchiai Szent Kézigránát kristályt!
De mire ezt kimondtam már elkezdték Leot falatozni, ki sorrendben a második vala, kit a mai napon megismertem.
Bár a srácok és a polip derekasan küzdöttek, én is kénytelen voltam egyet kettéfejelni röptében. Remélem arannyá válik. Ha maradt még a véresszájúakból, akkor bakancstalppal és pajzzsal lapítom ki belőlük a szuszt
- Jól vagytok? Nem martak meg Leo? Ugye nem érzel késztetést, hogy agyakat egyél? - gördültem át háton a gyártósor szalagján. Majd mikor láttam, hogy nem a srácok mellé kerültem, vissza is.
- Egyet se féljetek, a pajzsom majd megvéd! Igaz, Pajzsom? - fordítottam magam felé az említettet.

támadás(ok) kifulladásig, vagy míg egy se marad. Leo-t védi a pajzsom
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal7644/7700[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 13 2018, 00:31

Egy rövid harc után igen gyorsan felülkerekedtek ezeken a gyenge mobokon és még csak a szent kézigránátra sem volt szükségetek. Hiába... jobbak vagytok, mint holmi lovagok... khm... Danee.. Mindenesetre ahogy haladtok tovább megcsodálhagyjátok, hogy nem igazán jobb a többi teremben a helyzet. Azonban ahogy haladtok előre Simeon megpillant egy rejtélyes ajtót és késztetést érez, hogy kinyissa. Mikor megteszi egy szőrös valamit pillant meg, aki egy WC kagylón trónol. Egy ideig még szemez veled, majd nekiáll kiabálni, mire hat társa rohamoz meg titeket. Végül a trónoló is odamegy és wc pumpával vágja kobakon Simeont. 1 támadja Daneet 6-t sebezve belé, 6 támadja Simeont 36-t sebezve belé.

[Kazamata] 6-os csapat Rymman11


Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 11.5 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 8.9 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.1 SP kiskörönként.)

#1-#7 Rémmanó: 30 HP 30 P

Danee (40. szint): 200/200 HP, 204 páncél, 300/300 CSP
Leonard (24. szint): 80/80 HP, 25 páncél, 110/110 CSP
Simeon (23. szint): 120/120 HP, 54 páncél, 120/120 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Leonard Pént. Dec. 14 2018, 15:55


Leo nevetve figyelte a kezére kent csokoládé elszálló pixeldarabjait. Csupán az tartotta vissza az édesség megkóstolásától, hogy elég undorítónak tartotta volna egy másik férfi keze után lenyalni azt. Pedig, hogy őszinte legyek, egészen vonzotta a fantáziáját a csoki. Ezt kompenzálva gyorsan bekapott még egy szaloncukrot, tenyerét pedig nadrágjába törölte. Úgyis nemsokára el fog tűnni róla. Nem kifejezetten zavarta a kosz magán. Egy bemutatkozás és kézfogás után össze is állt a négyfős kis csapatuk. Ennél szebb társaságot nem is kívánhatott volna, főleg egy lerombolt karácsonnyal körülvéve. Mindig is álmodozott valami ilyesféle látványról. Még összehúzott szemöldökkel végignézte a lovag ténykedését az ablakkapoaróval.. vagy páncél kaparóval.. Vagy isten tudja, mivel. Ő utoljára ilyesmit akkor látott, amikor odahaza az autó szélvédőjét kellett lekapargatnia. Mondjuk a fagyos szinteken bizonyára sok segítséget nyújthat a páncélra kent fagyálló, neki azonban eddig még nem kellett ilyesmin gondolkodóba esnie, mivel nem igazán merészkedett magasabb szintekre. Eddig.
- Persze, hogy el lehet, jól mondja a fiú. - kifejezéstelenül meredt Daneera, miközben ezt mondta. - A nyalással nagyon sok szép lány szimpátiáját lehet elérni. - elvigyorodott, sőt még jót is kacagott a saját hülye poénján, na persze nem sokáig, mert hamarosan megtámadták őket a nyulak, és ha nem is kellett teljes erőbedobás a lekaszabolásukhoz, megijesztették annyira a fiút, hogy elkezdje lecsapkodni őket magáról. Hálásan felmutatta hüvelykujját Tengerszemnek és Simeonnak is a segítségért cserébe, és amint eltűntek a kis férgek, máris nyugodtabban folytatta a társalgást.
- Miféle kristályt? Ilyen létezik? - csodálkozott rá az előző kijelentésre. Valahol sejtette, hogy poén volt, de nem volt annyira tájékozott a kristályok ügyében egy ideje, hogy mindent értsen. Vallásos meg pláne nem.
A következő kérdésre viszont csendesen rámeredt társára.
- Megmarni megmartak.. - húzta össze szemöldökét. - Valami bizsereg is a testemben.. - tette hozzá aztán. - Biztos csak képzelődöm. - rázta meg végül a fejét, és tovább ment a kis társaság után, maga előtt rugdosva a szétgurult játékokat, a továbbiakban egy szót sem szólva. Nem tellett bele sok idő, Simeon rábukkant egy új ellenfélre. Leo úgy gondolta, itt az idő, hogy megvalósítsa a tervét. Amikor senki sem látta, elővette a tartalék málnalekvárját, és gyorsan a szájába vett belőle. Kicsit rózsaszínesebb volt a vérnél, de hát annyi baj legyen. Kifejezéstelen arcot vágott, és a semmibe révedt, majd hátulról komótos, csoszogó mozdulatokkal megindult társai felé. Az előző kalandból már rájött, hogy nincsenek nagy veszélyben, ami a szörnyeket illeti. Úgy döntött, egy kis móka beleférhet még. Szájából csorgott a málnás - vöröses - rózsaszínes, vélhetőleg agy - na persze - darabkákkal átitatott vér. Ő pedig zombiszerű, morgó nyögéseket hallatva két társa felé indult. Remélte, nem fogják csak úgy megsebezni. Főleg nem közösen, azt nem biztos, hogy kibírnák az életpontjai.
(Nem támadtam)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Simeon Szomb. Dec. 15 2018, 19:17

- Ó, ott is jó! Biztos szép nagy és fényes lesz! - lelkendezett Simeon a nagyteremben állítandó karácsonyfa említésére - Igaz is... a tetőn ellepné a hó és úgy nem látszanának a fények - fűzte tovább a gondolatmenetet, még bólintott is hozzá egy nagyot. Közben jöttek a nyulak és ugyan sem Simeon, sem Tengerszem nem értette, mi az a szent kézigránát kristály (pedig a fiú kristályokkal akart mindigis foglalkozni, így nézegette már őket), de céhtársuk olyan viccesen mondta ki a szavakat, hogy az idomárfiú akaratlanul is elnevette magát. Tetszett neki a lovag - Daneenak nevezte magát, ugye? - stílusa és mosolygósan figyelte Leo válaszát is, valami nyalásról volt szó, ő pedig szerette a nyalókát. Ezek szerint a lányok is szerették. Az iskolában, ahova járt, látott is lányokat nyalókázni, így igazat adott a többieknek. Majd ha megtetszik neki egy lány idebent, biztosan azt fog kapni tőle ajándékba. Ezt ezennel el is döntötte magában.

A nyulaktól hamar megszabadultak, így mehettek tovább. Egy elszakított plüsskutya, pár, földön heverő gyertya meg még ki tudja mi mellett mentek el, ám az az ajtó! Simeon fényt látott a kulcslyukból kiszűrődni, de jóllehet a csalafinta fénycsíkok tréfálták meg, mert nagyra tárta, mégse fogadta őt semmi csillogás. Csak az a furcsa manó az árnyékszék tetején.
- Nézd, Tengerszem - vette ölbe polipját a srác - Ez nem tudja, hogy idebent nem kell elmenni! - kuncogott, de meg is kapta érte a magáét, meg ám! Egyszerre rohamozták meg őt a csúnya, zöld manók, így a páros belevettette magát az újabb harcba: ameddig maradt bennük szusz, aprították a szerencsétleneket, az első pihenésnél azonban meglátták Leot, ahogyan feléjük halad... és Simeonnak tátva maradt a szája.
- Egy zombi, egy zombi! - mutogatott - Leo zombi lett! - nevetett és rohant is oda hozzá - Ha megharapsz, én is lehetek zombi? - kérdezte és ekkorra már nem is foglalkozott a manókkal; figyelmét teljes mértékben barátja kötötte le. Tengerszem pedig... Tengerszem pedig nem értette.
- Ph... hhhh - ingatta a fejét és kérdőn nézett Danee felé, hogy most hogy is kellene ezt kezelni? Mi az a zombi? Biztos valami olyan dolog, mint ez a mosdózás is: nem több, mint az emberek értelmetlen, álmaikban szereplő képzelgése...


Külön mobokat támadnak az első pihenőkörig, utána nem támadnak.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2018, 19:20

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata] 6-os csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata] 6-os csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s [Kazamata] 6-os csapat 4767250438_224285ea8b_s [Kazamata] 6-os csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata] 6-os csapat 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Kazamata] 6-os csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata] 6-os csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s [Kazamata] 6-os csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata] 6-os csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata] 6-os csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Danee Vas. Dec. 16 2018, 18:55

- Oh, értem ám, hogy érted! Mármint, hogy te érted, hogy én értem, hogy ...  - vigyorgok én is vele - Kár, hogy nincs itt egyetlen nőnemű sem, hogy mindezt demonstráljuk!
- Nem igaz, Simeon?


A nyúlon túl akartunk jutni, és bár nem kellett kihúzni a szent biztosítószeget hozzá, a gránát így is felvetődött, még ha végül nem is esett le. Mindenkinek. A nyúl-akna-k például.
- Persze, hogy létezik!
Leo stílusa nagyon tetszett, így nem átallottam lemásolni a fapofát hozzá, már-már sértődött hangon adtam elő, hogy a hitelességemet megkérdőjelezik e tekintetben, mint a Tier1-es kristályok misztériumának beavatottjáét
- Ahogy az a fegyverek könyve 2. fejezetének 9-21. versében írva vagyon

Simeonnak hála megtaláltuk a helyes utat, és egyben a vizesblokkot is karácsonyfára emlékeztető zöld izékkel a latrina fölött ülve, de én nem vártam be, hogy az én homlokomon is pumpa cuppanjon, talán ha hétszer csapott le a kardom, lehet már csak arra, amit a polip és a feje ütött le, de nem akartam egyetlen szörnyet se diszkriminálni csak ezért, jusson mindegyiknek.
Már épp pihentem volna, mikor Leozombie tűnt fel mögöttünk, lányosat visítva ijedtemben hozzávágtam egy Hullám kristályt. Így legalább kiderülhet, hogy a véresre rágott darabok mutatnak-e agytevékenységet, vagy vetnek-e még hullámot.

7 csapás a mobokra (1-1), a pixeleződőkre is! Aztán pihi, majd hullajó Hullám Kristály.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal7644/7700[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 17 2018, 12:49

Leo ügyes, precíz vágásai nyomán a mobok pixel... Mi? Mi az? Rossz forgató könyv? De várj én jó sort olvasok... Biztos? Hogy érted azt, hogy vak vagyok? Mi? Hogy még megy a felvétel? Khm... Nos igen, szóval Simeonnak, a polip barátunknak és Daneenak hála a manó armada megfogatkozott és felszabadultatok a nyálas, harapós mi a fenék csapbdájából. Igen ám, de rövid a vigasz, ugyanis Danee kristálya nyomán Leonard hátratántorodik és felborítva egy kartondoboz  kupacot ő maga is a földre kerül. Ahogy próbálna felállni észreveszi, hogy a hideg járja át a testét, és ahogy a feje felé néz meglátja a pofát, mely fagyos lehelletet liheg rá. A Rémszarvas állkapcsai szétnyílnak és a srác arcába harapva elsötétíti az elől a világot. Rövid idő után persze elengedi (vagy ha a két társa közül valamelyik megtámadja a dögöt), de mindez 16 életpontjába került a fiúnak.

[Kazamata] 6-os csapat Rzomsz12

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)

Rémszarvas: 170

Danee (40. szint): 200/200 HP, 204 páncél, 300/300 CSP
Leonard (24. szint): 80/80 HP, 9 páncél, 110/110 CSP
Simeon (23. szint): 120/120 HP, 54 páncél, 120/120 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 15:50-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 17 2018, 15:44


Leo nagy komoly arccal meredt a lovag fiúra, arcán a nem létező borostát simogatva.
- Igazad lehet. Azt a fejezetet jobban át kéne olvasnom. - mondta őszintének szánt hangsúllyal, de a legvégén mégis megbicsaklott kicsit a hangja, ahogy nem bírta már szinte visszafojtani a nevetését. Utána tovább mentek, de komiszkodásban az út hátralévő része sem maradt alul. Már a mobok maguk is különösen vicces egyedek voltak, főleg a trónon ülő példány, de a vécépumpa homlokra csattintás higiéniájáról is vitát nyithatnánk. Leo mindeközben zombi módban figyelte az elé kerülő Simeont, és kérésére ugyan nem válaszolt, csak zombisan nyöszörgött egyet, végül felé lendítette arcát, hogy megharapja, és aztán együtt zombuljanak. Csakhogy, mielőtt még mindez megvalósulhatott volna, Danee lovag közbe lépett, és megmentette a fiatal fiút egy erős lökéskristály alkalmazásával. Leo meglepődöttségtől hangosan kacagva szállt el a dobozok közé, ahol aztán nagy puffanással elterült. A nevetés azonban jelezte, merre van, meg azt is, hogy minden rendben vele. És még akkor sem hagyott alább, amikor megjelent az a bizonyos rémszarvas, mi több, a pofájának alulnézetétől Leo még hangosabb hahotára fakadt. A hideggel nem törődve hahotázott tovább.
- Jézus, ennek meg hogy néz ki a feje. - röhögte lihegve a szavakat. Aztán az az izé elkezdte megcsipkedni a furcsán szétnyíló szájával, de ez sem hatotta meg kifejezetten a kardforgató fiút, leszámítva az életpontjait. Mivel fájdalomérzet nincs, nem foglalkozott ezzel. Azzal annál inkább, mennyire groteszk élmény egy mob szájába pislogni.
- Fúj, ez lecsőrözött. - kényeskedett, amikor kikerült végre a mob hatóköréből, és letörölte arcáról a ráfagyott nyálcseppeket. Ennyit a higiéniai szempontokról. Blöeh.
- Én a csinos hölgyeket szeretem, te perverz állat - nézett szemrehányóan a szarvasra, majd belemélyesztette kardját. Nem hagyhatta megtorlatlanul ezt a szörnyű eseményt.
(1 támadás)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 15:44

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 6-os csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Simeon Hétf. Dec. 17 2018, 20:32

Tengerszem továbbra sem értette: enyhén félrebillentette fejecskéjét, fújt egy buborékot, csápjait pedig egy kitört kerekű, játék fakocsinak támasztotta. Később ehető csoki vagy szaloncukor után nézett és egy pár métert el is távolodott a csapattól, amígnem Danee fel nem sikított. Akkor aztán uzsgyi vissza! A kicsi állatka nagyon megijedt, hogy valami baj történt, amíg ő nem volt Simeon mellett, de márcsak egy repülő Leonardot látott, amint elsüvített mellette. Tengerszemnek arrébb kellett ugrania, hogy ne ő legyen a becsapódási felület, ám rögtön ezután oda is sietett a sráchoz, hogy minden rendben van-e vele. Izgatottan tekergette égőnarancs fejecskéjét, hogy merről jött a támadás.
Mindeközben Simeon a végére már egy kissé tényleg megijedt a felé csoszogó fiútól; Leo túl jól játszotta a szerepét - ahogy viszont meghallotta barátja kacagását, ő is csatlakozott hozzá: jóízűen felnevetett és már futott is utána!
- Egy szarvas! Vajon a Mikulásé? Akkor, akkor tud repülni is? - sorolta kérdéseit és azzal a lendülettel fel is ugrott a szerencsétlen négylábú hátára - Gyí te paci! - bökte oldalba lelkesen. Tengerszemnek pedig nem kellett ennél több! Felkúszott Leo vállára, onnan ráugrott a bestia orrára és végigmasírozott egészen Simeon öléig. Ha repülni fognak, ő bizony nem akar lemaradni róla! - Gyertek ti is, még elférünk! - biztatta két társát Simeon: mennyivel jobb lenne, ha mind a négyen együtt szállnának keresztül a tönkretett játékok között! Talán még a Mikulást is láthatnák odafönt az épület havas tetején!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Danee Szomb. Dec. 22 2018, 16:03

Az a hullámozás talán túl jól sikerült: nem gondoltam volna, hogy zombi Leot leveri a lábáról, de ha már így sikerült, legalább a zombi házőrzőktől volt idő megszabadulni, hogy az öröm ne legyen teljes valami aberrált pofájú szarvas korcs kezdi fagyiként elnyalni, megrágcsálni Leot és végül kiszívni a agyát
- Ha engem kérdezel, úgy néz ki, mint akinek lekevertek egy pofont és úgy maradt - próbáltam kitalálni a minek nevezzelek kinézetének okát.
El tudtam volna nézni egész nap, ahogy ez az Izé csócsálja a srác fejét, de nem tudtam eldönteni, hogy miként is viszonyuljak hozzá: egyszerre volt rémisztő és a maga módján cuki. Rémisztően cuki!
- Olyan kis aranyos, jaj, hogy szeret téged, most nézd meg Simeon!  - mutattam a szarvancsra(sic!), könnyeimmel küszködve nevetés közben
- Ha ilyen egy szarvasa, milyen lehet maga a mikulás?
Simeon láthatóan élt a lehetőséggel és meglovagolta a helyzetet is, meg a szarvancsot is.
Nekem már csak annyi dolgom maradt, ha már úgyis repülni szeretne, hogy kardlappal rácsaptam a rémség hátsójára

Uno attacco
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal7644/7700[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 24 2018, 23:23

Bár Simeon szarvasagolni akar, úgy látszik a lény nem olyan lelkes, hogy valaki a hátára ült. Rúgkapál és próbálja ledobni magáról a fiút, ami egy idő után sikerül is, pontosabban úgy, hogy egyszerűen a falnak csapja magát, amitől a fiú 16 sebzést szenved el és lepottyan. A polip egyelőre még kapaszkodik, de látszólag a Rémszarvas valamivel nyugodtabb, hogy lekerült egy potyautas, bár még mindig elég morcos. Szép dmg-et beleosztottatok, de Simeon sebzése nélkül nem volt elegendő, hogy akarva-akaratlanul is, de elpixelezzétek.

[Kazamata] 6-os csapat Rzomsz12

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)

Rémszarvas: 25 HP

Danee (40. szint): 200/200 HP, 204 páncél, 270/300 CSP
Leonard (24. szint): 80/80 HP, 9 páncél, 86/110 CSP
Simeon (23. szint): 120/120 HP, 38 páncél, 120/120 CSP

Tartalék:
[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 6-os csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Simeon Szer. Jan. 02 2019, 13:56

És Danee elindította a menetet! A szarvas megugrott, Simeon kacagott közben és remélte, hogy a négy pata egyike se fogja telibe kapni a földön lévő Leot.
- Kö-őőő-szönjük! - fordult hátra az idomár és nevetett rá céhtársára, persze közben a hátas nem szeretett volna hátasosdit játszani, így Simeonnak bizony kapaszkodnia kellett, két kézzel méghozzá, azokba a fura agancsokba! Nem is tudott egy mondatot végigmondani anélkül, hogy ne hepehupázott volna a mob hátán egy sort és akadt volna el a szava. De persze tetszett neki. Nagyonis! Aztán a rémszarvas nekivetődött a falnak és egy mozdulattal ledobta magáról Simeont, aki fejét fogta a becsapódástól - Ez nem volt szép - görbültek le ajkai - Hajrá Tengerszem! Ne hagyd magad! - vigyorodott el, amint meglátta, hogy kicsi petje még birkózik. Tengerszem maga is szédült már, így két ugrás között igyekezett megcsapni az állatot; ha pedig sikerült, vagy a többiek kisegítették őket, elrugaszkodott az elpixeleződő szarvasról, egyenesen Simeon karjai közé. A fiúnak fülig ért a szája:
- Ez jó móka volt, csináljuk legközelebb is! Very Happy - fordult társai felé és megsimogatta petjét. Jól érezték magukat, rettenetes jó karácsonyi bevezetés volt ez!


Tengerszem támadja a szarvast.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal16717/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 13:56

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 6-os csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Danee Csüt. Jan. 03 2019, 20:42

- Oké, szervezhetünk még hasonló programokat máskor is
A rémesen pocsék minőségű agancsos négylábú nem sokáig tűrte magán a céhtársat, és lehet, hogy ebben volt valami szerepe annak is, hogy az állatság seggére csaptam.
Vagy nem.
De az biztos.

- Leonardo, Leonardom, élsz még, meg vagy még, haver?
- Ezek a zombik nagyon szeretnek téged, és kifejezetten téged
- Agyat akartál enni, és lám, majdnem a tiédet csócsálta meg egy a csodaszarvas

Őszintén szólva szívesen elbohóckodtam volna még a skacokkal, de sajnos vészesen ketyegett az óra, és nem késhettem le a két óránként tartott tea-szeánszaim következő üléséről.
Hümmögve csúsztattam vissza a kerek óralapot rejtő szelencét az apróra szabott mellényzsebbe
- Ideje megnézni, mit rejt a mi pinata-nk!
Ez egy meglehetősen bonyolult kombónak ígérkezett: minden koncentrációmat felemésztette, teljes csendet igényelt, és mindösszesen egyetlen egy, de annál fontosabb és precízebb mozdulatot kívánt.
A szemkötő már fent volt, a pajzsot félredobtam.
Teljesen szabálytalan módon két kézre fogtam, az egyébként valóban rövidnek kovácsolt kardot, majd kiguvadó szemmel gyűjtöttem az erőt, ahogy a fejem fölé húztam a pengét.
A fogaim recsegve préselődtek egymásnak, ráncok vetültek arcomra, az erek visszataszító módon dülledtek ki rajta.
Artikulálatlan ordítás hagyta el a torkomat, miközben a hátamat kiverte a veríték, a tenyerem pedig izzadságtól lett iszamos.
A tér és idő hullámot vetett köröttem, ahogy a penge magába szippantotta a köröttünk lévő midokloriánokat. (vagy miket)
És akkor...
Akkor!!!
Lesújtottam majd reá hatalmas bosszúval és rettentő haraggal.
(meg ilyenek)

1 támadás a rémszarvasra
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal7644/7700[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Leonard Pént. Jan. 04 2019, 22:20


Leonard ott ült a földön, és hangosan, hosszan és mélyen nevetett. Az elmúlt szituációk olyan abszurdak, és mégis felemelőek voltak, hogy nem tudott napirendre térni fölötte. Ahogy Simeon élvezkedve lovagol a szarvasmicsodán, ahogy a polipocska rángatózik rajta ide-oda, kis csápocskáival kétségbeesetten tartva magát. Aztán pedig ahogy abszurd módon eldobta magától pajzsát Danee, elővett egy szemkötőt, és teljes komolysággal pinatásat kezdett el játszani. Ehhez képest a csókparti az állattal már szinte semmiségnek tűnt, habár az is önmagában már rátett egy lapáttal a dologra.
Mivel az elpixelezés már a részvétele nélkül megtörtént, így megengedte magának, hogy fújjon még egyet, mielőtt feltápászkodik. Akkor aztán rávigyorgott a lovagra, aki minden bizonnyal ekkorra már megszabadult a szemkötőtől, és feltartott hüvelykujját mutatta felé.
- Haver, valamikor vendégem vagy egy italra! - mondta elismerően, és megveregette a fiú vállát. Szívesen összefutott volna még ezzel a mókás alakkal, ritka, hogy ennyire belevaló emberekkel hozza össze a sors. Többnyire csak fatökűekkel volt szerencséje eddig még csak találkozni, főleg mióta kijött a börtönből. Neutral Volt az a Faust, vagy hogy is hívják, aztán Ozirisz, akiről az a hír járta pedig, hogy nagy kocsmázós alkat, de hát inkább csak az életfájdalom látszott rajta. Kezdte azt hinni, hogy a korosztálya férfitagjai mind hibbantak. Danee végre más volt viszont, és ennek nagyon örült!
- Szuper volt, srácok! - lépett aztán oda a Simeon - Tengerszem pároshoz is egy pacsira tartva a kezét, és már éppen kezdett elgondolkodni rajta, hogyan is fognak kijutni innen, amikor is...
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata] 6-os csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata] 6-os csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Jan. 07 2019, 14:24

Danee csapása nyomán a szarvas pixeljeire robban. Azonban a pixelek nem tűnnek el, hanem elkezdenek terjedni és terjedni, majd szépen lassan belepik az egész teret, sőt még a szemeitek elől is eltakarják a világot. Ez az állapot néhány pillanatig még fennáll, azonban végül ismét láthattok, mégpedig azt, hogy a hely varázsütés-szerűen helyrejött. A gyártószalag duruzsolva jár, rajta megannyi sok-sok szép ajándék, zöld ruhájú manócskák rendezgetik a csomagokat, ajándékokat, sőt egyik sarokban talán még Rudolfot is felfedezhetitek. Azonban Észlelésetek ebben a pillanatban sem hagy nyugodni benneteket, ugyanis újabb entitást érzékel mögületek, azonban ahogy megfordultok Nicholaus zsákját pillanthatjátok csak meg, majd minden elsötétül előttetek. Kicsit kótyagosan keltek ki a saját ágyatokból. Kicsit zsibbad a fejetek, de amúgy jól vagytok. Bár minden normálisnak tűnt a szobátokban, azért egy dolog felhívja figyelmeteket: egy ajándékcsomag az asztalon.


Gratulálok, teljesítettétek a Kazamatát Smile

1. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Rövid Ellenméreg Potion
2. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Tartós Pontosság Potion
3. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Mézeskalács Gyűrű
Összesen: 62 Exp és 300 Arany


[T2] Mézeskalács Gyűrű (+2 élet +3 kitartás +6 speciális képesség -1 gyorsaság, potionként is elfogyasztható, ezesetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"Finom-finom, de nagyon hizlal!"
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 6-os csapat Empty Re: [Kazamata] 6-os csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.