Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata] 7-es csapat

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 06 2018, 23:41

Résztvevők:
-Chancery (44.) - HP:305 | FK:67 | E:10 | I:104 | K:43 | Gy:56 | SP:44 | P:65
-Mirika (1.) - HP:25 | F:4 | E:6 | I:17 | K:2 | GY:12 | S:3 | P:24
-Echo (1.)- HP:15 | F:2 | I:3 | K:1 | GY:4 | S:1 | P:0

Érkezzetek meg Nicholaus gyárába, ne felejtsétek el, hogy ehhez nem kell mást tennetek, mint megnyalnotok a főtéren lévő hatalmas nyalóka oszlopot.... hm.... guszta! Ha megteszitek, egyesével/csoportosan elteleportálódtok a Rémszaki-sarkra, pontosabban a játékgyártó szalag mellé. Rátok hagyom mit láttok a szalag körül, az egyetlen megkötés, hogy nem szabad rendnek és tisztaságnak lennie, illetve legyetek tisztelettel másokra is   A postotok addig tartson, hogy elindultok valamerre.

jó szórakozást kívánok ^^

Szólimit: 100 szó
Határidő: 1 hét

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Pént. Dec. 07 2018, 12:47

Tekintetem játékosról-játékosra járt, próbáltam találni valakit, akinek legalább látszatra magas szintű felszerelése volt. Amennyit hallottam erről a küldetésről, az alapján könnyűnek hangzott, csak nem nekem. Kellett valaki, aki segít, vagyis hát elvisz a hátán, mert a jelenlegi állapotomban, hááát... erősen esélyes volt, hogy csak kolonc leszek. Egyelőre az árulkodó külső jegyeimet elrejtettem, mert hát baromira nem akartam, hogy játékosok csüngjenek rólam, csak mert van pár szokatlan testrészem, de még így is rettentő sok figyelmet kaptam egy sárkánygyíkkal a vállamon, és egy izgágán repkedő denevérrel a fejem körül. Merthogy ja, összefutottam Echóval teljesen véletlenül, és úgy voltam vele, hogy miért ne társulnék vele megint?
Aztán ahogy járkáltam, tényleg minden egyes játékost végigmérve, megérkezett a megváltó. Na nem a híres-neves vért, hanem egy hús-vér játékos. Valaki, akit ismertem, akire emlékeztem. Akivel együtt harcoltam a fronton. Aki végigvihet ezen a kazamatán. Picit feszült lettem, mert hát mégis csak eltűntem jó hosszú időre, de aztán vettem egy nagy levegőt, és megrohantam, bár valószínűleg a cica hamar észre fog venni :3
- Chan-chaaaan! - szólítottam meg már méterekről, és azzal a lendülettel meg is kapaszkodtam a karjában - Rég találkoztunk! Mondd, hogy még nem vitted végig a mikulásos kazamatát! Nagyon kéne valaki, aki segít ööö... nekünk :3 - utaltam a dragoonomra és Echora. Momo a rohamom közben elhagyta a vállamat, és inkább a földön keresett stabil támaszkodási alapot, de amint meglátta Álomkelőt, rögtön megmutatta a szárnyait, hogy minél nagyobbnak tűnjön. Bár leszokna erről... Rolling Eyes

megj: karácsony után járunk IC
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Chancery Pént. Dec. 07 2018, 14:51

-... Mirika...?
A döbbenetemet ha akartam se tudtam volna leplezni, ahogy megláttam. A hangja csupán ismerős volt, de hogy megláttam a kapucni alatt az arcát, a mosolyát, a szemeit, és ami egyáltalán hajzatot észlelhettem, sikerült összeraknom a képet. Szinte éreztem, ahogy ha lenne vérem fizikálisan is, az kimenekülne az arcomból és a lábaimból egyaránt, a hideg kicsit jobban megcsípett, mint kellett volna neki. A kezdeti sokkot végül felváltotta az, hogy elmosolyodtam, magamhoz húztam és alaposan megöleltem a lányt. A szemeim sarkába éreztem, hogy máris kezdenek gyűlni az örömkönnyek.
-Mirika! Oh, istenem, te jó ég! Annyira örülök neked! -hebegtem, miközben megpróbáltam küzdeni a sírás ellen. Én... teljesen abban a hitben voltam, hogy ő már... hogy ő már nincs köztünk... és most...
Végül elengedtem, kicsit eltoltam magamtól, hogy alaposan végignézhessem, széles, nagyon széles mosollyal az arcomon. -Mi történt veled, drága? Nem is tudtam, hogy... hogy hazajöttél <3 És nyugi, valahogy engem nem nagyon mozgatott meg mostanában, de segítek szívesen. És ők meg...? -pillantottam a sárkányra, meg Echo-ra. A denevér őszintén, kicsit jobban megfogott. A denevérekért mindig is nagyon odavoltam <3
Álomkelő? Ő csendben még csak a füle botját se mozdítja a jelenetre. Mikor a kissárkány próbálja fitogtatni a méretét, akkor viszont ránéz unott szemeivel, majd négy lábra áll, felemeli a farkát és direkt kihúzva magát közelebb megy hozzá, hogy érzékeltesse, ha valakitől félni kell, az nem a picúr. Majd rögtön el is megy mellette, leül és a mancsát nyalogatva kvázi folytatja a néma beszédet, hogy viszont ő sem szándékozik bántani senkit. Dust pedig amúgy is a kabátomban lapul és alszik a jó melegben. Én vajon mitől nem fázom annyira...? Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Echo Pént. Dec. 07 2018, 15:47

Mirika úgy tűnt nem unta meg a kis denevér tevékenységeit és hiába az a fárasztó hablatyolása, azért nem bánja talán, hogy a kis gézengúz ismét az oldalához csatlakozzon. Echo nagyon lelkes volt, hogy ismét szerezhet tapasztalatot. Egyelőre nem igazán érti mi köze az EXP nevű dolognak a szintjéhez, de nem baj. Őt nem zavarja ez. Viszont felkelti az érdeklődését a nő, ahogy amaz csak úgy odaszól valakinek, hogy segítse ki őket. Kíváncsian repked a nő körül, majd Chanchery arca elé reppen, hogy végig mérje őt. Leszállva a vállára, vagy a fejére meg-megkopogtatja a páncálját, kíváncsian megvizsgálva őket.
- Húha… Mirika is visel páncélt, de nem ennyit… vagy így jobban vagy védve a Vadak ellen? – nézegeti kíváncsian a kis lény a páncélt, szinte figyelmen kívül hagyva, hogy a lányok épp beszélgetnek egymással – Uh! Én is, én is! Én is akarok védelmet! – csiviteli lelkesen, miközben Mirika fejére leszállva kiskutya szemekkel néz Chanceryre – Van nekem védelmed? Van? Van? Úúú… vagy neked Mirika? – mászik előre a kis denevér megkapaszkodva a lány hajába és előre dől, hogy a lány szemeibe nézhessen (szerencsére nincs túl nagy súlya, így nem igazán húzza amaz haját, végül azért lenyugszik, mert rájön, hogy voltaképp milyen modortalan is volt – Jaj… majd elfelejtettem. Szia… izéé… Chacha? Chanchi? Cha…. hm… - mondja majd a másik oldalra billentve a fejét egyik szárnyával integet a lánynak - Szia, a nevem Echo! Jelenleg Mirika a Gazdám, de remélem a jövőben minket is összehoz a sors – nevetgél, majd leszáll a macska buksijára is, úgy tűnik szereti a szőrös kobakokat – És téged, hogy hívnak? Tudsz beszélni, vagy te is csak annyit tudsz mondani, hogy NYEEEW! – utánoz ügyetlenül egy macskát, majd meg sem várva a válasz lecsücsen az állat hátára és összegömbölyödik annak szörméjébe - De meleeeeeg... jaj ez nagyon kellemes....

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Pént. Dec. 07 2018, 20:49

Oh te jó ég, nem is számoltam azzal hogy valaki így reagál rám, de ha belegondolok... Én már teljesen lemondtam mindenkiről, és annyira sűrű volt az elmúlt két évem, hogy nem is jutott időm nosztalgiázni. Nem is terveztem ide visszajönni. Viszont aki itt ragadt, azok számára teljesen más lehetett minden. Az ő életük a játék körül forgott, és annak egy jó darabig én is a része voltam... Jó alaposan megöleltem Chan-chant én is.
- Huh, hát az egy nagyon hosszú történet. Bizonyos értelemben meghaltam, bizonyos értelemben újjászülettem... nem is tudom, mit mondhatok - mondtam valami totális összevisszaságot. Teljes titoktartásra köteleztek, és még őszintén szólva nem találtam ki semmi konkrétat, miközben arra tisztán emlékszem, hogy akinek anno levelet küldtem, annak megmondtam, hogy én kilépek a játékból. Nem is tudom, Chan kapott-e...
- Ők pedig... hát a kis tűzfújó Momo, a petem - intettem neki, hogy mutatkozzon be, mire abbahagyta a túl komolyan nem vehető fenyegetőzést, és csivitelt egy sort - ...a denevér pedig nem az enyém. Egy elvadult pet, aki gazdiról gazdira jár. Kicsit izgága, de nagyon jó csapatot alkottak a legutóbb Momóval :3 - mutattam be Echót is, majd gyorsan leszedtem a fejemről, mielőtt kirángatta volna a hajam >.>
- Az a helyzet, hogy visszaestem egyes szintre, szóval egyedül esélyem sincs kivinni egy ilyen küldetést, úgyhogy nagyon örülök, hogy rád találtam *3* - vallottam be, majd újfent intettem a sárkányomnak, akit valamiért nagyon érdekelni kezdett Álomkelő farkincája. Valószínűleg azért, mert rajtam is látta. Akárhogy is, most újra a levegőbe emelkedett, és visszatért a vállamra, miközben én elindultam az oszlop felé, hogy brrr... megnyaljam.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Chancery Kedd Dec. 11 2018, 17:29

Kérdőn nézek végig magamon. Én mindig is a rendszer egyik kellemes kis funkcióját használtam, ami bár a páncélértékeimet adta, de megengedte, hogy fölé vegyek valami egyszerűbb ruhadarabot is. Mikor Echo végigpattog rajtam a páncélomat lesve, vagyis akkor ezek szerint még a ruha alá is bepillantva, kicsit zavartan ragadom meg a grabancát és tolom odébb gyengéden, nehogy kárt tegyek benne. Mosolyogva hallgatom a kis csivitelését, csak akkor szólalok meg, mikor nem bírja kiejteni a nevem.
-Csanszeri ^^ -döntöm félre kicsit a fejem. -De nyugodtan hívj csak Chan-nak. Szép neved van, Echo. Van egy.... öhm... -elpirulok, ahogy kis híján kibukik belőlem egy szó, egy olyasmi, amiről nem igazán szoktam beszélni, de végül úgy döntök, nem hagyom a levegőben lógni a dolgot. -...karakterem, akit ugyanígy hívnak...
Bólintok a kicsike felé, miszerint én is nagyon remélem, hogy találkozunk még a jövőben, majd elindulok Mirika után a nagy nyalóka felé. Álomkelő ügyet sem vet igazán senki másra, csak követ minket, és lévén úgyis a petem, ő nem aggódik a nyalakodás miatt. Mikor odaérünk, megrázom magam és veszek egy mély levegőt.
-Hát, akkor, hajrá. -mosolygok bátorítóan, és miután egy csapattá avanzsálódunk a rendszernek hála, előre hajolok és sután, félve, de megnyalom a nyalóka oldalát. Remélem, sikerül egy olyan pontot eltalálnom, amit még senki nem nyalt meg előttem XD

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Echo Pént. Dec. 14 2018, 11:28

Úgy tűnt nem igazán foglalkoznak a kérdésével a kis denevérnek, vagy csupán csak nem veszik annyira komolyan a kérdéseket, hogy komolyabban hozzáálljanak a dolgokhoz. Ez rövid ideig zavarta a kis izgágát, de rövidesen elterelte a figyelmét más dolog is.
- Nem vagyok elvadult! Én is ugyanolyan szelíd vagyok, mint a ti társaitok. – fonja össze durcásan a szárnyait, majd a macskára reppen, aki láthatóan nem is vesz tudomást az újdonsült potyautasáról. Így hát Echo nem is húzza az időt, hanem ahelyett a lóbőrt húzza… khm.. pihenget a macska hátán. Jól esik neki a meleg és úgy érzi bármelyik pillanatba mély álomba taszíthatja őt a környezet.

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Dec. 16 2018, 12:36

Ahogy megnyaljátok az oszlopot hirtelen elsötétül körülöttetek a világ és bár a teleport át rak titeket, sajnos teljesen kiüt titeket. Végül felkeltek szépen sorjában. Ki magától, ki furcsa csámcsogó hangokra, ti döntitek el, hogyan keltek fel. Elsőre talán csak a romos mikulás „kuckó” keltheti fel a figyelmeteket, másodjára viszont Channak az is feltűnhet, hogy valami nincs rendben. Ha lenéz magára észre veheti, ahogy öt mézeskalács figura van rátapadva és ahogy nyúlna az egyikért az felnéz rémisztő pofájával és visítva veti a lány arcára magát felfedve a pixelsebet, amit eddig okozott. Chanchery 25 P-t sérül. Mirika amúgy kicsit kényelmetlenül ébred, ugyanis egy ládikóra portolta a rendszer. Hogy szerencse, vag instant hátzsibbadás, az már csak részletkérdés.


[Kazamata] 7-es csapat Rzomes12


Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 104, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.6 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 6, Pet sebzés 17, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

#1-#5 Rémeskalács: 50 HP 5 P

Chancery (44. szint): 305/305 HP, 40 páncél, 215/215 CSP
Mirika és Echo (1. szint): 25/25 HP, 24 páncél, 10/10 CSP

Tartlék:
[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 16:35-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Hétf. Dec. 17 2018, 16:30

Mr. Kecske, nagyon nem passzolnak a szörnyek pontjai, ezt számold újra Razz


A teleport érzetéhez is még vissza kellett szoknom, hiszen ahol szárnyad van, ott nem igazán kell napokig sétálgatni, elég ha elreppensz A pontból B-be. Na de azért arra nem emlékeztem, hogy ilyen kemény lenne az érkezés @.@ Valamire ráestem, és gyorsan ki is derült, hogy egy ládán fogtam talajt.
- Hűha, micsoda rendetlenség - csóváltam a fejem, miközben leporoltam magam. és kerestem, honnan hallom a csámcsogást, de se manók, se törpök, se rénszarvasok nem voltak láthatóak. Ronda kis sütemények viszont igen.
- Chan, ne mozdulj! - kiáltottam, majd elhúztam egy nyílvesszőt, és megkíséreltem lelőni a lányról egy ilyen kis vackot, miközben kézmozdulatommal parancsot adtam Momónak is. A kis sárkány azon nyomban támadásba lendült, és ha minden jól megy, amit én lelövök Chanról, azt ő reptében megsüti. Vagy nem Rolling Eyes

Egy támadás 17 sebzéssel, majd pet képességhasználat még 17 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 16:30

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata] 7-es csapat 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata] 7-es csapat 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Chancery Szer. Dec. 26 2018, 11:20

Nem volt kellemes a dolog, azt meg kell hagyni.
Habár eleinte jól esett. Naggggyon szeretek aludni, több szempontból is. Egyrészt, ilyenkor nem jár semmi hülyeségen az agyam, másrészt én sem zavarok senkit közben a jelenlétemmel, általában. Ha lenne fájdalom a játékban, bizonyára jóval előbb magamhoz tértem volna és kevesebb sebzéssel úszom meg, de nem így jártam. A szemeimet lassan nyitottam ki, és hogy őszinte legyek, még vissza is csuktam, mondván nem érdekel a csámcsogás, én alszok mert jól esik. Hogy mi ébresztett fel? Egyrészt az, hogy éreztem, amint valami elsuhan felettem, és megütötte a fülem a pixelek jellegzetes hangja, ahogy széttörnek. Ez a fura, üvegcsörömpöléshez hasonló hang.
Vagyis valami történik.
A másik Mirika hangja volt, ahogy felkiáltott, hogy ne mozduljak. Persze ennek hatására mi volt az első, amit csináltam? Megmozdultam, persze. Illetve, felkönyököltem és már-már komikusan döbbenten észleltem a rajtam csámcsogó, ha minden igaz, ekkor már csak négy rémséget, mert Álomkelő igen hamar leszedte az egyiket, annak utolsó pixelei most tűntek el épp a légtérben. A macska megvárta viszont, amíg Mirika és Momo együttes erővel nekitámadnak az egyik mézeskalácsnak, majd megfordult és egy újabbat szedett le rólam. Én felsikítottam, ahogy az agyam realizálta, mi történik, és csak csapkodtam az arcomra ugró akármit, ahogy csak tudtam.


Magyarul: ha jól értelmezem, még mindig nem jegyeztem meg ezt az SP rendszert, négyszer jövök? Akkor Álom máris elpixelez a dögökből négyet simán, én pedig négyszer megcsapkodom az arcomon levőt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Echo Pént. Dec. 28 2018, 16:12

Megint figyelmen kívül hagyták a macsegoló kis denevérkét… olyan gonoszak szegény szerencsétlen kis aprósággal. Mindenesetre ahogy a lányok szépen megnyalogatják az édeskés rudat, a kis denevér előtt elsötétülne a világ, ha nem lenne már amúgy is csukva a szeme. Mire Echo magához tér, már nagyban megy a harc. A macska épp az egyik cukorkaszörnyeteget marcangolja, míg gazdasszonya ügyetlenül támadja a lényeket. Bár a helyzet igen furcsa lehet, azért a kis denevér leszűri a lényeget.
- Úh, mozgó nasi! Én is-én is! – mondja, majd izgatottan megpróbál a sütire támadni, hogy elrágcsálja azt.
Őt egyelőre nem igazán zavarja az, hogy hogyan is néz ki a süti… a nyalánkság az nyalánkság…


/1x támadom a Chan fejét harapdáló sütit owo /

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 28 2018, 16:12

The member 'Echo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 7-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 28 2018, 16:21

Álomkelő ember...macskafeletti sebességgel kapkodta le gazdasszonyáról a sütiket, amik szinte azonnal pixeljeikre is robbantak. Sajnos azonban Mirika és a sárkányka jóval kevesebb sikerrel járt, mint a macsek, de nagy meglepetésre a kis denevér lerántja már az amúgy is nagyon nehezen kapaszkodó kis sütit Chan arcáról és a földre dobja, miután kiharapott belőle egy kis darabocskát. Chan sebződik 5 HP-t, miutén a rémeskalács újra megpróbálja megcsámcsogni.


[Kazamata] 7-es csapat Rzomes12


Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 104, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.6 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 6, Pet sebzés 17, Echo sebzése 3, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

#5 Rémeskalács: 12 HP

Chancery (44. szint): 305/305 HP, 35 páncél, 39/215 CSP
Mirika és Echo (1. szint): 25/25 HP, 24 páncél, 9/10 CSP

Tartlék:
[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 02 2019, 17:48

Hát ez... brutál nagy fail volt. Nem csak én lőttem mellé, de Momo szájából se jöttek lángok. De még füst sem. Nagyon elszoktam tőle, hogy ennyire kezdő vagyok, ez a kazamata pedig bőven meghaladta a jelenlegi tudásomat. Ideges nem voltam miatta, eleve azért jöttem segítséggel, mert tudtam, hogy ez nem lesz sétagalopp, bár az igazat megvallva azért ennél... többet szerettem volna tenni. Oké, mondom ezt úgy, hogy épp csak ránk tört néhány "szörny", de azért voltam már egy-két harcban, látom, hogy ha nem csak pechem van.
Chan, vagyis pontosabban Álomkelő viszont szépen aprította a lényeket, úgyhogy fújtam egyet, kitisztítottam a fejemet, és egy újabb nyilat húztam rá az idegre abban a reményben, hogy ha jobban koncentrálok, akkor lesz esélyem eltalálni azt a darab sütit. A sárkányommal most nem kellett törődnöm, pontosan tudta a dolgát. Vett egy íves fordulót, és zuhanórepülésből támadva próbálta megkarmolni az ellenséget. Mint valami keselyű, ami lecsap az áldozatára.

Első kocka Momo (6 sebzés), második kocka enyém (17 sebzés).
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 17:48

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 7-es csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata] 7-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 13 2019, 15:06

Örültem nagyon, mikor a kis denevér leszedte rólam a sütit, de nem volt sok időm arra, hogy valamennyire összeszedjem magam, a rémség felpattant és ismét beleharapott a védekezésül felemelt karomba. Felsikoltottam, és szó szerint pofon vágtam, hogy repüljön. Az egész mozdulatsor simán beleillett volna egy igazi anime-sorozatba, ha animeszereplők lennénk. A sütemény elröppent, és ha minden igaz, Mirika végül sikeresen szét is csapta. Ha nem, akkor a macska.
Én pedig lihegve és kissé reszketve néztem körbe, hogy...
-Ugye nincs még több ilyen rémség? -a mechanikus macskafülek le is konyultak a fejemen, jelezve, hogy nem igazán vagyok a csúcson, miközben megpróbáltam feltápászkodni a földről és leporolni magamról a port. Álomkelő, mintha mi sem történt volna, leült a tovább vezető folyosó bejáratánál és elkezdte nyalogatni a mancsát.
~Bemelegítőnek nem volt rossz.~ -jegyezte meg közben a fejünkben. ~Ha a többi is ilyen, akkor legalább lesz végre egy kazamata, amit végig tudsz vinni, Csan.~
-Bagoly mondja. Nem is tudom, kettőnk közül melyik az, aki állandóan elröppen az ellenfele mellett.
~Vadmacska vagyok, nem bagoly.~ -ám a hangjában érződik egy nagyon mini kis kuncogás.
-Ti jól vagytok? -fordultam a páros felé.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Echo Szer. Jan. 16 2019, 13:00

Ügyetlenül harapdálja a mozgó édességszeletet, s bár bele-belekap sajnos nem tud elég sebzést belevinni, hogy le is törjön belőle egy darabkát. A kis édességkarok végül letaszítják a kis denevérkét az apró mobról és Echo morcosan fúj a sütiszörnyre. Már készülne újabb rohamra, amikor is kis híján letarolja a macska.
- Hé! Héééééé! HÉÉÉÉÉÉÉ! Az az enyém volt! Az enyéééééém! – sopánkodik, miközben a macska fejére szállva megragadja annak fülét és teljes erejéből (ami nem valami sok) húzni kezdi azt – Az én nasim! Kérem vissza! Kérem vissza!!!! – végül, akár lerázta agáról a macska, akár nem, fenékre csüccsen és nekiáll szipogni – A sütim… a sütim… Nasit akarok! – csapkod fel-le szomorúan a szárnyaival, mint egy hisztis gyerek (mármint ha a gyereknek lennének szárnyai).

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 17 2019, 00:32

A macseknak hála tovább haladhattok és Chan HP-jának se lesz baja. Bár egyelőre a kis denevér elég durcás kedvében van, mindent összevetve nem igazán van okotok a panaszra. Végül miután a kedélyek csendesedtek haladhattok tovább, ahol is újabb láda csillanására lesztek figyelmesek. Igen ám, de ezúttal nem sütik, hanem furcsa kinézetű koszorúk fogadnak titeket… wtf o.O A koszorúk zörögve, mérges tekintettel, de „csendesen” támadják meg Chancheryt, aki így 20 páncélt sérült a rengeteg fenyőtű szórás miatt, amt kapott, hisz a lények fogai csak díszek, egyszerű papírdarabok.

[Kazamata] 7-es csapat Rzomes13


Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 104, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.6 SP kiskörönként.)
Mirika és Echo (Sebzés: 6, Pet sebzés 17, Echo sebzése 3, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2 SP kiskörönként.)

1-#5 Rémesen Jó Koszorú: full HP

Chancery (44. szint): 305/305 HP, 35 páncél, 215/215 CSP
Mirika és Echo (1. szint): 25/25 HP, 24 páncél, 10/10 CSP

Tartlék:
[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Csüt. Jan. 17 2019, 22:22

- Ez az, Momo! - kiáltottam boldogan, ahogy ez a valami újabb sérülést szenvedett, ezúttal miattunk. Hiába, ő van harcra kitalálva, és nem én. Teljes alakjában egészen félelmet keltő, de egyben fenséges is. Azt nem mondom, hogy instant barátság volt, de idővel rájöttem, hogy annyira nem ijesztő, meg hallgat is rám. Nem volt még hasonló kasztom, inkább az íjászat és a mágia állt közel hozzám, amit tök furcsa dolog kijelenteni egy olyan játékban, ahol a kardok és a fizikai harc áll a központban. Akárhogy is, Momo sikere azzal járt, hogy én elvesztettem a koncentrációm, és nagyon homályt lőttem. Évek óta először. Nehéz lesz ezt megszokni, remélem nem tart sokáig.
- Nem látok többet :3 - néztem körbe, miközben a kis denevér hisztizni kezdett. Nagyon szívesen adtam volna neki valamit, de őszintén szólva még semmi olyasmit nem vettem, ami nasiként funkcionálhatna. Kérdőn néztem Chan-chanra, hátha ő tud valamit kezdeni az állatkával.
- Persze, semmi bajom. Csak kicsit kijöttem a gyakorlatból - vakartam meg a fejem, majd megvontam a vállam, és kinyújtottam a kezem, hogy Momo is pihenhessen kicsit rajtam. Észrevettem rajta, hogy fárasztó számára a repülés, valószínűleg ezek a szárnyak nem tartják meg olyan jól a testsúlyát.
Aztán hát ahogy tovább haladtunk, belefutottunk ezekbe az... egyedi koszorúkba. A kvázi néma támadásuk... őszintén szólva én elnevettem magam. Cseppet sem tűntek rémisztőnek ezek a lények.
- Na jó, hát ilyet se pipáltam még :3 - csóváltam meg a fejem, majd jöttek a kézjeleim, mire a sárkányom rikkantott egyet, és már el is rugaszkodott széttépni egy ilyen koszorút. Közben én célzásra emeltem az íjam, most arra gondoltam, hogy ha a szájuk helyén lévő lyukra célzok, akkor talán el is találom őket Rolling Eyes


Támadom az elsőt, először én 17 sebzéssel, aztán Momo 6 sebzéssel. Ha véletlenül találok, és elpusztul a cucc, akkor Momo a második üti.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 17 2019, 22:22

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata] 7-es csapat 4767250438_224285ea8b_s [Kazamata] 7-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Chancery Kedd Jan. 22 2019, 15:54

Álomkelő nincs elragadtatva a dologtól. Leül, és egyik mellső mancsával paskol egyet Echo fejére, de nem rázza le magáról.
~A fülemet tessék békén hagyni. Nasit meg kapsz majd a kazamata után, csak hagyd abba a sipákolást!~ -mintha fintorogna, úgy húzza össze a szemeit, majd folytatja velünk az útját. Én jót mosolygok a látványon. Örülök, hogy Álomnak a jelek szerint lett egy cukor társa :3

Megérkezünk a következő helyszínre. És őszintén, nem nagyon rettenek már meg. Egyrészt, gondolom, itt csupa hasonló kinézetű mobbal fogunk összefutni a jövőben is (user főleg az egyikben nagyon reménykedik <3 ), másrészt igen; ez egy könnyű kazamata, menni fog, mint az egyszeregy. Mikor a koszorúk megtámadnak és tüskék ezreit köpik rám, felemelem a karjaimat, hogy legalább az arcoman védjem tőlük, majd lerázom magamról a bekapott muníciót.
-Erről eszembe jut egy nagyon régi képregényem. -mosolyodom el közben. -Vagyis, inkább közös. Ilyen verseny volt egy kitalált világban, és a két karakter harcát a két félnek meg kellett rajzolnia képregényként, amelyik jobb volt, az jutott tovább. Az én első ellenfelem rögtön olyan volt, aki a fák tulajdonságait használta a harcban, és fenyőtüskékkel dobálóztam vele. Persze nem jutottam tovább.
Valami mocorogni kezdett a kabátomban. Elsőre megijedtem, kicsit fel is sikkanthattam, kinyitottam a zipzárt, és Dust álmoskás feje egy csippantás kíséretében kidugta magát a keletkezett résen. Megnyugodva sóhajtottam fel.
-El is feledkeztem rólad. Akkor ezért nem fáztam... -nevettem el magam. A kis főnix kiröppent, tett három kört a kazamata plafonja alatt, majd nem sokra rá karmaival és csőrével neki is esett annak a koszorúnak, amelyiket Momo és Mirika is célba vett.
Álomkelő nekirugaszkodott és amennyire erejéből telt, megtámadta az ötödik, negyedik, harmadik, akárhányadik koszorút. Én a kesztyűt vizsgálgattam közben. Mindig elfelejtem, hogy pontosan mire is jó egyébként, és hogy lenne-e most itt bármi haszna qwq;


/Szóval csak támadunk. A felbukkanó és eddig elfeledett Dust sebzése 10, ha jól tudom Smile Irányítás 10%-a/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Echo Csüt. Jan. 24 2019, 16:53

Nem igazán hatotta meg a kis denevérkét a macska piszkálgatása és a tasli után is folytatta mindaddig, míg Álomkelő ki nem mondta a varázsszavakat.
- Kapok nasit? – rögtön el is engedi és előre dőlve ráborul a macska szőrös kobakjára és ölelgetve dörgölőzik hozzá – Kapok nasit, kapok nasit! – ez mindaddig eltartott, míg a macska vetődve indul gazdája segítségére, lecsökkentve az ellenségek számát. Echo, kit meglepett a macska hirtelen gyorsulása nagyot nyekken a padlón, ahogy lebucskázik az állatról. Egy ideig fújtat mérgesen, de mikor meglátja az új ellenséget, lelkesen felreppenve ő is ellenfelet keres, ha még marad neki. Bár a testi épségének érdekében jobb lenne, ha nem maradna.


// támadok egy valakit, ha tudok owo //

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 24 2019, 17:01

Bár Álomkelő csak 4-et tudott kiiktatni a koszorúk közül Chan CSP mennyiségéből, de a csajok és a petek segítségével hamarosan az utolsó rémes díszt is eltüzelhetitek. Igen ám, azonban nem sokáig élvezhetitek a sikeretek örömét. A hőmérséklet rövidesen lecsökken és egy "félelmetes" lény áll meg Chan mögött és jeges lehellete olyan hideg, hogy a lány menten 16 fagy sebzést kap. Brrr....

[Kazamata] 7-es csapat Rzomsz16

Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 104, Dust sebzése: 10, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Mirika és Echo (Sebzés: 6, Pet sebzés 17, Echo sebzése: 3, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Rémszarvas: 170 HP

Chancery (44. szint): 305/305 HP, 19 páncél, 215/215 CSP
Mirika és Echo (1. szint): 25/25 HP, 24 páncél, 10/10 CSP

Tartlék:
[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata] 7-es csapat Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Mirika Kedd Jan. 29 2019, 14:50

- Ez az! - szorítottam ökölbe a kezemet, miután a nyilam célba talált. Rég nem örültem ennyire annak, hogy eltaláltam valamit, de most büszke voltam, hogy mégsem vagyok teljesen béna. Mondjuk sok hasznom így se volt, de legalább valamit csináltam, és nem hárul minden munka Chanra és a cicájára.
- Klassz lehetett, én nem tudok sajnos rajzolni :/ Pedig örökölhettem volna a tehetséget :3 - helyette mást örököltem, és nem aputól, hanem anyutól, viszont tehetséges vagyok másban, és azzal talán még boldogabb is vagyok.
- De kis édes :3 - olvadoztam a kis madárkán, ahogy előbújt és csipogott. Momo nem volt ennyire cuki, viszont kíváncsi igen, szóval közelebbről is megvizsgálta az új jövevényt, és azt hiszem, meg is próbálta megszólítani a saját csipogásával. Lehet, hogy azt hitte, hasonló teremtmény, mint ő. Közben egy fokkal hidegebb lett, és megjelent egy közepesen ijesztő külsejű izé, szóval duplán is megborzongtam.
- Eh, ez nem olyan cuki, mint a koszorúk voltak - sóhajtottam fel, majd vettem egy nagy levegőt, és újra célra tartottam az íjammal. Oldalról támadtam, hogy minél nagyobb felületet lássak, a sárkányom pedig egy kisebb kört leírva hátulról próbálta felkarmolni a "rémszarvas" hátát.


Első kocka az én 17 sebzésem, a második Momo 6 sebzése.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata] 7-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.