Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

+3
Cearso
Askr
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Hétf. Jan. 29 2018, 01:33

A Kezdetek Városának különböző pontjain ismét felbukkannak, a plakátok, melyek egyszer már elárasztották a helyet, s akkor pár bátor jelentkezőt csaltak kazamatába, arany és tapasztalat fejében. Hogy azoknak mi járhatott akkor az agyában, azt ti most pontosan átérzitek, amikor az egyik fületeken beillan a téli szellő, majd a másikon ki. Ez a légmozgás azonban nem olyan, mint amit a nagyfater a bableves után ereszt, hanem valami kártékonyabb, – ami igencsak nagy szó. Ugyanis, mikor meglátjátok a plakátokat, önkéntelenül megmozdul a mancsotok, hogy nektek ez kell. Minden vágyatok, hogy elfogadjátok, magatokénak tudjátok, hozzámenjetek, majd a… Ja az már nincs a végén.
Hogy milyen őrület vitt rá titeket arra, hogy úgy csapjatok le az elfogadás gombra, mint szatyros mami az ülőhelyre, s jutalmatok egy felugró ablak.


Biztosan el akarod indítani a Doctor Sierro's Awesome Arena küldetést?


Azonnal rácsaptok az igenre, majd a következő felirat váltja.


Az igen! Nem kell úgy ütni hé! Szóval ezt akarod?


Újabb igenre siklik az ujjatok, ezúttal kicsit finomabban.


Segítek.


Ezek után két jókora elutasító karika jelenik meg a felugró ablak alján, s eltart egy darabig, mire megtaláljátok a bolhaszar méretű kis zöldellést a felső sarokban.


Én csak jót akartam.


Ekkor teleportkristály hangja kúszik az agyatokba, aminek utóhatásaként viszket a fületek. Megint nem vágta le a körmét a gaz. Mikor a fényeffektek elhalnak, jókora, de megvilágítatlan teret pillantotok meg magatok körül. Illetve pillantanátok, ám az orrotoknál nem láttok sokkal tovább. Azt is, hogy többen vagytok, a zajokból mérhetitek fel, ám egyelőre mozdulni sem nagyon mertek, elvégre ki tudja merről zuhanhattok a mélybe. Lassan azonban megszokjátok a vakság áldásos állapotát, s ez a pillanat kitűnőnek is bizonyul, hogy a hátatok mögül fény villanjon felétek. Mikor odafordultok, jókora monitorról vigyorog az arcotokba, valami furcsa. Egy Egy ember és valami hüllő keverékének tűnik első sorban, és az arcára széles vigyor húzódik.
– Hola Amigos! Amigas! – Kezdi a mondókáját, s akár helyet is foglalhattok, mert érzitek, hogy hosszúra fog nyúlni. – Üdvözöllek titeket a páncélos gyík barlangjában! Én vagyok a ti gyönyörű vendéglátótok, Doctor Adora Sierro. Valahol ott kint a környezetetekben pedig ott figyel az én drága pikkelyes madárkám Mad Dragon. – Összecsapja a tenyereit, majd zenét hallotok lassan a fületekbe siklani. Ez karom mentes, nem kell félni. – Azért gyűltetek ma össze, hogy nekivágjatok Aincrad legjobb és legőrültebb showműsorának, a Doctor Sierro's Awesome Arena-nak. – Itt egy pillanatra elakad, s tekintete Seire vetül. – Gyönyörű szép szemednek nincsen párja. Elkártyáztad? – Torkot köszörül, majd folytatja. – Elnézést. Tehát a feladatotok becses, de nem olyan bonyolult. Öt hullámot kell túlélnetek az arénában, s közben annyit ölni, amennyit csak bírtok, mert a vérért és kiontott belekért itt bizony pénzjutalom jár. Úgyhogy vegyétek fel a pszihóbbik arcotok, és csapkodjatok azokkal a fegyverekkel, mert minden alkalommal, mikor nektek nőnek a túlélési esélyeitek, csilingel a kassza. Kis szerencsével bankot robbanthattok, úgyhogy húzzatok bele. – Ekkor újra végigfutja a társaságot és ezúttal Askr-t szemeli ki. – Mmmhmmm. Látom most is hoztatok lekenyerező látványosságot. Helyes. Helyes. De sajnos ez nem lesz elég, ha nyerni akartok. – A jó doktor megigazítja a haját, majd feltartja négy ujját. – Először is, a Sierro barlangban nincs pihenő, úgyhogy mindenki hamar észreveheti, hogy a gyógyító tárgyaitok használhatatlanok. Aki életben akar maradni, annak bizony szemfülesnek kell lennie, s minden hullám végén felkutatni és meglovagolni az én drága pikkelyes madaram. Akinek ez nem sikerül, az onnan folytatja a csatát, ahol abbahagyta. Jó lesz tehát vigyázni, és ügyesen manőverezni, mert hamar a földön találhatjátok magatok. – Sierro egy pár másodperc hatásszünetet tart, majd az arénát hatalmas üvöltés, bestiális hangzavar tölti be, melytől az ereitekbe fagy a vér egy pillanatra. – Ez az drágám! Csapd szét a házat! Az imént legördögibb teremtményem, a legnagyobb büszkeségem hangját hallhattátok. Ő Angry Boar, aki fajtájából adódóan nem szereti a disznóvágást. Így tehát jó lesz vigyázni, hogy a cuki kis állatkáim közül minél kevesebb vaddisznót csapjatok le. Túl könnyű mi? És ha azt mondom, hogy minden elhullott vadkan 3 arannyal növeli a pénztárcátok? – A páncélos gyík rátok kacsint, majd becsukja rögtön három ujját. – Mindenki ért mindent csillagaim? Helyes! Akkor induljon a műsor! MURDER! GOLD! ACTION & STYLE! - Mindezek után új zene tölti be az agyatok, ezúttal jóval hangosabban, s lassan felvillanak a fények.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Askr Hétf. Jan. 29 2018, 10:58

A démonfarkas lihegésére ébredtem fel. A gonosz állat nyálas pofával meredt az arcomba, aztán annyit se mondott, hogy bocsánat. Ehelyett kárörvendő vicsorral az orcáján mustrált, mit szólok ahhoz, hogy az emésztőnedve miképpen pixeleződik el. Indulatosan keltem fel az ágyból, miközben megpróbáltam teljes erőmből eltolni magamtól a szóban forgó petet. A másfél méter marmagasságú dögöt persze hiába igyekeztem elemelni, súlyemelés nélkül nem ment - és ezt pontosan jól tudta.
- Te állat. - Adtam fel végül. Lassan, rájátszva a dög állát ütögettem, behajtott ököllel. Hati persze csak fülig érő vigyorral meredt rám, farkát csóválva.
- Gyönyörű szép a szemed, amikor alszol.
- Anyád.
- De miééé'?
Kezeimet arcomba temettem és síró hangot szimuláltam. A fekete farkas gonosz kuncogást hallatva arcát a vállamba temette és tovább röhögcsélt.
- Menj haza, részeg vagy.
- Én mindig. De van rá okom.
- Perpill mi? - Néztem ki óvatosan ujjaim közül. A démonfarkas nyakát a föld felé hajlította. Amint visszatekintett, szájában egy plakátot tartott. A félhomályban nehéz volt kivenni, mit akart mutatni, de a rubinvörös szemek kérlelően meredtek rám. Pillantásom a szöveg és Hati között ingadozott. Az ördögi bestia kiskutyaként viselkedett. Fura volt így látni. Egyáltalán nem mutatkozott méltóságteljes, dölyfös vagy haragos harci állatnak. Természetesen amint megláttam, miről van szó, már nem igazán gondoltam úgy, hogy valami szelídebb munkára akart rávenni. Még mielőtt agyon nyomhatott volna, a kedvére tettem. A hatalmas állat ott ugrándozott, mint a nikkelbolha, miközben a fél emelet megremegett a súlya alatt. Gyorsan fel kellett készülnöm a melóra, még mielőtt elpusztíthatott volna mindent.
Egy gyors kávé, aztán a sorozatos gombnyomogatást követően rögtön a tett helyszínére kerültünk. A démonfarkas felröhögött az "illő fogadtatás" láttán. Ha tudott, tapsolt volna örömében, de részéről az egyenes hát, büszkén felszegett fej is megtette. Hát nem volt csodálatos a vaksötétben, emberek nélkül páváskodni? A lénynek sokat kellett még tanulnia.

- Ennyire ne, lécci.
- De mié...
- KUSS! - És lendült is a parasztlengő, szemléltetvén vele és a láthatatlan publikummal, mi történik, ha sokat játssza az eszét. Természetesen az ütés nem érte el, kezemet még idő előtt lefékeztem, de Hati ösztönből elhúzta fejét. Tekintete a monitoron akadt meg, ami mögöttünk ragyogott fel. Az arcomba bámuló akármitől ösztönösen tomporra estem.
- Béna. - Öltötte rám játékosan a nyelvét a fenevad, majd tovább figyelt. Nem fűztem hozzá mondanivalót, követtem a példáját, miután feltápászkodtam a földről. "Értelmes" ábrázattal meredtem a félvérnek kinéző alak formájára és próbáltam ép ésszel felfogni, mit kellett csinálni. Pislogtam, mint hal a szatyorban, amint rám vetette pillantását, összenéztem a partneremmel, aztán vállat vonva tettem túl magamat. Párszor már álltam a figyelem központjában, nem ez volt az utolsó alkalom. A fel-felhangzó bömbölésekre megrezzenve kapaszkodtam bele Hati szürkésfehér sörényébe, míg hozzá nem szoktam az itteni hely alapzajaihoz. Nem tudtam nem gyanakodni, nem rosszul érezni magamat, de a társam teljesen máshogy vélekedett az itteni normákról. Farkát lassan csóválta, szőrét borzolta, testén lelkes borzongás futott végig. Elhatározott volt, készen állt arra, hogy a vadak pixeleit ontsa. Rám nézett, mintha megerősítést várt volna.
- Nem ejtünk foglyokat. - közöltem vele szárazon, ökleimet ropogtatva. A démonfarkas ördögien vigyorgott.
- Reméltem, hogy ezt mondod.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Jan. 29 2018, 12:46

Ma is hajnalban kelt Kanami, ahogyan szokott. Frizuráját gondosan megfésülte, a üzuhanyzó alatt tisztára mosta magát, majd felöltözött és reggelizni ment. Egy kis szendvicset hívott elő az eszköztárjából, amit lassan evett meg. Felöltötte a napi kabátját, egy fekete bőrkabátot, majd kicsattogott az utcára, ahol a háza ajtaján egy plakát köszöntötte.
-na melyik volt az a merész aki ideficcentette a papírosát?!-mondta jó hangosan, majd rájött, hogy ez pont neki szól! Rányomott az elfogad gombra és meglepetésére nem egy bővebb leírás jött, hanem egy másik ablak.
-Nem nem akarom, azért nyomtam rá!-nyomta meg megint az igenleges választ, de meglepetésére még egy ablak ugrott fel
-jó jó, de a hollókezű pestises macskákra, hadd fogadjam már el!-kezdett ideges lenni, és megint megnyomta a gombot, amire felugrott még egy. Homlokát összeráncolta és masszírozni kezdte
-na ez kezd nem vicces lenni... huhh oké-nyomott rá megint a megfelelő gombra, majd eltűnt az utolsó igen is.
-ugye most szivatsz?!-nézett hogy melyikre kéne rányomnia amikor egy picit arrébb volt egy harmadik gomb, ami szerencsére neki jó volt. Nyomott rá a gombra.
Kanamit elöntötte a teleportálás érzése, majd a túloldalt egy korom fekete helységben jelent meg.
-ha-ha nagyon vicces, szóval valamelyik vicces csóka nyomja fel a villanyt!- kalandornőnkben felmerült egy kérdés, hogy ki volt vajon az a vicces, aki ezt így találta ki, ha ez az egész tényleg egy szivatás volt, akkor valakit nagyon meg fognak ütni, de nem tudta kit. Majd amikor a világa kerekké vált, egy hatalmas kijelző sütötte ki a szemét, ami elé kapásból odakapta a kezét, majd amikor picit jobb lett és nem vakult volna meg az első pillantástól, nézett rá a kijelzőre
-Fu de ronda vagy.-állapította meg, sosem szerette a gyíkokat, pláne nem a gyíkembereket. De hamar elállt a lélegzete a felcsendülő zenétől, amire annyira ráfüggött, hogy nem is nagyon érdekelte mit mond a rondaság.
~gyilkolni. Gyilkolni. Gyilkolniiii!~járta át Kanami fejét a hangulat és ropogtatni kezdte az ujjait, majd elővette a pallosát.
-jaaaj gyerekek ezt azt hiszem élvezni fogom... csapjunk oda valaminek, valaminek ami akkorát fog csattani a kövön, hogy szétloccsan az agyveleje-Kanami kicsit kezdett túlpörögni és az sem segített, hogy hallotta a fenevad üvöltését, majd utána az egyik kedvenc száma dallamait. Kanami elkezdett táncolni, úgy hitte, most ez jó lesz bemelegítésnek, majd szépen sorban villantak fel a fények.
-Srácok sok szerencsét és sok-sok gyilkolást!-szólt a többiekhez, már várva most mi jön

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 29 2018, 20:47

-Vicces vagy, mondhatom. Mi a francnak van itt ez a plakát, ha nem akarod, hogy részt vegyek a küldetésen? Egyszerűbb lett volna fel se kelteni a figyelmemet. Ugye tudod, hogy ezzel csak arra hergelsz, hogy még inkább részt akarjak venni?
Ha valaki most figyelt volna rám, szinte biztos, hogy őrültnek nézett volna. Talán még messze se járt volna az igazságtól. Még szerencse, hogy senki nem figyelt rám. Vagy ha mégis, akkor nem igazán tettek nekem megjegyzést.

Az egész ott kezdödött, hogy néhány évvel ezelőtt a fejemre húztam a sisakot... ja, ez titeket biztos nem érdekel... Vagy talán mégis?... Mindegy, most nem fontos.

Na akkor belekezdek még egyszer, most már az idevágó sztorival:

Az egész ott kezdődött, hogy megláttam azt a plakátot, ami felhívta a figyelmemet az arénára. Már eléggé hiányzott a kimozdulás a céhházból, szóval ez most pont kapóra jött. Ráadásul egy kis testmozgásnak sem voltam ellen. Aztán sorozatos kérdések záporoztak, és automatikusan nyomkodtam a gombokat, el se olvasva a felvezető szöveget... Nem sűrűn találkoztam hasonló kezdésekkel, de ez a néhány is csak unalmas kérdések sorozata szokott lenni. Már majdnem rányomtam az utolsó lehetőségek egyikére, mikor észrevettem, hogy valami nem stimmel. Még az utolsó pillanatban sikerült megállítanom a lendületet.

Ebben a pillanatban csatlakozhattatok be a beszélgetésembe a plakáttal. Szóval jól sejtettem, hogy hallgathatott valaki, ha pedig mégse, akkor ezt az egész sztorit a falnak meséltem el. Mondjuk a fal nem is olyan vészes társaság. Nem felesel, nem vitázik, és ha mégis szükségetek lenne egy pofonra, hát... Arra is használhatjátok, ha akarjátok. Csak ilyenkor oda kell figyelni, hogy elég vastag legyen a fal, különben magyarázkodhattok. Először a szomszédnak, majd a főbérlőnek, végül a házmesternek. Nem, még véletlenül se történt velem hasonló. Ha meg is történt volna, még véletlenül sem egy Annecy nevű kisvárosban, szóval kár lenne odamennetek utánam kutakodni.

Nyo, ennyit a felesleges logikai kitérőkből. És mindezt csak azért, mert egy gombot nem a legnyilvánvalóbb helyre tettek. Mindegy, a lényeg, hogy megtaláltam, és egy kis macera után teleportáció jelezte, hogy véglegesen sikerült elfogadnom a küldetést.

Figyelmesen hallgattam a gyíkcsajszi szövegét, és nem tudtam megállni, hogy meg ne jegyezem magamban, hogy a sárkányok technikailag nem madarak, hanem hüllők, de most éppen nincs kedvem vitatkozni. Meg nagy eséllyel meg se hallaná, vagy le se bagózná a véleményem.

Pénzért ölni... Nos, hát nem teljesen az én stílusom, de ha egyszer már itt vagyok, akkor alkalmazkodom a helyzethez.

Nincsenek healer itemek, ez gyakorlatilag nem nagy veszteség, amúgy se nagyon szoktam ezeket használni.

Lássuk csak. Jól értem, hogy azt kell vacillálni, hogy megéri nekem a pénzt, vagy hagyom nehogy a végén nekem jöjjön az anyaállat?
Viszont ez most felkeltette az érdeklődésem.
-Nekem volna még egy kérdésem.
Emelem fel a hangom, mikor a monológ végére ér.
-Ez a NagyKan is csak 3 aranyat ér, vagy van valami hűhó, ha elaltatom, mielőtt ő tenné meg?

Mikor felvillannak a fények, a csapat többi tagján. A felálltak közt felismerem a macskalányt, a másik kettő nem volt ismerős. Viszont a lánykáról lerítt, hogy nem százas, és akár minket is célkeresztbe venne, ha pénzt kapna érte.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Hétf. Jan. 29 2018, 22:00

- NYan nyan.
Kezdtem egy régi kedvenc számom énekelni mi közben az utcán sétáltam. Nem volt az napra semmi tervem, csak kóboroltam a városban. Rezeshez most nem volt kedvem általában ugyan azok az arcok voltak mostanában csak. Valahogy nem vágytam a balhéra most, valami mást akartam és kerestem volna. Az a baj én magam se tudtam mit szeretnék. Ezért hát énekelgetem magamnak séta közben és vagy, mert ebben az időben kevesen vannak ezen a szinten. Vagy azért ilyen kihalt minden, mert ennyire szörnyen énekelek. Gondolatban meg vontam a vállam, eh, nem tudják ezek mi a jó.
Teleport kapun át le mentem az egyes szintre, ahol körbe néztem majd elindultam a város széle felé.
- Talán a faluban találkozok, vele lehet érdemes volna elmenni oda megint?
Lépdelek elgondolkozva mikor hirtelen a semmiből egy alattomos plakát, bumm az arcomba mászik! Reflexböl fura hangokat adok ki és mi közben próbálom a rám tapadó plakátot lehámozni magamról csak egy dolog alít meg ne esek el. A fal fogott meg aminek neki tántorodtam az alattomos támadás miatt.
- Nyahh ez is jól indul, védett övezet ide vagy oda itt is vannak veszedelmes dolgok.
Nyögőm halkan levegő után kapkodva, vagy is valami hasonló cselekedet a plakát tapadós támadása miatt. Elmozdult szemkötőm meg igazítom, majd a kisé össze gyúrt plakátot szépen ki simogatom.
- Oh te drága had lám ki vagy. Miért vagy oly bátor engem zaklatsz?
Első betűkre téved a szemem és felcsendül valami tetszetős zene. Halkan hümmögők mi közben olvasom a sorokat.
- Érdekes talán izgalmas lesz.
Rá nyomok az igen gombra, de nem történik semmi. Majd újra és újra, na meg megint. Végén már ököllel püfölőm, amikor van némi reakció.
- Cöh még neked áll feljebb fogad nád el az igenem akkor nem ütnélek.
Végül csak sikerült belépnem és teleportálás után veremben, nem ez inkább egy aréna, vagy valami küzdőtér? A hangok ezt sugallják legalább is azt hiszem.
Feltűnt a gyí lény is amint mindenki hozzá szokott a hirtelen környezet váltáshoz. Azért mindenki, mert immár láttam nem vagyok egyedül. A hátam mögé nem néztem, de láttam előttem már hárman álnak. Kanamit és Békét (Cear) ismertem felületesen, de a harmadik alak ismeretlen volt a számomra. Az izé vagy is a fő szervezőnk beszólása rántott ki a bámészkodásból.
- Ahhoz neked semmi közöd merre és hol hagytam!
Magamban persze még meg toldottam pár sertéssel is a mondatom természetesen.
Már épp elindultam volna Cear vagy is részemről csak Béka néven ismert fiú felé mikor a giga koca fel visított. Meg torpantam és össze rezzentem, a hátamon végig futott a hideg. Először meg ijedtem egy pillanatra aztán majd nem fel nevettem. Milyen troll húzás lenne, ha ekkora hangja van közben pedig csak kicsi szopós malac!



_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Jan. 30 2018, 00:21

Obvious Nia is Obvious

A doktornő kikerekedett szemekkel lesett a felugró ablakokra. Számított az, hogy milyen kacifántos úton jutott ide? Egyáltalán nem. Az volt csupán fontos, hogy amikor nagy lendülettel rábökött a gombra, mind a panel, mind a fülébe csiripelő szellemlány panaszra nyílt.

– Most nézd meg! Hogy lehetsz ilyen barbár?
– Mert egy kicsit határozottabban böktem oda neki? Most szopatsz? – Méltatlankodott Nia, majd jóval finomabban bökött oda az elfogadásnak, s ami ott fogadta, az majdnem hanyatt vágta. – Most ez komoly?
– Nem akarod ezt a küldetést elindítani. – Kagura hangja egészen Jedi stílusban szólt, s a szőke amazon pontosan tudta, hogy ha most a fején lenne a napszemcsi, biztosan integetni látná. A szemének gúvasztását azonban máshova szólította a szükség, mely mint az köztudott nagyúr. Odabökött hát a pirinyó zöld karikának, aztán sípolás töltötte be az agyát.
– Anyád, hogy van? – Tette fel a kérdést, miközben a füléből próbálta elűzni a hangot. Ám más érzékszerveit is rendbe kellett tennie, mert ahova érkezett, fény éppen annyi jutott a szemébe, mintha egy elefánt valagából kukkolna a nagyvilágra. Semmi. A hallása előbb tért vissza, meg hozzá is ért valaki könyökéhez, ami arra engedett következtetni, hogy itt bizony balhé van, vagy lesz. Utóbbira esett az univerzum választása, mert fény gyúlt az agyukban, na meg a hátuk mögött, s egy képernyőn jókora arc jelent meg. – Azt az elborult furry fejed! – Obama „Not Bad” fejét magára öltve díjazta Sierro megjelenését, majd amíg szólt a szabályzat, – mert a többiekkel ellentétben, ő a fülével hallott, – körbepislogott a társain. Három ismeretlen, és egy cukiság, aki a Sei névre hallgat. Pontosan annyival jutott előrébb, mintha meg sem ejtette volna a terepszemlét, így visszatért a figyelme a képernyőre.
Feldolgozta a szabályokat, s egy fájdalmas arcot dobott a kérdező felé. Az az egy vigasztalta, hogy a pasival ellentétben ő legalább nem íjász. Még mindig nem tudta feldolgozni, milyen elmebeteg gondolat vezetett oda, hogy a játékba, amelyben a lándzsa a legtávolságibb fegyver, íjakat csempésszenek. Hogy ment ez át a rokonon? Tankkal?
Ahogy aztán a fülét betöltötte a zene, elkezdte megmozgatni a tagjait, mintegy bemelegítésként.

– Oh. Most jön a henteskedős rész? – Feltolta a fejére az über-király retinavédő kéziműszert, majd a pallosát gitárnak használva követte egy darabig a muzsika hangjait, majd az ujja hegyére állította a pengéjét, végül kitartotta maga elé, ahonnan a közeledő ellenfelet sejtette.




Mesélői

Még mielőtt utatokra enged, Sierro a kérdezőhöz fordul.
– Ha ez a kérdés komoly, hát nem vicces. Próbáld ki, ha mered!
(k)A jó doktor barlangjában felgyúlnak a fények, s ami a szemetek elé tárul, az nem épp a dungeon generator szökevénye, – ott ugyanis nem találtunk megfelelő alaprajzot. Legalább tíz méteres belmagassággal számolhattok, onnan, ahol álltok, s ha kicsit magatok elé tekintetek rájöttök, nem ti vagytok legalul. A központ, melyből négy irányba vezetnek kőhidak egy jókora gödör közepén terpeszkedik, s innen minden hídközben négy-négy emelvényt láttok. Ezek közül a három kisebbik magányos, míg a legszélsők az aréna külső pereme felé jelentenek egy mellékutat. Mögöttetek kígyófej szobrokkal körbefont, láncokkal lekötözött kristályszerű tünemény ácsorog, melynek tetején a kijelzőt láttátok az imént. Ha pedig szemetek fentebb siklik, a magasban apró ketrecet pillanthattok meg.
Ami azonban számotokra fontosabb, az nem más, mint a peremen álló négy szobor, melyek éppen a hidakkal szemben ácsorognak, s most hangos robajjal kezdenek süllyedésbe. A hátuk mögül gyanús zajok szűrődnek, nektek pedig az az érzésetek, hogy bármi is jön ki azokon a kapukon, hozza magával a barátait. Mikor a harcosok végleg elsüllyednek, a zajok egy pillanat alatt elhalnak, s egy pár másodpercig semmi nem történik, míg egyszer csak…
Irányonként három-három furcsa lény tör ki, s játékos kedvükben lehetnek, mert megrázzák hiénaszerű testüket, majd felvisítanak és hófehér szemükkel, nyáladzó pofával indulnak felétek. A nyomukban minden irányból egy-egy furcsa, malacfejű, kétkezes bárdot szorongató röffencs cammog elő.
Cear és Askr azonban különleges fogadtatásban részesül, hiszen mielőtt bármi elérhetne benneteket, jókora, koromszín ködalak suhan elétek, s karjaik lesújtásra készek. Minden jel szerint harcba bonyolódtok, ám előtte, az aréna minden pontjából egy hang tör elő, mely Doctor Sierro-hoz tartozhat.
–  Round 1! FIGHT!


Olvass El!:
[/color]


A hozzászólást Dr. Kayaba Natsuko "Nia" összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 30 2018, 00:25-kor. (Reason for editing : Dr. Kayaba Natsuko "Nia")
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 30 2018, 00:21

The member 'Dr. Kayaba Natsuko "Nia"' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 4766597959_9de1fd561c_s [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 4766597959_9de1fd561c_s [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 4766597959_9de1fd561c_s [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 4766591541_a6962e6ebb_s [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Askr Kedd Jan. 30 2018, 12:37

Egyre inkább lettem önbizalom hiányos, a farkas meg egyre magabiztosabb. A szemem sarkából rátekintettem az ujjropogtatós csajra, a démoni pet úgy bökött oldalba tomporával.
- Tetszik a lány. Bemutatsz? – kérdezte affektált hangon, láthatatlan szemöldökét romantikusan billentgetve.
- Előbb tanulj meg sorok között olvasni. – feleltem rá szárazon, enyhe utalással, amit a démonfarkas nem igazán tudott értékelni. Egy barátságtalanabb hátba verést kaptam tőle, de a térdre rogyáson kívül nem történt semmi különös. 4-5 év alatt hozzászoktam Hati kegyetlen játékaikhoz. Jobban izgatott az, ami ránk várt.
Újabb bizalmatlan pillantással néztem körbe a társulat további tagjain, aztán egy nemtörődöm vállrándítással vontam le a következtetést: itt majdnem mindenki imád vérfürdőt venni. Az x év bezártság oka lehetett, gondolom. Nem mintha Hatit meg lehetett volna gátolni ebben, ő is ugyanúgy akart harcolni – talán túlságosan is. A szóban forgó fekete farkas lelkes kiskutya módjára csóválta farkát, ahogyan világossá vált a harctér. Ami engem illetett, a hirtelen mélység érzékelésétől egy pillanatra megszédültem, és jobbára féltem, hogy a leereszkedő ember alakú diadalszobrok mögül – vagy alul? – miféle ördögi teremtmények bukkanhatnak elő. Kissé végigfutkosott a hátamon a hideg, amint a látatlan éterből előbukkantak ezek a túlvilági szörnyek. A dögevő alkatú valamik vérfagyasztóan visongtak, a malacfejű gamorreanok túlméretezett fülpiszkálókkal a csülkükben ballagtak az irányunkba. Szemlátomást úgy tűnt, mindenki kapott eleget a részéből. Idegesen vigyorogtam a petemre, aki most már inkább vicsorgott a túláradó boldogságától.

- KILENCÓRÁRAVIGYÁZZ! – kurjantotta el magát vidáman a szóban forgó Hati, mire tanácsát követően megfordultam.
- Mi a fa… – A meglepődés ellenére elsült az ökölágyú, mégpedig a mögöttem sompolygó szellem materializált arcszerűségébe. Annyira nem volt időm felkészülni, hogy jobbára csak egy jól irányzott jobb horoggal tudtam megvédeni önmagamat ettől az akármitől, ami az első pillanattól fogva arra várt, hogy kiszívja belőlem a jó emlé… várjunk.
A farkas elkacagta magát, majd egy határozott mozdulattal pluszba nekifejelt a dementor alaknak, onnan pedig egyenesen a felé közeledő egyik hiéna hármas irányába oldalazott. Bukfencet vetett, kiskölök módjára röhögcsélve dobott egy hasas ugrást, amint kiért az akrobatikus mutatványából. A vadak visítozása elhalónak tűnt a démonfarkas gonosszá fajuló nevetése mellett. Amint becsapódott, az első bestia torkának vetette magát, fehér agyarait megvillantva próbálta azokat az ellenségébe mélyeszteni. Mialatt ő önállóan küzdött, tekintetemet próbáltam elvonni kedvteléséről és inkább a kísértetre koncentrálni. Amilyen gyorsan csak tehettem, lehívtam pálcámat. Végül is, embere eldönthette, melyik üt nagyobbat és fájdalmasabbat, nem?

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Jan. 30 2018, 19:59

Kanami nem is tudta mi vár rá, a sok őrült közt, amikor a teremben körbenézett egy dolgon járt az esze
~basszus ha itt leesek, akkor fent vajon visszajövök?~bár ez a buta kérdés persze csak a fejében hangzott el, attól egy elég komoly dolgot is jelentett egyben.

Anno a börtönben nem volt sok esélye a hatalmas mennyiségű szörny ellen, kivéve, ha volt egy jól védhető hely. Persze ez csak egy elméleti dolog, de azért jól esett ezt is elmondani.

A lány fogta és kitáncikált az egyik hídra. Majd a hatalmas szobrok ereszkedni kezdtek, mögöttük pedig pont a buli érkezett. Jó pár ronda húsevő és mögöttük a saját prédájuk.
-Láttam már szebb husokat is, de azt hiszem Kayabának nem volt nagy igénye ilyen téren.-jegyezte meg meglátva először a hiéna kinézető lényeknek nevezett lényeket.
Kapásból kiszemelte az egyiket, amelyiket meg akart verni, bár a mögöttük érkező kucuemberharcos is jópofa hatással volt rá.
-Nem tudom sírjak vagy nevessek ezen a felálláson, csak nekem tűnt fel, hogy ami húsevő, azt követi a disznó, ami hát elég nyílvánvalóan finom kaja-jegyezte meg hátha valaki figyel még rá.

Jól tudta Kanami, hogy mivel ez csak az első forduló nem kéne nagyon elfáradnia, de azért jó lenne beleadni apait-anyait és amilyen gyorsan lehet, a kucuemberharcosokra lecsapni.
Így fogta magát és pallosát, egyenesen az egyik kis rondaságnak indult meg. Szánt szándékkal, hogy elvegye a vashiányát, azaz a nagy vaspengéjét beleállítsa.

Hamar termett a hiénuszrepülőmókus mellett és komoly, veszedelmes vicsorgó arccal igyekezte leteremteni a furaságot a földbe egy elegáns fej felől indított csapással, a dög feje felé.

Kért adatok:


A hozzászólást Kanami Minagawa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 30 2018, 20:18-kor.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Kedd Jan. 30 2018, 20:18

Egy kisé bántam, igy ide keveredtem talán még se nekem való. Egy baj van és az nagy, nagy a csóróság. Na, jó nem de olyanra gyűjtök ami több ezer arany és az nem csekély összeg. Emellett tapasztalati pont mindig jól jön. Nagyot sóhajtok hátra simítom a hajam, itt az ideje hát annak is. Elő kell, csalom a jó öreg régi ént lentről. Persze volna, némi pia könnyebben menne, vagy ha épp valaki jól fel bosszantana. Ami talán meg is lesz malacságos méreteket öltve. A számban egy szalaggal hajam fogva meg hallom hirtelen Ai hangját. Teljesen lemerevedek, és feléje fordulok, amit le művel pedig meg mosolyogtat. Hajam össze fogom tehát Niárra pillantok csillogó cuki szemmel. Volt is bennem némi félsz most az teljesen elszált. Tudom igyekeznem, kell és nagyon jónak lenni, már nem csak a pénzért fogok küzdeni, hanem az elismerésért. Szerettem volna, ha büszke lenne rám a Tündérkére és átt ölelne ennek az egésznek a végén.
- Meowski gyere és karmolászunk!
Elmosolyodtam volt ebben az apró gesztusban minden. Igazi ki hívó, harcot vért vágyó cuki mosoly. Kisé oldalra dőltem, és ha nem jelent volna, megy a fegyverem el is borultam volna. Igy annak támaszkodva kissé immár az előttem álló kihívásra tereltem erőszakkal a figyelmem. Szeretett teljesen végig simítottam a pallos markolaton, talán kicsit túl sok szeretettel és lehet kicsit erotikusra sikeredet a mozdulat. Ha van perverz hentai néző, akkor tuti bele lát ilyesmit.
A nagy szobrok meg mozdulnak és szorításom erősödik a fegyveremen. Fel tárul az első hullám csodája. Három izé és egy negyedik malac vagy is ezek...
- Kenlacok!
Torz malacok saját elgondolásom szerint valamiféle kentaura hajaznak. Szerintem illik is ez a szó rályuk. Talán aranyosnak is lehetne mondani őket, egy másik világban bárdok nélkül.
- Egy kis malac...
Kezdtem rá egy nagyon régi dalra, azt hiszem, Európából származik egy kicsi országból, amit egy hegység ölel körbe. Az első izé egyenesen rám rontott, de kitértem ellőle. A második már ugrani akart sikerült oldalra hajolnom és alá nyúlnom mi közben elcsavartam a testem. Az arcom ekkor undorodó grimaszolást produkált. A célom az volt kicsit nagyobbra változtassam az izé röppályáján. Ehhez nem kellet elméletileg tennem semmi mást, mint egy már amúgy is mozgó levegőben lévő testnek extra mozgási energiát adni. Csak lökni egyet rajta a jártasságom kihasználva. Na, igen, de pont az izé farkánál volt a kezem amivel ha a műveletem sikeres tuti még jobban fel idegesítem. Az egész nem minősül támadásnak, sem védekezésnek hisz csak meg löktem. Mind, eközben ahogy aprót taszajtottam rajta már fegyverem fogva fordultam is oldalra annak lapjával foghassam fel a harmadik valami rohamát így védekezve. A Kenmalac miatt pedig majd aggódom, ha a közelembe ért. Addig is jút néhány pillanat arra, hogy átt gondoljam, kit lenne jó támadni és elintézni először.


Stat :

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Jan. 30 2018, 21:39

Miután Nia eldobta a riffet a pallos lapján, majd küzdőállást vett fel, azon gondolkodott, hogy vajon Cloud vagy Dante legyen az ő mentora ebben az összecsapásban? Mert bár a démonvadász faszagyerek volt, a Hentes jobban hasonlított a chocobo fejű emoboy darabolójáboz. Pont annyi ideje volt morfondírozni, míg a halál drámai szoboreltűnés meg nem esett. Aztán egy cheerleader mozgással megáldott szellemlány kezdett ugrálni a látótere sarkában. Egyet bánt csupán, hogy nem hozott magával egy láncfűrészt, mert az mindjárt ismerősebb játékká tette volna ezt az arénát.
A választás végül is Nero-ra esett, bár nem volt a felhozatalban eredetileg, a szárnyas hiénák gyorsulása hamar oda rángatta. Az első támadás után ugyanis szíve szerint elmarta volna a dög farkát, és kétszer-háromszor megismertette volna a talaj molekuláris szerkezetével. Kitért a következő csapás elől, majd tehetetlenségében úgy döntött kihasználja a tér nyújtotta előnyöket, és kiugrott az egyik kisebb emelvényre a hídközökben.
– Szuperhős landolást. Egy szuperhős landolást! – Biztatta Kagura, ő pedig engedett a kísértésnek, s féltérdre ereszkedve, kardot oldalra tartva, ballal a földdel brofistelve érkezett, s kereste a következő lehetőséget a kijutásra. (sfx) Ő ugyanis abban hitt, hogy amíg a többiek a szűk helyen balhéznak, ő kicsinál négy malacot, amivel jól meg is szedi magát. Átvetette tehát habtestét a következő kőkarikába, majd az utolsóra, s akkora sprintet vágott, mint hajdanán Bolt. Azt pedig be kellett látni, ha öl valamit odakint, lesz is bolt. Mert az nem járja, hogy alig-alig tud valami normális felszerelést szerezni.
Ahogy kiért a híd torkába, stílusosan kicsúszott a megfelelő irányzékba állva, és pengével előre beleszaladt a kocába.
- To be continued.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Feb. 07 2018, 11:15

Az aréna betelik, s immáron tizennyolc az öt és fél ellen küzdötök. A fél természetesen Askr párosára vonatkozik, hiszen egyikőjük nem teljes értékű harcosként vesz részt a küzdelemben.
Elcsattan a szőke első shoryukenje, majd a felfele emelkedő ködlénybe még egy farkas is belefejel, így segítve vissza talajszint közelébe, majd a szilárd talaj megtalálásával nekiugrik a hiénák kezelésbe vételének. Az első útjába kerülőt röptéből csapta vissza a földre, majd megvillantak az agyarak, s megkeresték az ellenfél torkát. Amíg ott a morgás meg a visítás birokra kelt a hanghatások királyának címéért, Askr fegyvert ragadott egy gyors style change keretei között.
– Bustert neki! – Hasítja át az étert a jó doktor. Az idomárnak éppen annyi ideje marad, hogy egy csapást bevigyen, mielőtt beéri a mesterhármas.
Az oldaláról mindeközben elveszik a szőke amazon, s a helyén betörnek a neki szánt ellenfelek. A szuperhős landolás következtében hatalmas sprintet levágva ugrott a peremvidékre, majd célpontot fogott és szúró pozícióba állította a Hentest, ám a húsos hangeffektek helyett, fémes csattanás hallatszott, ahogy a malac előkapta a szintén impozáns méretű csatabárdját. Az egyetlen tán, mi kár a szituációban, hogy nem a hídon esett meg így elmarad a Clash on the big bridge.
Kanami egy pillanatot sem tököl, kivágja magát a roham elébe, majd egy hatalmas csapást mér az ellen arcába, mely bár láthatóan visszaveti a lendületet, egyáltalán nem akadályozza meg, hogy a következő érkező jókorát marjon a lány oldalába. A magasból Sierro hangja tör elő.
– Nehéz odakint, nem igaz Kana? – A hangjában cseppnyi gúny csendül. A három hiéna megkezdi körbezárni a lányt, melyhez újabb két csapattársuk csatlakozik azok közül, akiket a malacvadász amazon nektek hagyott.
Mindeközben Seishin is akcióba lendíti magát, méghozzá egészen szó szerint. Előbb kitér, fordul, s már-már várná az ember a keringő kezdetét, amikor egyetlen laza mozdulattal benyúl az ugró ellenfele alá, és bár hosszabbra nyújtania nem sikerül az ívet, kívülről egészen úgy néz ki, mintha hanyagul lerázná magáról a hiénát. A harmadik aztán felcsattan a fegyveren, de visszapattanás helyett megtámaszkodik a mellső lábaival a darabolón, és a fogait igyekszik belemártani a lány arcába. Egyelőre sikertelenül, ám Sei mögött a két elhanyagolt jómadár is erőre kap.
Cearso nem reagál időben, bár erre esélye is kevés volna, hiszen az íjat felajzani az ütés előtt, szinte lehetetlennek rémlik. A ködalak a mellkasába mar, majd az ellenfelében maradva átlebeg a háta mögé. Furcsamód sebzést nem kap, ám a hp csíkja alatt kis ikon jelzi, hogy a felszerelése letiltásra került, így a pontjait a bónuszok nélkülivé silánylanak. Ezt az életereje csökkenéséből mérheti fel, s rendesen össze kell kapnia magát, hiszen a rámaradt három ellenfél időközben megpróbálja körbezárni.

Stuff:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Askr Hétf. Feb. 12 2018, 09:16

Elég nehéz volt mindenre odafigyelnem. Az újdonsült „társak” hangja elenyészőnek tűnt, ahogyan rákoncentráltam a küzdelemre. Hiba volt, elvégre több irányból érkeztek, de meg tudtak küzdeni a feladattal.
Még magamat is megleptem, hogy a szellemet képes voltam arcon vágni – már ha a korona szerűség alatt volt egyáltalán valami, amit annak nevezhettem… Egyszerűen megmosolyogtam a szituációt, aztán több se kellett: Hati is kivette a maga részét azáltal, hogy koponyával nekifejelt a szörnynek. Valami susogós fájdalomhangot adott ki a dementor, még mielőtt összeszedhette magát és támadjon. Fenyegetőnek tűnt a fekete köpönyegével meg a felém tornyosuló alakjával, annyi szent. Egy pillanatra azt hittem, még a jól irányzott bokszerszendvics sem elég ahhoz, hogy megtartsam a magabiztosság látszatát. Persze azzal számolnom kellett volna, hogy fentről jött a segítség: a jó öreg bizalomnövelő formula. A referenciát értve, arcomon széles vigyor futott át. A pálcámat két kézre fogva, egyre szorosabban markoltam.

- Ahogy óhajtja! – szólaltam fel, némi affektáltsággal a hangomban, majd megfordultam. Egy gyors lendítéssel, a bot végével újból a kísértet pofáját céloztam meg. Más támadófelületet nem igazán láttam rajta. Ahogyan rásuhintottam fegyveremmel, épp elég időm volt arra, hogy démonfarkasom irányába sandítsak egyet.
Ördögien festett, amiképpen fehér késalakú fogait belemélyesztette a hiénaszörny torkába. Meg mertem volna esküdni, hogy egy éles reccsenést is hallottam, de megkérdőjeleztem. Egy virtuális valóságban mennyi volt az esélye annak, hogy valaki vagy valami törést szenvedjen? A lényeg a lényeg: a fekete farkas először a földhöz küldte "szerencsétlen" áldozatát, s vészesen közeledő fajtársai irányába hajította. A mob magatehetetlenül gurult az oldalán, ami jó eséllyel felboríthatta a többit is. Hati pofáján elégedett, diadalittas mosoly terült szét. Tekintete a fülpiszkálós, antropomorf malacra tévedt, majd énrám. Hallottam, hogy állatias hangján szólított. Egy mélyet vonyított, felhívván magára a figyelmemet. Egyet-kettőt elhátráltam a megtámolygó dementor-alaktól - már ha meglepte iménti támadásom -, aztán lassan, de biztosan a többi szörny irányába fordultam. Láttam, ahogyan a démonfarkas átugrat a hiénaszerzetek felett és a disznónak veti magát. Elbízta magát, s a győzedelmes vigyor úgy torkollott át hökkent ábrázattá. A tüskés végű fegyvert a kétlábú házisertés meglendítette, hason vágta vele Hatit, aki egy nyüszítés közepette háttal, ugyanolyan magatehetetlenséggel repült el. Ösztönösen rohantam az irányába, széttárt karokkal.

- Megmentelek! – kiáltottam el magamat, és a fizikai lehetetlenséget készültem megvalósítani: elkapni a majdnem háromszor testesebb petet. Persze az álmok és remények illúziók voltak mind a valódi, mind a virtuális világban, ha nem edzettél vagy nem volt birtokodban elég magas szintű súlyemelés jártasság. Mint a marokkó pálca, úgy törhettem volna két darabba Hati súlya alatt. A becsapódás hanyatt vágott, a dagadék miatt meg erős zsibbadás fogott el. Isten tudja, mennyi páncél- vagy életpontot veszítettem ekkora természeti katasztrófától, de a farkas mellett nem is volt időm rendesen lecsekkolni. A szóban forgó démoni pet cinikusan forgatta szemét, ahogyan hanyatt feküdt rajtam.
- Az én hősöm... - morogta gúnyosan.
- Pofád lapos! - Ütöttem rá ingerülten az idomított mob kobakjára. Lábammal mozgolódni próbáltam, hogy ösztökéljem Hatit a felkelésre. Ebben a kellemetlen pozícióban elég nehéz volt eldönteni, melyik mob milyen gyorsan zárhatta be a köztünk lévő távolságot.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Kedd Feb. 13 2018, 19:05

Alig pár centire csattog, az álkapocs arcomtól ki nyújtom nyelvem és meg nyalom ajkaim. Elmosolyodom a művelet után, valahogy cseppet sem zavar az állat nyála rám fröcsög. Inkább mintha jobban feltüzelne az egész nyálas dolog. Utoljára hasonlót akkor éreztem, amikor vörös céh ellen küzdő csapat tagja voltam. Elötem a malac, aki közeledik, na meg a hiéna izé. Elfordítom kisé fejem és látom egyik kisé oldalról közelit.
- Tökéletes....
Suttogom és cuki kislányos mosolyt villantok. Hát bocs, de most le járt az időnk a táraidal is kell foglalkoznom. Hagyom, hogy az állat nyomuljon, előre miközben fegyverem köztünk van. Másik hiéna kissé oldalról közelit a harmadik, ha természetből fakadó taktikát követik, minden bizonnyal hátulról szeretné fogait tarkómba mártani. Vagy éppen a lábam elkapni, mindegy nekem úgy sem hagyom neki. Itt és ma nem esztek Sei húsit sajnálom, de nincs szervírozva a vacsora. Egy lépést teszek, hátra majd kettőt hagyom, hogy egyre hevesebben nyomuljon az állat. Eközben ha bár nem látom, de érzem látóteremen kívüli hiéna közelit egyre gyorsabban. Szem kötöm, felöli hiéna is robog felém, na ezt hívjak kilátástalan helyzetnek egyesek. Talán a hiéna, aki mögöttem van egyenesen bele ütközik a másikba, vagy nem és el loholnak egymás mellett. Az is lehet, hogy elhibázom és belém mar ezt a lehetőséget is fel kell vállalnom és fel is fogom. Itt az én mázlim is vagy is egy valami amiról sokan azt hiszik, egy van belőle. Igaz épen csak annyira látok az onnan vagy is letakart szemem felöl közeledőket, távolságukat és alakjukat lássam.
- Ég veled....
Hátrálok egy újabb lépést, nem inkább átt helyezem testsúlyom bal lábamra meg támasztva magam és kilépek oldalra, egy pillanatig még kardom tartom a helyén. Azért két kézre fogva látszólagos holtterem felül közeledő hiénára lecsapjak egy széles mozdulattal. Ha eközben nem harap rám senki a másik kettőból be érkező malac uraság felé fordulok. Tudjak védekezni, de ha van egy kis lehetőség támadásra, akkor kihasználom. Ha még is rám harapna valaki, akkor pallosommal teljes erőmből, ami a csövön kifér, alapon csapok le rá eltöröljem és reménykedek, benne be is találok. Ezután fordulok a malacka felé, hogy ha kell, tudjak védekezni, de ha látok egy rést ahová bedughatom, fegyverem hát támadok.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Feb. 14 2018, 10:27

Talán túlságosan is el volt telve magától a lány, talán azért sikerült a hiénának beleharapnia. Amikor kiállt oda Kanami a hídra úgy képzelte ő lesz a hiro és senki nem fog átjutni rajta, ez így mind szép és jó elképzelésnek tűnt, de sajna a helyzet nem ilyen egyszerű.

Egy szép harapás az oldalába ami egy világító pixelcsíkot hagyott rajta egyben elvitte a életéből a maga hozzátartozó 20 pontját is. Még szerencse, hogy nem fáj a fájdalom...

Kanami az oldalára kapott, majd arcára kiült a végtelen gyűlölet. Ilyenkor az öregek azt mondanák, hogy egy ifjú hölgynek nem szabad így néznie, meg hogy mégis hogyan képzeli mindezt. Még jó, hogy a lányt nem érdekli az ilyesmi.
A gyűlölet melyből most az erőt veszi nem feltétlen jó dolog, de hát üsse kő

Kanami felordított és a kezében lévő fegyverrel sújtott le az előtte lévő állatra.
indult el a fejében a zene, mely jó alapot adott magának a harcnak. Itt egy Dash ott egy csapás, majd a hiéna is remélhetőleg el lesz találva.

Nem okos dolog szinte ész nélkül csapkodni, de hatékony. Ha nem célzol semmire, csak magad elé, akkor nagy valószínűséggel eltalálsz valamit, amikor az épp támadni akar, erre jó ez a módszer, plusz picit engedve az erőnek hátrébb is tudott lépkedni párat. Persze az a véres szájú hiéna amelyik megtámadta az előbb lassan sushiként terült szét.
-Csak a pillanat szerencséje, de nem fog elmenekülni!-felelte a repkedő szőkének. Majd egy jól irányzott csapással ütötte le az egyik hiénát a hídról.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Csüt. Feb. 15 2018, 23:57

#Niathings

A doktornő agyában egy Bieber szám indult meg, ahogy felnézett a kardját megállító malacra, aztán kapkodva ugrott hátrébb, tudván, hogy most következik a kellemetlenebbik fajta orális szex. Egy darabig igyekszik kihasználni az irdatlan méretű daraboló előnyeit, és megpróbálja felidézni, hogy is működik a Royal Guard.
– Kár, hogy sosem játszottunk azzal a stílussal. – Ahogy hátrál és próbálja feltartani az nagy malacpajtást, három dolog suhan át az agyán. Egyrészt, ha ez a valami megcsapja mehet új leosztást kérni a nagyon nagyfőnöktől. Másrészt, ha valahogy el tudná kaszálni, az sok csilingelő tallérral nyomná meg tárcáját. Harmadrészt: Ott egy lyuk!
Az első alkalommal, hogy ellenfele csapásán lyukat talál, előre löki magát, és a dash közben térdre hullva, feltartott pengével próbálja felhasítani a disznóbőr bundát.
– Sundám, bundám? – Kagura láthatóan jól érezte magát az életéért küzdő amazon mellett, melyhez nagyban hozzájárulhatott, hogy szellemlányként nemhogy nem sebződött, észre sem vették. Neki tehát nagyon kényelmes volt, ami Niának hatalmas szenvedés. A túloldalt, mint egy jól fésült tünde emelkedett talpra, és úgy látta ideje felhúznia… – FelhúzNIA! Eh? Very Happy  a nyúltopánt. Mert szégyen a futás ugyan, de kurva anyját annak aki kerget. Az amazon ugyanis gyorsan felmérte, hogy valószínűleg a dögök a két magasabb szintű jómadár miatt még bőségesen nehéz lesz neki. Ellenben van esélye egy jóféle kite-ra, ha kellőképp felcseszi a malacok agyát. Ebben pedig ki a jó, ha nem ő? Ha már pénze nem lesz ebből a csatából, legalább haszna legyen alapon, előre hajolt, a hátsóját mutatva a röffencsnek, remélve, hogy az ráharap a csalira. Ha ugyanis az bekövetkezik, futásnak ered, Hentes csapásokkal összerántva a négy malacpajtit egy híd végére, hátha akad valaki, aki egyben ledarálja a bandát.





#Storytime

A csata mozgásnak indult, s ahogy a hiénák körbevették a társaságot, ők reagáltak, ahogy tudtak. Első kézből Cearso lassú reakcióidejére csapott le előbb a lidérc, majd öt a kisebb szörnyekből, s miközben erősen cincálták az íjászt, az fegyverének hatóerejétől megfosztva próbált szabadulni a szorítóból. A túlerő azonban könnyedén maga alá gyűrte, s egyetlen óvatlan pillanatban az öt lakomázó hiéna, a lidérc és a zöld íjász belebukfencezett az aréna alatt tátongó semmibe.
Ezalatt azonban Askr nem rest, s enged a hívó szónak. A forgásból leadott jókora headshot egyetlen pillanat alatt letörli a lidércet az aréna padlójáról, pici, fekete rongyokká forgácsolva szét az arcát.
– First Blood! – Szól az égi hang, majd mindjárt újra. – Double Kill! – A farkas ugyanis szinte gazdájával egy időben tépte át magát a leterített ellenfél torkán. Ezzel pedig a szőke idomár és petje gyorsan a mezőny élére tör, ám nem sokáig marad egyedül nála a legnagyobb killing spree. A berzerker amazon ugyanis olyan iramban csapkod, mintha az élete… Ja várj!
Kanami tehát megvadul, vagy talán csak elvesztett hp pontjait siratja, amikor belekezd az aprításba, s bár a csapásai nyomán hullik az ellen, sajnos nem megfelelően. Hullik ugyanis. A szűk hely miatt egyenesen a szakadékba, melynek sajátosságáról Sierro nem általlja tájékoztatni a díszes társaságot.
– Ú! De kár érte. Sajnos a semmibe vetett ellen kútba dobott arany. – Kettő mob zuhan a zöld íjász után, Kanami azonban csodával határos módon megússza egy karcolás nélkül.
Mindeközben Seishin gőzerővel védekezik, s látszik az arcán, ahogy forognak a fogaskerekek az agyában. Egyszer aztán becsap az isteni szikra, melynek hatására a pallos oldalra lendül, aminek hatására kettémetszi az oldalról hasító szörnyeteg fejét, majd fordulásból felakaszt egy másikat a túloldalon, s ahogy egy csípőből indított körív húzódik a lányra állt hármasból, az utolsó hiéna a hídnak hátrál, melyen csodák csodájára, öten rohannak keresztül.
Elsőnek Nia, aki a térdelő dashből indított taunttal felhívta magára a röffencsek figyelmét. A malac ugyanis hirtelen nem tudta eldönteni, hogy falatozás lesz-e, vagy párzás, ahogy meglátta ugrástávon kívül a széles hátsót, és talán azóta sem futott még végig a program az agyában. Azonban futva indult a nő után, aki útközben belekapott minden disznó oldalába egy kicsit a Hentessel, hogy kihúzza a disznókat a Cear után üresen maradt hídra, várva a felmentő sereget.
Csakhogy egy disznó lemarad, hiszen a farkas nagyobb prédának tűnik, mint a szőke amazon, és egy ilyen csata elől bizony nem menekülhet el. Felkapja tehát a bárdot, amin megcsillan a fény, majd lapjával visszaküldi a hídra a farkast. Askr ugyan igyekszik megmenteni, de a jókora tömeg hamar maga alá gyűri, hogy aztán levegőért és szabadságért kelljen küzdenie. A rémdisznó két ugrással felettük terem, s egyetlen csapást küld a petre, ami végigsiklik a hátán, majd megállapodik a gazdája arcában, egészen gunblade gyanús sebhelyet festve az áldozatára.


#things:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Askr Kedd Feb. 20 2018, 14:49

Hazudnék, ha azt mondanám, nem esett jól a kísértetnek lekeverni egy akkora maflást, hogy leesett a hídról. Elégedetten vigyorogva integettem, egy halk „sayonarát” mondván utána. Ezt követően úgy léptem el onnét, mintha misem történt volna, hogy segíthessek a démonfarkasnak.
A szóban forgó Hati halkan örvendezett, amikor egy harapással kipixeleztethette a dögevőt. Egy vakkantással dobta le az el-eltünedező áldozatot a helyről, így korábbi tervét nem valósíthatta meg. Nem mintha nagyon bánta volna: ugyanolyan halált megvető bátorsággal vetült előre, puszta testméretére támaszkodva, oldalazó mozgással próbálta felborítani a másik, maradék két hiénát. Várt a további pixelontással – ez volt a hiba. Még ha fel is öklelte az imént említett lakmározókat, a antropomorf disznóval még számolni kellett.
Miután a pet úgy döntött, meteorcsapást akar játszani, nekem is elég problémát okozott. Megjegyzésemet követően hiába igyekeztem kiszabadulni a démoni farkas alól, egyelőre képtelen voltam. Hati szédelgett, fejét – ezáltal testsúlyával együtt – ide-oda lengette. Kellemetlen zsibbasztó érzés futott át testemen, mire fájdalmasan felnyögtem. Egy ismerős szituáció játszott le futólagosan fejemben, ami sokkal szerencsésebben alakult, mint a miénké. Amiképpen megpróbáltam térdemet behajlítva, karjaimmal eltolni magamtól a szédelgő petemet, a disznó már túl közel volt. Nem maradt elég időm észhez téríteni imént említett farkasomat, így a mob túlméretezett vécépucolójával nagyot hasított rajtunk. Közös fájdalomüvöltéssel repültünk pár méterrel hátrább. A helyzetnek „hála” Hati az esés közepette visszanyerte egyensúlyát. Lábait megvetve a szilárd kőpadlón, hátszőrét fenyegetően borzolta, fülét lehajtva acsargóan morgott megsebesítőnkre. A magam részéről nem voltam túl szerencsés: pálcámra támaszkodva próbáltam felkelni a hideg földről. Forgott körülöttem minden, a jól irányzott támadásnak köszönhetően. Döbbenten vettem észre, hogy csak fehér foltokat láttam, a fülem meg zúgott. Hányinger kerülgetett, mialatt kétségbeesetten próbáltam kiigazodni az irányokban. Fél szememet lehunyva koncentráltam, de a képek elmosódtak.

– Szedd már össze magadat és segíts! Ha így... – förmedt rám türelmetlenül a démoni pet, de mire folytathatta volna, meghökkenten meredt rám.
– H-hol…? – kérdeztem habozva, mély lélegzetek között nyelve egyet. Éreztem az arcomon végighúzott pixelcsíkot, ami megzavart. A státusz panel nem jelzett semmi debuffot, ami okot adhatott volna erre a jelenségre. Átmeneti volt csupán, pillanatokkal később a fehér foltok kezdtek szertefoszlani. Pont abban a momentumban Hati dühös csatakiáltással vetette magát a disznó mobra, fogaival ki akarta tépni a veszélyes fegyvert a kezéből. Egyelőre nem tudtam mit tenni: esetlenül botorkáltam, egyik kezemet homlokomra tapasztva, mélyeket sóhajtva, miközben megindultam, hogy folytathassam a küzdelmet. Fennállhatott annak a veszélye, hogy azok a hiénák bármikor megzavarhatták a démonfarkast újabb küzdelmében. Elszántan próbálta elkobozni a vécé pucolót ellenfelétől, hogy aztán torkának ugorhasson. Ritkán láttam ilyen hideg haraggal harcolni. Kimondottan tetszetős látványt nyújtott.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Szer. Feb. 21 2018, 20:47

Már csak két Hiéna kutyám izém maradt és egy malacka. Akcióba lendültem volna éppen amikor Nia jelent meg és el csalta a kucumat. Lopni nem ér, kiáltotta majdnem utána. Végül is itt ilyen szabály most nincs. Amit meg ölsz az a tiéd, azt már senki nem veheti el tőled.
- Na megállj, vissza kapod...
Motyogtam magam elé mi közben meg maradt két ellenfelemre koncentráltam. Igen ám, de ki szúrtam Askr is szorongatott helyzetben volt. Lépnem kellett, a döntésem pedig egyszerű volt. Hiéna akit eddig vissza tartottam most meg támadtam. Ki használtam kevés mozgásterem, hirtelen hátrébb léptem. Majd futva Hentesem oldalra tartottam. Mi közben elfutok a hiéna mellet hentesem bele marjon annak oldalába. Igy ha megölni nem is sikerül legalább alaposan lefaragom talán az élet pontjait. Askr farkasa mellett elhaladva egy pillanatra meg állva kardom lapjával malcka tőkeire csapok. Már ha van neki efelé nemző szerve, ha műveletem sikerül. Esetleg meg zavarom annyira a malckát farkas intézkedni tudjon könnyebben. Majd végül minden bizonnyal a nyomomban egy hiénával Niát tölem elválasztó egyik malac mögött termek. Egyszerűen bal karom a nyakára szorítom mintha meg akarnám folytani vak csigolyáit eltörni. Bizony, ha tudom meg is teszem hisz jártasságom bevetve, ami a csővőn kifér, alapon szorítom a mocsok malac torkát. Mi közben, ha tudom hentesemmel fel nyársalom hátulról tövig meg mártva Fegyverem.
- Itt vaaan Seiii.
Idézem egy film nagy mondatát. Az eredeti valahogy igy hangzót azt hiszem, itt van Jhonyyyy. Még hozzá valami horror filmből a ragyogásból aszt hiszem.
Akár sikerül eltörnöm a nyakát vagy eközben csak folytatgatni és leszúrni akár nem Niára pillantok és dobok neki egy puszit.
- Ai most!
Kiáltom neki hisz egyel kevesebb kucu szorongatja igy hogy én a sor végén állot vettem alapos kezelésbe. Talán sikerül levágnom, de ha nem is anyit legaláb tettem bele köptem a malacok levesébe egy nagyot.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Feb. 22 2018, 12:44

Kanami teljes erőbedobással kezdett harcolni, ami végén két hiénát sikeresen lelökött a mélybe, de aztán a nagy hang megszólalt...
-anyád! erről nem volt szó...-tette hozzá az éginek, hátha meghatja valamellyest.
A rózsaszínhajú viszont ezután nem tétlenkedett, úgy döntött, hogy fogja magát és beleveti magát a harc közepébe. Egy picit körbenézett, látta mindenki benne van a szarban, de jó mélyen, így nem volt mit tenni, kénytelen volt magát odatenni.

A szőke csaj tűnt annak akit meg kellett menteni, mert a zombimalacemberek jól körbevették, jól láthatóan erőszakosan közösülésre akarták rá venni. Kanami nem habozott elindult arra. Hamar tette meg lépteit, szinte égett a talaj a lába alatt láva lett volna. Mielőtt oda ért, egy epic szuper ugrással a tömeg közepébe cseppent, de nem is akárhogy... Szuperhős landolással.

Kanami tudta, hogy tönkreteszi a térdet, de nem hagyhatta a szőkét benne a cucu rengetegben. Fegyverét előrántva egyik kezébe próbálta hason suhintani keresztbe az egyik malacot, miközben szabad kezével egy másikat célzott meg orrnyergen ütésre. Persze ezzel ha két legyet üt egy csapásra is marad még pár, de remélhetőleg azt elintézi majd valaki más.

Heroicusnak mondanám a cselekedetet, de lehet tehetett volna bele több eszet. Csapkodni ész nélkül veszélyes, de a drága lányért még az is lehet, hogy esélyes.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szomb. Feb. 24 2018, 12:38

Hike, Hike Ima Kite

Ha voltak Niának olyan pillanatai, amikor teljességgel haszontalannak találta magát, akkor ez éppen egy olyan. Ahogy húzta maga után a malacokat, átsuhant pár dolog az agyán. Az egyik, hogy miért jött ő erre a küldire, ha éppen pontosan nulla haszna van annak, hogy ő erre jár? Valószínűleg azért, mert marhára unatkozik. Na de akkor miért nem éppen lopni van? Vagy akkor már miért nem ment el kocsmázni? Vagy bárhova, ami nem itt van?
Nem sok ideje volt gondolkodni, tekintve, hogy egy felbőszült malaccsorda ringott mögötte, s egészen összeillőek voltak. Ahogy ő futott, és dobálta magát minden, aminek ilyenkor kell, a malacoknál épp ugyanez történt. Csak őt mellkas tájékon ringatta a víz, míg a röffencsek has és háj szinten hullámoztak. Egészen megnyerő külsőt kölcsönzött neki, ahogy ráfordult a hídra.
Ezt abból szűrte le, hogy mindjárt ketten is siettek a megmentésére. Tiszta hercegnőnek érezhette magát, ahogy bezuhant a placc közepén meredő szobor lábához.
– I said press press im princess. – Dalolta az ismerős dallamot Kagura, és magát Niát is meglepte mekkora retro zenéket ismer a szellemlány. Viszont legalább költött is hozzá valamit, ami sokat dobott a useless – Ezúton is üdvözöljük Hinarit. Wink amazon általános közérzetén. Azért nem nyugodott meg annyira, hogy ne forduljon meg a kezében a Hentessel, hogy legalább védekezni tudjon valamit. Remélte, hogy nem három a kettő ellen csatát vívtak a lányok a hídon, de azt is csípte volna a maga részéről, ha nem kell megharcolnia a malackával. Sejtette, ekkora szerencséje nem lesz a Kayabák kisebbikének.
– El nem tudjátok képzelni, milyen nehéz a semmittevésre 250 szót összehozni.



Dab, dab Ima Crab

Mindenki alapos tevékenykedésekbe kezdett, amint a berzerker leeresztette a csatabárdot.
Elsőkén Sei, aki a belharcot elunva kilépett a szorongatott helyzetből, hogy aztán két csapást rendezzen a harc színterén. Egyszer a maradék hiéna oldalába mar, amivel erős tántorgásra készteti az ártatlan szörnyeteget, majd egy hirtelen leadott combo keretében ismerteti meg az idomárt szorongató malaccal a pengéjét. Ugyan a tökeit elkaszálni nem sikerül, de egy szúrás besiklik a páncél alá, ami így erősen megcsapolja a röffencs harci lázát. Aztán az amazon rohan is tovább, hogy társán segítsen.
Nagyjából Kanamival egyszerre jutott eszükbe az ötlet, és míg Seishin fojtogatás közepette, két lábbal támaszkodott a nála nagyobb dög mellkasán, addig a rózsaszín hajú darabológép Supermant megszégyenítő mozdulatokkal vágta magát porondra. Ezzel egy malac figyelmét teljesen le is kötötte, míg a másik akkor érezte magát megszólítva, mikor a fegyver belemart. Egy vörös pixelcsík, egy orrnyeregre leadott baráti fistbump, és már benne is volt a bajban.
– Ennek a lánynak mániája magára szabadítani a veszélyzónát. – Szólt a hang a magasból.
Mindeközben az idomár épp kezdett magához térni, a petje pedig valami hihetetlen haraggal tépte ki a daraboló bárdot a malac kezéből. A Ka$h Pig meg is lepődött egy pillanatra, amikor a mancsát elhagyta a fegyver nyele, majd egy bestia vetette magát az arcának. A farkast ugyan nem zavarta meg semmi a gyilkolásban, Askr azonban bajjal találta szembe magát, hiszen a Sei után maradt két hiéna lassan, de biztosan körözött körülötte. Az egyikük erősen sebzett, míg a másik szinte ereje teljében. Házi Bladewolfjától megfosztva, még épp megcsapta a fülét, ahogy a távolból elhangzott az „Itt van Sei” aztán egyedül maradt a küzdelmével.


lel lel Im spoiler:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Feb. 28 2018, 10:46

Nohát igen, Kanami nem az a személy volt, akit pár erősen ismerős cucu elriasztott volna, mindig olyasmi járt a fejében amit rajta kívül senki nem érthetett meg. Például most elképzelte, milyen jó kis sült lenne ezekből, vagy ha nem is amit dobnak magukból abból tuti.
-Ha nem hoznám magamra a bajt, akkor másra kéne mérgesnek lennem miatta, így ráadásnak sosem unatkozom-villantotta meg félőrült vigyorát és szép fehér fogsorát, majd nem habozva a hatalmas fegyverével lendített egyet a már felbőszített malacpofa irányába. A hatalmas fegyver szépen illik mások gyomrába, pláne ha pixelhegyek fröcsögnek utána.

Bár veszélyes lépés a tömeg közepén "böszmülni" igazán élvezetes tevékenység, ezért szép akrobatikusnak nem mondható mozdulattal pörgette ki magát fegyverével olyan hatást keltve ezáltal, hogy ő az igazi király aki ledarál bárkit, legyen az ellenség vagy barát, persze a cucuknak lehet nem tetszik az ilyen, merthát a fő ellenség ők voltak, és feléjük kezdett sasszézni a lány eme mozdulattal.
-Vigyázat! senki kedvéért nem lassítok!-fejtette ki Kanami amivel lehet sokaknak fejfájást fog okozni

Tény ami tény a saját szórakozását előtérbe helyezte másokéval szemben és tény ami tény most nagyon is elemében érezte magát Kanami. Ha egy pillanatképet készítenénk, arcán a vigyor mellett viszont enyhe hányinger jeleit is tapasztalhatunk, ami kitudja mikor váltja ki a hatást és hogyan.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Askr Szer. Feb. 28 2018, 20:01

A farkas tajtékzó haraggal horkantott fel, ahogyan egy határozott mozdulattal kitépte az antropomorf malac csülkeiből a fegyverét. Az állat égetően hűvös kék tekinteteiben a düh azonban gyorsan fél-vidám megrökönyödéssé vált, ahogyan többen rávetették magukat az áldozatára. Fejét hol az egyik, hol a másik lány irányába fordította, mintha nem tudott volna megállapodni a látványban. Odébb oldalazott a röfitől, és gondtól teljesen tette egyik mellső mancsát a homlokához.
- Chill, there’s no rush… – sóhajtott fel mély hangján Hati, megjegyzését az általa korábban dicsért lánynak (Kanami) címezve. Mivel látta, hogy ilyen vérlovagok mellett nem kellhetett birokra, figyelmét újból énrám összpontosította. Vakkantással próbált újból jelezni, hogy tegyek én is hasonlóképpen.
Szememet szabadabbik kézfejemmel megdörzsölve tisztítottam ki látásomat. A pár apró folt ellenére láthattam, ahogyan az előbb a malac – a páncélommal együtt – némi életpont veszteséget okozott. Egy mélyebb fellélegzéssel konstatáltam saját ügyetlenségemet, majd az acsargó morgás hallatára megfordultam. Karjaimat széttárva, vállamat megrándítva, frusztráltan felnyögtem, a két újabb hiéna láttán.

- Most komolyan, srácok? – adtam hangot magatehetetlenségemnek, aztán Hati irányába sandítottam. Egy ideig pálcámra támaszkodva próbáltam megtalálni az egyensúlyt. Persze, miután már nem volt rá szükségem, szóban forgó husángomat két marokra fogva, tenyeremhez ütlegeltem. Mintha csak számon kértem volna a randa dögöket tettükről, úgy indultam meg irányukba.
- Nem beszéljük meg a dolgot? De kár… – szólaltam fel újból, ezúttal affektált hangon, balsejtelmes főcsóválás közepette. Mialatt a hiénák fenyegetően közelítettek, körbe-körbe sétálva, füttyentettem Hatinak. Az említett démoni pet egy farkaséra aligha emlékeztető bömböléssel végleg otthagyta a malacot, hogy villám tempóban átugrasson a hozzá közelebbi mob felett és az oldalamra érkezhessen. Pisszentettem neki, mire fülét figyelmesen hegyezte. A „csak a szokásosra” pofáján baljós fél vigyor ívelt át, ami gonosz kuncogássá fajult át. Szemlátomást úgy tűnt, az árnyéka egy kicsit meghosszabbodott, de erről szó sem volt. Ahogyan fejét lehajtotta és előrébb lejtette, teste szépen lassan belesüllyedt saját sötétségébe. A bosszús, de szolid nevetés onnantól kezdve olybá úgy tűnt, mintha mindenütt visszhangot vert volna.
Eleinte lassú, de annál fenyegetőbb léptekkel indultam meg a megsebesített hiénaszörny irányába, mindkét kezemmel az irányítópálcára markolva. Arra számítottam, hogyha általában vetődéssel támadtak, akkor ezúttal is úgy fog – megérte kicsit kockáztatni. Amennyiben ugrás közepette támadt, fél guggolásban alácsúsztam, hogy onnanról egy homerunt vághassak bele – már amennyi maradt ebből az állatból. Mindez alatt Hati várt egy darabot: árnyéka úgy mozdult, ahogyan ő maga. Ő is úgy gondolta, ha futókalandjaink során mindig bevált, mindvégig megérte kockáztatni. Végül is kiéheztetett dögökről beszéltünk, akik csak pixelt akartak ontani, nem? Egy a korábbihoz hasonló ördögies bömböléssel ugrott ki az árnyak „világából”, közvetlenül a hiéna alatt próbálkozva. Fejét kissé előrelejtette, hogy a homlokmagasságában lévő, előrekunkorodó szarvaival felnyársalhassa prédáját. Amennyiben ez nem volt elég, miképpen újból húsvér démonfarkasként jelent meg, ellenségét a lapockája magasságában ragadta meg és minden fizikai erejét megpróbálta mozgósítani, hogy az irányomba hajíthassa. Ha mindez sikerült – vagy megöltem a sebesített fajtársát, vagy nem – átcsúszkáztam azon irányba, hogy a fejjel nekem néző, tovaszálló dögevőt pofán tudjam vágni botommal.

_________________
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Csüt. Márc. 01 2018, 20:13

Ki mit hol merre és mikor nem érdekelt, a malacom akartam. Hamisítatlan disznótort vidékies módra, mindjárt lesz is itten hurka kolbász meg sonka.
Malackámon, akin lovaglok, heves táncot jár pengém meg vagdosom, szurkálom. Alaposan levigyem az élet pontjait, végül remélem, hogy befejező mozdulatom kivégző. Egy egyszerű nyakendöt készítek neki olasz minőség, vagy mondhatnám, mosolyt vágok egyik fülétöl másikig. Torok nyiszálásom nem lenne, elegendő mikor földre huppannék, épp széles kaszáló mozdulatot még teszek. Lehet, már csak levegőt csapkodom, az is lehet nem. A mozdulat végén háttal vagyok a cocámnak. és remélem, épp pixelekre robban ezzel egy nagyon vagány hátteret adva nekem.
- A száraz földön is én vagyok az úr Harr harr.
Egy kavicsot felkapva nagyot lendítek rajta és becélzom Askrt szorongató erősebik Hiénát. A gyengében nincs ki hívás nincs élvezet, nem is ez vezérelt igazán, hanem az segítsek rajta. Ketten már csak elbírnak a malackákkal, ha az enyém közben még sem pusztult el biztos, elég neki már csak pár jól irányzott vágás.
Hangosan felkiáltok és egyenesen meg rohamozom a Hiénám.
- A tengerek és a föld tigrise támad harr harr.
Igen önjelölt macskája vagyok mind a kettőnek, de nem is a lényeg inkább az levágjam a következő célpontom. Szóval rohamozok és ha a Hiéna ugrik lendületem kihasználva hányatd vágom magam. Hátamon csúszok még picit mi közben fegyveremmel a Hinéna felé döfök. Majd lehetö leggyorsabban felpattanok, hogy további szeretetben részesítsem a négylábút. Már ha ugyan túlélte az első csókunk. Kell védekezni, tudjak, vagy támadni attól függően malacomat és hiénámat ki végezteme. Laza mozdulatokkal lassan elindulok a sebzett Askrt szorongató Hiéna felé.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Pént. Márc. 09 2018, 11:25

Ahogy a terep ürülni látszott, a harcosok kezdtek fellélegezni az eddigi tömegbunyóban. Két dolgot érzékeltek, teljes magabiztossággal. Az egyik, hogy a három vs kettő, még mindig nem a fair küzdelmek netovábbja, a másik pedig, hogy nem éri meg annyira a magunknál nagyobb malacok között szambázni.
Először Sei-t tépte le magáról a malacka, habár ezt már későn ejtette meg, mert a repülés közben leadott utolsó csapás, kinullázta az életpontokat, s a malac jókora pukkanás keretében távozott a harctérről. Ez viszont nem állította meg Seishin röptét, és ha már mindenki megejtett egy szuperhős vetülést, úgy érezte ő sem maradhat ki a buliból. Nagyot csattan Nia feje felett, a szobor oldalában, aztán lecsorgott onnan, mint a falra vágott takonyragasztó.
Eközben Kanami sem rest, vagy mondhatnánk, hogy egyenesen bepörgött, hiszen a demáciai keringő egy könnyen és szabad szemmel is jól felismerhető táncnak rémlett. Azonban, bármennyire is jóféle, a malackák könnyen szétugranak előle, s mivel egy ember űzi a ropnivalót, hát nem haladhat két irányba. Az egyik desznót kipécézve adja elő a Garent a híd kellős közepén, és nagyjából egy időben sikerül lecsapolni a röffencs utolsó hp pontjait is a röpképtelen amazonnal.
– Csing-csing! – Hangzik a magasból, abban a pillanatban, ahogy két malac egyszerre hullik pixelekre.
A megmaradt malacka azonban, okulva társai halálából, megfordul, és a könnyebb préda felé veti magát, míg egyszer csak el nem tűnik a szem elől, méghozzá ugrás közepette. Ami pedig indukálta, nem volt semmi látvány.

Askr és Hati összeszokott csapat voltak már, így amint a farkas eleresztette a vergődő röfit, érezni lehetett az arénában, hogy baj van. Ha a rémfarkas leugrik a vacsorájáról, ott készülődik valami. Az idomár jókor leadott tauntja, aztán a mindenhonnan visszhangzó farkas üvöltés, ugrásra késztette a sebesült hiénát. Ez elhamarkodott döntés lehetett, hiszen ahogy megjelent alatta a szőkeség, és balról indított csapás közepette megismertette a botját a szörnypofával, a mob előbb irányt változtatott, majd a szobor oldalán pixeleire bomlott.
A rémfarkas ekkor ugrott ki az árnyakból, a másik hiéna alatt, s a magasba lendítette a gyanútlan áldozatot, hogy aztán még a levegőből átpasszolja a gazdájának, az pedig fordulásból leadja a következő csapást. Még a mennyei hang is megszólalt, ahogy az utolsó dög zuhanásnak indult a lyukban, s amikor az elveszett, atomjaira pukkant a két maradék disznó is.
– Round one Complete! – Kiáltotta az égi doktornő hangja, aztán egy ismerős dallam kezdett végigcsapni a pályán, amíg a harcosok kifújták magukat. Majd egy gyors megszakítás történt. – Yeah! Great! Congrats! – Szólott unott hangján Sierro. – Tartogassuk a gratulációkat az ötödik hullám végére, oksa? – Egy tollba maradt tapsot azért a páncélos gyík is megejtett, mielőtt saját maga vágta el az egészet. Aztán hatalmas csönd borul mindenre, s egy pillanat múlva ropogást hallotok, meg furcsa zajokat, mint ahogy az imént Hati vonyítását. Mindenhonnan jött. Hogy mi lehetett, arra egyetlen pillanattal később jöttetek rá.
Jókora pikkelytömeg csapott elő az alattatok ásító szakadékból, majd hatalmas testével hosszasan kezdett repülni felfele, a fejetek fölé.
– Kérem állítsák székeiket függőleges helyzetbe, mert megkezdjük a felszállást! Take A Ride On Mad Dragon! Sikoltja fentről a hang, s a szemfülesebbek észrevehetik, hogy a jókora sárkány felvág a fejetek fölé, aztán az egyik fejével (mert kettő is van neki), odahajol a középen libegő kalitkához, míg a másikkal leakasztja azt, és fogai közt szorongatva újra nekiindul lefelé. Nem köröz, nem áll meg hosszabb időre ezek után, csak nagy lendülettel lefelé zuhan a szakadékba.
Azok, akiknek nincsenek nehézségei a látással, még azt is észlelhetik, hogy a kis kalitkában maga a jó doktor tanyázik, egy puszit dobva mindannyiótoknak, ahogy átvág a szemetek előtt a tömeg.
– Lefelé!

Pénzügyes, halálszámlálós:
Ranking:
No purple:

Dungeons & Dragons:
Határidő!:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Seishin Kedd Márc. 20 2018, 19:46

- Harr harr vagy is nyan nyan!
Minden ellenfél csilingelő pukkanásos pixel eső közepedet elhalálozott. Ohhh de édes is ez a hang. A győzelmünk hangja az első menet teljesítve. Fejemben egy régi verekedős videójáték hangján mormogom. Round one...flawles victory!
Niára pillantok majd Askre és Kanamira, egy kicsi indián kieset maradt négy.
- Négy kicsi indián, ki lesz a következő?
Annyi biztos nem ál szándékomban Cear vagy is Béke sorsára jutni. A végéig akartam maradni és teljesíteni ezt az örült arénát. Hiszen később lesz mivel büszkélkednem, és teszek egy újabb lépést céljaim egyike felé.
Ekkor remeg a föld és remeg az ég. Reccsen maga a levegő áhh van, olyan egyáltalán recseg a levegő? Ja nem valami más volt az és felreppent egy gyík. Szép méretes darab nem tagadom. Reménykedem benne nem ő lesz az extra meglepetés a legvégén. Egy ilyen örült fazonból kitelik végén nem a malac hanem a gyík lesz a fő ellenség.
- Ride!
Pár pillanat alatt kel döntenem, itt most ebben a pillanatban önzőnek kell lenem. Pénz és xp a tét, na meg a hírnév mind három kell nekem.
Futásnak eredek a sárkánynak ugyan is vannak pikkelyei és lába is. Meg próbálom felugorva elkapni a lábát mi nem szőrös, hanem pikkelyes. Vagy egy pikkelyben próbálok megkapaszkodni.
Sikerül a műveletem hangosan felkiáltok és az ég felé vagy is az aréna teteje felé pillantok.
Ám mikor hirtelen lejt menetbe kezdünk, megrémülök, na, ne már nem akarok oda lent kikötni. nem akarok kiesni és lebőgni, hogy csak ennyit tudtam. Hogyan is nézhetnék tükörbe, ha ilyen ócska módon esnék ki? Se hogy igy ha sikerült fel kapaszkodnom a lejt menet vége fele mikor már közel vagyunk, a talajhoz leugrom, lemondok a lovaglásról inkább két lábal a földön, mint kiesve a lelátóról figyelve.

Nem sikerült volna, felkapaszkodnom akkor jól megfigyelem a sárkány mozgását, mit és hogyan csinál, hogy legközelebb legyen esélyem felkapaszkodni.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena Empty Re: [JK Küldi] Back On Popular Demand: Doctor Sierro's Awesome Arena

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.