Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Caldera tó kincse

3 posters

Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Kedd Júl. 25 2017, 10:49

Résztvevők:
- Lieselotte Sherlock
- Marluna


Talán már hallottatok a Caldera tóról, arról a tengertől elzárt, sós vizű öbölről, melyhez csak nagy erőfeszítések árán lehet lejutni a meredek sziklafalakon. Talán már hallottatok a küldetésről is, ami megmutatja a könnyű utat ehhez a háborítatlan, páratlan szépségű helyhez. Talán meg is szeretnétek csinálni, de nem véletlen, hogy annyira kevesen fáradoztak eddig vele. Nincs olyan egyszerű dolgotok, hogy megkerestek egy NPC-t, és az majd utasításokat ad, akik pedig rendelkeznek a tudással, nyilván nem beszélnek róla, hiszen nem szeretnék, ha egyszer csak elözönlenék a játékosok ezt a nyugodt helyet. Csupán annyi ismert a questről, hogy köze van a kalózokhoz, akik a tengeren portyáznak, és nem jár érte jutalom.

Kezdjük azzal, hogy Lobriában vagytok. Együtt vagy külön, de próbáljátok az apró információmorzsa alapján elkezdeni a küldetést.

Megjegyzés: mivel IC ez egy jutalom nélküli quest, ezért ez a küldetés jutalmazásában is vissza fog köszönni. Bónuszok nélküli alapjutalmat kaptok majd a végén.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Júl. 25 2017, 21:58

NYA NYA NYAAAA

dobbantam be a szint teleportjánál a tömeg közepébe, voltak ott jópáran ahogy az egy nyaraló paradicsomban elvárható....
Nem tudom minek jöttem ide vissza, de most épp nem volt dolgom és úgy döntöttem pihenésnek jó lesz....
Lementem az egyik partra, de annyira zsúfolt volt, hogy nem akartam oda lemenni.... még mit nem majd a tömegben lökdössenek meg minden... elmentem hát a többi helyre is de ott is túl sokan voltak....
Szomorúan ballagtam be az egyik bárba ahol kértem egy hideg üdítőt és hangosan mondtam:
-Mattaku, hogy egy talpnyi hely nem volt a parton! Miért? Miért?
bosszankodtam elég hangosan, aminek meg is volt a következménye... a csapos intett rendre és odahajolt hozzám elég közel:
-Kislány ha tudok egy helyet ahol nem lesz senki akkor csendbe maradsz? Böki a fülemet a vékonyka hangod....
-Ohhh. hallgatlak...
-Hát van egy partszakasz lent a sziget egyik csücskén, ott tuti nem lesz senki kisanyám, de nagyon veszélyes oda jutni.... Egy nagy sziklafalon kell lemászni vagy hallottam pletykákat még, de az nagyon ködös
-hooooo?! mond azt az utat, gyorsabb és kényelmesebb
Erre az alak adott nekem egy pár pontot a térképen, és én azon gondolkodtam, hogy csak lemászok ha más nincs....
Kint bolyongtam a városban azon gondolkodva mit tegyek....
A parton és hasonló helyeken jártam amikor egy fura alakot láttam meg és követni kezdtem.... nem illett a tursitákhoz.....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Marluna Vas. Aug. 06 2017, 08:34

Nagyon jól tudom, milyen érzés mikor valaki a magányra vágyik, de nem akarja egy poros fészekben tölteni az idejét. Persze kibérelhetnék egy szobát bármelyik fogadóban, hogy egyedül lehessek a gondolataimmal, de az akkor sem olyan jó.
Hallottam én is a szóbeszédeket, a negyedik szint titkos partjáról, viszont nem igazán tetszik az ötlet, hogy kalózokkal kellene szóba állni.
Hogy mért nem szeretem a kalózokat? Egyszerű: mert megbízhatatlanok. Mindig mennek a maguk feje után, és mindig azon tűrik a fejüket, hogyan kerüljék el a dolgok kifizetését. Ezért, ha lehetséges, én is kerülöm velük a találkozást, de sajnos ez az egyetlen nyom, ami most arra a helyre vezethet, ahova menni akarok. Lehet, hogy meg sem éri a dolog, de egy kis pénzért cserébe nagyon szépen meg szokott eredni az emberek nyelve.
Sajnos mikor két dörzsölt bűnöző találkozik nem mindig alakulnak ilyen simán az események. Főleg, ha az egyik megrögzötten egyedül dolgozik, a másik mögött meg egy egész banda áll. Bár a többségük hűségéről elég erős kétségeim is vannak. Néhány apróbb szívességgel meg tudnám oldani, hogy teljes puccsot rendezzenek a kapitány ellen. Kétlem, hogy erre bárki számítana.
Az is jó móka lehetne, de most nem ezért jöttem. Csak néhány információt akarok kicsalni belőlük, ami nem olyan egyszerű, mint mondani.
Egyszerűbb ellopni a térképet, mikor azok nem figyelnek oda a dolgokra. Vagy csak egyedül felfedezni a partot, hátha találok valami nyomot.
Végül az utolsó mellett döntöttem, hisz bármikor visszatérhetek még a többi lehetőségre, ha ez befuccsolni látszik. Egyelőre bízok a szerencsémben, hogy az elég lesz.
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 06 2017, 18:55

Szóval Marluna a parton sétál, Liese pedig követ egy gyanús alakot, aki a parton sétál. Még az is lehet, hogy Marlunát, aki észlelés nélkül nem biztos, hogy észreveszi, ha követik, feltéve hogy Liese elég ügyes hozzá, hogy ne bukjon le. A part adottságai elég jók ahhoz, hogy észrevétlenül lehessen követni valakit, mivel ez nem egy tömött strand, hanem egy homokos-sziklás szakasz rengeteg méretes kővel. Haladni emiatt se nem gyors, se nem könnyű, és bizony Marluna akrobatika nélkül többször is egyensúlyát veszítheti.
Nézzük, milyen opciók állnak előttetek. Van a sekély vízben, nagyjából harminc méterre a parttól egy elhagyott csónak. Jóval beljebb a feltételezhető gazdája, egy méretes vitorlás hajó. A csónakon túl látszik egy szerencsétlenül járt vitorlás hajó megfeneklett roncsa is a messzeségben. Ha pedig nem a parton keresgéltek, akkor az erdőben felszálló füst lehet érdekes számotokra, nyilván valamiféle tábortűz. És persze adott a lehetőség arra is, hogy mindezt figyelmen kívül hagyjátok, és tovább botladozzatok a parton a messzi hegy felé. Ki merre? Ha felfedeztek valamit, azt is írjátok le, mik az első lépéseitek az adott helyszínen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Aug. 13 2017, 18:10

Homokos tengerpart, szép idő és hullámok... ez a látvány ami már majdnem elég lenne nekem és kicsi szívemnek, de elhatároztam, hogy megcsinálom ezt a küldetést, bár jelenleg annyit sem tudok, hogy mivan...
Nem sokkal előttem sétál egy alak aki után sietek és megszólítom
-Hééé halihóóóó várj meg!!-kezdtem a lábaimat kapkodni utána, és nagy nehezen sikerült is utólérnem. A szokásos bemutatkozás és mosolygós arccal néztem az alakra akit nem láttam még korábban
Majd vele akartam megtárgyalni merre menjünk tovább
-Mit szólnál ha meglátogatnánk azt a hajóroncsot érdekesnek tűnik, feltéve, hogy te is a kalózöbölbe tartasz. Deha nem akarsz velem tartani az sem baj ám... Óóó nézd ott egy hajó kint a vízen!
-mutattam a távolba az alak irányába és én szépen el is merültem a látványban... Nem sok ilyen hajót láttam életemben és most is remélem, hogy jobb emlék köt majd hozzá, mint a másikhoz....
-Szóóóval ha velem tartanál a roncshoz akkor gyere csak én én ballagok is arra asziszem'
-indultam is el ezzel a szóval és párszor visszanéztem ha a kis alak nem mellettem tartott velem.

Hosszú percek voltak amíg odaértem és egy az alján lévő lyukon másztam be, a hirtelen sötétségben nem is láttam semmit, így félve a rossztól elővettem a kaszámat, amivel egyben meg is jelent a gonoszságomat jelképező két szarv is....
Persze még rég nem szoktam meg őket és azzal a lendülettel le is fejeltem velük a hajó egyik gerendáját.... odabent pedig akármiféle papírt vagy térképet vagy akár élő valamit kezdtem keresni, szépen lentről felfelé haladva, persze ha értékes dolgot találok megpróbálom eltenni nemámmár ne tenném Razz

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Marluna Vas. Aug. 13 2017, 20:51

Egy kicsit meglepett a hátam mögül érkező hang. Meg is rezzentem egy kissé. Nem igazán tudtam volna túl messzire menni ezen a nehéz terepen, ezért inkább úgy döntöttem, hogy akár be is várhatom a hang gazdáját. A bemutatkozására csak egy halk morajlás volt a válaszom, jelezve, hogy ezt én nem tartom olyan jó ötletnek.
A hajóroncsot eddig észre se vettem, csak miután a lány felhívta rá az én figyelmemet is. Viszont a kalózöböl említése elég volt, hogy elfogadjam a javaslatát.
-Rendben, mért ne?
Nem veszthetek semmit, ha kettesben maradok egy keveset a lánnyal. Legfeljebb, ha nem viselem el a társaságát eggyel több halott már kit zavarna?
Csendben követem a lányt. Igazából már lényegtelen, hogy mekkora hanggal követem, hisz már tud a jelenlétemről, tehát meglepetésből nem fogok tudni rátámadni. Bár kétlem, hogy bármikor számítana rá. hogy megtámadják, én viszont mindig készenlétben figyelek mindenre (szinte mindenre) a környezetemben. Most, hogy egy gyanús személy is van a társaságomban, most ezt az ez az odafigyelés most megduplázódik, ha nem megtriplázódik. Bár így lassabb tempót is diktálok, de ez engem egyáltalán nem izgat. Ha kettesben akar nekivágni a felfedezésnek legfeljebb vár egy kicsit, míg én is a hajó roncsához érek, az se nagyon izgat, ha azelőtt felderíti és kifosztja a roncsot, mielőtt én elérném. Így bízhatok abban, hogyha van rejtett csapda, akkor ő sétál bele előbb, meg ha talál valami értékeset, legfeljebb később elveszem tőle. Legfeljebb attól kéne félnem, ha csapdát állít nekem odabent, de mért tenné, ha egyszer akkor is elintézhetett volna, sokkal egyszerűbben, amikor még nem tudtam az ittlétéről.
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Szomb. Aug. 19 2017, 12:34

Hajóroncs, legyen. Az oldalán van egy méretes lyuk, szóval bejutni nem nehéz. Bent haladni... na az már nem olyan egyszerű. Természetesen minden romokban, összetört gerendák akadályozzák a haladást, amit az elszabadult ágyúk döntöttek ki. Továbbá térdig érő vízben gázoltok, így többször is belebotlotok a ki nem látszó törmelékbe, megsemmisült hordók maradványaiba például. A kevés épen maradt hordóban elázott lőport találhattok, ami viszont nem mozdítható vagy használható, tehát csak dísznek van. Ami viszont nem dísz, az a rum, meg néhány gondosan lekötözött és behálózott láda, amiben vagy teljesen elázott minden, vagy nem. Rajtatok múlik, szenvedtek-e a felfeszítésükkel.
Ha a ládákkal nem szenvedtek, esetleg különváltok, akkor feljuthattok a fedélzetre. Ez is beletelik néhány percbe, a lépcső elég ramaty állapotban van. Beszakad alattatok, hiányoznak róla fokok, stb. A három árbocrúdból kettő eltört, az egyik ebből blokkolja az orr felé vezető utat. Lyukakat kell kerülgetni, a tatban a hajkormány mellett viszont találhattok egy részletes térképet, rajta néhány szép, piros meg fekete X-szel. Ebből kettő szigetekre mutat, a harmadik meg egy szárazföldi helyszínre, ami nagyjából abban az irányban van, amerre a nagy hegyek is.
Odalent, vagy éppen odakint viszont hangos röhögés hallatszik. Valakik az erdőből közelednek, és felétek tartanak. Megszökni sokáig tart, hacsak a sekély vízbe nem vetitek magatokat, cserébe nekik is sokáig tart, amíg veszélyt tudnak jelenteni rátok. Akár el is bújhattok. Vagy építhettek csapdát, bár még az is lehet, hogy nem is veszélyesek, csak olyanok, mint ti. Kíváncsiak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Szept. 17 2017, 11:43

Óóó igen ez a szép hajóroncs olyan...olyan roncs-Mondtam kicsit bugyután amikor beléptünk, mivel eléggé kellemetlen csend alakult ki közöttünk, én nem tudtam mit mondjak, ő meg, nos ő meg nem tudom miért szótlan volt.
-Amúgy én Lieselotte vagyok, téged hogy hívnak?-kérdeztem meg tőle éppen amikor egy ládát és pár rumot vettem észre ami talán nem díszítés, mint az eddigiek....
Odalépve kicsit nehezen feszítettem fel a ládát, de amint sikerült mindent elraktam ami hasznos lehetett. Utána az egyik asztal melletti rumos üveg kupacra lettem figyelmes és azokból is jó párat elraktam, egyet pedig felnyitottam és így szóltam:
-te ittál már ilyent? Azt hiszem Rum a neve. Hmm kalózok sokat isznak ilyet...-tartottam felé kínálólag, de ha kér is vagy nem is én megkóstoltam, nem sokat csak épp a nyelvem hegyével.
-Én felmegyek a fedélzetre jössz te is?-néztem rá kedvesen, igyekeztem a hideg páncélját megtörni, pár kedves mosollyal, szóval...

Sajnos nem tudom itt ezzel a hajóval mi történt, de ahogy felfelé mentünk jó pár lépcsőfok el volt törve, így ahogy elöl haladtam igyekeztem a másik lánynak segíteni, nehogy leessen.
Fent én a hajókormány felé siettem, mert régóta megakartam egyet jó szorosan fogdosni. Razz
Amikor odaértünk viszont egy térképet láttunk, és a rajta jelölt pontokat bejelöltem a térképemen, majd valamire figyelmes lettem:
-nevetés. ez nevetés? Azt hiszem jön pár kedves ember. Menjünk köszönteni őket! Bár még messze lehetnek... Szerinted mi tévők legyünk?-néztem a remélem mellettem álló lányra Razz

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Marluna Hétf. Szept. 18 2017, 07:30

Követtem a lányt. Nem volt okom nem követni. Aztán meg, a roncs nekem is furdalta a kiváncsiságom. Nem igazán volt több belülről annál, ami kívülről is látszott. Egy roncs. Ezt az ideiglenes társnőm sem felejtette el hangoztatni. Csak megforgattam rezignáltan a szemem, ennyit azért én is meg tudtam állapítani, nem kell a segítsége. A lőport esetleg megérné kiszárítani. Bár nem tudom, milyen fegyverrel lehetne használni.
-Red.
Feleltem a kérdésére a lehető legrövidebben. Nincs sok értelme fölösleges párbeszéddel pazarolni az időt. Bármelyik pillanatban visszajöhet, akihez a roncs tartozik, vagy az, aki azt hiszi, hogy a roncs hozzá tartozik. Mi másért lennének itt a lekötözött és a behálozott ládák viszonylag ilyen jó állapotban? Ha valakinek csak a láda kellene nem vesszödne azzal, hogy lekötözze, vagy behálozza, egyszerűen elvitte volna őket egyesével.
Szó nélkül segítek a lánynak kinyitni a ládát, amit kiszemelt magának.
A rumra csak megráztam a fejem, a kérdésre, és a kinálásra is. Viszon mikor belekóstolt, egy kicsit feljebb döntöttem az üveget játékosan, hogy a vártnál egy kicsivel nagyobb kortyot igyon.
Ha kérdőre vonna, csak mosolygok a kérdéseire.
Csak bólintok a kérdésére, mi szerint meglátogatná a fedélzetet, és vele tartok-e. Nem volt sok kedvem egyedül maradni a roncs belsejében. Óvatosan, egymást segítve kapaszkodtunk fel a fokokon. Az a kis hecc dobott egy kicsit a hangulatomon, de még mindig nem voltam beszédes kedvemben. Némán követtem a lányt, én viszont nem csak lemásolom a térképet, hanem el is veszem azt a helyéről, ha sikerül.
-Szerintem nem túl jó ötlet felkészületlenül bevárnunk őket. Főleg ha igazam van, és megdézsmáltuk a készleteiket.
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 23 2017, 11:12

Ha nem is rettentő alaposan, de azért felfedezitek a hajó belsejét. Még egy ládát is felnyitottatok, de ebben speciel nincs semmi értékes, legalábbis számotokra. Régi stílusú lőfegyvereket találtok, de akárcsak a lőpor, ezek is csak dísznek vannak, használni nem lehet őket. Már csak azért sem, mert csurom vizesek. Viszont ha le akartok esetleg részegedni, akkor Liese elég rumot rakott el hozzá, azt hiszem. Odafent megtaláljátok a térképet, Marluna el is tudja rakni azt. Kérdés, hogy mit kezdetek vele.
Ami a váratlan látogatókat illeti, az erdőből egy húszas évei végén járó nő bukkan elő, mögötte pedig az éktelen röhögés forrása, nagyjából féltucat férfi. Van köztük magas, nagydarab, van köztük kissé és nem kissé pocakos, de elég durva az összes külseje. Mindegyikük járása kicsit bizonytalan, valószínűleg nem szomjasak már, kivéve egy fiatal kölyköt, aki kissé bosszúsnak tűnik. Őket várjátok perpillanat. Van pár percetek, hogy eldöntsétek, mit tesztek, de ha sokáig haboztok, akkor csak az marad, amit Liese javasol, vagyis tárt karokkal várhatjátok őket.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Okt. 17 2017, 17:07

-Hmmm nem tűnnek nagyon rémisztőnek, bár mondjuk egy zombi is kellemesebb látvány....-néztem rá a közeledő csoportra és azon gondolkodtam mit is kéne tenni...
-Red mit szólsz ha csapdákat állítunk? Mondjuk...nem tudom...van ötleted?- kérdezősködtem tőle, hátha van produktívabb terve az enyémnél:
-mondjuk valamilyen taposó csapda kéne, vaagy ha kiöntünk pár innivalót a padlóra azon elcsúszhatnak, vagy nem tudom jobb ötletem nincs....

Ekkor gondolkodtam el azon, hogy valószínüleg álnevet használ, mert nem hiszem a rendes neve Red lenne... bár.... sokan használnak Nick nevet egy játékban és végső soron ez az.... Akkor lehet én voltam buta, hogy a rendes nevemet adtam meg? Ááá jól tettem szerintem, hogy ezt adtam meg.... végülis ez lett az életem... vagy mi....
-Am Reed, akkor megakarjuk őket lepni? És ha játékosok? És ha sikerül és játékosok akkor mi lesz velünk?
Jogosak voltak az aggájaim, hiszen ha játékoson és megtámadjuk őket akkor sárgák vagy rosszabbak leszünk... és nem vagyok elég erős egyedül túlélni pirosan....
-Am Red-mentem oda félősen-melletted vagyok bármi is legyen, csak kérlek vigyázz rám....-igen, döntöttem, és mellette vagyok és segítek neki, ha viszont vigyázz rám, ha besárgulok, bár akkor Tachi és nővéreim segítségére is számíthatok remélem.... az nagyon jól esne, ha még úgy is mellettem állnának...

Amint lehetett és összeraktuk a tervünket Red-del. Én is mentem, sürögve forogva rohantam, hogy a gyorsan összedobott tervünk sikerüljön, hiszen ha tényleg megloptuk őket, vagyis én főleg Razz ,akkor nagyon morcik lennének ránk és az ugye nem jó nekünk, mert a végén még bántanának minket és én nem vagyok egy szuperhős, hogy ork kinézetű férfiakat verjek a padlóhoz félkézzel… inkább az elegánsabb módszereket szoktam választani… Bár tény ami tény látványos lenne, most hogy elképzeltem hehe

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Marluna Pént. Nov. 03 2017, 11:02

-Zombi, zombi. Nem... A kalózok mindenképpen jobbak, mint a zombik.
-Persze állíthatnánk csapdákat. Viszont..

Ezeknek a csapdáknak az ötlete önmagukban is hülyeség. Mármint önmagukban nem lenne az. Viszont a tengerparton egy félig elsüllyedt hajóroncsban? pff.. Sok értelme nincs a víz alá rejteni a csapdákat. Ezek anélkül is elcsúsznak, hogy bármit kiöntenénk.
-Nem, szinte biztos vagyok benne, hogy ők nem játékosok, hanem a kalózok, akikről a szóbeszédek szólnak. Vagy óriási nagy szerencsém van, hogy csak azután jelentek meg, hogy megtaláltam, amit kerestem, nem pedig akkor kajtattak vissza, mikor még a partot fürkésztem. Vagy, ami a valószínűbb, a hajóra lépéskor elindítottunk valamit, ami idevezette ezeket az alakokat.
Tényleg ennyire megbízna bennem? Nincs rá igazán semmi oka. ehet, hogy észre se vette volna, hogy vörös az indikátorom, vagy ennyire toleráns lenne velük szemben?... Ami azt illeti, nekem sincs semmi okom nem kihasználni ezt a bizalmat. Egy pillanatra meghatott ezzel a közvetlenségével, és elgondolkoztam rajta, hogy segítek neki...
Végül is, talán ketten könnyebben megtaláljuk, amit keresek. Megráztam a fejem.
-Nincs értelme bevárni őket, itt övék lenne a hazai pálya előnye. Amiért jöttem, azt megtaláltam. Szóval készülj fel arra, hogy futni fogunk.
Rámosolyogtam a lányra. Még mindig vívódtam magamban, hogy megkötözve itt hagyom a kalózoknak, és egy kevés egérutat nyerek előlük.
Viszont egy apróság. A térkép. Ő lemásolta a koordinátákat, és ha mázlim van voltak ezek annyira önteltek, hogy soha nem gondolták volna, hogy valaki ellopná tőlük az egyetlen példányt, ami elvezeti őket ezekre a helyekre, és nem másolták le. Ráadásul remélhetőleg vannak annyira részegek, hogy ne tűnjön fel nekik azonnal a hiány, és a felfordulás is kerülje el a figyelmüket. Ha pedig itt hagynám a lányt, akkor a nála lévők koordináták segítenének megtalálni engem. Már ha időben felismerik a lehetőséget.
-A többit majd megbeszéljük, mikor sikerült lelépnünk.
Ha elfogadta, amit mondtam, próbáltam úgy kimászni, hogy ne vegyenek észre az érkezők, és a hajó oldalához simulva lassan botladoztam a hajó egyik vége felé, majd intettem a lánynak, hogy kövessen. Remélhetőleg ők sem mozognak ügyesebben, mint mi, és sikerül elég nagy előnyt szereznem, mielőtt bármit is észrevennének..
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 05 2017, 19:23

Szóval ti olajra léptek, amíg megjönnek a kalózok. Kimásztok a roncsból, és elindultok a hajó tatja felé, a látogatókkal ellenkező irányba. No, tekintve hogy ott csak a tenger van, ezért vagy úsztok egy csomót, vagy megpróbáljátok megkerülni a hajót, és úgy eliszkolni, gondolom én. Bár hallgatózás híján nem halljátok, mit beszél a nő, de én azért leírom, hogy két embert kint hagy a parton, ők őrködnek, amíg a fosztogatók átkutatják a roncsot. Néha hallatszik valami éktelen nevetés bentről, a zajok alapján zuhannak és törnek is dolgok talán, de amúgy béke van és szeretet. Merre tovább? Úsztok? Ha igen, merre? Vagy megpróbáljátok kicselezni, leküzdeni, elkerülni a két melákot a parton?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 30 2018, 11:28

Inaktivitás miatt lezárom a küldetést, jutalmatok 20 exp és 30 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Caldera tó kincse Empty Re: [Küldetés] A Caldera tó kincse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.