Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 06 2017, 12:11

A vaktában vagdalás közben éreztem, ahogy az íj eltalál valamit. Egy pillanatig rlgondolkoztam, hogy akkot is ekkora szerencsém lett volna, hogyha a távolról próbálom meg vaktában eltalálni.
Mikor egymás után a másodszor használta egy ruhájának a képességét, elgondolkoztam négány pillanatra.
Ilyenkor is meglátszódik a kettőnk közti különbség. Egyszerűen nincs olyan készletem, hogy ilyen cuccokat beszerezzek, vagy ha van is, fogalmam sincs, hogy melyik kovácsot kéne felkeresnem vele. Az Artemis-sel azt hiszem, szerencsém volt. Vagyis volt egy olyan ismerősöm, akinek rendelkezésre állt a keret egy része, és nálam akarta látni a legendás fegyvert. Bár szerintem Sayával jobban járt volna, mint velem. Mármint az Artemis. Nála jobban kiteljesedett volna az ereje.
Oké, higgadj le egy kicsit. Nem lehet véletlen, hogy pont akkor sikerült eltalálnod, mikor heccből közelharcra váltottál. Ráadásul nem ő az oka, hogy alulinfornált vagy. Rá nincs semmi okod dűhösnek lenni. Ha lenne is, nyugodj le egy picit.
Vettem egy mély lélegzetet. Semmi okom apróságok miatt felhúzni magamat. Általában gondolatban is próbálom elkerülni az írigykedést, most viszont egy pillanatra elszaladt velem a ló.
Az én hülye ötletem sült el balul, de ha belevágtam valamibe, azt be is fejezem. Ismét megpróbálom kiegyenlíteni az esélyeket. Már ha lehet ilyenről már szó a harcnak ezen szakaszában. Most viszont okulva a kapkodásomból következő esetleg hibából, a fegyverkezelésemet próbáltam feljebb tornászni. Természetesen rizíkós vállalkozás, de aki nem kockáztat, az nem nyerhet.
Figyeljétek meg, amint visszaváltok távolharcba, megint mellé fogok lőni. Na mindegy, ha egyszer így alakult, akkor így alakult. Ez ellen már nem igazán tehetek semmit.

Hp 93-74=19/250
Csp: 94-52: 42
Sikeres képi esetén Cear feláldoz 15 hp-t, és megnő az FK-ja 3-mal.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 06 2017, 12:11

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Nov. 06 2017, 22:50

Úgy tűnik, a szerencse egy harc erejéig mellém szegődött. Furcsa érzés, hogy végre valami nekem is sikerül, végre nem bénázok, és végre esélyem lesz megnyerni egy párbajt. Mondjuk korábban is volt győzelmem az arénában, de azok egyike sem az én érdemem volt. Ha Hinari nem teszi oda magát, akkor ugyanúgy vesztek, mint ahogy szoktam. Azelőtt pedig Szophie volt a csapattársam. Ott Szo és Vezér már alapból létszámfölényt jelentettek az ellenfélnek. Arról nem is beszélve, hogy ő már akkor a fronton harcolt, amikor a rendszer még velem az igazak álmát altatta... Akkor még minden más volt. Azóta már ő sincs velünk. Legalábbis nem úgy, ahogy ismertük...
Egyéni arénában viszont eddig mindig kikaptam. Persze nem mutattam, hogy ez zavar, és valamilyen szinten ment az önámítás, hogy ugyanúgy fejlődök, ugyanúgy kapom az expet, mintha győztem volna. Ami persze csak részben igaz..
Jelen helyzetben viszont úgy tűnik, fordul a kocka. Vagy csupán Ceart a rendszer még hozzám képest is nagyobb balszerencsével sújtja? Nincs kizárva, hisz ilyesmire szokták mondani: "Vakok közt félszemű a király". Sok szempontból mintha a korábbi önmagam látnám magam ellen. Hasonló események formálták a sorsát, és most hasonló folyamatok játszódnak le benne, mint anno bennem. És a rendszer minden tettünket kielemzi, mindent tud rólunk, ami számokkal valamilyen módon leírható. Tudta nálam is, hogy amíg a mélyben voltam, és nem akartam igazán harcolni, felesleges új képességeket adnia. És érzékelte a változást, talán még előbb is, mint én. Mindenesetre a harc után tanulságos lesz beülni valahová beszélgetni. Talán ezúttal rajtam lesz a sor, hogy valakit kirángassak a gödör aljáról. Hasonlóképp, ahogy anno Hinari tette velem is...
Majd egy lámpás a fa tetejéről pont a fejemre esett. Hogy miért, azt csak Kayaba tudja, de lehet Cearnak volt hozzá valami köze. Nem tudom... Ahogy azt sem, meddig is merengtem el a gondolataimban. Lehet mindössze pár másodperc telt el, de hosszú perceknek érzékeltem az elmúlt időt. Persze az is lehet, hogy tényleg percekig bambultam el látszólag a semmin. Nincs kizárva.
Miután visszatértem a valóságba, először elkezdtem tekintetemmel keresni az ellenfelem. Ez fontos lépés, különösen egy íjász ellen, aki esetleg pont azt várná, hogy mint a félőrült elindulok valamerre, aztán pedig szép sorban kapom az áldást, egyiket a másik után. Majd miután észrevettem, vagy legalábbis sejteni véltem, hogy hol lehet, kerülőúton indultam felé. Majd amint sikerült a közelébe érnem, lendítettem a nodachit. Ha most betalálok, akkor megvan az első párbajgyőzelmem. Viszont ha mégsem, akkor még ezért egy kicsit még dolgoznom kell...

// Egy támadás, alsó kocka nodachira megy (találat és 6-os dobás esetén 6 tűzsebzés, egyéb esetben semmi)

210/210 HP, 73 páncél, 35/255 CSP

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 06 2017, 22:50

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Cardinal Kedd Nov. 28 2017, 14:41

Osu!

Lezárom az arénát. Jutalmatok 120 exp és 320 arany, Artemis 30 expet kap.

Ozirisz: +10 pont
Cearso: +2 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear - Page 2 Empty Re: [hardcore] Árnyékok a múltból - Ozi(?) vs Cear

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.