Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deisu vs Cear

3 posters

Go down

Deisu vs Cear Empty Deisu vs Cear

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 24 2016, 18:26

Most jó kedvemben voltam. Részben meg teljesen el voltam keseredve. A shu elleni harc kétes érzéseket támasztott bennem. Ezután volt még néhány dolog, amit elég gyorsan el kéne intéznem. Például azt, hogy minél gyorsabban lépjek néhány szintet, hogy legközelebb olyan dologgal rukkoljak elő, ami talán meglepetés lehet a sárkány számára. 
Ennek már több, mint két hónapja. Azóta nem is néztem aréna felé. Bár ahogy nézem a tavasz sok másik embernek is elvette a kedvét a küzdelemtől. A nyilvános ranglista gyakorlatilag azóta érintetlenül áll. Biztos nem így lenne, ha az utóbbi időben nem Asuval foglalkoztam volna leginkább.
Nem tehetek róla. Vagyis egy kicsit mégis. 
Olyan sok apró döntés volt, ami végül ide vezetett. Így utólag visszagondolva, talán én is akartam ezt.
Ha hallgatok az ösztöneimre, és az eszemre a szívem helyett, mikor Asu felfedte előttem a titkát, akkor most valószínűleg nem kötünk ki ebben az állapotban.
Ha nem viszonozom azt csókot, akkor az az este homályba is merült volna ezen a téren.
És végül, ha nem döntök úgy, hogy elmondok neki mindent, akkor még most is azon vajúdnék, vajon mit szólna ezekhez a dolgokhoz.

De már megint túl sokat gondolok Asura. Pedig pont azért jöttem el az arénába, és hívtam el a lányt, akivel a kazamatában találkoztam. Ott nem tudtam rendesen bemutatkozni, és valahogy most akartam egy kicsit feljebb kerüljek a ranglétrán, még mielőtt ismét szembekerülnék Shuval és Timidussal. Két legyet egy csapásra, megismerkedek valakivel, és hasznot is húzhatok belőle.

Az aréna előtt várom a lányt, és most nem fogadom el senki más kihívását, arra hivatkozva, hogy várok valakire. Ami lényegében igaz.

29-es szint:



spec itemek: artemis, gyémánt mellvért, és Kaszás rettegett köpenye

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Deisu vs Cear Empty Re: Deisu vs Cear

Témanyitás by Desdemona Kedd Május 03 2016, 01:29

Nem is tudom, hogy mikor is jártam utoljára az arénában. Valahogy sose vonzott ez a hely, ugyan néhányszor már jártam itt és szerencsémnek köszönhetően egész jó helyet kaptam a ranglistán. Amit furcsa mód sikerül megőriznem úgy, hogy nem is jártam ide és nem állt szándékomban megvédeni a helyem vagy feljebb jutni, ezek szerint mostanság mások sem nagyon fordulnak meg erre. Bár ezt volt szerencsém észrevenni, akkor mikor megérkeztem végre a helyszínre. Amilyen forgalmas hely volt, most annyira kihalt. De, hogy mit keresek én ott, ahol most a madár se jár? Nos, hála annak, hogy elkezdtem látogatni a kazamatákat a legutóbbi, elég csúfos látogatásom után, most ide invitált az egyik személy, akivel volt szerencsém egy csapatba kerülni akkor. Ugyan, eredetileg nem igazán szándékoztam elfogadni a meghívást, hisz a pvp harcok azok, amik tényleg messze állnak tőlem. Viszont az tényleg siralmas volt, amit akkor ott a völgyben produkáltam és valahol szerettem volna bebizonyítani, hogy én annál jobb vagyok, no de ezt sem az ellenfelemnek, hanem magamnak. No, meg tényleg nem árt néha elődugni az orrom a kis odúmból. Az tény, hogy magamnak való vagyok, de mióta a játékba kerültem kissé átestem a ló túlsó oldalára. Viszont most nem a lelki bajaim a fontosak, talán nem ártana végre megkeresnem az illetőt, akik ide hívott és valószínűleg vár is engem. Nem volt nehéz megtalálnom a férfit, hisz nincsenek ma itt olyan sokan, csupán végleg rá kellet magam szánnom arra, hogy odamenjek hozzá és ténylegesen is belevessem magam abba, ami miatt idejöttem ma.
-Örvendek ismét, Cearso-san... ugye?
Ugyan Aisu súgott a nevét illetően, hisz neki nem gond memorizálni a dolgokat, viszont még is csak jobb biztosra menni.

20.szint
Hp: 125 |FK: 38 |E: 11 |I: 41 |K: 26 - Csp: 130 |Gy: 35 |S: 24 |P: 75

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Deisu vs Cear 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Deisu vs Cear Empty Re: Deisu vs Cear

Témanyitás by Cearso Kedd Május 10 2016, 19:32

Reménykedtem, hogy a kihívásom nem talál süket füleket, és a lány a múltkori kudarc ellenére, vagy éppen a kudarc miatti bűntudat miatt elfogadja a kihívásomat.
Persze ahogy itt ácsorogtam egy ideig azon gondolkoztam, hogy mit fogok én csinálni, ha végül nem jelenik meg a kiválasztott ellenfelem. Annyira azért nem biztos, hogy rossz néven venném, hisz nincs semmi tényleges oka arra, hogy küzdjön ellenem. 
Mondjuk ha ez történne, akkor sem hiszem, hogy annyira magamra venném a dolgot. Valószínűleg az történne, hogy fognék valakit aki éppen a környéken tartózkodik, és azt hívnám ki egy küzdelemre, ha meg nem fogadja el, akkor jön a következő, majd a rá következő, egyszer valaki úgyis ki fog állni ellenem, és akkor meg is feledkezem, hogy mért is jöttem el eredetileg erre a helyre. Annyira meg nem hiszem, hogy peches lennék, hogy azok közt, az emberek közt, akik megfordulnak ezen a helyen egy se lenne, aki hajlandó lenne kiállni ellenem. Nem, ez szinte a lehetetlennel egyenlő, hiszen annyira nem vagyok közismert. Vagy legalábbis remélem, hogy nem tartozom a közismert kategóriába, hogy az arcom miatt azonnal megijedjenek a tőlem való küzdelemtől.
Aztán egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el az ajkamat, mikor végül megláttam a lányt közelíteni.
-Pontosan úgy, ahogy Desdemona kisasszony mondja. Én is örvendek az újbóli találkozásnak.
Nem is hazudtam, hisz az hogy megjelent nagy valószínűséggel nem jelenti azt, hogy a következő pillanatban azt mondja, hogy csak azért jött el ide, hogy annyit mondjon, hogy nem akar küzdeni ellenem.
-Nos, szeretnétek valamit mielőtt bemegyünk?
És ha igenlő választ adott, akkor megvártam mit akar, ha pedig nem mondott semmit, vagy nemmel válaszolt, akkor elindultam a bejárat felé.


Cear kétszer gyorsabb
Cearnak 2-est kell dobnia (legalább) sikeres találathoz
Desnek 4-est (íjász kasztbónusz miatt)

Des képességei 3-astól működnek
Cearé 4-estől.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Deisu vs Cear Empty Re: Deisu vs Cear

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 11:19

Letelt a három hét, lezárom az arénát. Jutalom harc híján nincs.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Deisu vs Cear Empty Re: Deisu vs Cear

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.