Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Néma királynő és fehér király

+3
Tsubaki Sawabe
Kiwi
Chakna
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Chakna Csüt. Aug. 03 2017, 17:48

Elnézést kérek a késlekedésért, elhavazódtam kicsit, a hét végéig mindenképpen érkezik a mese ^^

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Chakna Vas. Aug. 06 2017, 21:56

Liese kérdésére Regina egy pillanatig csak néz maga elé, majd kifejezéstelen arccal válaszol:
-A sólymos fiúnak igaza van. A legjobbat lépem, amit lehet. - Nem húzza fel magát Akichi szavain. NPC, nem ember… Nem téved. A programja viszont rejthet kapukat, hiszen nyilván nem legyőzhetetlen ellenfélnek van itt az első szinten… Rolling Eyes Tervezgetni pedig szabad, nincs büntetés, csak ne feledjétek hogy türelmetlen nő, úgyhogy ne húzzátok el túlságosan a lépést Smile
Lux figyelmesen hallgat mindent amit beszéltek, a papírt hozzászólás nélkül továbbítja ha hozzá kerül. Chakna pedig Reginát figyeli komoly kifejezéssel.
Regina valóban nem vette észre hogy ő is beszállt a kommunikációba… A következő adandó alkalommal a következőt írja a cetlire:

Chakna írta:Ha sikerült az üzenetet észrevétlenül eljuttatni hozzám, akkor mást sem fog észre venni… Ezt talán ki kellene használni. De csak semmi látványos, apró lépésenként haladjunk, hogy ne vegye észre akkor sem mikor már figyel.  Ne lepődjetek meg, megpróbálok valamit. Lux: Mond be a lépést ha mindenki olvasta

És ha mindenki megkapta az üzenetet, Lux bemondja a lépést, miközben pedig Regina a következő lépésen gondolkodik, majd a bástyájával leüti a gyalogotokat, Chakna egy gyors, és halk mozdulattal előrébb tojs a lábával a mellette álló gyalogot: És voala, semmi nem akadályozza, Regina nem veszi észre az óvatos mozdulatot, így a gyalog egyel előrébb kerül.


Három körötök van lépni
Eddigi lépések:


Bástya H1 -> H3
Futó C8 X H3
Futó F1 X H3
Rövid sánc O-O
Gyalog G5 X F6
Bátya X F6


Határidő: Augusztus 21
Sorrend: Liese, Kiwi, Akichi, Yuuki (A 2 napos szabály él továbbra is)


Így néz ki a tábla:
[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Nyvtel10

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Aug. 08 2017, 19:00

~Akkor ennyi? El is dőlt mit lépünk... de vajon Chakna mire készülhet? Hmm remélem nem lesz baj belőle az elég rossz lenne....~ tekergett az agyam... Nem tudom mi lehetne az amit Chakna tenni tudna így csak figyeltem mi is fog történni, közben már a következő lépésen gondolkodtam. Nem nem lenne jó tolni a vonalakat és védekezni sem nagyon tudunk....
Közben Lux bemondta a lépésünket, a paraszt le is ütötte a másik bábut és erre Regina gyorsan válaszolt... mint egy gép, úgy ütötte le bástyával...
~Igen ez várható volt....~gondoltam, majd Chakna tette amit írt... próbálkozott... és amikor erre Regina nem lépett semmi, nos hogyan is mondjam az állam nem hogy leesett.. alig tudtam vissza felvenni XD
~Ennyire egyszerű lenne átverni? Nem lehet ennyire egyszerű, valami turpisság van itt, nem!nem! Nem és nem lehet ennyi!-fakadtam ki magamban... szerencsére jól rejtettem az érzéseimet, annyit kivééve, hogy szemeim nagyot kerekedtek....

Két percig álltam mereven legalább.... hanem tovább és amikor a papíros hozzám ért.. ránéztem és csak pislogtam úgy 5 másodpercig még....
IGEN! Ennyire ledöbbentem
DE nagy nehezen felvettem a papírt és ráírtam a legjobb és egyértelműbb lépést
Liese írta:-Chakna neked kéne a F3-ról G4-re lépni (jobbra srégen előre)
Ezután adtam tovább megint a papírost ugyanarra....
Remélem másnak is van ötlete nem csak nekem, mert így picit nehéz lesz...

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kiwi Kedd Aug. 08 2017, 21:12

Az események lelassultak, de mit is várunk? Sakkról van szó, tehát önmagában egy számomra unalmas játék, aminek persze megvan a maga oka, méghozzá az: Hogy nem tudok játszani. Azok számára, akik tudnak játszani és jóval előre kombinálni. Létszámnak vagyok csupán, eleinte ameddig nem éreztem úgy, hogy valaki… tudja is, hogy mit csinál, addig próbálkoztam, most pedig visszahúzódtam a saját kényelmembe. Az üzenetek repkedtek. Az npc-ről, kiderült hogy logikus húzásokat lép meg, elolvastam és Liese-nek továbbítottam az üzenetet. Ekkor pillantottam oda, amit figyel és láttam meg Chakna mit csinál pontosan.

Ijedten pillantottam arra a területre, majd abban a pillanatban elkaptam a tekintetem, és Yuukira pillantottam. Megszeppentem és vártam a büntetést… ami, úgy néz ki elmarad. Elolvastam Lie, üzenetét majd aláfirkantottam, hogy egyetértek. Bár… reméltem, hogy nem utólag kíván valamit a „királynő” kezdeni magával, és velünk… Az üzenetet Yuukinak küldtem tovább. Felsóhajtottam, felülnézetben képzeltem el, merre is kerülne a lány. A lépés értékét nem igen tudtam hova tenni, de úgy gondoltam, ez majd idővel fog kialakulni. Luxra pillantottam, megkíséreltem egy bátorító mosolyt küldeni felé, majd Yuukira emeltem a tekintetem. Nem tudom miért, rossz előérzetem támadt, de nem adtam neki túl sok jelentőséget. Nekem gyakran vannak ilyenjeim, ami akár a semmiből is képes felbukkanni. Jobb híján, ameddig vártunk próbáltam összerakni a képet, és figyeltem a többiek arcát, reakcióját. Amikor nem történt semmi Chakna csalása után sem, egy biztató bólintással jutalmaztam, és persze csillogó szemekkel. A jobb lábam, idegesen járni kezdett és külön ügyelnem kellett rá, hogy ne tartson sokáig. Akichire terelődött a figyelmem, majd a madárkájára.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Akichi Murai Szomb. Aug. 19 2017, 13:38

~Szóval igazam volt. Akkor csak annyi dolgunk van, hogy azt a boszit erőltessük egy olyan lépésre ami végül is csak a mi malmunkra fogja hajtani a vizet, mi?
Már neki is kezdtem a gondolkodásnak mi legyen a következő lépés. Először is a biztonságos lépéseket vetettem fel.
~A királynőnk bajban van egy kicsit a bástya miatt, de feltehetőleg nem fogja azt feláldozni, hogy végezzen vele.
Körbepillantottam és az egyik védekező lépés már kezdett kirajzolódni. Rá néztem Liese-sanra és az ő lépéseit figyeltem. Ha sikerülne őt egy bizonyos irányba kérnem talán mindenki biztonságban lenne.
Sajnos nem látok semmi más lehetőséget, de remélem a többieknek legalább sikerül valamivel előrukkolniuk. Mindenesetre elkezdtem mocorogni úgy, hogy jelezzem a többieknek, szeretném a jegyzetfüzetet ugyanis van egy ötletem. Annyira nem próbálkozom a jelzéssel hiszen ez még nem teljesen tiszta a fejemben. Azonban mégis csak ötlet volt így azt kezdtem kibontani az elmémben hátha sikerülne több körre is beosztani és még a többieknek is tetszene.
Szívtam tovább a levegőt és Skyfallerre néztem. Kicsikém még szuszogott, de ha jól sejtem még egy kis idő és ő is készen fog állni a továbbiakra.


//még egy kör és Sky felébred//

_________________
[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Aug. 28 2017, 09:32

/Bocsi a váltásért de valahogy most jobban megy az írás ha E/3-ba teszem/

A lány továbbra is egy helyben ült és figyelte az eseményeket. Ahogy az várható volt a bástya rögtön leütötte a gyalogot és még Regina ezen a nem túl kiszámíthatatlan lépésen agyalt, Chakna kis turpisságot követett el. Az njk figyelmét ugyan a csalás elkerülte, Yuukiét azonban már nem még ha csak fél szemmel is figyelte az eseményt és ahogy a többiek ő is a büntetésre várt. Összenézett Kiwivel aki láthatóan megrémült, hogy mi lesz ebből. Hát még ha tudta volna, hogy mit tervez a kis szőkeség. Miután megkapta az üzenetet csak mélyet sóhajtott. Megint nem tudott mit hozzászólni az egészhez. Utálta elismerni de a stratégiai tervezés nagyon nem az ő asztala, pedig kitartóan próbálkozott. Egyszerűen nem az ő stílusa. Nem szerette túl agyalni a problémákat még ha folyton erőltette is a logikus gondolkodást és ez hatványozottan igaz volt a csapatjátékra. A pontjai és a képességei sem ezt a vonalat tükrözték. Talán ha a segítőkészsége nem lenne ennyire erős el sem vállalja a küldetést. Márpedig segíteni akar Luxnak de ezt csak a maga módján megtenni így hát végül elhatározta magát és felállt a földről, kezében továbbra is ott szorongatva a papírfecnit.
- Bocsi srácok, de én ezt már szörnyen unom. - Szólt oda a többieknek miközben összegyűrte a kezében lévő fecnit és a földre dobta. - Egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy szimpla sakkozással meg tudjuk verni a boszorkát szóval Yuukisan fogom megoldani a problémát. - A fiatal harcművész magabiztosnak tűnt, nem is volt oka kételkedni hisz a tények látszólag az ő oldalán álltak. Itt voltak az egyes színt védett övezetén kívül. NJK ide vagy oda de itt őt sem szabadna védeni semminek. Ezen a szinten a bossnak is legfeljebb százötven élete volt amit Yuuki szinte önmagában meg tud ütni de ezt még tetézi a hatalmas gyorsaság különbség is. Tehát a boszorkány nem lehetett ellenfél számára. Az egyetlen hátrányt a képessége okozhatta, hisz a táblán nagy hatalma van, de ha nincs ideje reagálni sokra nem megy vele. Yuuki teleportáló képessége pedig pontosan ezért van. Minél kevesebb időd adjon ellenfelének a cselekvésre és a reagálásra ráadásul attól sem kellet tartania, hogy ne tudna oda teleportálni hisz a rendszer a kisméretű "ugrásokat" mozgásként kezelte így a siker rátája száz százalék.
Csupán egy apró villanás az egész és már közvetlen Regina előtt termett. A lány gyakorlott mozdulattal sújtott le a kardjával, gyorsan és pontosan kettészelve a levegőt és tervei szerint a boszorkányt, majd újra és újra, annyiszor amennyiszer csak a gyorsasága és kitartása engedte. Nem törődött azzal, hogy ezzel újabb büntetést vonhat maga után vagy valami sokkal rosszabbat sőt remélte, hogy ha véget nem is vet a küldetésnek de valami történni fog, mindegy mi csak végre csinálhasson valamit.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Chakna Hétf. Szept. 11 2017, 00:22

A megfelelő pillanat és szerencse. Ez kellett hozzá, hogy Chakna kis trükkje sikerrel járjon.  Liese ledöbbent, de így is sikerült kieszeljen valamit, amire Chakna némi gondolkodás után (és anélkül, hogy Regina láthatná) apró mozdulattal bólint.
Kiwi kissé megijedt, és a büntetést várva Yuukira pillant,de látva hogy nem történt semmi, megnyugszik, és ha jól sejtem tervet kezd szőni, majd Akichire és Skyra néz. 
Előbbi elgondolkodott, utóbbi pedig még alszik.
Yuuki pedig úgy néz ki felbátorodott ezen. Csakhogy valamit elszámolhatott, mert nem Regina előtt terem (A kocka nem szeret..) Hanem az előtte álló ló előtt. Ellenben a királynőt úgy tűnik eléggé meglepi, hogy újra próbálkozik, így lehetséges, ha a szőkeség elég gyorsan észreveszi a hibát, hogy így is előnyötökre tudja fordítani a helyzetet (reménykednék a helyetekben). Chakna pillanatok alatt készenlétbe helyezi az íját, hogy azonnal tudjon segíteni ha kell, Lux pedig kétségbeesetten figyel, még fel is sikkant, láthatóan aggódik, Yuukiért is, és a szekrényben örzött kincséért is.




Nos? Hogyan tovább?

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 24 2017, 15:47

Mikor Yuuki megszerezte a képességét amivel teleportálni tud, napokat töltött gyakorlással. Bár a képesség önmagában elég egyszerű, a pontos használata cseppet sem volt könnyű feladat. Nincs fájdalom mégis kellemetlen érzés volt vissza gondolnia mikor egy-egy elhibázott "ugrást" követően métereket zuhant egy fáról, fennakadva a útba eső ágakon. Vagy épp az émelygés és erős hányinger érzése mikor egy teljesen más irányba érkezik meg mint a kiinduló pontnál. Idővel megszokta a képességgel járó kellemetlenségeket és többnyire tökéletesen hajtotta végre, de kivételek mindig vannak. Ez is egy ilyen eset volt és Regina helyett a huszár elé keveredett. Szerencsére kellő tapasztalattal rendelkezett, hogy gyorsan tudjon reagálni a váratlan eseményre és akár még az előnyére is fordítsa. Igen, akár szerencsésnek is mondható hisz a bábú eltakarhatta őt a boszorka szeme elöl. Járhatott volna rosszabbul is. Csupán egy picit kellet kihajolnia oldalra, hogy a kard hegyével a nőt célozva és felé szúrva. A távolság nem volt akadály a penge egy pillanat alatt hosszabbodott meg és könnyedén elérhette az ellenfelet és mire ez bekövetkezne ő már oda is szökken, hogy a többi támadást is véghez vigye mint ahogy eredetileg tervezte. Igyekezett kizárni a zavaró tényezőket a fejéből mint amilyen Lux sikítása volt. Erős volt a késztetés, hogy hátraforduljon. Nincs baja, gondolta a lány és pillanatok alatt elhessegette a képet, hogy Regina gyorsabban reagált mint gondolta volna és máris büntetést kapnak. De ez csak teória, úgyis kiderül ha a támadása sikertelennek bizonyul.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 24 2017, 23:43

Úgy tűnt kissé felpörögnek az események. Meglepett, hogy Rreginának nem jelezte a rendszer a változást, de kellett néhány pillanat hogy, az ijedtséget felváltás a rosszallás. Tudjuk hogy, büntetés jár az ilyen húzásokért, de ezek szerint azoknak csupán akik lebuknak. De ettől függetlenül kockázatos húzás volt a részéről, ahogy Yuuki szavain is elámultam. Az unalmát átéreztem, de mégis mit vártunk akkor, amikor nem vagyunk képesek hozzájárulni az eseményekhez. A saját balgaságuk juttatott ide minket, megbánni mégsem bántam, hisz Chakna is itt ragadt és felelősséget éreztem iránta. Igaz nem ismerem a lányt, de villant a szemem a mondatára, hisz fel is hívta magára a figyelmet, majd felvont szemekkel konstatáltam, hogy eltűnt a szemem elől, majd máshol jelent meg és mire kettőt pislanthattam volna már támadott is. Lux felsikoltott, én pedig leesett ajkakkal és méreggel kevert ijedtséggel figyeltem az eseményeket. Még csak meg sem szólalhattam, mert azzal is a saját esélyeinket rombolnánk, valamint Regina könnyedén gondolhatja azt, hogy széthúzás van közöttünk és akár tovább is feszegethetné a repedést. A papírt is összegyűrte és egy pillanatra hiába próbáltam, nem tudtam visszaemlékezni, hogy eljutott-e egyáltalán Chaknához. Amint felfogtam az eseményeket én is előkaptam a fegyveremet, miközben az esélyeinket latolgattam. Láttam, ahogy Chakna is előhívja az íjat, majd kézbe véve, készen állva a támadásra. Yuuki felborított mindent egy pillanat alatt és védve is érezheti magát. Kíváncsian vártam mi fog történni, sikerül-e a támadása, vagy ha nem akkor azonnal büntetést kap-e. Hatalmas kockázat lett ezzel vállalva, hisz nem csak azt kockáztattuk, hogy nem szerezzük vissza a szekrénykulcsot Reginának, de azt is hogy minket is egy idegen csoportnak kell majd kiszabadítania. Hihetetlen, hogy ezt nem éri fel ésszel!

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Szept. 30 2017, 16:10

Elég gyorsan zajlanak az események és nem a jó értelemben... Alig mozdulok ki otthonról, keresve egy könnyed nyugis küldetést, máris olyanba cseppenek aminek nem lesz jó vége... vagyis ez a megérzésem. Amikor  a sakktábla rendje felborul, én nem nagyon tudom mit is kéne erre lépnem, először kikerekedett szemekkel figyelek, majd rádöbbenve ara, mi is történik előveszem a fegyveremet ahogy jópár társam is.
Egyenlőre nem tudom mit kéne tennünk... ennek hangot is adok:
-Srácok és most mit lépjünk majd?

Igazából a kérdés jó volt, és nem is volt feltűnő, végülis a kettőssége mindkét alkalomra kíválóan reagált, ugyanis a hirtelen teleportálás és a ellenfél reakciója, továbbá a következő lépésünkre is gondolhattam...

Fejben arra gondoltam, miért is nem rohanjuk le egyszerűen a boszorkányt ha már... de azt hiszem felelőtlenség lenne és nem is okos döntés, mivel nem tudhatjuk mi következik... remélem nem globális büntetés...

Ekkor jutott eszembe valami....
És hevesen írni kezdtem egy papírdarabot:
Liese írta:Chakna!
Van egy nagyon rossz ötletem... szerinted, ha lenyilazod az ellenséges bábukat arra harapna a szipirtyó?

Majd ahelyett, hogy egyenesen neki adtam volna felnéztem és körbenéztem azon gondolkodva merre adjam tovább... de egy vállvonás után odadobtam végül csak az eredeti címzettnek, várva arra mit is fog erről gondolni...
Végül úgy nézett ki, hogy a szabálytalan lépésekért harap, nem pedig az egyéb furmányos dolgokért....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Okt. 02 2017, 17:19

~Mi a fene kezdődött el?!
Ez volt az első fontosabb gondolatom, miután körbenéztem és egy szempillantás alatt változott a környezetem. Szerencsére Skyfaller is felkelt, így egészében készen állok ha netalántán egy balhé robbanna ki a két csapat között. Skynak csak intettem, hogy ne jöjjön ki mindeddig, míg nem kap más utasítást. Persze ezt elmén keresztül is közvetítettem a biztonság kedvéért.
A többiekre sandítottam. Láttam őket is sokkolta azért egy kicsit a változás, persze én csak így láttam. Elővettem a pálcámat, amellyel nem fogok tudni túl sokat segíteni, de remélem a hasznukra leszek valahogy. Vettem egy mély lélegzetet és beálltam a megfelelő pozícióba, már amennyire a mezőmön tudtam.
Kérdőn húztam fel a szemöldökömet jelezve hogy mit csináljak és még mindig nem dolgoztam fel a szituációt.
Nyeltem egyet és taktikát kezdtem készíteni arra az esetre, ha teljes háborúba torkollna a helyzet. Veszélyes. Túlzottan az. Felmértem a helyezkedésünket és az ellenfél bábuival is ugyan ezt tettem. Ha minden jól fog elkezdődni akkor egy kezdetleges stratégia készen fog állni. Hogy mi lesz? Csak remélni tudom a legjobbakat és hiszek a többiekben.

_________________
[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Chakna Hétf. Okt. 02 2017, 21:37

Nos… Káosz. a legjobb szó arra ami történik. 
Liese próbálná tovább gördíteni a játékot, a többiek készenlétben várják mi fog történni.
Yuuki hiába találja el Reginát. De csak azért, mert a tábla területén a rendszer úgy tűnik védi a sebzés ellen, és a jégkirálynő hátra is lépett egyet amikor észlelte ami történt. Ezzel kikerült a pályáról. Számotokra pedig bizonyítást nyerhet, hogy nem teljes a hatalma a pálya fölött. Mert azt, hogy ő, mint a fekete király lekerült a pályáról, úgy érzékeli, hogy leütötték… És a pálya fölött, és mindegyikőtöknél kicsiben is felugrik a felirat: "White Wins" Ez pedig mintha hatással lenne Reginára is.
- Győztetek, szabadok vagytok - mondja nem olyan hideg hangon, mint eddig. - De Neked - nézz Luxra - nem adhatom vissza a kulcsodat. Nem szabályosan győztetek - pillant Yuukira. Sem sajnálkozás, sem más nem látszik az arcán. Lux lesüti a szemét, és szomorúan mered maga elé. Chakna odalép és bátorítóan a vállára teszi a kezét.
- Ha felajánlok helyette valamit, visszaadod? - kérdezi Reginára nézve. Mostmár megint beszélhet \o/
Na? Ti megpróbáljátok mégis visszaszerezni valahogy azt a kulcsot, vagy elegetek van, és inkább hazamentek?


Sorrend nincs
Határidő: 2 hét vagyis Október 16 
/Zárókör?/

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Okt. 02 2017, 22:19

Bekövetkezett az amitől a lány tartott. Az njk-t a rendszer védi, így Yuuki támadása nem pont úgy érte el a kívánt hatást, ahogyan azt szerette volna. Regina vesztett amiről gyorsan kaptak is egy-egy értesttőit. Yuuki ennek ellenére nem vette le a szemét az boszorkányról ahogy a kardját sem és továbbra is a nő torkának szegezte. Igyekezett leplezni a bűntudatát, hisz bár Chaknát és a többieket "felszabadította", Luxnak nem, hogy nem segített, de talán többet is ártott neki. Ezt persze nem hagyhatta. Ahogy azt sem, hogy a többiek vállalják a felelősséget az cselekedetei végett.
- Úgy gondolod vagy olyan helyzetben, hogy feltételeket szabj? - Kérdezte fenyegetően. Várt egy keveset. Talán Oda adja a kulcsot ha nem hát kénytelen volt leengedni a fegyvert és a menüjében kezdett el kutakodni.
- Nem várhatom el, hogy te áldozz bármit is az én tettem miatt. Ami azt illeti egyikőtöktől sem. - Nézett rá Chaknára majd mindenkire miközben egy kopottas és igencsak vaskos könyvet szedett elő. - Különben is pont azért ragadtál a táblán mert semmit nem tudtál felajánlani. Személyes holmikat gyűjtesz? - Nézett vissza az njk-ra. - Itt a naplóm cserébe a kulcsért. Minden ami a történt velem, a gondolataim, a félelmeim, olyan dolgok amiket soha senkinek nem árultam el, benne van. Nem szívesen adom ki a kezemből és garantálhatom, hogy vissza fogom szerezni. De jelenleg nincs jobb amit felajánlhatnék. - Nyújtotta a nő felé. Yuuki sosem mert megnyílni senkinek viszont sokat segített, hogy ha ki nem is beszélhette de legalább leírhatta a gondolatait.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Kiwi Kedd Okt. 03 2017, 19:16

Ami most bennem zajlott az megegyezett azzal amit a táblán produkáltunk. Káosz. És az egész indítója Chakna volt, hisz úgy gondoltam, Yuuki is miatta kapott „vérszemet”. Nehezteltem is rá mindezért, de nem volt mit tenni, az események megállás nélkül zakatoltak. Liese valamit hevesen ír, Akichi bootol amíg, Sky már ébredezik, Chakna kezében már az íja díszeleg, aki miatt meg itt vagyunk, Lux pedig parázik, érthető okból, hisz a legnagyobb kockázat jelen helyzetben most őt éri. Yuuki pedig támad és szúr, ezzel egy lépéshátrányba szorítva a királynőt, aki pedig egy nekünk megfelelő helyre kerül. Pislogtam. Megjelent a előttünk a győzelmünket jelző felírat, én pedig pislogtam. A számat résnyire összeszorítottam, és most kivételesen nem attól hogy mérges vagyok, hanem mert tanultam ma egy újat. Ha nem is akartam, hisz ritka meghúzni a határt ott, ahol még uralhatod a helyzetet és aközött, ahol a helyzet ural téged. A kockázatokat pedig nem szeretem, biztonsági játékos lévén. Most mégis a komfortzóna elhagyása vezetett minket sikerre. A királynő is megszólal, én pedig fülelek. A hangja is mintha lágyabb lett volna, sokkal jobban illett hozzá. De az örömujjongás elmaradt, pedig ha valaki elkezdi szívesen csatlakoztam volna, hozzá miközben gratulálunk magunknak. Yuuki érezhetően próbálta helyre hozni a hevssége okozta galibát, méghozzá meglepő módon.
- Na ne, és akkor most jön a kövi kör, hogy visszaszerezzük neked? – Vigyorogtam a lányra barátságosan, némi incselkedéssel a hangomban. Nem bántam volna, hátha a második fordulóra én is tehetek valamit a csapatért és nem csak ülök és… pislogok. Amennyiben mindezt megbeszéltük kezdeményező szerepet vettem fel.
- Na ezek után mindenkinek jár egy csésze forró tea, főleg Sky, Chak és Lie érdemében. -Pillantottam a szőkeségre a szemem sarkából.
- De nekünk valami fini gyümi sör jár. – Próbáltam vidítani és jelezni, hogy nagyvonalú amit tett.
- Ohh igen.. – Köhhintettem párat.
- A lányt remélem kiengedted a lányt a csapóajtó alól.l. – Néztem a királynőre szigorúan.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Pént. Okt. 06 2017, 21:27

-Öhm most jól értem... hogy... ohh-döbbentem rá, hogy tulajdonképpen vége lett a sakkjátszmának, és nagyon úgy fest, hoooogy nyertünk? Jujj ez egyszerre csodás és hát hogyan is mondjam kiábrándítóan buta vég lett...
-Első küldim volt és hogy is mondjam győzni jó, ügyes trükk volt tőled, gratulálok!-fordultam a végső csapást bevivő társam felé.
Fejemben csak egy dolog fordult meg ezután, hogy tulajdonképpen tökéletesen haszontalan voltam, ami nem volt jó érzés... Azthittem, hogy sakkozó tudásom hasznos lesz, de úgy fest idebent tényleg kreatívnak kell lenni, nem pedig olyannak nos mint én.
-Am sajnálom, hogy nem voltam túl hasznos srácok-kezdtem mentegetőzni, miután végigfutott bennem a gondolat
-am van kedvetek megünnepelni a győzelmünket?-gondoltam mindenkinek jól esne kis süti és lazulás, mondjuk egy kellemes cukrászdában és még akár meg is ismerkedhetünk jobban, hátha később összefutunk, ami ismerjük be nagyon jó lenne, mind nagyon kedvesnek tűnnek...

Odamentem az NJK mellé és azt néztem mit fog most tenni, tulajdonképpen a többiek a sarokba állították, már majdnem sajnáltam, és így inkább oda súgtam neki valamit:
-am tudod, ha butaságot mondasz akkor ők nagyon-nagyon dühösek lesznek... add vissza szépen amit elvettél és mindenki boldog lesz, neked meg jön pár új játszótárs..
Igazából azon gondolkodtam, hogy felajánlom neki, hogy jövök sakkozok vele párszor, dehát nem játékos, úgyhogy nem hiszem bejönne nála ez a dolog... így felesleges lenne...
Mondjuk akkor az előző sem fogja meghatni...

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Okt. 10 2017, 17:37

Megkönnyebbültem mikor a győztél felirat megjelent a szemem előtt és ez a "beteg" játszma véget ért. Nincs is jobb dolog ennél az érzésnél. A többiekre és Skyra mosolyogtam az örömömben.
Miután az a szívtelen királynő megszólalt, hogy nem hajlandó Luxnak vissza adni a kulcsát, egy kicsit felkaptam a vizet. Láttam a lányon a szomorúságot és elkezdtem gondolkodni egy mindenkinek megfelelő üzletet kötni.
Ebben igazán csak nekem lenne a legjobb, mert végre találtam egy személyt (még ha csak NJK) aki fogadás fejében de szeretne sakkozni.
A többiekre pislantottam egy tized másodpercig hátha letudok olvasni valamit róluk.
Szimpla haragocskát mely érthető is volt itt, én is az voltam.
Legutoljára a kis csibém volt az akire a tekintetem siklott. Kialudta magát és most boldogan eszegeti az eledelt amit még a játszma előtt ígértem neki. Na igen eléggé éhes volt már, mert pár percre rá már el is tűnt az étel és a fejemen szunyált.
Nem sokat beszéltünk azóta, de ő érezte mit tervezek és mihelyt felvetettem az ötletemet elfogadta cserébe még egy kis étel árában.
~Megegyeztünk.
Reginához mentem és a kezemet nyújtottam felé.

Köszönöm ezt a remek játékot Öntől. Remélem fogunk tudni majd játszani. Persze most is mehetünk egyet miután átadta Luxnak a kulcsot és Skyfaller az ön térfelén lesz. Alku?

_________________
[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Okt. 12 2017, 01:04

Yuuki fenyegető kérdésére Regina nem reagál. Ellenben amikor a szőke lányka előveszi a naplóját, és felajánlja Lux kulcsa helyett, elmosolyodik. Ezzel bele is fojtja a szót Chaknába, aki tiltakozni akart volna ellene, hogy egy ilyen fontos dolgot a lány csak így odaadjon. Liesere szükségtelen válaszolnia: a lány feleslegesen aggódik.
- Mégiscsak jó lelkű lány vagy.- szólal meg vidáman, és a zsebébe nyúl. - Így semmi szükség rá, hogy odaadd a naplódat, kedvesem. Lux… visszaadom a kulcsodat, de sokkal megfontoltabbnak kell lenned, sok embert komoly veszélybe is keverhettél volna.
Kiwi incselkedését látva majdnem elneveti magát.
- Ne aggód, Kiwi kedves. A lánynak semmi bántódása nem esett, lehet hogy már el is indult a maga dolgára.- igyekszik megnyugatni Tsubaki sorsa felől.
Aztán Akichihez fordul.

- Gyermekem, igazán nagyvonalú a felajánlásod- válaszol a javaslatra majdnem kuncogva -de bármikor szívesen sakkozok veled nélküle is. De bent a városban, a normális keretek között mostmár.-
Közben Chakna mosolyogva átöleli Yuukit, és aztán a többieket is igyekszik bevonni.
- Én támogatom a közös teázást vagy sütizést- mondja. Lux viszont hamar kihúzza magát
- Ne haragudjatok, nekem sietnem kell. De nagyon nagyon hálás vagyok nektek a segítségetekért, nélkületek a játék végéig is itt ácsorogtam volna… - szabadkozik hajlongva. És néhány percen belül el is szalad a kulcsot szorongatva.

Másnap reggel, nem tudni honnan, és hogyan, egy levelet találtok a szoba ajtaja előtt, amiben éppen alszotok, mellékelve hozzá pedig a játszmában választott posztotoknak megfelelő kicsi sakk bábúnak megfelelő formájú, gyönyörűen kidolgozott medál. A rendszer szerint ez egy csecsebecse, tehát más funkciója azon kívül, hogy emlékeztet a kalandra, és ha tetszik az ilyesmi, akkor jól néz ki, nincs.



Jutalmak:



Alap jutalmak

Kurokawa Yuuki: 160 exp, 180 arany - a Metamorphnak pedig 80 exp
Kiwi: 160 exp, 180 arany
Akichi Murai: 160 exp, 180 arany
Lieselotte Sherlock: 130 exp, 150 arany
Tsubaki Sawabe: 15 exp, 30 arany

Ércek és növények
Kurokawa Yuuki:
Növénylátás: Tier 2, 160 -> 180
11 Vastag Tövisgyökér 1 Vörös Gomba 3 Nihil Levél 5 Óriás Pitypang
Kiwi:
Érclátás: Tier 1, 100 -> 100
5 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 5 Halvány Rubin 2 Vasérc
Nyersanyagismeret 2:
2 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 1 Sida Kő
Növénylátás: Tier 2, 160 -> 180
8 Vastag Tövisgyökér 2 Faeno Ág 3 Vörös Gomba 2 Nihil Levél 5 Óriás Pitypang
Nyersanyagismeret 2:
3 Vastag Tövisgyökér 1 Vörös Gomba

Receptek

Kurokawa Yuuki:
2db Tier 3 Potifőzés/Méregkeverés Recept

Keresés

Kiwi (Keresés 2. szint):
[T2] Kapcsolat Rúna

Céhbónuszok

 Justice League 90 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 160 expet kapnak. - Hinari, RenAi, Halász Alex, Kurokawa Yuuki és Ozirisz 32 exp egyenként.-( Dupla Exp Céhbazár Bónusz)


 Jumpy Vigor 180 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 80 expet kapnak.

- Cearso, Kiwi, Chakna, Saya 20 exp egyenként - (Dupla Arany Céhbazár Bónusz)

Beírva.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Néma királynő és fehér király - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Néma királynő és fehér király

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.