Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 13 2020, 00:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Pént. Nov. 13 2020, 16:40



Leo még orosz viszonylatban sem volt az a fázós típus - összehasonlítva például Iljával -, így egy pillanatig sem zavartatta magát, ellenben két társával, akikről lerítt, hogy annyira nem élvezik a helyzetet. A fiú jókedve ennyitől azért nem ment el, de azt azért elkönyvelte magában, hogy vidám hógolyócsatába nem most fognak kezdeni. Maximum Momóval, de vele is csak a kazamata után.
Miri megjegyzésére aztán megtorpant, homlokát töprengőn ráncolta.
- Lehetséges, hogy van valami a fordítóprogramommal - bólintott egészen elkomorodva és lepislogott a lányra, habár tekintetéből nem veszett ki a jókedvű fény. Határozottan szándékában állt Mirikát randira hívni, azonban esze ágában sem volt ezt ilyen formában a lány orrára kötni. Főleg nem Hinari előtt. Ráadásul kifejezetten élvezte ezt a magának gyártott játékot.
A hollók azonban közbeszóltak - nem is lehetne másképp egy kazamatában -, az utolsó kettőt viszont nagyvonalúan átengedte Momónak, aki bizonyára szomorú volt az előző sikertelensége miatt. Csak akkor szabadította meg Hinarit a moboktól ő maga, ha a pet véletlenül megint elhibázta a dolgot. Az azonban lehetetlen, hogy ennyivel bénábban mozogjon csapatban, mint párharcban. Suspect

/Csak akkor támadok, ha Momó és Miri sikertelenek./


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 13 2020, 16:40

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Kedd Nov. 17 2020, 17:40

Tisztában voltam vele, hogy Leo-kun nem gondolta komolyan, amit mondott az imént. Pedig elő tudná adni úgy, hogy attól zavarba jöjjek, és ha nem lett volna itt Hina-chan, akkor lehet hogy meg is tette volna. És abban az esetben elképzelhető, hogy véletlenül igent mondok, de mivel nem ez történt, maradt a hárítás :3 Néha elgondolkodtam rajta, hogy a fiú most akkor akar-e tőlem valamit, vagy sem. Mert hát hol így tűnt, hol úgy. Ahhoz kétségtelenül értett, hogy játszadozzon ártatlan szívekkel, mint amilyen az enyém is Rolling Eyes
- Bocsi, kicsit körülményes vagyok ^^" - szabadkoztam Hina-chan megjegyzésére, majd Momo felé pillantottam, aki kíváncsian pislogott ránk, mert hát a nevét hallotta - Azt hiszem az nem segítség lenne - gondolkodtam el rajta, hogy a csintalan dragoon mennyi kalamajkát okozna, ha beszabadulna a díszek közé, vagy megszagolná a "családi" ebéd illatát. No utóbbi esetében nem azért, mert megdézsmálná, ott elég a puszta kíváncsisága is, hogy megpiszkáljon valamit, amit nem kéne.
Bezzeg a hollókat hiába piszkálta, az én két magabiztos lövésemhez képest ő csak kergetőzött a kiszemelt madárral, ami valamiért túl mozgékonynak bizonyult ezúttal. Talán a hulló tollak zavarták meg, vagy nem tudom, de bosszúsan prüszkölt néhányat, mielőtt folytatta volna az üldözést. Nem úgy tűnt, hogy játéknak fogná fel, de azért valamilyen szinten a számára az volt. Ő is látta, hogy ezek gyenge, sebesült madarak. Azért remélem nem kell rászólnom, hogy vegye komolyan Rolling Eyes


Csak Momo támad, első célpont az egyes, majd a hármas. Ha nem sikerül, majd Leo lecsapja őket Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 17 2020, 17:40

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szer. Nov. 25 2020, 12:07


Ahogy elnéztem Momót, lehet Mirinek tényleg igaza volt: a sárkány aligha lehet segítség a készülődésben, sőt, inkább annak játékos megnehezítését fogja képviselni - ami egyáltalán nem volt gond. Talán Nes majd elmagyarázza neki - mosolyodtam el, miközben a többiek az utolsó hollót is elpixelezték körülöttem.
- Kihagyni egész biztosan nem fogjuk, ahogy senki mást sem - feleltem és tekintetemmel már a ládát kezdtem el kutatni a vastag hóréteg alatt. Csak ezután indultunk tovább, a lejtő egy későbbi szakaszán pedig utunkba is akadt pár pók, amik úgy tűnt nem szívlelik túlzottan, hogy a területükre tévedtünk. Pont egy jeges rész mellett haladtunk el, így felizzítottam a Katanát és először a Leon lévő egyedeket ütöttem meg, kicsit túlhúzva a kard lendítését, hogy ne csak megvágja a mobot, hanem odébb is lökje azt - egyenesen egy jéggé fagyott tócsa közepére.
- Innen gyertek ki, ha tudtok - kuncogtam, ahogyan a két nyolc lábú rondaság az egyensúlyáért küzdött, majd Leo felé pillantottam, aki talán már készen is volt rá, hogy véget vessen a pókok szenvedésének. Ezek után következtek Miri mobjai, azokat viszont Momó felé küldtem, új játszópajtásul a sárkánynak.


dobások:

Mobok köre:
Mindenki 18-18 sebzést szenved el (Hina 16-ot a rúna miatt).

Madárpók #1-2: 120/120 HP (Hinari)
Madárpók #3-4: 120/120 HP (Leo)
Madárpók #5-6: 120/120 HP (Mirika)

Játékosi kör:

A vértem miatt +0,1 SP (4,8 lesz így). Megy 4 támadás a pókokba, mindegyiket 1 találatig sebzem a következő sorrendben: 3,4,5,6. A permám miatt max 1-et hibázhatok, így a 3,4,5 biztosan kap sebződést.

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 24 páncél, 300/300 CSP
Leonard (47. szint): 205/205 HP, 52 páncél, 470/470 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 87 páncél, 240/240 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 25 2020, 12:07

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 7 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szer. Dec. 02 2020, 15:51



A Karácsony említésére némileg kivonta magát a beszélgetésből és csak szép csendben ballagott a lányok mögött. Az volt az érzése, hogy az ő szereplése sem lesz több vagy hasznosabb a készületekben, mint Momóé. Tavaly is tök kínos volt az egész, bár talán azért, mert valahogy Yurihime mellett kötött ki és a társalgás vele... valahogy nem volt olyan izgalmas. Aztán Jeanie lógott a fülén egy darabig, ő meg másról sem tudott beszélni, csak a chocobookról. Még jó, hogy Tapsi végül megmentette a helyzetet, akinek épp akkor jutott eszébe fogócskázni egyet Nestorral, majdnem feldöntve az egész karácsonyfát és tönkretéve a Karácsonyt, Leo pedig elfoglalhatta magát a nyúlkergetéssel és neveléssel ezek után.
Na jó, talán annyira azért nem volt szörnyű a helyzet, de csupán a szerencsének volt köszönhető, hogy nem ment tönkre semmi és ez idén sem lesz másként. A fiúnak fogalma sem volt sem a sütésről sem a díszítésről, az egészben a legkínosabb pedig a hülye ajándékozás volt. Már most növekvő pánikkal gondolt rá, hogy bármit is ki kell találnia a többieknek.
Még szerencse, hogy mielőtt elhatalmasodott volna  rajta az aggodalom, pókok jelentek meg mellettük, elterelve a figyelmet a Karácsonyról. Kisebb fáziskéséssel kapta fel a fejét a korcsolyázó állatokra és széles mosoly költözött az ajkára, ahogy elnézte őket.
- Gyertek ide, ha tudtok - röhögött, ahogy csúszkáltak ide-oda, de azért végül levágta őket, mielőtt tényleg sikerül megtapadniuk a jégen.

Támadom madárpók #3,4,5-t. Elnézést a késésért. Smile


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 02 2020, 15:51

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 09 2020, 17:31

Gondolkodóba ejtett, hogy milyen szerepet is lehetne adni egy ilyen állatnak a készülődésben. Én gondolom a konyhában leszek, mert hát ha valamit tudok valamennyire ebben a játékban, az a mosogatás főzőcskézés, de ha Momo is ott lesz, az annyira nem nyerő ötlet. Deee mi lenne ha...
- Lehet úgy lenne a legnagyobb segítség, ha ő vadászná le az ebédhez valót :3 - kezdtem el kuncogni az ötleten. Végül is a vadászat az eléggé testhezálló feladat lenne neki, sőt még elő is tudná sütni a hozzávalókat :3 Persze a vadászat nem most fog elkezdődni, mert a pókragu nem valami finom. Meg amúgy is, van egyáltalán bárki, aki szereti ezeket a dögöket? Nem megenni, csak úgy általánosságban. Legalább már nem félek tőlük, hála ennek a vacak játéknak, mert túl sok ronda nyolclábúval kellett szembenéznem itt Neutral
Jeleztem Momónak, hogy a sebesültet támadja ismét, majd amennyire lendületesen csak lehetett, pozíciót váltottam. Sunyi mosoly villant át az arcomon, mert a szokatlanul csendes Leót "véletlenül" meglöktem mozgás közben, amikor a jeges tócsán táncolt, majd én is eljátszottam azt, amit Hina-chan is csinált.
- Fogadjunk, hogy Leo sebzése az enyémet is kiegészíti :3 - pillantottam a lányra kihívó tekintettel, majd rálőttem két még maximálisan virgonc pókicára.


Momo támadja a sérült ötöst. A biztonság kedvéért kétszer Neutral (felső sor)
Én pedig rálövök a hatosra és a kettesre (alsó sor).
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 09 2020, 17:31

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 11 2020, 20:53


Miri ötletére csak jókedvűen bólintottam: igen, ebben tényleg tudna segíteni a sárkány. Mondjuk pár kiló "A" minőségű vadhús az asztal közepére, a többit meg majd beszerezzük az árusoktól. Márcsak a gondolatra is megkordult a gyomrom, a témát viszont egy halk sóhajjal engedtem el végül, mert az elénk érkező nyolclábú fogadóbizottság nem épp az volt, amelyiket szívesen elfogyasztottam volna mondjuk egy uzsonna keretében, egy bögre forró teával.
Pár csapás, a többiek pedig kapva kaptak a lehetőségen és mire a sebzett egyedek feltápászkodhattak volna, márcsak a pixeljeik szálltak körbe a hómezőn. Miri megjegyzésére halkan elnevettem magam és át is adtam a lehetőséget a szőke srácnak egy színpadiasabb karmozdulat kíséretében - én pedig támadtam a maradékot, bízva benne, hogy minél hamarabb mehetünk tovább: mozgás ide vagy oda, már azért kezdtem fázni idekint.


dobások:

Mobok köre:
Hina 16-, Mirika pedig 9 sebzést szenved el.

Madárpók #1-2: 120/120 HP (Hinari)
Madárpók #6: 120/48 HP (Mirika)

Játékosi kör:

A vértem miatt +0,1 SP (5,6 lesz így). 2 támadás, pihi, majd 2 támadás a pókokba: először 1-1 támadás egyeskébe és ketteskébe, utána ugyanezeket támadom mégegyszer. A permám miatt az első két találatom fix (de azért dobok rájuk), a második kettőből pedig max 1-et hibázhatok, így az elsőt mindenképpen pixelezem, a második meg vagy pirosban lesz, vagy azt is pixelezem.

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 8 páncél, 300/100 CSP
Leonard (47. szint): 205/205 HP, 52 páncél, 470/329 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 78 páncél, 240/160 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 11 2020, 20:53

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 7 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szomb. Dec. 12 2020, 13:32



A Karácsony a játékban egészen másképp működött, mint odahaza, ez pedig minden évben összezavarta egy kicsit Leot, annak ellenére is, hogy sohasem volt vallásos. Számára az ajándékozás és a fenyőfa állítás is inkább az Újévhez volt köthető, az előtte lévő időszakot pedig sosem tekintette kifejezetten ünnepnek. Otthon ilyenkor egymást érték a különböző partik és összejövetelek, harmincegyedikén pedig az egész család és barátok összegyűltek egy hatalmas vacsorára, ahol mindenféle ajándékokkal lepték meg egymást és legfőképp a legfiatalabbakat; köztük a kis Leonyicskát.
Az egyházi Karácsony Oroszországban csak az ezután következő két hétben vette kezdetét, de az sokkal szerényebb körülmények között zajlott, mint az Újév. Családjával ilyenkor kötelező látogatást tettek Pétervárott Tánya szüleinél, az ünnepnapot pedig Leo rendszeresen legjobb barátjánál töltötte.
Ez a rossz dátumon, rossz módszerekkel ünnepelt nap tehát olyasmi volt Leo számára, mintha összemosták és előre hozták volna a Karácsonyt és Újévet. A játékban eltelt évek alatt sem igazán sikerült hozzászoknia, habár a céhbe lépése óta finoman szólva is muszáj volt. Mi sem tükrözte ezt jobban, mint a mostani beszélgetés, amiből növekvő rosszkedvvel próbálta kivonni magát. Még annyi haszna sem lesz, mint Momónak, hisz a pettel ellentétben ő még csak vadászni is képtelen. Olyan szégyen volt ez, amit a világért sem vallott volna be, helyette csak nekiállt elpixelezni a megmaradt mobokat. Egészen addig, amíg egy lökés ki nem billentette az egyensúlyából és hasra esett az egyik nyolclábú előtt. Tekintetével rögtön megkereste a támadóját, felhúzott szemöldökkel, kihívóan meredt rá. Mirikának egyetlen esélye maradt; ha előbb elmenekül, minthogy a pókok el legyenek pixelezve.
Az egyik mob közben épp Leo mellett lavírozott el, miközben Hinarit próbálta megtámadni. A fiú fürgén a hátára fordult és még futtában megpróbálta levágni a pók lábacskáit, majd felpattant a jégről és a másik után vetette magát. Ügyesen mozgott, annak ellenére, hogy csúszott a lába alatt a talaj. Harmadik célpontja viszont nem a mobok voltak, hanem az idomárlány. Tekintete és sunyi vigyora egyértelművé tették a szándékait, miközben először lassan, ahogy a vadat szokás bekeríteni, majd gyorsabb tempóra kapcsolva vette üldözőbe. Ha sikerült elkapnia, gondolkodás nélkül hajította bele egy nagyobb hókupacba és még meg is forgatta kicsit benne. Egyáltalán nem foglalkozott vele többé, hogy ez mennyire jó ötlet, ha az előbb még majd megfagytak a lányok. Mozogjanak, attól majd jobb lesz.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 12 2020, 13:32

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 7 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 16 2020, 20:41

Pillanatokon belül a jókedvű kacagásom töltötte be a teret, ahogy Leo-kun elhasalt a jégen.
- Szerencsések ezek a pókok, hogy a lábuk előtt heversz :3 - vigyorogtam rá, amint megtalált a tekintetével. Ajjaj, azt hiszem felébresztettem az alvó medvét. Mondjuk amíg a jégen brékdenszelve csapkodta az ízeltlábúakat, addig én se menekültem, így ránézésre már amúgy se maradt mit aprítani. Na de utána! Utána viszont szedhettem a lábam, mert bizony utánam eredt :3 Nevetve húztam fel a nyúlcipőt, más kérdés, hogy nem volt sok esélyem, mert gyorsabb volt, mint én, és azért felvette a versenyt velem más téren is. Na egyszer azért kicseleztem, mielőtt elkapott volna, aztán viszont volt nemulass.
- Hé, ez hideg, neheee! - könyörögtem nevetve, jobb híján az életemért, és közben kapálóztam is kézzel-lábbal, szóval csak sikerült hóembert csinálni Leo-kunból is, ugye? Jé, ott vannak a csigák.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 18 2020, 12:20


Arcomon azzal a sokatmondó mosollyal néztem Leo és Mirika randalírozását a hóban, habár cseppet sem bántam, hogy ezt éppenséggel egyikük se vette észre. Csöndben elsétáltam mellettük és addigis kinyitottam a ládát az arannyal és a potionokkal, Észlelésem viszont nem hagyott békén sokáig: az utolsó pók eltűnésével visszatért nyugalom egészen addig tartott, amíg meg nem láttam a havat egy ponton megmozdulni. Elég lassan, teszem hozzá, de a kis gyűrődés egyértelműen felénk közeledett.
- Társaságunk akadt - pillantottam vissza a párocskára jókedvűen és a hókupac felé böktem, amiből egyszerre csak négy szem bukkant ki. És tovább közeledett. A látványtól azért kissé kirázott a hideg, négy szem töri a havat előttem és mivel én voltam legelöl, rögtön engem szúrt ki magának - Ki szereti a csigát? - kérdeztem a többiektől és gyorsan eldobtam magam mellől, hogy Leo és Miriék elpixelezzék. Csak akkor izzítottam fel én is a Katanámat, ha hárman sem voltak képesek elbánni vele, igaz... a mob végig engem bámult eközben. Mind a négy szemével.
Inkább megkerestem gyorsan ezt a ládát is a hó alatt és ha eltűnt a csiga, már vettem is a kezembe a kristályom, hogy hazateleportáljak.


dobások:

Mobok köre:
Hinari 42 helyett 38 sebzést szenved el.

Négyszemű Csiga: HP:600 P:150 (Hinari)

Játékosi kör:

Először megvárom, amíg mindenki más támad, végül támadom a csigát, ha még életben van. 7,8 SP-m van. 5 támadás, pihi, majd 1 támadás, max kettőt hibázhatok, azaz 696/580/464 sebzést kap a csigusz, missek számától függően.

Hinari (50. szint): 320/290+20=310 HP, 300/100 CSP
Leonard (47. szint): 205/205 HP, 52 páncél, 470/329 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 78 páncél, 240/160 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 18 2020, 12:20

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 7 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Pént. Dec. 18 2020, 17:25



Hangosan és jókedvűen nevetett, súlyával finoman Mirikára nehezedett, hogy a földön tartsa. A lökés és az azt követő apró csel is megérdemelte a retorziót. Szívesen bevonta volna Hinarit és Momót is az akcióba, de a csapkodó lány a kezei alatt teljes embert követelt. Behunyta a szemét, megvédve egy adag hótól, de a szájába azért jutott egy kevés. Pislogott és letörölte az arcáról, de közben a kabátja is bőven telement vele. Határozottan kezdett egy hóemberhez hasonlítani, de ez kicsit sem zavarta. A hó az otthona volt, amióta világ a világ.
Megvárta, amíg alábbhagy a kacagás és kellően kifárad ellenfele ahhoz, hogy biztonságos legyen közelebb hajolni. Egészen közel.
- Azért majd szólj, mikor lesz alkalmas. Tudod, randalírozni - mosolygott félreérthetetlenül és kitűrt egy adag csapzott tincset a lány arcából, még mielőtt felpattant. Nem piszmoghatott sokat, mert Hinari a végén még kellemetlenül fogja érezni magát. Szerencsétlent ráadásul időközben kipécézte magának egy ronda csiga is és valakinek meg kellett mentenie.
- A franciák, tudtommal - válaszolt meg a kérdést, miközben előhúzta katanáját és megrohamozta a csigát. Nos, annyira azért nem szorgalmasan, hogy másnak ne maradjon belőle.

/Biztos találattal támadom a csigát annyiszor, amennyiszer csak hozzáférek úgy, hogy Momónak és Mirinek is maradjon azért munka. Meg Hinarinak is./


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 23 2020, 20:55

Nem voltam valami hatékony, legfeljebb kellemetlen, de mivel én pici vagyok és gyenge, Leo-kun meg szeret szekírozni, nem is reménykedtem többen. Mondjuk amikor közel hajolt, akkor egyrészt legalább nyolcvanadszor hittem azt, hogy meg fog csókolni, másrészt meg az arcára tapadt hótól annyira mókás látványt nyújtott, hogy majdnem megfulladtam a röhögéstől. Talán ezért is hittem azt, hogy a négy szem, amit a szemem sarkában láttam, az nem is egy csigához tartozik. Jól elterelte a figyelmem. Na de annyi erő azért még volt bennem, hogy jól sípcsonton rúgtam a srácot, mielőtt kiszabadítottam magam, majd egyből jeleztem Momónak, hogy minden oké, nem kell miattam aggódnia. Pedig már ott magasodott Leo-kun felett Neutral
- Na jó, akkor csapatmunka Leo-kun és köztem iiiindul! - vezényeltem, miközben egy nyilat helyeztem az íjamba, és Momo is, meg én is igyekeztem lekövetni a fiú mozgását, elhelyezve néhány nyílvesszőt és karmolást a csiga minden bizonnyal undorító testén.
- Hmmm, ezen még dolgozni kell - állapítottam meg, merthogy hárman nem bántunk el vele, szükség volt rá, hogy Hina-chan megadja a kegyelemdöfést - Talán majd egy randalírozás alkalmával :3 - kacsintottam rá a srácra.

Három-három támadás biztos találattal, összesen 276 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ronye Arabel Kedd Feb. 09 2021, 23:05

Gond nélkül kipucoltátok a kazamatát. Gratulálok. Lássuk mit találtatok:

1. hullám, Ezüstláda: 400 arany, [T4] Izzó Páncél Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Keserű Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Erős Akarat Potion, 4 db Kristálykő

Összesen: 124 Exp és 800 Arany
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 7 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.