Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 14 2019, 15:48

Bár látszólag Ozirisz csapása nyomán a csigusz HP-ja lecsökken nullára, a HP csíkja hirtelen elkezd gliccselni és feljebb ugrik. Úgy tűnik zavar van az Erőben (vagy a mesélőben), mivel előzőleg hibás HP csíkot írt ki. Mindenesetre Hinari csapásai nyomán végül csak elpucol a dögje.


Gratulálok, kitisztítottátok a Kazamatát.


1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Regeneráció Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Vastalp Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Erős Akarat Potion, 4 db Kristálykő (utóbbi epikus tárgy hiánya miatt Silnek nem jár)
Összesen: 140 Exp és 600 Arany +20 arany gyakori mob felfedezéséért

Zárnyitás:

Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Vastalp Potion
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 11 2020, 20:43

Hiénák, héják és a hárompluszegyszemű házcipelő hordája hagyja helyben hármasotokat, Hinari.


Hinari (50) - HP:315 | F:92 | E:115 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus+legi van/
Afton (19) - HP:195 | F:20 | E:32 | K:27 | GY:38 | S:20 | P:107
Leonard (36) - HP:125 | F:57 | E:37 | K:94 | GY:162 (178) | S:33 | P:90 /epikus van/

1. hullám - 8x Hiéna - HP:100 | F:49 | E:22 | GY:38 | S:48 | P:0
2. hullám - 7x Vérző Héja - HP:120 | F:57 | E:7 | GY:50 | S:23 | P:0
3. hullám - Négyszemű Csiga - HP:600 | F:26 | E:42 | GY:31 | S:112 | P:150
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal0/0Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 11 2020, 23:43


Aftonék csatlakozása után alkalmat szerettem volna keríteni rá, hogy mindenkinek bemutathassam őket, de valahogy sosem volt olyan alkalom, amikor tényleg, mindenki ráért volna. Persze főleg Miri miatt, dehát a helyében én is csak alkalmanként jöttem volna vissza, teljesen megértettem hát őt. Így maradtunk abban, hogy éppen akivel összefutnak-összefutunk a folyosón; az eltelt napok alatt pedig egészen biztos voltam benne, hogy Afton megismerkedett Leoval, vagy... nem is tudom. Mintha korábban már találkoztak volna?
Hiszen amikor a palota előtt találkoztunk, nem úgy tűnt, mint akik idegenek egymásnak.
- Sziasztok - mosolyogtam rájuk - Remélem mindenki hozott meleg ruhát - kuncogtam, mert bár megbeszéltük, hová megyünk, azért sose lehetett tudni. Leot mondjuk alapból nem féltettem a közös havas kalandunk óta; ő ugyanis már akkor fel volt készülve - nálam mindenképpen jobban Neutral Kezembe vettem hát a kristályom és ha mindenki megvolt, elteleportáltunk a helyszínre. Összehúztam magamon a fehér-halványkék, prémes kabátom és felvettem az újonnan beszerzett, fehér szélű, kék lencséjű síszemüveget.
- Hogy áll? - fordultam a fiúk felé és igazítottam meg magamon nevetve - Igaz, lavina és hóvihar sincs betervezve ma - mosolyogtam rá a szőke srácra - Bár ki tudja - ráztam meg a fejem egy sóhajjal és törtem előre a (nekem) majdnem térdig érő hóban. Nem sokkal később pedig vihogásra lettem figyelmes. Sok vihogásra. Megálltam és jeleztem a fiúknak, hogy vendégek érkeznek, a megjelenő hiénák viszont nemcsak sokan voltak, de sokat is sebeztek. Pillantásom rögtön Leora kaptam, akinek nem éppen a sebzéstűrése az erőssége, de legalább volt elég páncélja - az enyémmel ellentétben, ami ennyitől már majdnem le is esett.
- Leszedem rólad - mondtam a fiúnak és hála az akrobatikámnak, a magas hóréteg nem akadályozhatott meg benne, hogy annyit tüntessek el ezekből, amennyit csak a kitartásom és a gyorsaságom megenged. Utána viszont nem Aftonéval, hanem a sajátjaimmal foglalkoztam: emlékezve az előző közös kalandunkra a lovaggal, nem akartam, hogy megint értem aggódjon.
- Egyet... ami rajtam van, hagyjatok a végére - álltam meg aztán fáradtan, a felcsapó hótól nedves tincsekkel - De a többit rátok bízom - adtam át nekik a lehetőséget mosolyogva. Amúgyis gyakorolni jöttünk ki, nekem pedig ennyi bőven elég volt bemelegítésnek.


Mobok köre:
Hinari 4x20(22)=80, Leonard 3x22=66, Afton 22 sebzést szenved el.

Hiéna #1-4: 100/100 (Hinari)
Hiéna #5-7: 100/100 (Leo)
Hiéna #8: 100/100 (Afton)

Játékosi kör:
A rúnám miatt 10%-al kevesebbet sebződök, amíg van páncélom, a sebződésem miatt pedig a vértem okán kapok +0.8 SP-t (6.1 --> 6.9).
Támadom először Leo mobjait majd a sajátjaim; az első támadásom nem fogyaszt CSP-t és a pernamensem miatt az első 6 támadásból maximum 1-et hibázhatok (azaz az #5-6-7-1-2 biztos elpixeleződik, a #3-as csak akkor, ha mindent megdobok).

dobások:

Hinari (50. szint): 310/310 HP, 5 páncél, 300/50 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 25 páncél, 470/470 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 85 páncél, 135/135 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 11 2020, 23:43

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 5 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Vas. Ápr. 12 2020, 13:55


Egy időben gyakori volt, hogy a céh tagjainak jó része közösen gyakorolt kazamatákban, főleg amikor még Hinari "tanítványaként" volt jelen, azelőtt, hogy lemondott az előjogáról Silence javára. Leonak már kezdett hiányozni ez az idilli állapot, így aztán természetesen nagy lendülettel és csupa mosollyal mondott igent, amikor Hinari felvetette az ötletet. Végre egy kis fejlődés, ami társasággal is járt közben. Annak külön örült, hogy kiderült, a korábban megismert Afton lesz a harmadik kis csapatukban, mi több, ő a céh egyik legfrissebb tagja. Kezdett arra gyanakodni, hogy Tapsinak különös érzése van a toborzáshoz, persze ez csak a belemagyarázás volt, mert valójában a nyuszi nem értett máshoz, csak a káoszhoz. Épp ezért ez alkalommal nem hozta magával az apró kis szőrcsomót, legutóbb volt elég probléma az üldözéséből enélkül is.
- Sziasztok! - köszöntötte társait ő is, szokásos levakarhatatlan vigyorával, és Afton felé nyújtotta a mancsát egy férfias kézfogásra. Fura volt egy olyan férfi tagot tudni a céhben, aki nem néz rá minden alkalommal úgy, akár egy temetkezési vállalkozó a prédájára. A szemüveges férfi kifejezetten szimpatikus volt Leo számára.
- Hadd nézzem csak - állította meg Hinarit egy pillanatra két vállánál fogva, és jobbról is, balról is látványosan megcsodálta a síszemüveget. - Nagyon csinos - állapította meg széles mosollyal, aztán felcsapta a saját szemüvegét is, bár az inkább a nap elleni védekezésre lett kitalálva.
- Szemüveges csapat, előre! - poénkodott, mert hát így végignézve magukon elég egyértelmű volt, hogy a szem védelmére mindhárman alkalmaztak teljesen értelmetlen, de azért néha hasznos kis üveges eszközöket. Vidáman bandukolt a hóban, bár kissé nehézkesen, és időnként hangosan is morgott pár mondatot róla, mennyire nem tetszik neki, hogy így le van korlátozva. Tény ami tény, a hóban nem lehetett olyan gyorsan és könnyedén haladni, mint az Leo profilja volt. Ráadásul tűzvörös vértjében úgy festett, mint a préda, akire még egy látványos x-et is festettek, és ha ez sem lett volna elég, a kalapja úgy villogott a napfényben, akár egy világítótorony. Tisztában volt vele, hogy a felszerelése nem éppen kompatibilis a lopakodás jártassággal, de attól még különösen büszke volt rá.
Persze talán ennek is köszönhette, hogy nemsokára megtámadta őket egy csapatnyi hiéna, és azok jó része - bár nem a legtöbb - éppen őt magát szemelte ki.
- Köszi - vigyorgott rá Hinarira, aki egy szempillantás alatt leszedte róla az állatokat, majd hozzálátott, hogy ő is megölje őket. Bár mozgása jóval gyorsabb volt, sebzése nem ért fel az állatok életpontjaival. Persze ezzel tisztában volt mindvégig, direkt nem is volt egyensúlyban a pontozása. Először azt a példányt támadta, amelyik Aftonon volt, majd ha ezt sikerült elpixelezni, csak akkor fordult a Hinarin lévők felé.

4 támadás, ha mindegyik talál, a negyedik Hinari farkasára megy. Vikinggyűrű miatt az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.

Leonard (36. szint): 125/125 HP, 25 páncél, 470/362 CSP
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 12 2020, 13:55

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Kedd Ápr. 14 2020, 10:38

Céhtag lett. Ráadásul pont oda, amit már először is kiszemelt magának. Van biztos ágya, egy kis szobája, háttere, támogatása. Hinari komolyan hihetetlen személyiség; kedves, segítőkész, kellőképpen szigorú csupán, de abból is érezni, hogy a jó szándék vezérli. Az, hogy közben kiderült róla, foglalt, nem is akármiképp, nem is törte le végül Afton kedvét annyira, mint amennyire számított rá. A... másik hír... kicsit jobban letaglózta... de most már azt is feldolgozta. Csak mindig arcába szökik a vér, valahányszor arra gondol, miként viselkedett előtte...
Most viszont még inkább bele kell vetnie magát a fejlődésbe. Mikor közölte Hinarival, hogy célja a frontvonal elérése, a nőnek máris volt megannyi ötlete ennek eléréséhez, és természetesen egyikbe sincs benne az, hogy lustálkodhat egész nap az ágyban. Az eredményhez keményen meg kell dolgozni, és ezt ő már a dojoban is megtanulta kamaszkorában, ahol edzett, még amíg volt pénze rá. Mikor anyjánál diagnosztizálták az első daganatot, ki kellett lépnie a dojoból, és azóta ismét kardot csak itt, a SAO-ban vett ismét kézbe. Leszámítva azt a díszkardot, amit Sugar párjától kapott egyszer az egyik karácsonyon.
Mikor úgy látta, a kellő felszerelése megvan; egyenlőre még nem cserélte le azt, amit Hinaritól kapott az előző kazamata során. Akkor megfelelően szuperált, talán jó lesz most is. Megtoldotta egy hosszú, sötétvörös, már-már barna, bőrkabátra emlékeztető darabbal, majd ellenőrizte magát a tükörben és nekiindult a teleportkapunak, nehogy megvárakoztassa a többieket.
Leo megkapta a férfias kézfogását egy széles, baráti mosoly kíséretében, majd kicsit odébb állva figyelte a kedves jelenetet a két, immáron céhtársa, között. Számára még hihetetlen és felfoghatatlan volt az érzés, hogy tartozik végre valahova, és úgy érezte a fél karját oda tudná adni értük, hogy megvédje őket. Mintha egy igazi családba pottyant volna, és most ő a kis házőrző farkaskutyakölyök, aki még tanul, de már most elszántan képes lenne heves ugatásával elkergetni a betolakodó tolvajokat. Szeret itt lenni.

Sereghajtóként menetel utánuk a magas hóban, szabályozva lélegzetét, de a pontjai elég magasak ahhoz már, a felszerelésnek hála, hogy lépést tudjon tartani velük. Mikor Hinari megáll és fülel, némi idő múlva ő is meghallja a vihogást. Emlékeztetik őt az Oroszlánkirály hiénáira; szereti azt a rajzfilmet. Főleg, hogy beceneveinek többsége (mint Mesügemanguszta, Manguszta, Timon) onnan származik. Szívesen hallaná ismét Sugar hangját, amint utána kiált: Mangusztaaa! Hiányzik már neki a lány. Főleg most; hisz ők is télen találkoztak.

A hiénák végül felbukkantak. Hinari ismét gyors tündérként szelte át közöttük a levegőt, elpusztítva a többségüket. Leo nem sokkal maradt el mögötte, Afton egy halk "köszönöm" kíséretében biccentett neki, miután a férfi leszedte róla a pajzsát támadó állatot. Tanult a legutóbbi esetből, és most már igyekezni akart, hogy be tudja őket védeni, de elég páncélpontja maradjon a fő attrakcióra. Mikor a hiénák valamennyire elcsendesedtek, követte a szőke férfit és igyekezett kardjával megcsapkodni azt a hiénát, amit ő is megtámadott. Ezúttal már mindenben hallgatni akart Hinarira; ő sokkal jobban ismeri ezt a játékot és a rendszert, mint ő.


/Támadom a Leo által támadott, Hinarit támadó hiénát XD /
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 14 2020, 10:38

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 14 2020, 11:06


Leo tüzetes vizsgálatára csak elnevettem magam és rámosolyogtam, amint megvolt a megállapítás.
- Köszi - biccentettem felé vidáman, az új csapatnévre pedig kis gondolkodás után bólintottam - Nem is rossz név - értettem egyet és ilyen szellemben indultunk tovább, egészen a hiénákig: mivel ismeretlen mobok voltak, nem tudtam a pontjaikat - de annyit láttam, hogy egy ütéssel pixelezem őket, Leo pedig háromból. Mivel viszont mindketten rontottunk támadást, Afton pengéje pedig éppenhogy, de elkerülte a vastag hóban is mozgékony állatokat, azt is megállapíthattam, hogy a fegyverkezelésük sem épp alacsony. De ha előszörre nem, másodszorra már biztos menni fog!
- Leo, Afton, passzolok! - ugrottam fel a hóréteg fölé és rúgtam bele az egyikbe, mint valami focilabdába és indítottam a fiúk felé a megrökönyödött mobot. Jó kedvem volt; ezek a hiénák nem okozhattak kihívást. Mosollyal az arcomon figyeltem, mit kezdenek velük, sikerül-e mindkettő megmaradt állatot leütni, vagy kellek-e esetleg még. Ha kellettem, hát pár ütéssel bevégeztem, amit elkezdtünk - ha pedig nem kellettem, úgy elégedetten bólintottam:
- Ezzel meg is vagyunk - mosolyogtam rájuk és nyújtottam a mindkét kezem pacsira - Indulhatunk tovább.


Mobok köre:
Hinari 20+22=42 sebzést szenved el.

Hiéna #3-4: 100/100 (Hinari)

Játékosi kör:
A rúnám miatt 10%-al kevesebbet sebződök, amíg van páncélom, a sebződésem miatt pedig a vértem okán kapok +0.4 SP-t. A fejpántom miatt a köröm végén gyógyulok 20 HP-t.
Támadom első körben a hármaskát fegyver nélkül, azaz 89 sebzéssel, ameddig el nem találom egyszer (maximum 1-et hibázhatok, így másodikra biztosan sikerül), majd kivárok és amennyiben a fiúk nem ütötték le a maradékot!, úgy a kör végén leütöm azt, amit hagytak. Amikor kell, pihenek is közben.

dobások:

Hinari (50. szint): 310/293 HP, 300/50 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 25 páncél, 470/470 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 85 páncél, 135/135 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 14 2020, 11:08

Dobások xD Rolling Eyes
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 14 2020, 11:08

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 14 2020, 16:07


A hangulat kazamatához nem illő módon jó volt, ami kifejezetten tetszett a társaságtól elszokott, annak hiányát szenvedő Leonak. Széles mosollyal vetette bele magát az eseményekbe, és a rúgással passzolt hiénát egy ügyesnek szánt mozdulattal próbálta kardjával tovább passzolni, amolyan baseball-ütés módjára. Persze ha a támadás sikeres, akkor Afton felé az állatnak csupán a pixelei röpülnek tovább. Ebben az esetben a kardforgató odasétált a következő példányhoz, először mozgásképtelenné tette a mancsainak levágásával - legalábbis megpróbálta azt-, majd egy jól irányzott rúgással társának passzolta. Bár az övé kevésbé volt erős és látványos, mint Hinarié - jártasságpontok nem segítették benne -, attól még ugyanúgy elért Aftonhoz a célpont, így tovább folytatódott a játék. Amennyiben az első hiéna nem pixeleződött el, Leo akkor is így járt el, csupán annyi különbséggel, hogy Afton helyett Hinarinak küldte a példányt, mivel úgy gondolta, a lovagnak elég feladata lesz az első állat megölésével is.

So, első kocka a vágás Hiéna3-ra. Második kocka vágás Hiéna4-re. Harmadik kocka szimpla erő sebzés Hiéna4-re. A lényeg az, hogy mindenképpen maradjon még hiéna továbbpasszolásra Aftonnak!
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 14 2020, 16:07

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Szer. Ápr. 15 2020, 09:17

-Na de kérem... -nevetett fel a férfi, ahogy végignézte a kis mutatványt. Igen, felé az első hiénának már valóban csak a pixelei szálltak, kezének legyezgetésével küldte is őket tovább a semmibe. -Oké, hogy az eltitkolt nagyapám Ronaldinho, de ezt nem kellett volna nagydobra verni. -vigyorog szélesen, jelezve, hogy csak viccel. A focihoz kábé annyira ért, mint lemúr a sakkhoz; semennyire. Látott már meccseket, anyai nagymamája odavolt érte, de Afton még pici volt, mikor az asszony távozott az élők sorából, és többet ő sem nézte már a tévében a meccseket. Tud pár nevet és ennyi, igazából.
Leonard végül egy jól irányzott csapással felé küldte a megmaradt hiénát, Afton pedig úgy emelte meg a kardját, kicsit a hóba állítva a pajzsot, mint egy baseballütőt. A fegyverkezelése ugyan nem a legfényesebb - azt majd legközelebb felszereléscserekor megpróbálja kicsit megdobni -, de megpróbálja eltalálni és ismét Hinari felé küldeni a hiénát, hogy eltűnhessen és mehessenek tovább, kipipálva az első szegmenst.
-Itt repül a kis hiéna \o/


/tehát ha sikerül, a 4-es számú hiéna elkezdheti énekelni az "I believe I can fly"-t/
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 15 2020, 09:17

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 15 2020, 15:43


A rúgás után elegánsan huppantam bele a hóba és figyeltem a két céhtársamat, mit kezdenek a hiénákkal.
- Ó, tehát nem is a virtuális nap barnított le? - kérdeztem Aftont kacagva, széles mosollyal, attól függetlenül, hogy én is láttam, hogy épp olyan fehér, mint a környék - Bár azzal a másik hasonlónevűvel mindig keverem... - gondolkodtam el, merthát ezeknek a focistáknak olyan fura neveik voltak. Ronaldo meg dinho vagy mi... végül csak megvontam a vállam: annyira nem érdekelt, hogy tüzetesebben is utánanézzek; és ha a focihoz nem is feltétlen, a baseballhoz igenis értett a lovag.
- Szép volt, fiúk! - néztem rájuk, amint a maradék hiénapixel is felszállt a hóréteg fölé - Ugye jöhet a második félidő?
És nem sokkal később jött is, egy csapat héja képében, a magasból.
- Csalók... nekik nem kell megküzdeniük a hóval - ingattam a fejemet, de persze cseppet sem gondoltam komolyan a bosszankodást és ez mindjárt ki is derült - Na majd én leküldöm őket hozzátok! Csak vigyázzatok, ne vérezzék össze a frissen esett havat! - mosolyogtam, mert ezek tényleg véreztek; a nevükben is benne volt. Valahogy úgy, mint Al kezében a Falánk... - Megy is az első! - kiáltottam és Ugrással lendültem fel állóhelyből, hogy a Katana élével passzoljak tovább minden madarat, ami csak az utamba kerül. Egy ütésemtől csak pirosba szökött az életük, így tökéletes gyakorlás volt ez Leonak és Aftonnak is: én elkezdem, ők pedig készen várják és pixelezik el őket.


Mobok köre:
Hinari 4x7=28, Leonard 3x7=21, Afton 7 sebzést szenved el.

Vérző Héja #1-4: 120/120 (Hinari)
Vérző Héja #5-6: 120/120 (Leo)
Vérző Héja #7: 120/120 (Afton)

Játékosi kör:
A sebződésem miatt a vértem okán kapok +0.2 SP-t. A fejpántom miatt a köröm végén gyógyulok 20 HP-t.
Támadom a következő héjákat 1 találatig: #5,6,1,2. Maximum 1-et hibázhatok, így az 5-6-1 biztosan kap ütést --> 120/5 HP

dobások:

Hinari (50. szint): 310/285 HP, 300/100 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 4 páncél, 470/470 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 78 páncél, 135/135 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 15 2020, 15:44

.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 15 2020, 15:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szer. Ápr. 15 2020, 21:28


A helyzet úgy állt, hogy a kazamatának ezen a szintjén Leoról hamar lekerült majdnem minden páncélpont - bár még mindig nem olyan gyorsan, mint Hinariról. Ettől függetlenül tisztában volt vele, hogy míg Hinari életpontjaiért kevésbé kell aggódni, Leo bizony soványka Hp-val rendelkezett. Persze ez is direkt volt így, annyira nem is ijedt meg tőle. Volt már alkalma néhány necces szituációhoz, ez pedig a nyomában sem ért azoknak. Nos, egyelőre.
Amíg azonban Hinarit látta, tudta, hogy nagy baj nem lehet. Az elmúlt időszakban volt épp elég alkalma rá, hogy kitapasztalja, a lány megbízható, a döntései pedig helyesek. Habár annak idején egy küldetés során Leo is tudott olyan tanáccsal szolgálni, amire a lány nem gondolt, ez a szituáció azóta sem ismétlődött meg. Ez pedig jól példázta azt, hogy Hinari mindig mindenre gondol. Mindig.
Szóval bár pár pillanatig Leoból mintha elveszett volna az élet, az hamar vissza is tért belé. Habár a foci nem volt neki sem az asztala, azért a híres játékosok nevét felismerte, és jót nevetett társai ökörködésén, később pedig beszállt a Hinari által indított játékba - csak óvatosan, nehogy a héják összevérezzék a friss havat!
- Hé, ez a feladat különösen nehéz lesz, ha te vagy az első, aki összevérez mindent - mordult fel tettetett rosszkedvvel, és letörölte a homlokára csöpögő vért. Az egy vörös csíkot hagyott maga után, így most úgy nézett ki, mint akit spirituálisan megjelöltek. Kardját megemelve aztán egy könnyed szökkenéssel kiszabadította lábait a hó fogságából - és bár nem olyan látványos és akrobatikus mutatvánnyal, mint társa -, de megtámadta a héjákat. Szép sorban lekaszabolta először azokat, akik rajta voltak, aztán haladt tovább. Mivel már most belátta, hogy ezeket a lényeket nem fogják tudni egyszerűen legyőzni, odakiabált Aftonnak.
- Próbáljuk meg azokat megölni, amiket már legyengített Hinari. Ha azokkal végeztünk, és teljes életeseket támadunk, akkor viszont támadjunk különbözőeket. Ha így teszünk, céhvezérünk egy csapással el tudja majd intézni őket - pislogott vidáman most az említett lány felé, de a mosolyában benne volt: számítunk rád.

Lamborghini-vért képesség aktív, plusz 1 SP-m van.
Első támadás héja5, második héja6, harmadik héja1, negyedik héja2. Amennyiben bármelyik támadás nem sikerül, úgy azt kari újra megismétli, és értelemszerűen csak az után megy tovább a következőre.

CSP: 326/470
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 15 2020, 21:28

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Pént. Ápr. 17 2020, 12:36

Afton megköszörüli a torkát, majd felemeli a fejét és sunyi mosolyt ejt meg Hinari felé.
-Hát te is észrevetted? Igen, a Bahamákon voltam, ugye milyen jól nézek ki? Még virágfüzért is kaptam a honolului lányoktól. Teljesen mindegy, hogy két különböző helyről beszélek, megoldottam. Mert én mindent megoldok. -legyint nagy vigyorral, majd ahogy az utolsó hiéna is elpixeleződött, kihasználja a rendszer adta segítséget és fegyverét a vállára támasztva megengedi magának, hogy kicsit menőnek érezze magát.
Ahogy haladnak lassan tovább, süvítő hang üti meg a fülét, ahogy az egyik héja figyelmeztető rikoltása száll az égen át feléjük. Elsőre megijed a láttukra; elég különös vért látni ebben a játékban, még ha kissé más is, mint a valóságban lenne. Egy pillanatra szinte el is felejti, hogy ezeket most lecsapniuk kell, nem segíteni rajta, és Hinari levegőben való perdülése vissza is rántja a "valóságba". Fegyverét leteszi a válláról és kicsit megmozgatja virtuális izmait.
-Akkor uccu neki! -pajzsa mögé bújva várja az első héját... majd a másodikat... harmadikat... de mindegyiknek már csak a pixelei zúdulnak rá. Végül kiszedi a pajzsot a földből, megköszörüli a torkát, kihúzza magát és mosolyogva énekelni kezd.
--Iii'm siingin' in the pixeeels, I'm siingin' in the pixels... -és jobb híján, ha sikerül így is, táncos pördüléssel próbálja lecsapni magáról azt a héját, amelyik őt pécézte ki. Szerencsére bírja bőven még pajzzsal, és Leo utasítása is úgy hangzott, támadjanak külön madarakat.


/Támadom akkor a hetes héját/
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17 2020, 12:36

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 17 2020, 15:32


Nevettem Afton válaszán és kicsit közelebbről is megnéztem őt:
- Igen, tényleg - bólintottam - Még érzem a virágillatot rajtad - viszonoztam a mosolyt, a hiénák után pedig hamar új labdá... izé, ellenfelek kerültek sorra. És indítottam is az elsőt, egyenesen Leo felé.
- Pixelezd el, még mielőtt a hóhoz érne - kacsintottam Leora és közben már küldtem is a másodikat majd nem sokkal később a harmadikat is. Afton pedig elkezdett énekelni. Kacagtam rajta és a második sorba már be is szálltam, kívülről nézve pedig bizton úgy tűnhetett, hogy hármunk közül maximum Leo veszi komolyan a harcot. Már amennyire Leo és a komolyság összefügg... céhtársam viszont okosan taktikázott; egy könnyed mosollyal bólintottam is rá: igen, így lehetünk a leghatékonyabbak. Ezt követve tehát először a Leo által lesebzettet támadtam, utána következett Aftoné, hogy végül az enyémekkel fejezzem be - szintén egy-egy találatig; a fiúk el tudták intézni a többit.


(Előző nagykör: Héja #5,6,1 elpixelezve; #2 120/83)

Mobok köre:
Hinari 3x7=21, Afton 7 sebzést szenved el.

Vérző Héja #3-4: 120/120 (Hinari)
Vérző Héja #2: 120/83 (Hinari)
Vérző Héja #7: 120/120 (Afton)

Játékosi kör:
A sebződésem miatt a vértem okán kapok +0.2 SP-t. A fejpántom miatt a köröm végén gyógyulok 20 HP-t.
Támadom a következő héjákat 1 találatig: #2,7,3,4. Az első két támadásom fix találatos (azaz #2,7 sebezve). Utána pihikör. A következő két támadásból pedig szintúgy maximum 1-et hibázhatok, így a #3-as is biztosan kap ütést.

Azaz:
ha a két dobásból 1-et hibázok: #2 elpixelezve; #7,3 - 120/5; #4 - 120/120
ha a két dobásból nem hibázok: #2 elpixelezve; #7,3,4 - 120/5

dobások:

Hinari (50. szint): 310/284 HP, 300/50 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 4 páncél, 470/326 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 71 páncél, 135/116 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17 2020, 15:32

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szomb. Ápr. 18 2020, 13:10


Ahogy ott állt két dalolászó céhtársa között, kezdte azt érezni, hogy az elmúlt hónapok jobban rányomták a bélyeget a hangulatára, mint eddig képzelte. Először is, szinte irracionális dolognak tűnt, hogy ő maga is beszálljon, másodszor pedig, nem jutott eszébe semmilyen vicces hozzászólás, vagy a téma folytatása. Kedve az még lett is volna a hülyéskedéshez, de amíg általában ennek a középpontjában szokott állni, most csak csendesen, a háttérbe húzódva nevetgélt. Szinte szolidnak érezte magát, és eldöntötte, ez így nem mehet tovább. Talán egy jó rumos csoki a csokiszobában, és Afton humora visszahozná az életbe megfáradt humorát. Eldöntötte, hogy így is tesz, majd hozzálátott, hogy leaprítsa a megsebzett héjákat. Mivel nem szerette volna, hogy legújabb férfi céhtársuk is kimaradjon a buliból, természetesen előzékenyen odahessegetett egy darabot hozzá, és csak abban az esetben sietett a segítségére, ha Afton látványosan nem boldogult az állattal.
- Ha ennek vége, egy forrócsoki a csokiszobában? - vetette fel aztán az ötletet, mikor végre szusszanhattak egyet. - Szükség lesz valamire, ami átmelegít - fonta szorosabbra maga körül kabátját, habár igazából nem is fázott.

Támadva Héja#7,3
Amennyiben valamelyik támadás nem sikeres, úgy azt megismétlem, amíg a héják meg nem halnak.
Amennyiben mindkettő támadás sikeres, de Aftoné nem, úgy a Héja#4-el fejezem be.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 5 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 5 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 5 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.