Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Ápr. 08 2017, 21:22

dob Neutral
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal5187/5300Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 08 2017, 21:22

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Vas. Ápr. 09 2017, 22:32

Bár a támadásaim sikeresek voltak, a bagoly csak nem akart a túlvilágra repkedni egy marék pixel formájában. Aztán jött Alex, és Hinari, akik elintézték a maradék baglyot, amíg kicsit kifújtam magam. Majd az átmeneti bagolymentes percekben, mielőtt továbbindultunk volna, Hinari mondott pár hasznos dolgot a taktikánkkal kapcsolatban. Főleg én és Yuuki követtünk el hibákat most a harc folyamán. Na igen, általában egyedül szoktam ritkítani a mobállományt, a csapatos kazamata-tisztítás egy viszonylag ritka esemény. A gyengébb kazamatákat nem igazán éri meg kipucolni, ahol pedig a loot már jónak mondható, ott viszont egyedül esélyem nincs... Csapatként viszont már teljesen más a helyzet. Főleg, ha jó csapatról van szó, és a lány mondandója szerint arra kell törekednünk, hogy tényleg egy jó csapat legyünk, és össze tudjunk dolgozni a legnagyobb mértékben. Amibe beletartoznak ilyen dolgok is, hogy ne azt a mobot támadjuk, amelyiket éppen érjük, és hasonlók...
- Rendben, legközelebb figyelek erre – válaszoltam Hinarinak mosolyogva – Ebbe ilyen szinten még nem gondoltam bele... - tettem hozzá. Meg ugye még fejben is meg kell szoknom, hogy most kevesebbet sebzek.
Majd továbbindultunk a kazamatában, és rövidesen újabb madarak találtak meg. Na igen, a hó minekünk továbbra is megnehezíti a dolgunkat, a madarak, jelen esetben a héják pedig gond nélkül tudnak karmolászni. Meg csípkelődni. Akex pedig már támadásba is lendült, és az egyik héját szépen helybenhagyta.
- Tudom, hogy ezek nem valami finomak, de ezeket is meg kell enni. A héjában van a vitamin! - szólaltam meg, majd becéloztam egy másik madárkát, hadd szóljon. A kiütött madárkát hagytam a helyén, majd következő körben ráérünk vele foglalkozni...


// egy támadás #2-re, alsó kocka a nodachi tűzsebzésére megy. Vikinggyűrű miatt a támadásom nem fogyaszt csp-t


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 16 2017, 12:52-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal19096/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 09 2017, 22:32

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Ápr. 16 2017, 12:10

Minden különösebb gond nélkül végeztünk az első hullámmal legalábbis ezt gondoltam egészen addig még Hinari fel nem hozta, hogy a csapatmunkánk hagy némi kívánni valót maga után.
- Hát nekem ez is eléggé egy laza körsétának tűnik, mármint eltekintve a hótól, de van benne valami abban amit mondasz. - Bólintottan. Volt eszembe pár dolog ezzel kapcsolatban de egyelőre megtartottam magamnak és inkább koncentráltam a vérző héjákra amik idő közben megjelentek. Mindenki kiválasztott egyet magának hát én is így tettem igyekezve inkább nem meghalva Ozi fárasztását és inkább arra próbáltam koncentrálni, hogy eltaláljam a madarat.

/Támadom a 3. madárkát/


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 16 2017, 12:11-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal7230/7300Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 16 2017, 12:10

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 16 2017, 12:36


Al, mint mindig, lelkesen fogadott mindent, ami előrevitte a csapatot, s kedvem lett volna odabotorkálni hozzá a magas hóban, és egészen közelről mosolyogni rá. Úgy, hogy érezzem magamon a leheletét. Ozi És Yuuki is egyetértettek, többé-kevésbé, én pedig vidáman bólintottam a lány szavaira:
- Igen, de csak mert kevesen vannak – mutattam rá a tényre – Gyakorlásnak viszont jó ennyi is – néztem végül szembe a madarakkal, kaszttársam szóviccére csak sóhajtva egy rövidet. Közben Alex ki is ütött egyet a körből: most tehát elég csak hárommal foglalkoznunk.
Ezekről ha jól emlékszem van valami a Bestáriumban.
- Százhúsz életük van, hét sebzéssel – felelte a Katana szinte azonnal.
- Köszi. ...Bár mivel úgyis lesz mégegy forduló, most inkább kiütök amennyit tudok – pillantottam ellenfeleinkre tűnődőn, majd felugrottam, először az Ozirisz által megsebzettet célozva, s miután az elpixeleződött, ép életpontos társa is kapott egy vagy két vágást. A hóban éledező héjáról, mivel sebzésképtelen volt, nem vettem tudomást.


Támadom ketteskét, amíg el nem tűnik, majd a maradékkal négyeskét. A pernamensem miatt max 1x hibázhatok. -150 csp


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 16 2017, 12:38-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 16 2017, 12:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 2 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 16 2017, 13:25

Ezeknek a héjáknak megvan az a trükkje, hogy pixelek helyett vérpixelekre robbannak, úgyhogy mivel Hinari ütött ki kettőt, ezért be is terítette a piros, tapadós digitális vér. Nyugi, csak szépészeti beavatkozás.

Vérző Héja #2 és #4 elpusztult.
Vérző Héja #1 lebénult (1/1).

Kurokawa Yuuki 7 sebzést szenved el.

Spoiler:

Vérző Héja #1: 30/120HP
Vérző Héja #3: 120/120HP

Hinari: 3.4 SP
Yuuki: 2.2 SP
Ozirisz: 2.6 SP
Alex: 1 SP


Hinari (50. szint): 250/250 HP, 60 páncél, 150/300 CSP
Ozirisz (37. szint): 210/210 HP, 50 páncél, 218/255 CSP
Kurokawa Yuuki (37. szint): 195/195 HP, 28 páncél, 138/175 CSP
Halasz Alex (34. szint): 200/200 HP, 66 páncél, 43/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal0/0Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Ápr. 18 2017, 16:29

Újabb luft. Igyekeztem nem mutatni de rettenetesen bosszantott a hibám, főleg így a többiek előtt amin az se segített, hogy én voltam az egyetlen aki sebzést is szenvedett. Bár Hinari és Ozi ezt jó eséllyel nem vették észre abban már nem voltam biztos, hogy Alexnek nem tűnik. A gyakorlásoknak hála pontosan tudhatta milyen az amikor dühből csinálok valamit. Öröm az ürömben, hogy a támadó madár lehetőséget adott egy gyors ellencsapásra amit igyekeztem ki is használni, hogy aztán egy másik támadást is intézzek feléjük. Legalább ha megölöm őket az egy picit megnyugtat ha meg nem akkor már mindenkinek nyilvánvaló lesz, hogy majd megesz a méreg.

/Támadom a teli életes madarat 2x. Ha az első csapás viszont talál akkor a második támadásom a megmaradt madárra megy./


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 18 2017, 16:29-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal7230/7300Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 18 2017, 16:29

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Kedd Ápr. 18 2017, 19:36

Egy kicsit megfogyatkoztak a héják. Hinari elintézett kettőt, beleértve azt is, amit megkezdtem. Majd Yuuki kiütött még egyet, nekem már csak az Alex által kiütött madárka van. És ahogy korábban is mondtam, a héjában van a vitamin. A lányok kaptak is belőle egy adaggal, legalábbis ha vitamin alatt azt a piros vérszerűséget értjük, amit ezek a madarak hagytak maguk után a pixeleződésükkör...
- Ez csak vitamin :3 – mondtam a lányoknak egy kicsit elröhögve magam.
Majd bemértem az utolsó héját, és indultam is felé, bár ez ebben a hóban nem a legkönnyebb mutatvány. Lendítettem a nodachit, hogy a másvilágra küldjem a madárkát. Már elég rendesen lesebződött, amikor Alex kiütötte. De amilyen szerencsém van, pont a csapás előtt fog magához térni, és valami hihetetlen gyorsasággal a hátam mögé kerülni. Valahogy rossz előérzetem van...
Majd ha talált, akkor valószínűleg én is kaptam egy adaggal a piros trutyiból...
Ha mégis kitér a támadásom elől a madárka, akkor reflexből támadok még egyet, veszteni nem vesztek. Ha mindkét támadási kísérletem meghiúsul, akkor valószínűleg Alexnek marad a megtiszteltetés, hogy beterítse a pixelvér... Bár a részemről inkább a piros izé, mint két elvétett támadás...

// két támadás a megmaradt héjára (#1; (#3-at kivégezte Yuuki)), ha az első támadás talál, értelemszerűen Ozi leáll Smile
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal19096/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 18 2017, 19:36

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 30 2017, 14:07


- Weeh - kommentáltam a szokásosnál sokkal inkább vérre emlékeztető pixeleket, amint összekoszolták a ruhám s nem mellesleg a Katanán végigfutó, gyönyörűen megmunkált, sárkánymintás gravírozást is. Vajon ahogy haladunk felfele, egyre a valóságra hajazóbb animációk fognak előtérbe kerülni? Bosszúsan vettem elő egy törlőkendőt, és tisztítottam meg a pengét, miközben céhtársaim lenullázták a maradék madarakat.
- Márcsak egy hullám - sóhajtottam előre pillantva, immáron útra készen, és reméltem, hogy hamar túlleszünk rajta: a térdig érő hó, a hideg és most a vérszerű pixelek elvették a maradék kedvemet is ettől a helytől. Ha csak ketten lennénk itt Allal, egészen bizonyosan megkérném, hogy vegyen ölbe és sétáljon el velem a hóréteg felett, de így, hogy többen vagyunk, nem akartam lent hagyni a hóban senkit sem. Inkább elindultam felfele, aktív jártasságokkal várva a kazamata utolsó őrzőit.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 18 2017, 18:29

Hinarinak nem kell egyedül éreznie magát, Yuuki és Ozirisz is ugyanúgy bekerült a véres horrorfilmbe, mint ő. A problémák ott kezdődnek számotokra, hogy Alex váratlanul derékig süllyed a hóban, és mozdulni se tud. Nem kell ott hagynotok, mert Mohamed jön a hegyhez egy izgalmas külsejű csiga képében. Négy szemével Yuukira összpontosít, és őt kezdi rágcsálni.


Kurokawa Yuuki 42 sebzést szenved el.
Kurokawa Yuukit árgus szemekkel figyeli a csiga.

Spoiler:

Négyszemű Csiga: max HP, max páncél

Hinari: 5.3 SP
Yuuki: 2.9 SP
Ozirisz: 2.6 SP


Hinari (50. szint): 250/250 HP, 60 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (37. szint): 210/210 HP, 50 páncél, 255/255 CSP
Kurokawa Yuuki (37. szint): 181/195 HP, 0 páncél, 175/175 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal0/0Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Jún. 18 2017, 21:57

Na a héjáknak is annyi, jöhet az utolsó hullám.
- Ez emlékeztet engem egy másik esetre... - Néztem végig magamon. Nem csak Hinarinak jutott ki a trutyiból. De ez fokkal legalább elviselhetőbb mint az az elviselhetetlen nyálka amik azokból a csigákból jött. Ilyen pillanatokban pedig egyre inkább megerősödik bennem a gyanú, hogy a rendszer olvas a gondolataimban ugyanis pont egy csiga volt az utolsó ellenfél. Nem tudom mikor mászott a lábamra és kezdett el csócsálni. Túlzottan el voltam foglalva azzal, hogy Alexet elnyelte a hó és csak arra lettem figyelmes, hogy az életem elkezdett fogyni.
- Határozottan deja vu van! - Emeltem fel a lábam megmutatva a többieknek. Nem nagyon estem pánikba inkább csak bosszantott ahogy az undi szemeivel rám pislog. Nagyot lendítettem a lábamon, hogy a csiga lerepüljön róla és biztos távolból intézzem íjjá alakítva a fegyverem.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal7230/7300Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 18 2017, 21:57

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 26 2017, 00:04

A vérző héják szerencsére elfogytak, de addigra már a hátunk közepére kívántuk ezt a helyet. Beterített minket a pixelvér, kivéve talán Alexet, bár neki most a legkisebb gondja is nagyobb ettől. Egy pöttyet elsüllyedt a hóban... valószínűleg a hótakaró alatt itt-ott elrejtett valaki egy-két gödröt, csak úgy a móka kedvéért, hogy majdcsak valaki belesétál... és ugye ami megtörténhet, az meg is történik.
Aztán zajlottak tovább az események, Yuuki pedig talált valamit, aminek a látványára kitört belőlem a röhögés... amikor pedig repült is a csiga, az egy újabb lépés volt afelé, hogy megfulladjak...
- Vajon ebből is potyognak üveggolyók? *.* - tettem fel a kérdésemet, elsősorban Yuukinak, aki már el is kezdte lövöldözni a mobot. Nem mintha Al ne lett volna ott, vagy Hinari ne találkozott volna azokkal az üveggolyókkal.
Majd indultam is a csigusz felé, avagy ha üveggolyót dobál, abból kérek én is! Nem maradhatok ki a mókából! Lendítettem is a nodachit, a csiga egyik szemét, majd egy másikat. Optimális esetben, ha nem jön közbe semmi, és minden úgy van, ahogy gondolom, akkor ez a mutatvány két üveggolyót jelentett számomra.
Persze a valószínűbb forgatókönyv az, hogy ez csak egy sima csiga, és a virágmezőn voltak azok a spéci, üveggolyós csigák... De rövidesen úgyis kiderül..


// két támadás a csiguszra
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal19096/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Csüt. Jún. 29 2017, 20:18


Nem kellett sokat várnunk a mai kirándulás utolsó ellenfelére, s látszatra - meg így az első támadása alapján - nem is tűnt túl erős őrzőbossnak.
- Azokat inkább hagyjuk... - húztam el a szám Yuuki majd Ozi mondataira - Azóta is van belőlük mindenhol a palotában... - persze nem volt meg az a motiváló ereje még Alnak sem, hogy én azokhoz játszási szándékkal hozzányúljak. Ha el kell őket pixelezni, az úgy igen, az teljesen rendben van - de hogy én csigaszemeket gurigassak...? Meg is ráztam a fejem az emlékre. Közben céhtársaim elég rendes sebzéseket kiosztottak ennek a (remélhetőleg) nem szemet ejtő példánynak, így egy halk sóhaj után én is beszálltam a küzdelembe: eddig Alexet próbáltam kihúzni a hóból, aztán inkább úgy döntöttem, hogy előbb lehet a csigával kellene foglalkozni s ekképpen igyekeztem megemelt sebzéssel vágni kettébe úgy annyiszor, amennyiszer tudtam. Ha pedig még ezek után is maradt élete, fogtam és egészen egyszerűen párom felé hajítottam a mobot:
- Szeld ketté, ne sajnáld - indítványoztam, hiszen ő sem maradhatott ki a jóból, nem igaz?


Képipróba: erőbuff, majd megy annyi támadás a csigába, amennyit szusszal bírok.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 29 2017, 20:19-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 29 2017, 20:18

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Szer. Júl. 05 2017, 23:25

//WARNING! Marvel filmet nézett előtte//

Bimbalabum és a következő lépés egy furcsa "öŐ-hh" hanggal végződött. Olyasmire engedte következtetni a körülötte lévőket ~ úgy látatlanban, csak a  hang alapján tájékozódva ~ hogy Alexnek bélbántalmai vannak. A sürgősebb fajtából. Azután egy könnyed fejest produkált a puha hóba. Persze alatta a keménnyé fagyott jeget dekorálta ki. A megmaradt mű egy finoman ívelt O-ban végződött, nyelt valamennyi havat és a hó fehér szempillaspirálként terítette be a szőke pilláit. Egyik lába mélyen a hóba süllyedve, másik lába pedig lépés közben, térddel a fagyott jégbe ütközve állt meg.
Al az állát igazgatta.
- Kint ez tuti meglátszana..... - Ezek után jött csak a felismerés és a sikertelen próbálkozás a szabadulásra. Az arclenyomata mellé csapott dühében. - Bakker!
Hinari segítségére sietett, azonban társaságuk akadt és a srác nem tudta nem elmosolyogni társaik reakcióját. - Egy ekkora üveggolyó mellé már kuglikat is beszereznék! Én benne vagyok! - Erőlködött, hogy ő is kivehesse a loot megszerzéséhez szükséges részt, de a fránya hó csak nem engedte el. - Ne má-ár! ><
Még a havas pillái is beleremegtek közben >< Majd Hinari fura mód segítette ki. Hirtelen Falánk volt közelebb, meg könnyebb, ala bevethetőbb állapotban. Szóval ha nem pixeleződött el közben a bestia, jól kupán vágta a Pöröllyel.



//Támadok a Falánkkal ha tudok, meg még kell....hm, ez tut mellé....//


A hozzászólást Halász Alex összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 05 2017, 23:27-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal5187/5300Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 05 2017, 23:25

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 08 2017, 13:36

Alex már csak a levegőt szeli ketté, miután Yuuki és Ozirisz sárgában hagyta a szívós csiguszt, Hinari könnyedén ledarálta. Legyőztétek a kazamata szörnyeit!

Jutalmatok egyenként 92 exp és 40 arany, illetve a ládákban találtatok 600 aranyat, 4-4 Kristálykövet, egy Regeneráció Potiont, egy Vészhelyzet Potiont és egy Önjelölt Vezér Potiont. A Falánk 20 expet kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal0/0Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Szept. 04 2019, 17:46

Leonard (31) HP:125 | F:46 | E:86 | K:45 | GY:115 (125) | S:20 | P:75 *van epikus/Akaito H*
Hinari (50) - HP:300 | F:90 | E:110 | K:60 | GY:207 (228) | S:80 | P:85 *van epikus/Akaito L*
Mirika (14) - HP:80 | F:26 | E:12 | I:30 | K:14 | GY:35 | S:32 | P:40 *van epikus*
Silence (25) - HP:135 | F:39 | E:50 | K:29 | GY:61 (67) | S:40 | P:65
Ozirisz (48) - HP:210 | F:83 | E:143 | K:40 | GY:110 (121) | S:77 | P:130 *van epikus*

Nincs is jobb a(n)nál, ha valaki mástól kapsz valami szépet. Csak így random, meglepi módon, nem megszokott vágányból. Egy kis hó gyakran emlékezteti az embert a közelgő karácsonyra, és bár egy kis idő azért még van, azért a hófödte ki lanka azért meghozza a kedvet az embereknek. Azért csak óvatosan, mivel ki tudja milyen meglepi ér titeket ezen a kora-karácsonyi napon Twisted Evil

// Feladat: érkezzetek meg //

The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 05 2019, 23:17


Kétségbeesetten kutattam nyomok után a hóban. Mindenhol fehér, fehér hó. Ameddig a szem ellát. Pedig mégcsak ősz van... ennyire feljöttem volna a hegyekbe?
Megmozdult egy árny a fák fölött.
Idegesen fordultam hátra: csak érnének már ide a többiek!


20 perccel korábban...

Igaz a levelek már sárgultak a céhkert hátsó részén tornyosuló fák ágain, de a nap még mindig erősen sütött, főleg így délután. Kiraktam egy adag sütit egy tányérra, melléje egy kis teát és már kész is volt a tökéletes uzsonna.
Ezúttal egyedül voltam. Azaz majdnem egyedül: Nestor mellettem aludt a fűben, egyenletes szuszogása engem is elálmosított. Hátradőltem és lehunytam a szemeim... amígnem mozgást észleltem a piknikes csomag körül. Csak egy fehér foltot, ami átszaladt a pléden, meg aztán egy mélykék nagyobbat is, ami utána eredt.
- Nestor! - ugrottam fel, de már késő volt. A tűzsárkány eltűnt a bokrok között, én pedig szaladtam, rohantam utánuk - Köpöd ki! - ripakodtam rá a petemre szikrázó szemekkel, akit jó kétszáz méterrel arrébb, a hegyekbe vezető úton találtam meg, amint rettentő elégedetten trónol egy sziklán. Egy szájából kilógó, cuki pamacsfarokkal. Egy szájából kilógó, cuki, fehér pamacsfarokkal.
- Nsstr nehmakahhhja - jött a válasz.
- Azt hittem, ezt már megbeszéltük - tettem csípőre a kezem és kezdtem lemondani a nyugodt pihenésről erre a napra. Nestor persze ellenkezett.
- Tudom, hogy szereted a nyúlhúst, de ha most elengeded, felmegyek veled a szaf...
Nestor elrepült.
- Még ez is... - fújtam egyet és szaladtam utánuk: ha ennek a nyúlnak baja esik, Leo keresztben le fog nyelni, az egészen biztos! Egyáltalán mit képzel Nestor magáról!? Ez a cuki valami mégcsak nem is mob mostmár - Ha egyszer utolérlek... - morogtam, de nem tehettem mást, minthogy fogócskázok tovább a sárkányommal, aki az én gyorsaságpontjaimon osztozott. A tea egészen bizonyosan ki fog hűlni, mire visszaérek...


15 perccel később...

- Hol van?
- Nestor nem tudja.
- Hogyhogy nem?
- Kiszabadult és eltűnt. Nestor csak ennyit látott.
- Mert halálra rémítetted.
- Nestor nem tehet róla. Nestor nem ráijeszteni akart, csak megenni.
Megforgattam a szemeim és körülnéztem:
- Tehát egy hófehér nyuszit keresünk egy hófehér tájban - fújtam ki a levegőt és titkon reméltem, hogy még azelőtt sikerül megtalálni az állatot, hogy Leo tudomást szerezzen az esetről. De jártasságok ide vagy oda, egyedül nem boldogultam, Nest megkérni pedig enyhén szólva is felelőtlenség lett volna... így a sárkányt inkább hazaküldtem, majd idegesen lenyitottam egy levelezést és írtam a céhtagoknak, hogy segítsenek nekem nyuszit keresni a hólejtőn. ... ...... Ugye Leot nem tettem automatikusan bele a listába? Ugye nem? O.o
Nem tudhatja meg, semmiképpen sem.
Tehát egy kétségbeesettebben kutattam nyomok után a hóban. Mindenhol fehér, fehér hó. Ameddig a szem ellát. Pedig mégcsak ősz van... ennyire feljöttem volna a hegyekbe? Megmozdult egy árny a fák fölött. Idegesen fordultam hátra:
- Nes, menj haza, kérlek - nyögtem. Csak érnének már ide a többiek!


Minden jártasságom aktív x3
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 2 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 2 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.