Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 18 2020, 13:10

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Szomb. Ápr. 18 2020, 13:26

-... iiigen? Szóval ezt játsszuk? -morog a héjára vigyorogva, mikor az olyan könnyedén röppen el a csapás elől, hogy az már komikus. Afton ismét odacsap, a héja odébb repül. Megint csap, megint repül. Ezt még eljátsszák pár körig, láthatólag még a héja is élvezi, majd megcsipkedi ismét Afton pajzsát.
-Óóó, hogyazapád... -morogja végül a férfi, és legyintve odébb megy. -Hagyj békén, csalódtam benned! Szniff!
A héja megy utána, majd szomorkásan észre se veszi, hogy menet közben valahol elpixelezték.
Már csak egy héja maradt, és Afton meg is kísérli lecsapni, ha sikerül, örül, ha nem, akkor inkább odébb táncol, kicsit feladva, hogy neki ez nem fog menni. Mikor meghallja Leo szavait, elvigyorodik; jaj nekem, ez túl magas labda. Ki is használja. Kihúzza magát, kezével a hajába túr, és hagyja, hogy megcsillanjon a fény a szemüvegén, ahogy a férfi felé fordul és elindul a hóban.
-Igen... ami átmelegít... átforrósít... -vigyorog kajánul, majd ahogy odaér, átkarolja Leo vállát, arcát a vállára hajtja, olyan közel hajol hozzá, hogy az már súrolja az intimitás határát. Majd a következő pillanatban elvigyorodik és egy jó erőset csap a szőke pasas hátára. -Csokinyuszit mindenképp kérek! Szemüveggel! -neveti el magát.
-Nyugi, haver, csak vicceltem XD -teszi hozzá, ha azt látja, hogy Leo esetleg... megrémült volna.


/Támadom a megmaradt héját. Kérlekkérlekkérlek qwq /
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 18 2020, 13:26

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Csüt. Ápr. 23 2020, 18:42


Alapvetően tetszett Leonard ötlete és már bólintottam is volna rá, könnyed mosollyal, amikor Afton reagált. Be is csuktam félig nyitott ajkaim: kíváncsi voltam, mi lesz a végeredmény és Aftont ismerve nem is csalódtam. Felnevettem, persze csak szolidan és most én voltam az, aki a háttérbe vonult, vagyhát... közben azt is észrevettem, hogy a fiúk egyetlen lesebzett példányt hagytak még, így amíg ők lerendezték ezt egymás között, mint férfi a férf... vagyis... ó mindegy. Szóval addig gyorsan elpixeleztem a madarat, hogy mehessünk tovább.
- Hümm, tehát egy szemüveges csokinyuszi rendel, habár elmúlt már húsvét - bólintottam, mint aki épp rendelést vesz fel - És neked, Leo? Ha jól tudom, te inkább cicapárti vagy, nem? - kérdeztem tőle, azért no, nem kevés célzással a szavak mögött. És ártatlanul rámosolyogtam.
Már nagyon tudni akartam, mi van velük Mirikával, dehát csak nem kérdez rá az ember ilyen nyíltan, nem igaz?
- Ha elérünk a csigáig, akit támad, valószínű szinte egyáltalán nem tud majd betalálni - tereltem aztán el a témát, már fölfelé kaptatva a lejtő meredekebb részén - Tehát ha engem fog, úgy rajtatok áll majd minden - mosolyogtam rájuk, rendületlenül törve az utat az egyre mélyebb hóban.


Hina -7+20 hp. Leütöm az utolsó héját. Ha az első dobásom misselném, a második úgyis betalálna fixen, szóval nem dobok.

Hinari (50. szint): 310/297 HP, 300/150 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 4 páncél, 470/218 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 71 páncél, 135/97 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Vas. Ápr. 26 2020, 12:50


Hát a társai nem hagyták neki, hogy egymaga búslakodjon a sarokban, vagy ilyesmi. Csak egy ártatlannak szánt megjegyzés volt, egy hétköznapi ötlet, amit bárki bedobhatott volna. Amikor Afton közeledni kezdett felé, és azokat a szavakat mondta, már tudta, mi fog kisülni belőle végül, ennek ellenére nem volt képes elkerülni az arcára kiülő zavart pírt. Egy pillanatig némán pislogott, majd megrázta magát, és felvette a szerepet. Átölelte társa nyakát, miközben kajánul vigyorgott.
- Majd veszek egy csokifürdőt.. Szemüvegben - kacsintott rá Aftonra, majd még egy puszit is küldött felé. Ezek után nem bírta már tovább, kitört belőle a röhögés, és egy könnyed mozdulttal lépett arrébb a férfitól, tisztes távolságba.
Arra azonban kicsit sem számított, hogy egy pillanatig sem ért véget a szívatás. Hinariról már tudta, hogy a kemény, mindig felkészült külső mögött ott lapul egy felszabadult, vidám lány, aki néha bizony nagyon képes rátapintani a lényegre, így annyira nem lepődött meg, de azért újra zavarba jött, majd egy ügyetlen mozdulat miatt elejtette a kardját. Miközben azon igyekezett, hogy kihúzza a tárgyat a hóból, ügyetlenül heherészett, és látszott rajta, hogy egyáltalán nem ura a mozdulatainak.
Végül aztán sikerült újra összeszednie felszerelését, ha már magát nem, de hiába hitte, hogy ez a kis közjáték elfeledteti bárkivel is a kérdést. Érezte magán a várakozó pillantásokat - vagy csupán képzelte?
- Hát egy ideje nem nagyon beszéltünk - vallotta be, majd testtartása összeesett, mutatva ezzel elszontyolodását. - Fogalmam sincs, mi a helyzet, vagy.. - lesz-e valamilyen helyzet. Ez utóbbit végül nem mondta ki. Habár főleg Leon múlt, hogy az elmúlt időszakban nem találkoztak, és rossz döntést rossz döntésekre halmozott, közben újra bizonytalanná vált - nagyjából mindenben. Egy ideje gondolkodott rajta, hogy ezt az időszakot megtörve kéne beszélnie a cicafüles lánnyal, de soha nem látta a Palotában, egyszer sem futott össze vele még csak véletlenül sem, és ezt amolyan jelnek vette. Majd ha eljött az ideje, úgyis újra összefutnak a szálak.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Kedd Ápr. 28 2020, 11:21

És Leo belement a játékba, mire Afton nevetése jóval őszintébbre sikeredik. Tudja jól magáról, hogy a humora elég... érdekes. Az a tipikus vacak, amin egyesek csak azért röhögnek, mert már annyira rossz, hogy az jó. És van az a réteg, amelyik nem díjazza az efféle viccelődést és megsértődik. Hinari és Leo, hála az égnek, az előbbi kategóriába tartozik. Elégedetten kulcsolja össze kezeit a tarkója mögött, miután a hüvelyébe dugta a kardját, és széles mosollyal gondolt arra, hogy lám... nagyon is jól fogja magát érezni ebben a céhben. Ez már biztos.
Fülét persze megüti a beszélgetés, és arca oldalán a megmaradt borostát vakargatva néz kérdőn hol Hinarira, hol Leora, végül tekintete megmarad a szőke srácon. Tehát szívügyek, hmm. Ő maga sajnos nem ért hozzájuk, vagy talán abba a kategóriába eshet, hogy bár konyíthat hozzá valamit, de a saját szerelmi élete hagy némi kívánnivalót maga után. Először is, nem ártana már valami pár. Mert hát eddig minden kiszemeltje... össze is rázkódik kicsit a gondolatra, mikor visszaemlékszik arra, hogy... jajj, inkább nem is, hagyjuk.
-Erre van egy remek megoldás. -vigyorog szélesen Leora, még alig láthatóan talán kacsint is. -Keresd fel és beszélj vele. Hívd meg egy csokizásra, vagy egyenesen egy vacsorára. A nők általában azt szeretik, ha a pasas szó szerint teper, harcol értük; egyrészt növeli az önbizalmukat. Másrészt tudat alatt így szűrik ki, ki alkalmas megfelelő párnak és ki nem. Aki nem elég kitartó, az így járt, jelszóval. Szóval, hajrá, írj neki, vagy menj oda hozzá, ha tudod, merre lakik, és beszélj vele. Ne félj tőle.
Ha majd egyszer eljön az a nő, aki elrabolja a szívét és nem foglalt (vagy... kiderül, hogy amúgy fiú...), akkor Afton nem biztos benne, hogy képes lenne megtartani saját tanácsát, de.... sosem lehet tudni. Talán igen. Nagyon szeretné már kipróbálni... Ha már Suginál sajnos nem vált be végül.
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 28 2020, 21:40


A szolid kuncogás hamar jóízű, vidám kacagásba torkollott, ahogy Leo nemcsakhogy vette a lapot, de még rá is kontrázott Aftonnak. Ezek után az márcsak a hab volt a tortán, illetőleg méginkább az annak tetején lévő cseresznye, ahogyan a szőke kardforgató az én szavaimra reagált - és nem is a beszédében. Mosollyal néztem végig, ahogyan összeszedi elejtett fegyverét, a lovag szavaira pedig csak bólintani tudtam: igen, az lenne a legcélszerűbb. Ha beszélne vele.
Persze azért én is elgondolkodtam Afton szavain. Alex vajon mennyire tepert?
A fiúk felé taláncsak egy sóhaj jelezhette, hogy olyan rég volt már, hogy szinte alig emlékszem.

Később pedig megérkeztünk a lejtő tetejéhez és a csigához, ami odafönt várt ránk.
- Még bele is illik a csapatunkba; neki is négy szeme van - mutattam rá a tényre jókedvűen, ha már Leo elnevezte szemüveges csapatnak a hármasunkat - Meg jó sok élete - tettem hozzá és neki is láttam, hogy lefaragjak belőle valamennyit.


Mobok köre:
Hinari 42 sebzést szenved el.

Négyszemű Csiga - HP:600 P:150 (Hinari)

Játékosi kör:
A sebződésem miatt a vértem okán kapok +0.4 SP-t. A fejpántom miatt a köröm végén gyógyulok 20 HP-t.
Támadom a csigát, aminek spece miatt 3 és afölött találok csak: 5 támadás, pihi, majd mégegy támadás; a pernamensem miatt maximum kettőt hibázhatok (azaz 4x110 seb tuti megy bele).

dobások:

Hinari (50. szint): 310/275 HP, 300/100 CSP
Leonard (36. szint): 125/125 HP, 4 páncél, 470/470 CSP
Afton (19. szint): 195/195 HP, 71 páncél, 135/135 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 28 2020, 21:40

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 28 2020, 21:43


Oké, azt hittem a kis négyzetbe a dobások számát, nem a dobás értékét kell beírni, de oh well Surprised
Próbáljuk újra xP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 28 2020, 21:43

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Szer. Ápr. 29 2020, 19:11

-Kéne akkor rendezni egy versenyt. -húzza ki magát Afton, a pajzsot pedig a földnek támasztja kicsit, amíg megigazítja a kabátját és a szemüvegét. Egyik kezével a hajába túr, még inkább szétzilálva azt, végül megfogja a pajzsot és a kardot. -Kinek van a legmenőbb négy szeme négyünk közül.
A mondatnál pedig Leo felé mosolyodik el; vele is egy verseny kapcsán ismerkedett meg, sőt... mintha utána talán abban is lettek volna csigák, bár ebben már nem annyira biztos. Nyúl volt, az tuti... Ráadásul egy kleptomániás vérnyúl.
Normális esetben, lévén már a kazamata bossával vannak összezárva, bevédené most már Hinarit, lovaghoz illő módon, de már tisztában van a nő képességeivel, illetőleg legalább nagyrészt tisztában. Így hagyja, had tőrjön előre és harapjon le kardjával kicsit a bestia életsávjába, ő pedig nagyot kiáltva követi, pengéjét megpróbálva a csiga húsába mélyeszteni. Mondjuk, nagy gáz lenne, ha pont egy csigát nem találna el...
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 29 2020, 19:11

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 02 2020, 15:56


Leoban minden alkalommal egyre erősödött a gondolat, hogy Aftont megéri közeli barátjává fogadnia. Kiderült, hogy nem csak a humora, de a tanácsai is fenomenálisak voltak. Vagyis persze rém egyszerűek, de egy férfinak néha arra volt szüksége, hogy az orra alá dörgöljék ezeket a teljesen hétköznapi dolgokat. Valóban, nincs más dolga, csak elmenni valahová vacsorázni együtt. Habár röviden az agyába tolakodott a kérdés; vajon Mirkához az nem lenne túl egyszerű? És mikor kerítsen rá sort? És mégis hogyan?
Úgy döntött, jobb lesz a tervet kicsit elhalasztani, egészen addig, amíg összekaparja magát, meg azt a fene nagy elhatározását.
Most inkább a következő feladatukra próbált koncentrálni. Hinari szavai nem voltak túl megnyugtatóak afelől, hogy a két fiú kell majd a probléma megoldásához. A csiga négy szeme meg aztán pláne nem volt bizalomgerjesztő, habár egybekötve a pápaszemes poénnal már sokkal mókásabb fényt öltött.
- Na akkor, adjunk bele mindent - körözött egyet vállaival, aztán aktiválta a vértje képességét, végül pedig támadott.

Lamborghini-vért képessége aktív, + 1 SP, 6 biztos találat, 222 sebzés.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 02 2020, 22:35


Biccentettem Afton ötletére és megigazítottam a napszemüvegem; úgy fordulva, hogy a napsugarak megcsillanjanak a szélén. Egy laza mozdulattal hátrasöpörtem egy tincset az arcom elől és a Katanát két marokkal tartva szúrtam bele a hóba, megemelve kicsit az államat. Mint... egy hadvezér egy megnyert csata után.
A dologban csupán két bökkenő volt: nem voltam hadvezér, így a komoly beállás hamar nevetésbe torkollt, és... még a csiga is életben volt. Piros életcsíkkal.
- No, majdnem - mosolyogtam a srácokra és pár vágással befejeztem, amit hátrahagytak nekem - Szerintem a csiga kiesett a versenyből Surprised - mutattam a szálló pixelekre és rájuk mosolyogtam - Maradtunk tehát hárman - csaptam fel a szemüveget és kacagtam rájuk:
- Szóval, ki a legmenőbb négyszemes?

Persze, én sokminden voltam, de menő az nemigen. Mégha bizonyos lovagias vagy kevésbé lovagias céhtársak ezt is mondanák; nem tartottam magam annak, így egy hármas holtversenynek is örültem, márha valamelyik fiú nem kaparintotta meg csak magának a címet. De így vagy úgy, ez is eldőlt és én jókedvűen csúsztattam vissza a Katanát a tokjába és teleportáltam haza velük együtt.
- Akkor, egy csokiszoba-kör?


Leütöm a mobot, ha az első kettő dobásom nem is, a harmadik találni fog szal nem dobok rá. Zárókör \o/
A medálomból Leonak adok expet és T2 gazokra váltom, vegyesen.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Afton Vas. Május 03 2020, 12:44

Ennél szebb befejezése a napnak nem is lett volna; látni, ahogy Hinari csodás kardja kettészeli a csigát, majd annak utolsó pixeleinek csillanó fényében a nő megáll és kihúzza magát, a harc hevében kiszabadult szőke tincsei kicsit meglebbennek a jéghideg szélben. Afton elejt egy apróbb sóhajt, de a szája széle mosolyog. Alex igazán szerencsés fickó.
-Hmm, várj csak... -döntött végül félre a fejét Hinari megjegyzésére, kicsit előrébb dőlt, megigazította szemüvegét, végül bólintott és úgy tett, mintha felírt volna az ujjával valamit a pajzsa hátuljára. -Igen, egyértelmű, a csiga diszkvalifikálva lett. A legmenőbb négyszemes díjért tehát versenyzünk hárman. Az egyikünk egy szőke bombázó, a másikunk szintén... kérdés, melyik-melyik. -mosolyodik el, sokat sejtetően nézve hol Leora, hol Hinarira, majd kihúzza magát, fejét a magasba emeli és folytatja. -De én szép vagyok, ügyes, egy megtestesült istencsászár, és nem mellesleg szerény, ezért amondó vagyok, hogy a díj... végül a nyuszit fogja illetni.
Neveti el magát, széles mosollyal, jelezve, hogy ismét csak "fenomenális" poénjainak egyikével szembesítette őket. Áhh, ígéri, menni fog ez még jobban is az évek során, heh. Talán... Végül eltüntette a pajzsot és a kardot, kitárta szélesre karjait és átölelte társai vállát, ahogy visszateleportáltak az első szintre.
-Megsülök! Nem csokiszoba lesz ebből, hanem sült Aftonozás. -tünteti el gyorsan magáról a kabátot, persze csak miután rájött, hogy ez a rendszerben hogyan is kivitelezhető. Mikor ismét végre ingben és nadrágban feszíthet, elégedetten nyújtózik egyet. -Na, most már jöhet a csoki, ügyesek voltunk o/
Egy újabb sikeres napot pipálhat ki. Hiába... így jobb az élet ebben a játékban. Közösségben, csapatban, barátok között. Afton egyszerűen... imádja. Csak egyvalaki hiányzik, de reméli is, hogy vele nem fog itt soha összefutni, majd csak odakint. Mikor kinyitja a szemét, és megláthatja a vörös hajjal keretezett arcot, amint valószínűleg könnyezve borul a nyakába. "Manguszta!", fogja kiáltani kétségbeesetten, és azóta valószínűleg soványra aszott karjával átölelheti. "Szia, Haribo... rég láttalak...".
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal14782/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Vas. Május 03 2020, 18:34


- Tudom, hogy én tetszek neked - kacsintott Leo röhögve Aftonra, mert egy ilyen lehetőséget ő sem hagyhatott ki. - Bár tény, hogy a nyúl érdemli az aranyérmet - bólogatott aztán, tovább fűzve a témát, és eszébe jutott Tapsi. Bizonyára amint a Palotába érnek, lerohanja a kis csapatot, számonkérő ugrálással a tudtukra adva, hogy bizony már elmúlt ebéd idő, neki meg már rég elfogyott a salátája. Akkor aztán Leo bevonszolja magával a csokiszobába, és rámutat egy zöldség alakú csokoládéra a gyűjteményben. Tengerszem is szereti az édességet, és Vezér is kapott már vacsorára sütit.
Tapsi valahogy mégsem volt az édesszájú típus. Pedig egy játékban, ahol egy farkas kókuszkockát, egy sárkány pedig mandulát töm délutánonként, bizony bármi előfordulhat.
Átkarolta Aftont, és vidáman indult meg a többiekkel együtt a Palota felé. Bizony, nincs is jobb egy barátokkal töltött délutánnál.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 04 2020, 21:04

Kitisztítottátok a kazamatát, gratulálok. Dupla eventtel az alábbi jutalmakat kapjátok.

1. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Démonszem Potion
2. hullám, Ezüstláda: 800 arany, 2x [T4] Izzó Páncél Potion
3. hullám, Ezüstláda: 800 arany, 2x [T4] Izzó Páncél Potion, Leonard és Hinari számára 16 db Kristálykő
Összesen: 280 Exp és 2040 Arany (Hinarinak -28 exp, Leonak +28 exp az önzetlenség medálja miatt)

Hinari: 9 Vastag Tövisgyökér 8 Faeno Ág 4 Vörös Gomba 4 Nihil Levél 3 Óriás Pitypang
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal0/0Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Okt. 28 2020, 17:54

Késő délutáni hegymászás Iin-dul!


Résztvevők: 
Hinari (50) - HP:320 | F:92 | E:116 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus + legi van/
Mirika (40) - HP:150 | F:62 | E:20 | I:72 | K:48 | GY:114 | S:61 | P:125  /epikus van/
Leo (47) - HP:205 | F:71 | E:60 | K:94 | GY:172 (189) | S:51 | P:90  /epikus van/



1.hullám (ezüst áda) 
7x Alkonyholló - HP:130 | F:54 | E:10 | GY:39 | S:56 | P:
2.hullám (bronzláda):
6x Madárpók - HP:120 | F:50 | E:9 | GY:50 | S:35 | P:0
3.hullám: (bronzláda)
Négyszemű Csiga - HP:600 | F:26 | E:42 | GY:31 | S:112 | P:150



Hajrá Very Happy
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Csüt. Nov. 05 2020, 10:27


Hogy miért pont a hideg hegyek felé igyekeztünk, amikor az idő így ősz tájékán amúgyis kezdett lehűlni? Talán Leo orosz vérének volt köze hozzá, de az is elképzelhető, hogy csak a forrófejűségét kívánta csillapítani egy kis havas túrával. Pillantásom Mirika és Leo között vándorolt, enyhe, sokatmondó mosollyal szájam szögletében és ahogy így baktattunk felfele, úgy éreztem magam, mintha fölösleges harmadikként lennék itt, aki csak a hatékonyabb farmoláshoz kell.
- Egyébként veszel ki szabit az ünnepekre? - kérdeztem Miritől - Örülnék, ha részt tudnál venni a céhes karácsonyon - tettem hozzá és eltűnődtem kicsit, mennyire furcsa ez az egész, két világ, két valóság között megtalálni az egyensúlyt. Sóhajom elárulta, hogy kicsit én is vágyok rá, de szavakkal nem mondtam ki - inkább az előttünk lévő, hatalmas, leveleit eldobó fára összpontosítottam, aminek ágain egy csapat holló ült. Jöttünkre felszálltak a levegőbe, majd lecsaptak, sebzésük alacsony, szinte meg sem éreztem.
- Ahogy szoktuk - bólintottam Leo felé és elkezdtem megsebezni az állományt, hogy a nyomomban futó srác aztán gond nélkül apríthassa őket.



dobások:

Mobok köre:
Hinari 27 (30), Leo és Miri pedig 20-20 sebzést szenvednek el.

Alkonyholló #1-3: 130/130 HP (Hinari)
Alkonyholló #4-5: 130/130 HP (Leo)
Alkonyholló #6-7: 130/130 HP (Miri)

Játékosi kör:
SP a sebződések után: 6,2. 1 találatig ütöm a mobokat ilyen sorrendben: 4,5,6,7,1,2; a permám miatt max 1-et hibázhatok, így a 4,5,6,7,1 biztosan sebződik. Gyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSPt.

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 58 páncél, 300/50 CSP
Leonard (47. szint): 205/205 HP, 70 páncél, 470/470 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 105 páncél, 240/240 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 05 2020, 10:27

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Csüt. Nov. 05 2020, 19:05



Valóban látványosan jókedvű volt, ahogy végigcaplatott a hóban, és ennek nem - vagy csak részben - volt köze ahhoz, hogy Mirika is velük tartott ezen a napon. A táj szikrázott a ragyogó napsütésben, az ég pedig épp olyan kéken és felhőtlenül tündökölt, ahogy a legjobban szerette.
Valóban az ő ötlete volt, hogy ide jöjjenek, egyszerűen nem bírta kiverni a fejéből Ilja szavait; odakint már leesett az első hó. Vidáman - és kissé alul öltözötten - mászott végig a jeges ösvényen, miközben próbált nem odafigyelni Hinari mustráló tekintetére és őt is bevonni a beszélgetésbe.
A szabadnapos kérdésre aztán felkapta a fejét. Való igaz, Mirika mostanában nem töltött túl sok időt a játékban és ez - természetesen - feltűnt Leonak is.
- Akár előbb is vehetnél ki, nem csak karácsonyra - jegyezte meg töprengve. - Valamelyik este bent maradhatnál néhány órával tovább - fordult a lány felé és mosolya szélesebb lett, miközben magyarázatot is adott az ötletre. - Elvinnélek randizni.
Habár komolytalankodó arckifejezése és a lazaság, amivel a meghívást kezelte, arra engedett következtetni, hogy ezt nem a szó szoros értelmében gondolja. Vagy mégis?
Akárhogy is, a társalgást megzavarta egy csapat holló, Hinari pedig már rájuk is vetette magát. Leo bólintott céhtársa kérésére, bár már mondani sem kellett volna, tudta, mi a szerepe. Könnyed és gyors mozdulatokkal állt neki elpixelezni a mobokat.

/Támadom Alkonyholló#4,5,6,7-t/

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal18220/10500Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 05 2020, 19:05

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Szer. Nov. 11 2020, 20:06

A havat imádtam, de a csípős idő most annyira nem volt a kedvemre való. Még a vastag kabát alatt is dideregtem kicsit. Talán azért, mert nem aludtam valami sokat. Az igazat megvallva nem kellett volna most itt lennem, de megígértem, meg amúgy is, a boss szint elcsípése óta visszavettem az itteni lógásból. És ezt biztosan ők is észrevették. Nem volt teljesen szándékos, mert most valóban nyakamba szakadt a munka, de ez az én hibám volt, nem mértem fel, mekkora teherrel jár ez a szerep. Ki kellett volna kérnem a tapasztaltabb lányok véleményét az ügynökségnél, mielőtt elvállaltam volna...
- Hátööö... - kezdtem neki tétován a válasznak, miközben tekintetem ide-oda járt Hinari-chan és Leo-kun között - Még az is lehet, hogy túl sok időm lesz karácsony táján... - dünnyögtem halkan, de azért így, hogy legfeljebb a hó ropogott a lábunk alatt, tisztán lehetett hallani. Tavaly káosz volt, de most még nem volt semmi kőbe vésve. Voltam néhány válogatáson, de egyiken se kaptam meg a szerepet, szóval eléggé a levegőben lógott most minden, ami az újévet illette.
- Leo-kun, nem vagy véletlenül lázas? Azt akartad mondani, hogy randalírozni, nem? :3 - öltöttem nyelvet a fiúra, miközben a vonásait tanulmányoztam. Nála sose lehetett tudni, mennyire gondolta komolyan, amit mondott, mert mindenhez olyan arcot vágott, mint egy félnótás. Mondjuk a hollókat most azért vettem észre, mert a fiú tekintete megváltozott. Füttyentettem egyet, mert Momo éppen a számára nem túl szokványos hóban játszott, és valamivel fel kellett hívnom a figyelmét, majd leakasztottam az íjat a hátamról.
- Mi a fene? "Ahogy szoktuk"? Lemaradtam valamiről...? - pillantottam a két csirkefogóra, várva a mindenféle titkos stratégiát, és amit csináltak, az nem is volt ügyetlen. Azért maradt nekem is munka, úgyhogy a sárkányom figyelmét a sérült hollóra irányítottam, én pedig kipróbáltam, mennyire tudom elkapni ezeket röptükben. Két gyors lövés, és vagy pixelfelhővé változott egy madár, vagy nem...


Első két kocka Momo, ő az egyest támadja, és ha megkopasztja, akkor a hármas után megy. Második két kocka az enyém, a kettes kap két lövést.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal11225/10500Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 11 2020, 20:06

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 13 2020, 00:44


Örültem, hogy végre egy felszabadult és vidám Leot láthatok, méghozzá úgy, hogy Miri is eljött velünk a mai napon. Céhtársammal ellentétben én egy jó meleg, halványkék kabátban voltam és márcsak a szőke srác látványától is összébb húztam magam körül a belső, hófehér prémet, kissé értetlenül szemlélve a vigadalmat és a tényt, hogy hogy nem fázik.
Egy jókedvű sóhajjal fordultam Mirikához inkább - a kérdésre viszont nem a lány reagált elsőnek. Mosolyom szélesebb lett, amikor Leo hozzátette a magáét, Miri incselkedésére pedig elnevettem magam és inkább meghagytam nekik a továbbiakat: talán kissé túl feltűnően is léptem el a páros mellől, habár a hollók megjelenése némileg megkönnyítette a kifogáskeresést. Egyelőre a madarakra koncentráltam tehát, amint viszont kellően lecsökkent a számuk, egyet még ütöttem a teljes életes egyedbe, ami a kabátomat akarta leszedni rólam, aztán lejjebb engedtem a Katanát.
- A sebzésünk éppen kiegészíti egymást - válaszoltam végül Mirinek és biccentettem mellé, jelezve, hogy a két sebzett madarat rájuk bízom. Momonak még volt mit gyakorolnia ilyen havas terepen, de gondolom Leo és Miri sem fogják tétlenül nézni a sárkányt - elég drága és kényelmes volt ez a kabát, nem örültem volna, ha a mobok nullára csökkentik a tartósságát.
- Ha gondolod, tarthatjuk egy nappal korábban vagy később is - tértem vissza a karácsonyi témára - Idebent úgyis oly mindegy az idő - sóhajtottam egy mélyebbet, mert ki tudja, mi a valóság tulajdonképpen? - Meghát Momo is biztos szívesen segítene az előkészületekben, ahogy Nes szokott - pillantottam a petre, bár ahogy elnéztem, a sárkány lehet a kinti havat fogja választani, mint a mindenféle boa fára való reptetését.



dobások:

Alkonyholló #2, 4-7 elpixelezve.

Mobok köre:
Hinari 18 (20) sebzést szenved el (+0.2 SP).

Alkonyholló #1: 130/14 HP (Hinari)
Alkonyholló #3: 130/130 HP (Hinari)

Játékosi kör:
Beleütök egyet a teljes életesbe, aztán pihi és átadom a többieknek a lehetőséget :3
Mivel max 1-et hibázhatok, kettőt dobok csak.

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 40 páncél, 300/150 CSP
Leonard (47. szint): 205/205 HP, 70 páncél, 470/282 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 105 páncél, 240/160 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő - Page 6 Exp_bal29686/10100Hólejtő - Page 6 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 6 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.