Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.Boss 2. próba

+7
Ozirisz
Tsujimoto Eiki
Rikomono
Tachibana Makoto
RenAi
Halász Alex
Sakuya
11 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

26.Boss 2. próba Empty 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Hétf. Aug. 15 2016, 18:05

Minimum szólimit (minden hozzászólásnak): 100 szó
Harci kör határidő: 4 nap
parancsnok határidő: 2 nap
Illetve külön kérésre a kezdő szervezkedés (ismerkedést?) is körökre lesz osztva így egy körben fejenként csak egy post legyen. Ezek határideje szintén 4 nap/kör (Első hsz-től számitva)

Szervező: Halász Alex
Parancsnok: Akit a szervező kijelöl.

A boss terem semmit nem változott az első óta így az ott lévő infókat használjátok fel ha szüksége.

A szervező jelezze ha nem él a kezdő post jogával az jelezze addig viszont a többieket megkérem, hogy ne írjon.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 22 2016, 10:39

Nah ez a pillanat is eljött.

Tehát: Aki ott van bosson az elejétől: (magának notesz)
Danee
Chanchery
Tachi
Hinari
Ozirisz
Malcolm (?)
Tsujimoto Eiki

Alex nem vár. A boss kapuja elé áll és végignéz az egybe gyűlt csapaton. Nem sokan vannak, de ez nem is csoda. Szinte az összes boss __nyilvánosan__ van meghirdetve, ő meg nem harangozta be, hogy bármi más is történne azon kívül, hogy elmennek bossolni. Az emberek félnek. Nem akarják kockáztatni azt az egy pici cyber életüket egy talán kijutunk a 100ik szintenért. Teljesen megértette.
Ettől függetlenül úgy állt ki és beszélt, és úgy rágott meg minden szót, amiből láthatóan tapintani lehetett, hogy jó ideje idegesíti a téma és szeretné egyszer s mindenkorra megértetni az emberekkel, hogy nem kellene minden szart benyelni.
- Krhm.
Noh!
Mielőtt megbeszélnénk a bosstaktikát, és bemennénk bossolni, szeretnék valamit tisztázni. Az utóbbi időben elterjedt az a tévhit, hogy vannak a bossosok vagy frontosok, meg vannak a többiek. Illetve vannak a kijutni akarók, meg a kijutni nem akarók.
Én elhiszem, hogy vannak akik nem akarnak kijutni, találkoztam is eggyel. A boss helyszíne viszont nem ennek a harctere.
- Mélyebb volt a szokásosnál és hangosabb a hangja, semmilyen Alos játékosság nem volt fellelhető benne. Kimért tömörséggel és tudatossággal fogalmazta meg szavait.
Végig a tekinteteket nézte, beléjük fúrta a sajátját, hogy mindenki a saját bőrén érezze a súlyát annak amit mond.
-
Vannak emberek, akik azt hiszik, hogy ha kijutunk, majd rossz lesz. Őszintén nem tudom. Azt tudom, hogy sokan azért jönnek bossolni, mert vissza akarják kapni a szabadságukat. - Várt pár másodpercet mire folytatta volna. hagyott magának időt, hogy végignézzem a kis csapaton, és talán az időközben érkezőkön is. -  Aki újra maga akar dönteni arról, hogy milyen játékban és mikor játszik, az jön bossolni és nem az, aki olyan kicsinyességekkel foglalkozik, hogy kint vagy bent. Mindenütt jó, a maga nemében. Főleg ha azt saját akaratunkból választhatjuk meg. - levegőt vett, az újabb gondolta előtt. -
És ennek szellemében nincs vörös meg sárga indikátoros egy boss teremben, hanem mi játékosok vagyunk, akik harcolunk egy újabb szintért.
Szerintem eközben senki nem arra gondol, hogy ezt azokért vagy azok helyett tesszük, akik félnek eljönni ide. Nem, és ez jól is van így. Senkinek nem kényszer jönnie, harcolnia, és nem kényszer távoznia sem.
Egyetlen fontos megkötés van.
Gyere és harcolj. Erről szól egy bossfight.
- Újabb szünetet tartott, majd átváltott egy kevésbé kemény hangszínre. -
Krhm. Miután ezt tisztáztuk, akinek van ötlete vagy infója a bossról, az ossza meg velünk, illetve kérnék jelentkezőket a parancsnok címére.


Mosolygott. Nyugodt volt. Felkészült.


Egyedi Szivárvány köpeny (segítőkre?)
Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)






A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 04 2016, 07:33-kor.

_________________
26.Boss 2. próba 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by RenAi Kedd Szept. 27 2016, 09:52

Nem gondolta teljesen így, de több pontban egyetértett a fiú szónoklatával. Ő is ki akar jutni, de a benti életet sem veti meg, már abból kinőtt, vagyis inkább megtanult együtt élni az idebenti szabályok túlnyomó részével, és hiányzik neki a kinti lét, a szabadság, és olyan egyszerű dolgok, mint az autók, a magas toronyépületek, a vadaspark amit éghajlati övek szerint vannak betelepítve növényekel és állatokkal. Hiányzik neki a rókasziget, hiányzik az osztálya... Viszont egy dolgot még ő is tud. Ha, kijutnak már semmi sem lesz az, amit ott hagyott. Ott is újra meg kell szoknia minden változást, mint ahogy itt kellett. Mondhatni, előről kell majd kezdenie az egészet. De, nem bánná. Ha kijut, kijut Rita is, a börtönben lévők is, így Szophie is... A gyilkosok, talán tényleg börtönbüntetést kapnak... vagy, ártatlanok lesznek elítélve, a kapott adatok alapján... Túl szomorú és fájdalmas dolgok ezek, hogy belegondoljak...
Viszont mégis itt vagyok, és a boss a főcél. Amikor kérdez, én válaszolok.
- A boss egy vikint, és vannak társai, amik sátorból jelennek meg. - És... ennyi, látszott rajta, hogy gondolkodik, hogy igyekszik össze szedni a gondolatait, de más hasznos infó nem jut most az eszébe... Körül nézet, Ceart kereste, de nem szólalt meg.
- Ennyit, tudok. - Jelentettem, ki. Viszont parancsnoki címre nem jelentkeztem, voltak akik szívesebben vinnék el, viszont reménykedtem benne, hogy nem Tachi lesz az...

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Szept. 30 2016, 16:40

Szóval visszatértünk, mint a terminátor, a jedi vagy maga Batman. Csakhogy ezúttal már nem egy kislány, hanem egy komolynak talán nem mondható, de legalább felnőttnek tűnő emberpalánta rántotta össze ezt a szedett-vedett, együttműködésre nagyjából képtelen csapatot. Talán végre azért, hogy harcoljunk is, és nem holmi teapartit fogunk tartani egy vérszomjáról és kegyetlenségéről híres nép vezérével. Még azt is megengedtem magamnak, hogy Alex-kun szónoklatát megtapsoljam, noha meglehetősen kínos, hogy még mindig itt tartunk, ennyi idő után. Mindenesetre egészen nyugodtan elmehetne a fiú politikusnak. Ez a maréknyi ember egészen biztosan szívesen odaadná a kopogtatócéduláját :] És bár úgy tűnt, hogy kevesen leszünk, ez alapjában véve nem is volt baj. Minél többen vagyunk, annál nehezebb feltűnően megbontanom a csapategységet :]

Spec tárgyak: Szükség Pajzsa és Senzankoo Páncélja
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Rikomono Pént. Szept. 30 2016, 19:36

Hallottam dolgokat. Kíváncsivá tett, hogy mégis mi folyik itt, úgyhogy eljöttem körbenézni. Mondjuk voltak furcsa jelek, legalábbis én csak arról hallottam, hogy lesz ez a harc, és semmi egyébről. Eleinte azt gondoltam, hogy elmulasztottam valamit, szóval majd itt a helyszínen odacaplatok a vezetőhöz és kikérem a fontos infókat, mielőtt bemegyünk. Nem gyanítottam semmit még akkor sem, amikor megérkeztem, és szembesültem vele, hogy a nagy raidek, amikhez hozzászoktam más játékokban, hát azok ehhez a létszámhoz képest kutyafülék. Vágod, pislogtam, mint hal a szatyorban. Két kezemen meg tudtam volna számolni, hányan voltunk. Ráncoltam a homlokon azon is, amit a szöszi krapek előadott. Tök jó szöveg volt, de fura választás, ha lelkesíteni akart. Jó, gondolom belecsöppentem valamibe. Talán pont abba, amiről hallottam. Franc tudja. De az utolsó két mondat. Vagy egy. Mindegy. Na attól frankón lehidaltam.
- Na várj! Mi a fasz? Ez azt jelenti, hogy nincs semmi megbeszélve? Nincs feltérképezve a boss, semmi taktika, és még azt se tudjuk, kire lehet majd hallgatni? Csak úgy bemegyünk, és majd lesz valami? Ez ugye nem komoly? - döbbentem le, de elég frankón. Hát így már értem, miért nem hallottam megbeszélésről - Vagy itt ennyire lazák a bossharcok? Így éltetek túl eddig? Azannya! - oké, lehet ez valami egyedi példa, de tuti nem egy szimpi első benyomás a felkészületlenség. Wow, hát ez sokkolt.
- Oké. Fegyverkezelés 38, gyorsaság 36. Vagy fordítva, passzolom, nálam nem oszt, nem szoroz. Kezdjetek vele valamit - vontam vállat - Mi lesz a szerepem? Ja, hogy azt se tudjátok, ki vagyok - röhögtem el magam. Kész, remélem azért legalább valamilyen vázlatos stratégiát összedob valaki, és csak én vagyok az egy szem ismeretlen az egyenletben. Ha nem, akkor ez nagyon gáz.

Spec tárgy: Razonek Tüskéje, Szivárvány Köpeny
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Okt. 01 2016, 22:45

- Hát végre itt vagyok! – motyogom orrom alatt, örömittasan csak úgy a levegőbe.
Sok év eltelt mióta elkezdtük a játékot és sokáig készültem erre a napra. Bár valójában nem egészen készültem még el igazából, de úgy éreztem, maximum egy pánikburok bánja. Remélhetőleg. Viszont izgatott és lelkes hangulatban vártam a harc kezdetét, így nem is igazán számoltam arra, ami a boss terem előtt fogadott. Egyrészt én érkeztem ötödiknek, másrészt egy kisebb… monológ után egy minivita… vagy legalábbis kis felháborodás a dúskeblű szürkeségtől. Hoppá. Ránézésre aranyosnak tűnik, de látszólag a könyv belül fogakkal van kiverve. Hm… jobb lesz óvatosabbnak lennem, de önkéntelenül is késztetést éreztem magamban, hogy beégessem magam.
- Hohó, szépségem nyugi. – lépek a lány közelébe mosollyal az arcomon – Biztos akad valakinél még némi infó töredék, ha meg nem, az nem feltétlen biztos, hogy ő hibájuk. Nyugi. – ha esetleg kifakadásra, vagy felém suhintásra leszek figyelmes inkább hátrébb szökkenek biztonság kedvéért, ha nem akkor a lány mellől nézek körbe a többiekre egy kis biccentés után – Ahm… üdv mindenki. Tsujimoto Eiki vagyok, de szólítsatok nyugodtan Ei-nek. Harminckilences szintű harcos vagyok. A sebzésem 117 zöld élettel, illetve van egy olyan képességem, amivel a boss kategóriájú lényekre 150%-os sebzést vagyok képes kiosztani, viszont egymás után csak ötször támadhatok ugyanolyan típusú lény. Ez a típus boss, szörny vagy player lehet, utóbbit elkerülném. Illetve van egy olyan képességem is, amellyel képes vagyok duplázni az engem érő buffokat is, bár ezzel együtt sajna a debuffokat is. Öhm… illetve szeretném megjegyezni hogy iszonyú papír vagyok, de a többi statom életen kívül 40-50 körüli. A pontos értékűket és a jártasságaimat, ha nem gond nem osztom meg. A bossról sajnos nincsenek adataim.

Tudom, hogy túl sok mindent osztottam meg magamról, de rossz szokásom a bajt keresni… és hát… ha esetleg visszaélnek vele, akkor ez van. Pech. Mindenesetre figyelmem ugyanúgy éber, mint mindig, bár külső szemmel ez nem igen látszik.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Ozirisz Vas. Okt. 02 2016, 20:39

Végre eljött a bossharc napja. Végre előkerült a nyavalyás. A szint közepén valami kráterszerű képződmény mélyén van, ahelyett, hogy a szintek közötti kazamatában lenne. Elég érdekes, és elég szokatlan. Eddig arra számítottunk, és azért kutattuk át a labirintust az elejétől a végéig többször is, mert ott kellett volna lennie. De semmi nyoma nem volt, max a furcsa zajok, amiket nem tudtunk hová tenni. Hallottuk a csörömpölést, de nem tudtuk beazonosítani, vagy megközelíteni a forrását. Aztán pár hete történt valami. A földrengés, a kráter. Bár nem voltam a közelben, de az NPC-k szinte egyből elkezdtek mesélni róla. Aztán, ha már bossharc, akkor ott a helyem nekem is, pláne a nemrég felfedezett és begyakorolt képességeimmel együtt. Így kötöttem ki végül a bossharc helyszínén.
A céhtársam, Alex bele is kezdett a beszédbe. Történtek utalások a „bossos vs többiek” dologra, illetve ezen tévhit tisztázására. Az első gondolat, ami átvillant az agyamon: „csak nehogy megint drámázás legyen... nehogy...” aztán végül Al rátért a bossharc lényegére. Majd következtek a bossról szerzett infók. Volt egy lány, aki kifakadt, hogy nincs feltérképezve semmi, és miért nincs semmi taktika... Valahol meg tudom érteni, nekem sincs ínyemre a fejjel a falnak nekirohanni. Azonban nem várhatjuk a sültgalambot sem, és az, ha már minden taktika szempontjából lényeges infó megvan, az túl nagy luxus. Elveszne a kihívás, és a meglepetés, ami egy bossharc elengedhetetlen kelléke. Pláne úgy, hogy a burok megvéd minket, és nem igazán élet-halál harc a bossolás. Szóval, ha könnyűnek bizonyul a boss, akkor úgyis elsőre lenyomjuk. Ha nehéznek, akkor meg újra próbálkozunk, és minden próbánál megtudunk valamit. Ha mást nem, akkor annyit, hogy mit nem szabad csinálnunk, és hasonló dolgokat.
De majd mindent a maga idejében. Előbb még a rögtönzött, helyben kitalált taktika megbeszélése, aztán meglátjuk, hogy szereplünk. Meg élesben meglátjuk, mit tudnak az új képességeim.

// spec. tárgy: Lángoló Nodachi

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 03 2016, 18:24


Tudtam az előző próbáról. Chan még az elején írt róla pm-et nekem, leveleztünk is egy keveset, de végül úgy döntöttem, hogy nem lenne jó, ha ott lennék – főként magam miatt, illetve azért kíváncsi is voltam, hogy mit kezd a bossal a „diplomáciai csapat” anélkül, hogy vita kerekedne belőle az aggályaim miatt. Merthogy nem hittem benne, hogy harc nélkül átjutnak. Viszont ha ezt én mondom nekik, arra az a kislány a sárkányával úgysem fog hallgatni, lássák hát meg ők maguk, s lám, most megint zárva van a kapu, odabent a bossal és a segítőivel. Mi pedig idekint, új szint megnyitása nélkül. Hogy mit vagy mit nem értek el, azt Hallgatózás híján nem tudhattuk, Al azonban látta az eseményeket felülről, éshát elég kiábrándító volt az a pár perc, amit a bossteremben az előző csapat töltött. De most nem ezért voltam itt. Nem az előző kontakt kielemzése céljából.
Amit Alex kifejtett a megjelent csapatnak, annak minden pontjával egyetértettem; nem szóltam bele és hozzá se, párom mindent elmondott, ami szükséges volt. Az előzőleg idelátogató csapatból azonban csak kevesek voltak, s talán ezért is, de végül nem lett vita belőle: csupán Tachibana tapsolta meg a monológot, amit enyhe, „nem vártam mást” mosollyal fogadtam - más nem szólt hozzá, s ez azért megmutatta, hogy legalább akik itt vannak, azok harcolni vannak itt. Nem leülni és egy jót beszélgetni a bossal. A parancsnoki posztra viszont senki sem jelentkezett – vártam is egy kicsit, hátha még felszólal és elvállalja valaki, ennek híján viszont egy halk sóhajt követően előre léptem, biztató mosolyt küldve Alex felé.
- Azt hiszem ez esetben vállalom én a parancsnoki státuszt – mondtam, egyszersmind a többiek felé fordulva, különös tekintettel a két új játékosra – Akikkel még nem találkoztam, Hinari vagyok – biccentettem feléjük, majd lenyitottam a menüt, előszedve a panelt az információkkal – Köszönöm Eiki a bemutatkozást és az infókat is azoknak, akik hoztak, illetve nekem is lenne még pár, amit hamarosan minden party-tagnak elküldök pm-ben az eddig elhangzottakkal együtt. Addigis, szeretném, ha Eikihez hasonlóan elmondanál pár szót magadról, főként az erősségeid és az esetleges heal-, support- vagy sebzésnövelő skillek tekintetében – fordultam az új lányhoz, aki a Voice céhjelvénye ellenére egy kicsit sem volt szimpatikus; úgy ítélkezik, hogy egyetlen harcon nem vett még részt – Persze pm-ben is elküldheted, ha nem szeretnéd publikusan, ezek azonban kellenek a hatékonyabb csapatmunkához odabent – tettem hozzá, közben a lány és az Ai által elmondottakat (és ha esetleg Chan itt van és mondott valamit, akkor azokat is) hozzáírva a listához. Elég sok statpontot tudtunk és a bosstaktika egy darabja is nálunk volt; nem aggódtam túlságosan.
- A megbeszélés amúgy mostanában már itt, a harc előtt szokott zajlani, így a parancsnok is tudja, kik jöttek el végül – és nem futunk bele olyanba, hogy egy a taktika szempontjából fontos tag nem jelenik meg, ami borítaná az előre eltervezett menetet – feleltem a lánynak – A bossharccal meg nem rohanunk; akkor megyünk be, ha megvan az alapterv a taktikát illetően. Odabent ez úgyis módosulni fog majd kisebb-nagyobb mértékben, mivel sosincs minden információ a birtokunkban – folytattam, próbálva abszolút higgadtan magyarázni, mivel a lány tényleg nem tudhatta, hogyan is mennek itt a dolgok. Bemenni taktika nélkül? Ilyen hozzáállással még mindig a huszadik boss környékén járnánk…
Ezek után a csapat felé fordultam:
Ha minden igaz, időközben mindenki megkapta a pm-et. Mint láthatjátok, a sebzése 18, ami switch után emelkedik, kérdés hogy csak az első csapás nő-e 15-tel, vagy onnantól az összes, illetve hogy ezek halmozódnak-e több switch esetén. Ezt majd ki kell tapasztalni, ha szükséges lesz. A páncélértékét nem tudjuk, de az életpontja 1500, ami jó támpontot ad majd a harc várható befejezéséről, miután leszedtük a páncélját. A fegyverkezelése nem olyan magas, de a boss ellencsapás skillje miatt akik alacsony FK-val rendelkeznek, a segítők hp-ja és sebzése alapján meggondolhatják, hogy inkább a segítőkkel vívnak majd harcot, illetve akinek van biztos találatot nyújtó itemje, az esetleg használhatja őket – tartottam egy kis szünetet, hogy aki eleddig esetleg nem tette, alaposabban átolvashassa a rendelkezésre álló információkat – A segítők nagyobb problémát jelentenek majd – folytattam - Sokan lesznek, és bár a szöveg alapján békén fogják hagyni azt, akit a boss támad, de ígyis folyamatos sebződésre kell számítanunk. Ezen felül kérdéses még, hogy aki nem támad segítőre, de támadják őt segítők, az vajon támadhatja-e a bosst – amennyiben igen, úgy könnyebb harcra számíthatunk, de ha nem, a switch utáni pluszsebzés és a tankok szerepének kiesése miatt számítani kell az egyre növekvő sebződésre. Ez is ki lesz majd próbálva, ám felhívnám mindenki figyelmét rá, hogy aki a boss ezen képessége miatt nem lesz képes sebezni a bosst, az ne is támadjon rá, ugyanis ekkor szintúgy életbe léphet az ellencsapás, tovább nehezítve a dolgunkat. A két ismeretlen pont feltérképezése nélkül egyelőre ennyi; ha valakinek van kérdése vagy ötlete, nyugodtan szóljon – fejeztem be végül, be is zárva az üzenetküldő panelt, s helyette megnyitva egy másik menüpontot, nyelve egyet, mielőtt ráböktem volna. Az Alapítvány itemei. Ezelőtt ezeket mindig Miri kezelte, ahogy az ABA beadásait is, nélküle viszont… én nem hagyhattam, hogy elvesszen mindaz, amit megbeszéltünk. Ami megannyi bosson át segített, s ami most is fog. Rányomtam a küldésre, majd újra felemeltem a hangom:
- Szeretném, hogy akinek van, az adjon be a közösbe hasznos itemeket, illetve remélem mindenki rendelkezik Burokkal; anélkül sajnos nem lenne szerencsés senkit sem beengedni a bossterembe – néztem körbe a jelenlévőkön, s az ABA közös tarisznyája után betettem pár saját potiont én is: az új, 70 életpontot feltöltő item Ai potion share képességéhez valószínű kelleni fog, a többletköröket biztosító itemek meg a többet sebző csapattagoknak lesznek hasznosak – főleg, ha megfelelően párosítjuk őket a csapat support képességeivel. S bár elég kevesen voltunk, de a nálunk lévő információk és a csapattagok képességei, pontjai alapján úgy gondoltam, nem lesz lehetetlen feladat ezen boss leütése sem. Végtére is, mégcsak a huszonhatosnál jártunk… és a legtöbb jelenlévő tag bőven leszintezte már a következő ötöt is.

A pm tartalma:

Spec itemek:

Ősi Sárkánymintás Katana
Sárkányfog Rúna
Egyedi A Kaszás Rettegett Öltözéke

Egyedi Szivárvány Köpeny

Statpontok: http://ozirisz.xyz/sao/karakterinfo.php?ID=26

Beadások:

ABA közös tarisznya:

[T4] 2x Villámgyors Ütés Potion
[T4] 1x Bossgyengítő Kristály
[T4] 1x Tartós Anti-mob Kristály
[T4] 2x Gyenge Erő Potion

[T3] 5x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 3x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 1x Parancsmester Potion
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 2x Lökés Kristály
[T2] 4x Mobszorító Kristály
[T2] 17x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 2x Halvány Gyógyító Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály

Saját:

[T4] 2x Villámgyors Ütés Potion
[T4] 2x Keserű Potion
[T2] 2x Gyenge Gyors Ütés Potion

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Chancery Szer. Okt. 12 2016, 18:52

(Időhiány miatt KÉT karakteremet is mozgatom a poszt vége felé, ha még nem indulnánk, mikor újra tudok írni, akkor vele is alkotok külön posztot. Saya is részt venne a harcban.)

Nem tudtam, tényleg el akarok-e menni erre az egészre. Már nem is igazán a bossról, inkább a táborokról volt már szó. Az asztalomon elterülve vártam az ihletcsodát, hogy mit tegyek, mit kéne tennem, és hogy van-e egyáltalán bármi esély is arra, hogy ez a játéknak nevezett világ olyan lesz újra, amilyennek lennie kéne. Kayaba mintha... már nem is létezne... mintha eltűnt volna, és Aincrad lényege vele távozott.
Úgy éreztem, hogy ketté fogok szakadni végleg, ha ez így folytatódik. A legutóbb, mikor csapatosan mentünk feltérképezni a bosst, az egy dolog, hogy siralmasan elbuktunk benne, de valahogy végig olyan érzésem volt, mintha csak egy szemtanúnak hívtak volna meg. Ha nem is lennék nekik semmijük, csak kellett valaki, aki majd bizonyítja az igazukat. Az ilyen játékok meg nem igazán vannak az ínyemre.
-Najó! -csaptam le végül a ceruzámat és nekiálltam készülődni. -Tojok mindenkire, nem érdekel. Én szeretném tovább vinni ezt az egészet magamért is, anyukámékért is, Gombolyagért, mindenkiért! Sütőtököm van tele Shu véleményével már, én CSALÁDOT akarok, itt meg egy digitális test nem igazán fog soha a büdös életben teherbe esni, nem? Házasodni szeretnék Jay-el, gyerekeket, unokákat, egy IGAZI életet! Ha ő nem erre vágyik, azt lesz***om, nem érdekel! Oldja meg maga! Én is azt fogom tenni!
Nem akartam, de mégis a düh beszélt belőlem, és a kelleténél jobban dobáltam az inventoryba a cuccokat, mint kéne. Álomkelő és Dust a sarokba gubbasztva nézték végig kerek szemekkel a futásom, amíg az ajtónál vissza nem fordultam értük.
-Jöttök vagy sem?
Dühös voltam. Ingerült. Frusztrált. És nem érdekelt már semmi.

Mire odaértem, már mindenki ott leledzett, ismertek és ismeretlenek egyaránt. Alex is már belekezdett a mondókájába, szóval csak nekiálltam egyből a közösbe pakolni a szokásos, sosem használt alapanyagaimat, majd karba tett kézzel hallgattam tovább. Mintha csak az én szavaimat mondta volna ki, mintha az én véleményemet hangoztatta volna, legalábbis ebben a pillanatban. Tudom, én milyen gyorsan változom, ha véleményről van szó. Talán a tekintetem, az arckifejezésem is sokkal szigorúbbra sikeredett, mint általában, így kerültem is inkább a szemkontaktusokat ezúttal, csak bólogattam mindarra, amivel egyetértettem. Ai, aki velünk volt az előző csapatban is, majd úgyis mondja, amit tudni kell...
Aztán felszólalt az újabb ugrabugra nagyképű plázacica. Most komolyan, egy eltűnik, és kapásból meg kell jelennie még egynek? Miért olyan népszerű ez a stílus? A homlokomat fogva, aztán a tarkómat dörzsölve csak az orrom alatt morogtam a válaszom, amit még én is alig hallottam, ő már biztosan nem. Elegem van az ilyenekből is. Semmivel sem jobbak nálunk, és még ész sincs a fejükben.
Szerencsére Hinari nyugodtabb hangnemmel csitította le a csitrit.

-Én megint elfelejtettem hozni...
Egy pillanatra megijedtem, mert észre se vettem a kis lánykát közeledni, majd beállni közénk. Ezt is inkább az orra alatt motyogta, mintha valóban nem kívánná, hogy bárki is észrevegye, és inkább az íját nézegetve valószínűleg a többieket hallgatta csak. Jobban megnézve még mindig iszonyat sápadt, és aggódom is, elvégre még a felderítés végén szó szerint összeesett, és most se úgy látom, hogy teljesen biztosan állna a talpán. Amilyen energikus volt régen, most olyan nyúzottnak tűnik most, mint aki napok óta nem aludt.
Kicsit elfordul és mintha magában beszélne valamit. Inkább nem is kapcsolom be a Hallgatózást; illetlenség ilyenkor.


Gyémánt Kesztyű (+23 irányítás, ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)
A harc idejére átveszem az Orichalcum Tömény Páncélt, tehát +15 páncélom van az adatlapom páncélértékén fölül.

Közösbe:
1x Gyenge Elnyomó Méreg (a méreg 5-öt sebez, majd a sebzéssel egyenlő mennyiségben csökkenti az adott szörny/boss erejét sebzés/5 körre, ha a szörny/boss ereje így mínuszba meg, akkor a sebzései gyógyítanak, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Sebnyitó Méreg (ha a mérgezett pengével való támadás nem páncélt, hanem életpontot sebez, akkor a következő mérgezés +10-et sebez is a hatása mellett, legyen az akármi, maximum 2 találatig marad a pengén, csak szörnyeken és bossokon használható)
1x Gyenge Bossgyengítő Méreg (a mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén)
1x Gyenge Bossgyengítő Kristály (a boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadásig, több kristály használata esetén nem nő a százalék)
4x Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
5x Mobtépő Kristály (Egyet sebez egy mobba. Amennyiben mobszorító kristály utáni körben használják, a sebzés 100-ra nő. Csak mobok és bossok ellen használható.)

Saya: Gyémánt Mellvért (60 páncél, ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Halász Alex Pént. Okt. 14 2016, 10:52

Mindenkit meghallgatott, forgatta a szemeit akire kellett. Nem igazán volt kedvére, hogy még feleljen is a pimaszkodás után. Nem érezte magát felnőttebbnek vagy érettebbnek a lánytól, de sértette a büszkeségét az ahogyan megkapta a beszólást, és valahogy nem is volt jogos. Fáradt volt vitázni, ám segítségére sietett ebben Hinari és feltehetőleg megelégítette a kis csajszit. Akinek amúgy akkora dudái voltak, hogy nem lehetett nem arra nézni. Valahogy mindig a látómezőben voltak.... >.>
Viszont Chan időközben megérkezett és a kis Saya is, akiknek örült. Saya elég furcsa mostanában, de lehet, hogy csak a kamaszkorát éli... mint itt a társaság nagyja. Egy szédült társaság felfokozott hormonrendszerrel, dühvel, daccal, tagadásokkal és önigazolásokkal. Nevetni volt kedve. - HA nincs semmi több, akkor bemegyünk.... - És "ígéretéhez híven, meg is fordult, hogy kinyissa a kaput.


//offka, izé, Alnak dupla stateloszlása van a két fegyver slot miatt, szal neki kétszer kell (1x Falánkkal és 1x a Flamberge-el) pontot számolni. Bocsi. ^^
//

_________________
26.Boss 2. próba 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Rikomono Szomb. Okt. 15 2016, 15:32

- Legalább egyvalaki tudja, mit csinál - tettem karba a kezemet, szúrós tekintettel illetve a "szervezőt", akit a híres-neves Hinari mentett meg attól, hogy teljesen elmenjen a kedvem attól, ami itt folyik. Ettől függetlenül nem tetszett a módszer, az egy dolog, hogy ő tudja, kiknek dirigálhat, de mi van azzal, hogy én, vagy bárki más, egyénileg felkészülünk? Ez így lehetetlen, nem volt ebből még baj? Tényleg kurva gyengék lehetnek ezek a bossok, ha nulla felkészüléssel és ad hoc taktikázással nekik lehet menni. Respect kaja bá, de akkor miért csak itt tartunk, miért nem a 40. szint környékén? Vagy a 70-iken? Bah...
- Rikomono, árnyharcos, papír, dps, pár másodpercre fáradhatatlanná tudom tenni a támadókat. Ennyi - szólt a szűkszavú bemutatkozásom. Én magam se vágtam, hogy megy pontosan a support képim, sose kellett használnom. A sok hülye számot meg amúgy is utáltam megjegyezni, nélkülük is megvoltam.
- Ideje már, szét akarok csapni a vikingek között! - türelmetlenkedtem. Eskü, ha ő nem nyit be, akkor megteszem én, csak haladjunk már.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Szomb. Okt. 15 2016, 22:56

Péntek éjfélig még aki akar írhat utána kezdetét veszi a bossharc
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Kedd Nov. 01 2016, 10:10

Amikor beléptek a boss és serege már felkészülten vár rátok. Crach  teljes harci díszben áll előttetek, kezében egy méretes viking csatabárddal. A segítőiről nagyjából ugyan ez elmondható habár ők felszerelésben változatosabbak. Buzogányokkal, kardokkal, fejszékkel és pajzsokkal vannak felszerelkezve, ki melyik harcmodort preferálja jobban.
-Megmondtam, hogy ha újra visszatértek nem mindenkivel végzek. Ch... talán túl nagyvonalú voltam. Sebaj majd a halálotokból a többi ostoba is tanulni fog. - A boss szeme vörösen felizzik  majd az egész „termet” átható csatakiáltással indul meg felétek néhány lépés után pedig a katonák is követik és üvöltve rontanak felétek.

Hinari kezd hacsak a parancsnok nem dönt másképp. Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés: 0
Sebzés okozói:
 - Nincs

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Rarek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 01 2016, 12:04


Végülis elég sokan eljöttünk, már onnan nézve persze, hogy volt, akikre igazából nem számítottam, hogy jönni fognak – és nem is jöttek. Channak egy hálás pillantással köszöntem meg, hogy betett ő is pár dolgot a közösbe, Rikomono bemutatkozását egy bólintással nyugtáztam, Sayát pedig aggódón figyeltem, hogy vajon jól van-e. Visszatartani mondjuk nem fogom, hiszen valószínű nem véletlen van itt… de azért ha úgy láttam, hogy nagyon rosszul van, odamentem hozzá, és felajánlottam neki, hogy ha úgy érzi, nyugodtan hagyja ki a harcot. Persze ha csupán múló rosszullét volt, úgy vártunk egy kicsit, majd ha nem volt más kérdés, végülis Allal az élen beléptünk a terembe.
Egy boss és egy seregnyi segítő. Nem túlzottan barátságosak.
Mennyien vannak pontosan? – szólt az első kérdésem azonnal, ahogy körbenéztünk, persze gondolatban, a Katana felé intézve azt. Egyelőre.
- A bosst nem számolva huszonnégy harcos.
Köszi.
Hát ez elég erős kezdésnek bizonyult. És a jelek szerint mindannyian támadni készülnek, így mi sem tehettünk másképpen… így azonban, ha már a legelső körtől mindenki fog sebződni, nagyon gyorsan végeznünk kell ezzel a harccal. Vagy a boss, vagy mi. Remélem, hogy Crach elpixeleződésével ezek is el fognak tűnni… Aztán egy pillantás az új lányra, és még egy második Tachibanára… talán ők ketten már az elején meg fogják válaszolni mindkét kérdést, ami a taktikával kapcsolatban felmerült. És amíg Rikomono elviekben kevés életét nem fogják lejjebb vinni a segítők, amíg ő a bossal harcol, addig a lovag bármit tesz is a kérésemhez hűen vagy akár annak ellenére, ígyis úgyis okosabbak leszünk tőle - Alexet és Eikit pedig egészen biztosan kevésbé váltaná le szívesen, mint az árnyharcos lányt. Így tehát az első két kör a válaszokkal fog telni, utána pedig, nos… kezdődhet a harc nehezebb része.
- Rikomono, te kezdesz – engedtem előre a lányt, aki amúgyis elég türelmetlennek tűnt – Kérlek támadd a bosst, mellékcselekvésnek pedig amit jónak látsz – mondtam: akár elsüthetné a support képességét, de ha kevés a fegyverkezelése, valószínű inkább potizni fog. Vagy erőt növel, esetleg gyorsaságot, akár itemekkel is. Igazából rajta múlt.


Riko kezd.
Illetve Sakuya, Hina saját inventoryból beadott itemjeit is pls írd oda a közösbe. Thx!

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Rikomono Csüt. Nov. 03 2016, 13:36

48. szinten vagyok, 250 CSP-m van és 60-at sebzek egy ütéssel.

Wow, kész hadsereg. Egy bossharcos, meg egy tucat vagy kettő alattvaló. Menő, végre egy olyan csata, amit valóban csatának is érezni. A csajszinak szinte meg se kellett szólalnia, én aztán nem vártam senkire. Nem vacakoltam, egyből rohanni kezdtem a boss felé, fürgén cikk-cakkozva a szolgái között. Csak egy dolog zavart. Mármint... nem az az első, hogy beizzítjuk a tankokat? Vagy ez itt nem módi? Van egyáltalán tankunk? Halvány lila gőzöm se volt, kinek milyen szerepe lehet itt, totál vakon ugrottam bele ebbe az egészbe. Mondjuk ha kisöpörnek, mert béna volt a parancsnok, akkor nyilván azt nem hagyom szó nélkül, tehát végül is sok kockázat nem volt a dologban Rolling Eyes Amúgy is mindig fejjel megyek a falnak, miért legyen ez most másképp? Aktiváltam a képimet, hátha hosszú lesz a harc, és már ugrottam is neki a viking harcosnak.
- Hiiiyaaaa! - kiáltottam fel határozottan, és már bele is mélyesztettem a késeimet a páncélja illesztéseibe. Vagy valami olyasmi. Gyors voltam, mire egyáltalán felemelhette volna a fegyverét, addigra én már bevittem hat támadást.

Képit aktiválok, így a cselekvéseim csak feleannyi CSP-t fogyasztanak.
Hat támadás, az első-harmadik-ötödik megy Razonek tüskéjével, ha mind talál, vagy kettőt elhibázok, akkor öt mérgezést kap a boss.
96 CSP-t fogyasztottam.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 03 2016, 13:36

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba 4767251444_0f76bf2817_s 26.Boss 2. próba 4766610511_dda12706fc_s 26.Boss 2. próba 4767249862_5877ffd2ef_s 26.Boss 2. próba 4766610511_dda12706fc_s 26.Boss 2. próba 4766612103_86ee832108_s 26.Boss 2. próba 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 06 2016, 15:33


Rikomono: Úgy döntöttetek te leszel az aki először küzd meg a vezérrel és nagy hévvel támadsz rá de a számításaidba hiba csúszik. Rögtön az első vágásod alkalmával megragadja a csuklód és egy laza mozdulattal tekeri ki azt így akaratodon kívül is elejted a fegyvert. Súlyemelésed ellenére sem tudod kiszabadítani magad és érzed ahogy a elránt oldalra elég erőt kifejtve, hogy mikor elenged a lendület még néhány lépést kényszerít rád, hogy megtarthasd az egyensúlyod  (vagy elesel) ebben a pillanatban viszont már a csatabár bele is mélyed a keresztcsontodba. Természetesen ezután folytathatod/folytatod a támadást de a fegyveredet nem tudod felvenni.
- Háh, legközelebb egy igazi férfit küldjetek harcba! - Nevet fel hangosan ahogy a késed épp csak végig karistolják a páncélját. Még csak meg meg se próbál kitérni előlük.
Csapat:
A viking harcosok félelmet nemismerően rohannak, fejenként három harcost kaptok. A séma mindenkinél ugyan az. Először egy pajzsos ellenfél igyekszik felöklelni ami kettő vagy az alatti súlyemelés esetében össze is jön /játéktechnikailag nem befolyásol semmit/ afölött csak hátra tántorít majd rögtön követi őket két másik harcos pajzs nélkül random fegyverrel. Körbe állnak titeket így a mozgásotok igencsak lekorlátozódik.

Hinari jön hacsak a parancsnok nem dönt másképp. Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés:
Crach: 270
Sebzés okozói:
 - Rikomono

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Rikomonot támadja (18 sebzés)
-  Ellencsapás képesség aktív /lefegyverzés/ Rikonak elveszti a Razonek tüskéje (-15erő -4fk)
- x24 viking harcos: mindenki 3 sebzést oszt ki. Ai-nak 1-et



Játékos cselekvések:
- Riko képi + 5 sikeres támadás

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Halász Alex: Totem Fejfedő (kiskörönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik). Képi buff: fele annyi csp-t használ.

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:



A hozzászólást Sakuya összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 13 2016, 18:13-kor.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 06 2016, 16:42


Több tanulság is volt, már itt, a legelső támadás után: a boss képességéről szóló információ helyesnek bizonyult, ahogy az a feltételezésem is, hogy aki a bossal harcol, azt a segítők egyáltalán nem támadják. Ami pedig azok sebzését illeti...
- Három sebzés segítőnként - válaszolt a Katana a ki nem mondott kérdésre, bár azt a kilenc sebződést, ami a páncélpontjaim csökkenését okozta, igazság szerint én is el tudtam volna osztani. De most mást figyeltem: így, hogy a segítők kevesebbet sebeztek összesen, mint a boss, valakinek le kell majd váltania Rikomonot. Vagy a védelme alá venni. Elmondásuk szerint ugyanis Eikivel együtt kevés az életük, s nekik nincsen totem fejfedőjük, hogy huzamosabb ideig bírják az állandó sebződést. Kellett tehát valamiféle megoldást találni.
- Nos, Tachibana, te következel - pillantottam rá a fiúra futólag, majd inkább vissza a bossra, aki kérésének ugyan nem tettem eleget, de ezt persze eszemben sem volt ki is mondani: így talán magára veszi a vörös srác a szavakat és ekképpen fog cselekedni; a terveim szerint, természetesen - Kérlek vedd a pajzsod védelme alá Rikomonot és egy switch után támadd a bosst - mondtam, számítva rá, hogy nem feltétlen fog így sem eleget tenni a kérésemnek. De ez nem is volt baj: lovag kasztúként nem volt kiemelkedő sebzése, de túl alacsony sem, így a segítőket támadva támpontot adhat majd azok életpontjairól, ha pedig nem fog switchelni sem veszítünk el túl nagy sebzést - ellenben mégegy kérdés meg lesz válaszolva. Persze azért érdekelt, hogy végülis mit fog vagy nem fog tenni; a harc ezen szakaszában azonban még ettől független volt az információnyerés bizonyossága. És nekem elsősorban erre volt szükségem most.


Tachi jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Nov. 11 2016, 20:10

Kilenc sebzés, huh? Ez nagyjából garantálja is a túlélésemet, napokig állhatnánk itt, és akkor sem tudnának bennem komolyabb kárt tenni ezek a "harcosok." Azt hiszem az én részvételem nagyjából ennyiben ki is fog merülni. Nem volt miért segítenem a "csapatnak" ezúttal, nélkülem és a minimális sebzésem nélkül is meg fogják oldani ezt a feladatot. Nem éri meg annyi életet feláldoznom ezért a kis szúnyogcsípésért, amivel szolgálni tudok. Inkább rávágtam egyet a pajzsos huszárra, hadd érezze, ki a legény a gáton.
- Hupsz, reflexből megütöttem, ne haragudj, Hinari-chan. Ugye megbocsátasz ballépésemért? Vagy hívjalak meg egy italra? Akár virágot és bonbont is hozok neked :] - vigyorogtam rá a céhvezérre, kétséget sem hagyva afelől, hogy mindent szándékosan tettem. Aztán jöhetett a saját képességem, bár ha nem sikerül, bánja kánya.

Egy támadás a pajzsos vikingsegédre.
Képességhasználat: ha sikerül, innentől három helyett csak kettőt sebeznek rám a harcosok.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 11 2016, 20:10

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
26.Boss 2. próba 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 13 2016, 12:17

A hinarin lévő harcos egyike hangosan felnevet miután egy újabb vágást ejt rajta.
- Szép kis vezető mondhatom. Még a saját emberei sem tartják semmire. - A harc pedig zajlik tovább a csapat pedig újabb sebesüléseket szenvednek el. Beleértve Tachit is akinek a célpontja ugyan igen komoly sérüléseket szenved  de nagyon nem izgatja a dolog és támad tovább.

Hinari jön még mindig :3 hacsak a parancsnok nem dönt másképp. Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés: 64

- Viking harcos #1: 64

Sebzés okozói:
 - Tachi

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 18 sebzést oszt ki Rikomononak
-  Viking harcos 4-24: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba Hpcsikd

26.Boss 2. próba Hpcsikd


Játékos cselekvések:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 13 2016, 19:51


Tachibana - természetesen - pontosan azt hozta, amit vártam tőle, így cseppet sem lepett meg, ám az már annál jobban, hogy az egyik hozzám közeli segítő megszólalt. Meg amiket mondott. Egy pillanatra meg is akadtam a lovagnak készült felelettel, ám azután csak megráztam a fejem:
- A lényeg, hogy segített. Így már tudom, hogy egyelőre nem érdemes veletek foglalkoznom, nem igaz? - mosolyodtam el, és amúgyis, nekem egy mob ne hangoztasson véleményt. Vagy ha már teszi, hát mondjon olyat is, ami használható, teszem azt válaszoljon a kérdésemre. Ám addig is amíg erre rákészül, félig el is fordultam tőle, Chan és Álomkelő felé pillantva: ki akartam próbálni valamit.
- Chan, megtennéd, hogy megtámadod a bosst switch nélkül? Álomkelő, te kérlek még várj egy kicsit - mondtam - Ha Chan támadását blokkolja a rendszer, akkor várd meg, amíg switchel, és csak utána támadj. Chan, te pedig kérlek switcheld le Rikomonot a támadásod után, akár tudtál sebezni, akár nem. - vázoltam a tervet, remélve, hogy Álomkelő hallgat rám: így csupán az idomárok alapvetően kevés sebzését kockáztatjuk, de megtudjuk, hogy valóban úgy működik-e a boss, ahogy azt a bossinfó sejteti; vagy előzetesen támadni is kell a segítőket ahhoz, hogy az állás velük való harcnak minősüljön.
- Mellékcselekvésnek pedig amit gondoltok - tettem még hozzá, majd kíváncsian vártam a fejleményeket.


Chan jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Nov. 14 2016, 23:04

Talán néminemű megnyugvásom annak tudható be, hogy kezdek tényleg aggódni az íjászlány miatt. A közelében maradok, de nem is megyek teljesen mellé. Egyértelmű, hogy elsősorban egyedül akar lenni, ahogy a szeme villan egy pillanatra, mikor csak oda szeretnék lépni hozzá, megrémiszt. Végül összeszorítom a fogam és tűrök. Úgyse voltam soha jó a lelki támogatásban, és fogalmam sincs, mi baja lehet, amíg el nem mondja magától. Ha nem hagyja, jobb lesz, ha a fél szemem tartom csak rajta, míg a másikkal az előttünk álló csatára összpontosítok.
Persze furcsa nekem elsőre, hogy ennyire kevesen vagyunk, de csak fintorogva vállat vonok már rá gondolatban. Ha igyekszünk, még mindig célhoz érhetünk, megnyithatunk egy újabb szintet, és haladhatunk előre, csak okosnak kell lennünk.
Viszont amin jobban meglepődtem, az az, hogy viszonylag hamar hallottam meg a nevem, és meglepően jól volt leírva, mit kell tegyek. A tekintetem biztos elárulta a döbbenetem, aztán elmosolyodtam és hüvelykujjammal mondtam köszönetet a kardforgató nőnek. Ez kell nekem! Nem vagyok se parancsnok, se semmilyen vezető, még Peter céhét is sikerült alaposan tönkrevágnom csak azért, mert nem értek az ilyesmihez. Nem olyasmi ez, amire büszke lehetnék, hogy jobb szeretek parancsokat követni, mint osztani, de ez van. Ki tudja, talán az, hogy mélyen mindig is szolgaként gondoltam inkább magamra, így vetül ki, afféle áttörhetetlen falként. Mégis boldog vagyok tőle, mert ezeket a "parancsokat" olyantól kaptam, akiről tudom, hogy nem néz le, és bízik bennem. Ha valaki más mondta volna most ugyanezeket, talán fintorognék .-.
-Kérlek, a kedvemért. -sutyorogtam Álomnak, aki füleit kissé hátracsapva, ideges faroklegyintéssel úgy tett, mint aki tüsszent egyet.
~Nyugi. Szépen kérte, illedelmesen. Az ilyesmi nálam mérvadó.~
-Köszi.
Majd nekiálltam szaladni. Szaladtam, ahogy csak tudtam, a hatalmas alak felé, ökölbe szorított kézzel. Talán még üvöltöttem is, nem tudom. Valaki mást képzeltem a helyébe, és jó alaposan belevágtam az öklöm, mikor odaértem, akármihez, amit elértem, majd kipördültem oldalra, hogy ne találjon el, ha visszavágna, majd elrikkantottam magam:
-Switch Rikomono!
Álomkelő csak ezután indult meg utánam futva, míg én teátrális mozdulattal az egyik közeli katona felé intettem a kezemmel és reméltem, hogy megindul belőle egy kis tűzcsóva az irányába.


Összesítve: Támadom a bosst a kemény 7-es sebzésemmel, ha talál és működik.
Ezt követően megpróbálom leswitchelni Riko-ról, majd Álom is támad egy kicsit ütősebb 87-es sebzéssel, szintén a bossra.
Majd képipróba a Wildfire-re. Ha sikerül, akkor egy kis tűzgömb kezd pattogni a viking harcosok között, mindegyiküket egyszer érintve, 34-es sebzéssel. A tűz kiskörönként vált célpontot. ->Bár ez úgyse jött össze Very Happy


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14 2016, 23:04-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 14 2016, 23:04

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
26.Boss 2. próba 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Csüt. Nov. 17 2016, 16:24

- Elég nagy hiba lenne. - A viking harcos egy igencsak széles vigyorral hasít bele egy újabbat Hinari páncéljába. Chancerynek viszont nincs szerencséje amint megindulna a boss felé az egyik harcos útját állja és minden probléma nélkül fogta fel azt a szánalmas kis ütés még csak meg se billent és ezt egy gúnyos kacajjal még az orrod alá is dörgöli. Hiba volt hisz a switchnek köszönhetően álom már szabad utat kapott crach felé aki épp egy újabb csapást mért volna Rikora. A vezér figyelme rögtön a felé közelítő állatra irányult és bár a hatalmas fegyverrel esélytelen volt, hogy eltalálja a fürge jószágot vagy elkerülhesse éles karmait viszont könnyűszerrel ragadta meg a hátsó lábánál fogva és hajította el néhány méternyire. Ne aggódj a macskák talpra esnek te viszont alig ha vagy fémálló így pár pillanat múlva már azért küzdesz, hogy az oldaladba fúródó csatabárd legalább ne döntsön le a lábadról.  

Hinari jön még mindig :3 hacsak a parancsnok nem dönt másképp. Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés: 64

- Crach:87
- Viking harcos 4#: 7

Sebzés okozói:
 - Chancery és Álom

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 33 sebzést oszt ki Chancerynek
-  Viking harcos 4-24: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba Hpcsikd

26.Boss 2. próba Hpcsikd

26.Boss 2. próba Hpcsikd


Játékos cselekvések:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.