Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.Boss

+5
RenAi
Saya
Tachibana Makoto
Chancery
Malcolm
9 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Chancery Kedd Aug. 02 2016, 20:43

Végül kiléptünk anélkül, hogy bármit is kellett volna nyomni. Mivel Saya szinte rögvest össze is zuhant egy sziklára és fejét a térdeire hajtva csak ült némán, már biztos voltam benne, hogy ennek a kísérletnek itt és most vége. Másrészről Álomkelő sem tűnt épp a legboldogabbnak, és füleit hátrafelé tartva rá sem nézett a társaságra, csak velem csevegett egyet.
~Nem hiszem el... az rendben, hogy védjük az embereket, de velünk mi lesz?~
-Csss, nyugi... -guggoltam le és simogattam a hátát, míg morgott magában tovább.
~Nekünk talán az a virág az egyetlen, ami után nem kéne félnünk, mint nektek a Burok, erre itt nekiáll hepciáskodni... hogy neki a boss fontosabb entitás, mint a világ összes petje, sőt, talán mobja. Ezek a bossok utána úgyis egy biztonságos terembe jutnak és ÉLNEK, hogy fogná már fel a kisagya!~
Feláll és fel-alá sétálgatva morog tovább, így a simi is abbamarad és aggódón nézek mindenki felé. Főleg Shu és Cear elvonult párosa felé. Egyszerűen nem jó, egyik oldal sem, sem Shukaku-é, sem Hinari-é. Mindkettőben van igazság is, de van tévedés is. Tipikus Witcher-féle helyzet; nincs jó választás. Egy sóhajjal felkelek inkább és miután Shu-ék visszatérnek, kicsit hangosabban folytatom.
-Shu, én sajnálom de... Álomkelőnek igaza van. És szeretnék neki segíteni. -kicsit megigazítom a kesztyűt, habár nem most lesz rá szükségem. -Én tovább megyek. Másrészt mára lassan hagyjuk abba... Saya már nagyon kimerült.
Nézek aggódón a még mindig sápadtan gubbasztó kislányra. Mintha nem is itt lenne, közöttünk, bár a tekintetét alig látom az arcába hullt haja miatt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Aug. 02 2016, 21:19

Nos, ez kissé váratlanul ért. Nem számítottam arra, hogy a többség dönt, sokkal inkább volt logikus, hogy aki maradni akar, az harcolni fog, aki pedig nem, annak viszontlátásra. Nem lett volna rossz némi információt gyűjteni, mielőtt a szokásos banda is tiszteletét teszi, és nem a békehadtest... bár ez rossz megfogalmazás, mert voltaképpen a csapat nagy része nem volt más, mint Shukaku pincsije, akik pontosan azt tették, amit ő is. És mindezek felnőtt férfiak voltak. Különös, hogyan hajíthatják így el emberek a büszkeségüket, hogy egy vézna kislány nyomait kövessék a saját akaratuk helyett.
Akárhogy is, a pajzsom visszakerült a csuklómra. Úgy tűnt, senki sem kíván visszamenni, így pedig, hogy a rendszer kidobott, már nekem se volt értelme erőfeszítéseket tennem egy olyan harcért, amit egyedül és esélytelenül vívnék. Az én pontozásom alkalmatlan volt szólózásra, lassú voltam és gyenge, ellenben szívós és biztos kezű.
- Micsoda időpazarlás - jegyeztem meg egy sóhaj kíséretében, majd sarkon fordultam, hogy elhagyjam a kazamatát. Nem volt sok értelme itt maradnom, ennyi ember között képtelenség lenne kiválasztani azt, akivel érdemes foglalkozni a nap hátralévő részében.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 02 2016, 22:23

Shu is egyre többet pislant Saya felé, nem véletlenül hozta fel magának a Bossnak is a témát, de mivel ő tud Húgiról, nem mer közbeavatkozni, hátha csak tovább rontana a helyzeten. Reménykedik abban, hogy ők ketten meg tudják beszélni, de célja az, hogy biztonságban visszakísérje a lányt a céhházba, sőt, inkább ez a célja, mint az események megbeszélése, de ha nem hozza szóba, akkor biztosan fel fogja hozni ellene majd valaki. Chan megszólalására pedig ismételten csak bólintani tud, majd maga mellé húzza a sárkányt.
-Tudom, hogy igazatok van, és hidd el, nekem is ugyanolyan fontosak ők, mint neked. De nem vagyok képes ennyire nyíltan másokon átgázolva megvédeni még Timit sem. De... látod, mi sem azt mondjuk már, hogy ne haladjunk semerre, csak azt, hogy ne legyen harc. Csak azt szeretnénk elkerülni...
Ezután viszont már tényleg Sayához lépnek, és Chan segítségét is kérik, hogy ha kell, két oldalról támogassák a lányt, és egy el és megköszönés után hazateleportolják a céhbe. Ha valaki ezért szólja meg őket, akkor annak már úgyis mindegy.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 03 2016, 17:16

A jelek szerint senki sem dönt úgy, hogy még egyszer megpróbálkozik Crach megpuhításával. Ennek részben örülök. Mikor úgy néz ki, hogy mindenki eldöntötte végre, hogy távozunk, ideiglenesen én is távozok a terem közeléből. 
A hazatérés kristályom segítségével előbb Taft-ba, majd Solvikba utazok. Nagyon ritkán használom ezt a módszert, de most biztosra akarok menni abban, hogy ne kövessenek.
Itt kezdem el vizsgálni a kristályt, amit a viking vezér adott.
Az első gondolatom az volt, hogyha odaadom egy erős frontosnak, mondjuk Hinari-nak, akkor szemtől szembe küzdhetne Crach-hal a segítőitől nem tartva. Remek lehetőség lehetne. 
Nem számítok csapdára, és nem hiszem, hogy számítana ilyen fordulatra, tehát még hatásos is lehetne. Vagy eladhatnám abolhapiacon is jó pénzért, aztán majd alakul valahogy a dolog.
Viszont... ha így teszek örökre elveszítem Shut, pedig csak azt próbálom elérni, amit ő akar: kevesebb vérengzést. Mégis... van egy érzésem,hogy nem erre a megoldásra gondolt.
Nem fogok a bizonytalan továbbhaladás reményében lemondani egy biztos barátról. Erre pont Solvik a legjobb példa. A frontosok enélkül a kristály nélkül is megtesznek majd mindent, hogy tovább haladjanak, és a pénzre sincs égető szükségem. Arra viszont kiváncsi vagyok, hogy mi lenne a mondandója.

/aktiválom a teleport kristályt/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Aug. 15 2016, 18:41

A kristály aktiválása után egy meglepően tágas sátorban találod magad közvetlen annak bejárata/kijárata előtt és ezzel együtt két marcona viking között akik ugyan feléd fordítják a tekintetüket érkezdetre de egy halk morgáson kívül mást nem tesznek. Semmilyen indikátor nincs a fejük felett így hamar rájöhetsz, hogy ők szimplán njk-ként funkcionálnak nem pedig mobbként ahogy azt is könnyedén kitalálhatod, hogy a sátor látszólag megegyezik azzal amit odakint láttatok. Kicsit előrébb tekintve, egy asztalt láthatsz, rajta néhány pergamennel, illetve egy térképpel ami a 27-es szintet ábrázolja. Az asztalon egyéb díszítő elem is található mint például egy méretes kupa amiben feltételezhetően bor van illetve a hozzátartozó kancsó amin ugyan nem látszik de feltételezhetően ugyan az a nedű található meg benne. Van még ott tintatartó és toll, illetve az elengedhetetlen, a hegyével az asztalba állított kés és pár érme ami viszont nem hasonlít a játékosok álltál is használ fizetőeszközre. A viking vezér e mögött az asztal mögött foglalt helyet, egyik kezével az asztalon támasztotta magát még másikkal a szakállát simogatta és a térkép felé görnyedve hümmögött ám jöttödre rögtön felegyenesedik.
- Látom nem vesztegetted az idődet. Gyere közelebb. – Int feléd egyet majd ellökve magát az asztaltól leül a mögött levő fából faragott trónon. – Ha jól sejtem nem csak egyszerű vándor utazok vagytok szóval hallgatlak! Miért annyira fontos, hogy átjussatok? – Tér rá rögtön a tárgyra. Persze nem türelmetlenkedik és addig vár is még meg nem szólalsz így bőven lehet időd körbetekinteni a sátron hisz az asztalon és a trónon kívül más elem is tarkítja a helyszínt. Van itt pár fegyver tartó állvány illetve az egyik sarokban egy zárt ládát illetve mindenféle egyéb tárgy van összedobálva amik különféle, réz illetve ezüst edényekből, kelyhekből áll, de néhány selyem és bársony göngyöleget illetve néhány arany pénz is van szétszórva a földön.

/mivel apró információkon kívül más jutalom nem jár érte így én nem szabok neked külön szólimitet erre a játékra/
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 15 2016, 20:19

A kérésére beljebb lépek a sátorban. Mivel még nem láttam egyszer sem bosst a saját lakhelyén rendes körülmények közt, ezért egy kis bámészkodás szerintem belefér. Viszont nem húzom sokáig az időt, és én is belekezdek az én mondandómba.
-Mielőtt válaszolnék a kérdésére, engedje meg, hogy kéréssel forduljak önhöz.
Előveszem a Hangrögzítő Kristályt, amit Shutól kértem.
-Egyedül jöttem, de szeretném, ha nyoma maradhatna a beszélgetésüknek, így az másokhoz is eljuthat. Ezzel felvenném a beszélgetésünket, ha megengedi.
Letettem az asztalra a kristályt, és vártam a válaszát.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Aug. 16 2016, 20:42

Crach egy darabig a kristályt figyeli majd csak szimplán bólint.
- Nos, hallgatlak. - Fonja össze a karjait.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 18 2016, 17:41

A bólintásra aktiválom a kristályt.
-A rövid verzió: A többség haza akar jutni, és ismét találkozni akar a szeretteivel. Mások meg egyszerűen szeretik, ha a többség szenved, ezért csak úgy mehetnek haza, ha átjutnak a századik szinten.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Pént. Aug. 19 2016, 08:18

- Ezért végeztek mindenkivel aki az utatokba áll. - Szólal meg némi várakozás után. - A kislány erre utalt nem igaz? - Itt egy halvány mosolyra húzza a száját és úgy folytatja. - Ne aggódj én megértem. Sosem értettem egyet a sok pacifista barommal akik szerint a harc nem megoldás. Egy férfi álljon ki a céljaiért és ha kell tiporjon el mindenkit aki ebben gátolja. - Csap rá az öklével az asztalra. - Vissza szerzem az otthonomat még akkor ha a véremet áldozom érte!
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 19 2016, 21:46

Sokkal gyorsabban megértette a dolgot, mint ahogy reméltem. Legalább nem kell belemennem a hosszabb magyarázkodásba.
-Igen. Ez a többség hozzáállása. Na mármost, a kislány, én és talán még néhányan az előbb megjelentek nem osztjuk teljesen ezt a véleményt. Szerettük volna, ha harc nélkül közelebb juttathattuk volna a többieket a céljukhoz.


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Szept. 26 2016, 07:33

A hirtelen támadt indulat a férfi arckifejezésén látszólag csillapodott és egy mély sóhaj ismét térképe felé görnyedt.
- Ha így gondolkodtok sohasem fogtok hazajutni és szerencsétek van, hogy velem futottatok össze. Egyesek kihasználták volna ezt a gyengeséget és már rég halottak lennétek.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Szept. 26 2016, 09:04

-Az igazat megvallva én kételkedem benne, hogy békésen is meg tudnánk beszélni a dolgokat. Azt világosan az értesítésünkre adtad, hogy küzdelem nélkül nem engedsz át minket. Nem is azért jöttem, hogy ebben megmásítsam a véleményed. Az amúgy se sikerülne, nincs igazam?
Különben is az, hogy megpróbáljuk elkerülni a harcot, még nem jelenti azt, hogy pacifisták volnánk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Csüt. Szept. 29 2016, 12:17

A férfi az utolsó mondatod után csupán rándít egyet a vállán.
- Igazából nem az én problémám. - Feleli egyszerű közönnyel. - De ha az érzéseim nem csalnak azért jöttél, hogy válaszokat kapj. Úgy gondolom épp itt az ideje, hogy feltedd a kérdéseid.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 14 2016, 05:33

-Köszönöm.
-Az első kérdésem az lenne: Miért? Miért próbáltál meg minket diplomatikus módon elküldeni? Eredményes volt ugyan, de belöled valahogy nem néztem volna ki.


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 13 2016, 13:32

- Ha nem szükséges nem fogok fölösleges harcokat megvívni. Kevés harcosom maradt és semmi szükségtelen áldozatot nem fogok meghozni holmi farokméregetés miatt. Lehet, hogy barbár nép vagyunk sokak számára de nem vagyok ostoba.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 13 2016, 14:05

-Ez a mieinkről sajnos nem mindig mondható el.
Már most sajnálom, mit fog kapni a valódi frontosoktól...
Azt mondtad, a magasabb szintről jöttél. Miért akartál változtatni, és tudod-e ki lépett a helyedre a következő szinten?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 13 2016, 14:51

A boss feltűnőén sokat gondolkodik, láthatóan nem nagyon sikerült a rendszernek feldolgoznia a kérdést végül csak az utolsó kérdésedre kapsz választ. Talán másképpen kellene fogalmaznod.
- Természetesen tudom ki szállta meg az otthonunkat.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 13 2016, 16:00

Esküszöm.
Ez pont olyan, mint amikor Timiből akarok kihúzni valami fontosat.
Mesélj kérlek arról, aki volt olyan rémisztő, hogy elüldözzön az otthonodból.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 13 2016, 16:33

- Mégis mit gondolsz te rólam? Ha ott lettem volna már rég kettéhasítottam volna a koponyáját! - Kapta fel a vizet a kijelentésedre. - Még én portyán voltam a csapataimmal az az aljas, számító és gyáva némber megtámadta az otthonunk. A legtöbben behúzódtak valamelyik  földalatti kazamatába és próbálják visszaszerezni a falvainkat. A mi népünket nem lehet csak úgy elüldözni! Inkább meghalunk miközben védjük az otthonainkat minthogy gyáván megfutamodjunk!
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 13 2016, 16:43

Akkor miért itt vagy most ahelyett, hogy az otthonodért küzdenél?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Nov. 13 2016, 17:45

- A figyelem ezek szerint nem az erős oldalad. - Horkant fel gúnyosan. - Azért vagyok itt mert nem ronthatok vissza csak úgy. Az egész szint hemzseg a szörnyektől ha nem vagyok kellően körültekintő az egész roham csak az értékes készletek elpazarlását jelentené. Bár szívem szerint mennék és végeznék mindennel ami csak él és mozog vezetőként ezt nem tehetem meg.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 13 2016, 18:57

De ha itt maradsz, az is a csapatod biztos végét jelenti.
Ismerem a fajtámat. Nem fogja érdekelni őket, hogy milyen sorsod volt, vagy hogy hogyan és miért kerültél ide. Ők csak az ellenséget fogják látni benned.
Akik az előbb itt voltak velem, és érdekli is őket, hogy kivel állnak szemben, azok vannak kevesebben.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Dec. 05 2016, 08:58

Crach hangosan felhorkant.
- Még hogy biztos vég... Túlzottan is alá becsülsz engem Kölyök! Különben is hamarosan készen állunk, hogy tovább menjünk így mire újra visszajöttök mi már rég egy másik csatamezőn leszünk.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 05 2016, 17:09

-Sok sikert kivánok hozzá. Remélem igazad lesz. Ha megengeded, én most elmennék.
Felveszem a kristályt. Majd kikapcsolom a rögzítést.
-Én megtettem, amit kértek tölem.
Viszont...
Lenne két személyesebb kérdésem, aminek nem akarnék fültanúkat az enyéim közül.


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Szomb. Jan. 14 2017, 20:02

Crach várja a kérdéseid
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 4 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.