Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.Boss

+5
RenAi
Saya
Tachibana Makoto
Chancery
Malcolm
9 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

26.Boss - Page 5 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 22 2017, 18:38

Vártam egy pillanatig, de ezek szerint nem nagyon zavarta, hogy titkolni valóm van a saját fajtám előtt is. Bár nem tudom milyen reakcióra is számítottam igazán.
Két kérdésem van, és egyiket sem szeretném, ha bárhogy is kiszivárogna. Az egyikért szinte biztos, hogy megölnének bizonyos emberek, a másikért a nevetség tárgya lennék.
-Nos, Crach, azt szeretném tudni, hogy van-e lehetőség a te, vagy esetleg bármelyik későbbi szintfőnök oldalán részt venni ezekben a küzdelmekben. A második kérdésem talán még furább lehet...
Hallgatok pár pillanatig hatásszünetet tartva.
-Crach, voltál valaha szerelmes...?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 5 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Jan. 22 2017, 19:01

- Talán egy napon. - Feleli miközben összekulcsolja a karjait. - De az elkövetkező csatámat magamnak kell megvívnom. - A következő kérdésedre mélyet sóhajt. Úgy látszik a rendszer fel volt készülve a kérdésedre. A főnök hátat fordítva neked felfelé pillantva elmélázik egy rövid időre. - Természetesen, ahogy minden férfi idővel. - A kérdésedre ugyan felelt ám hangján látszik, hogy az agya teljesen máshol jár egész addig még a válla fölött gyanúsan rád nem pillant. - Miért érdekel?
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 5 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 22 2017, 19:14

-Csak kíváncsi voltam, mennyire tud az ember a küzdelmek mellett a szerelemre koncentrálni. De ahogy látom a kettő nem zárja ki egymást. Köszönöm a segítséget.
Persze nálam pont fordítva állt a dolog, de egy harcos becsülete biztos jobbnak látja, ha így közelítem meg a témát.
-Szerintem, ezzel elértünk a beszélgetés végére, hacsak te máshogy nem gondolod. Remélem nem találkozunk többször.
Sosem tudnék ártó szándékkal kezet emelni valakire, aki ennyire hasonlít egy emberre... Még akkor se ha Kayaba kreálmánya. Ezt vajon Kayaba találta ki? Vagy megint valamelyik másik bohókás programozó van a háttérben? Viszont ez a húzás nagyon  is Kayabára jellemző. Ő szeret szórakozni az emberekkel.... Mindig is ezt csinálta....
Ha Crach nem állít meg, használom a Hazatérés Kristály
-Taft

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 5 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Jan. 23 2017, 18:44

Az első mondatodra, Crach csak felhúzza a szemét de nem szól, ahogy megállítania sem, csupán int egyet a kezével és hagyja, hogy visszateleportálj.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 5 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.