Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.Boss

+5
RenAi
Saya
Tachibana Makoto
Chancery
Malcolm
9 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 04 2016, 19:53

Megráztam a fejem a lány kérésére.

-Biztos, hogy hullát akarsz gyalázni, vagyis gyaláztatni, mielőtt beszélnél a fönökkel? Etikai szempontból én ezt nem tenném. Meg aztán. Hiába vagyunk a termen kívül. Ezt már támadásnek is veheti a rendszer, ami miatt le is mondhatnál a tervedről. Persze visszajöhetünk miután lecsillapodtak a kedélyek, de ki tudja, hogy ez meddig fog tartani, ha nincs benn senki, aki a kiteleportálással véget vetne a küzdelemnek. Az utóbbi pár bossharc után pedig nem biztos, hogy müködik egyáltalán az a kristály. Ezek után is szeretnéd, hogy löjjek?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 04 2016, 20:01

Shu értetlenkedik egy picit, próbálja helyretenni magában Cear szavait, végül megrázza a fejét.
-A halottak elpixeleződnek. Ez a szabály. Jó, persze ez a szabály meg lett szegve már ezerszer, de...
Tanácstalanul vakarja a fejét, majd a többiek felé pislant.
-Szerintem azok csak bábuk azért, hogy összezavarjanak minket... de nem tudom. Szerintetek?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 04 2016, 20:04

-Ez a szabály a játékosokra vonatkozik. Mennyi az esélye annak, hogy azok ott játékosok, ha te azonnal szervezésbe kezdtél, mikor hallottál a dologról?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 04 2016, 20:11

-Ehmm... én eddig az ittenieket is csak elpixeleződni láttam...
Shu egy kicsit elsüllyed szégyenében, hogy ennyire nem gondolta végig a dolgokat, és Timire pislant, aki pedig miért nem szólt, ám a sárkány mással van elfoglalva, láthatóan erősen gondolkodik valamin, és figyeli a terepet, még int is, hogy Shu tartsa a szeme elé a messzelátót. Itt pediglen egy kérdést intézek a mesélőnkhöz a katonák ruháira, az ostromgépek esetleges felségjelzéseire, és a sátrak kinézetére vonatkozóan, avagy mit lát pontosan Timike?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Rogan Hartnett Hétf. Júl. 04 2016, 20:17

A lány felvilágosított, hogy a bosst ki szokták hirdetni. Persze ebben lehet valami, csak feltételezhetően nem minden várost plakátolnak végig, talán éppen ezért kerülte el a figyelmem, elvégre én Flóriában élek. Zavarba jöttem, majd csak legyintettem egyet, és nagy lazán annyit mondok:
- Az nem ugyanaz mint a személyes meghívó, vagy a nyílt toborzás. - és ezennel a részemről le is zártam a beszélgetést, csendben figyeltem ahogyan ő meg az íjász férfi beszélgetnek, és egészen a bosshoz való elérkezésig, pontosabban a hullagyalázás gondolatáig a háttérben maradtam.
- Miből gondoljátok, hogy bábukról, turpisságról van szó? Szerintem egész egyszerűen biodíszlet, és ezekkel csak a boss kegyetlenségét akarják szimbolizálni. De lehet, hogy valójában azok a boss képessége miatt maradtak ott, és nem is holtestek... Lehet a legyőzött ellenfelei alkotják a zombi hadseregét.. - osztottam meg véleményem a többiekkel. Ezek a mai fiatalok mindenben az összeesküvés elméleteket keresik.. Többet tanulhatnának a hozzám hasonló felelősségteljes felnőttekből.
- Lemehetek felderíteni.. - szólal meg a sárkány

Ritka item: Gyémánt Kesztyű (+23 irányítás, ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

Pontozás:
Élet: 30
Fk: 35 (+34)
Erő: 10 (+4)
Irányítás: 30 (+34)
Kitartás:35 + (+Cool
Gyorsi: 35 (+18)
Spec: 10
Páncél: 40

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 05 2016, 22:37

-Szerintem pont hogy az volt a nyílt toborzás. -forgatom a szemem, de a megjegyzésemet már nem mondom valami hangosan. Ha meghallja, meghallja, ha nem, nem. Bár a folytatást, ami eszembe jutott, már hangosabban közlöm. -Miért nem kérdezted meg soha Hinari-t, hogy jöhetnél-e? Vagy akár engem? Szerintem senki nem mondott volna rád nemet. -mosolygok kedvesen, nézek végig rajta és látható felszerelésén. Persze, páncélkinézet változtatás ide vagy oda, talán valamennyit le tudok szűrni a dolgokból. Nem tűnik gyengének, és tekintve, hogy a 26-os bossra is engedi belépni a rendszer, legalább akkora vagy annál nagyobb szintű lehet.
Mikor elérünk a helyszínre és elolvastam Hinari válaszát, én a magam részéről kimaradok a további részletekből, mert félrevonulok kissé és gyors tempóban írom a lánynak a választ. Be is harapom tőle az ajkam, majd, amíg a többiek eldöntik, mi legyen, izgatottan és félve kémlelek újra körbe és körbe.


Szintúgy egy Gyémánt Kesztyű tulaja.

Élet: 36
Fegyverkezelés: 32+22
Erő: 7
Irányítás: 26+59
Kitartás: 31+10
Gyorsaság: 26+22
Speciális képesség: 32
Páncél: +75

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Szer. Júl. 06 2016, 11:05

Shu:
Láthatsz pár pajzsot amin jól kivehető egy címer, illetve a sátrakon ugyan az a jelzés található meg. Maguk a sátrak egyébként teljesen egyformák kivéve az egyiket ami nagyobb és díszesebb a többinél. Az elesettek ruhái, ha nem is teljesen egyformák színűkben viszont mind ugyan azt a vörös és szürke sémát követi és a legtöbb esetben mindig a vörös szín dominál. A katonák holtestei egy nagy széles körben vannak szétszóródva és ha kicsit jobban megnézitek észrevehetitek, hogy a hajító gépek  ennek a körnek az epicentruma felé vannak állítva. Maguk az áldozatok jobbára mind középkörű férfi és egy két leszakadt végtagon kívül más egyebet nem is fedeztek fel rajtuk. A csatatéren láthattok pár fejszét, néhány kardot és elszórtan egy-egy  lándzsa is kiáll a földből, többségük már használhatatlan, törött vagy éle csorbult ki.

Címer:


Megjegyzés: A 100 szó minden postra igaz nem csak egy körre így ezt tessék tartani
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 06 2016, 11:46

Timidus egy pillanatra a kissárkány felé fordul, Shu pedig végre továbbadhatja az "Ugye ezt nem gondoltad komolyan?" nézést, amit Ceartól kapott az ötletére, és hevesen megrázza a fejét.
-Nem mész sehova! Egyrészt egyedül senki nem megy be, pet és idomár pedig pláne nem megy be külön. Nem kiesni jöttünk. Egyébként... ugye mindenkinél van Burok vagy kristály?
Teszi fel a legfontosabb kérdést, hiszen anélkül senkit nem fog beengedni. Eközben Timi tovább szemlélődik.
-Sárkányhajó, kilenc evezővel az egyik oldalán.
-És nyolc pajzs és hét csík a vitorlán.
-És feltehetően nem a sátorok felé vonultak. Valami köré gyűltek, és az végzett velük.
-Biodíszlet... kinek van ilyen beteg fantáziája?

Pislant Roganre a lány, majd újra a többiek felé fordul, és felajánlja a távcsövet is, ha valaki más is bele akar kukkantani.
-Ha esetleg valakinek van jobb látása mint ez a bigyó, akkor szólhat nyugodtan. Meg... ne menjetek nagyon közel, nehogy beleessetek. Nekem igazából nincs több ötletem, szóval ha mindenkinek van mindene, és nektek sincs több ötletetek, akkor belemehetünk együtt.

Dolgok:


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 11 2016, 18:25-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 06 2016, 13:59

Bólintok. Persze, Burkom van, mint mindig. Rendszeresen, ha elhasználódott, első dolgom volt elmenni a boltba és venni egyet. Most mondjuk sokkal jobban kell rá vigyázzak, tekintve, hogy szó szerint egy kanyim sincs, a Kaszinóba és hitellel mentem ezúttal, és bár nyertem, azt majd a hónap végén fogom csak megkapni. Mint egy munkahelyi fizetést...
Hinari még nem érkezik, ha egyáltalán jön, annak meg nincs értelme, hogy csak az ő érkezését lessem, látom be idővel. Mikor Shuék alaposan megszemlélték a lenti eseményeket, én is a verem széléhez lépek és alaposan körbekémlelek - Látással és a távcsővel szintúgy, azonnal átadva a következőnek, aki még szeretné. Így is elég, hogy hatalmas vigyor terül szét az arcomon és boldog visítással és egy juhúú-val ugrok hátrébb, mikor meglátom a címereken a jelet.
-Skellige! -bokszolok a levegőbe. Ha van bárki, aki hülyén nézne rám, megköszörülöm a torkom és folytatom. -Mármint, az ott Skellige címere, ha jól rémlik. Witcher-széria. Itt nem hiszem, hogy ugyanígy hívnák, amúgy egy ilyen kelta-viking népről van szó.
Ezek után szinte le sem tudom venni a szemem a pajzsokról. Skellige <3 Imádom, hogy végre találtam a SAO-ban egy Witcher-utalást <3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Júl. 06 2016, 15:52

Kimaradtam a társalgásból, nem csevegni voltam itt, és nem is azért, hogy ősi mitológiákat elemezzek. Engem amúgy is a magam csendjében szoktak meg errefelé a népek, csupán zsebre tett kézzel baktattam a csapat mögött. Egyedül Ai-chan felé szántam néhány pillantást. Azóta nem találkoztunk, és teljesen érthető volt, ha nem kívánt látni. Az ő helyében valószínűleg én se látnám a fától az erdőt, viszont nem is erőltettem, hogy beszéljek vele. Most viszont küldtem egy barátságos mosolyt feléje, ha éppen erre nézett.

Tachi (33) - HP:200 | F:64 | E:64 | K:33 | GY:30 | S:40 | P:240
Spec tárgyak: Szükség Pajzsa, Senzanko Páncélja
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 06 2016, 17:13

Az, hogy Tachi nem volt beszédes, nem lepte meg egyikőjüket sem. ahogyan Saya és Húgi csöndessége sem. Rogan és Chan is talán végre befejezik a civakodást, bár belépni még mindig nem léptek be, hiszen a távcső vélhetően körbejárt, és a jószívűség megint győzedelmeskedett, hiszen enélkül talán Chan nem nézte volna meg a dolgokat ennyire tüzetesen. Száz szónak is egy a vége, ha már száz szó kell, szóval Shu is és Timi is azonnal az idomár felé fordult, és egyszerre tették fel azt a magától értetődő kérdést.
-Micsoda?
Azt ugyan Shu sem tudta, hogy mi a bánat az a Witcher-széria, de azt igen, hogy utalások a kinti világ dolgaira sokszor előfordultak Aincradban, és ezeken a hasznos infókat meg kell ragadni. Timi pedig... nos valami ilyesmit gondolt ő is, csak még kevesebb rálátással.
-Chan, mondj el kérlek mindent amit tudsz erről a...
-Skelige.
-Igen, arról!

És most minden szempár Chanra szegeződött, legalább is kettejük kis csapatából, a legfontosabb tudás birtoklójára. Nesze neked Besúgó, nem kellesz, ha van egy Chan.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Saya Csüt. Júl. 07 2016, 18:19

Mi csendben voltunk és kullogtunk hátul, azt már nem is tudom, hogy most a Tachi előttünk volt-e vagy mögöttünk, egyszerűen nem emlékszem, csak mentünk, és közben mi a Hugival voltunk a fejemben, mármint hogy ugye nem tudtuk, hogy ez boss harc, szóval ilyen potionok meg kristályok meg ilyesmik most nincsenek nálunk, meg Burok sincsen. Szóval a Hugi az nagyon-nagyon töprengett, meg tervezett, meg számolt, hogy mennyi esélyünk van, meg hogy miket kéne csinálni.
Mert hát mégis csak boss, ami plusz pontokat jelent győzelem esetén, ezen kívül az új felszerelést is ki kéne próbálni. Csak hát Burok nélkül kockázatos, de a Shukaku, és itt megint dühös volt, nem "szólt volna előre, áh, dehogyis, minek, hát ha megdöglünk". Én csak hallgattam, magamban néha megjegyeztem valamit neki, amire válaszolt, szóval elvoltunk és tervezgettünk.
Meg mondjuk hogy őszinte legyek, nem is érzem valami jól magam, ahogy megyünk előre. Pedig nem lehetek beteg a SAO-ban, mégis olyan fura a világ, olyan szédülök, nem, nem úgy, mint ahogy a Schizophreniát is, még ha már kevésbé, de látom. Mondjuk mintha az utóbbi két percben néha teljesen bevillanna... furi.
Hugi, mikor ezen agyalok, tüntetőleg nem figyel rám.
Mikor megérkezünk, én inkább eleve elbújok egy árnyasabb részen és karba tett kézzel várok, hogy mikor jelenik meg újra a a Hugi világa előttem, teljesen. Nem nagyon hallgatom őket, de a Burok szó az megüti a fülem, és mire észbe kapok, a Hugi már emelte a kezem, és kicsit megvillant szememben a vörös, ahogy megszólalt, de most jobban utánozta az én hangsúlyom:
-Bocsi, én nem hoztam... >.>
Azt már nem mondja, hogy pénzünk sincs most rá <.<


Gyémánt Mellvért - 10% oda-vissza.

Élet: 21+5
Fegyverkezelés: 30+25
Erő: 10+5
Irányítás: 21+28
Kitartás: 15+5
Gyorsaság: 23+45
Speciális képesség: 21+13
Páncél: +111
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 07 2016, 18:30

Megrezzentem ám, mikor mind a ketten ugyanúgy reagáltak, és egy kicsit megbántam, hogy egyáltalán teret adtam a mániámnak. A Witcher széria, legyen szó akár a játékokról, akár a könyvekről, volt az egyik etalon az életemben, afféle kamasz- és felnőttkori Rayman a szememben. És mellesleg az egyetlen olyan számítógépes játék, amivel még a kapcsolatom is szorosabbra fűződött anyukámmal, miután ő is a rajongójává vált Ríviai Geralt-nak és kalandjainak. Mi mindent hozhat az, ha az ember csak elolvas egy egyszerű újságcikket, és beleszeret a "sárga szempár" szavakba.
-Hát... -nézek körbe félőn. Nem tudom, érdekel-e még bárkit is, de látva Shukakuék csillogó szemeit, végül ráveszem magam, hogy megszólaljak. Csak igyekezzek rövidre fogni... Rolling Eyes
-Skellige az egy hat szigetből álló... ország a sztoriban. Az ott élők olyanok, mint a régi vikingek, hozzámixelve némi északi mitológiát, a skandinávoktól az írekig. Lételemük a tenger és főleg kalózkodásból és fosztogatásból élnek, még a nők is inkább harcosok, mint háziasszonyok. Hat vagy hét klán uralja, amik folyton civakodnak egymással, a harmadik játékban attól függően, kinek segítesz és ki lesz az új uralkodó, valaki majd megpróbálja egyesíteni végre ezeket a klánokat. Az isteneik is csupa ismerős nevek: Freya, Odin, Thor, Tyr, Loki, ésatöbbi, és ők is hisznek a Ragnarök - vagyis, ahogy ott van mondva, Rag naar Rok eljövetelében.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 08 2016, 07:35

Shunak mi sem volt természetesebb annál, hogy aki megteheti, és az olyan magas szintű játékosok, akik Bossra mehettek, bizonyára megtehették, egy lépést sem tesznek meg burok nélkül. Ki lenne olyan óvatlan, hogy ne védje meg az életét, ha van rá lehetősége? És nem, a Boss erre nem volt válasz, hiszen Shu tudta jól, tapasztalta a küldetéseken, hogy a Burok nem csak a Boss csarnokában véd meg, szóval értelmetlen volt, hogy ne legyen valakinek. A pénz kérdés? Nos nem, az sem volt egy jó válasz, hiszen itt mindenki ismeri őt, és feltehetően a többség tudja azt is, hogy akármikor kérhetnének tőle egy Burkot, ha ilyen van. Oké, a fura gőg meg a kivagyiság ennek gátat vet néha, de ezt nem itt fogja megtárgyalni senkivel. Na persze mielőtt még valaki, aki mondjuk Tachi abban gondolkodna, hogy kihasználja a helyzetet, és ingyen Burokhoz jut, azt azért leszögezem, hogy Shu csak azoknak fogja elhinni, hogy valóban nincs náluk ilyesmi, akiből ezt ki is nézi. A kicsi Saya, aki kedves volt, aki naiv és ártatlan, ő beleesik ebbe a kategóriába, még Húgival együtt is, de Tachibana például már nehezen. Szóval a kéz a magasba emelődött, Shu pedig odasétált Saya mellé, mielőtt még Chan a meséjébe kezdett volna, és átadott neki egy Burkot.
-Tessék, akkor ez a tiét.
Még gyorsan elharapta a szó végéről az „-ek” részt, majd közelebb hajolt, és a lány fülébe suttogott.
-Azt hiszem a bankban is van még Burok is, Kristály is, de nem szerettem volna, hogy lássák a többiek, hogy elfelejtettétek.
Mosolyogva kacsintott. Igazából nem volt biztos abban, hogy valóban felejtésről van szó. Látta Niánál is, meg másoknál is, hogy sokan nem képesek használni a bankot, mikor az teljesen közös valami, mert hú mások elől veszik el a dolgokat... de nagyon reménykedett abban, hogy a Vigo céhben nincs ilyen. Az természetes volt, hogy ha sokat vesznek ki, akkor szólnak egymásnak, de a Burok az Burok, azt viheti, akinek kell.
-A többiek is nyilatkozzanak!
-Burok vagy Kristály nélkül senkit nem fogunk beengedni.

Tette még hozzá Timidus, ha az idomár nem lett volna egyértelmű, majd következett a Chan féle izgalmas beszámoló. Kicsit bánták, hogy ilyen gyorsan elhadartad, legalább is Shu szemében még ott volt a csillogás a végén is, de egyáltalán nem csalódott, hanem azonnal Timire nézett.
-Tök érdekes lenne, ha ők is eljönnének!
-Ez a csata nagyon kicsi ahhoz, hogy a Ragnarök legyen, a történet azonban rendkívül hasznos volt. Köszönöm, Chan.

És valóban, Timi fejében már el is kezdtek cikázni a dolgok, bár egyelőre semmit nem osztott meg ezekből a másokkal, akiken újra végigtekintett.
-Többiek?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Rogan Hartnett Vas. Júl. 10 2016, 14:58

Ami azt illeti nem tudtam hozzászólni a témához, nekem ez a dolog amiről a lány beszélt kiejthetetlen volt, egyszerűen nem állt rá a nyelvem, pedig próbálkoztam figyelni rá, hogyan mondják a többiek.
- Mi van akkor, ha egy Hamis Ragnarök következik? Kisebb csata, kisebb pusztulás. Illetve volt az a földrengés is...
- Valószínű, hogy nem csak kedvcsináló az a sok holttest, hanem utalás, ahogyan már valaki korábban mondta is. És a Hamis Ragnarök elég hülyén hangzik, és szerintem nem fedi a valóságot.
- Lehetséges, hogy visszaveri a támadásokat, vagy területi sebzéssel az egész csapatot támadja..
- Az elég gáz lenne, mert nekünk nincsenek potion-jeink, sem kristályaink amikkel megtarthatnánk az életünket.. - egy picit csendben maradtam - DE pánik burok az van! Semmi pánik. Előrelátó voltam, és vettem. - nyugtattam meg Shukakut mielőtt még kitoloncoltatna a gerilla sárkányával.
- Egyébként nincs valakinek valami információja? Mondjuk a besúgótól?

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by RenAi Vas. Júl. 10 2016, 15:48

Mit tehettem volna, fogalmam sem volt mitévő legyek. A gondolatok a szavak, a vádak, az érvek és ellenérvek cikáztak. Én pedig... Nem tudtam mit mondani, furcsa volt minden, nem akartam mást csak kedvesen és biztatóan mosolyogni, miközben éreztem hogy lassan széthullok, szét voltam csúszva. Amennyire tartottam magam, az pár bólintás, valamint az hogy épp arra pillantottam, és igyekeztem mosolyogni, vagy legalábbis a szám görbületeit kissé megemelve biztatóan pillantani rájuk.

A látvány megdöbbentett, nem voltak elképzeléseim, sem pedig... úgy semmi, amit vártam volna, viszont ilyet ami fogadott még nem láttam. A tanácskozás folyt, valamint meglepődtem hogy a többiek nem rettennek el a hullák láttán, holott én... én meg akartam fordulni és lemondani a dologról.

Tachi pillantását minden esetben kerültem, úgy magát a fiút, valamint... a léte tudatát is. Így a mosolyát sem láttam, fogalmam sincs mit váltott volna ki belőlem. Mint ahogy a lelkemben kavargó lassú de hurrikán erejű tornádóból sem tudtam hogy mi fog a felszínre kerülni. Rosszul voltam, émelyegtem, de tartottam magam, se egy panasz, sem egy kérdés... semmi nem hagyta el a számat. Amikor Shu a burokra kérdezett... csak tétován, de mégis biztosan válaszoltam.
- Van... kettő is, ha valakinek esetleg kellene... - Jegyezte meg, halk de biztos mondatként.





Kristálypajzs
+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik.
Gyémánt Mellvért
Ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi.
Villanás
A cipő halvány villámokat szór magából futás közben.
Mennydörgés Gyűrű
+4 gyorsaság, ha Villanás is fel van szerelve

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 11 2016, 11:38

Shu egy hálás mosolyt villantott a lovag felé, majd mindketten végignéztek dicső seregükön. Na persze aggodalom az mindig van, és mindig is lesz, de annyira nem sopánkodtak az ilyesmi miatt, mint ahogyan azt Rogan tette. Voltak kristályaik, és arról is tudott Shu, hogy lehet közösbe tenni a dolgokat, de mivel ők nem győzni jöttek, ez nem az ő dolguk volt. Á propos dolog...
-Szóval akkor Cear, Tachi? Nyilatkoztok a Burokról? Éééés... már akkor csak azt kell kitalálni, hogy ki szeretne parancsolgatni akkor, ha nem sikerül békés megoldást találni, és ti elkezdhettek kaszabolósat játszani. Mi ugye biztos nem, szóval ezt rátok hagyjuk. Ha ez megvan, utána szerintem be is mehetünk, ha senkinek nincs több mondanivalója.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 11 2016, 12:01

A lány ismét kap egy szúros pillantást a kérdésére. Mi okom lenne nekem burok nélkül bemennem a bossharcra. Nem is éreztem szükségét több, vagy kiterjedőbb válasznak.
Odaléptem Rogan-nék mellé, kéz a vállra, és eg megnyugtató mosoly:
-Ne aggódj, vannak itt társaid is, és ha nagyon rosszul állna a dolog, még mindig meg lehet próbálkozni a kiteleportálással.
Végül az utolsó kérdésre is válaszolok:
-Ha senkinek sincs ellenvetése, és nem sikerül Shu terve, én elvállalom a parancsnokságot. Azonban...
Ebben az esetben ti is harcoltok.
Az utolsó mondat egyértelműen Timinek és Shunak szólt.


Spec item: Artemis (szint 6) minden egyes találatkor egyel többet sebez (amíg a pluszok száma el nem éri a fegyver szintjét)
 gyémánt mellvért: Ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi.

 LVL 32:

élet:50 (250 hp)
FK: 51
Erő: 2
Irányítás:74
Kitartás:32
Gyorsaság: 92
spec:14
páncél /80

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Júl. 11 2016, 12:50

- Nekem van információm. A boss első áldozata a csapat legidősebb játékosa - szólaltam meg mégis, amikor a nyilvánvalóan legidősebb fickó megkérdezte, van-e infónk. Látszik, hogy zöldfülű még, ha lenne valamink, az már rég előjött volna.
- Nekem nincs szükségem burokra - feleltem aztán Shu-channak is. Aztán értelmezze, ahogy gondolja :] Ugyanakkor én a helyében nem kérdeznék ilyen ostobaságokat, azért ismer már talán annyira, hogy ne kelljen ilyen kérdéseket feltennie.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 11 2016, 13:06

Ám a többi tag nem ismeri Tacchant annyira, hogy ne tudja, hogy Shu azért nem tesz fel neki ilyen kérdéseket, mert ő viszont ismeri, szóval neki is szépen válaszolnia kellett. Rogan válaszában ugyan nem bízott már ennyire, de mivel Nachum nem ellenkezett, pedig eddig mindig jelentkezett, ha a társa valami baromságot csinált, így már csak Ceat maradt hátra, aki ahelyett, hogy illedelmesen válaszolt volna, csak hunyorogni tudott. Erre Shu viszont a szemét forgatta meg, mert nem nagyon értette, hogy mikor lettek ezek ketten, Tachi és Cear annyira jóban, hogy egyik se legyen képes rendesen válaszolni... minden esetre értette, vagy érteni vélte, és ha valamelyiknek nincs annyi esze, hogy kérjen Burkot, akkor az már nem az ő hibájuk lesz, ha kiesnek. És ha már az íjász nem nyitotta ki a száját a válaszadásért, akkor Shu is csak a fejét rázta... nagyjából ugyanolyan buta kérdés volt az, hogy ők harcolnak-e, mint az, hogy Cearnal van-e Burok. Timi csak Shu felé bökött a fejével Cear pillantására, jelezvén, hogy ebben a döntésben most Shu a főnök, vitázzon vele, ha akar. Így viszont még nem volt biztos a parancsnok... bár az úgyis csak az ő részük után jön, és csak a többieknek fontos, de mivel a többieknek az, így még megvárta, hogy Cear kezdjen valamit a helyzettel.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 11 2016, 17:17

Tachi és Shu is hozta a formáját.
Sejtettem, hogy nem lesz ilyen egyszerű Shut rávenni, hogy önként harcoljon.
-Ez nem kérdés volt. Ha nem sikerül a terved, és maradsz, akkor úgy tekintek rátok is, akik követik a parancsokat.
Három választása maradt, vagy négy, de a negyedik nem rá vallana.
Egy: Elfogadja a tényt, és ha marad, akkor ők is utasításokat fognak kapni.
Kettő: a sikertelen próbája esetén elteleportál. Ezt tartom a legvalószinűbbnek.
Három: rávesz valaki mást, hogy legyen parancsnok.
A negyedik, ami szerintem nem fog megtörténni: egyszerűen azt mondja, hogy nem enged be. Ez viszont túl sokba kerülne neki. Igaz, nem anyagiakban.
Ismét Roganhoz fordulok. Az egész csapatból ő számít nekem az egyetlen idegennek.
-Ha más nem vállalja el a dolgot, szeretném, ha elmondanád, miben tudtok segíteni a harcban, melyik kategóriába sorolnád magad. Ilyen apróságok.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 11 2016, 17:28

-Ehmm... ne tekints. Ha nem sikerül a tervünk, és harcra kerül a sor, akkor amiatt maradunk csak, hogy tudjak jegyzetelni meg ilyenek, az újságba. Nem fogjuk teljesíteni a parancsaidat, és nem segítünk. De azt is megígérjük, hogy igyekszünk nem útban lenni.
-De segítünk.
-De nem segítünk.
-Ezt nem te döntöd el.
-Miért, talán te?

Tette csípőre a kezét az idomár, de inkább kíváncsi volt, mintsem dühös, és ez jól látszott rajta.
-A Boss.
Adta meg a választ a sárkány, ám mivel látta, hogy Shu nem érti, így kiegészítette.
-Ha velük együtt megyünk be, akkor mi is a csapat részei leszünk, így amennyiben minket támad majd, úgy tankolunk a számukra.
Shu sóhajtott egyet, majd megvonta a vállát, és visszafordult az íjász felé.
-Látod? Segítünk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Rogan Hartnett Hétf. Júl. 11 2016, 17:41

Csendben figyeltem az eseményeket. Kezdtem magam kicsit magányosnak érezni  amiért mindenki jól szórakozik, csak én nem. Jó persze nekem itt volt Nachum, viszont ő meg nem a kellemes hosszú társalgásokról híresült el, ezért ugyanott voltam vele együtt is mintha magamban lennék..
A lovag hülyeségét csak elengedtem a fülem mellett, nem vesztegetem az időm vitatkozásra. Helyette inkább az érdeklődő fiú felé fordultam.
- Nos, mi inkább azok lennénk akik sokat sebeznek, de nincs olyan sok életük és páncéljuk. Jobban mondva inkább a páncélpontjaink amik átlag alattiak talán, az életpontjaink pedig olyan átlagos lehet. Ha nem probléma nem szívesen osztanám meg a pontos értékeket, mert kicsit paranoiás vagyok, és itt nekem majdnem mindenki idegen... - pillantok körbe - Ami pedig a képességeinket illeti... ne számíts semmi olyanra ami megfordítja a harc állását, vagy megment életeket. Mi nem szuperhősök vagyunk, ezért szuperképességeink sincsenek. - kicsit ködösen talán, de összefoglaltam a kért dolgokat.
- Miben segíthetünk még?

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Cearso Szer. Júl. 13 2016, 10:22

-Látom, látom. Egyelőre ez is elég lesz. 
Ahogy ki tudtam bogarászni a dolgot, Shu és Tachi közt van valami fura kapocs. Hogy máshogy lehetne itt a Romlott, ha csak azok vannak itt, akiket Shu meghívott? Na meg Ai. Ezt talán ki fogom tudni használni, ezért az is jobb, ha Shu marad. Ha Shu jónak látja, hogy itt van, akkor én nem szállok vele vitába, csak nehogy ez is úgy alakuljon, mint a Beképzelttel való küzdelmünk.
Hallgatom a srácot, és pont abba a kategóriába esik, ami hiányzott nekem ebből a csapatból. Talán tévedtem, és mégis lehet esélyünk a győzelemre. 
-Köszönöm, ennyi elég lesz.
-Ha senkinek sincs több kérdése, vagy megosztanivalója, akkor az én részemről mehetünk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Sakuya Csüt. Júl. 14 2016, 21:16

Ahogy beléptek nem sokra a rá a legnagyobb sátorból egy két méter magas hús torony lép elő, jobb kezében egy igencsak szép méretekkel rendelkező csatabárddal amit könnyedén dob a vállára és néz végi rajtatok, majd hangos nevetésbe kezd.
- Mikor jelentették, hogy egy csapat harcos figyeli a tábort többre számítottam néhány kölyöknél. Takarodjatok amíg jó kedvemben vagyok! – A férfi feje felett láthatjátok a már ismert nevet is:
Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés: 0
Sebzés okozói:
- Nincs

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Cearso: Artemis, Gyémánt mellvért

- Saya: Gyémánt mellvért,

- Shukaku: Sárkánymintás maszk,

- Rogan: Gyémánt kesztyű

- Chancery: Gyémánt kesztyű

- RenAi: Gyémánt mellvért, Kristálypajzs

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Cearso
-------------------------------------------------------------------------------------------
Cearso (32. szint): 250/250
HP, 80 páncél, 160/160 CSP
RenAi (37. szint): 510/510 HP, 117 páncél, 130/130 CSP
Saya (28. szint): 130/130 HP, 111 páncél, 100/100 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 65 páncél, 295/295 CSP
Rogan Hartnett (35. szint): 150/150 HP, 40 páncél, 215/215 CSP
Chancery (33. szint): 180/180 HP, 75 páncél, 205/205 CSP
Tachibana Makoto (33. szint): 215/215 HP, 240 páncél, 165/165 CSP

Cearso Következik


------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend (Kivéve ha a parancsnok másképp dönt)
2x Cearso (Közelharci sebzés: 1, Távolsági sebzés: 75, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy a fölé kell dobnia.)
1x RenAi (Sebzés: 5, támadáshoz 2 vagy a fölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
1x Saya (Közelharci sebzés: 7, Távolsági sebzés: 56, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy a fölé kell dobnia.)
1x Shukaku (Sebzés: 3, Pet sebzés 87, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
1x Rogan Hartnett (Sebzés: 14, Pet sebzés 64, támadáshoz 2 vagy a fölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
1x Chancery (Sebzés: 7, Pet sebzés 85, támadáshoz 2 vagy a fölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy a fölé kell dobnia.)
1x Tachibana Makoto (Sebzés: 64, támadáshoz 2 vagy a fölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy a fölé kell dobnia.)

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss - Page 2 Empty Re: 26.Boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.