Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Ninja

+3
Kaylin
Wardowar
Silica
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Robiizmus Pént. Jan. 06 2017, 17:25

Ahogy úsztam előrre, nem igazán ütköztem semmilyen akadályba, csak néhány vacakot láttam... mármint nem is vackokat mert, kincseket. De szivatás, mivel úgyse tudom hasznosítani. Egyszer csak partot pillantok meg, és nagy iramban megközelítem, mikor épp kimásznék a vizből, észre is veszem, hogy ez nem föld, hanem a kincsek összelapátolva egyhelyre .
~Ez lesz talán a kincs amit akar? Várjunk... engem miért is küldött ide az a kavics? Ohh... talán figyelnem kellet volna?... annak is kell valami... de mi? Azt mondta, hogy innen minden a miénk lehet, ami már csak az enyém. Csak egy dolgot leszámítva... lehet, hogy az az egy dolog többet ér? És ha megtartanék mindent? Mindegy, valami majd csak lesz.
Elindultam befele a sziget közepe felé, vagy legalábbis csak beljebb, hogy hátha találok valami hasznosat, vagy van valaki aki tudna valamicskét segíteni, vagy harcolni lehetne vele.
~ Talán, ha elkezdenék kicsit kiabálni, hátha valaki erre jön. Vagy... ha jól emlékszem a kőpofa azt mondta, hogy az őrséget mindanyian nem lettünk volna képesek legyőzni, talán nem a legjobb ötlet lenne kiabálni.... akkor mit tegyek? Krokodilkén mit csináljak? Vissza változni nem biztos, hogy jó ötlet, a víz szempontjából, így viszont kissé, sérülékeny vagyok... de talán kevésbé feltűnő.

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Silica Hétf. Jan. 16 2017, 17:24

Ha közeledsz a fény felé, akkor te veszed észre először őket, ám ha merengsz az élet nehéz kérdésein, minthogy például mit kezdj magaddal, akkor bizony ők lesznek azok, akik meglepnek. Akárhogy is történik, az említett fény irányából jó pár hüllő jelenik meg, legalább egy tucat, és aggódva vesznek körbe. Van itt mindenféle, kajmán, aligátor, krokodil, gaviálok, teknősök... mintha csak egy állatkertbe csöppentél volna. Harcolni egyikük sem akar veled, legalább is megtámadni nem támadnak, ám egymást túlharsogva szólnak hozzád.
-Jaj szegény lány, őt is becsapta!
-Próbálj menekülni, hátha neked sikerül!
-Ne, inkább maradj velünk!
-Bújj el, amíg nem késő!
-A bőrödre pályáznak, vigyázz!
-Szép a masnid!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Robiizmus Hétf. Jan. 16 2017, 18:32

Miközben gondolkodtam, megindultak felém, valahonnan messziről. Valószínűleg sikeressen figyelmen kívűl hagytam egy kis fényt, valamerre a távolba, mive, mikor már hirtelen észre vettem, egészen közel voltak, vagy valami iszonyatossan gyors az a valami, vagy valamik.
~Mit tegyek, ezek egyre közelednek, már biztos, hogy nem egy dologról van szó! Harcolnom kell!? Miért pont mikor ilyen formában vagyok!? Várjunk... ezek... állatok... nagy az isten álatkertje....
-Jaj szegény lány, őt is becsapta!
-Próbálj menekülni, hátha neked sikerül!
-Ne, inkább maradj velünk!
-Bújj el, amíg nem késő!
-A bőrödre pályáznak, vigyázz!
-Szép a masnid!

Mondták nekem, de én az első mondattól enyhén leblokkoltam.
-Mivan!? Mit akartok!? Ki a lány!? Megmutassam milyen lány is vagyok!? Majd a szádba lépek, és negyvenhármas lesz a torkod!
Enyhén, elgurult a gyógyszerem, nem elég, hogy kb semmit se tudok, mit kéne tennem, egy rossz pillanatban, egész rosszul kaptak el... pedig szegény, nem tudhatta, hogy nem lány vagyok, és mive, egy piros masni díszítette a kobakom, amiről meg én nem tudtam, így nem igazán lehetett volna férfi krokinak nézni. És amúgy sem, a hideg véremről vagyok híres, ami vicces, mive, most hidegvérű lény vagyok  Razz
~Ehh... most többen vannak, nem igazán én vagyok előnyben... bár ha megnézem, ezek nem igazán harcolni akartak, vagy akarnak remélhetőleg... és nem igazán bántószándékú volt... ejj... jobb lesz mihamarabb bocsánatot kérnem...
-Őőő... elnézést, kicsit elvesztettem a fejemet, enyhén zavaró, hogy itt bolyongok bármiféle infó nélkül, fogalmam sincs arról, mit keresek itt pontossan, csak vagyok. És nem épp a legjobb testben, de ha ember lennék, akkor is középkorilovagi hacukában lennék... nem a legjobb, mikor én egy szamuráj vagyok. Hova meneküljek? Nincs itt semmi.... hova bújak? És minek? Megint csak, itt nincs semmi... mivan, táskát csinálnának belőllem? Milyen masnim!?
Próbáljunk valamit kihozni a beszélgetésből. Elösször is, ti miért vagytok itt, és kik vagytok, és miért nem emberi formában vagytok?

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 14 2017, 14:38

Silica?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Cardinal Hétf. Ápr. 03 2017, 14:18

Második figyelmeztetés, ha szombatig nem érkezik mesélés, lezárom a küldetést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 09 2017, 16:16

Hát, akkor ez záróra. Mondjuk, hogy egyszer csak hatalmas ütés éri a fejedet. Valószínűleg nem díjazták a stílusod. Elsötétül a világ, és abban a szállóban ébredsz fel, ahol először találkoztál a Wu-Tank Ninja Clan névvel. Lehet, hogy csak álmodtad az egészet?

Alapból 75 exp járna a teljesített körök után, de mivel gondok voltak a posztok hosszúságával, levonok 10 expet. Aztán adok bónusz 20-at, mert így pórul jártál a mesélővel, úgyhogy összességében 85 exp és 100 arany a jutalmad.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ninja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Ninja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.