Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Enhi vs Hina

4 posters

Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Hinari Vas. Május 29 2016, 11:10


Nem igazán harcoltam mostanában. Mármint játékosok ellen, azóta főleg, de közeledett a következő aréna reset, és folytatni kellett a sorozatot; nem maradhattam le. Voltak dolgok, amikben nem, mégha oda is kellett állnom, nagy levegővel, újra az aréna poros levegőjét szívva magamba. Legalább kapnál érte pontokat… – sóhajtottam, persze csak gondolatban mondva ki a szavakat a kezemben lévő fegyvernek, séta közben, ahogy az épület felé közeledtünk. Furcsállottam, hogy nem kap minden küzdőtérért, de az utóbbi időben én sem erőltettem a dolgot, valahogy… más dolgaim voltak. De közeledett a harc, a szobor is készült, így egy kis bemelegítés… merthogy a kazamatákban gyakorlatilag csak végigvágtam magam. Hol több, hol kevesebb ellenféllel kerülve szembe, most viszont csak ketten lesznek. Meglátjuk, mennyit erősödtek az előző pár boss óta.
- Sziasztok, Enhi, Villámlás – mosolyodtam el, ahogy megláttam őket. Még korábban hívtam el a lányt: először üzenetben kérdeztem meg, hogy ráér-e, és csak utána küldtem el neki a felkérést a rendszeren keresztül is. A céhtársaim most nem értek rá, és amúgyis, egy ideje nem futottam össze az idomárral, a bossokról is elmaradoztak, így kíváncsi is voltam, mi van velük – meghát, el akartam tölteni az időt. Csevegni valakivel erről-arról, hogy addig is jól érezzem magam és felejtsek. Igen. Az nagyon rám fért most.
Mire pedig lassú sétával és egy kis beszélgetéssel odaértünk, már fel is szabadult a pálya, így ha nem volt ellenükre, be is sétáltunk a helyszín közepére, ahol még ilyen melegben is voltak páran, akik a lelátó árnyékosabb részein üldögéltek, érdeklődve pillantgatva felénk.
- Mit szólnátok ahhoz, hogy a győztes meghívja a másikat egy italra a harc végén? Megsülök olyan hőség van… - legyeztem magam, jobb híján a kezemmel, és egy kicsikét se volt ínyemre felszerelkezni most. Zárt cipő, mellvért, sisak és köpeny… kezdtem komolyan fontolóra venni, hogy az évszakhoz változtatom a felszereléseim kinézetét – Mivel én hívtalak ki titeket, eldönthetitek, hogy használhassunk-e itemeket, vagy se, illetve a pályát is ti alakíthatjátok – folytattam, felvázolva nekik a szabályokat, hisz igaz a hardcore listán rajta voltak már, de valószínű nem volt ilyesmi küzdelmük még. Ha volt még kérdésük, arra válaszoltam, egyébként pedig felvettem némi távolságot közöttünk, hogy mindhármunknak legyen elég tere - bármilyen környezetet is találjanak ki ehhez a harchoz.


Lv45:

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Enheriel Vas. Május 29 2016, 13:43

24. szint::

- Nézd Villámlás, Hinari elküldte a felkérést!
- Az Arénába?
- Nya, Aréna?! Nem hagyom, hogy megöljenek!
- Snowy, ez nem olyan Aréna, hanem olyan, mint a párbaj, csak ranglistával… ^^” Mellesleg ha jól tudom, be lehet állítani, hogy ne ölhesse le a győztes a vesztest. ^^
- Nyaaaaa, az más!^^ - szegénykém annyira megriadt, hogy bajom esik, hogy pánikolni kezdett. ^^” Pedig engem nem kell annyira félteni, már eléggé nagyszintű vagyok ahhoz, hogy ne mindenki akarjon bántani. ^^ Elkészülődtem, majd Villámlással az oldalamon elmentem a megadott helyre, ahol Hinari már várt.
- Szia, Hinari! ^^
- Üdv! -  egy kicsit csevegtünk, mire megérkeztünk a pályára, ami már szabad is volt. Majd Hinari azzal jött előtt, hogy mi lenne, ha a győztes meghívja a másikat egy italra, bár úgy emlékszem, a vesztes szokta a győztest, de lehet Japánban nem az a szokás.
- Rendben van ^^ - egyeztem meg vele, majd felajánlotta, mivel ő hívott ki minket, hogy használhassunk-e itemeket, illetve a pályát is mi alakíthatjuk.
- Óh, azt hogy kell? ^^” - valóban szinte soha nem harcoltam, ezért nem tudom, mi hogyan megy. Miután megkaptam Hinari-tól a segítséget, lehetőség szerint egy rétet választottam, a közelbe néhány fával. Persze Villámlásnak lesznek majd, mert én nem tudok még mindig a fákra ugrani, főleg, hogy a jártasságok változtak, csak nem tudom, miért. Snowcat szerint Shu küldte be Kayabának az egészet, hogy nehezítse a Frontosok dolgát, de ez szerintem butaság, hiszen Kayabának egyedül is megtudja oldani, hogy ellehetetlenítse a játékosok célját.

_________________
[Hardcore] Enhi vs Hina Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Hardcore] Enhi vs Hina 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Hinari Vas. Május 29 2016, 14:17


- Igazából egyszerű – mosolyodtam el – Fel fog ugrani egy panel előtted még a visszaszámláló kezdete előtt, és azon lehet beállítani, mit szeretnél. Lehet random sorsolt pályát is, de ha van valamilyen ötleted, elég, hacsak rágondolsz vagy beírod a mezőbe, és már meg is jelenik körülöttünk – magyaráztam, megvárva még, amíg a rendszer észleli a mérkőzés kezdetét, majd utána sétáltam el tőlük olyan öt-hat méter távolságba. Enhi pedig közben választott is, egy virágos, szellős rétet pár fával: egyszerű terepnek nézett ki, s a lányról azt sem tudtam feltételezni, hogy lennének csapdák elrejtve, így bátran lépkedtem a fűben, kicsit felmérve a környezetet, amíg a számláló le nem nullázódott.
- Sok szerencsét – intettem nekik, majd végighúztam az ujjam a menü adott részén, egy pillanat alatt szerelkezve fel, s már el is indultam feléjük. Nem terveztem visszafogni magam, de azért nem akartam azt se, hogy mozdulni se legyen esélyük, így egy félkörív megtétele után mozdultam csak a lány felé, ezúttal lehagyva a Lopakodás okozta bónuszt: a körülmények éppenséggel adottak lehettek volna a fák miatt, de nem akartam húzni az időt, az a pár pont pedig valószínű nem sokat jelentett volna amúgysem. Talán majd legközelebb, vagy a visszavágón.
Sokkal gyorsabb voltam náluk. Ezt a Katana nélkül is hamar észrevettem, így rögtön egy két vágásos kombinációt készítettem elő, alulról húzva felfelé a pengét, miközben a jobb lábamat csúsztattam előrébb, azzal támasztva ki a következő mozdulathoz. Terveim szerint valahol a lány felső combja körül fog először hozzáérni a fegyverem éle, végighaladva féloldalasan a medencéjéig, majd egy csuklófordulattal egy gyors és egyenes vágás, immáron vízszintesen haladva az előzővel ellentétes irányba, azaz balról jobbra. Te figyelj a petre, enyém az idomár – mondtam gondolatban a kezemben lévő kardnak, s már szökkentem is hátrébb, magam elé rántva a fegyvert, hogy rögtön hárítani tudjak egy esetleges visszatámadást. Csak ezután néztem meg a lány életcsíkját, és ha a szituáció megkívánta, igyekeztem még a kontracsapásaik előtt aktiválni a Reverse-t.


dobások:

2 támadás és képiaktiválási kísérlet: Reverse. Elhasználtam 112 CSP-t.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 29 2016, 14:17

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4767250438_224285ea8b_s [Hardcore] Enhi vs Hina 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4766591541_a6962e6ebb_s [Hardcore] Enhi vs Hina 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jún. 04 2016, 17:13

- Köszi, neked is! ^^ - gyors felszerelkezett, mielőtt elkezdődött volna a meccs. S milyen szép kardja van! ^^ Szerencsére mi mindig fel vagyok szerelkezve, kivéve, mikor Snowy drágámmal… nos, olyan csinálunk, amit nem illik ide írnom… ˇ///ˇ S végül elkezdődött a meccs, ami egyelőre nem nekem kedvez. Éreztem, hogy Hinari erősebb, mint én, de nem gondoltam volna, hogy ennyire: Két csapással le is győzött. Ugyanis csak 30 HP-m maradt.
- Uhm Hinari… most fél HP-s van, vagy teljes? - bár lehet felesleges kérdés volt, hiszen Hinari nyerte meg a meccset. Tényleg nagyon erős lett, mióta utoljára találkoztunk. Lehet, hogy gyorsabban kéne fejlődnöm? Bár a játékos elleni harcban nem vagyok olyan jó, azért nem arénáztam szinte soha. Nem is értem, hogy kerültem fel egyáltalán a listára.
- Enhi, jól vagy?! - Villámlás aggódott, hiszen ő se volt elég gyors ahhoz, hogy megóvjon Hinari támadásaitól.
- Jól vagyok, köszi - mosolyogtam rá. Most nem tudtam eldönteni, hogy támadjak vagy se. Majd eszembe jutott, hogy most tudom használni az egyik képességemet, ami a hetekben átalakított KA nekem, olyan üzenettel, hogy hasztalan volt akkori állapotában.
- Gepárd! - próbáltam aktiválni a képességemet gondolatban, s a kísérlet után Villámlással közösen kivédeni Hinari következő támadását, ha nem fél HP-s a küzdelem. De el kell ismernem, Hinari tényleg sokkal erősebb nálam. Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy magánélete már nincs is szegénynek a sok farmolás miatt. Bár mondjuk megértem, hogy minél hamarabb ki akar jutni, mert nekem se kell az, hogy ne adj isten tíz évig itt nyomorogjak, vagy amíg a testem meg nem hal végül.

//Képességgel ha sikerül, Hinari Reverse-jének köszönhetően a szintem negyedével megegyező mennyiséggel csökkenti a gyorsaságom. Ha jól számolom, 24 CSp-t használtam fel erre.//

Enheriel (24. szint): 30/135 HP, 0 páncél, 126/150 CSP

_________________
[Hardcore] Enhi vs Hina Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Hardcore] Enhi vs Hina 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 04 2016, 17:13

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 04 2016, 18:07


Kissé túlbiztosítottam a dolgot ezzel a képességgel – állapítottam meg, ahogyan egy kicsit hátrébb ugrottam, és pillantásom a lány életcsíkjára tévedt: bőven sárgában volt már; tulajdonképpen egy fél csapás sem kellett volna már ahhoz, hogy lenullázzam. Meg is törte a ritmusom e felismerés, és egy kis időre még a Katana hegyét is lejjebb engedtem, Enhiék ugyanis nem készültek támadni.
- Az arénaharcok mind teljes életesek – feleltem a kérdésre, de azért fél szemmel a griffet figyeltem, hátha útközben ő mégis úgy döntene, hogy rám támad – De ne aggódj, mindig felugrik a lila fal, mielőtt bárki is lenullázódna – tettem hozzá sietve, nehogy megijedjenek, majd várakozón néztem rájuk, hogy terveznek-e valamit, vagy akár be is fejezhetem a harcot. Ami igazság szerint még gyakorlásnak se volt éppenséggel jó; ahhoz már az elején csökkentenem kellett volna a sebzésem. Ám Enhiék inkább a védekezést részesítették előnyben, így egy bólintás után – ami azt hivatott jelezni, hogy rendben, akkor jövök én megint – megemeltem a kardot, és magam előtt tartva határozottan, egy lépéssel jutottam a közelükbe. Az előzőektől eltérően viszont nem vágni készültem; ahhoz Villámlás jelenléte miatt nem lett volna elég helyem, így gyorsan a lány mellé lépve, oldalról igyekeztem egy szúrást indítani ellenfelem csípője felé, s ha megjelent a lila hatszög, helyben maradva csúsztattam vissza a Katanát a tokjába, ha viszont elhibáztam, akkor utánuk lépve, egy félig felülről indított vágást eszközöltem, próbálva kikerülni az esetlegesen elém kerülő, sebezhetetlen petet. A végeredmény azonban ugyanaz volt; a rendszer pedig ki is írta azt, megszüntetve ezzel a párbajt és így a kitalált környezetet is.
- Ne… fogjátok fel ezt rossznak – kezdtem, bátortalan mosolyra húzva ajkaim, miközben kezet nyújtottam – Lesznek ennél sokkal élesebb küzdelmeink is, ha eleget gyakoroltok – mondtam biztatón, majd leszerelkeztem, kifújva magam, ahogy a gyenge szellő átjárta nyári ruháim – Nos, a szemközti kávézó megfelel? Isteni shakejeik vannak – intettem a nevezett épület felé, majd ha Enhiék beleegyeztek, elsétáltunk odáig, elbeszélgetve egy kicsit erről-arról.



A gyorsidebuff miatt 3 támadásom lenne, de nem lesz szükség rá, ugyanis a passzívom miatt ha az első támadás nem sikerül, a második biztosan betalál.
Köszi a játékot Enhi Smile

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 04 2016, 18:07

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4766612103_86ee832108_s [Hardcore] Enhi vs Hina 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Hardcore] Enhi vs Hina 4766591541_a6962e6ebb_s [Hardcore] Enhi vs Hina 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 11:24

Osu!

Lezárom a párbajt, a jutalmatok 90 exp és 240 arany. Egymással július 7. után küzdhettek meg legkorábban.

Hinari +10 pont
Enheriel +3 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Hina Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Hina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.