Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Enhi vs Yuuki

4 posters

Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Szept. 26 2016, 08:29

A legutóbbi harcom csak a düh és a fájdalom elnyomását szolgálta és azt kell mondjam, ezt teljesen bevált. A az érzés ami belülről szét akart feszíteni elmúlt, legalábbis arra az időre még az aréna küzdőterén voltam és az, hogy egy picivel ismét előrébb léphettem a listán és így közelebb kerültem Hinarihoz, külön elégedettséggel töltött el. Erős vagyok és ezt éreztem is. Az végig sejtettem, hogy Rikomono magasabb szintű nálam, de hogy pontosan mennyivel? Innentől két dolog járt a fejemben. Az egyik, hogy folytassam ezt a nyerő szériát és nem csak beérjem a céhvezért hanem túl is szárnyaljam. A másik, hogy kiderítsem, hogy valójában milyen szinten is állok. Ozirisz tudtommal hozzám hasonló szintű és nem volt nagy kihívás. Bár neki ezt semmikép nem szeretném elmondani. Riko nagyon kemény ellenfél volt (és mellette még kiállhatatlan is) de őt is legyőztem. Azt hiszem ideje egy közel velem egy szintű ellenfelet választanom, hogy lássam ő mekkora kihívást nyújt. Enherielre esett a választásom. Azok a frontosok akik rendszerint jártak bossolni és akiket ismertem mind hozzám hasonló szinttel és tapasztalattal rendelkeztek. Persze a valóságban nem tudhattam, hogy Enhi alacsonyabb nálam és ezzel valószínűleg elkövetek egy olyan hibát, hogy rossz képet vetítek ki a képességeimről. De ez a jövő gondja.  Szépen elküldtem neki a az üzenetet és elfogadta meg is adtam neki az időpontot és találkozási helyet majd vártam.
- Szia. - Köszöntöttem őt miután megérkezett. - Rég találkoztunk. - Ha jól emlékszem a taftos eset óta nem láttam a lányt és a petjét. - Mivel én vagyok a kihívó úgy gondolom az lenne a fer ha te választanád ki az aréna kinézetét így azt rád bízom.


Kurokawa Yuuki (34) - HP:195 | F:46 | E:85| K:35 | GY:69 | S:44 | P:85

Tárgyak:
Energia Potion
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Enheriel Kedd Szept. 27 2016, 17:19

Enhi (25) - HP:135 | F:23 | E:34/I:32 | K:30 | GY:46 | S:26 | P:65

Tárgyak:
Frissítő Potion
Gyengítő Méreg
Pajzs Kristály


Óh, még egy Aréna meghívó. Talán Hinari az? O.o Óh, nem!  Kurokawa Yuuki! De régen nem láttam őt is! ^^ Csodálkozom is, de egyben örülök, hogy emlékszik még rám. ^^ Összeszedtem, ami kellhet a harchoz, s kimentem a helyszínre, ahol várt már.
- Szia. ^^ Valóban… hogy vagy, mi újság veled? ^^ - olyan sejtésem volt, hogy Yuuki tevékenyebb volt szintlépés terén, mint én, de gyorsan elhessegettem a gondolatokat, hiszen, talán már mondtam, én alapból nem vagyok jó játékosok elleni harcban. A játékos elleni harcot utáltam az MMORPG-kben a legjobban. Azon belül is azt, ha nem csináltak szintkorlátozást, így a magas szintűek büntetlenül ölhették az alacsonyszintűeket. Én se tudtam mindig játékosok ellen győzni, csak szerencsével, ha úgy adta a sors. Meg az olyan webes játékoknál, mint pl a League of Angels II, de ott automatizált volt a harc, s csak az számított, hogy mekkore volt az erőpontod a karaktered képe alatt… Yuuki átadta nekem a lehetőséget, hogy milyen legyen az aréna kinézete, mivel úgy találta, hogy ő a kihívó, így fair.
- Köszönöm ^^ - egy egyszerű, sima mezőt választottam, egyrészt mert nem tudtam, mi Yuuki kasztja azóta, másrészt pedig így egyelőek, legalábbis egyenlőbbek lesznek az esélyeink a harc során - Van valami feltételed? ^^ - kérdeztem mielőtt elkezdenénk a harcot, mert nem lenne szép egyikünktől se, ha harc közben lenne kitalálva, bár Yuuki-t nem olyannak ismertem meg. Villámlás úgy tűnik már nagyon akart harcolni, mert nagyon nyújtózkodott, s várta, mikor mondom neki, hogy támadás. Valószínűleg már unatkozott a semmit tevésben, ami mostanában volt.

_________________
[Hardcore] Enhi vs Yuuki Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Hardcore] Enhi vs Yuuki 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Szept. 29 2016, 10:06

~ Oh, ha azt tudnád. ~ Gondoltam magamban. Nem akartam untatni őt a problémáimmal és az érzéseimmel emellett pedig amúgy sem éreztem úgy, hogy olyan kapcsolatban lennénk ami elég bizalmat adna arra, hogy megosszam vele. Jelenleg egyetlen ilyen személy sem létezett.
- Semmi különös. Igyekszem fejlődni. - Feleltem egy széles mosollyal. - És veled mi helyzet? Hogy vagytok? - Kérdeztem vissza külön kiemelve a többesszám fontosságát. Shu is mindig nehezményezi, hogy Timidust nem ember számba veszem és kicsit aggódtam, hogy Enhi is így érez.
De a kis csevegés után rá is térhettünk a harc részére és a lány már ki i választotta a számára megfelelő helyszínt. Ahogy az aréna kinézete megváltozott rögtön körbe is pillantottam. Egy egyszerű zöldellő mező volt az, semmi extra. Ez egyszerre okozott örömet és csalódottságot. Így egy sima és hagyományos párbajban vehetünk részt viszont így nincs kihívás a küzdőtér kiismerésében sem.
- Nincs semmi. - Rázom meg a fejem idő közben pedig elküldöm neki a párbaj felkérést. Nem villámlás volt az egyetlen aki már elakarta kezdeni a harcot. Amíg a visszaszámláló elkezdett pörögni fel is készültem a csatára. Magamra öltöttem a felszereléseim, kicsit kinyújtóztattam a végtagjaim végül pedig végigsimítottam az ujjam a metamorphon ami egy szempillantás alatt egy két méter hosszú lándzsává alakult. Csak pár alkalommal használtam ilyen fegyvert de nagyban nem különbözött a harci bottól, csak ennek az egyik hegy éles.
Miután felvettem a harci pozícióm a számláló el is érte a nullát én pedig abban a pillanatban akcióba lendültem. A szememmel már rég kinéztem a lány mögötti részt és abban pillanatban mögé teleportáltam amint lehetőségem nyílt. Alig másfél méter volt így a kettőnk közötti távolság ami pont ideális volt arra, hogy a lándzsával a jobb térdhajlatra szúrjak amivel nem csak azt érhetem el, hogy megsebezzem őt de akár még térdre is kényszerhelyzetem őt ha nem elég ügyes, hogy reagáljon.

Kurokawa Yuuki (Sebzés: 85, támadás elvétése 1 és halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy a fölé kell dobnia.)
Enheriel (Sebzés: 34, Pet sebzés 32, támadáshoz 4 vagy a fölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy a fölé kell dobnia.)
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 29 2016, 10:06

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Enhi vs Yuuki 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Hardcore] Enhi vs Yuuki 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Enheriel Szomb. Okt. 15 2016, 08:02

//ma vagy holnap jönni fog a poszt, elnézést!

HAMAROSAN

_________________
[Hardcore] Enhi vs Yuuki Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Hardcore] Enhi vs Yuuki 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Cardinal Csüt. Okt. 20 2016, 20:44

A három hetes határidő azonban lejárt, így lezárom a párbajt.

Yuuki: +10 pont
Enheriel: +0 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Enhi vs Yuuki Empty Re: [Hardcore] Enhi vs Yuuki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.