Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás

+8
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Fuun Kotarou
Viola
Yoshiaga
Hokushin
Mirika
Sachi
12 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Május 11 2013, 23:56

A fene se gondolta volna, hogy kapásból összefutok itt egy rajongóval, ráadásul nem is akármilyennel. Ízig-vérig fangirl a csaj, ez látszik a reakcióiból is, már adok is neki egy autógrammot, szerencse, hogy ilyen esetekre is fel vagyok készülve. Igaz, itt nem vagyok akkora sztár, mint az eredeti, valós, általam sokkal jobban szeretett világban, de attól még híresség vagyok, nem is akármilyen, ezt az előttem lévő lányka meg is mondhatja.
- Rendben van pici szívem- mondom mosolyogva neki, majd lassan eltávolodik, mert egy borzocska rontja itt a légkőrt meg a hangulatot. Nem baj, majd mikor kettesben leszünk akkor mutatok neki pár dolgot :F nagyon jó dolgokat, bizony ám. Ezek után figyelek a Keita nevű srácra, bár annyira nem érdekel a mondandója, a csini kiscsaj megjelenése miatt, azért ha már én kezdtem el faggatni, megteszem, egy minimálisan legalábbis. Elég sokan gyűltünk itt össze, és alig ismertem közülük párat, ismerek én egyáltalán itt valakit?? Hmmmm.. mindegy, ha ismernek, majd szólnak, mint az előbbi csaj, nem izgat annyira. A beszélgetésekből, kérdés sorozatokból kimaradok, csak hallgatok és vizslatok jobbra-ballra, mindenféle szépségek után kutatva és jól felmérve őket rangsorolom. Hát mit ne mondjak, akad itt pár lányka, aki elmenne egy, vagy akár több menetre is, lassan ideje akcióba lépnem :F Szal ezek iten beszélgetnek és közben arra leszek figyelmes, hogy valaki papírlapot csúsztat az asztalkámra. Regi és érdekesen néz és ebben nagy szerepet játszik az a vörös indikátor. Végülis nőből van és nem is tartozik a csúnya, középkorú nők közé, egy autogramot minden rajongóm megérdemel, főleg Aincradban, mert itt is felismernek, ezt nagyra értékelem.
- Kinek lesz?- kérdezem mosolyogva és, mikor megkapom a választ, vagyis a nevét odaírom a nevem mellé és megspékelem még egy szívecskével is a jobb hatás eléréséért. Ezután ejtve is lettem, hát szép, mondhatom, hát így kell viselkedni egy idollal? Ez tök tréééééé… haza akarok mennniiiiii Sad Nem fekszik nekem ez a világ, túl nehéz itt élni. Nagyot kortyolok a kakaómból és figyelem, ahogy a nő Keita-val beszél. Hát nem egyszer kap el a nevetés a szövege hallatán. Nagyon rászállt a fiúra, ő meg hagyja magát. Mint a suliban, mikor a rövid eszű baromarcúak terrorizálják a kis vézna, gyenge strébereket.. hehe…. ez marha vicces. Az alkalmi rajongóm neve Griselda és a kasztja lovag, az Indikátora meg vörös. Érdekes párosítás, vajon hogy hozta ezt össze? Áh, mindegy, jobb, ha nem foglalkozok vele. Egyes szinten gáz az élet, gyengék vagyunk a sztárság ellenére, az nem ad erőt, max önbizalmat, amiből nekem amúgy sincs hiány. Hallgatva a történetét, kicsit elálmosodok, nem egy nagy mesemondó, az tuti. Több sebből vérzik a magyarázat, amit indikátorának színére ad, kicsit gyanússá is teszi számomra, nah, nem mintha nem lenne elég ehhez az a vörös izé a feje felett. Griselda meg csak beszél, beszél és beszél, kajak elunom az életem, már alig figyelek rá, mert a story nekem nem bejövős. Az, meg hogy vele menjek másokat bedarálni, hát szerintem vicc, talán rátudna venni valamivel, de csak így, szavakkal…. áh, semmi esélye. A nem túl magas lányka, aki nem utolsó sorban hatalmas rajongóm félre hív minket és tök logikus dolgokat mond a mérete ellenére… Hmmmm.. különös, aszittem az agy mérete egyenesen arányos a test méretével is… legalábbis a nők esetében.
- Nekem is gyanús ez az egész, szívesen kihagynám…. – mondom le a véleményem röviden és tömören, itt valami nem pálya.


//Pótolva az uccsó kettő//

_________________
[Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Ragnarök - Prológus: Holdfogyatkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 16:54

A küldetést kérésre lezárom. Eltérek a hagyományos jutalmazástól, a küldetés hosszára tekintve, tehát körönként 5 exp helyett körönként 10 exp lesz, plusz még a minőségi posztok miatt egyaránt jár még +10-10 exp.

Mirika: 50 exp, 60 arany
Hokushin: 30 exp, 40 arany
Violeta del Sanchez: 30 exp, 40 arany
Fuun Kotarou: 40 exp, 50 arany
Anatole Saito: 50 exp, 60 arany (+ képesség bónusz)
Ryuninji Ren: 40 exp, 50 arany
Sakamoto Rin: 20 exp, 30 arany
Kazesubayai Shizuka: 30 exp, 40 arany
RenAi: 30 exp, 40 arany

Hokushin, inaktív tag miatt nem jár céhbónusz, hiszen ő sem kap másoktól expet.

Angelic Voice: 40 arany, +6 exp Fuun Kotarou, +10 exp Mirika, +10 exp Kusumi Ayani, +7 exp Sakamoto Rin, +11 exp Hitodama, +11 exp Tetsuko Jin, +0 exp Judy Noxia

Artes Liberales: 45 arany, +8 exp Anatole Saito, +8 exp Ryuninji Ren, +8 exp Violeta del Sanchez, +9 exp Koshitsu Esutel, +9 exp Luv Delackrose, +9 exp Meredith White, +9 exp Tiffany Williams

Justice League: 20 arany, +2 exp Szophie, +2 exp RenAi, +2 exp Hinari, +3 exp Rita Hanami, +3 exp Shiel D. Lewis, +3 exp Yurihime, +0 exp Jasude

Jártasságok:

Mirika: Páncélkészítés (T2): Nyúlcipő Recept, Egészség Gyűrű Recept
Érclátás: 36 -> 44, 20 érték, nincs ritka (képesség)

Violeta del Sanchez: Érclátás: 25 -> 33, 8 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 7 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 2 Vasérc (Anatole Saitojé)
Növénylátás: 25 -> 33, 9 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang (Saru Taidanáé)

Fuun Kotarou: Kristályírás (T2): Gyenge Lényirtó Kristály Recept, Gyenge Bossgyengítő Kristály Recept
Növénylátás: 30 -> 38, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 4 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Anatole Saito: Páncélkészítés (T2): Az Acél Megváltó Recept
Érclátás: 38 -> 46, 6 Bronzérc, 8 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 1 Halvány Rubin, 4 Vasérc

Ryuninji Ren: Potion/Méregfőzés: Mini Potion Recept, Hosszú Pontosság Potion Recept
Érclátás: 25 -> 33, 5 Bronzérc, 6 Munkálatlan Bőr, 6 Sida Kő, 3 Vasérc

Sakamoto Rin: Kristályírás: Hangrögzítő Kristály Recept, Denevér Kristály Recept
Növénylátás: 10 -> 18, 6 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 4 Vörös Pitypang

Kazesubayai Shizuka: Potion/Méregfőzés: Rövid Specialitás Potion Recept, Gyenge Lassító Méreg Recept
Növénylátás: 17 -> 25, 1 Kristálylevél, 5 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Vasérc

RenAi: Páncélkészítés: Nevelő Köpeny Recept, Természetgyűrű Recept
Érclátás: 9 -> 17, 4 Bronzérc, 6 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 4 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.