Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Hogyan tovább?

+2
Eldrie
Chancery
6 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Kiwi Vas. Jan. 24 2016, 09:56

Nos vigaszdíj…. Vigaszdíj?!... De legalább díj…QQ Ez olyan izé… Kellemetlen és gáz. Mit fognak gondolni rólam most a fiúk…. Elvörösödött arccal logoltunk át a következő pályára. Ahol aztán.
~Katonai bázis?...>.>~ Nem fogott meg túlzottan az első kép, nem is ismertem fel elsőre…. Viszont. Csillogni kezdett a szemem amint megpillantottam a tömérdek fegyvert amit egy menüből lehetett vásárolni. De mindenek előtt jött egy új lány.
- Szia, Kiwinek hívnak. Örvendek. És uuhhh..*-* - Pillantottam Álomkelőre, persze nem mertem megsimogatni, de még csak megkérdezni sem hogy megsimogatom-e… Megszeppenve vonultam vissza a saját feladatomhoz. Hisz az idomár jelenléte legalább annyi negatív gondolatot ébresztett, mint amennyire örültem az új tagnak.
- Kicsit nagy ugrás ez, de imádom! – Jelentettem ki, és bár ugyan párszor játszottam ezzel a játékkal ez nem tudott lekötni a katonai skin-je miatt, inkább játszottam online, egy hozzám illőbb igényesebb és választékosabb játékkal, ami több módban és funkcióban épült erre a kissé elmaradott típusra. Amikor Chan felsikított, szinte ugrottam egyet, de kiderült hogy nincs gond, csupán gondolatban fortyogtam a liba miatt tovább egy picit. Azt mondták régen nagy sikere volt ennek a játéknak, de ez nem kötött le. Most viszont, mégis megdobbantotta a szívemet amikor megvásároltam a Cear által javasolt fegyvereket. A tár a helyén, a fegyver a kezemben. Le nem tenném. Amikor a gugolást javasolta Cear rögtön ki is próbáltam. Égett bennem a vágy hogy elsüthessem a fegyverem, hogy felszólaljon az-az adrenalin forrasztó zene, ami persze itt nincs. De a nosztalgia elkapott, és szinte üvöltött a fülemben  a régi dallam.
~Yeah, yeah you all ready? It's time for the S4 League! We're about to explode like a bomb! That's right, put your finger on the trigger; We're just gettin bigger; Cause here we go yo, Bring it up Supersonic!~ Koncentrálni is alig tudtam, ismét játszani akartam. Nem ezzel… Azzal, de jelenleg ezzel kellett beérjem.
- Yeah, yeah you all ready? It's time for the…dam dam doo~- Hagyta el a reflén a számat is. Miközben a többiek is vásárolgattak. Én átellenőriztem a fegyvereket, felszerelkeztem.
- Come on ya'll Ya'll ready for this? I think you can hear me! Check it out! – Kis híján egy helyben ugráltam az izgatottságtól. És ha nem épp dúdoltam vagy daloltam, akkor a szám szélét harapva vártam a többieket.
- Szóval, ha jól értem akkor mi russh-olunk. És bombát hárítunk ugye? – Azért még biztosra mentem mielőtt bármibe is kezdenénk. Majd végre felcsendült egy monoton szöveg, és szinte rögtön rá egy orosz káromkodás… :faceplam:… Természetesen felismertem a hangot, bár őt ismerve nem lesz nehéz kiszúrni, le merem fogadni meztelenül cirkál valamerre esetleg Camp-ol a nyomi. Nem ér. ><” Én szeretek campolni, és mesterlövészkedni. QQ
- Rosszkaa... - Sziszegtem a fogaim között, kissé összehúzott szemekkel. Egy tuti. Egy sorozat csak neki lesz címezve, csak fussak össze vele. És össze fogok vele.... ><" A majd ismét szép szavak. Szinte zene füleimnek. Vigyorgok mint a tejbe tök, és közben igyekszem elbújni a pajzsom mögé, és leplezni hogy még el sem kezdődött a játék de én vigyorgok mint a tejbe tök. Persze a feladat amit rám szántak, nem illett hozzám, de nem mondok ellen Cearnak ha már én hívtam meg hogy segítsen, pedig… pedig ott akarok rohangálni és lövöldözni mindenkit. Megmászni a magasabb területeket, lehasalni, majd az arra jövőre egy headhotot kiadni, majd továbblépni szinte rögtön és újra és újra eljátszani ezt. Vissza kellett fogni a hangszálaimat, mert nem kéne a dúdolásommal elárulni a pozíciónkat. Végül akcióba ledűltünk. Nem tudom Cear hogy gondolta hogy fegyverhasználat nélkül tovább tudunk jutni. Nem kellett sok Eldrie gyorsan reagált és a fülem mellett elhaladt golyó után küldött ő is egy sort az ellenfélbe, majd egy szivárványos káromkodás. Én pedig még mindig vigyorogtam mint a tejbe tök. Ránk leltek, hárman voltak, gyorsan a pajzs mögé húzódtam és leguggoltam, ahogy Cear tanította, majd mellőle kikukkantva egy gyors lövés, majd vissza, aztán megint ki és első célzás sikeres, a második nem talált olyan jól, belé már kettőt küldtem a harmadikra meg nem maradt időm, a fiúk elintézték. Majd ismét egy horda. Csak úgy repkedtek a füstgránátok, az egyikbe majdnem bele is szaladtam, de végül amint szabad térre jutottunk ösztönösen azt néztem fentre hogy lehetne eljutni. Majd az egyik utcán egy tyúkot vettem észre...
~Tyúk néni, megmenteleek!~ Indultam volna meg, ha nem épp megint ránk leltek volna. Tök poén lenne egy tyúkkal szaladgálni. ><" Hiányzik a régi játékom, az nem volt ennyire lekorlátozva… És bár sokat azzal sem játszottam, de módok, a ruhák, a skin, a fegyverek, és az hogy közelharcinak nem csak egy kést kaptál… Hanem elég durva monstrumokat, szép kis bónuszokkal. A skillek, amivel akár életet tudtál vásárolni, akár szárnyakat, vagy láncot megbénítva az ellenfeledet, esetleg acél szilárdságúvá szilárdítottad a tested ahonnan minden golyó lepattan… Hiányzik. Bár nem ez volt a fő játékom, de ha csak lövöldözni, vagy trollkodni akartam, oda mentem.Ráadásul az volt az a játék amiben úgy véltem hogy valós szabályként él: "A kevesebb néha több". Igen-igen, itt a ruhákra, egyes hajtípusokra értve. Hisz hányszor volt hogy loliruhát viselt az emberke, és az buktatta le a drágát. :3 Ott a fürdőruha, és a rövid haj volt az etalon. :3 Két felhasználóm is volt… méghozzá pont ezért. Az egyik egy nyomi harcmániás dps-re építve, a másik meg healer és support… Kevesen tudták hogy enyém mind a két felhasználó, már a bann veszélye miatt is. És a fegyverek. Nem újdonság nekem. Odakint, a való életben is volt szerencsém párhoz. És talán az egyetlen olyan dolog ami iránt tehetséget is mutattam. A fiúkat is pár kör alatt levertem, míg ők csak próbáltak beérni, én ha nem is középen, de elég közel eltaláltam a táblát méghozzá távcső nélkül, távolról. Vagy épp amikor nehezítésként találjam el a felakasztott csipeszt. A fiúk szerencsétlenkedtek, nekem pedig másodjára megvolt. Szerettem lőni. És ez látszik is. Kár hogy nincs fegyverhasználó kaszt, mármint lőfegyver… Az íj az nem olyan, pedig talán még az állna a második legközelebb hozzám.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Hétf. Jan. 25 2016, 09:47

Sajnos a mesélőnek fogalma sincsen arról, hogy milyen játékról áradozik Kiwi, de Chan kérését még a kocka ellenére is meghallgatja, mert jó napja van. Miután megkapjátok az üzenetet, és az eredménytáblát, újra ugyanoda logoltok be, ezúttal a terroristák oldalán. Chan elhasználta a játékra a szívecskéjét. Razz

Most azonban lesz egy csavar. Az ellenfelek feje felett megjelennek a neveik, és mindegyikőtök találkozik olyasvalakinek a nevével, aki számára fontos volt, de vagy eltűnt, vagy meghalt a SAO világában.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 28 2016, 04:46

Az előbb felállított stratégiám kártyavárként dölt össze, ahogy egy ismeretlen erő teljesítette Chan kérését. Végül is, nem sokkal rosszabb a dolog, hisz én is inkább ezt az oldalt választottam volna. Azonban az elöző közjáték rámutatott néhány dologra, amit meg is osztok a többiekkel.
-Itt nem jön össze a pajzsos technika, maradnál az AWP-nél, vagy inkább rusholnál? Persze ebben az esetben elöttünk kéne tisztitanod a terepet.
Kiwi, ahogy láttam nem vagy járatlan a témában, és ahogy érzem, még élvezted is. Csak egyet mondj meg. Miben rosszabbak a SAO küzdelmei szerinted?
Chan, te hoztad ránk ezt az oldalt, tehát most te vagy a fönök.

Majd felszerelkezek egy AK-val és a dupla kispisztollyal, és Chan utasításait követve bevettem magam a küzdelembe.
Azonban itt most valami nem stimmelt. Olyan dolog történt amire nem igazán számítottam. Az ellenfelek közt hirtelen több olyan emberbe is összetalálkoztam, akiket már nagyon rég óta nem találkoztam. Az első az Öntelt volt (alias Ryununji Ren), aki kapott tölem egy szép sorozatot, sőt, azután is belelöttem mêg egy tárat, hogy már csak a hült helye volt elöttem. Ha ő nincs, akkor valószinüleg még most is fasirtban lennék Asuval. Ennek ellenére szerintem ő volt az egyetlen ember a SAOban, akiben semmit nem tudtam tisztelni. Vele ellentétben még a Romlott és a Balfék is élvez tölem tiszteletet. Sőt, talán egy ember kivételével ők ketten érdemlik meg tölem a leginkább azt.
A következő sarokban azonban szembejött az említett alany.
Hirtelen Anattal futottam össze. Elöször csak a kezem kezdett remegni, ahogy felismertem a nevét. Az első generációs ismereteimből csak neki nem kellett becenevet adnom, annyira mély benyomást tett bennem ez a srác.
-Nem, az nem lehet. Te meghaltál. És jóval magasabb szintű voltál, mint én most. Ellened kéne megvédenem a többieket? Ez túl sok nekem.
Aztán majd kivert a veríték, és nem tudtam tovább uralkodni a végtagjaimon, és egyszerűen ráugrottam a srácra, és megpróbáltam átölelni.
-Gyere vissza. A céh minden tagja hiányol. És én is. Nem fogod elhinni mit müvelt Jun és Shu a te céheddel. Még a Szőke is elpártolt onnan. De Jun még mindig visszavár téged. Mondd el nekik, hogy csak egy rossz vicc volt az egész.
Megnedvesedett a szemem, majd összecsuklott a térdem, miközben elkeseredetten beleöklöztem kettőt az elöttem álló test mellkasába. Ez egy nagyon csúnya húzás volt, akárki is hozta össze a dolgot. Gyakorlatilag összetörtem, és másodszor is ugyanaz az ember miatt tört ki nálam a mécses pár hónapon belül. Innentől kezdve már nem érdekelt a küzdelem, és a végkimenetel, vagy az, hogy mások is látják a valódi könnyeimet, és esetleg hallották az egész kiborulásomat. Csak az Anat utáni űrt éreztem, és azt, hogy még mindig nem tudom a távozása okát.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Chancery Pént. Jan. 29 2016, 13:55

*.*
Amint átléptünk és realizáltam a dolgot, már vettem is meg az én drága AK puskámat, és még kicsit meg is ölelgetem szívecskéket eregetve. És mikor Cearso nekiáll nem csak hogy taktikázni, de kvázi még le is teremteni, hogy hogy merészeltem ilyet kívánni, elég szúrós, de nem azzal a nagyon szigorú szemekkel nézek vissza rá, mintha csak a játékomat akarná elvenni.
-Na tisztázzuk akkor le, hogy amikor még én játszottam, nem volt meta. Csak mentünk és öltünk, tehát egy szót sem értek abból, amit karattyolsz. -lóbálom meg előtte a fegyvert. Álom a szemét forgatja közben a háttérben és ismét elbújik egy dobozban.
Utasításokat persze ennek függvényében nem is adok, ez egyébként is csak játék, és véleményem szerint még mindig akkor a legélvezetesebb, ha csak belevágsz a közepébe. Ha még a többiek is esetleg nekiállnak hepciáskodni, akkor pláne inkább ott hagyom őket, max arra figyelek, hogy ha bajba kerülnének, odaérjek időben leszedni hátulról az ellenfelet. Supportkodáshoz a LoL-ban is jól értettem :3
Viszont volt pár pillanat, mikor még a játék sem érdekelt, legalábbis akkor, mikor sikeresen fejbelőttem egy Kyuushiro nevű játékost, felszisszentem és elnyögte egy "bocsi"-t, megígérve magamnak, hogy ezért meg fogom hívni egy teára, ha ismét találkozom vele. Ellenben mikor a következő ellenfelet láttam meg az ajtó résén át, miközben kicsit orvlövészelni próbáltam, megfagyott ereimben a vér.
Peter Worker?
Még a puskát is leeresztettem döbbenetemben. Várjunk csak... ő nem... kilépett?
-Ha ő itt van...
Ha itt van egy másik játékban...
-Akkor nem is halunk meg...?
Már csak az a kár, hogy nem tudom, fel lehet-e venni a kapcsolatot az ellenséggel, van-e All-chat egyáltalán. Viszont mosolyogva végül megfordulok és ott hagyom mit sem sejtő terrorista-elhárítónkat. Ha Shukaku ezt megtudja, nagyon-nagyon-nagyon fog örülni, talán olyannyira, amennyire most én.
Csak a térkép egy másik kis részébe kell eljutnom, hogy lássam Cearso-t is, amint egy másik ellenfelet próbál ölelgetni, majd végleg kiborul. Nem tudom, az ellenbeszédem is közrejátszott-e a dologban, de Anat nevének látványa biztosan. Szinte nevetni támad kedvem; milyen kicsi a világ, nem is tudtam, hogy mind a ketten szeretik ezt a műfajt és nosztalgiát. Úgy tűnik, Shu-nak dupla örömet is fogok szerezni, és talán Saya is kitörhet abból a depresszióból, amibe Anat eltűnése óta került.
-Hé, Cear... -lépek a sráchoz és megsimogatom a vállait. -Nyugi. Lehet, csak a SAO-ba nem tudnak már visszalépni. El kéne jutni közösen egy másik MMO-ba, vagy LoL-ba, Smite-ba, valahova, ahol van all-chat, és akkor tudunk velük beszélni.
És amennyiben Anatole nem lőtt le minket vagy ilyesmi, megpróbálom kreatívan átadni nekik az üzenetet, miszerint belelövöm a falba: All-chat in another game? :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Eldrie Pént. Jan. 29 2016, 16:54

Ugyan sikeresen vettük a kört, Cearso úgy ítélte meg, hogy a taktikai nem nagyon jött össze, úgyhogy váltsunk.
-Átállok rush-ra, szerintem - mondtam. Ezután kis összezördülés történt Cearso és az előző körben feltűnt lány között, hogy minek taktikázni, csak menjünk és kész, és végül ez is lett belőle. Összeszedtem gyorsan a gear-em rush-hoz, és ennyiből állt nagyrészt a taktikázás, meg abból, hogy azért láthatólag figyeltünk egymásra, amennyire lehetett, de semmi többől.
Elsőre azt vettem észre, hogy a többiek elég furán kezdenek viselkedni. Leeresztett fegyverek, döbbent tekintetek. Miután belegondoltam, mintha láttam volna egy-két ismerős nevet, de hát nagyon kevés embert ismerek még, úgyhogy nem voltam biztos hogy jól látom, de a többiek viselkedéséből ítélve más játékosok voltak a másik csapat. Ez mondjuk még nem adott volna okot ekkora döbbenetre, de mielőtt megkérdeztem volna, mi a helyzet, fél füllel elkaptam pár mondtad töredéket. Nem sokat értettem meg belőle, lévén játék közben elég sok egyéb hang van, ami elnyomta valamennyire a beszédet, de elkaptam olyamsiket mint "meghaltál", és ilyesmi. Egy pillanatra már csak ettől lefagytam. Halott, vagy legalábbis annak tartott játékosok is vannak itt? Az meg hogy a fenébe lehetséges? Ez a kérdés foglalkoztatott leginkább, mert voltam annyira új, hogy ne tudjak senki olyanra gondolni, betöltené ezeket a kritériákat, és ismerném is. Csak azt felejtettem el, hogy beleszámoljam ebbe azokat is, akiket a nyitó ceremónia előtt ismertem meg. Kb. Cearso kiborulásának kezdetével kb. egy időben pillantottam meg egy nevet, ami rádöbentett, hogy nem számoltam mindenkivel. Még Kayaba bejelentése előtt találkoztam össze két beta testerrel, akik voltak annyira kedvesek, hogy segítettek belerázódni kicsit a játékba, és később, az ébredésemet követően nekik köszönhetően tudtam báremerre is elindulni. Kerestem őket az ébredésemet követően, de természetesen eléggé le voltam limitálva, így nem találtam meg egyiküket sem. Azonban most megpillantottam egyiküket, és hála csak a félig elkapott mondatoknak, azt hittem, ha itt van, az azt jelenti, hogy meghalt. Ettől persze kissé ideges is lettem, és azon nyomban futni kezdtem.
-Hé! Hé! - próbáltam felhívni a figyelmét kiabálással és integetéssel, de vagy nem vett észre, vagy figyelmen kívül hagyott, mert minden reakció nélkül tűnt el egy épület mögött. Én meg persze rögtön utána, nem figyelve hogy ezzel elszeparálódtam a többiektől. Azonban megkerülve az akadályt, mintha kámforrá vált volna, sehol sem láttam. Ettől függetlenül nem tudtam megállni, hogy ne keressek utána legalább egy-két percig, ami természetesen teljesen felesleges volt.
Mire visszaértem a többiekhez, azzal szembesültem, hogy Cearso eléggé leharcoltan kinézve kapaszkodik valakibe, majd a barna hajú lány, akit nemrég láttam először, próbálja vigasztalni. Fogalmam sem volt mi történt, főként hogy kimaradtam a történtek feléből az elszaladásommal, úgyhogy egyszerűen csak melléjük áltam, se nem túl közel, se nem túl távol, és mélyen gondolataimba merültem.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Kiwi Pént. Jan. 29 2016, 20:03

Oda meg vissza volt alig pár perccel ezelőttiig. De ez nem tartott sokáig, mint ahogy maga a kör sem. Úgy tűnt teljesítette Chan kérését a rendszer, vagyis inkább a GM mivel fordított helyzetben respawnoltunk vissza. Majd jött a fekete leves. Gondoltam hogy nehéz lesz, mint ahogy azt is nehezen álltam meg hogy ne támadjak, vagyis egy idő után nem foglalkoztam az érzéssel. Csak játszottam. Míg Cearso feladatát teljesítve óvott minket arról nem is beszélve hogy azt gondoltam róla hogy nem támad állatokra, hisz monda hogy jobban szereti őket mint az embereket. De a küldetésben, is csupán ritkán használta az erejét, pedig szeret harcolni. Úgy véltem békepárti, és nem bánt senkit sem ha egy megoldás van rá. Én is ilyen vagyok, de nem tartásból. Engem a félelem tart vissza, de most úgy éreztem hazai pályán vagyok, és picit kiengedhettem a gőzt. Viszont úgy véltem Cear jó embernek ismert meg, gyámoltalannak, ártatlannak… még ha egy picit túlzás is… de mégis szerettem volna tartani magam ehhez a képhez, hogy ne okozzak csalódást félig meddig céhtársamnak. Meg akartam felelni neki, hisz… felnézek rá valamiért. Ugyanakkor most számon is lettem kérve. Vagyis ha nem, akkor is így éreztem… és csak némi csend után tudtam neki választ adni.
- Emlékszel, hogy említettem hogy szeretem a fegyveres, lövöldözős játékokat? – Mert már említettem neki.
- Általában… amikor ezekkel játszottam, vezettem le a feszültséget. Hisz a fegyverek ropogása, a lövések hangja, maga úgy a… a rajzás… doppingolt. De a különbség ez, meg az között hogy, hogy itt ha eltalálnak, ha bemérnek már nem igen tehetsz ellene… mintha egy fejszével, kardal vagy ilyesmikkel jönnének felém. Az lassú, itt ha hibázok, gyorsan vége van… És itt vannak, a pajzsok, vagyis voltak... Odabent nincsenek... egy késsel tudok védekezni csak és a teleport kristállyal. És mond meg, mit ér egy kés egy hatalmas kalapáccsal szemben?... Plusz ijesztő az amit az fájdalomnélküliség kiválthat az emberekből, az ami miatt kegyetlenebbeké válhatnak hisz a másiknak úgy sem fáj?... Pedig... de nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Félek hogy ilyenné válok, ha harcolok, mint most... Nem szeretnék, pedig szeretem és ez megijeszt. Nem akarok másokat bántani, és el akarom kerülni hogy mások is bánthassanak. De van amikor olyan jól esik.... egy kicsit...- Bár nem tudtam teljesen körültekintően elmagyarázni, hisz a gondolatok kavarogtak, mint ahogy szégyeltem is magam. Úgy éreztem, hogy álszent vagyok Cearso szemében, pedig nem szerettem volna… Viszont elfogott a játék utáni hév. Arról nem is beszélve hogy igen, tökéletes feszültség levezetés, mindig beállt. El akartam neki mondani még dolgokat, de nem mertem… Mármint itt voltak a többiek is meg minden, pedig szerettem volna folytatni a magyarázkodást. Elmondani hogy nem vagyok olyan jó ember mint amilyennek hihet, és hogy ez a valóság én… én sem vagyok jó, és míg ezt alteregókkal el tudtam választani az online világban itt nem tudom. Pedig volt önző, személyiségem aki könnyen kihasznált másokat és csak a legvégsőkig nem ment el… És volt, vagyis van… az a személyem aki támogató, és mégis sokszor támaszkodik másokra. Akinek fontos az hogy fontos legyen valakinek, és ezért még azt is hagyná hogy kihasználják. Szánalom… De erről nem akartam így, itt beszélni, meg úgy egyáltalán sem… Inkább hallgattam, míg a lány rá nem rivallt Cearr-ra. Némi szóváltás után, vagyis még előtte, gondoltam hogy megkérdezem Chant hogy kérdezhetek-e valamit, valami fontosat a petjétől, de nem mertem oda menni hozzá. Pedig szerettem volna. Végül egy pillanatra el akartam kapni Eldrie pillantását, de neki sem tudtam volna mit mondani. Tiszta gáz vagyok. ><” Végül alább hagyott a lelkesedésem. Felszerelkeztem, de valahogy nem voltam önmagam… Úgy éreztem félrevezettem Ceart, pedig nem… Mint ahogy azt is gondolom, remélem hogy csak én lihegem túl a dolgot, magamat… Míg kiértünk a harctérre, először fel sem tűnt semmi furcsa. Még másodjára sem… játszottam, bár inkább csak voltam. Visszább vettem. El ment a kedvem… Így nem vadásztam, csupán túléltem, ha mondhatjuk így. Végül Cear után eredtem, hogy váltsak vele pár szót, de amint megpillantottam először nem is, de amint tudatosult bennem a helyzet, megtorpantam. Végül hátrébb vonultam, és az egyik fal mögül figyeltem végig a jelenetet és a fiúkat. Csupán résnyire dugtam ki a fejem, miközben igyekeztem felfogni a hallottakat és a látottakat. Nehéz leírni mit éreztem akkor, amikor Cearso elérzelmesedett és a másik fiút gyászolta, aki épp ott állt vele szemben. Hihetetlen volt az, az érzés. Ijesztő, ha valakit erősnek hiszel mégis látod elérzékenyülni gyengébb pillanataiban. Nagyott dobbant a szívem. Egyszerre voltam rémült, mint mikor egy kisgyerek látja sírni a szüleit, vagy a nagyobbat… Hisz ők nagyok. Nekik mi félni valójuk volna? Ők erősek, okosak és olyan sok dolgot tehetnek meg míg… Szóval rémisztő volt. Cear volt a nagytesó, vagy a nagy és erős férfi. Valaki akit annak kellett higgyek, és valaki akire támaszkodhatok. És a támaszom most készül összezuhanni. És ez az érzés milyen, egyszerre éreztem tiszteletet a fiú iránt, hisz számomra a férfiak mindig is fekete pontot jelentettek az életemben, és láttam hogy egy férfi tényleg szeret, gyászol és hiányol… Hogy vannak emberi érzései… Nem azt mondom hogy meglepett, de ritkán találkoztam vele, főleg hogy tiszták voltak. Nem haszonlesők… A fiú mondatai után teljesen visszahúzódtam a fal mögé. Könyörgött, félt… csalódott, vágyott és remélt. Az sem érdekelt hogy hazudott, hisz azt mondta hogy eltűnt a céhvezér… a volt céhvezér. Anatoale Saito. Megjegyeztem a nevét, az arcát… őt magát. De ami leginkább megragadott az Cear viselkedése. Akiről úgy láttam mindig igyekszik tartani magát, most úgy viselkedett mint egy kis gyermek, aki vissza követeli a barátját. Igaz barátság? Soha nem hittem benne… De most mégis… még így is irígy voltam rájuk. Ugyanakkor sajnáltam a fiút, haragudtam a halott vezérünkre és leginkább szégyelltem magam hogy ennyi rossz érzés dúl bennem jelenleg. Az ahogy foghászkodott, ahogy egy pillanatra ha vissza is kapta Anatot, nem bírtam magammal, míg eddig szinte rezzenéstelen arccal, konokul tartottam magam, végül az ajkaimra haraptam, a falnak támaszkodtam lassan, miközben a pulcsim úját a kezemre húztam, és még ennyi mellékcselekedet sem volt elég ahhoz hogy könnyeim ne induljanak meg a fiú hallatán, láttán. Nem akartam hogy meglássanak. Hogy meghalljanak, észrevegyenek, így csupán konokul elfordítottam a fejem a többiektől. Össze voltam zavarodva és leginkább el akartam tűnni innen, megszűnni addig amíg át nem gondolom. Amíg a helyére nem teszem a dolgokat hisz mindez túl sok egyszerre, hogy az ellenfeleink halottak… meghalt játékosok… ami már több mint abszurdum… Vagyis egyszerre örültem neki, ha tényleg így volna. Ha meghalunk és tényleg egy másik helyre kerülünk, ahol előről kéne kezdeni vagy ilyenek… Nagy megnyugvást jelentene. Míg belegondolva abba, hogy a test csak test egy 3D-s elem, amit a mesterfokig fejlesztettek és jelenleg mi irányítjuk. És a halálunk után?... Valaki átveheti az irányítást felettünk, egy program… vagy már most sincs igazi öntudatunk?... Kayaba őrült, mondjon bárki, bármit is. Én félek tőle. Nekem egy hónapja volt az hogy kijelentette hűvös, mély hangján hogy ha meghalunk… akkor a testünk is meghal… Erre most ez. Mi ez? Hullagyalázás? Vagy az igazság arról hogy mi történik ha meghaltunk? Töltelék karakterek leszünk egy-egy küldetésen, esetleg tényleg a tudatunkkal, a lényünkkel együtt átkerülhetünk egy új szerverre, világba… Vajon miben lenne más az a másik világ? Büntetés vagy jutalom?... És a felzaklatott gondolatokat a lány hangja szakította meg. Fel sem fogtam hogy itt van. Pedig jövök neki egyel, hisz levédett… A lány boldog volt, a fiú összetört, én rémült… Eldrie meg összezavarodott. Mégis az én úgy éreztem hogy az én érzéseim azok amik össze tudnának jelenleg törni. A lány aki megvigasztalta Ceart… féltékeny voltam rá, hogy hamarabb lépet, hogy mert lépni, míg én azon hezitáltam hogy a fiú mit gondolna utána. Szégyellné magát? Hisz láttam gyengén… sírni… Én is sírtam. Hogy tudnék bárkit is megvigasztalni, erősíteni ha jómagam is éppoly, ha nem törékenyebb vagyok mint ő, mint mások… Ellenben irigyeltem a lány boldogságát, könnyedségét… És úgy reméltem… úgy akartam hogy igaza legyen. Mégis félnék elhinni egy ilyen ajándékot… Hisz félek csalódni…

A mesélő néninek::

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Hétf. Feb. 01 2016, 16:30

Peter valóban nem vette észre Chant, ám Anatnak már lehetősége sem volt arra, hogy ne vegyen észre titeket. Először csak bambán bámult ki a fejéből Cear szavaira, mintha csak ő is megilletődött volna. Még a fegyverét is leengedte. Talán az a jelenet is lejátszódhatna, mint ami a Majmok bolygója filmben a nagy találkozást jellemezte, ám Chan megjelenése megváltoztatja a szituációt. A volt céhvezér a falra néz, szélesen elvigyorodik, majd ő is sorozni kezdi a falat, ám csak egyetlen betűt ír be: K. Utána azonban titeket kezd el lőni, hiszen erről szól a játék, nemde? Akárhogy is, véget ér ez is, most azonban először nem ti győztök. Ezen azonban nincs idő sokáig merengeni, hiszen új feladatot kaptok. Ebben a csodában találjátok magatokat, és persze a csata kellős közepén, csak persze nem ebből a nézetből. Most először hallotok a játéktól is japán szavakat, aminek talán örülhettek. Eldrie eddig nem kapott nagy szerepet, szóval ő lesz a parancsnok. Chan ügyes volt a versenyzésben, ő kapja a Driver szerepét, Kiwi ügyesen lőtt, övé a Gunner pozíció, és Cearnak marad a Loader szerep. Itt valóban elengedhetetlen a csapatmunka, különben megmozdulni sem tudtok majd. Ki tud tankot vezetni? Very Happy
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Cearso Kedd Feb. 02 2016, 12:34

-Most sincs meta, csak jó ha egy ember a kezében tartja a szálakat.
Majd a távozása után Kiwi kapott több figyelmet.
-Mintha mondtál volna valami ilyesmit, de most sem választ el semmi az ellenfeleidtől. Ez hiába egy régebbi játék hangulata, attól még ugyanúgy a SAO része. És bármikor felmerül benned ez az érzés, engem szinte biztos megtalálsz, ha szeretnéd levezetni egy kicsit a gőzt. Attól csak nem félsz, hogy én túl durva lennék, ugye? Ha meg valamelyikünk eltúlozza a dolgokat esetleg, akkor meg tudjuk beszélni utána a dolgokat. Mondjuk egy tea mellett. Attól meg ne félj, hogy én kalapácsot használnék, és nem csak azzal a kristállyal tudsz védekezni. Ráadásul, neked elvileg van egy társad, aki késöbb még segíthet.
Majd belevetettem magam a játékba, találkoztam Anat-tal, ami nem igazán volt rám jó hatással, végül Chan próbált megvigasztalni.
Chan szavai egyszerre hangzottak őrültségnek, és lehetőségnek.
-Szeretnék hinni neked, de nem vagyok benne biztos, hogy ez nem valami átverés akar lenni. Megtennéd, hogy a Vigo-nak nem szólsz, amig rá nem jövünk mi folyik itt? Emlékszel még a nyomozós küldire? És hogy azért vettem fel, hogy megtaláljak valakit? Az ő gyilkosát akartam megkeresni, és kideriteni, pontosan mi is történt, míg a többiek a viadallal voltak elfoglalva.
Talán, ha szerencsénk van, ebben a küldiben befejezhetem a nyomozást, de nem hiszem, hogy ez itt az az Anat lenne, akit a SAOban megismertünk. Amit a következő pillanat még inkább megerösített bennem.
Az utolsó pillanatban még megláttam Eldie-t a közelben, és úgy érzem magyarázattal tartozok neki. Azon meg se lepödök, hogy ezt a stage-t nem nyertük meg.

A következő játék már adta is a következő pofont.
-Ebben a játékban sincs all-chat.
Adtam tudtára a többieknek, ahogy felismertem a játékot, és most kaptam az alkalmon, hogy megmagyarázzam Eldrie-nek, és ezáltal sajnos Kiwinek is az igazságot.
-Anatole Saito, vagyis Anat az Artes Limen céhvezére volt. Egészen tavaly.... Nem is. Tavalyelőtt novemberig. Mikor én, Shu és Jun részt vettünk a viadalon, egyszerűen megszünt létezni. Az Iron Castle falán ki van húzva a neve, de ezt Jun nem hajlandó tudomásol venni. Neki meggyöződése, hogy Anat csak visszavonult, vagy eltűnt. Ezután átnevezték a céhet, és a legtöbb dolog maradt a régiben. Vagyis egyet kivéve. Ha új emberrel találkozom, én is csak annyit mondok neki, hogy azért léptem ki, mert eltűnt a céhvezér. Holott ez nem igaz. Csak nem akarok senkit se elriasztani a céhtől csak azért, mert én mentálisan gyenge voltam az ottmaradásra.
Elhallgatok egy pillanatra.
-Kell nekem egy bagó.
Osztom meg a monológ utáni csendet a szükségletemmel.
Ezután csendbe borultam, és tettem amit kértek tölem, minden további szó nélkül.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Chancery Szer. Feb. 03 2016, 13:19

-Ez esetben ne kösd ki, hogy én legyek az, vili? :3
Valahogy ez most szigorúbbra sikeredett, mint általában, de hogy őszinte legyek, máris kezd idegesíteni, hogy hirtelen más játékosokkal lettem körülvéve. Meg hát Cearso-ról egyébként se hittem volna, hogy ilyen környezetben ennyire idegesítően főnökösködő. Legalábbis eszembe juttatja azokat a kis tiniket a többi játékból, akiknek a pofája nagy volt, a tudása már kisebb, és nekik állt feljeb, ha ne adj Isten, valamit jobban tudtál mégis náluk, vagy vétettél egy darab picike hibát. A fegyvert is valószínűleg agresszívabban töltöttem újra olykor.
"Nem vagy főnök!"
Majd persze következett a már lereagált intermezzo, ami le is nyugtatott kissé, végül elérkeztünk az újabb játékhoz, amit elsőre fel sem ismertem. Egyszerűen fogalmam sem volt róla, hogy hova is kerülhettem, Álom pedig egész egyszerűen csak visszahúzódott a tank legsötétebb sarkába, ezzel a jeligével:
~Kayaba szerelmére, könyörgöm, hagyjátok már abba ezt a lövöldözést, és menjünk valami nyugisabba!~
Magamban egyetértettem vele egy kicsit, és mikor kicsit kinézek a csatamezőre is, elfojtok egy fájdalmas nyögést.
-Én inkább most átmennék afk-ba. -húzódom vissza. -Ezt nem hogy nem ismerem, de a reklámok alapján is gyűlölöm.
És ha már Driver, tehát vezető lennék, amennyiben senkinek nincs ellenvetése, akkor nem is mozdulunk a helyünkről, vagy aki akarja, az nyugodtan vegye át. Én inkább letelepszem Cear közelébe, a totális ellentétét érezve most annak, amit még az előző játékban.
-Egyetértek. -bólogatok. Nem vagyok dohányos, de talán most jól esne a bagó, olyan ideges lettem hirtelen.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Eldrie Vas. Feb. 07 2016, 15:16

Szóval, az oldal váltás után meglehetősen fura helyzetek alakultak ki. Első sorba, egy kis dominanciaharc alakult ki a két tapasztaltabb játékos között, aminek a vége egy döntetlen "egyikünk-sem-a-főnök" lett. Kiwi és Cearso ezután a lány félelméről beszéltek a harcokkal kapcsolatban, legalábbis amennyit elkaptam a beszélgetésből erről szólt. Nem voltak messze, vagy suttogtak, csak éppen mással voltam elfoglalva, így nem hallottam mindent. Mielőtt a küldetésre jöttünk volna, Kiwi nekem is említette ezt a félelmet, bár inkább futólag semmint részletekbe menően, úgyhogy én nem tudtam volna belefolyni a beszélgetésbe. Cearso, ellenben velem, nagyon is tudta mit mondjon és hogyan. Én pedig, ha már belehallgattam mások beszélgetésébe, gondoltam megemberelem magam, és megpróbálom legalább egy kicsit jóra fordítani. Ezzel a gondolattal, még a kör kezdete előtt, egy biztató/megnyugtatónak szánt mosollyal a lány vállára próbáltam helyezni a kezem, és gyengéden megszorítani, hogy ha már szóban nem, legalább ezzel a gesztussal próbáljak egy kicsit segíteni. Őszintén szólva nem tudtam, hogy egyáltalán a jó megközelítést választottam-e vagy sem, és bár a szándékom jó volt, azért tudjuk hogy mi van kikövezve jó szándékkal.
Ettől függetlenül az igazi meglepetés csak ezután érkezett, még akkor is ha, az én élményemből a legfontosabb részlet az volt, hogy nem voltam ott Cearso kiborulásánál miatta. Összességében azonban engem is megérintett az egész, bár közel sem annyira, mint férfit, aki úgy tűnt teljesen összetört. A kiborulással egy időben történt üzenetváltással azonban megszűnt a fegyverszünet. A második menetet buktuk, ami persze nem volt meglepetés. A következő menetben egy tankban találtuk magunkat. Király. Valamennyire értettem a tankokhoz, így abból hogy ki hol ült, el tudtam helyezni ki milyen szerepbe került. Mindenki számára elérhető chat azonban nem volt itt sem, mint ahogy az Cearso gyorsan meg is jegyezte.
-Nem lehet hogy egy csapatba kerültünk? Valami csapat chat csak van, nem? - vettettem fel óvatosan. Nem nagyon ismertem a World of Tanks-ot, talán egy-kétszer játszottam vele. Majd ezután, úgy tűnt valami belső késztetés hatására, megosztotta velünk a kiborulása mögötti sztorit. Általában nem voltam a "meg-se-tud-szólalni" alkat, de most úgy tűnik szájzárat kaptam, nem tudtam mit mondani erre, de reakció nélkül se akartam hagyni, így kiegyeztem egy megértő hümmögés-szerű hanghatásánál. Mindenesetre úgy tűnt, az idomár lány, aki Counter Strike alatt csatlakozott be, nem igen szívleli ezt a játékot, és ki akart maradni ebből a körből, és ezt tiszteletben akartam tartani, de nem hagytam csak úgy annyiban. Nem azért mert én annyira játszani akartam volna, bár őszintén szólva nem lett volna rossz, inkább csak az, hogy ne maradjunk kint a semmi közepén. Ha a játék bármennyire szimulálja az igazi tankokat, akkor a becsapódó lövedékek hihetetlen hangosak lesznek, és jobb szeretném a süketülést megúszni.
-Azt meg tudnád tenni hogy beállsz abba a bokorba...., bocs nem tudom a neved. - kértem meg óvatosan, de minden negatív felhang nélkül, majd bemutatkoztam, lévén az ember nem kéri más nevét, amíg a sajátját nem adja meg. Ezután, a lány válaszától függően vagy ő vagy én megpróbáljuk beirányítani a monstrumot a bokorba. Cearso időközben elejtett megjegyzésére kissé keserűen elmosolyodtam. Vezető híján nem sokra mehetünk valószínűleg, és a töltőnk meglehetősen csendes maradt, de úgy tűnt hajlandó bedolgozni amennyire kell, én pedig úgy döntöttem, igazodom a többiekhez, úgyhogy igazából Kiwin múlt, hogy csak végigüljük-e a csatát egy helyben, vagy legalább az álló pozícióból lövöldözünk. Utóbbi esetben én megteszem amit a parancsnoknak kell, legalábbis vezető híján, azaz nézem, azonosítom és jelentem a célpontokat amiket lőhetünk.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Kiwi Csüt. Feb. 11 2016, 10:24

Csendben hallgatta végig a fiú válaszát. Maga sem tudta hogy jól, érthetően szedte össze a gondolatait, de úgy néz ki Cearso mégis megértette. Nem válaszolt semmit, csupán csendben adta össze a dolgokat és a fiú ilyesfajta felajánlása még inkább megerősítette abban a gondolatban hogy ő nem akar harcolni, főleg nem vele. Ilyen jószívű emberkét nem ütne meg. Bár pár nap múlva megtette. De hát Cearso provokálta ki belőle. ˇ^ˇ És a rémes vicce után meg is érdemelte… Bár hogy is szokták mondani. „Mindig a jókat bántják…” és milyen igaz is ez a mondás…
- Még meglátom, de nem hiszem. - Igyekeztem egy semmilyen választ adni. Vagyis úgy csinálni mint aki válaszol, de nem döntöttem vagyis úgy vélem hogy nem fogom elfogadni ezt az ajánlatát. Végül egy érintést éreztem a vállamon. Méghozzá a másik fiúét. Az igazat megvallva ennyi lelkizés, mármint biztatás után már kezdtem kissé feszélyezve érezni magam, mármint zavarban voltam. Nem érdemlem én ezt meg, sőt… ez olyan mintha én akartam volna kiprovokálni, pedig nem. De tény hogy jólesett a két fiú hozzám állása… Chantól is akartam kérdezni valamit, vagyis inkább a petjétől, de ezt elnapoltam, majd ha nem lesz ilyen harapós, Cear kapja tőle a legtöbbet, és félek hogy nekem is kijárna belőle. Bár nem értettem a lányt, vagyis inkább elkönyveltem, hogy ő ilyen kis heves vérmérsékletű fajta.
Az igazat megvallva Kiwi is szétesett, mint ahogy a legtöbben a csapatban, bár a lány közel sem kapott akkora pofont mint a két régebb óta aktívabb játékos és ezt ő is tudta, mégis meginogott, magában a játékban, az egész helyzetben. Mondhatni a valóságában. Abban amit elképzelt, amit elhitt és most ez jelenleg felfoghatatlan okok miatt hullik darabokra. Meglőve érezte magát, és nem tudott tovább lépni a dolgon, de már visszafordulni sem, belakapaszkodni mindabba a megannyi szilánkba ami pár perce hullott a porba. A lány egy helyben toporgott, némán hezitálva, zakatoló gondolatait összekaparva. Nem tudta mit mondjon, mit csináljon, mit érezzen, mit gondoljon. Össze volt zavarodva, pedig a hullám szele érte el csupán, ő mégis legszívesebben meghúzta volna magát a hajó gyomrában, fülét, szemét befogva, összekuporodva, amíg a vihar el nem vonul és biztos válaszra nem találhatunk. A csendet Cearso szakította meg miután új helyre kerültek. Egyáltalán nem volt akkora lázban mint ezelőtt, sőt…  A hangulata mindenkinek nyomott, és zavart lett. Ami teljesen érhető, Kiwi kezdte úgy érezni hogy hiba volt ez a küldetés részükről… Cear rövidke de annál velősebb monológjára, csak sóhajtott egyet. Gondterhelten. Hisz nem is sejtette hogy ekkora a baj. Vagyis hogyne vette volna észre hogy mindenki meg van sérülve… de mégis el akarta hinni hogy visszahozhatja Anatot, valahogy előkerítheti akár ő, akár valakinek a segítségével, és újra egységesíti majd a céhet… De nem… be kellett látnia hogy ez nem lehetséges, hiába a jószándék. Bár belevéste a volt céhvezér arcát az emlékeibe, vagyis inkább megragadták, férfiasabb vonásai… De Cearnak nem tudta mit mondjon amivel segíthet is. Hisz biztos volt abban, hogy ez így most mindenki előtt… elég nehéz lehetett egy olyasfajta fiúnak mint ő.
- Nem neheztelek, de az hogy eltűnt… azt hiszem ijesztőbb mint belegondolni abba hogy meghalt… és fájdalmasabb megtudni az igazat, naiv remények után… - Persze Kiwinek is megfordult a fejében hogy a céhvezér halott, de nem gondolta volna hogy így… vagyis hogy ezért…
- A viadalnak lehet köze hozzá? Vagy tudtok bármit róla? – Feszegeti tovább a húrt, hisz ő nem gyászol ő csupán egy tényt hallott, és a reakciókból tudott következtetni, arra hogy ez egy fájó téma, mégis érdekli, tudni akarja. A céh tagja, joga van hozzá, az igazsághoz! Bár szinte biztos benne hogy nem fog értelmes választ kapni, amivel bármit is kezdhetne… leginkább csak betömik majd valamivel a száját és persze Kiwiben lesz annyi tapintat hogy ezt hagyja. Ugyanakkor az is jó hogy nem szaladt rögtön Jun-hoz ezzel, és hogy  a tagadásáról is tud… Megannyi problémát okozhatnak ezzel, amire nem is gondolnak és csupán teljesen jó szándékból… Felcsillant a szeme a lánynak amikor Eldrie felhozza hogy talán egy csapatban vannak, hisz akkor talán meglehetne kérdezni magát az érintettet, már ha nem csupán egy mozgó báb és nincs igaza a hullagyalázásban Kiwinek… Hiába volt a zöld-hajúnak kiadva a helye és szerepe, ő sem kívánt részt venni a csatában, ugyanakkor a félrevonulást támogatta, hisz úgy érezte ezt az egészet, át kellene beszélni.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Hétf. Feb. 15 2016, 05:20

Camping mód bekapcsolva, ami csak egy dolgot eredményezhet: Arti splash. Nem is látjátok, hogy honnan jön az áldás, csak a hang jelzi, hogy a játékotok bizony véget ért. Egy sötét szobában találjátok magatokat, csak az előttetek világító menü aktív, ami egyetlen kérdést tartalmat: Mivel szeretnétek játszani? Ez mindenkinek megjelent, kivéve Channak. Még Álom is megkapja. Nincs választék, nektek kell beírni. Van azonban elutasít és feladás gomb is, az utóbbi még Channak is. Ha valamelyikőtök a feladásra nyom rá, akkor a többieknek megjelenik, hogy valaki fel kívánja adni, ő támogatja-e. Ha játékot írtok be, akkor a panel eltűnik, ti azonban nem, amíg mindenki nem végez, szóval van időtök, akár meg is beszélhetitek a dolgokat.

Addig nem lesz új kör, amíg mindenki döntésre nem jut, vagy egy hét hallgatás nem áll be.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Chancery Szer. Feb. 17 2016, 19:28

-Of course. -a bokorba beállás nem is rossz ötlet. Kissé amúgy is szégyelltem magam, amiért kissé kilibbentem a mindig jókedvű, mosolygós szerepből. Nem gondoltam volna, hogy ennyi sok lövöldözős játék létezik, arra pláne nem számoltam, hogy ez a küldetés elsősorban ezekre fog operálni, avagy direkt próbálják az adminok ezzel kelteni a feszültséget, hogy folyamatos robbanásoknak vagyunk kitéve. Worg mindenesetre most nem lett volna büszke rám, és akkor még tegyük hozzá, hogy ez a kirohanásom nem is volt olyan nagy. Csak kicsit feljebb emeltem a hangom és nem mosolyogva mondtam, mint minden mást. Szóval ha valóban kiborulnék, kíváncsi lennék, mennyire ijednének meg, elvégre most szemmel láthatóan megint én vagyok a fekete bárány egy csapatban.
Miiint mindig.
Vezetés közben igyekszem kirekeszteni valahogy a depresszió lassan felébredő hangjait a fejemből, a kígyók elkezdték a méregfogaikat mutogatni, de remélhetőleg ez nem marad így sokáig. Kicsit lepihenünk, elbeszélgetünk, avagy elbeszélgetnek, attól függ, egyáltalán van-e bármi, amihez hozzá tudok szólni. Amint mindenki elégedett új helyzetünkkel a védelemben, hogy elkerüljük a többi löveget, már ülnék is félre, de érkezik az a bizonyos áldás. Befogom a füleimet, hogy minél többet rekesszek ki a bombából, majd kinyitom a szemem, és feldolgozom, hogy nem hogy már csend és nyugalom van, de végre egyáltalán nem is vagyunk sehol.
-Oh, végre... -mosolyodom el újra. A képzeletbeli kígyók még köröznek körülöttem, de igyekszem nem tudomást venni róluk.
Azt mondjuk nem értem, nekem miért nem jelent meg semmi, a többieknek, de talán pont azért, mert én vagyok az egyedüli idomár. Álom először az egyik oldalra billenti a fejét, majd a másikra, és kérdőn rám néz.
~Ez most komolyan azt képzeli, hogy a mancsommal képes leszek begépelni neki bármit is?~
-Látod :3
~Nem is tudom, mit kéne válaszolni...~
-Majd lesz valami. -simítom meg a fejét egy kissé, tudom, hogy nem kedveli társaságban a dögönyözést, és törökülésbe helyezkedem. Egyenlőre hallgatok.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Kedd Feb. 23 2016, 07:24

reagkorbács
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Kedd Márc. 01 2016, 07:02

Utolsó figyelmeztetés reagkorbács
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Cearso Csüt. Márc. 03 2016, 08:41

-Sajnálom Kiwi. Nekem ez nem fog menni. Így nem
A kezem lassan a feladás gomb felé csúszott. Nem szokásom a feladás, és általában racionálisan gondolkodó embernek szeretem számon tartani magam, de most az érzelmeim győztek. Nagyon rossz érzés, mikor az ember szembesül a maga korlátjaival. Főleg mikor a szint sokkal lejjebb van, mint azt eredetileg az ember gondolta volna.
Miközben a kezem a feladás gomb fele közelített eljátszottam a gondolattal, hogy szépen kiválasztok egy open world játékot és beállítok egy free for all játékmódot, akár valami lövöldözősben, akár real-time strategy-ban, így közvetve a lány ellen is meg fogok küzdeni. Milyen egyszerű is lenne... Úgy tenni mintha semmi se történt volna, és elfelejteni az egész mizériát. De ez nem menne, most ezekben a játékokban nem jeleskednéd. Azonban egy dologban biztos vagyok, egyszer még el fogom érni, hogy Kiwi megküzdjön ellenem. Sőt, ha szerencsém van még ő is lesz az, aki kezdeményezni fog ezzel kapcsolatban.
Már majdnem megnyomtam a feladás gombot, amikor eszembe jutott egy harmadik játékstilus, ami most nem is volt lajstromon. Persze nem olyan izgalmas, mint a first/third person shooter vagy az RTS, de legalább elvonná a figyelmemet az érzéseimről. Legalábbis ebben reménykedem.
És elkezdtem begépelni az első TBS, azaz turn based strategy játékot, ami eszembe jutott, és még élvezhető is lett volna:
Might and Magic: Heroes VIII... A IX már annyira balul sült el, hogy a sorozat késöbbi játékaihoz már hozzá se nyúltam... Aztán egy egyszerű mozdulattal kitöröltem az egész sort. Most nincs kedvem ilyen bonyolúlt játékkal játszani, és nem feltétlen mindenki ismeri. Inkább egy olyat választok, amit én is csak hírből ismerek: 4-player chess, free for all version, time limit: none. Nem igazán volt kedvem most csapatokat alkotni, és a véletlen csapattárs még rosszabb lenne, és szeretném a lehető legjobban kihasználni az időmet. Általában nincs bajom az időkorláttal, de most nem szeretném, ha bárki kapkodna.
Miután meggyözödtem, hogy mindent úgy állítottam be, mint ami a mostani állapotomnak megfelel, elküldtem a választásomat abban reménykedve, hogy a többiek nem épp angolból a legjobbak, vagy nem fogja zavarni őket, hogy egy klasszikus játék modern változatát játszanánk.


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Eldrie Vas. Márc. 06 2016, 10:54

Beálltunk tehát a bokorba, és mi lettünk a hírhedt "camper k****gök". Nem mintha igazából csináltunk volna is valamit, mert végül úgy alakult, hogy csöndben kivárjuk a végét, ami gyorsan el is érkezett, splash damage formájában. Gőzöm sincs honnan jött, főként hogy nem is próbáltam meghatároznia helyét. Miután megkaptuk hogy ennyi volt, köszönjük a részvételt, egy sötét szobában találtuk magunkat, egy kivétellel mindannyiunk előtt a "Mivel szeretnétek játszani?" kérdést tartalmazó menü, meg egy free field, ahová beírhattuk mit akarunk, illetve egy "elutasít", és "felad" mező. Előbbi valószínűleg arra szolgál, hogy akinek nincs preferenciája, ne írjon be valami hülyeséget, míg a második elég egyértelmű mit takar. Miután áttanulmányoztam és megértettem mi mit takar, a többiek felé fordultam. A korábban vezető pozícióba került idomárlánynak csak a feladás gomb jelent meg, míg petje érdekes módon a teljes funkcionalitását kapta meg a felbukkanó menünek, de úgy tűnt egyikük sem él a felkínált lehetőséggel. Cearso felé fordítottam a tekintetem, aki éppen a feladás gomb felé nyúlt, majd éppen amikor hozzáért volna, úgy tűnt meggondolta magát, és gépelni kezdett valamit. Ezt azonban gyorsan ki is törölte majd újabb gépelés következett, amiből elkaptam a "chess" kifejezést. Sakk. Már kicsit azon is meglepődtem, hogy az eddigiek után nem a feladás gombot választotta, hát még hogy valami olyat, amihez általában nagyon tiszta fej kell. Megráztam a fejem egy kicsit, koncentráljak arra hogy mi van előttem, ne másokat bámuljak, és főleg ne kérdőjelezzem meg a döntéseiket, ha már egyszer eldöntöttem hogy szolidarítani fogok. Amíg azon gondolkoztam, mit is csináljak, felmerült egy kérdés bennem... vajon mi lenne, ha SAO-t írnák be? Csak "visszadobna" az SAO-ba, vagy legenerálná az SAO-t az SAO-ban? Vagy egyszerűen csak visszautasítaná ezt a lehetőséget? Nesze neked Inception. De végül elvetettem, pont azért, mert ki tudja mi történhet. Ahogy gondolkoztam, eszembe jutott egy-két stratégiai játék, mint Civ széria, XCOM, C&C és hasonlók, de végül elvetettem, elég akcióban volt részünk eddig is, és belegondolva, nincs kedvem bekerülni mondjuk egy XCOM katona bőrébe és földönkívülieket lövöldözni (vagy inkább elhibázni őket 90%-os találati eséllyel). Egy gondolkozás után végül úgy döntöttem, hogy nekem semmi normális ötletem sincs, így a többiekre hagyom a döntést, legyen az sakk, vagy akármi.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Kiwi Hétf. Márc. 07 2016, 10:30

Úgy véltem Chan végre megnyugodott picit, de a helyzet akkor sem volt épp a legfényesebb, amit teljesen de teljesen érthető volt. Eldrie volt az aki talán a legnyugodtabb lehetett mindannyiunk közül, míg én azt sem tudtam hova szakadjak. Legszívesebben a lányt is megvigasztaltam volna valamivel, bár nem ismerem, nem tudom hogy mi bánthatja, viszont Ceart ismerem annyira hogy tudjam hogy az elmúlt percek mennyire megviselték… Csak sóhajtottam egyet, majd amikor megszólalt egy egyszerű és őszinte válasszal fogadtam.
- Megértem. – És tényleg, igazság szerint már én is kiléptem volna, ha nem lenne itt Eldrire akinek elvileg ez az első küldetése, akkor a lány aki szintén nem adja fel, és tény hogy élénk kis teremtmény, de helyén van a szíve. Azért meglepődtem amikor a pet-nek is megjelent a játék kérő panel, hisz… most igazán nem értem hogy egy pet honnan is ismerhetne online, vagy épp bármilyen más játékot… Elvégre ők idebent születnek és nem találkoztak a kinti világ kreállmányaival… Feltéve ha a petek nem játékosok, mármint emberi játékosok, és az egy amolyan rejtett kaszt volna. Mohh… Már megint elszabadult a fantáziám… @.@ De amúgy nem lenne teljesen kizárt, nem? Viszont úgy véltem hogy Cear mégsem adta fel, pedig ő állt a legközelebb a kilépéshez, viszont tanácstalannak tűnt, olyannak aki nem tudja mit kezdjen magával. Igazság szerint én is ilyen voltam, mígnem bejelölte a sakkot mint játékot. Meglepődtem hogy akár ilyet is lehet kérni, bár én akkor inkább amőbáznék, vagy hasonló. A sakkot nem ismerem túlzottan, bár játszottam már. Így ha Eldrie és Chan is belement, akkor én sem mertem kilógni a sorból, bár tartottam attól hogy na most kiderül hogy mekkora egy logikai bukott géniusz vagyok.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Vas. Ápr. 10 2016, 12:55

Lett valami, bár talán nem úgy, ahogyan elképzeltétek. Sakk lesz, négy fővel, de ti egy csapatba kerültök. Álom hirtelen eléri a teljesen kifejlett fázisát, és nagy lesz. Nagyon nagy. Annyira nagy, hogy Chan már a hátán találja magát, a második sorban, a huszár posztján, korhű jelmezben, valóban huszárként. Cearso találta ki az egész játékot, tehát palástot és koronát kap, ő lesz a király, Kiwi pedig az ő királynéja az oldalán. Eldrie járt a legjobban talán, ő egy kilátóból szemlélheti az eseményeket, lovagi páncélban, ám a bástya feltehetően mozogni fog alatta, szóval javasolt kapaszkodni. Alattatok a tábla mezői terülnek el, szembe veletek és két oldalt pedig BOT_1, BOT_2 és BOT_3. Megkapjátok a figyelmeztetést is, hogy ha elmozdultok, az lépésnek tekintett, a rossz mezőre való rálépés pedig csalásnak minősül, büntetést von maga után. Ti kezdtek, jó játékot kívánok.

Köszönöm a türelmet, lehet újra játszani :3
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 10 2016, 18:45

Nagyszerű. Valahogy éreztem, hogy a rendszer nem fogja hagyni, hogy a többiek ellen játsszak. Annyira nem lepett meg a helyzet. Bár egy kicsit morogtam a bajszom alatt, annyira nem is tűnt rossznak a dolog. Mindig is ki akartam próbálni a varázslósakkot. Csak abban reménykedem, hogy ennek nem lesz olyan tragikus vége, mint a filmben. Bár, valójában a filmben végül nem is lesz tragikus vége az egésznek.
Bárcsak az élet is ilyen egyszerű lenne. Az egyik pillanatban még az ősi ellenségeddel nézel szembe, a másodikban elájulsz, végül arra ébredsz, hogy akiről azt hitted, hogy meghalt arra vár, hogy mikor épülsz fel.
Sajnos, az élet nem ilyen egyszerű. Nem mindenki lehet olyan szerencsés, hogy ősi ellensége legyen. Rendben, nem ez a legkritikusabb része a dolognak, de enélkül a kis apróság nélkül az egész dolognak nincs értelme. Ugyan, mi más lehetne az oka az ájulásodnak, hogy az ősi ellenséged meg próbál ölni? Ugye, hogy semmi?
Én nem ismerek senkit, aki az ősi ellenségem lehetne. Tehát nincs is olyanom. Ez is az ősi ellenségek sajátossága. Ha van, akkor az általában születésedtől kezdve van (ennél fogva általában olyan okok miatt az ősi ellenséged, amiről nem is te tehetsz) ráadásul bárkivel találkozol, az rögtön tudja, hogy ki is az ősi ellenséged. Szóval ha senki se mondja meg neked, hogy van olyanod, vagy hogy ki lenne az, akkor biztos lehetsz abban, hogy neked nincs olyanod.
Pedig olyan egyszerű lenne. Csak szembe kellene néznem vele, megvárnom hogy felülkerekedjen, ezáltal elbízza magát, majd kihúznom az ingujjamból egy olcsó trükköt, amiről még én magam se tudtam, ami az én oldalamra fordítja a kimenetelt, majd hosszú szenvedések után (aminek a többségére nem is emlékszem), arra ébrednék, hogy minden a legnagyobb rendben. (Maximum pár random ember élete miatt kéne aggódnom, akikkel soha az életben nem találkoztam.)
Szerintem ennyi elég lesz az álmodozásból, Anatot úgysem tudnám ezzel a módszerrel visszahozni.
Ideje pontosabban felmérni, hogy mivel is állok szemben. Persze, hogy a legunalmasabb bábut kaptam azért cserébe, hogy ezt a játékot választottam. Ráadásul ezek a küldetések folyton szórakoznak velem a rendszerükkel, vagy én látok túl sokat bele a dolgokba.
Szerintem az lenne a legjobb, ha védekező stratégiát használnánk a játék elején, és kiderítjük, hogy a többi "játékos" milyen lépésekkel áll elő.
-Chan, megkérnéd Álomkelőt, hogy előrébb lökje az előtettek álló bábut egy mezővel?
Biztos vagyok benne, hogy ha rájövök hogyan kell, akkor szóban is irányítani tudnám a bábukat, végül is én vagyok a királyuk, de most nem akarom azzal húzni az időt, hogy a mechanikára koncentráljak. Ráadásul nem hiszem, hogy olyan állapotba lennék, hogy a parancsaim parancsnak hallatszónádnak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Chancery Vas. Ápr. 17 2016, 15:10

A nyertes végül a sakk lett, Cearso javaslata után nem is mertem végül semmit beírni Álommal választásnak, és elfogadtuk a felkérést.
-De előre szólok. Nem vagyok jó benne :3 -mosolyogtam és kényelmesen hátradőlte ma földön, hagyva, had beszélgessenek, ha van hozzá kedvük. Nem sokra rá, bár amúgy is elég néma volt a hangulat, el is kerültünk a helyzetünkből a következőbe, és elsőre nem is igazán tudtam, hogy mi kerülhetett alám pontosan. Fel is sikkantottam az ijedtségtől, mire valami hangosan fújni kezdett, ugyanúgy, ahogy Álom szokott.
~Ne rémüldözz már! Nyugodj meg és nézz körbe, mérd fel a helyzetet, majd utána sikongass.~
-Oké, oké, csak meglepődtem.
Nem szoktam lovagolni, különös volt most ez a szétterpesztett helyzet. Kissé talán el is vörösödtem. A lovaglást is azért nem folytattam végül, mert akkori kamasz felfogásom számára az a mozdulatsor, ahogy galoppra és vágtára kell fogni a lovat, túl... túl kétértelmű volt. Szinte hallottam a fejemben, ahogy röhögnének rajtam a többiek, ahogy mindenféle jelzővel illetnének. Az önbizalmam emiatt nulla volt, és inkább feladtam, mert nem akartam még jobban rondítani a helyzetemen.
Viszont, akkor most lovon ülök, vagy sem? Nem ló, a bundája túl hosszú hozzá. A fekete dominált a szürke felett már, ahogy ujjaimmal belemarkoltam, selymes volt és puha, pont, mint Álomé. Előre tekintettem, és valóban az egyik sárga szemét vettem észre először, ahogy kérdőn felém néz, na meg magát szemléli, amennyire lehet. Hátrafordultam, ahol nem egy, de már két farok lengett idegesen ide-oda.
-Nekomata...? -húztam össze a szemöldököm, majd visszafordultam előre. Felmértem a helyzetünket, majd forogva a többiekét is. Nem bírtam abbahagyni a mosolygást, mindig is a huszár volt a kedvenc bábum :3
~Ellenzem.~ -válaszolt előbb Álom, még mielőtt kinyithattam volna a számat, Cearso kérésére, és maradt mozdulatlanul a helyén. Én bocsánatkérően fordultam a király felé.
-Bocsi, de lehet, nem jó ötlet. Ha mi megmozdulunk, az is lépésnek számít, lehet, ezt is annak venné. Szerintem nyugodtan mond ki fennhangon, hogy melyik mezőre lépjen, és megteszik. Mint a Harry Potterben.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Silica Kedd Ápr. 26 2016, 10:08

reagkorbács
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Eldrie Vas. Május 01 2016, 20:37

Miután Cearso összehozta a sakkos ötletet aminek senki nem ment ellen, az is következett. Ahelyett azonban, hogy valami (talán kissé kaotikus) négyszemélyes sakkcsatába kezdtünk volna, átalakultunk magukká a bábukká, és egy csapatként harcolhattunk a kreatívan elnevezett BOT_1, BOT_2 és BOT_3 triumvirátussal. Sakk terén nem voltam kimondottan rossz, még egy-két nyitányt is ismertem, de kimondottan jónak se állítanám be magam. Talán valamivel közepes szint felett. Úgy tűnik ez egy ilyen nap, a legtöbb dologban ilyen szinten voltam ma. Persze, egy szavam se lehet, lévén a választás lehetőségéről lemondtam az előbb.
Cearso lett a király, valószínűleg mert az ő ötlete alapján indult ez a kör, Kiwi az oldalán a királynő lett. Chancery és petje együtt alkottak egy huszárt, míg én a jó kilátást nyújtó bástya helyzetébe kerültem. Természetesen mindenki átesett kisebb-nagyobb mértékben valamilyen vizuális turbózáson, mint huszáröltözék, korona és palást, vagy helyzetemben lovagi páncél. Készen álltunk hát a játékra, és miénk volt az első lépés.
Mindenesetre úgy tűnt, Cearso enyhén el van merülve a gondolataiban, legyen azok sakkal vagy bármivel kapcsolatban, mert mintha egy kis fáziskéséssel indult volna az első lépése. Így vagy úgy, megérkezett az első lépés, a huszár előtti paraszt előremozgatásával. Mikor azonban a mechanikájára került sor, Cearso elég érdekes módszerrel akarta mozgattatni a bábut:
Chancery és Álomkelő segítségével, ami a korábbi figyelmeztetés fényében, hogy ha mozdulunk lépésnek számít, nem tűnt túl jó ötletnek. Azonban mielőtt bármit is mondhattam volna, a két érintett is kifejtette, hogy nem tartják túl jó ötletnek.
-Egyetértek. - tettem hozzá végül csak ennyit, miközben gondolataim elsodródtak az említett Harry Potteres varázslósakk irányába. Ha jól emlékszem, ott nem csak a stratégia számított, a bábuk tényleg harcoltak egymással, és nem mindig a "támadó" fél nyert. Eltöprengtem hogy vajon itt is lesz a valami ilyen irányú feladat is, vagy marad a normál sakk. Nem tudom melyik lett volna jobb igazából. Mindenesetre eldöntöttem, hogy miután (ha?) sikerült összhangba kerülnünk a bábuk mozgatásával kapcsolatban, megteszem a tőlem telhetőt hogy besegítsek a stratégiába, ha már egyszer ilyen jó kilátást nyújtó pozícióba kerültem.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Kiwi Hétf. Május 09 2016, 19:34

Nyomott, feszült és az a tipikus senki nem akar csinálni különösebben semmit hangulat lett. Érthető, én is csupán haladni szerettem volna az árral. Miközben tudatosult bennem, hogy Cear és a lány már régebb óta ismerhetik egymást, az a kifejlett vadmacska példány… Én is akarok egyet. QQ Majd Cearso szórja fejünkre az áldást. Igen, én annyira nem örülök az efféle játéknak, főleg hogy nem szeretném hogy leüssenek, mint ahogy azt sem hogy miattam fulladjon be a csapat. Viszont királynéként annyit tudok hogy én vagyok az aki sokféleképp lépkedhet. Juhhee… Egy szerencsém van, hogy a fiú kezébe vette az irányítást, majd egy sanda pillantással kerestem meg harmadik társunkat. Négyes sakk… Anyám. Még a hagyományossal sem bírnék. De legalább az öltözékünk tetszik. Pirosak vagyunk. A piros szín jó, energikus és érzéki, na meg persze energikus. ^^” Hiába, szeretem a meleg színeket. Végül Chan szólal meg, jelezvén hogy nem ért hozzá. Az én szemem pedig felcsillan, hisz ezek szerint nem vagyok egyedül. Végül a fiúk veszik fel a vezetői szerepet, mi pedig várunk a kiosztott feladatokra. Majd egy kis szóváltás. Valami dereng egy filmből, valami varázslósból, de annyira nem fogott meg, csupán az egyik karakter, de jelenleg ez lényegtelen. Arra vártam hogy valaki kezdjen, és igen, Chan érvelésével értettünk egyet mindketten, sőt majdhogynem egyszerre szólaltam meg Eldrie-vel, és mondanom sem kell elmosolyodtam, de szinte rögtön a mellettem lévő Cearra figyeltem és vártam hogy kimondja azt amit mindenki vár. Közben igazgattam picit a királynői ruhácskámat, örültem ennek a szerepnek, és a többiek sem panaszkodtak. Nos, akkor ideje elvéreznünk. *-*

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Cearso Csüt. Május 12 2016, 18:32

Senki sem akarta követni az utasításaim. Melyikötöknek támadt egyáltalán bármilyen ötlete azon kivül, hogy az én ötletemet leszólja? Amúgy is, kinek a fején van az a korona?
Csak mosolyogtam, ahogy hallgattam az intelmeket, azonban továbbra sem állt szándékomban parancsokat osztogatni. Ráadásul per pillanat fogalmam sincs, hogy melyik mező milyen betű-szám kombinációval van jelölve. Sosem játszottam még négyes sakkot, de még simát se túl gyakran. Idebent nem sokan foglalkoznak az ilyen fajta kikapcsolódással. Talán nagyobb lenne az összhang, ha ezen a téren is jobban megismernék egymást az emberek.
Hát, ha azt a taktikát nem tudjuk követni, amelyiket eredetileg akartam, és közben azt is kiderítem, hogy mi szerint vannak jelölve a mezők.
Mi kezdünk ezért azt merem feltételezni, hogy miénk az alapvonal. Tehát mi négyen az 1es sorban vagyunk. Abban sem kételkedek, hogy a másik sor szintén az angol ábécé betűivel van jelölve. Balról jobbra, azonban honnan kezdve?
Végül úgy döntöttem, hogy egy biztonságos módot választok ennek a kideritésére.
-Gyalog az E4-re.
Legrosszabb esetben az elöttem álló bábu lép előre kettőt, ami a normális sakkban egy jó nyitásnak számít, de ha igazam van, akkor a Chanék előtt álló figurának kell előretörnie.
Előbb nézzük meg mi történik, aztán el tudjuk majd dönteni: hogyan tovább.
Ha esetleg nem mozdulna semmi (és csak akkor) fogom az Artemis, és meglövöm azt a parasztot, amelyik Álomkelő elött takarja az utat.
-Hékás, neked szóltam. Léphetnél....

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Hogyan tovább? - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Hogyan tovább?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.