Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Üzenet a palackban

+3
Shukaku
Asuka
Yuuki Asuna
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Pént. Nov. 20 2015, 08:45

Asu
Köztünk egy fura kapocs van.
Van egy fura érzésem mindig, mikor találkozunk. És ez az érzés mindig arra késztet, hogy kétszer is gondoljam át, mit mondok előtted. (Pedig elhiheted, máskor ami a szívemen, az a számon. Talán még emlékszel az első találkozásunkra)
A leginkább az jellemzi a mi ismeretségünket, amit valamikor régen, egy film végén hallottam: az ősellenségemből lett a legjobb barátom. Mondjuk az is igaz, hogy te nem vagy az ősellenségem, de néhány ember kivételével te voltál az aki szúrta a szemem valamiért. Hiába próbálok úgy viselkedni, hogy minél kevesebb ember érezze ezt velem kapcsolatban.
Ha valaki rád nézz, két dolog tűnhet fel neki azonnal. Az egyik az indikátorod (erről még írok késöbb), a másik az hogy mennyire csicsásan öltözködöl. És a legtöbben észre se veszik, hogy te is egy érző ember vagy.
Nem sok ember van Aincradban, akiért tűzbe tenném akármelyik kezem. Érted akár mind a kettőt, ha esetleg úgy alakul a dolog.
Soha nem kérdeztem rá az indikátorod színére. Amikor lett volna jelentösége, akkor nem volt rá alkalmam. Mire meg lett volna alkalmam, addigra már túljutottunk azon a ponton, hogy értelme lenne.
Szándékos volt? Esetleg véletlen? Vagy jogos önvédelem? Szeretek ezen morfondirozni.
Nem kérdezek rá, mert ha tudnám az okát, biztos hogy másképp néznék rád. Valljuk be őszintén, ezt egyikünk se akarja, és így legalább megmarad a rejtély a kapcsolatunkban.
Ölel barátod:
Cear

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:02

Kedves Gunji és Abe!

Be kell valjam őszintén, hogy rátok nem sokat gondoltam. Talán ez azért lehet, mert keveset találkoztunk, és igazából fogalmam sincs, hogy ti miért tűntetek el. Úgy tudom, hogy még Peterrel is beszéltetek a céhcsatlakozós bigyuszról, és akkor egyszer csak semmi. Akkor úgy gondoltam, hogy nem kérdezősködöm, hiszen ha a céhvezér tudna valamit, akkor elmondaná. Az is lehet, hogy az a gond, hogy ugye nálatok a pet egy jeti, a jetik meg olyan emberszerűek. Valahogy az emberszerű petek nem fognak meg annyira, mint a nem emberszerű petek. Most, ha Mesterke látná a levelemet, akkor tuti megsértődne, bár nem tudom, hogy azért-e, mert őt az emberekkel azonosítom, vagy azért, mert petnek, vagy azért, mert nem fog meg annyira. Persze mondjuk nem teljesen igaz, amit írtam, mert a jetibőr páncélomról mindig Abe jut eszembe, róla meg a történelem órák. Azt már nem tudom, hogy pontosan miért, de így van. Nagyon rossz érzés, hogy kezdem elfelejteni az embereket, akiket már nagyon régen láttam. Most, hogy Timivel sorra vesszük a neveket, még az is lehet, hogy kihagyok pár emberkét, akinek még a nevéről sem ugrik be semmi, vagy az sem, hogy ismertem. Persze te nagyon magas vagy, és az még külön vicces is volt, hogy egy jetinél voltál magasabb, pedig ő ugye egy jeti. Igen, azt hiszem rólatok mindig a viccesség fog beugrani. Nem mondom, hogy ezentúl többet fogok rátok gondolni, mert elég szomorú dolog azokra gondolni, akikkel már nem talizhatok, de azért jó, hogy valaki szervezett egy ilyen flakonos dolgot.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:17

Drága Kedves Kazuchi!

Te voltál az, aki észrevetetted velem, hogy nem csak nekem lehetnek nagy titkaim. Te voltál az, aki megmutatta, hogy hogyan kell közeledni a vörikhez, és azt hiszem, hogy még az Asuval való nagyon szoros barátságomat is nagy részben neked köszönhetem. Gondolkodtam azon, hogy úgy kellett volna csinálnom, mintha tényleg félelmetes lennél, mintha tényleg tartanom kellene tőled, de egyszerűen annyira cuki vagy, hogy képtelenség a közeledben megrettenni. Ezt a levelet úgyis csak te olvashatnád el, de te meg úgysem olvashatod el, mert láttuk kihúzva a nevedet a falon. Vagyis persze elolvashatod, mert a szellemek is tudnak olvasni, de az tuti, hogy nem mondhatod el senkinek, max a többi szellemnek, Anat meg szerintem úgyis látta rajtam, hogy milyen fiúk tetszenek... szóval te is. Azon is gondolkodtam, hogy az a buta maszk is csak azért van rajtad, mert egyébként nem lehetsz idősebb nálam, és nem akarod megmutatni senkinek a kisfiús kinézetedet. Legalább is a viselkedésed miatt gondoltam erre, ahogy állandóan durciztál meg ilyenek. Persze ettől még lehetsz nagyfiú is, mert mondjuk Alex is ilyen, de az mindegy. Szomorú, hogy senki nem gondol már rád, talán csak Szo, meg mi. Pont emiatt gondolom azt, hogy nem a rossz fiús imidzset kellett volna építgetned, hanem azt, amivel szívesen emlékeznek rád. Ezért próbálom most Tachit is erre felvilágosítani, és mondjuk jó lenne, ha itt lennél, és segítenél... de ez már más téma. A lényeg, hogy remélem, hogy odaát már megjött az eszed, és tudsz vidám dolgokat is csinálni. Persze tudom, hogy ha nem lettem volna ott azon a küldin, akkor azt is elbohóckodtad volna. Nem véletlenül szeretjük ugyanazokat a küldiket, meg ugye a madaras bigyód is azért van, mert a cuki állatokat is szereted, ahogyan én is. Mondjuk egy picike ari szürke kisegér jobban illett volna hozzád mint az a madár, de gondolom Kayaba ezzel akart segíteni neked, hogy adjon egy löketet a buta árnyas izédhez. Légy jó, és mosolyogj sokat!

Szeretettel: Shu


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:34

Kemi!

Na hát benned csalódtam, és nem kicsit, hanem nagyon is nagyon. Jó, persze nem voltál teljesen ismeretlen nekem, meg azóta azért megtanultam, hogy a fiúk olyanok, hogy bennük nem szabad úgy igazán megbízni, de te még úgy is képes voltál csalódtatni, hogy nem is bíztam meg benned annyira, de azért mégis. Na szóval! Elmondtam neked azt a macskás dolgot. Tudod, Enhi pasijáról. Te voltál az, akit beavattam ilyenekbe, mert ugye nem kellett attól félnem, hogy tovább adod Enhinek, mert azért annyi embert nem is ismersz, de azért még számomra is eléggé ismeretlen voltál ahhoz, hogy merjek neked erről beszélni, plusz én is neked ahhoz, hogy ne előítéletesen válaszolj, hanem tényleg úgy, ahogy gondolod. Az első találkozásunkkor is erről beszéltél, mármint a bizalomról, meg ilyesmiről. Sőt, még Timit is behülyítetted, bár az igaz, hogy ő is nagyon élvezte a játékot. Ezt soha nem ismerné be, de azért én megmondom, hogy tudd. Na erre mit csinálsz? Mit? Hát eltűnsz! Ott tartunk, hogy először elmondod, hogy mennyire fontos neked az a bosszús bigyusz, meg még sírsz is, amit azért egy fiútól ritkán látok, mármint, hogy akkora fiúktól, mint amekkora te vagy, mert szégyenlik... de azért ha ennyire fontos valami, vagy valaki, akkor nem szoktak az emberek csak úgy eltűnni. Ugye még meghalósat nem játszottál, szóval bejelölőztem ezt a palackot, és akkor elvileg majd villogni fog a térképeden, hogy ide kell jönni. Na ha már idáig eljöttél, és elolvastad az üzenetet, akkor szólok, hogy máshova is kell jönni, méghozzá hozzánk. Még Timi is vár a képid miatt, meg segíteni is segítenénk, ha fontos még egyáltalán neked ez az egész.

Várunk: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:51

Kemila!

Most írtam levelet Kemabatnak, és ő is Kemi, szóval te ezért nem lettél Kemi. Én elhiszem, hogy a felfedezősdi egy nagyon izgalmas dolog, meg azt is, hogy ha az embereket elragadja a hév, akkor elfeledkezik mindenről is mindenkiről, de ez azért mégis csak túlzás, nem gondolod? Persze gondoltam, hogy ez is be fog fuccsolni, mert senkinek nincs akkora kitartása az ilyen dolgokhoz, mint nekem, meg nem is hiszem, hogy bárkit is csak legalább fele annyira érdekelne Aincrad, mint engem, de pont ez volt a baj. Képes voltál velem elhitetni, hogy az az egyleted, vagy céhed vagy mifene tényleg működhet. Nem, nem tudtad elérni, hogy csalódjak a céhekben is, mert azt ugye Jun vezeti, meg azért az egészen más... bár most nagyon fura ez az egész. Saya azt hiszem egy picit jobban van, de azért még félek. Várjunk... ezt most miért veled beszélem meg? Mindegy, most már nem törlöm ki, legalább látod, hogy lenne pletykálni való, meg ilyenek, úgyhogy nyugodtan visszatérhetnél. Hogy van az, hogy te lettél volna a nagy felfedezgetős izé, és nagyjából egy csomó emberrel többet fedeztem fel, mint veled. Meg vannak azóta nyitva már a húszas szint felett is a dolgok, szóval oda is elnézhetnénk. Szerintem a kedvedért még olyan jégcsákányos bigyót is kipróbálnék. Igen, vannak havas meg jeges szintek is, és gondolj bele mekkora szenzáció lenne, ha találnánk egy újabb jégsárkányt, vagy mondjuk egy mamutot belefagyva a jégbe, vagy akár egy olyan motkányt. Sokszor láttam már, hogy Kayaba szereti a rajzfilmeket, úgyhogy biztos találnánk motkányt is. Csak azért mondom, hogy lásd, hogy miből maradsz ki csak azért, mert az ittlevés helyett eltűnőset játszol.

Üdvözlettel: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 19:04

Koshitsu Esutel!

Hát neked egy külön fejezetet nyitottam, új lappal, meg új mindennel. Azt már ugye tudjuk, hogy az íjászok zöld színűek, szóval te kapsz zöld papírt, meg zöld palackot is. Ez a leginkább olyan zöld, mint a Robin Hood. Na de nem azért kapod, mert olyan jó íjász lennél. Talán most Anat haragszik, mert úgy beszélek, hogy igazából nem is ismertelek, de én akkor sem értem ezt az egészet. Nagyon örülök annak, hogy Cearsohoz került az az íj, mert ő is nagyon de nagyon örül neki, de én a helyedben tuti Sayának adtam volna. Egyrészt már akkor is láthattad, hogy picikét letört szegényke, és tudtad nagyon jól, hogy felvidította volna egy ilyen nagy ajándék, másrészt azért mégis csak régebb óta volt céhtag, meg gondolom a barátod is... bár fogalmam sincs, hogy mennyire voltál barátja ott az embereknek, mert Jun például állandóan kajtat Anat után, meg Anatot mindenki emlegeti, de téged meg Ravent senki. Jó, tudom, hogy ha ezt megmutatod Anatnak, akkor nagyon mérges lesz, mert én vagyok aki hű de bomlasztok, de ezt egyrészt neked írom, nem közszemlére, másrészt meg most is nagyon sokat dolgozunk Junnal a céhösszetartáson, és szerintem igazán jól megy. Én ezen kívül egyébként nem haragszom rád, csak tényleg sajnálom, hogy nem tudtuk jobban megismerni egymást, mert neked is el kellett tűnnöd. Elvileg nagyon jóban voltatok Ravval, és egyszerre is tűntetek el. Talán emögött nincs semmi, de tudom, hogy Ravot valaki üldözte, és nem érezte már biztonságban magát. Annak azért örülök, hogy ott, ahol most van már biztonságban lehet, és remélem, hogy te is ott vagy.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 19:27

Kurokoto és Kagome!

Fogalmam sincs, hogy lehet-e egyszerre kettő embernek küldeni ilyen bigyuszkát, de abban teljesen biztos vagyok, hogy ha valakik, akkor ti azok vagytok, akik megtaláltátok egymást a túlvilágon. Nem, nem gondolok itt semmi szerelmes izére, annyira nem is ismerlek titeket, meg igazából egyáltalán nem is ismerlek titeket, de amennyire igen, abból egyetlen egy közös tulajdonságotok volt. Vagyis hát nem egy, de az összes más tulajdonságotok, meg amit csináltatok, meg ami miatt emlékszünk rátok, az onnan ered. Szóval úgy csinálom, hogy először bejelöltetem Kagomét, utána téged, Kurokoto, és majd ahogy veszi a rendszer, úgy lesz, és majd mutassátok meg egymásnak az üzenetet. De tényleg ám! És Sora, nem a cigidhez felhasználni a papírt! ˇ^ˇ Tuti, hogy a másvilágon is vannak rendes dohányboltok, ahogy itt is, ráadásul titeket már ki is szolgálnak. Szóval igen, az volt a közös tulajdonságotok, hogy az egyikőtök részeges volt, a másik meg bagós. Na de ezzel még nem lenne semmi gond... na jó, nem mondom, hogy nem ítélem el az ilyen embereket, mert soha nem értettem, hogy miért jó az nektek, hogy megbetegítitek magatokat, és tit tuti, hogy odakint is ilyenek voltatok, és az nem kifogás, hogy itt nem lesz tőle semmi bajotok, mert igenis lesz. Lehet, hogy mindketten teljesen normálisak lennétek, és az egyikőtök nem akarna bántani egy kislányt, aki csak segítene kivezetni őt az erdőből, hogy ne egyék meg a vadmalacok, a másik meg nem kínálgatná szörnyű büdös izékkel Timidust, amikor még a kávét sem engedem meg neki, mert fogalmam sincs, hogy mit kezdenék egy felpörgött Timivel. A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat, de lehetőleg izék nélkül. Legalább odaát.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:07

Kedves Morrigan!

Nem mertem még megkérdezni Asutól, hogy Daevával mi történt pontosan, de a kettőtök kapcsolatából simán kinézem, hogy ahogy lehetősége volt rá, otthagyott téged, és ő megmenekült, és visszatért az övéihez. Timidus talán haragudna egy ilyen petre, hiszen nem teljesítette a legfőbb feladatát, de én egyáltalán nem tudok rá haragudni, ahogyan rád sem. Azt hiszem Asunak igaza van abban, hogy valakiknek nem való ez a világ, és te is ilyen lehettél. Nem láttam rajtad, hogy állandóan szomorkodnál, vagy ilyesmi, de azért a viszálykodás és az elégedetlenkedés mindig ott volt a levegőben, amikor veled voltunk, és talán Asu is ezt érezhette meg. Tudod, utálom a kasztváltást, de talán neked jót tett volna, persze most simán mondhatod, hogy utólag mennyire könnyű nekem okosnak lenni, és igazad is van. Azt megígérem, hogy ha Daeva tényleg itt van valahol, ahogy gondolom, és találkozni fogok vele, akkor majd beszélek vele, vagy elszórakoztatom, vagy megvédem... meg ilyenek. Tudom, hogy olyan személyisége van, amivel könnyen kihúzza a gyufát másoknál, és nem mindenkinek van türelme ahhoz, hogy ezt megértse. Azt is tudom, hogy te is szeretted őt. Azt azért nem mondom, hogy nagyon próbálkoztál volna a jó kapcsolat kialakításában, de azért például segítséget mertél tőlünk kérni, ami egy felnőttnél hatalmas dolog. Simán lehettél volna jó idomár is, ha nem adod fel ilyen hamar, de én mondjuk árnyharcosnak sokkal inkább el tudtalak volna képzelni. Vicces volt figyelni a civakodásotokat, és hiányzik is. Timidussal nem tudunk így összekapni, mert csak elvicceljük az ilyeneket. Na jó, én viccelem el, de Timi meg se nem sértődős, se nem haragtartós.

Üdvözöl: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:20

Kedves Kyuushiro!

Hát fogalmam sincs, hogy Timi miért volt úgy bezsongva irántad. Teljesen az összes biztonságosságos izéjét felrúgta, és csak úgy odaröppent melléd, hogy ő most új ismit fog szerezni. Tudom én, hogy nekem próbálkozott akkor is, de hát az ilyesmi akkor még fura is volt, meg nem is. Azt viszont tudom, hogy jó hatással voltál rá, méghozzá nagyon jó hatással. Az, hogy nem ijedtél meg tőle, mint sokan, az meg főleg, hogy a segítségét kérted. Tudod, sokaknak nagyon nehéz lenne egy pet segítségét kérni. Talán nem hiszed, de tőled is tanultam dolgokat, pedig azért már akkor is jóval magasabban voltam nálad, ha pedig a szafarira gondolunk, akkor pláne. Persze az egóját nem kellett volna annyira magasba lökni. Emlékszel, hogy a legújabb tanítványaként mutatott be nekem? Ez azóta már Chizu agyára is ment, szóval ezt nem köszi. Azt viszont igen, hogy Timi miattad nagyon beszédes lett egy kis időre. Azóta persze megint hallgat, legalább is társaságban, de majd tuti megint változik ez is. Most tini, biztos az elzárkózós fázisában van. Nekem is volt ám ilyen, emlékszem. Meg arra is emlékszem, hogy melletted Timi olyan szavakat használt, mint például a szórakoztató. Akkor jöttem rá, hogy bármennyire is utálok versengeni, neki viszont ez kell. Az, hogy legyőzhessen másokat, és mindenki más fölött legyen. Nem mondom, hogy mára elértük ezt, de azért közel vagyunk. Meg egy fiú szájából különös volt a játszogatni szó is, és még mindig megnevettet, ha erre gondolok. Szóval rengeteget tanultam tőled, főleg Timiről, és tudod, nekem ő a legfontosabb, szóval nagyon hálás vagyok neked ezért.

Várunk vissza: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:37

Drága Zümi és Odin!

Igen, így foglak hívni, ez talán elég lesz ahhoz, hogy visszagyere hozzánk, legalább azért, hogy megsértődj. Kazuma után egy másik cuki fiú kapta meg a Parazitát. Jun már azzal is viccelődött, hogy igazából a Parazitába zúgtam bele, de ez egyáltalán nem is igaz. Először is kezdjük ott, hogy te nem is vagy vörös, Tahibanának pedig nincs is árnyharcos legije, de még csak nem is árnyharcos, szóval soha nem is lehet. Na meg te azért elég fura vagy, főleg Odinnal, de simán el tudtalak volna képzelni a céhben, hiszen például Sayával és Húgival biztosan nagyon jól kijöttetek volna. Többet nem mondok, mert ez igazából titkos, de így legalább ha meg akarjátok tudni, akkor elő kell dugnotok az orrotokat megint, legalább annyira, ameddig bemutatlak titeket egymásnak. Lehet, hogy most front van az olyan embereknek, akiknek kismanók laknak a fejében, mert Saya is nagyon visszavonult. Nem igazán tudom, de nem is ez a legfontosabb. A lényeg az, hogy ugye miután Artemis Cearsohoz került, elgondolkodtam azon, hogy nem lenne jó érzés szegény Parazitának, hogy ha már Kazuchi meghalt, és ugye társat cserélt, akkor most te szépen kirekeszted a társaságból. Én például össze szerettem volna ismerkedtetni őket Artemissel, de akár még azt is megkockáztattam volna, hogy Hinarit is megkérem erre. Én biztos vagyok abban, hogy az ő véleménye szerint a Katana a legkülönlegesebb legi, de azért a Parazita mégis csak menőbb. Remélem nem kell megint más karján látnom, és hamarosan előkerülsz. Bár mondjuk igazából nem zavarna, mert ha az új társával is találkozom, márpedig eddig mindig találkoztam, az egy újabb kedves fiú ismerős lesz. Az is lehet, hogy a parazita is ilyeneket keres? Ezt majd meg kéne beszélnünk.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:45

Kedves Peter!

Igen, jól látod. Azért már régóta nem haragszom. Persze ha kiderülne, hogy mégis úgy történt, ahogy sokak szerint történt, akkor újra haragudnék, de nagyon remélem, hogy ez soha nem fog kiderülni. Néha jobb az, ha valamiről nem tudunk. Meg... egyébként is, egy ősellenségnél nem kell több nekem sem, és neki már írtam levelet, úgyhogy te nem lehetsz az. Mindenesetre ha tényleg képes voltál megölni Hisamét, akkor soha de soha ne mondd ezt el nekem. Nem akarom tudni. Viszont... ha baleset volt, vagy csapdába csaltak titeket, akkor még örülök is annak, hogy így történt. Mármint annak, hogy együtt lehettek még mindig a szellemvilágban. Hisamétől már sokszor elbúcsúztam, és talán tőled is, de soha de soha nem foglak titeket elfelejteni. Ebben biztos lehetsz, ahogyan abban is, hogy egy másik dolog miatt viszont örökre haragudni fogok. Anat persze már tanult a te hibádból, és ő nem követett el ilyen butaságot, de neki volt más butasága, ami lényegében ugyanolyan butaság volt, mint a tiéd. Ti, fiúk, mindig azt hiszitek, hogy legyőzhetetlenek vagytok, és ezért soha nem lesztek elég óvatosak. Talán ha csak lányok lennének Aincradba, minden sokkal egyszerűbb lenne. Még a vörik is fiúk általában. Na jó, azt hiszem tudod, hogy miről beszélek, de azért leírom. Nem szabadott volna kijelentened, hogy te majd vigyázol rám, és főleg azt nem, hogy odakint is vigyáznál. Persze tudom, hogy csak jót akartál, de Asuval már rájöttünk, hogy nekem volt igazam. Timi továbbra is itt van mellettem, és már én is egyre inkább tudok vigyázni magamra, de persze Timi most is kinevet, mert ő nem így látja. Tudom, hogy a szellemvilágban is céhvezér vagy, szóval én meg továbbra is a te hűséges céhtagod vagyok, és ha bármiben segíthetek, csak szólj.

Sok szeretettel: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:53

Kedves Scotti!

Tudom, nem a legjobb időpontban vontalak be a céh életébe, de nem tudhattam, hogy ez lesz. Talán, ha nem tűnsz el, akkor a vidámságod és a zenéd segíthetett volna Channak gyorsabban rendbe szedni ezt az egészet, de megértem, hogy nagy felelősség volt ez neked akkor. Tudom, hogy nekünk kellett volna segíteni neked, mert te voltál a pici, mi meg a nagyok, de hát sajnos ez ott és akkor nem így jött össze. Ezért bocsánatot kérem. Viszont! Az, hogy csak úgy lelépsz te is, se szó, se beszéd, az nagyon de nagyon nem volt kedves dolog. Szerintem mindannyian számítottunk rád, mert újoncként is ugyanúgy a csapat része voltál már azonnal, mint akárki más a céhből. Egy kicsit miattad megcsappant az a kedvem, hogy én legyek a toborzó. Nem lenne jó azt látni, hogy mondjuk most hirtelen felindulásból Kanami dönt úgy, hogy egyszer csak eltűnik. Talán rossz ötlet volt belefogni az eltűnteknek leveleket írni, de most már azért is végigcsinálom. Most az egy dolog, hogy miattad egyszerre Peter is meg Chan is csalódott bennem, de nem hiszem, hogy ez egyedül az én hibám lenne, mert Jade például csak ott van még a Unityben, és ő képes volt nem eltűnni. Szóval na, igen, haragszom, és az sem érdekel, ha emiatt durcisnak gondolsz, vagy ilyesmi. Az a baj, hogy ti nem kiestek, mert így még azt sem tudom írni, hogy jobb helyre kerültök, a szellemvilágba, hanem csak nem vagytok, nem válaszoltok, meg így se kép, se hang, és ezt már kezdem nagyon unni.

Várunk vissza: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 08:01

Csókolom Ren Bácsi!

Most csináljak úgy, mintha csodálkoznék? Nem csodálkozom, igazából csak miattad most Tachit féltem nagyon. Ő is olyan fura szerzet, mint amilyen te vagy. Amikor először találkoztunk, akkor eléggé magam alatt voltam, és te nemcsak, hogy felvidítottál, de olyan voltál nekem, mint valami bátyó, és még te is ezt mondtad. Gondolhatod, nekem még soha de soha nem volt bátyám, szóval nagyon jól esett. Igen, tudom, hogy akkor nagyon gyerekes voltam, és én ezt el is ismerem, de így legalább leírhatom, hogy te nagyon értesz a gyerekekhez. Gondolkodtam már azon is, hogy meghívlak az Angyalkákhoz, de a Nagy Frontharcos Ren tuti nem csinálna ilyesmit úgy, hogy valaki meg is láthatja. Na szóval most gondolj bele, hogy ehhez képest mekkora csalódás volt az, amikor láttam, hogy milyen vagy amikor játszod az agyadat. Mert értem én, hogy te is gyerekes vagy, és csak piszkálódsz, meg bökdösöd a másikat, meg húzod az agyát, de azért ennyi idősen meg kellett volna már tanulnod, hogy hol van a határ. Simán el tudom képzelni, hogy valami Asukánál is több erőponttal rendelkező lány képelt fel. Igazából őt jobban is sajnálom, mert most miattad szegény bevörösödött. Remélem megtalálja Yuukit, és akkor minden rendbe jön. Persze téged is sajnállak, mert akár hiszed, akár nem, még a buta szurkálódásaid ellenére is nagyon szerettem veled tölteni az időt. Ezért keresem most Tachi társaságát is, mert nagyon hasonlítotok egymásra. Annál a Dojos mininél is láttam, hogy hogyan védelmezi Mayumit, és tudom, hogy ő igazából ilyen, meg te is jó vagy igazából, csak te meg önzőzni és bunkózni szeretsz, hogy megtartsd a menő srác imidzset. Igazán felnőhetnétek már, fiúk.

Puszi: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 09 2015, 09:05

Jun
Sokáig gondolkoztam azon, hogy megírjam-e ezt a levelet, vagy ne is törödjek vele. Ahogy láthatod, végül arra jutottam, hogy mégiscsak elmondom mit érzek. (Nem, nem azt amit szeretnél, és nem hiszem, hogy az egykönnyen bekövetkezne, lásd késöbb)
Mikor melletted vagyok elfog egy különös érzés, ami az elmúlt években nagyon hiányzott az életemből, amit talán csak Anat mellett éreztem azelőtt (nem csoda, hogy téged választott, hisz rengeteg dologban hasonlitottok, akkor is, ha ezt eddig nem vetted volna észre.) Ezt az érzést pedig valahogy úgy tudnám leírni, hogy feltétlen szeretet. Nem azért szeretsz, mert elvársz cserébe valamit (ahogy azt Shu teszi), és nem is azért mert muszáj (ahogy én szoktam tenni néha, de ezzel a módszerrel téged nem akarlak átverni), hanem mert úgy érzed így a helyes. Ezzel pedig elnyerted a feltétlen bizalmamat, és olyan dolgokat mondtam el a "rövid" ismeretségünk alatt, amiket csak sokkal hosszabb tortúra után vagyok csak hajlandó elárulni, vagy soha nem mondanék el. Van még egy tulajdonságod, amiben nagyon hasonlítasz Anatra (de ez a tulajdonságot magamban és egy bizonyos mértékben Shuban is megtaláltam)
Nagyon makacs vagy. Ha valamit elhatároztál azon már Kayaba akarata sem változtathat. Ez az egyik, amiért nem müködne kettőnk közt a dolog. Két makacs ember, csak kikészítené egymást egy kapcsolatban, föleg ha ellentétes a nézetük valamiben. (A másik az, hogy már valaki mást szeretek)
Ettől függetlenül bármikor ott termek melletted, ha esetleg szükséged lenne a segítségemte, vagy néhány biztató szóra. És elnézésedet kérem, ha olyat tettem vagy írtam volna, amivel megbántottalak.
Cear.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 13 2015, 00:08

Katha
Gyakran fogalmam sincs, hogy mi az, ami tényleg hozzád fűz. Vagy hogy fűz-e hozzád bármilyen érzés, vagy kapcsolat egyáltalán. Gyakorlatilag a legtöbbször csak azt érzem, hogy csak egy púp vagy a hátamon, amitől semmiképp nem tud megszabadulni az ember.
Aztán vannak azok a pillanatok, amikor csak nagyon kicsi hiányzik attól, hogy végleg megszabadítsak az életpontjaidtól. De ezek tényleg csak a legsötétebb gondolatok, amik csak valaha eszembe jutottak veled kapcsolatban.
Akármennyire is ezek jutnak az eszembe rólad, mégse hiszem, hogy valaha is bántani tudnálak, hisz annyi mindent éltünk már meg együtt, már azelőtt is, hogy vörös lett volna az a fránya indikátor a fejed felett, hogy talán ez is befolyásolna ezen elhatározásom ellen. Persze ha arról lenne szó, hogy neked kéne megtenned ezt velem, biztos vagyok, hogy nem haboznál az érzelmeid miatt, és ezért nem is hibáztatlak. Neeked is megvan a magad személyisége, ami abból épitkezik amit megkapott. És nagyon sokszor csavarja úgy a szálakat, hogy az neki pont megfelelő legyen.
Terrmészetesen nem cak a rossz dolgok jutnak rólad az eszembe, hanem van hogy néha örülök, hogy ismerhetlek. (Bevallom őszintén a legritkább pillanatokhoz tarozik ez az eset, de ettől függetlenül szoktak ilyen pillanataim lenni.) Ugyanis emlkeztetsz valakire, akit még a SAO előtt ismertem meg, és legalább bizonyos napokon el tudod felejtetni veelem a hiányát.
Nélküled rémes lenne az élet idebent.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Yuuki Asuna Szomb. Jan. 16 2016, 23:37

Asuka: 200 arany
Liberators: 100 arany
Cearso: 600 arany
Shuu: 2100 arany
Jumpy Vigor: 1050 arany
Chan: 200 arany
Unity: 100 arany
Ayani: 100 arany
Angelic Voice: 50 arany

Az eventre még lehet.írni :3 Valakit.elszámoltam, szóljon. ^^

_________________
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 22 2016, 23:45

Jutalmak beírva
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Yuuki Asuna Szomb. Feb. 27 2016, 10:14

Ugyan voltak, akik kértek hosszabbítást tőlem az eventre, ez már hónapokkal ezelőtt volt. Rolling Eyes Tehát az eventet lezárom. Jutalmak már szétosztva azoknak, akik.írtak, nekik.köszönöm a.részvételt. :3

_________________
[Event] Üzenet a palackban - Page 2 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban - Page 2 Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.