Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Üzenet a palackban

+3
Shukaku
Asuka
Yuuki Asuna
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Nov. 18 2015, 10:57

[Event] Üzenet a palackban 20120204-111347

Ideje feldíszíteni a Kezdetek Erdejét. Persze, karácsony még messze van, és fenyőfákat ritkán találni ebben az erdőben. Mégis, aki mostanában a Kezdetek Erdejében sétál, különös dolgot észlelhet.

Az utak mentén, az út széli fákat valakik teleaggatták színes palackokkal. Mindegyik palackban egy-egy üzenet, minden szín egy-egy érzelmet fejez ki. Aincrad lakosait tehát most arra kérik, hogy segítsenek minél több színt vinni az erdőbe.

Írjatok hát levelet bárkinek, és aggasszátok fel egy szimpatikus fára! Fogalmazd meg, mi a véleményed társaiddal kapcsolatban, legyen ez barátság, szerelem, vagy viszály.

A palackokat csak az tudja felbontani, akinek írták a tartalmát. A SAO térképe az event idejére jelzi, ha neked szánt üzenet van egy palackban.
Ha nem akarod, hogy a másik tudja a véleményed, persze felteheted egy olyan fára, amit biztosan nem fog keresni, és a térképjelölő funkcióját is kikapcsolhatod.

_________________
[Event] Üzenet a palackban 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Asuka Szer. Nov. 18 2015, 11:59



Shuu

Fura dolog a mi szövetségünk.
Egy olyan időszakomban találtál rám, amikor talán a „legveszélyesebb” lehettem. Jól tetted, hogy nem bíztál bennem, én pedig szintén, hogy óvatos voltam. Kapcsolatunk hosszú időn át olyan volt, hogy tulajdonképpen bármelyik pillanatban átmehettünk volna egymás ellenségeibe, egymás vére által.
De nem így lett, ennek pedig örülök. A bizalmasom lettél, és nem félek neked olyan titkokat elmondani, amiket másoknak soha. Olyan, mintha itt, ebben a világban is lenne egy kistestvérem. Tudod, odakint van egy húgom. Bár nem mondom, hogy hasonlítasz rá, mert a legkisebb apróságban sem emlékeztetsz rá. Még akkor sem, ha te is megosztottál velem jó sok titkot.
Nem tartok attól, hogy a közeljövőben át akarnál verni. Egymás szövetségesei vagyunk, és tudom, hogy lehet rád számítani.
Nem fogok hazudni. Vannak fura és ijesztő dolgaid. Olyan dolgaid, ami miatt volt idő, amikor úgy hittem, téged fel kell szabadítanom. Aztán hamar rájöttem, hogy neked már az is késő, és képtelen lennél a kinti világhoz alkalmazkodni. Nem igazán értem ezt, hogy tudott nálad ez kialakulni, de nem is a dolgom, hogy emiatt megítéljelek. Éppen ezért fontos az, hogy mi ketten a jövőben is összedolgozzunk. Mert biztos vagyok benne teljesen, hogy lesz még olyan, amikor össze fogunk tudni fogni, a nagyobb jó érdekében.
Én hiszem, hogy megvalósítható az a világ, ami mindenkinek jó. Hiszem, hogy joga van itt maradnia annak, aki nem akarja elhagyni Aincradot, mert boldogabb itt. És hiszem, hogy aki menni akar, annak mennie kell, mert számukra csak gyötrelem az egész. De te is így érzed, ugye?
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 12:12

Drága Akairo!

Úgy döntöttem, hogy ennek az eventnek a kapcsán leplek meg egy kis üzenettel. Most, hogy végignéztem, hogy kinek is írhatnék, elég szomorú lesz ez a papír stóc, de valahogy ki kell írnom ezeket magamból. Nagyon kedves voltál velem, imádtam, ahogyan Hawkeval játszadoztál. Te is az egyike voltál azoknak az Ébredőknek, akikre mi találtunk rá. Tudod... az olyan korú fiúk, mint te...szóval ritkán lesznek idomárok. Talán ezért is gondoltalak annyira aranyosnak, meg cukinak. Igen, ez jutott eszembe, és igen, le is írom. Úgyis csak te olvashatod, ha meg olvasod, akkor talán visszatérsz, hogy kiossz. Vagy valami. Még mindig cukinak gondollak, de akkor is haragszom rád. Nem fogok hazudni, meg ugye most ennek pont az lenne a lényege, hogy őszinték legyünk egymáshoz. Minden olyan emberkére haragszom, akik képesek voltak megszerettetni magukat velem, és utána eltűntek. Az olyanokra meg pláne haragszom, akiknek ki sincsen húzva a neve a falon. Persze neked még ott van az is, hogy idomár vagy, és ezzel nem csak a te társaságodat vetted el tőlem, hanem rögtön kettő kedves ismerőst. Ez nagyon nem volt szép tőled. Gondoltam, hogy Hawke-nak is írok, de szerintem ő nem tud olvasni, szóval add át neki, hogy üdvözlöm. Ja igen, ha esetleg lenne majd kedved előkerülni, vagy ilyenek, akkor ne aggódj amiatt, hogy esetleg annyira nagyon haragszom rád, hogy nem látnálak szívesen. A Dojo mindig tárt kapukkal fog várni, és mi is Timivel. Mármint mi tárt karokkal. Fura, hogy azok hiányoznak legjobban, akiket alig ismerhettem meg. Meg... ilyenkor még azon is el szoktam gondolkodni, hogy érdemes-e segítenem a kicsiknek, ha azután úgyis eltűnnek. Meg azon is, hogy az én hibám volt-e. Remélem, ha előkerülsz, akkor majd elmondod.

Puszil: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 12:24

Hali Anat!

Gondolkoztam azon, hogy neked vagy Peternek írjak-e előbb, de azután te nyertél. Szerettem, hogy mindig őszinte voltál, akkor is, ha baromságot csináltam. Meg Timivel is igyekeztél jól kijönni, pedig az elején megmondtad, hogy ez nehezedre esik. Ha hinne a szellemekben, meg ilyenekben, akkor tuti ő is írna neki, de szerinte ez baromság. Igen, már ilyen szavakat is tud, hála Aldonak. Szóval imádtam benned, hogy nem nézel gyereknek és nem hazudsz nekem. Még azt is elmondtad, amikor arra jutottál, hogy teszel magasról az egészre, és nekem van igazam, és nem akarsz többet frontolni. Képes voltál komolyan venni minket, és szerintem ez volt a legjobb dolog, amit tehettél, meg ami így történt velünk. Ja igen, meg szeretted azt is, ha viccelünk, meg igazából Sayával is veled játszottunk. Az jó volt... és igen, tényleg duzzogtam. Te miattad nem félek már egy csomó dologtól. Például attól, hogy egyedül maradok. Képzeld, te sem lettél pótolhatatlan. Most ez nem gonoszság, meg ilyesmi, de most őszintéskedünk. Meg mondjuk ezt is neked köszönhetem, mert te találtad Cearsot. Nem tudom mi volt köztetek, de nagyon megviselte az, hogy kiestél. Szóval... most ő ilyen nagybácsi típus. Tudom, Peter miatt nem vállaltad, hogy nevelőapukát játsszál, és nagyon okosan tetted, de akkor is nagybácsi voltál, és találtál nekem egy másik nagybácsit. Ja igen, és még Junt is kiokítottad a céhvezérkedésre. Nem olyan, mint te voltál, mert mondjuk azért sem, mert ő sokkal komolyabb, és sokkal határozottabb... még a butaságokat is határozottan csinálja. Ja igen, ezt is szerettem benned, hogy nem akartál Alexet játszani, aki teszi az agyát, mint ha nagy komoly felnőtt férfi lenne, közben meg nem. Na de, hogy legyen negatívum is, mert az előzőben is volt, mi előre megmondtuk. Csak egy kicsit ugrottunk el nyerni Tachival egy viadalt, és te máris elkószáltál egyedül, és kiejtetted magad. Ez egy nagyon rossz tulajdonságod, hogy nem fogadsz szót, nem hallgatsz az okosabbra, szóval ezt korrigáld. De.... nagyjából ennyi.

Sokszor ölel: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 12:43

Szia Asato!

Bocsi, hogy leszóltalak. Tényleg csak azután jutott ez eszembe, hogy kicsit elgondolkodtam ezen az egészen. Azt azért remélem, hogy nem ezért tűntél el. na, először is, rád is haragszom. Ráadásul te még az Anatot is elkeserítetted, mert hozzád mentünk volna, te meg sehol. Igen, most kicsit Sayásan írok, ő szokta így mondani, hogy az Anat, így legalább megtudod, hogy miből maradtál még ki. Na jó, nem leszek ilyen harapós. Szóval... te voltál az egyetlen, akinek megmutattam, hogy néha firkálok verseket, ráadásul nem is haikut, amit a japánok annyira szeretnek. Fogalmam sincs, hogy miért bíztam meg benned odd akkor annyira, de egyszerűen lenyűgözött, hogy csak úgy a semmiből elkezdtél merengeni azon a virágon. Már Akaironak is megírtam, hogy kedvelem az ilyen művészlélek emberkéket. Mármint fiúban. nem is tudom, hogy lányban találkoztam-e már ilyenekkel. Illetve de, Junnal. Még az is lehet, hogy Alexet is ezért próbálom kedvelni, mert ő is ilyen aranyos duzzogó ovis, meg olyan művészke. Nem, te nem vagy ovis, és nagyon komolyan csináltad amit csináltál, és még nem is kezdtél el kiabálni velem, pedig lehet, hogy megérdemeltem volna. Sajnálom, hogy végül nem lettél céhtag, jók lettek volna az ennyire nagyon magabiztos emberkék még mellénk... meg mondjuk a fiúk is. Alig van fiú a céhben. Szóval akkor magabiztosság, művészkedés, kedvesség, tudtál vitázni és nem veszekedni, de a pontosság betartásán akkor is dolgoznod kéne. Azt hiszem lassan egy éve késel a taliról, és az nem kifogás, hogy közben eltűntél. Szóval ha visszatérsz, akkor feltétlenül szólj, hogy mutassam meg, hogy hol lehet emlékeztetőt beállítani a menüben.

Sok sikert kíván: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 12:54

Ayse!

Asu és Timi is mondta, hogy kiestél. Fogalmam sincs, hogy ezeket a leveleket a limboban megkapjátok-e, de ha igen, akkor üdv. Ha nem, akkor max lesz egyel több szép díszítés a fákra. Szóval amit gondolok rólad... az az értetlenkedés. Fogalmam sincs, hogy miért bántottad azt a vörös valakit, meg utána miért nem mondtad el. Még Asu is képes volt elmondani, hogy ő felszabadítósat játszik, és ugye most már tudom, hogy neked igen is közöd volt Asuhoz. Nem tudom, hogy mennyire voltatok jóban, de az azért nem volt szép tőled, hogy őt sem értesítetted arról, hogy ki akarsz esni. Jó, lehet, hogy hirtelen jött, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam. Nagyon remélem, hogy nem valamelyik bűnüldöző céh keze van a dologban, mert elég csalódott lennék, ha semmi tárgyalás nem lett volna. Márpedig, ha lett volna, akkor tuti meghívtak volna tanúnak. Szóval a lényeg, hogy ha csak nem vagy teljesen őrült, ami egyébként lehet, mert sok őrültet találkoztam már itt, meg Asu már azt is mondta, hogy én is megőrültem, pedig annyira nem is... szóval például ezt elmondhattad volna, hogy őrült vagy-e. Szerintem, ha engem kérdezel, akkor egyébként csak egy kicsit. De az mindenképpen butaság volt, hogy nem engedted, hogy segítsünk. Az ilyen makacs majd én megcsinálom egyedül emberek, akiket ismertem, azok mind úgy jártak, mint te. Szóval ha most egy másik világban vagy, vagy akárhol, akkor ezt tudd. Én is azt gondoltam régen, hogy jobb egyedül, de igazából jó dolog, ha az embernek vannak barátai. ha majd megint találkozunk, akkor lehetnénk barátok. Ha Asu nem bántott, akkor annyira nem lehetsz gonosz.

Jó utat kíván: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Asuka Szer. Nov. 18 2015, 12:55



Cearso

Érdekes barátság a miénk.
Mi igazából semmit sem tudunk egymásról. Nem tudod, ki vagyok, honnan jövök, mi van a múltamban, meg úgy igazából semmit a nevemen, meg az indikátoromon kívül. De sosem jutott eszedbe megkérdezni, hogyan történt – pedig szívesen elmesélném - , és mindig megvédesz, amikor para van.
Ezt pedig köszönöm neked.
A miénk egy olyan barátság, amiben nem kérdezünk feleslegesen egymástól. Egyszerűen elfogadjuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk. Nem arról van szó, hogy nem érdekelne, mi van veled, de egyszerűen úgy látom, hogy neked is jobb, ha a múltról nem beszélünk.
Kicsit te vagy az az ember, aki a fény felé húz engem. Nagyon könnyű elveszni ebben a világban. Nagyon könnyű belekeveredni olyan dolgokba, amiket nem akarsz. Nagyon könnyű hazudni a környezetednek, és felvenni egy olyan álarcot, ami nem vagy.
Csak két ember volt Aincradban, akik előtt tényleg picit felszabadulhattam. Vicces, mert egyébként nagyon mások vagytok vele. Azonban vele ellentétben, aki egy pillanat alatt a sötétségbe taszít, te inkább felvidítasz, és megmutatod, hogy mi is a helyes út. Talán fogalmad sincs, hogy mennyire fontos szereped van abban, hogy azzá váljak, aki vagyok.
Most, hogy a boltjainkkal összecuccoltunk, bizti lesz egy csomó időnk mindenfélére. :3 Amikor először találkoztunk, nem gondoltad volna, hogy ilyen fordulatot vesz a viszonyunk, ugye? Rolling Eyes Hát na, tényleg utáltad a képem, pedig nem akartam ám rosszat neked. De azt hiszem, hogy ezt már te is tudod. A Valentin napi levelemben azt hiszem, már így is egy csomó mindent írtam. Igaz, az fél éve volt. Na de akkor is. Very Happy
Na pussz-pussz. Majd menjünk el inni valamikor.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 18 2015, 13:09

Nagyon sokat fogok írni, már érzem. Nagyon... nagyon sokat.
Hogy felvállalom-e? Eldöntöm majd a végén.

Yuichi
Emlékszel még a találkozásunkra? Bevallom, én már annyira nem, de amilyen a memóriám, nem csoda Very Happy  Viszont azt a felálló frizurádat nem fogom elfelejteni soha. Vissza ne merd rakni; a kiengedett haj sokkal szexibb és jobban is áll neked :3
És tudod, mit sajnálok nagyon? Hogy ennyire eltávolodtunk egymástól. Persze, megvan mindkettőnknek már az élete, a saját útja, a kötelezettségei, a kapcsolatai... de te nagyon hiányzol. Utoljára még a Koronán találkoztunk, és az is gyorsan félbeszakadt, pedig még annyi mesélni valója volt mind a kettőnknek. A boltba is már általában inkább csak váltjuk egymást, vagy pedig elmerülsz a kísérleteidben, én meg eddig nem mondtam soha, de szívesen segítek, ha tudok. Tudod, milyen vagyok, sosem merek kimondani semmit, írásban sokkal jobban megy az ilyesmi, mondjuk, ezen is szeretnék változtatni, ha már az önbizalmam kicsit több, mint a szokásos.
Annak viszont nagyon örülök, hogy még köztünk vagy. Nincs talán még egy ember - Jay-en kívül -, akit ennyire féltenék, mint téged. Bevallom, még a bossharcokon is rajtad van a fél szemem Rolling Eyes  Ha bármi történne veled és eltűnnél, azt hiszem, beleroskadnék teljesen. Szóval vigyázz magadra nagyon, jó? És tudod, ha bármi baj van, segítség kell, vagy csak beszélgetni támad kedved, még itt vagyok, és itt is leszek mindig. Tudom, hogy a fiúk általában nem szeretik az ilyen lányos nyáladzást, de ez az igazság, és ha már ilyen esemény történt errefelé, nem tudtam megállni, hogy ne írjam le. Legalább már biztosan tudod, és hát... szóval majd ne rémülj meg, ha esetleg legközelebb paprikavörössé válok. Jó szokásom ^^;
Ölel húgod, Chan-chan
santa


Shu és Timi
Sziasztok, drágáim :3
Remélem, jól vagytok továbbra is. Nem feledkeztem ám el rólatok, bár megmondom őszintén, nektek nem tudom, mit írhatnék. Főleg nosztalgikus típus vagyok, szóval... szerintem maradok a szokásosnál, és ami jön, az majd ide kerül. Elvégre, három év az három év, és elég sok víz folyt le a Dunán.
Sosem felejtem el, mikor Peter behozott titeket a céhbe, és visszagondolva nagyon megdöbbentő a változás, amin keresztül mentetek. Mind a ketten. Meg hát büszkén mondhatjátok, hogy tipikus példái vagytok annak, mikor az emberek nem hallgatnak a kisebbekre, pedig mond nagyon okos dolgokat is.
Azt az esetet pedig, mikor elmentem egy időre duzzogni, még mindig rettentőmód szégyellem és sajnálom. Szánalmas, hogy a folytonos pánikolásból az húzott ki végül, hogy megijesztettem egy ártatlan kislányt, aki nem is tehetett semmiről, csak épp rossz időben volt rossz helyen. Csak remélni tudom, hogy nem haragszotok vagy nehezteltek rám miatta, de ha igen, akkor igyekezni fogok, hogy minden ilyen szúró tüskét eltüntessek örökre.
Volt idő mondjuk, mikor én is féltem tőletek - főleg Timidustól. Akkor, mikor ő volt a dominánsabb fél, meg voltam ijedve, hogy felborul köztetek az egyensúly, és mikor egyesek már-már "háborút" emlegettek közted meg a frontosok között, azt hittem, menten elájulok. Mondjuk valóban olyan volt, mintha egyikőtök dróton rángatta volna a másikat, legalábbis nekem, külső szemlélőnek - de aztán lehet, hogy csak tévedtem. Sőt, biztos, hogy tévedtem, rosszul láttam. Azóta pedig olyan fejlődésen mentetek keresztül, ami példátlan a számomra. Sok tanulnivaló van tőletek, és bár több gyerek és tinédzser lenne olyan, mint ti. És bár többen hallgatnának rátok már elsőre.
Talán ezért, ha te is úgy érzed egyszer, szívesen meghallgatnám, hogy honnan jöttél. De csak ha szeretnéd. Smile
Nagyon-nagyon vigyázzatok magatokra és egymásra.

Puszi :3
Chan-chan
Álom csak a farkát lengeti üdvözlésképp, ő nem pusziszkodó fajta

U.i.: Idén karácsonykor már elkészítem életem első sütijeit Embarassed  Magas a főzésem, de remélem még így is, hogy jó lesz. Majd küldök kóstolót :3


És egyenlőre leteszem azt a digitális tollat... majd később még folytatom, azt hiszem. Úgyis sokat járok a fákhoz.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Nov. 18 2015, 17:32

Drága Bátyám: Zhel.
Már lassan két, két és fél éve, hogy megtudtam az igazat rólunk. Eddig nem tudtam, és nem is tudhattam róla, hogy van köztünk valami kapocs, mely összetart minket. Tudom nem ismertük egymást sokáig, és most már bánom, hogy nem foglalkoztam veled többet annak idején. Szívem az óta is siratja eme felelőtlen tettet, de mégis… örültem, hogy legalább egy kis időt eltölthettünk. Bár lehet, nem tudtad, de ott akkor megmozgattál bennem valamit… melyre akkor nem tudhattam mi is az, de most már tudom. Te adtad meg szívemnek a reményt. A reményt, hogy mégsem vagyok egyedül. Igaz, azóta elvesztettelek, de mégis hálás vagyok ezért, mert a remény még az óta se aludt ki. Kék szemeidet, szinte még mai nap is látom, mely oltalmazóan nézz le rám a mennyekből. Persze… vicces ezt gondolni… hisz sosem tudtam, és már nem is tudhatom, hogyan éreztél irántam. De remélem, olyan lány vagyok, akire büszke lehetsz… nem akarok szégyent hozni rád, és míg élek azon leszek, hogy kijussak, hogy még egyszer utoljára elbúcsúzhassak tőled. Tudom, hogy nem láthatod, amit most neked írtam, és tisztában vagyok avval, hogy lehet, ezzel csak felhasítom az elvesztésed sebét… De ez volt a kötelezettségem. A te lényed az, akire támaszkodhattam, akkor is, ha egyedül voltam... De te már meghaltál. És bármennyire is fáj miatta a szívem, már nem hozhatlak vissza és bár szívesen mondanám, hogy továbbra is támaszkodhatnék rád… de nem tehetem. Túl kell lépnem az irántad érzett fájdalmon. Ha állandóan a múltat siratom, sosem tudok tiszta fejjel a jövőn gondolkodni. Ez hát a végső búcsúm tőled. És tudd, ott, ahol most vagy, hogy bár már siratlak… de mindörökké a bátyám maradsz… a bátyám… akit szeretek, tisztelek, és akinek lényét, soha el nem felejtem.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Csüt. Nov. 19 2015, 13:54

Szonja
Most megírom ezeket a sorokat, hiába várja a szívem, hogy ezeket a sorokat sohase olvashasd. Ha valamilyen csoda folytán valahogy mégis a kezedbe kerülne ez a levél, akkor olvasd csak el nyugodtan. Már nem az a srác vagyok, aki fél kimutatni az érzéseit, mert fél attól, hogy mire fog gondolni a másik, vagy hogy milyen hatással lesz ez a kapcsolatunkra.
Odakint sohasem mertem volna a szemedbe mondani, ha nem lett volna idebent ez a három év, akkor talán még most is ott tartanánk, hogy csak gondolatban tudnám kifejezni, hogyan érzek irántad. De ez mostantól másképp lesz. Mivel most leírom, és miután kijutunk (mert egyszer az az idő is el fog jönni) az lesz az első dolgom, hogy mélyen a szemedbe nézek, majd fennhangon kimondom, hogy;): SZERETLEK. Így, csupa nagybetűvel, hogy még véletlenül se tudd másképp értelmezni.
Hiányzol, talán el se tudod képzelni mennyire. Nem tudod, milyen érzés, mikor felkelek, hogy nem arra ébredek, hogy te már legalább fél órája ügyetlenkedsz valamivel, amihez eleinte sohasem kéred a segítségemet. Nem tudod, milyen mikor nem tudok dönteni, és te sehol se vagy, hogy kritizáld a döntésképtelenségem. Vagy mikor az evéshez készülödök, és te már megint megdorgálsz, hogy még meg se kóstoltam az ételt, én már agyon is sóztam, pedig csak tudom, mennyire sótlanul szereted elkészíteni az ételeket.
Megfogadtam, hogy amig idebent vagyunk, nem fogok enni húst. Ez azonban nem azt jelenti, hogy vegetáriánus lettem, nehogy azt hidd, hogy emiatt külön kell majd nekem ételt csinálnod, csak idebent egy kicsit más lett az értékrendem.
Annak ellenére, hogy hiányzol, mégsem vagyok magányos, ugyanis idebent is sikerült megismerkednem olyanokkal, akik (kisebb nagyobb nehézségekkel, de) igazán közel kerültek hozzám. Képzeld az egyikkel majdnem megöltük egymást még a legelső találkozásunkkor.
Ebben a levélben a bocsánatodat szeretném kérni, legalább két dologért, amit ebben a három évben müveltem, és azokért, amit esetleg müvelni fogok.
Hogy mi az a két dolog, amit csináltam? A legegyszerűbb, ha nem kertelek: megcsókoltam egy másik lányt. Ami ebben a legrosszabb, hogy soha nem éreztem semmit se az írányába, se előtte, se utána, egyszerűen csak megesett. Már hónapokkal ezelőtt történt a dolog, de csak most mertem elöször elmondani a dolgot. És még így is félek attól, hogy mit fogsz hozzá szólni.
A másik, ami miatt a bocsánatodat kérem, az hogy nem igazán sürgetek senkit soha semmivel. Talán ha egy kicsit sürgetni tudnám az embereket, akkor esetleg korábban ki is juthatnánk.
Tudod ez mennyire egy kettős érzés, hiszen ki akarok jutni, de vannak olyanok, akiknek csak innen bentről tudnék segíteni.
Emlékszel még mikor elöször találkoztunk? Mert én nem tudom elfelejteni azt a napot.
Remélem ez a levél sohasem jut el hozzád, de ha mégis, akkor kérlek bocsáss meg, és ha szükséges lépjünk túl a dolgokon.
Köszönöm.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 19 2015, 15:05

Szia Celli!

Találkoztunk azzal, aki kiejtett. Csak gondoltam elmondjuk. Igazából neked csak azt akartuk mondani, hogy te leszel a legjobb példa arra, hogy nem okos dolog ilyen kötekedőset játszani. Mármint te meg Ayse. Szerintem mindketten azért estetek ki, mert túl nagy volt a szátok a szintetekhez képest, és valaki ezt nem tűrte szó nélkül. Mondjuk az a valaki is nagyszájú volt, aki kiejtett. Szóval csak annyi lenne a lényeg, hogy ha egyszer kapsz te is egy új esélyt Kayabától, mert szerintem majd ennek az egész kísérleti bigyónak a végén mindenki kap, akkor olvasd el ezt, vagy még előtte, és tudd, hogy hol rontottad el. Ráadásul még az is van, hogy te ha jól emlékszem vörös voltál. Nem, nincs bajunk a vörösökkel, csak tudod sokaknak van, és ugye ha vöröst ejtesz ki, akkor az nem is változtatja meg az indikátorodat. Ja igen, mi nem bántottuk azt, aki téged kiejtett, mert igazán nagyon hihető, hogy te kezdtél el hősködni. Tudom, az Arénában visszafogtad magadat, de akkor is. Igazából csak annyit akartunk közölni, hogy ha visszatérnél, és esetleg szeretnél beilleszkedni, meg jóvátenni a dolgaidat, akkor szívesen várunk vissza. Még az indikátorodat is el tudjuk intézni, ha nagyon megbánod a dolgaidat. Nem hiszem, hogy tényleg bántottál volna úgy igazán másokat, mert az Arénában sem voltál annyira nagyon goromba, csak olyan morci. Próbálj egy kicsit vidámabban állni az emberekhez, és többet beszélgetni velük. Velünk is csak pár szót váltottál, de legalább köszönni nem felejtettél el, szóval jól haladtunk. Ha nem estél volna ki, akkor az is lehet, hogy idővel te is visszazöldültél volna.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 19 2015, 15:16

Kedves Lancer!

Te voltál az egyik, akit Timidus magázott. Nem, még neked sem akar írni, pedig ahhoz képest, hogy nem találkoztunk sokat, nagyon megszeretett. Na jó, mivel most őszintéskedni kell, ezért nem mondom, hogy megszeretett, de abban biztos vagyok, hogy kedvelt és tisztelt. Nem tudom, hogy te hova tűntél el, de remélem jó kapásod van. Igen, csak ez maradt meg, hogy horgászol, hogy furi fegyvered volt, meg az, hogy egész végig be nem állt a szátok Timivel. Képzeld el, én igazából ott akartalak hagyni, de Timi volt az, aki mondta, hogy maradjunk. Ilyet előtte még soha nem csinált. Nagyon felkeltetted az érdeklődését, szóval ezért nagyon hálás vagyok. Meg azért is, hogy veled kezdett el úgy igazán beszélni, meg nem foglalkozni azzal, hogy csak én értsem meg. Nem tudom, hogy mindig ilyen jó hatással vagy-e a petekre, és mondjuk ezért lettél-e horgász, mert szereted az állatokat, és értesz is hozzájuk, vagy ez csak így jött, de ez szerintem nagyon jó dolog. Az elején picit féltem tőled, mert magas voltál meg fura. A magas az csak úgy rátett egy picit, alapvetően nem félek a magas emberektől, de neked valahogy ijesztően áll a magasság. Nem tudom miért írok le most ilyen butaságokat is... de tényleg így volt. Már arra is gondoltam, hogy valahol a negyedik szinten hánykolódsz a tengeren, és elvesztél, és nem tudsz kikötni, a kristályod meg a vízbe esett, és megtaláltad a Bermuda-háromszöget, vagy csak valami nagyon jó lakatlan szigetet... na jó, igazából nem is foglalkoztam ennyire sokat a témával. Most akkor ez gonoszság? Szerintem nem foglalkozhatok mindenkivel, akit valaha ismertem, és eltűnt. Talán ezért is írom ezeket a leveleket. Te biztos érteni fogod, tudom, hogy szereted ezeket a filozofálgatós dolgokat.

Jó fogást kíván: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 19 2015, 15:26

Kedves Ilsette!

Talán te vagy az egyetlen, akiről tudom, hogy biztosan miattunk estél ki, és úgy, hogy nem akartuk. Miattunk, de nem a mi hibánkból. Az egész a te hibád volt, és nekünk csak az, hogy nem tudtunk segíteni. Ebben ugyanannyira haragszom magunkra, mint Peterre. Peternek még nem írtam, mert még csak az i betűnél tartunk, de majd szépen megírom neki, hogy haragszom rá, amiért nem tudott lebeszélni az önkiejtős butaságról. Neki kellett volna, ő volt a felnőtt, meg a céhvezér. Szerintem nagyon jól ellettél volna itt, ha még vársz egy picit. Szerintem te egy nagyon rossz idomár voltál. Nem nagyon tudok egyetérteni a kasztváltással, de ha valakinek, akkor neked tényleg kellett. Azt sem hiszem már el, hogy állatorvos voltál, és nem tudom, hogy miről hazudtál még. Nem, nem haragszom, tudom, hogy azért szoktak hazudni az emberek, mert azt akarják, hogy szeressék meg tiszteljék, de valami kevésbé átlátszót kellett volna kitalálnod. Azóta találkoztam Asuval, aki tuti, hogy felszabadított volna téged, de tuti, hogy nem olyan hamar. Igazából azért nem haragszom rád, mert bizti Asu is azt mondaná, hogy neked az kellett, de Bendővel nem szabadott volna ilyen rosszul bánnod. Őt azért nagyon de nagyon sajnálom. Ilyenkor kicsit elgondolkodom azon, hogy Kayabának nem kéne-e letiltania néhány embernél azt, hogy bizonyos kasztokat válasszon. Például az olyan önzők, mint amilyen te vagy, de lehessenek idomárok és lovagok. Az eddigi lovagok, akikkel találkoztam, mind nem voltak olyan önzők, mint te, pedig Tachi is lovag, és róla azt mondják, hogy az, de tudom, hogy nem. Ne aggódj, nem rád haragszom a legjobban, és ha esetleg visszatérsz, akkor akár még neked is segítenék... de azért még várj egy kicsit, ha így lesz, mert lehet, hogy ha meglátnálak, akkor egy picit dühös lennék, és olyat mondanék, amit nem kéne. Mondjuk küldj egy levelet, vagy valami, hogy felkészülhessek.

Shu és Timidus

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 19 2015, 15:35

Szia Judy!

Először is, milyen vezér az, aki csak úgy szó nélkül képes otthagyni a céhét?! Mindig, amikor megyünk valahova, hagyok egy kis cetlit a hűtőn, vagy valahol, hogy puszilunk mindenkit, mert nem tudjuk, hogy meddig leszünk el. Oké, rám ragadt egy pici Timi paranoiájából, de azért ha szerintetek egy veszélyes világban élünk, akkor ez teljesen logikus. Oziriszen kívül nem láttam, hogy bárki is nagyon megsiratott volna, de az azért sokat mondott, hogy amint eltűntél, széthullott a céhed. Nem tudom, hogy jó céhvezér voltál-e, de ha ezzel szerint csak te tartottad össze őket, akkor valamennyire biztosan. Az emberek nem nagyon szeretik, ha a kiesettekről kérdezem őket, mert sokan még mindig azt hiszik, hogy tényleg meghaltatok, szóval csak annyit tudok rólad, amit a személyes talinkból meg a szóbeszédekből leszűrtem. Az legfőképpen az, hogy nagyon nem volt muris, amit csináltál. Oké, én jobban megértettem, hogy mit akartál, mint mondjuk Timi, de akkor is gonosz dolog átvágni a másikat. Ha mondjuk április elseje lett volna, vagy ilyesmi, akkor még oké, de így nagyon nem. Persze ne hidd azt, hogy máshogy állunk hozzád, ha tudjuk azonnal, hogy te vagy a céhvezér, mert mi nem vagyunk képmutatóak, csak éppenséggel tudd, hogy nem nagyon kedveljük a hazug embereket. Utána már időnk sem volt megkedvelni, de ha jól emlékszem Enhi a te céhedben volt, és Enhi meg kedves, szóval ha miattad lett ilyen kedves, akkor bizti te sem az a hazudós valaki voltál, akit láttunk. Meg azért Ozi is szeretett. Ja igen, ezért is haragszom, mert Ozi nagyon jó beszélgetőpartner volt, és ha nem kedvetlenedik el miattad, akkor tuti jó barátok lettünk volna. Mindenki a legrosszabb pillanatokban képes kiesni. Mindenesetre ha visszatérsz, akkor azonnal sipirc megvigasztalni Ozit!

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 19 2015, 15:50

Elysionnak

Te vagy mára az utolsó. Azon is gondolkodtam, hogy legutoljára írok neked, vagy arra, hogy nem is írok neked. Azért lettél az utolsó, mert amíg a többieknek megírom a leveleket, addig talán egy kicsit kidühöngöm magam, és nem írok le olyat, amit igazából nem is úgy gondolok. Egyszerűen te rosszabb ember vagy, mint akárki, akivel eddig találkoztam. Az egy dolog, hogy meg akartad ölni Anikát. Rengeteg olyan emberrel találkoztam már, akik peteket gyilkolnak, vagy azért, mert azt hiszik, hogy Kayaba gonosz teremtményei, vagy azért, mert szeretik kínozni a gyilkos robotokat, vagy azért, mert szeretik nézni, ahogy a szegény idomár szenved, vagy még egyéb más ilyen dolgokért. Rengeteg ilyen bandát elvertünk már Timivel, voltak komolyabbak, voltak, akik csak szórakoztak. Na de olyat csak nálad láttam, aki nemcsak, hogy megölné a saját társát, de még képes úgy beállítani az egészet, mintha nemcsak, hogy szeretné, de ő lenne a nagy önfeláldozó valaki. Emellett még ki is használtad azt, hogy szegény kis naiv Anika szeretett téged, és nem értette, hogy mennyire gonosz vagy. Na még úgy ez is okés volt, vagyis nem okés, csak értettem, mert tudom, hogy gonosz és kegyetlen emberek vannak. De te ezen felül nem elégedtél meg azzal, hogy a saját társadat kínozd, neked minket is kínoznod kellett. Biztosan tudtad, hogy barátokra vágyom, erre elüldözted a legelső ismerősömet, akivel idebent találkoztam, majd még képes voltál vissza is jönni, hogy újra röhögj rajtam. Én nem nagyon szoktam olyat írni, hogy valakit gyűlölök, vagy valaki menthetetlen, mert Kayaba biztosan még téged is meg tudna változtatni, de ha esetleg visszatérsz, akkor inkább ne kerül a szemem elé.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Cearso Pént. Nov. 20 2015, 08:45

Asu
Köztünk egy fura kapocs van.
Van egy fura érzésem mindig, mikor találkozunk. És ez az érzés mindig arra késztet, hogy kétszer is gondoljam át, mit mondok előtted. (Pedig elhiheted, máskor ami a szívemen, az a számon. Talán még emlékszel az első találkozásunkra)
A leginkább az jellemzi a mi ismeretségünket, amit valamikor régen, egy film végén hallottam: az ősellenségemből lett a legjobb barátom. Mondjuk az is igaz, hogy te nem vagy az ősellenségem, de néhány ember kivételével te voltál az aki szúrta a szemem valamiért. Hiába próbálok úgy viselkedni, hogy minél kevesebb ember érezze ezt velem kapcsolatban.
Ha valaki rád nézz, két dolog tűnhet fel neki azonnal. Az egyik az indikátorod (erről még írok késöbb), a másik az hogy mennyire csicsásan öltözködöl. És a legtöbben észre se veszik, hogy te is egy érző ember vagy.
Nem sok ember van Aincradban, akiért tűzbe tenném akármelyik kezem. Érted akár mind a kettőt, ha esetleg úgy alakul a dolog.
Soha nem kérdeztem rá az indikátorod színére. Amikor lett volna jelentösége, akkor nem volt rá alkalmam. Mire meg lett volna alkalmam, addigra már túljutottunk azon a ponton, hogy értelme lenne.
Szándékos volt? Esetleg véletlen? Vagy jogos önvédelem? Szeretek ezen morfondirozni.
Nem kérdezek rá, mert ha tudnám az okát, biztos hogy másképp néznék rád. Valljuk be őszintén, ezt egyikünk se akarja, és így legalább megmarad a rejtély a kapcsolatunkban.
Ölel barátod:
Cear

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:02

Kedves Gunji és Abe!

Be kell valjam őszintén, hogy rátok nem sokat gondoltam. Talán ez azért lehet, mert keveset találkoztunk, és igazából fogalmam sincs, hogy ti miért tűntetek el. Úgy tudom, hogy még Peterrel is beszéltetek a céhcsatlakozós bigyuszról, és akkor egyszer csak semmi. Akkor úgy gondoltam, hogy nem kérdezősködöm, hiszen ha a céhvezér tudna valamit, akkor elmondaná. Az is lehet, hogy az a gond, hogy ugye nálatok a pet egy jeti, a jetik meg olyan emberszerűek. Valahogy az emberszerű petek nem fognak meg annyira, mint a nem emberszerű petek. Most, ha Mesterke látná a levelemet, akkor tuti megsértődne, bár nem tudom, hogy azért-e, mert őt az emberekkel azonosítom, vagy azért, mert petnek, vagy azért, mert nem fog meg annyira. Persze mondjuk nem teljesen igaz, amit írtam, mert a jetibőr páncélomról mindig Abe jut eszembe, róla meg a történelem órák. Azt már nem tudom, hogy pontosan miért, de így van. Nagyon rossz érzés, hogy kezdem elfelejteni az embereket, akiket már nagyon régen láttam. Most, hogy Timivel sorra vesszük a neveket, még az is lehet, hogy kihagyok pár emberkét, akinek még a nevéről sem ugrik be semmi, vagy az sem, hogy ismertem. Persze te nagyon magas vagy, és az még külön vicces is volt, hogy egy jetinél voltál magasabb, pedig ő ugye egy jeti. Igen, azt hiszem rólatok mindig a viccesség fog beugrani. Nem mondom, hogy ezentúl többet fogok rátok gondolni, mert elég szomorú dolog azokra gondolni, akikkel már nem talizhatok, de azért jó, hogy valaki szervezett egy ilyen flakonos dolgot.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:17

Drága Kedves Kazuchi!

Te voltál az, aki észrevetetted velem, hogy nem csak nekem lehetnek nagy titkaim. Te voltál az, aki megmutatta, hogy hogyan kell közeledni a vörikhez, és azt hiszem, hogy még az Asuval való nagyon szoros barátságomat is nagy részben neked köszönhetem. Gondolkodtam azon, hogy úgy kellett volna csinálnom, mintha tényleg félelmetes lennél, mintha tényleg tartanom kellene tőled, de egyszerűen annyira cuki vagy, hogy képtelenség a közeledben megrettenni. Ezt a levelet úgyis csak te olvashatnád el, de te meg úgysem olvashatod el, mert láttuk kihúzva a nevedet a falon. Vagyis persze elolvashatod, mert a szellemek is tudnak olvasni, de az tuti, hogy nem mondhatod el senkinek, max a többi szellemnek, Anat meg szerintem úgyis látta rajtam, hogy milyen fiúk tetszenek... szóval te is. Azon is gondolkodtam, hogy az a buta maszk is csak azért van rajtad, mert egyébként nem lehetsz idősebb nálam, és nem akarod megmutatni senkinek a kisfiús kinézetedet. Legalább is a viselkedésed miatt gondoltam erre, ahogy állandóan durciztál meg ilyenek. Persze ettől még lehetsz nagyfiú is, mert mondjuk Alex is ilyen, de az mindegy. Szomorú, hogy senki nem gondol már rád, talán csak Szo, meg mi. Pont emiatt gondolom azt, hogy nem a rossz fiús imidzset kellett volna építgetned, hanem azt, amivel szívesen emlékeznek rád. Ezért próbálom most Tachit is erre felvilágosítani, és mondjuk jó lenne, ha itt lennél, és segítenél... de ez már más téma. A lényeg, hogy remélem, hogy odaát már megjött az eszed, és tudsz vidám dolgokat is csinálni. Persze tudom, hogy ha nem lettem volna ott azon a küldin, akkor azt is elbohóckodtad volna. Nem véletlenül szeretjük ugyanazokat a küldiket, meg ugye a madaras bigyód is azért van, mert a cuki állatokat is szereted, ahogyan én is. Mondjuk egy picike ari szürke kisegér jobban illett volna hozzád mint az a madár, de gondolom Kayaba ezzel akart segíteni neked, hogy adjon egy löketet a buta árnyas izédhez. Légy jó, és mosolyogj sokat!

Szeretettel: Shu


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:34

Kemi!

Na hát benned csalódtam, és nem kicsit, hanem nagyon is nagyon. Jó, persze nem voltál teljesen ismeretlen nekem, meg azóta azért megtanultam, hogy a fiúk olyanok, hogy bennük nem szabad úgy igazán megbízni, de te még úgy is képes voltál csalódtatni, hogy nem is bíztam meg benned annyira, de azért mégis. Na szóval! Elmondtam neked azt a macskás dolgot. Tudod, Enhi pasijáról. Te voltál az, akit beavattam ilyenekbe, mert ugye nem kellett attól félnem, hogy tovább adod Enhinek, mert azért annyi embert nem is ismersz, de azért még számomra is eléggé ismeretlen voltál ahhoz, hogy merjek neked erről beszélni, plusz én is neked ahhoz, hogy ne előítéletesen válaszolj, hanem tényleg úgy, ahogy gondolod. Az első találkozásunkkor is erről beszéltél, mármint a bizalomról, meg ilyesmiről. Sőt, még Timit is behülyítetted, bár az igaz, hogy ő is nagyon élvezte a játékot. Ezt soha nem ismerné be, de azért én megmondom, hogy tudd. Na erre mit csinálsz? Mit? Hát eltűnsz! Ott tartunk, hogy először elmondod, hogy mennyire fontos neked az a bosszús bigyusz, meg még sírsz is, amit azért egy fiútól ritkán látok, mármint, hogy akkora fiúktól, mint amekkora te vagy, mert szégyenlik... de azért ha ennyire fontos valami, vagy valaki, akkor nem szoktak az emberek csak úgy eltűnni. Ugye még meghalósat nem játszottál, szóval bejelölőztem ezt a palackot, és akkor elvileg majd villogni fog a térképeden, hogy ide kell jönni. Na ha már idáig eljöttél, és elolvastad az üzenetet, akkor szólok, hogy máshova is kell jönni, méghozzá hozzánk. Még Timi is vár a képid miatt, meg segíteni is segítenénk, ha fontos még egyáltalán neked ez az egész.

Várunk: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 18:51

Kemila!

Most írtam levelet Kemabatnak, és ő is Kemi, szóval te ezért nem lettél Kemi. Én elhiszem, hogy a felfedezősdi egy nagyon izgalmas dolog, meg azt is, hogy ha az embereket elragadja a hév, akkor elfeledkezik mindenről is mindenkiről, de ez azért mégis csak túlzás, nem gondolod? Persze gondoltam, hogy ez is be fog fuccsolni, mert senkinek nincs akkora kitartása az ilyen dolgokhoz, mint nekem, meg nem is hiszem, hogy bárkit is csak legalább fele annyira érdekelne Aincrad, mint engem, de pont ez volt a baj. Képes voltál velem elhitetni, hogy az az egyleted, vagy céhed vagy mifene tényleg működhet. Nem, nem tudtad elérni, hogy csalódjak a céhekben is, mert azt ugye Jun vezeti, meg azért az egészen más... bár most nagyon fura ez az egész. Saya azt hiszem egy picit jobban van, de azért még félek. Várjunk... ezt most miért veled beszélem meg? Mindegy, most már nem törlöm ki, legalább látod, hogy lenne pletykálni való, meg ilyenek, úgyhogy nyugodtan visszatérhetnél. Hogy van az, hogy te lettél volna a nagy felfedezgetős izé, és nagyjából egy csomó emberrel többet fedeztem fel, mint veled. Meg vannak azóta nyitva már a húszas szint felett is a dolgok, szóval oda is elnézhetnénk. Szerintem a kedvedért még olyan jégcsákányos bigyót is kipróbálnék. Igen, vannak havas meg jeges szintek is, és gondolj bele mekkora szenzáció lenne, ha találnánk egy újabb jégsárkányt, vagy mondjuk egy mamutot belefagyva a jégbe, vagy akár egy olyan motkányt. Sokszor láttam már, hogy Kayaba szereti a rajzfilmeket, úgyhogy biztos találnánk motkányt is. Csak azért mondom, hogy lásd, hogy miből maradsz ki csak azért, mert az ittlevés helyett eltűnőset játszol.

Üdvözlettel: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 19:04

Koshitsu Esutel!

Hát neked egy külön fejezetet nyitottam, új lappal, meg új mindennel. Azt már ugye tudjuk, hogy az íjászok zöld színűek, szóval te kapsz zöld papírt, meg zöld palackot is. Ez a leginkább olyan zöld, mint a Robin Hood. Na de nem azért kapod, mert olyan jó íjász lennél. Talán most Anat haragszik, mert úgy beszélek, hogy igazából nem is ismertelek, de én akkor sem értem ezt az egészet. Nagyon örülök annak, hogy Cearsohoz került az az íj, mert ő is nagyon de nagyon örül neki, de én a helyedben tuti Sayának adtam volna. Egyrészt már akkor is láthattad, hogy picikét letört szegényke, és tudtad nagyon jól, hogy felvidította volna egy ilyen nagy ajándék, másrészt azért mégis csak régebb óta volt céhtag, meg gondolom a barátod is... bár fogalmam sincs, hogy mennyire voltál barátja ott az embereknek, mert Jun például állandóan kajtat Anat után, meg Anatot mindenki emlegeti, de téged meg Ravent senki. Jó, tudom, hogy ha ezt megmutatod Anatnak, akkor nagyon mérges lesz, mert én vagyok aki hű de bomlasztok, de ezt egyrészt neked írom, nem közszemlére, másrészt meg most is nagyon sokat dolgozunk Junnal a céhösszetartáson, és szerintem igazán jól megy. Én ezen kívül egyébként nem haragszom rád, csak tényleg sajnálom, hogy nem tudtuk jobban megismerni egymást, mert neked is el kellett tűnnöd. Elvileg nagyon jóban voltatok Ravval, és egyszerre is tűntetek el. Talán emögött nincs semmi, de tudom, hogy Ravot valaki üldözte, és nem érezte már biztonságban magát. Annak azért örülök, hogy ott, ahol most van már biztonságban lehet, és remélem, hogy te is ott vagy.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 03 2015, 19:27

Kurokoto és Kagome!

Fogalmam sincs, hogy lehet-e egyszerre kettő embernek küldeni ilyen bigyuszkát, de abban teljesen biztos vagyok, hogy ha valakik, akkor ti azok vagytok, akik megtaláltátok egymást a túlvilágon. Nem, nem gondolok itt semmi szerelmes izére, annyira nem is ismerlek titeket, meg igazából egyáltalán nem is ismerlek titeket, de amennyire igen, abból egyetlen egy közös tulajdonságotok volt. Vagyis hát nem egy, de az összes más tulajdonságotok, meg amit csináltatok, meg ami miatt emlékszünk rátok, az onnan ered. Szóval úgy csinálom, hogy először bejelöltetem Kagomét, utána téged, Kurokoto, és majd ahogy veszi a rendszer, úgy lesz, és majd mutassátok meg egymásnak az üzenetet. De tényleg ám! És Sora, nem a cigidhez felhasználni a papírt! ˇ^ˇ Tuti, hogy a másvilágon is vannak rendes dohányboltok, ahogy itt is, ráadásul titeket már ki is szolgálnak. Szóval igen, az volt a közös tulajdonságotok, hogy az egyikőtök részeges volt, a másik meg bagós. Na de ezzel még nem lenne semmi gond... na jó, nem mondom, hogy nem ítélem el az ilyen embereket, mert soha nem értettem, hogy miért jó az nektek, hogy megbetegítitek magatokat, és tit tuti, hogy odakint is ilyenek voltatok, és az nem kifogás, hogy itt nem lesz tőle semmi bajotok, mert igenis lesz. Lehet, hogy mindketten teljesen normálisak lennétek, és az egyikőtök nem akarna bántani egy kislányt, aki csak segítene kivezetni őt az erdőből, hogy ne egyék meg a vadmalacok, a másik meg nem kínálgatná szörnyű büdös izékkel Timidust, amikor még a kávét sem engedem meg neki, mert fogalmam sincs, hogy mit kezdenék egy felpörgött Timivel. A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat, de lehetőleg izék nélkül. Legalább odaát.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:07

Kedves Morrigan!

Nem mertem még megkérdezni Asutól, hogy Daevával mi történt pontosan, de a kettőtök kapcsolatából simán kinézem, hogy ahogy lehetősége volt rá, otthagyott téged, és ő megmenekült, és visszatért az övéihez. Timidus talán haragudna egy ilyen petre, hiszen nem teljesítette a legfőbb feladatát, de én egyáltalán nem tudok rá haragudni, ahogyan rád sem. Azt hiszem Asunak igaza van abban, hogy valakiknek nem való ez a világ, és te is ilyen lehettél. Nem láttam rajtad, hogy állandóan szomorkodnál, vagy ilyesmi, de azért a viszálykodás és az elégedetlenkedés mindig ott volt a levegőben, amikor veled voltunk, és talán Asu is ezt érezhette meg. Tudod, utálom a kasztváltást, de talán neked jót tett volna, persze most simán mondhatod, hogy utólag mennyire könnyű nekem okosnak lenni, és igazad is van. Azt megígérem, hogy ha Daeva tényleg itt van valahol, ahogy gondolom, és találkozni fogok vele, akkor majd beszélek vele, vagy elszórakoztatom, vagy megvédem... meg ilyenek. Tudom, hogy olyan személyisége van, amivel könnyen kihúzza a gyufát másoknál, és nem mindenkinek van türelme ahhoz, hogy ezt megértse. Azt is tudom, hogy te is szeretted őt. Azt azért nem mondom, hogy nagyon próbálkoztál volna a jó kapcsolat kialakításában, de azért például segítséget mertél tőlünk kérni, ami egy felnőttnél hatalmas dolog. Simán lehettél volna jó idomár is, ha nem adod fel ilyen hamar, de én mondjuk árnyharcosnak sokkal inkább el tudtalak volna képzelni. Vicces volt figyelni a civakodásotokat, és hiányzik is. Timidussal nem tudunk így összekapni, mert csak elvicceljük az ilyeneket. Na jó, én viccelem el, de Timi meg se nem sértődős, se nem haragtartós.

Üdvözöl: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:20

Kedves Kyuushiro!

Hát fogalmam sincs, hogy Timi miért volt úgy bezsongva irántad. Teljesen az összes biztonságosságos izéjét felrúgta, és csak úgy odaröppent melléd, hogy ő most új ismit fog szerezni. Tudom én, hogy nekem próbálkozott akkor is, de hát az ilyesmi akkor még fura is volt, meg nem is. Azt viszont tudom, hogy jó hatással voltál rá, méghozzá nagyon jó hatással. Az, hogy nem ijedtél meg tőle, mint sokan, az meg főleg, hogy a segítségét kérted. Tudod, sokaknak nagyon nehéz lenne egy pet segítségét kérni. Talán nem hiszed, de tőled is tanultam dolgokat, pedig azért már akkor is jóval magasabban voltam nálad, ha pedig a szafarira gondolunk, akkor pláne. Persze az egóját nem kellett volna annyira magasba lökni. Emlékszel, hogy a legújabb tanítványaként mutatott be nekem? Ez azóta már Chizu agyára is ment, szóval ezt nem köszi. Azt viszont igen, hogy Timi miattad nagyon beszédes lett egy kis időre. Azóta persze megint hallgat, legalább is társaságban, de majd tuti megint változik ez is. Most tini, biztos az elzárkózós fázisában van. Nekem is volt ám ilyen, emlékszem. Meg arra is emlékszem, hogy melletted Timi olyan szavakat használt, mint például a szórakoztató. Akkor jöttem rá, hogy bármennyire is utálok versengeni, neki viszont ez kell. Az, hogy legyőzhessen másokat, és mindenki más fölött legyen. Nem mondom, hogy mára elértük ezt, de azért közel vagyunk. Meg egy fiú szájából különös volt a játszogatni szó is, és még mindig megnevettet, ha erre gondolok. Szóval rengeteget tanultam tőled, főleg Timiről, és tudod, nekem ő a legfontosabb, szóval nagyon hálás vagyok neked ezért.

Várunk vissza: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 04 2015, 07:37

Drága Zümi és Odin!

Igen, így foglak hívni, ez talán elég lesz ahhoz, hogy visszagyere hozzánk, legalább azért, hogy megsértődj. Kazuma után egy másik cuki fiú kapta meg a Parazitát. Jun már azzal is viccelődött, hogy igazából a Parazitába zúgtam bele, de ez egyáltalán nem is igaz. Először is kezdjük ott, hogy te nem is vagy vörös, Tahibanának pedig nincs is árnyharcos legije, de még csak nem is árnyharcos, szóval soha nem is lehet. Na meg te azért elég fura vagy, főleg Odinnal, de simán el tudtalak volna képzelni a céhben, hiszen például Sayával és Húgival biztosan nagyon jól kijöttetek volna. Többet nem mondok, mert ez igazából titkos, de így legalább ha meg akarjátok tudni, akkor elő kell dugnotok az orrotokat megint, legalább annyira, ameddig bemutatlak titeket egymásnak. Lehet, hogy most front van az olyan embereknek, akiknek kismanók laknak a fejében, mert Saya is nagyon visszavonult. Nem igazán tudom, de nem is ez a legfontosabb. A lényeg az, hogy ugye miután Artemis Cearsohoz került, elgondolkodtam azon, hogy nem lenne jó érzés szegény Parazitának, hogy ha már Kazuchi meghalt, és ugye társat cserélt, akkor most te szépen kirekeszted a társaságból. Én például össze szerettem volna ismerkedtetni őket Artemissel, de akár még azt is megkockáztattam volna, hogy Hinarit is megkérem erre. Én biztos vagyok abban, hogy az ő véleménye szerint a Katana a legkülönlegesebb legi, de azért a Parazita mégis csak menőbb. Remélem nem kell megint más karján látnom, és hamarosan előkerülsz. Bár mondjuk igazából nem zavarna, mert ha az új társával is találkozom, márpedig eddig mindig találkoztam, az egy újabb kedves fiú ismerős lesz. Az is lehet, hogy a parazita is ilyeneket keres? Ezt majd meg kéne beszélnünk.

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Üzenet a palackban Empty Re: [Event] Üzenet a palackban

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.