Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

4 posters

Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Okt. 29 2015, 20:41

Ujjamat finoman végighúzom a bökőm ívén, és elmerülve a gondolataim közt babrálom fegyverem. Régi szép emlékeket idézett fel ez a fegyver… megannyi csodálatos pillanat, amikor tövig nyomhattam valaki testébe. Ó milyen adrenalin adag voltak azok a pillanatok, amikor az ellenfelem pixeleiben fürödhettem… óóóó igen… Bár ennek a teljes mi voltját csak négyszer élhettem át, de még midig felizgat a pillanat, annak a gondolata, ahogy kivégeztem azt a négy férget. Sunyi mosoly terjed szét arcomon, és finoman végignyalom a fegyverem élét, és bár apró vörös csíkot hagy maga után, ez nem zaklatott. Szinte még éreztem rajta a gonoszság auráját, mely csak az érezhet, aki megölt már mást, méghozzá szánt szándékkal. Halkan kuncogva gondoltam arra, hogy lehet, megismételhetném a következő meccsemen. De ahogyan jött is a jókedvem, már el is alt, és elhúztam a számat, ahogy átgondoltam a dolgokat. Nem nyertem volna semmit azzal, ha megölöm az ellenfelem, csak néhány ellenséget. A mostani kihívottam egy zöldike, aki a sárkincás csajszi céhébe tartozik elvileg. Különösebben nem érdekelt emez, inkább amazról próbáltam valami hírfoszlányokat szerezni. Sok érdekes pletykát hallottam, már a sárkincás csajsziról, és hát végül is hírt kell szereznem róla, hisz végül is… ő a top 1 arénában. Minél többet megtudok róla, annál több dologgal húzhatok keresztbe neki. Már rég lemondtam, hogy „tisztességesen” érjem utol, így egyszerűen csak okot kell adnom neki valahogy arra, hogy kicsit szüneteltesse kicsit a dolgait. Természetesen ehhez egyelőre még nincs elegendő dolgom, se szintem, de ami késik, nem múlik nem igaz? Mindenesetre, megpróbálkozok azért egy-két burkolt kérdéssel majd kihúzni belőle valamit.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Shakan Vas. Nov. 08 2015, 17:01

Hol van a bátyus? Sad Azt mondta, hogyha bármikor látni szeretném, akkor csak keressem meg az arénában. Ahelyett persze, hogy vele találkoztam volna belefutottam egy fura lányba. Talán nem is az a helyes kefejezés, hogy belefutottam, hanme inkább mintha ő szándékosan engem keresett volna. Talán a bátyus küldte, mert ő pont nem tud itt lenni. De akkor biztos felismert volna, hisz a bátyus csak megmagyarázza a helyettesének, hogyan is nézek ki. Aztán amikor arra kerül a sor, hogy kihívjon, már szinte biztos vagyok, hogy nem a bátyus kérte meg erre. Ő csak tudja, hogy nem igazán tudok, és ezért nem is igazán szeretek küzdeni. Végül elfogadtam a kihívást, de csak azért, hátha így gyorsabban megy az idő, miközben a bátyusra várok.
-Én... Én nem vagyok jó harcos. Mért szeretnél küzdeni velem? Embarassed
Kérdeztem is rá, hiszen azért nem hiszem, hogy a küzdelem túl hosszú életű lesz, mert szinte semmit se értek az itteni harcokhoz. Azonban a válasz elmarad, mert a másik azonnal berohan az arénába, és így még meglepödni sincs elég időm. Ha egyszer most így állunk, akkor egyszer úgy fogunk állni. Majd egyszer úlni fogok, utána meg majd feküdni, főleg, amikor aludni térek. És akkor éjszaka álmodni is fogok. Ja... Hogy nagyon eltértem a tárgytól? Mért mi is a tárgy? Ja....
Szóval én is elindultam az aréna felé, hátha útközben valaki megmondja, hogy most mit is kéne csinálnom. Vagy legalább azt, hogy mi fán terem az aréna. Mondjuk ha fán terem, akkor biztos valami gyümölcs, és enni kell majd valamit... Evőbajnokság lesz? Vagy hasonló bármikor?

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Nov. 14 2015, 20:38

Bár nekem óráknak tűnő percek múlva az ellenfelem végül csak, hogy megérkezik. Nem voltam túlon túl lelkes, hisz mint nemrég elgondolkodtam, lehet rossz emberrel kezdtem ki? Tuti a sárkányos csajszinak a céhéből van? Hm… nem tudom.. nem is érdekel. Azért megszívathatom még nem igaz? De. Mindenesetre, amint megjött, csak biccentek felé egyet kurtán, és se szó se beszéd, intek neki, és az aréna bejárata felé mutatok, majd én is megindulok arrafelé, meg sem várva, hogy beérjen. Lehet bunkónak fog tartani… de úgyis meg fogja tanulni egy idő után, hogy engem nem nagyon szokott érdekelni, ha bunkónak tartanak. Természetesen, már előre dolgoztam, hisz nem akartam túlságosan elhúzni… jobban mondva elpocsékolni az időmet, így miközben vártam, szépen beállítottam a harcmezőt, hogy pont úgy nézzen ki, ahogy én szerettem volna, így ha megérkezik, nem lesz más választása, mint hogy belemenjen. Így hát, miután bementem el is rejtőztem. A harcmező leginkább egy pokolra emlékeztetet, vagy egy tűzhányó belsejének. Mindenhol lángok égtek, és egy-két helyen még láva is folyt. Természetesen… semelyik sem bocsájtott ki hőz, és nem is sebzett, ha belenyúlunk, szimpla animáció. Természetesen ezt a lány nem tudhatta, hisz a szoba hőmérsékletét kicsit felnyomtam, hogy úgy tűnjön, mintha ettől lenne meleg itt bent.  Végül egy nagyobb lángmezőbe bújtam, így a körülölelő lángok teljesen elfedtek engem szem elől. Bár az én látásomat is nagyban befolyásolta, azért a Látás jártasságomon nem fogott ki, így amint megpillantom, a lánykát támadok. A bökőmre természetesen megpróbálom aktiválni a mérgezős képimet, hogy ezzel is megnövelve a damagem, de figyelek, hogy meglepi támadásom után rögtön el is húzódjak a lánytól. A harc heve alig kezdődött el, de máris egyre jobb hangulatban vagyok.

Katha (Sebzés: 35, 105 CSP, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Katha
Katha
Shakan (Sebzés: 11, 60 CSP, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)

// 3x támadom Shakant (1. támadás Lopakodás bónusszal van ellátva (ha talál 11 sebzés bónusz)), képipróba (mérgezős //

105/32 CSP (-73)
65 HP, 50 P

Élet: 13
Fegyverkezelés : 57
Erő: 35
Kitartás: 21
Gyorsaság: 50
Speciális képesség: 26
Páncél: 50

Lopakodás: II
Látás: II
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 14 2015, 20:38

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4766609959_af0c0eb7c7_s A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4767249862_5877ffd2ef_s A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Nov. 14 2015, 20:38

éééés a 3 korona-koponya x'D
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 14 2015, 20:38

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4766597959_9de1fd561c_s A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4766591541_a6962e6ebb_s A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Cardinal Kedd Nov. 24 2015, 22:36

Osu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Katha jutalma 30 exp és 80 arany. Legkorábban 2016. január 14. után küzdhettek meg újra egymással.

Katha: +80 pont
Shakan: -20 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha Empty Re: A pajzs és a bökő, avagy Shakan vs Katha

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.