Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany legelők visszacsinálós küldetés

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Silica Hétf. Aug. 24 2015, 07:48

Joey?
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 24 2015, 15:07

- „hogy leszólóztam a küldetést, amik önök rinyáltak, hölgyeim” - gúnyoltam ki. - azt nem tudtad megtanulni, mi a különbség a lány és a fiú között, de pofázni s lekezelni a  másikat azt igen, hát gratulálok, hogy ennyi eszed volt csak! Majd én megnyomom akkor, ha ennyire gyáva vagy, hülyegyerek! - komolyan, látom ezen a nyomorékon, hogy lánynak néz, mert én nem akartam mindenki kárára elk**ni a küldetést, hogy aztán röhögjek rajtuk, mekkora lúzerek, ahogy ő teszi. Na de nem vagyok olyan hülye, hogy puszta kézzel nyomom meg, mint ez! Fogtam a kardomat, s a hegyével nyomtam meg.
- Maradj már csöndbe, most nyomtam meg, ráadásul itt lehet egy gyilkoló játékos, aki lehet most azt hallgatja, hogy merről jön az az idegesítő virnyákolás, amit a hangodnak nevezel! - szóltam rá, mikor megint pofázott. Komolyan, mit képzel magáról? Hogy mert apja-anjya dúsgazdagok, már azt hiszi, mindent szabad, mert úgyis azt nevelték belé, hogy a pénz a fán terem? Hmm, de jó lenne, ha tényleg a fán teremne, akkor nem lenne gazdasági válság… Vagy a hülye politikusok kivágnák az összeset maguknak. ._. Meg a segélyen élők, akiknek nem lenne az se elég, ha milliókat kapnának.
- Tényleg Chan, van látás jártasságod? Mert ha igen, légyszi nézz már körbe, hogy van-e valami változás! - mert én eddig nem érzek melegedést, hogy megnyomtam a gombot. Lehet, elromlott a hidegben? Vagy a hülyegyerek azt is szétba**ta, miközben megölte a fókakölyköt, amitől lesokkoltam, meg attól, hogy a Mesélő is az ő szintjén van intellektuálisan vagy hogyan mondják, s azért nem tettem semmit? De ha jön a miniboss, én odalököm „véletlen” a csávót, s „véletlen” ott hagyom, jobban jár vele a világ.
Rolling Eyes

_________________
Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Silica Hétf. Aug. 24 2015, 15:26

Nem kell sokat várnotok, a piros gomb világítani kezd, és először lassan, majd egyre rohamosabban kezd olvadozni a hó körülötte, előbukkannak először a hóvirágok, majd kisüt a napocska, a kabát pedig egyre melegebb lesz rajtatok... talán le kéne venni, mielőtt osztogatni kezdem a tűzsebzést. Twisted Evil Egy kis felvillanó panel jelzi a küldetés sikerességét, és mindannyian gazdagabbak lettetek egy élménnyel, és egy napocskás medállal emlék gyanánt.

Lehet írni a zárókört. :3
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 24 2015, 15:49

- ENNYI???? - döbbentem le, miközben a meleg miatt levettem már a kabátot s a kesztyűt. - EZÉRT KELLETT MEGÖLNI EGY FÓKAKÖLYKÖT??? Kayaba is hogy lehetett akkora barom, hogy ezt beengedte a játékba, mi?! Azt is vinné el a rézfa**ú bagoly el a radai rossebbe! - de komolyan, ki mondta Kayaba-nak, hogy alkalmazza azt a mesélőt, aki ezt kitalálta?! Legközelebb mi lesz, hóvirágot kell szedni, vagy melegfelvonulást rendezni?? Na mindegy, legalább a mező ismét járható… >.> Meg gazdagabbak lettünk egy medállal. Meg rengeteg a srác által elcseszett élménnyel… meg még sorolhatnám, de nem jut több az eszembe…
- Akkor én megyek… Jut eszembe Chan, majd szeretnék veled beszélni később, félig meddig a céhhel kapcsolatos! Sziasztok, s vigyázzatok magatokra! - s elteleportáltam haza, a boltomba.

Boltba történtek:
Ott nekidőltem egy kanapénak, s nézegettem a medált.
- Na mi van? - kérdezte Grifi. Éán meg szépen elmeséltem, hogy el lett cseszve a napom a hülye küldetés és a barom állat miatt.
- Paraszt! S ne nevezd baromnak, tudod, szegény állatnak mekkora sértés, hogy olyanokhoz hasonlítják?! - Jééé, Grifi megtanult viccelni! Very Happy Hát ez csoda, hova írjam! Very Happy Na jó, inkább nem írom sehova, mert úgy sem marad meg a következő takarítás után. >.> Vajon mennyit ér a medál? Áá, miért gondolkodok folyton a pénzen, jó lesz trófeának a falon! Még mindig jobb, mint az állatfejek, nem? Most hogy említem az állatfejet, lassan mennem kéne vadászni meg halászni, hogy jelvényt gyűjtsek be, s vegyek belőle cuccokat… na de hol? Majd később eldöntöm, megyek aludni, sziasztok! O/

_________________
Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 24 2015, 18:43

Hajjaj :3
Egy sóhaj, mikor Joey már gúnyolódó utánzásba is fog, de azért mindvégig a közelében maradok, amíg megnyomja a gombot. Persze azért Hikaru számára sem maradhat el a megszokott nyugodt mosoly.
-Elnézésedet kérem, de ha gondolod, van nálam némi fülpiszkáló. Én ugyanis meg sem szólaltam, szóval a rinyálás is elég nehéz lett volna számomra :3
~Na, alakulsz...~
-Mindenesetre nem csak a fóka expéjét legalább te szerezhetted meg, de szerintem most már visszamehetsz, valószínűleg még ott lesz az eszkimó a helyén :3
Egy picike utalás arra, miszerint hékás, némi illemet most már tényleg fel kéne venni, majd a továbbiakban nem szándékozom törődni az ilyesfajta megjegyzésekkel. A küldetésnek a jelek szerint vége, jóllakott a kecske, megmaradt a káposzta, és ki tudja, hány ember örülhet annak, hogy ismét idejöhet melegedni. Van és lesz elég hideg szint szerintem még a játék történetében, nincs szükség többre, ezen kívül számomra is maradandó élményt nyújtott már ez az Arany Legelő ahhoz, hogy csak úgy veszni hagyjam.
Miután a kabát is lekerült, sokkalta kényelmesebb viseletbe, rejtett páncélban nyújtózkodom egy jó nagyot, élvezve a melegedő napsütést. Joey egész hamar le is szándékozik lépni, látszik rajta, ezért én sem húzom az idejét, valószínűleg a kardforgató társasága nem kedvez számára.
-Persze, bármikor. Meghívlak egy teára a könyvtárba :3 -kacsintok rá, miközben persze kíváncsivá is válok, hogy miről akarhat vajon beszélni O.o; Picit a félelem is belém markol, hogy talán ugyanazért, mint Desdemona... de azért remélem, nem Rolling Eyes
-Neked pedig... -Joey távozása után ideje Hikaru felé fordulni, még mielőtt ő is eltrappolna. -...további sok sikert. Vigyázz magadra :3
Egy integetés, majd dúdolgatva elindulunk állatkáimmal a város irányába. Nincs kedvem most kristálykodni, kiélvezem a jutalmat :3 A medál pedig majd szép dísz lesz valahol valamelyik falon :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Hikaru Kedd Aug. 25 2015, 21:20

- Hány éves vagy, öt?- az IQ-ja egészen biztos nem magasabb, de ezen a szinten utoljára oviban voltam, és a húgom csinálta ezt még néha, bár azóta biztos kinőtte ő is. És ami azt illeti, tényleg nem olyan, mint egy lány, a lányoknak azért vannak pozitív tulajdonságai. Ez itt gyáva, buta meg még arrogáns is, ugyanakkor elég rondának tűnik. A másik sem hiszem, hogy lány, nagyon lúzernek kell lenni, hogy valakinek két éves kor felett bejöjjenek a macskafülű emberek. Nem is válaszolok a nyávogására.
- Megállapítás: én vagyok az a ********* gyilkoló játékos, húszsák. És tisztán hallom a havibajos vernyákolásod, meg látom a neved meg a képed is. Szóval a jövőben ne nagyon menj sehová sötétedés után.- még kacsintok is, de nem tervezem a valóságban arra áldozni az időm, hogy kinyírjam. Nincs belőle haszon, pár tampon lehet a loot. Jó, ha találkozunk egyszer véletlen, kinyírom, de szerintem ezt a killt bőven belopják előlem addigra.
Leveszem a kabátot, amint kisüt a Nap, és eldobom egy laza félkezes mozdulattal, de azért úgy célozva, hogy a szőke pincsire zuhogjon. Nem találom el, úgyhogy csak a lábához esik, de ezen már nem húzom fel magam. Tudom, én vagyok az érettebb úgyis. Bár ennél a gyökérnél még a márciusban szüretelt szőlő is érettebb.
- Jaj, ne picsogj már, mert tényleg kinyírlak! Két gombnyomással szül másikat, ha akar.- itt semmi nem valóság. Vannak minibossok, petek, npc-k és ellenségek, tökmindegy, melyik hogy néz ki. Ki kell nyírni mindent, ami ad valami lootot, ezek úgysem élnek. Úgysem tud kimerülni a világ, szinte minden respawnol pár dolgon kívül.
- Amúgy ti öltétek meg. Ha kinyírhatom az eszkimót, még mindig élne.- figyelem, ahogy a hülyegyerek elteleportál, simán egyedül hagyja velem a másik csajt, vagy macskát, vagy tudja a halál, mijét. Semmi nem akadályozna most meg benne, hogy kinyírjam, és el is gondolkozok rajta, hogy ez egy szép üzenet lehetne neki, de végül elteszem a kardom. - Oké.- nem tudom, hoyg ez a vigyázz magadra fenyegetés-e, de a semmi közepén egy vörös játékost fenyegetni elég butaság. Kisanyámnak sem jósolok hosszú életet.
Bár kétlem, hogy ott lenne még az eszkimó, azért egy gyors sprintet levágok abba az irányba, amerről jöttünk, ha ott van, kilootolom. De ha a küldetés kész, akkor nem látom okát, miért lenne ott. Elment már biztosan, de egy futást megér, ha ott van, két kardvágásból gazdag is lehetek. Simán lehet ott hidden gold a kreatívaknak, sok játékban láttam már olyat, hogy megjutalmazzák, aki tud mögé nézni a dolgoknak, nem csak azt lesi, amit mutatni akarnak neki. Utána elteleportálok a Liberators székházba.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Silica Kedd Aug. 25 2015, 21:27

A küldetést sikeresen befejeztétek!

Extra loot nincs, jutalmatok a szint visszahódítása, amit egy kis tábla jelez a kapunál.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Arany legelők visszacsinálós küldetés - Page 2 Empty Re: Arany legelők visszacsinálós küldetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.