Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shuu, Timi meg Asu

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 14 2015, 17:41

Rengeteg a fejlemény, az utóbbi időben még sem foglalkoztam nagyon azzal, hgyan tovább. Megnyílt egy új szint, ennek ellenére be se tettem oda a lábam, sőt, még csak üzenetet sem küldtem az új parancsnoknak, az új bossal kapcsolatban. Mert ennyire nem tud érdekelni. Akárki is vezeti a bosst.
Való igaz, nem teljesítettem túl jól, köszönhetően a rengeteg szájtépésnek, na meg annak, hogy éjfélkor kellett összegyűlnünk. Mire hazaértem, első dolgom volt bedőlni az ágyba a hosszú nap után, és ha csak arra a napra gondolok, újra és újra ehhez lenne kedvem. Az összedőlt, mesteri terv... A rengeteg vita a frontosok között... meg az, ami köztem és Malcolm között történt...
Azonban nem folytathattam tovább ezt. Muszáj kibeszélnem magamból a történteket - valakinek, akiben megbízhatok, és biztosan nem kotyogja ki a dolgokat a frontosoknak, és főleg nem Szophienak. Utálom azt a nézését, amikor Hinari szoknyája mögé bújt. Azok után, amit tett, még így pátyolgatják?
Úgyhogy aztán reppen az üzenet Shuunak... Rövid, lényegretörő. Első szint, az erdő széle, holnapi nap, hozok sütit, meg még valamit. Kell ennél több? Persze, még több süti. Very Happy
A sütik armadájáról így aztán már csak másnap gondoskodok, igaz, mostanában nem a főzést gyakoroltam. Elégedett vagyok vele azon a szinten, amin van. Mindezek mellé, miután elpakolom őket az inventorymba, csinos kis terítékkel együtt, még valamit becsúsztattam közéjük, mert pont nincs belőle igazán hasznom. Talán Shuunak jobban kell, mint nekem. Szívesen megválok tőle. Másnap így a megadott időpontra érkezem meg az erdő szélére, jó rálátással az útra, ami összeköti a Kezdetek Városát Tolbanával.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 14 2015, 17:55

-Süti.
-Vajon mi lehet az a még valami?
-De süti.
-Talán Anthonyról szeretne beszélni. Biztosan ő sem látta már egy ideje.
-Sűűűűűűűűűűűűűűűti.
-Szerinted nem mondta el neki Anthony, hogy mi történt? Csak úgy eltűnt a semmibe?
-Teljesen logikus lépés volt a részéről.
-Most mi van? Mégsem a süti a legfontosabb?
-De igen.
-Nem értelek… Junból még kinézem, hogy a süti köti le a figyelmét, de te nem vagy ennyire édesszájú.
-Nem is vagyok, de ha a sütire figyelsz, akkor talán nem kezdesz el megint olyan dolgokon agyalni, amit úgysem találhatsz ki, és amivel megint csak feleslegesen felidegesíted magadat.
-Mondtam már, hogy nem ideges voltam, csak kicsit izgultam… az nem ugyanaz…
-Nincs rád jó hatással az ilyen izgalmi állapot, szóval süti.
-Te… kitől tanultad ezt?
-Juntól, természetesen.
-Oké, akkor már mindent értek. De ha te juntól tanulsz, akkor én is tőle fogok tanulni. Remélem Asuu nem érti majd félre.

Ezzel be is libbent a szobába, és elkezdett készülődni.
-A meghívás holnapra szólt.
-Oh… tényleg… de akkor mit sütizel itt nekem?
-Van bármi esélyem arra, hogy holnapig ne azzal töltsd az idődet, hogy a még valamin gondolkodsz?
-Igen. Gyere, és süss velem sütit!

A sárkány félredöntötte a bal fülét, majd elindult a lány után, le a lépcsőn, a konyhába.
-Nem akarod neki megírni, hogy megyünk?
-Oh… tényleg! Mire mennék én nélküled Timidus?!
-A negyedik napon meghaltál volna.
-Csak a negyediken? Az elég szép teljesítmény.
-Négy napig nem találkoztál senkivel.
-Oké-oké…

Szóval így esett meg, hogy a megbeszélt időpontra ők is két tál sütiel, és egy pár plüssel állítottak be, egy nagy rózsaszín elefánt, és egy lila gepárd személyében, akiket szépen leültettek Asuuval szemben, majd mindketten meghajoltak.
-Itt is vagyunk!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 14 2015, 18:16

Már messzirő kiszúrni azt a két, nagy, mozgó, színes foltot, ami legnagyobb döbbenetemre épp felém tart. Nem igazán tudom mire vélni, úgyhogy várakozás közben továbbra is a fának dőlök, hogy megvárjam, míg ideérnek. Az pedig van még némi idő. Aztán ahogyan közelebb és közelebb érnek, már kezdem kivenni a tárgyakat, hogy pontosan mik is azok. Egy hatalmas, rózsaszín elefánt, meg egy nagy, lila gepárd. o.o De vajon miért hoznak ők ilyeneket az erdőbe? o.o
- Nem féltek, hogy koszos lesz? o.o – ja, tényleg, itt másképp működik a kosz. De azért akkor is. o.o Szólítom meg őket ekképpen, amikor hallótávolságon belülre érkeznek.
Elrugaszkodom a fától, majd letérdelek a fűbe, így a plüssökkel, a sárkánnyal, meg Shuuval egy kört alkotunk. Egy szééééép, színes kört. Shuu-chan az égszínkék hajával, Timidus a világoskék pikkelyeivel, én a rózsaszín loboncommal, és a két plüssállat. Igen, szép színesek vagyunk.
- Na mindegy. Legalább szép színesek vagyunk. ^^ Színskálát is csinálhatnánk. Csak barna ne legyen benne, mert azt a színt nem szeretem, hacsak nem egy fán van. Depressziós leszek tőle. A szürke meg a fekete meg aztán.... brrrr :S – látszólag kiráz a hideg a gondolatra, de tényleg nem tartozik a kedvenc színeim közé. Kivéve, ha egy sikkes ruháról van szó, de nagyon kevés az olyan alkalom, amikor ilyet felvehetek a SAO-ba. Egyszer találtam ugyan egy női páncél modellt, aminek a statjai is jók voltak, és már majdnem stílusos is, de nem tudom elképzelni, hogy lenne képes védeni a testemet, annyi bőrt mutatna.
- Képzeljétek, megnyitottuk a szintet. ^^” Bár már biztos tudtok róla. Azt is tudjátok, mi volt a bosson? – inventorymat egyelőre nem nyitom meg, pedig szinte ipari mennyiségű daifukut csináltam, kihasználva az eper szezont. Amióta többet foglalkozok az ügyes-bajos dolgaimmal, a bossok hajkurálása helyett, több időm van ilyenekre, és a fiss gyümölcsnek pedig nem lehet ellenállni. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 14 2015, 18:30

Na ez is egy szép kezdő mondat volt Asuu részéről. Oké, ismerték már egymást annyira, hogy a köszöngetést elhagyhassák… vagyis… oké, mindegy, Shu nem nagyon foglalkozott ezzel, inkább Timidusnak szúrt szemet az illetlenség, hiszen az idomár azt tanította neki, hogy nem köszönni illetlenség, tehát most Asuu illetlenül viselkedett velük szemben… de hát ha Shu nem akarja megtorolni ezt a galádságot, akkor őt sem fogja érdekelni. Shu viszont egy értetlen pillantást azért küldött a harcos felé. Talán ő is olyan felnőtt lenne, aki még nem szokta meg ezt a világot? Eddig nem tűnt igazán olyannak… akkor talán csak nyelvbotlás. De mi van, ha nem?
-Koszos? Nem lesz koszos. Tudod, itt ha koszosak is lesznek a dolgok, se perc alatt megjavulnak. Persze arra vigyázni kell, hogy ne szakadjanak el, mert vannak olyan játékok, amik azonnal elpixeleződnek, ha kicsit eltörnek, vagy elszakadnak, de mivel a játékboltban nem mondták meg, hogy ők milyenek, és címkéje sincs, így inkább vigyázunk rájuk.
Asuuval ellentétben Shu kipakolta az általuk (Timidus is segített, és bár ő nem használhatta a rendszer sütést segítő eszközeit, Shu mindig elintézte, hogy segíthessen) készített süteményeket a kör közepére. Volt csokis süti, meg vaníliás süti, meg kókuszos süti.
-Háááát… amikor Junnal először találkoztunk, akkor teapartyt tartott a céhház kertjében plüssökkel, és csodaországban jártunk. Fogalmam sincs, hogy mi az a még valami, amit mondtál, de az már biztos, hogy a bosson történt valami, ami nem jó, és most el fogod mesélni. Az ilyet pedig sokkal könnyebb plüssök, süti és forrócsoki társaságában. Vagy ha hideget kérsz, akkor van jegeskávé is. Melyikből tölthetek?
És igen, előkerült a teríték is… tessék-lássék, mehet a sztorizgatás…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 14 2015, 18:48

Valóban illetlenség, ez az én fejemben is megfordult, a színkavalkád miatti döbbenetemben viszont teljesen megfeledkeztem róla. Utólag meg már kínos lenne beszúrni egy köszönést. Mert az úgy már olyan fura.
- Igen, már eszembe jutott nekem is. Amennyit képes vagyok megtenni a kozmetikumokért, már megtanulhattam volna. – de valamiért még sem tettem. Ellenben egy másik dolog, amiből már biztosan tanultam.
- Ööö... jól felkészültetek. Valami baj van? Depisnek nézek ki? o.o Pedig a pszichomókus sem mondta, hogy az lennék. Van ilyen a SAO-ban, és elmentem hozzá. De az most mindegy. – legyintek egyet erre, különben sem értek egyet azzal, amiket leírt nekem arra a kis fecnire. Gyakorlatilag azt írta, hogy élvhajhász vagyok, és egoista, de ez persze nem is igaz. Mégis mit tudhat rólam?
- A jegeskávé jó lesz. És ha van hallgatózásotok, akkor én is így teszek. Csodaország? Mint az Alice-ban? Emlékszem a Disney mesére, a könyvet is olvastam, de igazából semmit sem értettem belőle. – ezúttal megnyitom a panelemet, hogy a hallgatózásomat beállítsam aktívra. Nem szeretném, hogy illetlen emberek tudtára kerüljön mindaz, amit meg akarok osztani a tollas sárkánnyal, és az idomárral. Ez csak rám, meg rájuk tartozik. Ezután előveszem a sütit, amin délelőtt dolgoztam. A rendszer miatt persze ez sokkal kevesebb idő, mint amilyen a való életben lenne, de az eprek leszedése mellett, és a nagy mennyiség miatt így is ráment másfél órám. A végeredményért viszont azt hiszem, megérte. Igaz, nem lett mindegyik pontosan ugyanolyan, főleg méretben, de legalább biztosan mind finom. Megvárom, míg Shuu tölt a jeges kávéból, azt amúgy is szeretem, főleg a Starbucksban, és kirakom a sütiket a földre. Bár lepedőt nem hoztam, de annyi baj legyen.
- Igen... a veszekedésen ott voltatok ti is. Tudjátok, az azelőttin is volt vita, de a mostani, hát nem tudom, hogy vagytok vele. De én eléggé kikészültem. – veszek egyet egy csokis finomságból, ami elég csábítóan pislogott rám. Gyorsan bekapok egy falatot, és utána folytatom.
- Szóval, arról nem biztos, hogy tudtok, mi volt előtte. Engem ugyanis meglátogatott Szophie, és azok alapján, amit mondott, mindenki mást is. Én pedig elhittem, hogy jó az, amit csinál, és hogy sikerül elérnie, hogy ne legyenek viták. De valójában mindenkit csak játékszernek használt. – ez abban a pillanatban volt tiszta, amikor megláttam, hogyan nyalizik tovább a többi frontosnak. Picit most is ideges leszek a gondolatától, ettől pedig furcsa módon az arcom vörösödik el. Meg talán kicsit magasabb a hangszínem is.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 14 2015, 19:02

-Ne aggódj, nem rosszból mondtam, csak meglepődtem, és majd idővel úgyis megszokod ezt is, mint minden mást. Időnk pedig van, méghozzá rengeteg időnk. Ma nincs semmi dolgom, szóval dumcsizhatunk egész nap… vagyis a napnak abban a részében, ami még maradt, egészen tízig, mert akkor Timi elküld aludni.
Tette még hozzá gyorsan a kiigazítást, nehogy a barátja azt higgye, hogy megpróbálja ellógni a szabályokat, amikor nem is. A pszichomókus megemlítésénél látszott, hogy elhúzta a száját. Túl sokat látott már belőlük, ráadásul mind ugyanazt mondta, amit már ő is tudott, és még sakkozni sem tudtak. Vagy legalább is akkor azt hitte, de most, hogy már rájött, hogy csak elverették magukat, hogy ezzel okozzanak neki sikerélményt, ami mellesleg nem sikerült, csak még szánalmasabbnak gondolta őket. Látszott rajtuk végig, hogy nem is ő érdekli őket, csak le kell tudni gyorsan azt a negyvenöt percet, amíg ő volt a soron, és valamit firkantani a papírra. Ennyi.
-Nem, nem nézel ki depisnek, de ha valami jó dolog történt volna, azt tuti elmondtad volna már, azzal fogadtál volna minket, és nem ilyen rejtélyeskedő módon.
És már töltötte is a jegeskávét, még a jég is megvolt hozzá, hála az aincradi termosz szerűségnek. A Csodaországra és Alice-ra csak bólintott. Ő utánaolvasott, és tudta, hogy az egész csak egy Bad trip volt, de most nem az irodalomóra volt a lényeg, meg mesék terén amúgy is a Dzsungel könyvét szedte volna elő… de ez most mindegy. Ő is vett a sütiből, Timi is, majd úgy hallgatták végig az egészet.
-Hát… oké, engem meglepett... de tényleg felkeresett minket is, és azt mondta, hogy segíteni akar... ugyanazt, mint neked, ezek szerint... és én is dühös vagyok Szophiera… de Timi szerint ez tudható volt, és visszagondolva Szophie megmondta, hogy irányítani akar. Nekünk elmesélte, hogy a kinti világban is valami vállalatot vezetett. Játékgyárat. Tudod, mint a Mikulás. De… pontosan mi történt?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 14 2015, 19:20

Hát igen, a pszichológusok egy része sajnos tényleg ilyen. És van a másik fajtája, aki saját önigazolását keresi azáltal, hogy eltiporja a páciensek egóját. Olyanokét, akik különböző problémákkal fordultak hozzá, ő viszont mégis ugyanazzal a módszerrel kezeli őket, ahogyan a hernyósokat. Ez pedig rossz, nagyon rossz. Bár az, akinél én voltam itt, Aincradban, legalább nem volt ilyen. De akkor sem hiszem, hogy ilyen következtetéseket vonhatott le csak azért, mert megnéztem néhány pacát meg fényképet.
- Igen, azt mindjárt gondoltam, hogy titeket is keresett. – nem meglepő, ahogyan az sem, hogy kiderült, ő a való életben is valami vezető. Bár ilyen fiatalon ez alig hihető, még ha egy játékgyárról is van szó. Furák ezek az európaiak. Annyit pont megtudok, amennyire szükségem van ezáltal.
- Hát, Szophie az emberek életével játszott, az történt. – belekortyolok a jeges kávéba. Hidegen sokkal jobban kiérezni a kávé keserű ízét. Én legalábbis nagyon szeretem.
- Az volt a probléma, hogy ennek a bossnak a titka a pontosság volt. Most hosszú lenne elmagyarázni, még ha időnk van is, meg nem is igazán értem. De a lényeg, hogy egy bizonyos sorrendet tartani kellett volna egy cselekedetben, mert ha nem tesszük, akkor vége. Szophie pedig nem adott senkinek semmi információt, hanem úgy gondolta, majd kitaláljuk magunktól. Persze majdnem mindenki ki is esett emiatt. Sorra sem kerültem, mire kiburkoltam. – jó, ez így elmondva nem nagy dolog, de akkor és ott ez tényleg nagyon rossz volt. Nem beszélve arról, ami ezek után történt.
- Nem sokkal később kaptam egy üzenetet Yuichitől, hogy éjfélkor nekiugrunk megint, és hogy ezúttal ő fog szervezni. Én elmentem ugye. És tudod, mit láttam? Hogy mindenki úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna. Szophie pedig csak vigyorgott önelégülten, és Hinarit ölelgette... pedig ugyanolyan gyilkos, mint én. – felháborítónak tartom, ami történt. Mert az, és kész. Megint elfog az ideg a gondolatra. Csak két bossra mentem el, bár háromra is, ha a próbálkozásokat külön számítjuk. De teljesen kikészített. Csak a csodakencéimnek köszönhető, meg talán a SAO rendszerének, hogy nem látszik nyúzottnak a bőröm.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 14 2015, 19:35

Shu mosolyában, amit a jó megfigyelő észrevehetett a szája szegleténél talán egy aprócska, gonosz kis önelégültség is észrevehető volt, és ha valaki rákérdez, nem is tagadta volna. Azonban arcának többi része sajnálkozást és lemondást mutatott, és ezek az érzések is kavarogtak benne. Persze még rengeteg más is, amit hirtelen nem is tudott, hogy hogyan fogalmazzon meg, de szerencsére egyrészt Asuu leírta helyette a történtek magyarázatát, plusz ő már ezt tudta. El is mondta Asuunak, de a harcos a saját szemével akarta megtapasztalni, és sikerült is neki.
-Hát… most nem akarom ezt mondani, de én megmondtam. Szophie simán belökte a Boss termébe Anthonyt, azt sem tudta, hogy van-e nála Burok, és teljes szívnyugodalommal a halálba küldte volna. Akármit is mondanak, nekik nem számít más, csak a Boss, mert abból nyerik a dicsőségüket, meg ugye az ingyen pontokat. Mondtam, hogy ezért voltak veled is kedvesek. Erős harcos vagy, hasznot tudtak belőled húzni. Ilyenkor nem érdekli őket, hogy gyilkos vagy, és az sem érdekli őket, hogy Szophie gyilkos, vagy Ren egy hazug, önző disznó. Amíg tudják etetni az embereket azzal, hogy értük és a kijutásért küzdenek, addig minden rendben van.
Itt viszont már teljesen láthatóvá tette az elégedett mosolyát.
-De szerencsére egyre többen látják meg, hogy kik is valójában ők. Persze… mondjuk szegény Miri, aki tényleg a kijutásért küzd, és tényleg aggódik… vagy Chan, vagy Saya, aki szerintem nem is érti ezt az egészet… de majd ők is rájönnek. A taktikához meg nem értek, így sem, hogy elmagyaráztad, de ugye mivel legyőztétek, megvan már a könyvben, és Timi el is olvasta. De… ami viszont fontos… illetve nem tudom. Nem sokan maradtak már a frontosoknak. Chan és Enhi is elkezdte felfedezni az igazságot, és nem csak azért, mert elbeszélgettem velük… Yuichi kitart Hinari mellett, szerintem ők együtt is járnak, ami ugye Alex miatt elég szomorú… vagy Hinari becsapja Yuit is, de szerintem Hinarit is megfenyegette valaki… nem tudom… olyan fura dolgok történnek, hogy én már nem is értem ezt az egészet…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 14 2015, 20:01

Számítottam az “ugye megmondtam” mondatra, de akárki akármit mond, a tapasztalat szerves része a tanulásnak. Nekem kellett látnom, mi folyik bosson, és miért nem haladunk, nem elég hallomásból szerezni az információkat. Az nem képez ugyanolyan értékű tudást.
- Mondtam már, hogy akkor is látnom kell, ha igazad van. És igazad van. A frontosok csak néhány buta pontért meg dicsőségért csinálják azt, amit, és egyáltalán nem akarják kijuttatni az embereket. Azt csak úgy mondják, hogy jó színben tüntessék fel magukat. Mint amikor ambíciózusnak nevezik azt, aki eltapos másokat, vagy alulmotiváltnak a lustákat. – ez a három éves raboskodás csakis annak köszönhető, hogy olyanokat engednek a bosstermek közelébe, mint amilyen Szophie. Yuichi és Hinari pedig tényleg jó vezetők, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy csak a magas szintem miatt voltak kedvesek velem.
- Igen... világos volt, hogy csak azért kedvesek, mert sok pontom van az erőmön. Abban a pillanatban, hogy Anthonyt beküldték egyedül. Rajtam és RenAi-on kívül pedig senki nem akart segíteni neki. Mesélte, hogy találkoztatok amúgy. – na de én mikor fogok vele találkozni? Egy dolog, hogy kicsit el kellett zárkóznom a világi dolgoktól, de a hirtelen eltűnése még nekem is feltűnt. Sőt, főleg nekem.
- Eredetileg nem is akartam elmenni a második próbára... de tudod, olyan szép levelet kaptam... És tényleg elhittem, hogy... Aztán pedig kiderült, hogy nem is vagyok hasznos, mert nem az erő miatt kap nagyobb sebzést a boss... De azt hiszem, ez már mindegy. Többet nem megyek, és remélem, Enhinek, Channak, meg a többieknek is felnyílik a szeme végre. – veszek egyet abból a sütiből is, amit én csináltam. A megfelelő babot még itt, Aincradban is nehéz volt megszerezni, de amikor végre rátaláltam félkész állapotban, még a megfelelő színt is kiválaszthattam. Azt hiszem, elégedett lehetek vele. :3
- Hmm... nyem if rossz a füti. – csámcsogom el, a süti ugyanis egy nagyon picit ragadós. Leöblítem utána még néhány korty jeges kávéval, miközben hallgatom, hogy Yuichi és Hinari talán együtt lehetnek.
- Na ne... De azt hittem, Yuichinek van már barátnője. Láttam is, valami kicsit visszahúzódó csaj, a nevét sajnos nem tudom, de biztos, hogy együtt voltak. – kezd egyre kuszább lenni. Mondjuk így, hogy mondja, el tudom képzelni őket együtt. Valahogy összeillenének. De tényleg.
- Bár most, hogy mondod... tényleg elég jóban vannak. Nem csoda mondjuk... imádják kihasználni az embereket. Aztán pedig szegény RenAit hibáztatta mindenki azért, mert az első próbán kiestünk. Jó, figyelmetlen volt, de abban a káoszban ezt nem csodálom. Szóval azt hiszem, itt befejeztem a bossolást, mert csak magamnak ártok vele. Sosem jutunk ki innen, és kész. – tényleg, itt ragadunk, örökké. Amíg van burok, úgy sem tudnak kiesni a játékból azok, akik ezt teszik velünk.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 14 2015, 20:17

-…vagy engem depressziósnak, meg zárkózottnak, meg…
Dünnyögte magában, majd egy utálom a dilidokikat zárómondattal gyorsan be is csukta az eszmefuttatást. Most nem is akart erről beszélni, meg amúgy is, a kinti világ már nagyon messze került tőle, és most még valaki ismerte el végre, hogy elérhetetlen távolságba is, hála Kayabának, na meg nem utolsósorban a kedves frontharcosoknak, akik önös érdekeik miatt sorra bénázzák el a bossokat.
-De… igazából még Enhi is küldött egy kis üzenetet, hogy jól van-e, csak ugye teljesen más a userneve, mint amit nekünk mondott… mármint az Anthony, szóval ezért nem tudtunk neki üzenni… de biztos vagyok benne, hogy Szophie, vagy Hinari, vagy Yuichi nem kért bocsánatot, és ha ugye Szophienál ez érthető is, azért a céhvezérnek illett volna a céhtagja miatt… de akkor ezek szerint megint elvan a rendfenntartó céh azzal, hogy egy gyilkos van a csapatukban. Nem mintha mást vártam volna. És… és azt nem mesélte, hogy visszazöldült az indikátora? Azóta mondjuk nem láttam, és a levelekre sem válaszol… Timivel azt okoskodtuk ki, hogy most, hogy végre nem bántja senki a piriség miatt, új életet kezdett valamelyik szinten, ahol nem ismerik. Miatta nem aggódok, mert olyan kis ártatlan… nem hiszem, hogy bajba keveredne.
Shu azért nem beszélt teli szájjal, szépen lenyelte a sütit, és utána válaszolt.
-Igen, nagyon finom. Ügyes vagy. És… Hinarinak is van barátja, de Yui tíz körmével védi azt a lányt, ráadásul a tarthatatlan hazugságait is… és lehet, hogy csak azért, mert a céhvezére… de egyik más céhtag sem tesz így, csak ő, meg ugye Alex, aki szintén szerelmes Hinariba… bár fogalmam sincs, hogy mit eszik rajta. RenAi pedig… igen, ő tipikusan olyan, ráadásul meg sem tudja védeni magát…
Itt egy nagyot sóhajtott, és elhatározta, hogy vele is beszélni fog. Lassan itt lesz az ideje. Viszont az utolsó mondatra nem csak az édes íz miatt került csodás mosoly az arcára.
~Sohasem jutunk ki, és kész. Köszönöm szépen, Akira-san!~
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Szer. Júl. 15 2015, 16:34

A dünnyögésre szinte alig figyelek fel, miközben elregélem azt, amit mondani akartam. Fontos, hogy Shuu tudjon róla, pontosan mik zajlanak a fronton, és igazából az is fontos lenne, hogy mindenki más is tudja ezeket. De ennyire én már nem akarom beleártani magam. Fel kell hagynom a hősködéssel, és inkább élni a magam életét, csak ez picit nehéz úgy, hogy azonnal ideges leszek, hacsak Szophiera, meg a bájolgására gondolok. Utálom elismerni, de egy kicsit még engem is megtévesztett. Hittem neki, és hittem benne, hogy majd fair lesz mindenkivel, de a szemem láttára lett volna képes hagyni egy vadidegent meghalni csakis azért, mert vörös. S milyen rendfenntartó céh az olyan, aki ezt hagyja? Hát ezektől nekem ezek után legalább nincs miért tartanom. Szintek? Pontok? Ugyan. Szerintem eszükbe nem jut majd velem foglalkozni, miközben gyilkosokat pátyolgatnak hobbyból.
- Az üzenet szép gesztus, de akkor és ott csak hárman csináltunk úgy, mintha érdekelt is volna. Mi van, ha burka sincs? Fú... megint ideges lettem... Ne haragudj, nem vagyok önmagam mostanában. – a hangerőm érezhetően megemelkedik, pedig tőlem általában távol áll az, hogy hangosan beszéljek, meg esetleg kiabáljak is. A ripacskodás más persze, de az ugye még sem olyan, mint ahogyan megemeltem a hangomat az imént. Magamhoz rántom az elefántos plüsst, s mint stresszlabdát, nyomorgatom. A plüss elég strapabíró, semmi nyoma az egésznek. Bezzeg ha egy méter magasról ejteném le, biztosan elpixeleződne.
Jó, az igazából nem érdekel, hogy ki kivel, mikor, meg hogyan, így erre csak egy fejcsóválást teszek, és cinikus ciccegést hallatok. Talán meg sem kéne lepődnöm ezeken. A Malcolmról kapott infók viszont még mindig ott birizgálják tudatomat. Valahogy nem igazán tudom befogadni. Malcolm? Visszazöldült? És ezért tűnt el? Csak úgy, se szó, se beszéd? S ahogyan az egész valóságossá kezd válni – hiszen jobban ismerem őt Shuunál, ez egészen biztos - , az utolsó, többé-kevésbé stabil pontot is elvesztettem a lábam alól. A ténynek a tudomásul vétele döbbenetes módon fájdalommal jár, és én sem értem, miért. Pedig mindig is tudtam, hogy nem bízhatok benne. S ha igaz is az, amit Shuu mond, akkor abban is biztos vagyok, hogy nem sokáig marad zöld.
- Hogy érted azt, hogy visszazöldült? – nem csak a legnagyobb fogásomat vesztettem el, hanem az egyetlen embert, aki előtt nem kell megjátszanom magam. Ahol nem kell a cukormáz, s aki társam a sötétség karneváljában. Valóban, hetek óta nem hallottam róla, és a céh taglistáján sem láttam a nevét. Még nem merészkedtem arra, hogy meglátogassam a harmadik szintet a keresésére.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 15 2015, 16:52

Shu örült is neki, hogy nem figyelt fel. Gondolt arra, hogy talán valakinek érdemes lenne töviről-hegyire mindent elmesélni, és Asuu megfelelő alany is lehetett volna, hiszen már Shu is tud róla egy elég nagy titkot, akkor valamiféle visszafele irányuló gesztus lehetne, ha ő is kiteríti előtte a lapjait, de még nem érezte úgy, hogy erre szüksége lenne. Abban biztos volt, hogy nem Mirika vagy Jun lesz az, akiknek elmondja. Bízott bennük, Junban nagyon is, de nem akarta ezzel terhelni őket, és nem is hitte, hogy segíteni tudnának. Asuu ellenben… talán… talán nem… de mindenképpen máshogy állna hozzá a dolgokhoz, mint a jó emberek. Az érdekelt volna dologra csak megcsóválta a fejét
-Nem tudom… sokakat szerintem ez meglepett… nem néztek ki ilyet Szophieból, és ez…
-Az embereket lebénítja a félelem.
-És… és az is lehet, hogy a többiek meg tudták, hogy a bezárt ajtót már nem lehet kinyitni… mi is tudtuk. De…nem tudom. Azt tudom, hogy ezek szerint Szophienak semmi lelkiismeret furdalása nincs emiatt, és ezek szerint Hinarinak sincs. Hogy tudja őt Alex még ezek után is védeni?

Itt egy hosszú szünet következett. Ha Anthony nem mondta el a történetet Asuunak, akkor talán okkal nem mondta el, és nem kéne Shunak kikotyognia… és talán Yuuki sem tervezi még világgá kürtölni ezt. Megevett még egy sütit, hogy legyen oka a szótlanságra, majd utána válaszolt.
-Hát… ugye meséltem neked, hogy találkoztam már olyanokkal, akik képesek feltámasztani a kiesett embereket, és visszazöldíteni az indikátorokat. Most… megint összefutottunk egy ilyen valakivel, és ő segített Anthonynak. Ennyi… nem olyan bonyi. Ha többet szeretett volna mondani, akkor mondta volna… de most szerintem magányra van szüksége. Követtem a nyomait, hogy biztos nem esett valami baja, de csak valami viskót találtam. Nem volt verekedésnek, vagy ilyesminek nyoma, és a falon sincs kihúzva a neve, úgyhogy egyszerűen elment, és mi Timivel tiszteletben tartjuk a döntését.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Szer. Júl. 15 2015, 17:14

Hihetetlen, hogy a legnagyobb bölcsességet egy olyan program mondja, ami egyszerűen csak tőlünk tanult. Egy hálás pillantást vetek Timidusra, bár nem vagyok benne biztos, hogy érzékeli a gesztust. Nagyon, de nagyon örülök annak, hogy ezt mondta. Én még csak nem is gondoltam erre. Nagyon ritkán szoktam félni – vagyis azok a dolgok, amiktől félek, engem inkább cselekvésre ösztönöznek. De az is igaz, hogy itt, Aincradban még nem találkoztam semmi olyannal, ami teljesen letaglózott volna.
Igen, jól emlékszem, amikor valami sámánról mesélt, aki visszazöldíti az indikátorokat. Ha nem lennék túl zaklatott állapotban, azt is felfognám, hogy most egy egészen másik személyről van szó, mint akiről a legutóbb mesélt, de ez nem lényeg. A fontosabb inkább az, amit ezután kapok információt. Kis viskó... az biztosan a harmadik szinten lesz. Elég nagy az a szint ahhoz, hogy elrejtőzzön, és el tudom képzelni, hogy van ott ilyesmi hely, de még sohasem láttam. Shuu pedig csak úgy odatalált, nyomkövetéssel.
Aztán eszembe jut egy másik gondolat is. Shuu talán nem is tud róla, és Timidus sem, de majdnem meghaltak. Biztos vagyok benne, hogy Malcolm olyan szinten lehet, mint ők, és döbbenetesen tapasztalt, ha harcolni kell. Ha pedig Shuut is elveszíteném, akkor nem tudom, mihez kezdenék magammal Aincradban. Hirtelen kedvem támadt ott hagyni mindent, amit eddig csináltam, és valami tök békés dolgot csinálni, anélkül, hogy indikátorok, meg ilyen butaságok miatt kelljen aggódnom. Egyszerűen élvezni azt, hogy vagyok, és hogy vannak még itt is olyan emberek, akik nekem fontosak.
- Tisztelet, igen... azt hiszem, én is így teszek. – lehető legtávolabb áll mondandóm a szándékomtól. Biztos, hogy meg fogom keresni azt a viskót. Nem hagyhatott faképnél csak úgy.
- És ajánlom, hogy ti is tegyetek úgy. Anthony nagyon zárkózott, nekem is rengeteg munkám volt vele, de nem szeret mást jobban, mint a csendet és a nyugalmat. Ha valamire szüksége lesz, úgyis felkeres. – azt hiszem, ez elég lesz. Nem engedhetem meg magamnak, hogy gyenge legyek. Különben Shuu még megtenne egy újabb kiruccanást a harmadik szintre, és meg találna halni.
- Na de... hoztam nektek valamit. Nemrég találtam, és nekem kettő van, de nincs szükségem ennyire. Gondoltam arra is, hogy a frontosoknak adom, mert lehet belőle parancsmester potiont is csinálni. Tudjátok, fel is kerestek, hogy készítenék-e nekik ingyen potionokat, ha bossra kell, és hoznak mindent. De nemet mondtam. Szóval arra gondoltam, hogy nektek adom, mert biztosan hasznos lesz. Cserébe pedig szeretném, ha segítenétek egy szint lépéssel. Nem kell sok hozzá. – inventorymban matatok egy darabig, majd kiveszek belőle egy őslevelet, és átnyújtom nekik.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 15 2015, 17:32

Nem csak tőletek, a többi pettől és a moboktól is. Razz A legnagyobb, és szerintem legszámottevőbb különbség viszont az, hogy Timidusnak nincsenek előítéletei. Vagyis nem voltak. Most már elég sok embert ismer ahhoz, hogy kialakítson egy képet róluk, de úgy ismerkedett meg a fajjal, hogy az teljesen új volt számára, így teljesen más a rálátása, mint az embereknek a saját fajtájukra. És őt nem bénította le a félelem. Állandóan figyelt, állandóan készült, mindig közel a legrosszabbtól tartva, így nem ijedt meg sohasem. A gesztust viszont még nem érzékelte. Az autisztikus jellemvonásai ilyen tekintetben még megvoltak. Szó szerint értette azokat a kifejezéseket, amiket még nem ismert, és az emberi érzések felismerése is nehezen ment neki, de már rengeteget tanult. A lány először azt várta, hogy Asuu tiltakozni fog. Úgy gondolta, hogy fontos neki Anthony, hiszen Anthonynak fontos volt Asuu, még azt is mondta, hogy ő a gyenge pontja, vagy valami ilyesmit. Attól félt, hogy ugyanúgy keresni akarja majd, mint ahogyan Jun keresi Anatolet… de nem. Végre valaki hallgatott rá, vagy egyetértett vele… nem is volt fontos, csak az, hogy tiszteletben tartja Anthony döntését. Persze azt Asuu nem tudta, hogy az idomár nem egyedül kutatgatott, mindig volt mellette valaki, és a kutatást sem feltűnően végezte. Úgy tett, mintha csak sétálna, és belebotlana dolgokba, ráadásul mindig hagyott cetlit Junnak arról, hogy merre is terveznek túrázni. Nagyobb gond lett volna, ha végeznek vele, mintha életben hagyják, és amúgy sem okozott gondot senkinek. Az említett viskót sem túrta fel, csak elhaladt mellette, megnézte, hogy mennyi ideje nem jártak ott a nyomok alapján, és nincs-e vonszolás, vagy cipelés nyoma a földön. Az ilyeneket megtanulta a vadles közben, és gyorsan észrevette már. A vonszolás egyértelmű csíkot hagyott maga után, ha valakit cipelnek, az pedig mélyebb lábnyomokat eredményez, de semmi ilyen nem volt, sőt, idegen nyomok se nagyon. Anthony teljesen önszántából hagyta ott a helyet. Az adományt mosolyogva fogadta, bár a frontosok újabb megemlítésénél elhúzta a száját.
-Persze… a főző tudásod már kellene nekik, ráadásul ingyen. Azt ugye tudod, hogy a JL akkor sem csinál semmit ingyen, ha minden alapanyagot odaviszek nekik… pénzéhes egy banda, és még a Sayonarat szidják, amiért potom ötszáz aranyat kérnek a halhatatlanságért… jól tetted, hogy nemet mondtál, a levélkét pedig köszönjük szépen.
Itt már mosolygott, ám Timidus tekintete már akkor villant, amikor átvette a növényt, és erre Shu is kuncogott egyet halkan, a következő mondatot pedig már Asuuval együtt kezdte el.
-Cserébe pedig…
Tudta jól, hogy ezt várta a sárkány is, és azt is sejtette, hogy ez fog következni, persze a mondat befejezését már nem tudta, és az alkudozás egyébként is Timi területe volt.
-Milyen módon szeretnéd ezt megvalósítani?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Szer. Júl. 15 2015, 17:54

A kutatás részleteiről nem tudok semmit, a viskó említésekor viszont nyilvánvaló, hogy milyen menedékre is talált rá az idomár. Mikor végre sikerült rávenni az árnyharcost, hogy csatlakozzon a céhbe, akkor is nehéz volt elérni, hogy tegye be a lábát a templomba. Igaz, Harun kívül mindenki csak időközönként látogatja azt a helyet, hiszen nem akarjuk, hogy komolyabb feltűnést keltsen a gyakori vörös látogatás. Eddig megúsztuk razzia nélkül, de később meg aztán ki tudja.
- Kicsit rosszul érzem magam a válaszom miatt... de nekem sem készít senki ingyen semmit, csak mert bossra kell. Az új gyűrűimre több ezer aranyat fizettem, és három jelvényt. Mirika volt az egyetlen, aki ingyen kovácsolt, mert már mindent vittem neki. =.= – fuhh, nehéz volt megszerezni ezeket a gyűrűket. Nem csak az áruk volt borsos, hanem legalább hat helyre kellett futkároznom miatta. Egyre bonyolultabbak ezek a kraftolások, alig bírom követni. @_@ Örülök, hogy nem a kovácsolást választottam, még ha profitom alig van a főzésemből, akkor is. A szépségszalon mellé pedig jobban illik amúgy is. Ami meg a Sayonarát illeti, ezúttal én húzom el a számat. Nem tudom megkedvelni őket, mert csak annyit látok, hogy mennyi pénzt húznak le az emberekről. Persze, a nem meghalásért nem sok az az ötszáz arany, de a legtöbb játékosnak ritkán van ennyi pénz a zsebében. Ha nem állnék ellent a saját igényeimnek, akkor az enyémben sem lenne, igaz, gyakorlatilag megint elölről kezdhetem szinte a kupongyűjtögetést súlyemelés fejlesztésre. Nagyon, de nagyon sok az a tízezer arany.
- Egyszerű küzdelem, a szabályokat és a szinteteket ti választhatjátok. 27-es szinten vagyok jelenleg. – nem látom értelmét hazudozni, bár titkon reménykedem, hogy legalább kicsit lentebb hozzák a maguk szintjét, hogy egyenlő küzdelem legyen. Ezúttal elegendő potion van nálam, ha az itemhasználat mellett döntenek, valamint azt is rájuk hagyom, hogy teljes, vagy féléletes küzdelmet szeretnének. Muszáj még most meglépnem ezt a szintet, mert rosszul járok, ha nem így történik. Nem lenne jó, ha potya exp-től vesznék el, csak mert szinthatáron vagyok.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 15 2015, 18:35

Nem kell aggódni, don’t panic. Shu nagyjából már összerakta a fejében, hogy mi is folyik Asuu céhében, és a harcos azt is elmondta neki, hogy nem mindegyik tagjuk követi a céh alap programját, de ugye ő igyekszik jobb belátásra téríteni őket. Shu ugyan dilemmázott ezen egy keveset, rengeteget beszélt Timidussal az etikai és erkölcsi aggályairól a kérdésnek, hiszen a sárkány ennek legnagyobb szakértője volt… na jó, csak azért vele beszélte meg, mert másnak ugye nem merte elmondani. Lényeg a lényeg, hogy arra a következtetésre jutott, hogy aki belép ebbe a céhbe, tehát valamiféle ellenőrzés alá vonatja magát, az már elkezdett a jó útra térni, és az esélyt mindenkinek meg kell adni, ráadásul ilyen téren megbízott Asuban. Ezen kívül pedig ott volt Yuuki, aki szintén elkezdte a térítést, és Hinarival is voltak tervei, szóval minden a legnagyobb rendben haladt. A harcos mondataira csak értetlenül csóválta a fejét.
-Nem kell ilyesmi miatt rosszul érezned magad. Én is ismerem a boss meg mob elleni kristályok receptjeit, már ugye ami egyes szintű, és én sem adok belőle senkinek.
Na jó, Anatnak egyszer adott, hálából amiért igyekezett közelebb kerülni Timidushoz, de ezt Timi sem tudja, így Asuunak sem kell tudnia.
-És igen, Miri jó fej. Mondtam, hogy nem minden frontharcos bunkó. Valamelyik tényleg a kijutásért küzd, a naivabbak pedig még elhiszik, hogy a vezetőik is a kijutásért küzdenek.
-Mirika kompetens vezető, és a céhe is működik. Ez igen ritka a frontos céhek között.

A párbajfelkérésre Timidus bólintott, majd csipogva-morogva elkezdte kiosztani a parancsokat Shunak.
-De… biztos vagy benne?
-Ezt komolyan kérded?
-Oké-oké…

Shu magára kapta a felszereléseit, majd aktiválta a szintlépős képességét, ám ekkor Timidus újra megszólalt.
-A síp, Shu.
-De… muszáj a botot használnom?
-Új felszerelés, és még soha nem próbáltad ki. Ez a küzdelem erre remek alkalom.
-De… bottal ütögetni valakit olyan durva… a sípot meg meg is lehet fújni… sokkal jobban szeretem...
-Shu…
-Jól van na!

Ezzel az idomár leváltotta a sípját a Holdkő Botra, majd kelletlenül elfoglalta a pozícióját Timi mögött, és elküldte a teljes életes párbajfelkérést Asuunak.

220/45
82 - 5
245 pont

Pontok:

Segítség:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 28 2015, 13:03

Ugyan még mindig van egy kis bűntudatom, amiért nemet mondtam a kérésre, de ezt egy kicsit feloldja Shuu reakciója bennem. Nekem sem készít soha senki semmit sem ingyen, legfeljebb a T1-es kovácsok, és senki más. De nekik már annyira nem tekintik értékesnek a munkájukat, hogy azért készítenek mindent ingyen. Így aztán szívesen adok nekik egy keveset a kasszájukba, mert megérdemlik. A tier kettesektől kezdve viszont iszonyatos lehúzások vannak, képtelen árak, és az ember nem is tud ellene mit csinálni. Ha pedig mégis, akkor is inkább rájuk bízom a munkát, még ha szafari jelvényből ki is tudnám váltani hozzá az itemet. Fordítva miért nem teszik meg ugyanezt a gesztust? Nekem is szükségem van a bevételre, hogy el tudjam költeni a méregdrága holmijaikra. Gazdaságilag behozhatatlan előnyben vannak, nincs szükségük arra, hogy alamizsnaként a készítés örömét fogadjam el tőlük.
- Hát, jófejnek nem mondanám. Elég bunkó volt, csak mert nem tudtam, hogy van valami adománygyűjtő szervezetük. – persze, maguknak azt is, nem a kicsiknek. A céhét meg nem ismerem, csak onnan tudok róluk, hogy Rin közéjük állt. Mesélt egy-két dolgot, de semmi különöset, ami miatt érdekelhetett volna.
Párbajra hívom kettejüket, mert szükségem van a szintlépésre. Nemsokára hó vége, és nem tehetem meg, hogy szinthatárra kerüljek. Gazdaságilag nem jövök ki jól belőle.
A sípra, amit említenek, jól emlékszem, náluk is láttam olyat, meg Channál is. Sunyi egy fegyver, az egyszer biztos. >.< Persze, én már évek óta a Hentest használom, ami egy elég megbízható fegyver, és még mindig nem találtam jobbat.
Shuu nem tűnik túl lelkesnek, de igazán Timidust szeretném legyőzni. Csak egyszer. >.< Szerencsére van néhány trükköm, amit még be tudok vetni, és amiről még mindig nem tudnak... meggyőződök róla, hogy nálam vannak a potijaim, s ezután foglalom el helyzetemet az erdő fás része felé állva. Be kell vezetnem a sárkányt a fák közé, ott kevésbé tud majd repülni. A felkérést a párbajra felszerelkezésem után elfogadom. Látszólag csak a szintem változott, hiszen szinte teljesen ugyanaz a felszerelés van rajtam. Igaz, már eleget tudnak a stílusomból ahhoz, hogy készülni tudjanak rám.

HP: 200
Páncél: 85
CSP: 105
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 28 2015, 13:35

Shu jót mosolygott az orra alatt, amikor megtudta, hogy még Asuu sem tudott a frontosok idióta gyűjtős izéjéről. Pedig Asuu pont azt mesélte, hogy neki fontos az információ, meg ilyenek, és ennek ellenére nem is tudott róla. Ezek szerint nem megy jól, nem sokan adnak nekik a buta harcukra.
-Ne aggódj, nem is kellett volna róla tudnod. Elég gáz, hogy egy csomó pénze van a céhüknek, és még ők akarják lehúzni a többieket. Tudod, ez egy ilyen gyűjtő izé, hogy aki akar nekik segíteni a fronton, az ad be mérget vagy potit vagy kristályt, és szerintem még egy fecnit sem kap érte, hogy ügyes vagy, köszönjük a támogatást, vagy ilyesmi. Sőt, szerintem még el is várják, hogy támogassák a nagy kijutásukat. De mindegy, most nem kell ezen felidegesíteni magunkat. Az a lényeg, hogy úgy tűnik a mi boltocskánkat Junnal meg a céhvel te is szívesebben támogatod, és ahogy láttam, annak is sokkal jobban örülnek az emberek, hogy nálam becsületkassza van, nem húzom le őket hihetetlen árakkal. A frontosok még egymástól is képesek pénzt kérni a felszerelésekért, pedig elvileg ugye közös nagy céljuk a kijutás… de hát fene sem érti őket.
Legyintett, majd azzal a mozdulattal el is fogadta a párbajfelkérést, Timidus pedig már osztotta is a parancsokat, persze csak csipogva. A szintje ugyan változott Asunak, de az alapvető pontozása nem, legalább is Timidus nagyon remélte, hogy nem, így hát Shu kezében villant is a kristály, majd mindketten rohamra indultak, még hozzá elképesztő sebességgel, miközben Asuu látását még az arcába csapó szél is zavarhatta. Ezúttal is Timi haladt elől, és ha már a harcos annyira az erdő felé akart menni, meg is próbálta hozzányomni az egyik közeli fához, majd Shuval együtt ott csépelni egy keveset. Az azért látszott, hogy a botot, mint fegyvert Shu eléggé bizonytalanul, gyakorlatlanul forgatja...

220/45
82 - 5
245-(22+45+45+45)= 88 pont


Ellenszél Kristály elhasználva.

23+14-20=17 vs 40+11
51/17=3

Első három hatos Timi, második három hatos Shu.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 28 2015, 13:35

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shuu, Timi meg Asu 4766612103_86ee832108_s Shuu, Timi meg Asu 4766610511_dda12706fc_s Shuu, Timi meg Asu 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shuu, Timi meg Asu 4767250438_224285ea8b_s Shuu, Timi meg Asu 4767250438_224285ea8b_s Shuu, Timi meg Asu 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 28 2015, 14:07

Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy cucc az adományos szervezetük, hiszen még én sem hallottam róla soha. Nem csoda, mert nem reklámozzák, és szerintem senki sem ad nekik, főleg nem ilyen szánalmas névvel.
- Ha egymásnak sem adnak ingyen, hogy gondolják, hogy majd idegenek fognak? – vonom fel a szemöldököm. Ez így nonszensz eléggé, semmi értelme. Megcsóválom a fejemet, nem helyes ez így. Amikor először készültem boss harcra, nem gondoltam volna, hogy ennyire megváltozik a véleményem az egészről, de így utólag már sokkal jobban átlátom a dolgokat. Borzalmas, ami a fronton történik, a kicsinyes hatalmi harcaik, egymás szánt szándékos megalázása, és a bizalom teljes hiánya, emellé pedig mindenki más elnyomása... szánalmas, amit művelnek, de komolyan. Nem csoda, ha nem haladunk a szintekkel.
A párbaj megkezdődik, én pedig szándékosan a fák közé terelem a párost, hogy elvegyem a repülés szabadságának előnyét. Arcomat erős ellenszél csapja meg. Ha a látásomat nem is – talán a látás jártasság segít benne - , de a tapintásomat valamelyest megzavarja. Olyan érzés, mintha egy tomboló orkánban próbálnál hazajutni, de a szél újra és újra visszahúz. Szóval nem túl kellemes.
A sárkány és az idomár valamilyen kristályt használt, ezzel pedig behozhatatlan előnyre tettek szert. Ki fogok kapni. Ismételten. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy nem csak nekicsapnak a mögöttem lévő fának, s ezután viszik kis híján pirosba az életemet. Kétségbeesve pillantom meg a csordogáló, narancssárga csíkocskát, s jelen pillanatban az sem jelent túlzottan nagy előnyt, hogy Shuu nem valami magabiztos a bottal, amit fegyverként használ.
Nem fogok még egy ütést kibírni, ez teljesen nyilvánvaló. Az eredeti taktikámtól teljesen el kell térnem, hiszen én egyáltalán nem ezt terveztem. Először is ki kell szabadulnom párosuk szorításából, s egy biztonságosabb terepet kell találnom.
“Most ne hagyj cserben! >.<” - gondolom, ahogyan a Hentessel megcélzom Shuut. A sebzés, amit beviszek, csupán mellékes, láthatóan nem arra megyek, hogy minél nagyobbat üssek bele, hanem abba, hogy szabad utat nyerjek. Egyetlen csapással próbálom meg félreállítani, s ha nem is talál, akkor is inkább az erdő sűrűbb része felé megyek. Még mindig érzem magamon a szelet, mintha sokkal lassabb lennék, mint amúgy. Felhajtok ezért egy Perfekt Frissítő Potiont, ami a legújabb receptem, majd új terepet keresek magamnak. Az egyik magasabb, sűrű lombú fára szökkenek fel akrobatikával.

HP: 74
CSP: 65
1 Perfekt Frissítő Potion elhasználva (gyorsi így 32)
Találat esetén 165 sebzés
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 28 2015, 14:07

The member 'Asuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shuu, Timi meg Asu 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 28 2015, 14:26

Shu csak megvonja a vállát. Igazából ő sem értette, hogy mit is akarnak a frontosok pontosan… vagyis hát értette, de ezt az elméletét már megosztotta Asuuval, és nem akart eleve most ezen gondolkodni, hiszen harc volt. Méghozzá milyen harc! Még soha senkinél nem volt ennyivel gyorsabb, vagyis hát olyannál nem, akinek valaha esélye is lett volna legyőzni Timidust. Hihetetlen volt ez az érzés, és már emlékezett is arra, hogy milyen taktikát is dolgozott ki pontosan a sárkány. Persze nem Asuu ellen akarta kipróbálni, de amikor meglátta, hogy háromszor is támadhatják, akkor már benne is felötlött a gondolat. Na persze a poti, amit a harcos megivott tönkretett mindent, pedig nagyon menő lett volna ám. Viszont így Shunak nem volt ötlete, és az, hogy a harcban való egyetlen ötletének örömét is elvette tőle az ellenfél, igencsak lelombozta. Talán ez volt az oka annak, hogy a gyorsaság ellenére is sikerült Asunak találnia, amitől a lány azonnal a földön kötött ki. Ennek ellenére már ott volt a kezében a kristály, ám Timidus szerencsére időben szólt neki, hogy változott a program.
-Fújd ki magad Shu, ha a számításaim megfelelőek, és Asuu nem pontozott át az előző harcunk óta, akkor győztünk. A Szerencsés Ritmus Potion remek választás abban az esetben, ha tudod, hogy nincs hátra már, csak egy támadás, és Asuka életcsíkját elnézve már nem kell attól tartanom, hogy  potion hátrányai miatt kellene aggódjak.
Így hát Shu a földön csücsülve maradt, és onnan nézte, ahogyan Timidus lassú léptekkel elindul a fák közé, megnyalja a száját, majd nyomkövetésével kisvártatva megleli a harcost, és lecsap. Nem volt nagy támadás, a karma éppen csak érte az ellenfél bőrét, de ez is elég volt a győzelemhez.

Timi potis képijével, és a Szerencsés Ritmus Potion támogatásával megnyerjük a küzdelmet.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Szomb. Aug. 01 2015, 14:43

Döbbenetes, hogy mekkora sebzést voltak képesek leosztani nekem, igaz, ez javarészt annak köszönhető, hogy ki tudták használni jelentős gyorsaság előnyüket. A potionok és a kristályok egyre hasznosabbak a szememben, és tényleg nem értem, eddig miért nem találkoztam előttük olyanokkal, akik tényleg használják is őket.
Mivel életerő csíkom sárgává vált, így a sebzésem csak még nagyobb - de még mindig nem elég nagy. Az alapvető pontozási stratégiám nem változott sokat, inkább a szintem és a felszerelésem. Azonban tanultam Timiduséktól. Hozzájuk hasonlóan elkezdtem jobban zsonglőrözni a nyersanyagaimmal, s ez esetemben szó szerint értendő. Végtére is, javarészt minden potion és méreg, amit használok, saját, néha a növények termesztésével együtt.
Legjobb esélyem, ha megpróbálom megakadályozni azt, hogy még egyszer el tudjanak találni. Kénytelen voltam eredeti taktikámtól visszaállni, hogy az új körülményekhez igazodjak, bár szerencsére így is volt nálam valami, amivel valamit ellensúlyozni tudtam a helyzetemnek. A frissítő potion nem csak HP-mba csurgat bele kicsivel többet, de még a gyorsaságom nagy részét is visszaadja.
Ha hallgatózásomat aktívra kapcsoltam volna, már biztosra vehném a harc végét, így azonban legfeljebb a körülményekből tudok következtetni, hogy miért tudnak győzni - már megint. Persze, ez elég egyszerű mutatvány úgy, hogy tizenöt szinttel még mindig biztosan felettem járnak, s a legtöbb, amit elérhetek így, hogy megizzasztom őket. Fordított esetben egészen más lenne a helyzet, de majd eljön annak is a pillanata. Egyszer.
- Nyeh... pedig még be se melegedtem. -.- - a küzdelemnek vége, Timidus karcolása vörös pixelcsíkot vág rajtam. Másodpercek telnek el addig, amíg vissza nem gyógyul, s az életerő mutatóm is visszazöldül.
Leeresztem a fegyverem, megnyitom a panelem. Megcsóválom a fejem - feljebb mozdult a tapasztalati csíkom kissé, de ez még mindig nem elég. Még mindig kell egy kevés.
- Milyen potiont használtatok a végén? - valamit biztosan használtak, de nem tudtam rájönni, hogy milyet is pontosan.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 02 2015, 06:22

Timidus nem is tér vissza nagyon gyorsan Shu mellé, nem röppen el ellenfele mellől, szívesen visszakíséri Asuut, és így, ha a lánynak esetleg szüksége van rá, mert a nagy rohanásban esetleg nem figyelte, hogy merre szalad az erdőben, akár vissza is vezeti az idomárhoz. Persze mivel a kérdés úgy hangzott el, hogy milyen potiont használtatok, így feltételezem, hogy mindkettejüknek szólt, tehát már akkor lett megkérdezve, amikor visszaértek. Shunak persze semmilyen jogosultsága nincs megválaszolni a kérdést, így azonnal Timidus felé pislant, hogy a sárkány engedélyt ad-e a válaszadásra. A sárkány azonban ahelyett, hogy bólintana, vagy bármilyen módon jelezné, hogy megadja az engedélyt, inkább ő maga adja meg a választ.
-Szerencsés Ritmus Potiont használtunk. Amennyiben az utolsó támadás alatt veted be a potiont, akkor nagy valószínűséggel nem kell számolnod a későbbi negatív hatásaival. Észrevettem, hogy az emberek nagyon kevés potit, mérget és kristályt használnak, ezért nagyon régóta erre építem fel a stratégiánkat. Természetesen a gyártók alkalmazkodnak, és például a bénító kristályokat nerfelték azóta, hogy megtudták, hogy én rájöttem arra, hogy hasznosak, de én is alkalmazkodtam az új lehetőségekhez, és remélhetőleg mindig egy lépéssel előttük járok. Ezért figyeljük a harcokat is bizonyos időközönként az Arénában. Most, hogy bajnokokként híresebbek lettünk, sokan figyelnek minket is, ami hátrány, de ezt belekalkuláltam. Tudok pár olyan ellenfelet, akik elég okosak ahhoz, hogy kidolgozzák a győztes stratégiát ellenünk, egyelőre azonban a szintkülönbség a mi oldalunkon áll.
Kis szünetet tartott, hátha van valami válasz, vagy az idomárnak közlendője, majd felvetette a kérését.
-Szeretnék kipróbálni egy itemkombinációt rajtad. Kíváncsi vagyok az eredményére, és arra, hogy mit tapasztalsz a megélése közben. Ehhez azonban újra kell indítani a Küzdőteret. Megígérem, hogy gyors leszek, a küzdelmet nem számítom bele a győzelmi stratégiába, és cserébe te is fordulhatsz hozzánk egy ugyanilyen kaliberű kéréssel.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal12695/10100Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Asuka Vas. Aug. 02 2015, 14:28

Csak természetes, hogy bevárom mindkettőt, míg ideérnek, máskülönben kissé nehezen kérdezhetnék. o.o Mindenesetre a fegyverem nem teszem el, csupán úgy helyezem, hogy fél kézzel rá tudjak támaszkodni. Ha akarnék, még zsonglőrködhetnék is rajta, hiszen elég nagy hozzá, ráadásul a jártasságaim is megfelelőek hozzá. Na persze, a harcaim Shuuval és Timidussal ritkán szólnak a bohóckodásról.
- Á, szerencsés ritmus potion! Surprised – olvastam a leírását, a receptjét viszont nem ismerem. Még nem tudtam senkitől sem megszerezni. Nekem is eszembe jutott ez a fajta használata, hogy biztos találatot biztosítsak magamnak. Na meg kevesebb szóismétlést. A hátránya miatt pedig csak így érdemes kihasználni. Igaz, itt igen ritkán vannak olyan harcaim, amik néhány másodpercnél tovább tartanak. Régen azt hittem, ez a kicsi szintem miatt van, de még mostanában sem tartanak valami sokáig. Nem osztott valami sok életerőt ez a játék.
- Hát ez szerintem azért van, mert a sao túl igazságos akar lenni. De szerintem sem fair, hogy emiatt lettek gyengébbek az itemek. Nekem is feltűnt egy csomó ilyen változás, de nem gondoltam, hogy ilyesmi lehet a háttérben. – nem emlékszem minden egyes buta kis rendszerüzenetre, amik elvileg fontosak, csak hogy túl gyakran jönnek. Nemrégiben megint kaptam egyet, de a nagy hisztiben inkább csak gyorsan kitöröltem. Lehet, nem kellett volna, de éppen pipa voltam mindenre. Na jó, még most is az vagyok. Egyszerűen ellehetetlenítik itt az életet, mert mindenféle kis aprósággal kell foglalkozni. Éppen csak hozzászokok valamihez, és hopp, már megint változott valami. Ki érti ezt?
- Itemkombó? Hümm... rendben. Ami azt illeti, nekem is lenne egy kérésem. – tényleg ki akarok próbálni valamit. Sajnos olyan ellenféllel még nem tesztelhettem, aki méltó is rá, legfeljebb túlerőben lévő mobseregek ellen, de az nem ugyanaz. Akkor különben is csak azért használtam, mert rengetegen voltak.
- Én készen állok. Kezdhetjük! – felemelem a Hentest, s megállok a párossal szemben, a csatabárdot védekező pozícióba, magam elé téve.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Shuu, Timi meg Asu Exp_bal4530/4700Shuu, Timi meg Asu Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shuu, Timi meg Asu Empty Re: Shuu, Timi meg Asu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.