Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

+2
Tachibana Makoto
Saya
6 posters

Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 25 2015, 18:16

A Kezdetek Városának Keleti negyedében egy vadonatúj fogadó nyílt, amely a Pajkos Póni nevet kapta. Nem egy kósza plágiumról van azonban szó a névválasztás esetében, ez a fogadó ugyanis egy Gyűrűk ura fanoknak szánt söröző, s maga a berendezés is Középföldét idézi. A tulaj egy alacsony termetű, köpcös kis fogadós, aki rendszerint hobbitnak öltözik és találós kérdésekkel szórakoztatja vendégeit. A város több pontján is belefuthattok az újonnan nyílt pub hirdetésébe: estére zenés mulatságot és egy kis játékot ígérnek a plakátok.

Határidő: 1 hét
Szólimit: 250 szó
Résztvevők: Aki ír határidőn belül

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Miu Kedd Május 26 2015, 20:45

Az utóbbi pár napban sikerült kiköltöznöm a szafari mezőkre. Bár nem vadásztam sokat, de leragadtam a tizedik szinti kis fogadóban, amiben meghúzni kívántam magam a vadászataim idejére, majd sikerült tovább is ott elidőznöm. Persze ez az én estemben nem is gond, hisz eddig is csak egy fogadóban laktam, csak eddig az első szinten. Szóval nem is volt probléma egy kis környezetváltozás. De ma ismét a Kezdetek Városában kódorgok és már-már elveszek a forgatagban. Mióta jó idők vannak, egyszerűen mindenki elő került, így már megszámlálhatatlanná nőtte ki magát azon személyek száma, akik nem vesznek észre és csak szimplán átakarnak gyalogolni rajtam. Sőt sokan meg is teszik, és tényleg áttaposnak rajtam. Muszáj volt kimenekülnöm a tömegből, mert már féltem attól, hogy egyszer csak kilapulok és véglegesen is csak egy lábtörlő leszek. Így kavarodtam ide ehhez az új fogadóhoz, majd a kitett plakát is szemet szúr közvetlen mellette. Őszintén eddig nem láttam ezt a plakátot, pedig most, hogy végre kikeveredtem a tömegből látok néhányat odébb is kiragasztva. Bár igaz sok itt az égi meszelő, én meg egy törpe vagyok, nem csoda, hogy nem láttam tőlük semmit se. De a móka csak este lesz. Mindegy, addig beköltözök egy sarokba és rendelek pár dolgot, majd megvárom az estét és kezdődhet a móka és kacagás. Semmi kedvem sincs megint a sok vaksi között küzdeni az előre haladásért. Most már kikeveredtem az engem taposó tömegből és én vissza nem megyek oda közéjük. Azok ott mind vaksi birkák… <.< Beléptem a fogadóba, majd megkerestem azt az asztalt ami a legkevésbé van szem előtt. Majd helyet is foglaltam és kértem magamnak egy nagy eper torta szeletet, meg valami hűsítő üdítőt. :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Saya Csüt. Május 28 2015, 19:22

Pajkos Póni, Hugi *.* Pajkos Póni \o/
~Igen, az első ezer alkalommal is olvastam, Saya Rolling Eyes  ~
Igen, tudom, de Pajkos Póni :3
~*sóhaj* Nem is olvastad még a könyveket, te jány, max a filmeket láttad.~
El is akarom majd olvasni őket, majd be kell ugranom a Cicafülhöz, neki biztos megvannak, csak hát már elköltözte, és még mindig lusta voltam kideríteni, hogy hova <.< De mondjuk hülye vagyok, mert nekem fent van ő elérhetőségbe, na mindegy, majd egyszer azon megkeresem, de nem ma, mert ma Pajkos Póniba megyünk este \o  Vajon majd jön más is a céhből, vagy csak én vagyok ilyen Gyűrűk Urás? :3
Uuu, szinte alig várom, és végül el is jön, és végül indulhatok, és örülök neki, és olyan izgatott vagyok, ami még nem is voltam, mióta... szóval tudjátok, mióta, de nem mondom ki meg nem is gondolok ám rá, mert akkor a Hugi is elszontyolódik, sőt, ő még jobban is, mint én, azt meg nem akarom, nem szeretem a Hugit szomorúnak látni. Haladunk hát előre, és elérjük a fogadót, meg bemegyünk, de még nem sokan vannak itt, biztos túl korán jöttem a nagy siettségben <.<;
Én biza a pulthoz ülök, mert hát ott vagy szem előtt, sokan látnák, ha baj lenne velem, és a fogadós is biztos megvédene, na nem mintha én ne tudnám megvédeni magam, elég erős vagyok én már hozzá :3 Rendelek is egy fini teát, de olyan sárgát, mintha sör lenne, csak habja nem lesz Very Happy Nem is baj, elvégre én még nem ihatok ilyeneket jó sokáig még, na nem mintha szeretnék, de azért megkóstolnám egyszer >.>
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Danee Pént. Május 29 2015, 19:43

A fogadó híre bejárta a környéket, ha nem is az egész várost.
Nem szoktam különösebben figyelmet szentelni az efféle hajcihőnek, és nem is igazán jutott el a tudatomig, hogy miről kiabálnak a fizetett rikkancsok, de meg kell vallani, elég hatékonyan ki lett találva a dolog.

Olyan sokan és sokfelé kiabálták, plakátolták tele a városnegyedet, hogy még úgy is, hogy nem akartam odafigyelni...
Nos, így is összeállt a kép pár perc séta után

A név felettébb idétlennek hangzott elsőre, de ugyanakkor elég ismerősnek csengett, a dallamos kis alliterációval, meg a pónival, ami szinte bevésődött az agyamba, nem volt már ki út hogy elfelejtsem

A kerület határából fordultam vissza, hogy akkor már mégiscsak meglessem magam is, s közben erősen törtem a fejem, hogy honnan olyan veszettül ismerős a neve. Mintha már halottam volna!

Az egyik rikkancstól csak hamar útbaigazítást kaptam az újonnan nyílt fogadó hollétéről, s ahogy az jó férfi emberhez illik, szép nagy léptekkel célirányosan róttam az egyre fogyó utcákat, s hagytam magam mögött a tereket, utcasarkokat.

Aztán megérkeztem. Zavartan néztem jobbra, balra, hogy valóban jó helyre jöttem-e, nem esetleg egy másik utcában, vagy pár számmal odébb kellene keresnem. De nem:.

Úgy tűnt jó helyen járok, így aztán izgatottan nyitottam be az ajtaján
- Áh, szóval... - ámultam, s döbbentem rá a válaszra ahogy a fogadó belső elém tárult
- Értem már, innen volt olyan ismerős a név! - vidultam fel, s forogtam körbe mint egy kisgyerek, aki csodaországba került hirtelen és nem tud betelni a látvánnyal
- Van mézsör vagy bor, akarom mondani miruvórë is esetleg a kínálatban? - léptem lelkesen a fogadós pultjához
- Üdvözletem a hölgynek! - könyököltem fel picit a pultra, ahogy tudatosult bennem, hogy valaki /Saya/ már megelőzött a pulthoz telepedés dolgában

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Május 30 2015, 17:41

A kedvenc helyem foglalt. Nyilvánvalóan egy vadonatúj fogadó esetében a kedvenc hely kifejezés, mint olyan, nem helytálló, azonban nekem fogadótól függetlenül mindenhol volt egy bizonyos kedvenc helyem, ez pedig a legfélreesőbb, legsötétebb sarok volt, ahonnan még azért beláttam mindent. Ismerősöket, hobbitnak öltözött törpét, szemrevaló fehérnépet, kocsmai verekedéseket, mindent. És most ez a hely foglalt volt. Ráadásul valaki olyan telepedett oda, akihez nem mehettem oda csak úgy, hogy felemeljem a székéből és odébb hajítsam. Hirtelenjében elveszettnek éreztem magam, hol foglaljak helyet, ha nem a szokásos helyen? :]
Na azért menjünk kicsit vissza az időben, elvégre az in medias res ugyan jól néz ki, de annyira nem vonzó, ha hosszan kell folytatni a monologizálás tudományát. Kezdjük ott, hogy mit keresek itt? Nos, ez voltaképpen egyszerű: egy új helyen mindig történik valami. Vagy vannak olyan akciók, amiket megéri arcátlanul kihasználni, vagy olyan eseményeknek lehetek tanúja, melyek felkeltik az érdeklődésemet. A megnyitók sok embert szoktak vonzani, így nagy eséllyel botlok bele olyanba, aki megoldhatja a szórakozásomat arra a napra. Ezért voltam hát itt, mit sem sejtve, hogy mibe is csöppenek. A fogadó témája ugyanis meglepetésként ért, nem volt elég ismeretem ehhez a klasszikus műhöz, hogy az asszociáció beüssön a név hallatán.
Ott álltam tehát egy meglepő környezetben, megfosztva a kedvenc helyemtől, és olyan ismerősökkel körbevéve, akikkel már szinte naponta futok össze különböző eseményeken, legyen az kastélylátogatás, túlélő show, vagy miniboss harc. Vajon mennyire neheztelnek rám azért, amiért kvázi megöltem őket? :] Kapaszkodjunk bele ebbe a szalmaszálba.
- Nahát, kit látnak szemeim? Csak nem az új barátnőd, Danee-kun? :] - úsztam be a férfi látómezejébe, és intettem a fejemmel a zöld hajú kislány felé, akit már ugyan láttam itt-ott, de a nevét meg nem tudtam volna most mondani. Lényegtelen is volt, a kardforgató bosszantása mindenek felett állt, ugyanakkor nem mulasztottam el a csapostól a szokásosnak számító ásványvizemet megrendelni.
- A kis hölgy nem túl picur még a sörhöz? :] - kérdeztem a kislányt vigyorogva egy-két szó erejéig, tettetve, hogy sörnek hiszem az előtte lévő talán oolong teát.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Bacchus Kedd Jún. 02 2015, 16:57

A 'Disznó bal bokája' fogadó után a 'Pajkos Póni'-n sem lepődtem meg, de benne volt kellőképp az a szó, ami vonzott. Lehet ott inni. Remélhetőleg jóféle bort is, nem csak holmi növényekből összetákolt színtelen, vagy túl színes szutykot, mint azt a múltkori lila bort, annak az íze és bűze sem volt megfelelő. Némi piát töltöttem a gourdba és beléptem a fogadóba.
Belül egy ósdi fapados hely fogadott, koszos rongyokba öltözött fickókkal és nőcikkel. Eddig a hely egész bejövős, csak van-e itt egy elég bátor ember, aki kiállna szkanderre. Állatias üvöltéssel köszöntöttem a bent lévőket, hisz az biztos, hogy a póni is valami ló szerű lény. Legalábbis a cégér mintájából ez derült ki. Legutóbb meg így üvöltött az az állat alattam, ahogy próbáltam meglovagolni. - Ki akar szkanderezni? Ha legyőz állom a piáját - tettem fel tétem, ellenben viszont én iszok ingyen egész nap. Kinéztem magamnak egy hasonlóan izmos emberkét és rátenyereltem az előtte roskadozó asztalra. Pöttöm ember volt, de elég köpcös, ahhoz hogy kibírja legalább két egész másodpercig ellenem.
Lecsaptam a gourdot az asztalra, hogy rendesen koppanjon, és felcsapódjon belőle némi pia, majd elégedett vigyorral vártam a válaszát a kihívásra. Kezem és könyökömmel megtámasztva az asztal lapját, tenyerem felé nyújtva. Kezdtem már azt az erőt érezni karjaimban, amivel tényleg odasózhatok bárkinek és még lehetőség szerint folytathatom is a tetoválások gyűjtését.
A sok elfeledett alkoholban úszó napok közül mégis előbukkant egy sziget, amikor először nyertem meg a jackpotot. Hosszas italozás után az este főnyereményeképp szétvertük a helyet a tulajjal együtt és kifosztottuk a játékgépeket. Pedig, akkor még sokat kockáztattunk. Most egészen más a játék. Nincs tétje, akkor csinálok.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Rosalia Hétf. Jún. 08 2015, 12:29

Miu megkapja a tortáját és a hűsítőjét is, mire Danee csatlakozik a pultnál Saya társaságába. - Természetesen van! - válaszol a pödört bajszos, jól megtermett NPC csapos, majd miután kiszolgálta a kislányt a teával, Danee elé is kanyarít egy korsóval a kért italból. Belemászik közben az arcotokba a kellemetlenkedő Tachi és befut Bacchus is, hogy feltűnősködhessen. A köpcös kis emberke nagy vigyorogva elfogadja a kihívást, s annak rendje és módja szerint rendesen le is nyomja a harcművész. Ideje perkálni, csakhogy a köpcösnek nem akaródzik, visszavágót követel.
Rajtatok kívül még egy három fős baráti kör (zöld indikátorosok) italozik egy asztalnál a színpad mellett, ők már valószínűleg az esti mulatságra hangolódnak, illetve hamarosan besétál még egy fickó (zöld indikátoros), aki elfoglalja az egyik ablak melletti üres asztalt, majd rendelés után az Aincradi Hírmondót kezdi el olvasgatni.

Gyönyörű kompánia, játszadozzatok még kicsit egymással [Küldetés] Csempészd ki a csempészt! 3640711210


1 hét!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 08 2015, 18:38

Megkaptam, amit rendeltem és annak rendje módja szerint, neki is kezdtem elfogyasztani azt. Közben a tekintetem körbe-körbe járt a fogadót vizslatva. Barátságos kis hely és pluszba sikerült olyan helyet is találnom, ahonnan zavartalanul nézelődhetek és jól be is látom a helyet. Bár nem igazán volt itt nagy a nyüzsgés. Viszont, még is sikerült elvesznem. Bár azért nem iszok előre a medve bőrér, hisz Danee egyébként is figyelmetlen. Igazából én is csak azért vettem észre, mert nézelődöm és folyamatosan figyelem, hogy kik lépnek be az ajtón. Nem sokra rá meg érkezett egy Róka-san. Talán ő észre is vett, de nem biztos. Mindenesetre nekem addig jó, míg tisztes távolban vagyok tőle. Így a pulthoz gyűltekhez sem megyek oda. Közben befutott még valaki és elég nagy mellényel is volt. Aztán gyorsan le is nyomták szkanderban. Ennyit a nagy hangról, kissé elbízta magát a fickó, erre most, ahogy el nézem perkálhat is.
De most leginkább a Danee, Tachi „cicaharca” leszek kíváncsi. Én ugyan oda nem megyek, de hátha mókás lesz nézni, ahogy szívják egymás vérét. :3 Nekem meg van nasim is, meg itókám is a nézelődéshez, ha meg elfogy időközben akkor meg rendelek majd még. Nagyon jól elvagyok én a mostani helyemen és csak akkor leszek hajlandó különösebb megmozdulásokat tenni, ha nagyon muszáj vagy netán nekem is kedvem támad valakinek a vérét szívni. :3 Addig jót szórakozok magamban az össze itt tartózkodón. 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Saya Szer. Jún. 10 2015, 13:01

-Szia :3
Hmm, egy idegen, de köszönt előre, méghozzá nagyon is udvariasan, úgyhogy én is köszöntem neki, mert hát így illik, meg nem is tudom, miért, de én úgy érzem, hogy itt nem eshet bajom :3
~Ez azért van, mert túlzottan is jól érzed magad és boldog vagy. Én figyelek viszont.~
Az jó :3
~Viszont ha jól emlékszem, már közöltem veled nem egyszer, hogy még bennem se bízz meg.~
Benned megbízom Razz
Egyszer csak megtámadják a fiút mellettem, még picit meg is ijedek, de végül csak átkarolja egy nagyon jóképű egyén *.*  Jó, nem olyan, mint az Anat volt, Anat sokkal jóképűbb volt, de azért izébigyó, szóval ő sem szégyenkedhet, és mikor még rám is utal, akkor a sápadtság átmegy pirulásba és a teám fölé hajolok, amire mégpedig én Istenbizony azt képzelem, hogy fini mézsör. Elvégre már 13 leszek. Majd valamikor >.>
~*köhint* 12...~
Nem 13? O.o
~Ehrm... valamelyik a kettő közül Rolling Eyes~
Akkor majd meglátjuk :3 Na de most odafigyelek, mert hozzám szólt az Adonisz *.* Elmosolyodom, még picit kuncogok is, mintha valami felnőttesebb olyan lányka lennék és érteném a tréfát, meg legyintek kecsesen a kis kacsómmal.
-Csupán szempont kérdése. -felelem, még sokkal érettebbnek is tűnök így, hogy odafigyelek rendesen és nem csapongok, mint szoktam, és juj de büszke vagyok én most magamra, de nem tudom, miért, én most igenis felnőtt akarok lenni egy picit, megtudni, hogy milyen is pontosan *.*
Ja, hogy van még itt egy szkanderező is? Én ahhoz nem vagyok elég erős >.> Meg jönnek még páran, és az utolsó belépő ugyan elég komorkás, olyan túl feszes, de a többiek tetszenek :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 10 2015, 18:42

- Hangulatos egy hely - vettem föl ezt a kis semmi közhelyet, majd belekortyoltam az imént elém helyezett frissében csapolt sörbe
- És a mézsörük is egész kellemes
- Az is az lenne? -
néztem a lányra, majd az italára
Még fel sem vezettem magam, amikor egy túlontúl ismerős, és legalább annyira kellemetlen hang szólalt meg mögöttem, majd túrta be magát a lány, s közém a pulthoz
- Nahát, hogy te mindenhol ott vagy... - feleltem vidáman
- És annyira ragaszkodó - folytattam derűs hangnemben, mint aki rég nem látott kebelbarátját üdvözli
- Mint egy pióca - tettem hozzá sötéten - és annyira felesleges, kellemetlen is
- Remélem nem utánam kajtatsz, mert sajnálom, de én nem vagyok homár, ez pedig ha jól láttam, nem a kék póni fogadó...

Már épp le akartam lécelni a söröskorsómba kapaszkodtam, amikor meghökkenve látom:
- Ez most komoly? Te vizet iszol? Egy korcsmában? Ráadásul a megnyitó napján?
Tényleg nem akartam elhinni, amit látok. Hogy valaki ezzel égesse magát, ahelyett, hogy megtisztelné a helyet valami jóféle százalékos itókával...
Azért feltűnik a hirtelenjében jött szkanderbajnokság, s nem is mulasztom el legalább fél szemmel követni az eseményeket. Az az alak ismerős nekem régebbről, de honnan? A többi betérő viszont nem volt egy csöppet sem az, de még csak szemre való hölgyek sem érkeztek. Úgy voltam vele, hogy ledöntöm a söröm, aztán tépek innen a ... másfelé

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 11 2015, 18:39

- Yare-yare... a piócák néhány száz éve a gyógyítás eszközei voltak, életeket mentettek. Hogy lenne egy pióca felesleges? :] - válaszoltam a férfinak a magam tenyérbe mászó módján. Vontatott volt a hangom, lustán követték egymást a szavak, miközben a pulton támaszkodtam, és csupán fél szememet vetettem Danee-kunra, unottan.
- Mindazonáltal valóban érdekes, mennyiszer beléd botlottam már. És valahogy ha téged látlak, akkor Miu-chan is ott van a közelben, noha most elbújt egy sötét sarokba előled :] - intettem a fejemmel az asztal felé, ahol a vörös indikátoros lányka megbújt, galád módon elfoglalva a kedvenc helyemet, ugyebár.
- Tudod, van egy nagy előnye az ásványvíznek. Lelkiismeret-furdalás nélkül locsolom vele arcon a kellemetlenkedő figurákat és a felfújt hólyagokat. Képzelheted, milyen gyakran szükségem van egy fegyverre :] - vigyorodtam el, majd apró körkörös mozdulatokkal fodroztam fel a vizet a pohárban. Néha ugyan ittam egy sört, ha éppen olyan helyzetben voltam, hogy szükséges volt, de általában ennél a taktikánál maradtam - Persze ha meghívod a kis hölgyet és engem is, akkor nem mondok nemet :] - tettem hozzá, majd ezzel befejezettnek tekintettem a kis társalgásunk erre a körre, és a lányka felé fordultam. Ő is megérdemelt egy kis figyelmet, különösen mert úgy tűnt, szeret nagylányt játszani, és ezzel felkeltette az érdeklődésemet. A disszonancia feltűnő volt, ez a viselkedés, ezek a gesztusok rendkívüli módon idegennek és némileg mesterkéltnek hatottak. Vajon kit utánozhatott?
- Ha elfogadsz egy véleményt, a bor sokkal inkább illene egy olyan kifinomult, nemes hölgyhöz, mint amilyen te vagy :] - mondtam, beszállva a játékba, amit elkezdett. Ha felnőttesnek kíván tűnni, én szívesen viselkedtem vele úgy, ahogy szeretné, ha látnák. Vajon tartanak málnaszörpöt is?
- Jaj, de modortalan vagyok. Én Tachi vagyok, örvendek :] - mutatkoztam be gyorsan, és ha alkalmam nyílik rá, miközben a kislány viszonozza, akkor még kezet is hajlandó voltam csókolni neki :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Danee Vas. Jún. 14 2015, 14:23

- Igazad van, ne sértegessük a piócákat azzal, hogy lealacsonyítjuk hozzád, ők legalább jók is valamire, noha semmivel sem kellemesebbek - vetettem vissza röviden
- Mi? Miu is itt van? Én nem láttam! -
hökkentem meg
- Most viccelsz? -
kérdeztem vissza hitetlenkedve
- Melyik sarokba? -
dőltem hátra, hogy a zöld hajú lány meg Tachi ne lógjanak bele a látóterembe annyira
- Tényleg. Az tényleg ő. Észre se vettem, amikor bejöttem, de ezek szerint akkor valószínűleg ő se engem -
könyököltem vissza a bárpultra gyorsan
Nem akartam, hogy felfedezzen, ha eddig esetleg nem tette volna meg
- Folyamatosan? Bár most épp nem folyik a víz az arcodon...
- Lásd kivel van dolgod! -
nem is értem miért, de most nem számított
- Kérnék egy-egy pohár mézbort mindhármunknak, és vigyenek ki legyenek szívesek egy pohárral annak a hölgynek is ott a sarokba -
mutattam éppen csak magam előtt az ujjammal a helyes irányba, hogy ne legyen feltűnő és zavaró
- És mondják meg neki, hogy egy hódolója küldi
Majd később át kéne menni az asztalához, de egyelőre...
- Ja igen, ő Tachi... ha tetszel neki, akkor lehet hogy úriember marad -
fűztem hozzá Sayához intézve szavaimat
- És ha szeretsz veszélyesen élni, akkor ő a te embered
- Igazán... haláli jó társaság

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Rosalia Szer. Jún. 17 2015, 08:37

- Na mi van, megnémultál? - kérdezi Bacchustól a fickó, aki ezidáig arról győzködte, hogy adjon neki visszavágóra esélyt. Ha nagyon sokáig halogatod a válaszadást, le fog lépni fizetés nélkül, a kocsmáros pedig mégis rajtad fogja számonkérni mindkét italt Razz
A három fiatal kalandor egyre inkább kezd felönteni a garatra, hangoskodásuk lehet zavaró, de kellően távol vannak tőletek, hogy lefröcsköljenek az italjaikkal. A szemüveges, szakállas fickó közben félreteszi a hírmondót, majd miután leadta rendelését, elkezd papírdarabkákra írogatni. Tachi, Danee, Saya és Miu is megkapta a rendelését, tovább beszélgethettek :]

Bacchus 500 szóval pótolhat!
Határidő 1 hét!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Rosalia Kedd Jún. 23 2015, 09:03

A hiányzások topicban leírtak értelmében a küldetést idő előtt lezárom, a kellemetlenségekért elnézést kérek!

Jutalmak:
Miu, Saya, Danee, Tachi: 20 exp, 50 arany
Bacchus: 10 exp, 25 arany

A topicot nyitva hagyom arra az esetre, ha be akarjátok fejezni az itt kialakult ismiket.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csempészd ki a csempészt! Empty Re: [Küldetés] Csempészd ki a csempészt!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.